Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azon gondolkoztam lefekvés előtt, hogy a Varjak helyében megfűzném Lőcsöt, hátha vállal náluk még egy szezont: legalább lenne végre egy irányító a keretükben! 😀 😉
Szokol
Akkor poénkodjunk ezzel, ha nálunk már lesz irányító 😀
astroid
Én azt láttam, hogy egy lelassult, vén, pocakos ürge nyomott egy szezonmentő game winning drive-ot a legnagyobb rivális otthonában, szakadó esőben, hosszabbításban. Erről a Varjak idén csak álmodozhattak! 😀
Szokol
Ilyenről a liga legtöbb csapata csak álmodozik.....
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 888 — Kinek mit intézett a kormánya
A PO meccset berakták a vasárnapi felnőttfilmes idősávba.
Lehet már sejtik a végeredményt és a mérkőzés képét?
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Ez Rötyi specialitása, első félidő szenvedés után Ravens elleni utolsó perces wining drive. Hogyan tegyük izgalmassá a meccset. Volt belőle néhány 😀
astroid
azt hittem ilyen nincs mar benne. ket harmadik es 1 negyedik kiserlet is sikerult.
több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Ez Rötyi specialitása, első félidő szenvedés után Ravens elleni utolsó perces wining drive. Hogyan tegyük izgalmassá a meccset. Volt belőle néhány 😀
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Azon gondolkoztam lefekvés előtt, hogy a Varjak helyében megfűzném Lőcsöt, hátha vállal náluk még egy szezont: legalább lenne végre egy irányító a keretükben! 😀 😉
Szokol
Akkor poénkodjunk ezzel, ha nálunk már lesz irányító 😀
astroid
Én azt láttam, hogy egy lelassult, vén, pocakos ürge nyomott egy szezonmentő game winning drive-ot a legnagyobb rivális otthonában, szakadó esőben, hosszabbításban. Erről a Varjak idén csak álmodozhattak! 😀
több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Azon gondolkoztam lefekvés előtt, hogy a Varjak helyében megfűzném Lőcsöt, hátha vállal náluk még egy szezont: legalább lenne végre egy irányító a keretükben! 😀 😉
Szokol
Akkor poénkodjunk ezzel, ha nálunk már lesz irányító 😀
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Azon gondolkoztam lefekvés előtt, hogy a Varjak helyében megfűzném Lőcsöt, hátha vállal náluk még egy szezont: legalább lenne végre egy irányító a keretükben! 😀 😉
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
The #Steelers 2022 opponents:

Home: Ravens, Browns, Bengals, Patriots, Jets, Buccaneers, Saints and Raiders.

Away: Ravens, Browns, Bengals, Bills, Dolphins, Falcons, Panthers, Eagles and Colts.
több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Mondtam, hogy amikor kell, akkor Ben "veszettkutya" Rhoetlisberger végigmegy. A PO-ban már hengerelés lesz, ott nem bízzuk a végére 😊

Amúgy az első SB-jét is úgy nyerte hogy kurva gyenge volt az O, de a D életben tartotta a csapatot. Ebben (is) hasonlít ez a szezon...
bcsarli
Az a védelem (nincs előttem pontos szám, csak tippre írom) biztos, hogy nem engedett fél tucat játékosnak 100+ futott yardot, meg 30+ pontokat sorozatban.
Szóval igen, ott is a védelem volt a jó, itt is, de nehezen tudnám összehasonlítani. Mit nem adnánk most egy Farrior-Foote ILB párosért vagy Hamptonért a falba.
Tegnap sajnos még Harris kezét is csúnyán elintéztük egy szar játék után. Remélem rendben lesz azért.
Klaci79
A jelenlegi keretben olyan mint ILB nincs, ha a falon átmegy a futó akkor a DB szereli. Ezt nagyon fájdalmas nézni. Busht még nem láttam blokkrol levállni, sem negatív yardos szerelést nem produkált eddig.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Bazz...most olvasom, hogy tegnap meghalt Harvin nagymamája is...hát kurva szar hetei vannak a srácnak 😕
Apukája ugye 2 hete hunyt el.
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Mondtam, hogy amikor kell, akkor Ben "veszettkutya" Rhoetlisberger végigmegy. A PO-ban már hengerelés lesz, ott nem bízzuk a végére 😊

Amúgy az első SB-jét is úgy nyerte hogy kurva gyenge volt az O, de a D életben tartotta a csapatot. Ebben (is) hasonlít ez a szezon...
bcsarli
Az a védelem (nincs előttem pontos szám, csak tippre írom) biztos, hogy nem engedett fél tucat játékosnak 100+ futott yardot, meg 30+ pontokat sorozatban.
Szóval igen, ott is a védelem volt a jó, itt is, de nehezen tudnám összehasonlítani. Mit nem adnánk most egy Farrior-Foote ILB párosért vagy Hamptonért a falba.
Tegnap sajnos még Harris kezét is csúnyán elintéztük egy szar játék után. Remélem rendben lesz azért.
Klaci79
Folyékony fémet injekciózunk a vénáiba, és megállíthatatlan lesz.

Steelers fan
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Mondtam, hogy amikor kell, akkor Ben "veszettkutya" Rhoetlisberger végigmegy. A PO-ban már hengerelés lesz, ott nem bízzuk a végére 😊

Amúgy az első SB-jét is úgy nyerte hogy kurva gyenge volt az O, de a D életben tartotta a csapatot. Ebben (is) hasonlít ez a szezon...
bcsarli
Az a védelem (nincs előttem pontos szám, csak tippre írom) biztos, hogy nem engedett fél tucat játékosnak 100+ futott yardot, meg 30+ pontokat sorozatban.
Szóval igen, ott is a védelem volt a jó, itt is, de nehezen tudnám összehasonlítani. Mit nem adnánk most egy Farrior-Foote ILB párosért vagy Hamptonért a falba.
Tegnap sajnos még Harris kezét is csúnyán elintéztük egy szar játék után. Remélem rendben lesz azért.
Klaci79
Egy hét van rá, hogy rendbetegyék... Addig az új is kinő. 🙂
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Mondtam, hogy amikor kell, akkor Ben "veszettkutya" Rhoetlisberger végigmegy. A PO-ban már hengerelés lesz, ott nem bízzuk a végére 😊

Amúgy az első SB-jét is úgy nyerte hogy kurva gyenge volt az O, de a D életben tartotta a csapatot. Ebben (is) hasonlít ez a szezon...
bcsarli
Az a védelem (nincs előttem pontos szám, csak tippre írom) biztos, hogy nem engedett fél tucat játékosnak 100+ futott yardot, meg 30+ pontokat sorozatban.
Szóval igen, ott is a védelem volt a jó, itt is, de nehezen tudnám összehasonlítani. Mit nem adnánk most egy Farrior-Foote ILB párosért vagy Hamptonért a falba.
Tegnap sajnos még Harris kezét is csúnyán elintéztük egy szar játék után. Remélem rendben lesz azért.
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Egy rájátszásba jutást sosem kell megmagyarázni. Innentől meg aggódjanak az esetleges ellenfeleink. Meglátjuk hogy mennyire lesz sima az esetleges kiesésünk.

Steelers fan
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bejutási esély 13 órája: 8% -> Bejutási esély most: 100%
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
pörzsőhessük, Főnök?
Yep, tódaláalángot tedikém haddégjen


sosengeddbeasterestarájáccásbanemtuggyátok

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A vicc az, hogy itt mindenki nagyban búcsúzott Big Bentől, erre kap még egy extra meccset. Olyan, mint Favre, egyszerűen nem tud visszavonulni. 😊 A PO-ba jutás pillanata:
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Süti írhat egy opuszt a Raidersnek is 🥳
dande
Először írjon egyet rólunk is.
iktriad
Írjon mindenkiről, csak írjon!!! 😀

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mondtam, hogy amikor kell, akkor Ben "veszettkutya" Rhoetlisberger végigmegy. A PO-ban már hengerelés lesz, ott nem bízzuk a végére 😊

Amúgy az első SB-jét is úgy nyerte hogy kurva gyenge volt az O, de a D életben tartotta a csapatot. Ebben (is) hasonlít ez a szezon...

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Süti írhat egy opuszt a Raidersnek is 🥳
dande
Először írjon egyet rólunk is.
több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Hát azt hittem megoldják okosban.... Ennyire a végére hagyni, nem is lehetett volna jobban.....
polamalu
Annyira nem hogy ott már felelőtlensèg volt kb hogy rúgtak. Brutál jó meccs volt, úgy lehetett volna x hogy senki egy szót sem szólhatott volna rájuk.
davemayer
Nyilván azért, mert nem is akartak X-et, mint a példa mutatja. Nehéz ebben a sport-ban úgy döntetlent játszani, hogy ne látszódjon a szándék.
Amúgy egyik csapat sem akarta a másikat a PO-ba és inkább a nyilván gyengébb Steelers-et szerették volna ellenfélnek, ha lehet választani.
Én bármelyik csapat helyébe a Steelers-t választanám egyébként.
Persze nyilván ez PO lesz, nekünk már ajándék csak, de a tény az tény, hogy a szezon meglepetése lett ez így nekünk.
Klaci79
Egyik csapat sem fog jó eséllyel ellenetek játszani ugyh arra bazírozni hogy majd ti gyengébbek lssztek mint a chargers sztem elég hülyeseg. Vagy raiders-steelers főcsoport döntőt szeretnének? Sok sikert hozzá...
davemayer
Ment a tipszmix vagy ilyen sok gurulósat nézel(ott szokás manipulálni az eredményeket),hogy ennyire bánt ez az eredmény csikánó fanként?

több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Hát azt hittem megoldják okosban.... Ennyire a végére hagyni, nem is lehetett volna jobban.....
polamalu
Annyira nem hogy ott már felelőtlensèg volt kb hogy rúgtak. Brutál jó meccs volt, úgy lehetett volna x hogy senki egy szót sem szólhatott volna rájuk.
davemayer
Nyilván azért, mert nem is akartak X-et, mint a példa mutatja. Nehéz ebben a sport-ban úgy döntetlent játszani, hogy ne látszódjon a szándék.
Amúgy egyik csapat sem akarta a másikat a PO-ba és inkább a nyilván gyengébb Steelers-et szerették volna ellenfélnek, ha lehet választani.
Én bármelyik csapat helyébe a Steelers-t választanám egyébként.
Persze nyilván ez PO lesz, nekünk már ajándék csak, de a tény az tény, hogy a szezon meglepetése lett ez így nekünk.
Klaci79
Bárkit szívesebben vinne Po-ba a Raiders mint minket ez csak hab volt nekik a tortán.
Petila
Mindenki vigye saját magát és akkor nincs hiányérzet.
Surda
Jogos, nálam amúgy is az otthoni KC és a Texans elleni meccsen ment el a PO, ezt a meccset sírból hozta vissza a csapat. És nincs kétségem afelől sem hogy ellenkező helyzetben, mi is berúgtuk vna. De így elesni a rájátszástól nyílván fájóbb.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Hát azt hittem megoldják okosban.... Ennyire a végére hagyni, nem is lehetett volna jobban.....
polamalu
Annyira nem hogy ott már felelőtlensèg volt kb hogy rúgtak. Brutál jó meccs volt, úgy lehetett volna x hogy senki egy szót sem szólhatott volna rájuk.
davemayer
Nyilván azért, mert nem is akartak X-et, mint a példa mutatja. Nehéz ebben a sport-ban úgy döntetlent játszani, hogy ne látszódjon a szándék.
Amúgy egyik csapat sem akarta a másikat a PO-ba és inkább a nyilván gyengébb Steelers-et szerették volna ellenfélnek, ha lehet választani.
Én bármelyik csapat helyébe a Steelers-t választanám egyébként.
Persze nyilván ez PO lesz, nekünk már ajándék csak, de a tény az tény, hogy a szezon meglepetése lett ez így nekünk.
Klaci79
Bárkit szívesebben vinne Po-ba a Raiders mint minket ez csak hab volt nekik a tortán.
Petila
Mindenki vigye saját magát és akkor nincs hiányérzet.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Süti írhat egy opuszt a Raidersnek is 🥳