Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Az All pro-nál én sem érzem, hogy Pouncey annyira nagy évet zárt volna. Azt hiszem, hogy egy kis segédlettel, egy újabb center legenda felnövését láthatjuk.
A futóknál, pedig valóban red mellett ott van Clay. A CB-k miatt jobban aggódom kicsit vékonyka lesz a pad, szerencsére Denver nem akkora passz ász csapat.
Állítólag esni fog a hó, vagy legalábbis nagy esély van rá, és ez azért nem a passzjátéknak fog kedvezni.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Most mi van? Bennégtek a családjával a házukban?Blitzburgh
Konkrét részletek (egyelőre) nincsenek, de az edző tuti vmi tűzben nagyon megégett... 😕Soldados
A házuk konyhájában ütött ki a tűz, a lába és a karja égett meg. Mesterséges kómában altatták egy pár óráig. Amikor felébredt az első gondolata persze a csapat volt, azt kérte a srácoktól, hogy menjenek Denverbe és győzzenek. Szinte mindenki a csapatból a twitt és a face oldalán megemlékezett az edzőről. Rooney II pedig támogatásáról biztosította a családot mindenben.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Moore és Cortez Allen out, Pouncey questionable, de nem fog játszani.

Legu lesz a kezdő center, aki ma végre edzett, és várhatóan Kemo visszakapja az LG posztot.Soldados
Mondtam, hogy a többiekkel nem lesz gond. Moore játéka jól jött volna, mert a futójátékban így gyakorlatilag minden teher Redmanre hárul.vassadi
Azért ott van még Clay is, amit eddig láttunk tőle az bíztató, szal csak így tovább!
több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Mielőbbi gyógyulást mindegyikőjüknek!
God blessJC6
Kössz T!

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Két emberünk lett All-Pro, mindkettő az első csapatba került: Pouncey (ez nekem LOL) és Troy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Moore és Cortez Allen out, Pouncey questionable, de nem fog játszani.

Legu lesz a kezdő center, aki ma végre edzett, és várhatóan Kemo visszakapja az LG posztot.Soldados
Mondtam, hogy a többiekkel nem lesz gond. Moore játéka jól jött volna, mert a futójátékban így gyakorlatilag minden teher Redmanre hárul.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Moore és Cortez Allen out, Pouncey questionable, de nem fog játszani.

Legu lesz a kezdő center, aki ma végre edzett, és várhatóan Kemo visszakapja az LG posztot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mielőbbi gyógyulást mindegyikőjüknek!
God bless
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Redman, who made the practice squad as an undrafted rookie free agent out of Bowie State in 2009 before being elevated to the 53-man roster last season, hopes to pay tribute to the coach who turned him into a professional.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A családjáról nincs szó, neki a karja és a lába égett meg ( 😕 ), nem tudnak arról, hogy életveszélyes lenne az állapota.
(http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7431734/pittsburgh-steelers-rb-coach-kirby-wilson-burned-house-fire)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
mer Isten tart a pokoli futástól, ami jön..........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Úgy látom az RB alakulatunkat valaki nagyon elátkozta. Vájár, Mendi, Moore is sérült még, Baron még a táborban kiesett. Most meg az edzőjük 😕 Az esti imáinkba belefoglaljuk és vasárnap a Chilliben közösen tebowingolunk majd érte.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nem tudom mi jöhet még... 😕

Remélem átnézték a gépet alaposan,amivel Denverbe repülnek...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most mi van? Bennégtek a családjával a házukban?Blitzburgh
Konkrét részletek (egyelőre) nincsenek, de az edző tuti vmi tűzben nagyon megégett... 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Most mi van? Bennégtek a családjával a házukban?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A rossz hírek csak úgy szaporodnak... Van még egy ember, akiért küzdeni kell, hogy még egy gyűrűt húzhasson az ujjára!


http://www.steelers.com/news/article-1/Steelers-Statement-on-Kirby-Wilson/bc56a3ec-04ff-433e-8ece-9b3032c1310d


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem mintha nagyon "fenyegetne" az esélye de érdekelne. Nem lehet fényképezni?kittli
Állítólag csak kis kompakt kamerákat lehet bevinni. Legalábbis az a srác aki a Heinzen volt azt mondta, hogy a kis autóstáskánál nagyobb motyót már el is veszik, hogy Clevelandben mi a szabály azt nem tudom.polamalu
én a heinzről nem tudok nyilatkozni, de az arrowheadbe simán bevihettem a tükrös gépet telével, és bent sem kötöttek belém, szóval hajrá😊triangle
Jaaaa,én kérek elnézést 😛
Meg sem merek/merünk szólalni a csoffadt kis londoni úttal kapcsolatban 😛 😀

több mint 12 éve
triangle 1 283
... a képek retusálatlanok, némelyik teleobjektívvel készült, de azzal csak finoman szabadott bánni mert nagy volt a lebukás veszélye 😀 Jó nézegetést....kutya76
Nem mintha nagyon "fenyegetne" az esélye de érdekelne. Nem lehet fényképezni?kittli
Állítólag csak kis kompakt kamerákat lehet bevinni. Legalábbis az a srác aki a Heinzen volt azt mondta, hogy a kis autóstáskánál nagyobb motyót már el is veszik, hogy Clevelandben mi a szabály azt nem tudom.polamalu
én a heinzről nem tudok nyilatkozni, de az arrowheadbe simán bevihettem a tükrös gépet telével, és bent sem kötöttek belém, szóval hajrá😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
... a képek retusálatlanok, némelyik teleobjektívvel készült, de azzal csak finoman szabadott bánni mert nagy volt a lebukás veszélye 😀 Jó nézegetést....kutya76
Nem mintha nagyon "fenyegetne" az esélye de érdekelne. Nem lehet fényképezni?kittli
Állítólag csak kis kompakt kamerákat lehet bevinni. Legalábbis az a srác aki a Heinzen volt azt mondta, hogy a kis autóstáskánál nagyobb motyót már el is veszik, hogy Clevelandben mi a szabály azt nem tudom.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem semmi képeket sikerült csinálni, jó látni azt hogy egyre több ilyen élménnyel gazdagodnak a hazai NFL szurkolók, remélem én is kijutok jövőre, de az biztos , látva ezeket a képeket, hogy meg fogok bolondulni örömömben ha sikerül 😊
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
... a képek retusálatlanok, némelyik teleobjektívvel készült, de azzal csak finoman szabadott bánni mert nagy volt a lebukás veszélye 😀 Jó nézegetést....kutya76
Nem mintha nagyon "fenyegetne" az esélye de érdekelne. Nem lehet fényképezni?
több mint 12 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Tényleg nagyon jók!
Az valamilyen helyi szokás,hogy a Browns drukkerek feltartott középső újjal üdvözölnek? 😉 😉Blitzburgh
Üdvözlet a magyarországi Steelers rajongóknak. 😀kittli
Jobb egy mosolygós középső ujj, mint idehaza egy gurulós foci rangadón egy összeverés, leköpés, késelés... hasonló ínyencségek. 😀laby
de Ők is röhögtek rendesen, utána meg együtt "készültünk" a meccsre 😀 Ez olyan, mint amikor nem számít a bajnokság, de a Steelerst meg kell mindig verni. Remélem a sorozatfelvételt ki lehet venni😉



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tényleg nagyon jók!
Az valamilyen helyi szokás,hogy a Browns drukkerek feltartott középső újjal üdvözölnek? 😉 😉Blitzburgh
Üdvözlet a magyarországi Steelers rajongóknak. 😀kittli
Jobb egy mosolygós középső ujj, mint idehaza egy gurulós foci rangadón egy összeverés, leköpés, késelés... hasonló ínyencségek. 😀

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Tényleg nagyon jók!
Az valamilyen helyi szokás,hogy a Browns drukkerek feltartott középső újjal üdvözölnek? 😉 😉Blitzburgh
Üdvözlet a magyarországi Steelers rajongóknak. 😀
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Tényleg nagyon jók!
Az valamilyen helyi szokás,hogy a Browns drukkerek feltartott középső újjal üdvözölnek? 😉 😉