Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Pickett most tanulgatja az R4-et még csak:

 bleacherreport.com/articles/2024638-nfl-101-introducing-the-basic-route-combinations

 annoyedfootballnerd.wordpress.com/2014/10/22/analyzing-quarterback-and-receiver-timing-with-the-r4-system/

több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A Training campben mindenki HOF. Majd éles körülmények között...
Razi
Ezzel mindenki tisztában van, de azért jó olvasni arról, hogy mi történik a campben, mert még mindig egy hónap van a rajtig.
Reggio1914
tessék

gedam
Valahol meg előbb olvastam, hogy a QB edző szerint jó úton jár és folyamatosan tanul fejlődik. Kezdi felvenni a rendszert.... Az igazság valahol a kettő közt lehet
több mint 1 éve
gedam 5 700
A Training campben mindenki HOF. Majd éles körülmények között...
Razi
Ezzel mindenki tisztában van, de azért jó olvasni arról, hogy mi történik a campben, mert még mindig egy hónap van a rajtig.
Reggio1914
tessék
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Én azt várom h Marcus Allen végre berobbanjon! 😄
steelwolf
mint későeste a csülkösbabebéd..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én azt várom h Marcus Allen végre berobbanjon! 😄
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nem mondtam, hogy jelent, de jelnek jel. Aki a campban szar az hamar kap útilaput. Itt nem engedheted meg magadnak, hogy ne a 100% jöjjön minden nap. Hacsak nem TJ WATT-nak hívnak 😉 Vagy Cma Heywardnak. Nekikmár lehet 1-1 gyengébb edzésük. De Őkmeg nem engedik meg maguknak a presztizs okán.
polamalu
Zoli, másról beszélünk. Egy QB-nak össze kell érnie a csapatával. Amíg a D teamnek elég elrontania a játékot, az O-nak és a QB-nak mozgatnia kell a láncot. Az, hogy ez menjen, hogy az, hogy skill posztokkal összeérjen bárki, annak idő kell, és főleg, ha újoncokról beszélünk.

Csupa jó hírek jönnek Pickensről, de no, a legfrissebb elemzés azért arról szól, hogy még pont az útvonalait kell pontosabban, élesebben futnia. Ha ez meglesz, elit playa néz ki belőle. De pont az útvonalak most a legfontosabbak egy QB-nak is. Még nem ismeri mit kap el és mit nem ,csak a playbook útvonalat. Ha nem futja helyesen, vagy pontosan, vagy nem úgy, akkor ez duplán nehéz. Ha viszont összeértek, akkor már ez sem jelent mindig problémát.

De másképpen fogalmazva. Ha az elit útvonal futó DJ ott volna, állítom más lenne a helyzet QB fronton is. Persze nincs és látszik QB gond, de igazán Én ezt most leszarom. Ha Truby nem jó, akkor inkább 7 milla lesz a fizuja és nem 14... 😀
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nem mondtam, hogy jelent, de jelnek jel. Aki a campban szar az hamar kap útilaput. Itt nem engedheted meg magadnak, hogy ne a 100% jöjjön minden nap. Hacsak nem TJ WATT-nak hívnak 😉 Vagy Cma Heywardnak. Nekikmár lehet 1-1 gyengébb edzésük. De Őkmeg nem engedik meg maguknak a presztizs okán.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
A Training campben mindenki HOF. Majd éles körülmények között...
Razi
Persze, bár nem mindenki HoF, mert Traubit nagyon ekézik pl. Tudod aki edzésen szar, az az élesben 99%, hogy nem lesz jó. Aki az edzésen jó vagy esetleg kiemelkedő, az 75%-ban azt tudja hozni a meccsen is, ha ez felett akkor már extraklasszisról beszélünk. 😉
polamalu
Azért gyorsan tegyük hozzá, hogy az első csapatból Harris, DJ és Claypool ÉS Muuth sem áll rendelkezésre jelelneg, vagyis skill posztokon null kilométeres paliknak dobál Trubi már a numero egyes csapatnál is úgy, hogy a másik oldalon a D vért ivott az edző váltás(ok) után és igazán csak Alualu hiányzik, rajta kívül mindenki a fedélzeten van.

Ezzel Én nem akarom felmenteni a QB-kat, de ha a numero egyes team tele van joncokkal, akkor képzeljük el a numero kettes skill team felhozatalát és minőségét és tovább. Én abban sem hiszek továbbá, hogy aki a camp-ben nem volt igazán jó, annak csengettek a stadionon belül. Lássuk be, a kémiának ki kell kialakulnia a QB-k és a csapatrészek között és ez idő, másrészt vannak nem kevesen kifejezetten jó versenyző típusok, akiknek kell a tét, hogy jók legyenek és igazán a pályán tudják magukat megmutatni. Sokkal inkább értek egyet azzal, hogy az még, hogy valaki a campben sziporkázik, semmit nem jelent.
több mint 1 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A Training campben mindenki HOF. Majd éles körülmények között...
Razi
Persze, bár nem mindenki HoF, mert Traubit nagyon ekézik pl. Tudod aki edzésen szar, az az élesben 99%, hogy nem lesz jó. Aki az edzésen jó vagy esetleg kiemelkedő, az 75%-ban azt tudja hozni a meccsen is, ha ez felett akkor már extraklasszisról beszélünk. 😉
polamalu
Ja,meg 6 labdát kapunk el puntból,aztán meccsen meg azt az egyet se fog sikerülni nagyjából.

több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A Training campben mindenki HOF. Majd éles körülmények között...
Razi
Persze, bár nem mindenki HoF, mert Traubit nagyon ekézik pl. Tudod aki edzésen szar, az az élesben 99%, hogy nem lesz jó. Aki az edzésen jó vagy esetleg kiemelkedő, az 75%-ban azt tudja hozni a meccsen is, ha ez felett akkor már extraklasszisról beszélünk. 😉
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
A Training campben mindenki HOF. Majd éles körülmények között...
Razi
Ezzel mindenki tisztában van, de azért jó olvasni arról, hogy mi történik a campben, mert még mindig egy hónap van a rajtig.
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
A Training campben mindenki HOF. Majd éles körülmények között...
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Dan Moore állítólag nagyot lépett előre. Max Starks és Ramon Foster segítik. Starks már tavaly a szezon végefelé elkezdte mentorálni. Pickens és Calvi Austin eggyütt igazi rémálom a védelemnek. Állítólag nem képes senki tartani őket. Már csaka labdáknak kellene eljutnihozzájuk 😀 Watt nem lassít. Bár most már mint a védelem vezére is szerepel, de állítólag ha lenézel a pályára azonnal látod merre van. Rengeteget dolgozik, szinte emberfeletti melót tesz bele. Ez volt tegnap. kb. Illetve Gentry és Postás Pat egy önálló showal jelentkezik :  www.steelers.com/video/watch-grillin-n-chillin-trubisky
Ez most Traubi, de van más játékosokkal is ilyen műsoruk 😀
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Neki most meg kellene mutatni, hogy ér 20+-t csak ilyenkor jön az ügynök és adja a tanácso, mert htá nem mindegy neki sem, hogy mennyiből jön a %. TJ ebből is példakép. Nem tárgyalt sokat. Kapott egy ajánlatot. Ami azért tényleg komoly volt, de nem alkudozott még, hogy ez kell meg az kell. Szinte elsőre aláírta. Pedig sztem még pár millával fel tudta volna tornászni az árát.
polamalu
Valszeg itt azért ez is lesz. A tábor elején picit próbálkozik (egy játékos ennyit tehet), aztán beall a sorba, tolja, ahogy tudja, és idény végén kap valahonnan egy nagy ajanlatot
Wyatt
Azt azért ne feledjük, hogy Claypool van még a rookie-k előtt, meg Boykin akiknek lényegi snap számuk van. Az előbbi katasztrófális idényt tolt le tavaly, az utóbbi pedig inkább semmilyet. DJ az egyk legjobb route runner a ligában (is). Ha nem lenne ennyi droppja, és főleg kritikus helyzetben, akkor már rég szerződése lenne. Dehát ez nagy probléma, de ugye nem tudjuk, hogy ebben Ben mennyire is volt benne.

Khan azt nyilatkozta egyeztetnek a szerződésről, de többet nem. Nem tudjuk mi történik a háttérben. Én azzal nem értek egyet, hogy ne érne meg nekünk évi 13 millió HUF összeg körül, de nyilván ennyit nem akarna elfogadni a managere, szinte biztos, ahogy 10 körül JuJu írt alá egy prove it évet.
Klemó
13 millió HUF-ot megérne. De k..ra nézne az milyen pénz 😀
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Neki most meg kellene mutatni, hogy ér 20+-t csak ilyenkor jön az ügynök és adja a tanácso, mert htá nem mindegy neki sem, hogy mennyiből jön a %. TJ ebből is példakép. Nem tárgyalt sokat. Kapott egy ajánlatot. Ami azért tényleg komoly volt, de nem alkudozott még, hogy ez kell meg az kell. Szinte elsőre aláírta. Pedig sztem még pár millával fel tudta volna tornászni az árát.
polamalu
Valszeg itt azért ez is lesz. A tábor elején picit próbálkozik (egy játékos ennyit tehet), aztán beall a sorba, tolja, ahogy tudja, és idény végén kap valahonnan egy nagy ajanlatot
Wyatt
Azt azért ne feledjük, hogy Claypool van még a rookie-k előtt, meg Boykin akiknek lényegi snap számuk van. Az előbbi katasztrófális idényt tolt le tavaly, az utóbbi pedig inkább semmilyet. DJ az egyk legjobb route runner a ligában (is). Ha nem lenne ennyi droppja, és főleg kritikus helyzetben, akkor már rég szerződése lenne. Dehát ez nagy probléma, de ugye nem tudjuk, hogy ebben Ben mennyire is volt benne.

Khan azt nyilatkozta egyeztetnek a szerződésről, de többet nem. Nem tudjuk mi történik a háttérben. Én azzal nem értek egyet, hogy ne érne meg nekünk évi 13 millió HUF összeg körül, de nyilván ennyit nem akarna elfogadni a managere, szinte biztos, ahogy 10 körül JuJu írt alá egy prove it évet.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Neki most meg kellene mutatni, hogy ér 20+-t csak ilyenkor jön az ügynök és adja a tanácso, mert htá nem mindegy neki sem, hogy mennyiből jön a %. TJ ebből is példakép. Nem tárgyalt sokat. Kapott egy ajánlatot. Ami azért tényleg komoly volt, de nem alkudozott még, hogy ez kell meg az kell. Szinte elsőre aláírta. Pedig sztem még pár millával fel tudta volna tornászni az árát.
polamalu
Valszeg itt azért ez is lesz. A tábor elején picit próbálkozik (egy játékos ennyit tehet), aztán beall a sorba, tolja, ahogy tudja, és idény végén kap valahonnan egy nagy ajanlatot

több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Én is nagyon remélem, hogy Dj-t nem fizetjük meg. Az a baj, hogy nem hogy 20+-t nem ér, de még 13-at sem, ha azt nézzük hogy milyen szinten szoktak beválni a draftolt wr-eink. Most újjáépítés fázisában vagyunk, megtehetjük akár azt is hogy két rookie wr-rel a kezdőben vágunk neki a szezonnak. De nyilván a legjobb az lenne, ha abbahagyná a hold out-ot, és akkor év végéig lenne időnk eldönteni, hogy mi is legyen vele.
Seda26
En is azt gondolom, h ebben a fazisban a csoport elejete nehezen ferunk fel, akkor felesleges. De ha 3 ev mire megint barmilyen szinten utokepesek leszunk, akkora kioregeszik a D.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Neki most meg kellene mutatni, hogy ér 20+-t csak ilyenkor jön az ügynök és adja a tanácso, mert htá nem mindegy neki sem, hogy mennyiből jön a %. TJ ebből is példakép. Nem tárgyalt sokat. Kapott egy ajánlatot. Ami azért tényleg komoly volt, de nem alkudozott még, hogy ez kell meg az kell. Szinte elsőre aláírta. Pedig sztem még pár millával fel tudta volna tornászni az árát.
több mint 1 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 154
Én is nagyon remélem, hogy Dj-t nem fizetjük meg. Az a baj, hogy nem hogy 20+-t nem ér, de még 13-at sem, ha azt nézzük hogy milyen szinten szoktak beválni a draftolt wr-eink. Most újjáépítés fázisában vagyunk, megtehetjük akár azt is hogy két rookie wr-rel a kezdőben vágunk neki a szezonnak. De nyilván a legjobb az lenne, ha abbahagyná a hold out-ot, és akkor év végéig lenne időnk eldönteni, hogy mi is legyen vele.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jelenleg az overthecap szerint $14,338,932 szabad pénzünk van még. 90 játékos a keretben. Akár egy DJ csere és valami erősítés is beleférhet. OL oldalon pl. Ilyen jól sztem évtizedek óta nem álltunk 😀 Ja és van 30 milla dead money. Ami jövőre felszabadul kb....
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
 www.behindthesteelcurtain.com/2022/8/1/23287833/pittsburgh-steelers-sign-chis-boswell-to-a-four-year-extension-nfl-news-update-rumor-contract
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
DJ helyzete érdekes: Az irányító helyzet miatt a közeljövőben lenne helyünk akár egy 20 milla/év szerződésre is, de valószínűleg a front office nem tartja elég jónak ahhoz, hogy top szerződést kapjon. Igazából én sem, de a helyzet szempontjából ez most lényegtelen! 😀

Trade értéke mennyi lehet? Egy sovány második kör max szerintem.
Szokol
A tavalyi év ugyan Ben miatt kurta volt, de a teljes WR corp is benne volt abban a pocsék O teljesítményben, amit láttunk. DJ volt a legjobb, ez kétségtelen, de 20+ szerződést semmiképpen nem ér a srác. Soha nem láttam azt a folyamatos clutch teljesítményt, amit Deeboo tesz oda, vagy egy Kupp. Marqiuse Brown első körös volt és ő sem kapott még hosszabbítást "csakis" egy 5. éves opció lehívást. Hát cirka ide tenném DJ-t is, valahol évi 13 milla közelébe, de mindenképpen 20 milla alá. A manager nyilván tolja ezt felé, hogy most kell nagy pénzt kisajtolni.

Én most remélem, hogy lesz egy trade hamarosan. Második kört simán kaphatunk érte Én azt gondolom, így az utolsó évében is.
Klemó
Dallas, Dallasban úgyis fogynak mint a legyek. Nem tudom lenne-e jó ellenértékük. Max pár pick.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
DJ helyzete érdekes: Az irányító helyzet miatt a közeljövőben lenne helyünk akár egy 20 milla/év szerződésre is, de valószínűleg a front office nem tartja elég jónak ahhoz, hogy top szerződést kapjon. Igazából én sem, de a helyzet szempontjából ez most lényegtelen! 😀

Trade értéke mennyi lehet? Egy sovány második kör max szerintem.
Szokol
A tavalyi év ugyan Ben miatt kurta volt, de a teljes WR corp is benne volt abban a pocsék O teljesítményben, amit láttunk. DJ volt a legjobb, ez kétségtelen, de 20+ szerződést semmiképpen nem ér a srác. Soha nem láttam azt a folyamatos clutch teljesítményt, amit Deeboo tesz oda, vagy egy Kupp. Marqiuse Brown első körös volt és ő sem kapott még hosszabbítást "csakis" egy 5. éves opció lehívást. Hát cirka ide tenném DJ-t is, valahol évi 13 milla közelébe, de mindenképpen 20 milla alá. A manager nyilván tolja ezt felé, hogy most kell nagy pénzt kisajtolni.

Én most remélem, hogy lesz egy trade hamarosan. Második kört simán kaphatunk érte Én azt gondolom, így az utolsó évében is.

Szerkesztette: Klemó
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
DJ helyzete érdekes: Az irányító helyzet miatt a közeljövőben lenne helyünk akár egy 20 milla/év szerződésre is, de valószínűleg a front office nem tartja elég jónak ahhoz, hogy top szerződést kapjon. Igazából én sem, de a helyzet szempontjából ez most lényegtelen! 😀

Trade értéke mennyi lehet? Egy sovány második kör max szerintem.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
DJ viszont ott van, de nem vesz részt a csapatmunkában, vagyis megy a hold out. Pech számára, hogy Pickens nagyon jónak tűnik, ahogy töpörtyű is. Nekem kicsit jelzéa is a Boswell hosszabbítás. Annyi biztos, hogy luxus lenne őt túlfizetni, remélem valaki jó üzletnek tartana egy tradet.
Klemó
Dallasba mehetne is rögtön Washington és Gallup helyére. Tőlem megcserélhetjük Galluppal is, nekünk ráér igazából, hogy felgyógyuljon.