Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
főleg Bush az aki egyszerűen képtelen olvasni bármilyen játékot. Megint szétszednek minket a pálya közepén majd a TE-ek.
Klaci79
Egész elképesztő, hogy mennyire fogalmatlan. A bíztató első szezonja után nem tudom mi történt vele...azt hogy kb megvakult, nem lehet a térdsérülésre fogni.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...

kriSTEELan
Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
James Vaughters a házban, ha hinni lehet a riportoknak és Tuzar Skipper ezennel távozik is. Totálisan nulla volt a passzisettetés Highsmith és Watt nélkül és erre lépni kellett nem vitás.

Egyébként nekem a legkellemesebb meglepetést tegnap Warren nyújtotta RB poszton. Ráadásul ő jegyezte ugye Pickett első TD-jét is, vagyis nincs rossz keze sem.
Klemó
Hát én Warren-t biztos nem engedném el... jó a keze, jól fut, és a camp-ben mindenkit megblokkolt (Tomlinnak is kedvence)... de 4 RB biztos nem lesz rosteren, és McFarland is most kezd jól játszani, aki draftolt és magasabban jegyzett... hát az egyik legnehezebb döntés lesz (PS-ből meg el fogják vinni)
kriSTEELan
Ha Snell nem épül fel, és így teljesít az RB corp, akkor egyszerű lesz a döntés, mert Snell fog IR-re menni. (azt ugyanis nem kockáztatjuk, hogy az első kettő számú RB is sérüléssel küzd)

Ha Snell tud majd játszani és jól, akkor szinte biztos, hogy Warrent fogjuk kivágni és várni vissza a PS-be. Azt azért ne feledjük, hogy mi mindig túlmisztifikáljuk azt kit visznek el a csapatok (jó példa erre ugye Skipper, akit ugye messiásnak láttunk 2 éve és most ugye 3x vágjuk ki amellett, hogy más csapat is elvitte és kivágta). Egy-egy előszezon játék azért nem elég, hogy valaki rosterre rakjon valakit, csak akkor, ha valahol nagyon szar a helyzet. No és azt se feledjük azért el, hogy Warrennek volt egy fumble-ja is, csak szerencsésen pattant a laszti, és ez egy RB teljesítményénél mindig számít.

De ez a kellemesebb probléma, ellenben mondjuk egy LB poszttal, ahol a nagyon jó camp teljesítmények után látjuk a valóságot......
Klemó
Oda mindenképp hozni kell valakit, mert nagyon elégtelen. Hiába volt talán Mark Robinson jónak tűnő (őt megnézném kicsit korábban, mondjuk a kezdők ellen pár snapre, de ez a MJ, Bush, Spillane borzalmas gyenge és főleg Bush az aki egyszerűen képtelen olvasni bármilyen játékot. Megint szétszednek minket a pálya közepén majd a TE-ek.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
James Vaughters a házban, ha hinni lehet a riportoknak és Tuzar Skipper ezennel távozik is. Totálisan nulla volt a passzisettetés Highsmith és Watt nélkül és erre lépni kellett nem vitás.

Egyébként nekem a legkellemesebb meglepetést tegnap Warren nyújtotta RB poszton. Ráadásul ő jegyezte ugye Pickett első TD-jét is, vagyis nincs rossz keze sem.
Klemó
Hát én Warren-t biztos nem engedném el... jó a keze, jól fut, és a camp-ben mindenkit megblokkolt (Tomlinnak is kedvence)... de 4 RB biztos nem lesz rosteren, és McFarland is most kezd jól játszani, aki draftolt és magasabban jegyzett... hát az egyik legnehezebb döntés lesz (PS-ből meg el fogják vinni)
kriSTEELan
Ha Snell nem épül fel, és így teljesít az RB corp, akkor egyszerű lesz a döntés, mert Snell fog IR-re menni. (azt ugyanis nem kockáztatjuk, hogy az első kettő számú RB is sérüléssel küzd)

Ha Snell tud majd játszani és jól, akkor szinte biztos, hogy Warrent fogjuk kivágni és várni vissza a PS-be. Azt azért ne feledjük, hogy mi mindig túlmisztifikáljuk azt kit visznek el a csapatok (jó példa erre ugye Skipper, akit ugye messiásnak láttunk 2 éve és most ugye 3x vágjuk ki amellett, hogy más csapat is elvitte és kivágta). Egy-egy előszezon játék azért nem elég, hogy valaki rosterre rakjon valakit, csak akkor, ha valahol nagyon szar a helyzet. No és azt se feledjük azért el, hogy Warrennek volt egy fumble-ja is, csak szerencsésen pattant a laszti, és ez egy RB teljesítményénél mindig számít.

De ez a kellemesebb probléma, ellenben mondjuk egy LB poszttal, ahol a nagyon jó camp teljesítmények után látjuk a valóságot......
több mint 1 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...

több mint 1 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
James Vaughters a házban, ha hinni lehet a riportoknak és Tuzar Skipper ezennel távozik is. Totálisan nulla volt a passzisettetés Highsmith és Watt nélkül és erre lépni kellett nem vitás.

Egyébként nekem a legkellemesebb meglepetést tegnap Warren nyújtotta RB poszton. Ráadásul ő jegyezte ugye Pickett első TD-jét is, vagyis nincs rossz keze sem.
Klemó
Hát én Warren-t biztos nem engedném el... jó a keze, jól fut, és a camp-ben mindenkit megblokkolt (Tomlinnak is kedvence)... de 4 RB biztos nem lesz rosteren, és McFarland is most kezd jól játszani, aki draftolt és magasabban jegyzett... hát az egyik legnehezebb döntés lesz (PS-ből meg el fogják vinni)

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
James Vaughters a házban, ha hinni lehet a riportoknak és Tuzar Skipper ezennel távozik is. Totálisan nulla volt a passzisettetés Highsmith és Watt nélkül és erre lépni kellett nem vitás.

Egyébként nekem a legkellemesebb meglepetést tegnap Warren nyújtotta RB poszton. Ráadásul ő jegyezte ugye Pickett első TD-jét is, vagyis nincs rossz keze sem.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Tuzar Skippert megint ki kellett vágni sérülés miatt. Valahogy nem megy neki Pit-ben. James Vaughters jött a helyére.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
A D oldalán volt nekem meglepetés. Nem vételtlen, hogy Flores tiszta ideg volt végig. LB sorban pedig a kezdőkkel nyitottunk. Sem.a futás ellen, sem siettetésben Lealen kívül nem láttam jó teljesítményt a front7ben.

Hátul viszont Norwood nagyon jó volt. De ugye....első meccs és előszezon meccs.
Klemó
Bush is, teljesen reménytelennek tűnik sajnos...így pedig sok gond lesz ILB poszton, mert ezt csak coachingal lehetetlen lesz megoldani
The Steelers LB corps in coverage against the Seahawks per
@PFF
:

8/8. 82 yards, 2 TD, 3 first downs allowed

Not ideal.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
A D oldalán volt nekem meglepetés. Nem vételtlen, hogy Flores tiszta ideg volt végig. LB sorban pedig a kezdőkkel nyitottunk. Sem.a futás ellen, sem siettetésben Lealen kívül nem láttam jó teljesítményt a front7ben.

Hátul viszont Norwood nagyon jó volt. De ugye....első meccs és előszezon meccs.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Mire vártatok Pickett kapcsán, de úgy tényleg? Hosszú lasztik tömegét a camp body szintű WRek felé?
Azért az a Rudi labdavesztes 100%-ban a LT-é volt. Szinte azonnal dobta volna, de már ott volt a védő. Tudom divat Rudit szidni, meg nem is lesz belőle kezdő kaliber, de amit el kell ismerni, gyönyörű volt az a TD a sarokba, se Traubi se Pickett nem dobott hasonlót, igaz sajnos konstans módon Rudi sem tudja.
Klaci79
Nem értek egyet az első megállapítással. Egy QBnak úgy kell állnia, hogy a periférikus látásával érzékelje a zsebet és azt ha omlik. Az rendben, hogy az LT volt a ludas, és mondjuk a sackért is, de azért már a QB, hogy ne veszítsen lasztit.

Azzal pedig nem vitatkoztam egy percet sem, hogy ezek a hosszú lasztik az erősségei. Persze Truby alig volt a pályán, ahogy Pickett mondjuk Vaughn, White duónak nem próbálta meg, nem kárhoztatom.
Klemó
Ha nekem szól a kérdés és amit vártam azt megkaptam. A sorrend jó, örülnek ha egy pick-ért vagy egy DL-ért cserébe menne Rudi, de tetszik, hog mindhárom QB próbálta a legjobbját adni, mindezt a 4 legjobb O fegyver nélkül, nyilván a másik oldalon cserekkel. A harc folytatódik, és eddig ez igen kellemes. Pickens-nek meg minden eloszezon meccsen meg kell mutatni, hogy érvényesülni tud DJ, Claypool, Freiermuth mellett.
A védelemtől kaptam kevesebbet, bár nyilván a Heyward, Alualu, Watt, Highsmith pihenés miatt itt tényleg csak a 2.vonal szerepelt, azért tőlük is több kellett volna legalább futás ellen.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Mire vártatok Pickett kapcsán, de úgy tényleg? Hosszú lasztik tömegét a camp body szintű WRek felé?
Azért az a Rudi labdavesztes 100%-ban a LT-é volt. Szinte azonnal dobta volna, de már ott volt a védő. Tudom divat Rudit szidni, meg nem is lesz belőle kezdő kaliber, de amit el kell ismerni, gyönyörű volt az a TD a sarokba, se Traubi se Pickett nem dobott hasonlót, igaz sajnos konstans módon Rudi sem tudja.
Klaci79
Nem értek egyet az első megállapítással. Egy QBnak úgy kell állnia, hogy a periférikus látásával érzékelje a zsebet és azt ha omlik. Az rendben, hogy az LT volt a ludas, és mondjuk a sackért is, de azért már a QB, hogy ne veszítsen lasztit.

Azzal pedig nem vitatkoztam egy percet sem, hogy ezek a hosszú lasztik az erősségei. Persze Truby alig volt a pályán, ahogy Pickett mondjuk Vaughn, White duónak nem próbálta meg, nem kárhoztatom.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Azért az a Rudi labdavesztes 100%-ban a LT-é volt. Szinte azonnal dobta volna, de már ott volt a védő. Tudom divat Rudit szidni, meg nem is lesz belőle kezdő kaliber, de amit el kell ismerni, gyönyörű volt az a TD a sarokba, se Traubi se Pickett nem dobott hasonlót, igaz sajnos konstans módon Rudi sem tudja.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ami jó hír, hogy nagy verseny lesz Rb poszton. McFarland ma egy másik játékos, mint amit láttam, ahogy Warren is nagyon jó benyomást kelltett. Harris és Snell mögött.

WR poszton sem lehet senki biztonságban. Olszewski is nagyon jól játszott, nekem ő nagyon tetszett korábban is, ahogy Sims is kellemes meglepetés volt. Austin sérült volt, így sajnos nem láthattuk. DJ, Pickens, Claypool után nagy a tülekedés és nem egyértelmű, hogy Austin snappet kap az első éles meccsen, ha nem bizonyít az előszezonban.

Ami viszont probléma, hogy folyamatosan összeomló zsebet láttam mindenki körül. Szinte mindig menekülnie kellett minden QB-nak. Igaz nem nagyon figyeltem az egyéni teljesítményeket, de mint ha mindegyik oldalról jött volna.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azért az kemény volt, hog menny milyen támogatást kap a szurkolóktól, tényleg hatalmas élmény lehetett neki ez a közönség.
Klaci79
Máskor a stadion az első előszezon meccsen már a második félidőben üres. Mindenki őt várta és nem hiszem, hogy könnyű volt neki és ehhez képest egy perfect első drive-val kezdett, ráadásul rögtön egy 2 pontost odaadva neki.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Keninek még kell tanulni. Lehet most sztárolni, mert GW drive, de ebben sok sok szerencsés faktor is volt. Nem nézett ki rosszul, rosszabbra gondoltam. Rudi nem hozott újat. Amit tud. Erős csere. Ennyi. Traubi sztem egészen jól állta a lábán, van benne fantázia. Szépen kevergettük a játékokat. Jól osztogatott. Számomra nem kérdés a kezdő sem és a csere sem. Keni pedig figyeljen és tanuljon. 1-1 meccsen amikor már nincs nyomás, akkor betenném, szokja a légkőrt. Zéró elvárással.
polamalu
Rudiért, ha kapunk cetlit, akkor azonnal oda kell adni. Igen, ugyanazt tolta, mint amit láttunk. Első drive, már-már signiature play. Fogalma sincs a nyomásról, meg is érkezik és ott a strip sack. Persze voltak szép dobások (egy másik TD is ott volt, amit Boykin nem tudott megszerezni), ahogy korábban is, de könnyű dobások túldobva és homályok is, közte egy sima INT-tel, amit elejtett a D. De az első félidő végén az a drive még szörnyűbb volt, cövekelve a zsebben, szinte mindig arra indulva, ahol nyomás van.

Truby jól nézett ki és érezhetően azért is megy a futójáték, mert rá is kell figyelnie a D-nek mindíg. Néztem volna még, de azt majd jövő héten.

Végezetül Pickett. Én nem tudom, hogy ennek a srácnak mit kellene nyújtania első meccsén. Camp bodykkal körülvéve nehéz mozgatni a láncokat, még akkor is, ha a D részéről a másik oldalon is ugyanez a helyzet. Ehhez képest nekem ez nagyon rendben volt. Én kifejezetten örültem neki, hogy nem "hosszú laszti majd bejön" dobásokkal foglalkoztatták. Nem kérdés, hogy tanulnia kell, de Rudival centivel nem vagy beljebb már jelenleg sem. Egyértelműen benne van az upside és nem, nem gondolom, hogy 24 évesen neki nincs helye a padon Rudi ellenében.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Azért az kemény volt, hog menny milyen támogatást kap a szurkolóktól, tényleg hatalmas élmény lehetett neki ez a közönség.
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 319
Sokkal pörgősebb, sokkal gyorsabb az offense Ben helyett Trubiskyval, mintha jelenkori NFLt néznék, nem 90es évek ismétlését, mint Rötyi utolsó éveiben. Jó lesz ez, lesznek szórakoztató meccseink, nem csak szenvedés. 😊
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Nekem ami tetszett h volt mukodo futojatek.

Szerkesztette: xtaki
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Kemény volt a vége 😀
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Keninek még kell tanulni. Lehet most sztárolni, mert GW drive, de ebben sok sok szerencsés faktor is volt. Nem nézett ki rosszul, rosszabbra gondoltam. Rudi nem hozott újat. Amit tud. Erős csere. Ennyi. Traubi sztem egészen jól állta a lábán, van benne fantázia. Szépen kevergettük a játékokat. Jól osztogatott. Számomra nem kérdés a kezdő sem és a csere sem. Keni pedig figyeljen és tanuljon. 1-1 meccsen amikor már nincs nyomás, akkor betenném, szokja a légkőrt. Zéró elvárással.
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241

steelwolf
szep volt, de volt ott elotte gy kis nyujtott karral eltolas. akar OPI is lehetett volna. De megfogta, es a labmunka elkepeszto volt.

Traubi egesz jol nezett ki [ tudjuk milyen vedelem ellen ]
Rudi kicsit ideges volt
Pikett meg szinte csak rovideket dobott.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!