Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
reg izgultam ennyit egy meccsen...sot voltakepp ket meccsen. mint amikor a bills megnyerte nekunk legutobb.
PO ezzel a nulla O jatekkal. hihetetlen.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
grat
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Gratulálok a Steelersnek, Big Ben utolsó korlátolt évében eljutottatok a Playoffba, ennél több nincs a csapatba, de ez szép és örülni kell ennek!
Wattnak külön dicséret jár!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Sunday Night Football dönt a sorsunkról...de ki az aki egy csoportmeccsen megegyezett döntetlent játszana?!

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Édes istenem bazdmeg, lerágtam az összes körmömet.
Tökéletes utolsó alapszakasz meccs Bennek.
Ravens ellen, brusztolós, vér és könnyek, de csak összejött valahogy ennyi szenvedés után.
Most hajrá LAC vagy LV, ne legyetek faszok, és játszatok rendesen.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
legyen a szivetekbe a Benjamin, a benjáminos Benjamin


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
nem tudom mi lesz a vege, de az az erzesem, hogy a jags behuzza, mi meg elbaltazzuk 😊
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Kolbászért nagy kár, de most koncentráljunk a mai meccsre, hiszen a Varjak utoljára láthatnak egy igazi irányítót a pályán.
Szokol
Miért, Lamar visszavonul? 😮

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Kolbászért nagy kár, de most koncentráljunk a mai meccsre, hiszen a Varjak utoljára láthatnak egy igazi irányítót a pályán.
Szokol
Huntley azért nem annyira jó
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Kolbászért nagy kár, de most koncentráljunk a mai meccsre, hiszen a Varjak utoljára láthatnak egy igazi irányítót a pályán.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sajnos várható volt, teljesen új éra jön.
A legjobbnak én azért nem nevezném, de konzisztens volt az biztos.
tenorx
Ki volt jobb nála szerinted? Ozzie talán, esetleg Ron Wolf, vagy ha úgy vesszük, akkor Belichick. Más nem nagyon rúghat labdába.

Kíváncsi leszek erre az új érára - az biztos, hogy izgalmas lesz Steelers szurkolónak lenni.
Hulkeinstein
Nekem Ozzie jutott hirtelen eszembe - szimpatikus, amit FA-ban/drafton csinál mindig.
Számomra Colbert inkább ilyen nyugodt, kimért GM volt. Nem voltak kilengések se felfelé, se lefelé - ezért írtam, hogy konzisztens.
Cserébe az a konzisztencia pont így a playoff-contender szinten hagyott minket már egy ideje - nem voltak nagy moveok, nagy igazolások, és a pénzeket is csak görgettük előre addig, amíg már nem lehetett mit kezdeni a csapattal emiatt.
Meglátjuk mi lesz.
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Sajnos várható volt, teljesen új éra jön.
A legjobbnak én azért nem nevezném, de konzisztens volt az biztos.
tenorx
Ki volt jobb nála szerinted? Ozzie talán, esetleg Ron Wolf, vagy ha úgy vesszük, akkor Belichick. Más nem nagyon rúghat labdába.

Kíváncsi leszek erre az új érára - az biztos, hogy izgalmas lesz Steelers szurkolónak lenni.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Khan átveheti a stafétát vajon?
polamalu
Szerintem mindenképp ő veszi át, gyanúsan ez lett neki beígérve.
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Khan átveheti a stafétát vajon?
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sajnos várható volt, teljesen új éra jön.
A legjobbnak én azért nem nevezném, de konzisztens volt az biztos.
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
BREAKING: Colbert visszavonul a draft után.

Az én szememben ő volt talán az elmúlt 15 év legjobb GM-je a ligában, hatalmas veszteség lesz.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/abq0kcm2sw2e4gpvk5cr
Steelers GM Kevin Colbert expected to step down following 2022 NFL Draft
Kevin Colbert, who has successfully run personnel for the Steelers since 2000, is expecting the 2021 season to be his last one as general manager. NFL Network's Ian Rapoport and Tom Pelissero provide the details.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Akármilyen szar is volt ez az év, kár hogy ma vége és 9 hónapig megint semmi Steelers foci 😢
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Haden és Kendrick Green lejött Covid listáról, játszhatnak. James Washington felmászott rá, ő nem. Buggs-t kitettük.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Huntley ellen kell megcsinálni a sack rekordot!
steelwolf
talán könnyebb.
polamalu
Huntley gyorsabban szabadul a labdától, de simán meglehet, mert kórházcsapat vagyunk.
Szurkolok Wattnak, hogy rekorder legyen.
KeyG
Nehezebb lesz, mert Lamarr-t alapból ütközte mindkét OLB, hogy zsebben tartsák, jobban féltek a futásaitól, mint a passzaitól, függetlenül a handoff eredményétől. Persze lehet Huntley is kiérdemelte már ezt. Reméljük, nem hátrányból játszunk majd.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Nálunk utolsó mérkőzésre végre megláthatjuk az eredeti kezdő OL-t.
Dan Moore nem játszik, pedig úgy tűnik jövőre ő lesz a kezdő LT...Okorafor megy LT-be és ha rendben van (tudomásom szerint igen) akkor Banner végre RT...Illetve Green sem játszik majd, jöhet a Dotson-Hassenauer-Turner belső hármas. Leglue még beleszólhat, lehet már nem fogjuk Dotsont aktiválni inkább idén, jöjjön teljesen rendbe jövőre.

DJ viszont aktiválva...ez a covid gyorsan elmúlt...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Huntley ellen kell megcsinálni a sack rekordot!
steelwolf
talán könnyebb.
polamalu
Huntley gyorsabban szabadul a labdától, de simán meglehet, mert kórházcsapat vagyunk.
Szurkolok Wattnak, hogy rekorder legyen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Huntley ellen kell megcsinálni a sack rekordot!
steelwolf
talán könnyebb.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 891 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Huntley ellen kell megcsinálni a sack rekordot!
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Gondolom, vasárnapig meg kell tanulni és felmondani a pub-ban?
Spy
Igen, de csak, ha Süti is megjelenik. Aki nem tudj az komoly tackle-t kaphat a szurkolói bázis egyik legkeményebb valódi játékosától 😀
polamalu
a baj hogy ravensz meccs lesz, akkor egurul a gyógyszeresdobozom még Soldados is kikattant mijen vehemenciával tudok anyázni
sutianap
Na és 😀
polamalu
Hét órás meccs lesz, kérem, gyerekek is lehetnek a kocsmában!!!
Willie Parker
Sőt, lesznek. Gábor barátunk hozza a fiát. Az enyém nem tudom akar-e.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Gondolom, vasárnapig meg kell tanulni és felmondani a pub-ban?
Spy
Igen, de csak, ha Süti is megjelenik. Aki nem tudj az komoly tackle-t kaphat a szurkolói bázis egyik legkeményebb valódi játékosától 😀
polamalu
a baj hogy ravensz meccs lesz, akkor egurul a gyógyszeresdobozom még Soldados is kikattant mijen vehemenciával tudok anyázni
sutianap
Na és 😀
polamalu
Hét órás meccs lesz, kérem, gyerekek is lehetnek a kocsmában!!!