Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Master Teague sérülése annyira súlyos, hogy mennie kellett...pedig nagyon csíptem a srácot.
Max Borghi jött a helyére

Közben Cam Heyward bokája megsérült, be kellett fejeznie a mai edzést…remek basszameg
Klaci79
Teague menni fog majd PS-be, ha felgyógyul. Hála az égnek most ezen a poszton van tülekedés.

Cam nyilatkozott nap végén, miután megnézték a lábát. Nincs komoly baj, enyhe zúzódás. Nem látjuk előszezonban, az eldőlt, de szerintem nem is volt tervben.

Nekem Warren lett a "camp favorite" ezzel a lasztis sztorival. Ez a meccs nagyon fontos lesz, hogy ott maradjon a versenyben és egyáltalán felmerüljön, hogy őt visszük az 53-ba. A fumble után nagyon kiváncsi vagyok, hogy ugyanazt az energiát látjuk-e. Mindig itt dől el, hogy fejben elég erős-e, hogy úgy legyen kreatív és gyors, hogy közben a labdára is figyel.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
2015 óta a szombati Seahawks elleni volt az NFL legnézettebb előszezon mérkőzése…
Pickett hype a köbön
Klaci79
Pennsylvaniában avagy all in júeszéj?
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
2015 óta a szombati Seahawks elleni volt az NFL legnézettebb előszezon mérkőzése…
Pickett hype a köbön
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Master Teague sérülése annyira súlyos, hogy mennie kellett...pedig nagyon csíptem a srácot.
Max Borghi jött a helyére

Közben Cam Heyward bokája megsérült, be kellett fejeznie a mai edzést…remek basszameg

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Karl Joseph sérülése viszont sajnos egész évre szól, így kereshetünk egy jó csere safety-t...bár Norwood nem volt rossz...még akár lehet is belőle valami

A Jaguars ellen Trubi kezd, és Pickett lesz a 2., aztán Mason a 3.
Kendrick Green kezd LG-ként és sajnos Austin még mindig nem játszik, nem látjuk élesben mit tud a fiú.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
A fal kapcsán nekem nincs várakozásom. Elmondtuk ezerszer, hogy ezek átmeneti évek, mivel nem lehet QB kérdést ÉS minden mást is rendezni egy év alatt. Jövőre jön a fal rendezése, nekem ebben nincs kétségem. Az persze már rémisztő, hogy pont Daniels volt az egyik leggyengébb láncszem a gyengék közül is, akit pedig a legjobbnak vártunk a tapasztalata miatt (is). Green nagy lehetőséget kapott, de nagyon nem élt vele guard poszton, ahogy Moore is nagyon gyenge napott fogott ki vakoldali tackle poszton. Okorafor és Cole volt még az a kettő, aki szolid volt és talán dícsérhető is.

Azt viszont azért jegyezzük meg, hogy a futás ellen azért működött a csapat és sokkal többet láttunk, mint amit tavaly. Án azért azt várom, hogy Daniels magára talál és Dotson LG poszton sokkal jobb lesz, ami Moore-nak is segítség.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Ez mondjuk nagyon nem tetszik...már a mérkőzésen is feltűnt, hogy Traubi túl nagy nyomás alatt kellett hogy játszon, főleg úgy, hogy az első csapat védte...talán Green kivételével, akitől nagyon vártuk, hogy LG-ként jobb lesz, de nem lett eddig.
Szóval a támadófal egyelőre nagyon gyenge...Rudi majdnem labdavesztésénél is óriásit hibáztak, akkor éppen Moore


Klaci79
én nem aggódom, egy Ofal összeszokás az olyan 20 meccs - addig minden is lesz
Gróf de sutianap
Tehát jövőre 😀
polamalu
Most akkor vasas vagyunk vagy újpest, döntsük már el 😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Imádom ezt a srácot 😀
Jaylen Warren a szombati fumble után mindenhova viszi magával a labdát és sosem engedi azt el 😀
Bár gondolom az utcán kevesen próbálják kiverni a kezéből:
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ez mondjuk nagyon nem tetszik...már a mérkőzésen is feltűnt, hogy Traubi túl nagy nyomás alatt kellett hogy játszon, főleg úgy, hogy az első csapat védte...talán Green kivételével, akitől nagyon vártuk, hogy LG-ként jobb lesz, de nem lett eddig.
Szóval a támadófal egyelőre nagyon gyenge...Rudi majdnem labdavesztésénél is óriásit hibáztak, akkor éppen Moore


Klaci79
én nem aggódom, egy Ofal összeszokás az olyan 20 meccs - addig minden is lesz
Gróf de sutianap
Tehát jövőre 😀
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez mondjuk nagyon nem tetszik...már a mérkőzésen is feltűnt, hogy Traubi túl nagy nyomás alatt kellett hogy játszon, főleg úgy, hogy az első csapat védte...talán Green kivételével, akitől nagyon vártuk, hogy LG-ként jobb lesz, de nem lett eddig.
Szóval a támadófal egyelőre nagyon gyenge...Rudi majdnem labdavesztésénél is óriásit hibáztak, akkor éppen Moore


Klaci79
én nem aggódom, egy Ofal összeszokás az olyan 20 meccs - addig minden is lesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Ez mondjuk nagyon nem tetszik...már a mérkőzésen is feltűnt, hogy Traubi túl nagy nyomás alatt kellett hogy játszon, főleg úgy, hogy az első csapat védte...talán Green kivételével, akitől nagyon vártuk, hogy LG-ként jobb lesz, de nem lett eddig.
Szóval a támadófal egyelőre nagyon gyenge...Rudi majdnem labdavesztésénél is óriásit hibáztak, akkor éppen Moore

több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Micsoda tudatossag h elengedtuk Dupree-t. Megkapta a penzt es kb alig lep palyara, azt is minek.
xtaki
Valami januári balhéja is volt, amiben bűnösnek vallotta magát, így még akár a liga is eltilthatja pár meccsre...
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Micsoda tudatossag h elengedtuk Dupree-t. Megkapta a penzt es kb alig lep palyara, azt is minek.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
Jan
Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.
Klemó
Elvesztettem a fonalat. 😕

Az oké, hogy Rudi után felszabadul lóvé, de aki helyette jön, annak is kell pénzt adni. Nem vágom a fizetéseket, de egy veterán QB annyival kevesebbet keres mint Rudi, hogy a különbözetből futná még LB-re is? Vagy az lenne a trade, hogy Rudiért egy olcsóbb QB + LB?
Jan
Egy backup harmadik számú QB vagy egy minimumért is aláíró veterán lenne a szememben, vagy egy 1-2 éve már NFL-ben levő, de pályát nem látott playa. De valóban igaz és ezt korrigálom is, hogy olyan sokat nem spórolunk.
Klemó
Szinte biztos vagyok benne, hogy Trubi nem fog végig kezdeni. Akkor viszont idén még inkább nézném 1-2 meccsen Rudit, mint Pickettet. Ha túl korán dobjuk a mély vízbe, és összehoz pár sok INT-es meccset, azzal el is intézheti a karrierjét.
Jan
nem hiszek a padoztatasban. ha valaki jo, akkor a stresszt, nyomast, barmit tud kezelni. Ha nem jo, akkor tok mind1.
xtaki
Egyetértek.

Általánosságban lehet igaz, hogy egy fiatalt túl korán bedobni lehet kontraproduktív (mind mondjuk Dwayne Haskins esetében 21 évesen bumm a kezdőbe). De Pickett már 24 éves, csak 2 évvel fiatalabb Rudinál. Ezen felül mindig is egy folyamatosan fejlődő és sokat tanuló srác volt. Nála kevésbé félnék attól, hogy befosik egy-egy INT-től, vagy egy sacktől. Ezen felül nem is kell rögtön kezdenie, padozhat, tanulhat.

De van egy másik szempont is. Aki látta az előszezon meccset az tudja. Iszonyatosan népszerű a srác. Én tényleg nem láttam még olyan hangulatot és nézőszámot ELSŐ előszezon meccs UTOLSÓ negyedében, mint most vasárnap. Tomlin persze nem beszari, de nem kevés fütty is felhangzott, mikor másodiknak Rudi lépett pályára azért jelzés értékű.....
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
Jan
Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.
Klemó
Elvesztettem a fonalat. 😕

Az oké, hogy Rudi után felszabadul lóvé, de aki helyette jön, annak is kell pénzt adni. Nem vágom a fizetéseket, de egy veterán QB annyival kevesebbet keres mint Rudi, hogy a különbözetből futná még LB-re is? Vagy az lenne a trade, hogy Rudiért egy olcsóbb QB + LB?
Jan
Egy backup harmadik számú QB vagy egy minimumért is aláíró veterán lenne a szememben, vagy egy 1-2 éve már NFL-ben levő, de pályát nem látott playa. De valóban igaz és ezt korrigálom is, hogy olyan sokat nem spórolunk.
Klemó
Szinte biztos vagyok benne, hogy Trubi nem fog végig kezdeni. Akkor viszont idén még inkább nézném 1-2 meccsen Rudit, mint Pickettet. Ha túl korán dobjuk a mély vízbe, és összehoz pár sok INT-es meccset, azzal el is intézheti a karrierjét.
Jan
nem hiszek a padoztatasban. ha valaki jo, akkor a stresszt, nyomast, barmit tud kezelni. Ha nem jo, akkor tok mind1.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
Jan
Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.
Klemó
Elvesztettem a fonalat. 😕

Az oké, hogy Rudi után felszabadul lóvé, de aki helyette jön, annak is kell pénzt adni. Nem vágom a fizetéseket, de egy veterán QB annyival kevesebbet keres mint Rudi, hogy a különbözetből futná még LB-re is? Vagy az lenne a trade, hogy Rudiért egy olcsóbb QB + LB?
Jan
Egy backup harmadik számú QB vagy egy minimumért is aláíró veterán lenne a szememben, vagy egy 1-2 éve már NFL-ben levő, de pályát nem látott playa. De valóban igaz és ezt korrigálom is, hogy olyan sokat nem spórolunk.
Klemó
Szinte biztos vagyok benne, hogy Trubi nem fog végig kezdeni. Akkor viszont idén még inkább nézném 1-2 meccsen Rudit, mint Pickettet. Ha túl korán dobjuk a mély vízbe, és összehoz pár sok INT-es meccset, azzal el is intézheti a karrierjét.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Nekem mindegy mi lesz a Rénszarvassal csak Ebront vissza ne hozzuk...
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...

kriSTEELan
Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
Jan
7-ik körben draftoltuk még Oladokun-t amúgy, vele meglenne a 3, de nem tudom lenne-e bármi értelme anyagi/draft cetli ennek a tradenek...
kriSTEELan
Valszinú egy comp 6., vagy 7. pick lenne a csereérték itt. Azért Oladokun kapcsán sajnos annyi rossz hír van, hogy egyetlen 7v7 snappet nem kapott eddig a campben. Ez lehet persze annak következménye, hogy Rudi és Pickett elők nem akartak elvenni snappet, de akár az is, hogy nem érett meg rá. Meglátjuk a következő napokban mennyire élesek ezek a pletykák.

Mondjuk jött is egy Khan nyilatkozat rögtön:

 steelersdepot.com/2022/08/id-be-surprised-if-anything-happens-down-that-path-omar-khan-on-trading-a-quarterback/

Persze Khan nagy tárgyaló, ezt tudjuk, így Én még ebből nem vonnék le nagy következtetést, pusztán azt, hogy azért ellenérték nélkül nem adjuk oda. De ugye tudjuk jól, hogy ha Rudi nem lesz a meccskeretekben, akkor el fog indulni az, hogy engedjük el.

Szerkesztette: Klemó
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...

kriSTEELan
Ennek a részünkről nulla értelme lenne.
Ha Goff kiesik akkor Rudi is kb ugyanaz a szint mint Boyle vagy Blough.
De ha jobb is náluk akkor sem éri meg érte bármit adni.
Bazzani
Hát ha Rudiért picket kapunk, azon Én is röhögni fogok. Az már nyilván kiderült, hogy mennyire nem tartom semmire. Elfogadom, hogy szubjektív az értékítélete, de a véleményem az, hogy maximum arra jó, hogy mondjuk egy kieső QB kapcsán adott meccsen egy vezetést megtartson. Egyetlen előnye, hogy erős keze van és így olyan csapatba, ahol a vertikális játékra építenek, egy jó fal mögött, ott lehetnek jó meccsei. Rossz fal mögött, életveszély, mert nem érzi a nyomást és ebbe mindig benne van a fumble, strip sack és a pánikszerűen elbobott lasztiban az INT.

De persze remélem, hogy a Lions meglátott benne olyan upside-ot, amit Én nem és remélem elviszi, még mielőtt produkál egy nagyon szar előszezon meccset. (eddig 4 éven át majd mindig ez volt a lemez...)
több mint 1 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...

kriSTEELan
Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
Jan
7-ik körben draftoltuk még Oladokun-t amúgy, vele meglenne a 3, de nem tudom lenne-e bármi értelme anyagi/draft cetli ennek a tradenek...

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...

kriSTEELan
Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
Jan
Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.
Klemó
Elvesztettem a fonalat. 😕

Az oké, hogy Rudi után felszabadul lóvé, de aki helyette jön, annak is kell pénzt adni. Nem vágom a fizetéseket, de egy veterán QB annyival kevesebbet keres mint Rudi, hogy a különbözetből futná még LB-re is? Vagy az lenne a trade, hogy Rudiért egy olcsóbb QB + LB?
Jan
Egy backup harmadik számú QB vagy egy minimumért is aláíró veterán lenne a szememben, vagy egy 1-2 éve már NFL-ben levő, de pályát nem látott playa. De valóban igaz és ezt korrigálom is, hogy olyan sokat nem spórolunk.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...

kriSTEELan
Ennek a részünkről nulla értelme lenne.
Ha Goff kiesik akkor Rudi is kb ugyanaz a szint mint Boyle vagy Blough.
De ha jobb is náluk akkor sem éri meg érte bármit adni.

több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Joseph és Miller ment IR-re.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...

kriSTEELan
Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
Jan
Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.
Klemó
Elvesztettem a fonalat. 😕

Az oké, hogy Rudi után felszabadul lóvé, de aki helyette jön, annak is kell pénzt adni. Nem vágom a fizetéseket, de egy veterán QB annyival kevesebbet keres mint Rudi, hogy a különbözetből futná még LB-re is? Vagy az lenne a trade, hogy Rudiért egy olcsóbb QB + LB?
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nem tudom mennyi lehet a valóságtartalma...

kriSTEELan
Akkor ki lenne a 3. QB? Mindig 3 van rosteren, most sem fogunk kettővel nekimenni a szezonnak.
Jan
Hozunk egy veteránt. Lesz akit kivágnak, mert valahol kettő QB az 53-as roster "limit" eleve. Egyébként win-win szitu lenne trade. 3 millát szabadítanánk a CAP-ből, amit lehetne LB depthre költeni rögtön. Rudival ilyen helyzetben nyilván nem hosszabbítanánk jövőre, így neki is olyan csapat kellene, ahol egyértelműen övé a backup pozíció.