Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én, mint Tomlin kritikusa meg kell, hogy jegyezzem:
- van egy Vraber a Titansnál, aki egy átlagos csapatból, sok sérülttel csinált egy első helyen kiemelt csapatot,
- van egy Belichick, aki kicserélte a fél csapatát és újonc irányítóval rájátszásba jutott,
- van MLF a Packersnél, aki évről-évre kiválóan teljesít az NFC-ben,
- van Taylor, akivel ezer év után csoportot nyertek a Cicuskák
- és hát van Tomlin, akivel idén rájátszásba jutottunk.

Ez az öt HC top teljesítményt hozott ki a csapatukból idén. Innen kell jönnie az év edzőjének is! (Nálam Vraber amúgy)
Szokol
Vagy Vrabel vagy Palpatine lesz.
SirPub
Bisaccia.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Én, mint Tomlin kritikusa meg kell, hogy jegyezzem:
- van egy Vraber a Titansnál, aki egy átlagos csapatból, sok sérülttel csinált egy első helyen kiemelt csapatot,
- van egy Belichick, aki kicserélte a fél csapatát és újonc irányítóval rájátszásba jutott,
- van MLF a Packersnél, aki évről-évre kiválóan teljesít az NFC-ben,
- van Taylor, akivel ezer év után csoportot nyertek a Cicuskák
- és hát van Tomlin, akivel idén rájátszásba jutottunk.

Ez az öt HC top teljesítményt hozott ki a csapatukból idén. Innen kell jönnie az év edzőjének is! (Nálam Vraber amúgy)
Szokol
Hát a virágos Sirianni 2-5 után az mán smafu? 😛
dande
Na mondjuk, hogy Ti bent vagytok, az nekem ugyanolyan csodaszám, mint az, hogy mi is PO 😊
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Én, mint Tomlin kritikusa meg kell, hogy jegyezzem:
- van egy Vraber a Titansnál, aki egy átlagos csapatból, sok sérülttel csinált egy első helyen kiemelt csapatot,
- van egy Belichick, aki kicserélte a fél csapatát és újonc irányítóval rájátszásba jutott,
- van MLF a Packersnél, aki évről-évre kiválóan teljesít az NFC-ben,
- van Taylor, akivel ezer év után csoportot nyertek a Cicuskák
- és hát van Tomlin, akivel idén rájátszásba jutottunk.

Ez az öt HC top teljesítményt hozott ki a csapatukból idén. Innen kell jönnie az év edzőjének is! (Nálam Vraber amúgy)
Szokol
Vagy Vrabel vagy Palpatine lesz.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én, mint Tomlin kritikusa meg kell, hogy jegyezzem:
- van egy Vraber a Titansnál, aki egy átlagos csapatból, sok sérülttel csinált egy első helyen kiemelt csapatot,
- van egy Belichick, aki kicserélte a fél csapatát és újonc irányítóval rájátszásba jutott,
- van MLF a Packersnél, aki évről-évre kiválóan teljesít az NFC-ben,
- van Taylor, akivel ezer év után csoportot nyertek a Cicuskák
- és hát van Tomlin, akivel idén rájátszásba jutottunk.

Ez az öt HC top teljesítményt hozott ki a csapatukból idén. Innen kell jönnie az év edzőjének is! (Nálam Vraber amúgy)
Szokol
Hát a virágos Sirianni 2-5 után az mán smafu? 😛
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Én, mint Tomlin kritikusa meg kell, hogy jegyezzem:
- van egy Vraber a Titansnál, aki egy átlagos csapatból, sok sérülttel csinált egy első helyen kiemelt csapatot,
- van egy Belichick, aki kicserélte a fél csapatát és újonc irányítóval rájátszásba jutott,
- van MLF a Packersnél, aki évről-évre kiválóan teljesít az NFC-ben,
- van Taylor, akivel ezer év után csoportot nyertek a Cicuskák
- és hát van Tomlin, akivel idén rájátszásba jutottunk.

Ez az öt HC top teljesítményt hozott ki a csapatukból idén. Innen kell jönnie az év edzőjének is! (Nálam Vraber amúgy)
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó napot!
Most végeztem az éjjeli meccs ismétlésevel. Mit éreztetek 4:30-al az OT vege előtt egálnál? 😃
Grat a bejutáshoz! ☺️
SirPub
Én azt, hogy milyen kényelmesen alszok 😀
Viszont amikor reggel visszanéztem az összefoglalót, hát kicsit izgultam finoman szólva.
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Jó napot!
Most végeztem az éjjeli meccs ismétlésevel. Mit éreztetek 4:30-al az OT vege előtt egálnál? 😃
Grat a bejutáshoz! ☺️

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Azért nem tudom hogy vagytok vele, de nekem beugrott az 2013-as 30 yardos RONTOTT field goal a chiefs részéről (nem tudom kivel játszottak) az éjjeli meccs kapcsán, amivel pont buktuk akkor a PO-t. Ez volt az az év, amikor Londonban jártunk, majd 0-4-gyel kezdtük a szezont, de a végére ott harcoltunk a PO-ért, de végül ezen múlott.

Szóval ez nekünk azért járt vissza. Kissé meseszerű ez és szerintem óriási boost a csapat és a jövőbeni csapatépítés szemszögéből ez. Winning mentality megint ott volt és amikor szagot kaptunk, akkor nem eresztettük.
Klemó
nem ertettem veled egyet ebben a winning mentality-ben. Azt gondolta, hogy el kellene ereszteni az evet, hogy normlais draft pozink legyen. De igy, hogy bent vagyunk a PO-ban, igy mar egesz mas a fekvese a dolgoknak. Tavaly is bent voltunk, de akkor elvarasaink voltak, most meg senkinek semmi elvarasa nem lehet, hisz mar az is csoda, hogy megcsinaltuk.
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
AB gyön vissza?
sutianap
mibő gondolod?
xtaki
21re kell lapot...
igazából az ofenz juJu hiányán baszódik, de hát ha nem JuJu van eredeti márkás
sutianap
Nekem is eszembe jutott ez ám. Összeborulni a két jó bari. 😀
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Azért nem tudom hogy vagytok vele, de nekem beugrott az 2013-as 30 yardos RONTOTT field goal a chiefs részéről (nem tudom kivel játszottak) az éjjeli meccs kapcsán, amivel pont buktuk akkor a PO-t. Ez volt az az év, amikor Londonban jártunk, majd 0-4-gyel kezdtük a szezont, de a végére ott harcoltunk a PO-ért, de végül ezen múlott.

Szóval ez nekünk azért járt vissza. Kissé meseszerű ez és szerintem óriási boost a csapat és a jövőbeni csapatépítés szemszögéből ez. Winning mentality megint ott volt és amikor szagot kaptunk, akkor nem eresztettük.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
AB gyön vissza?
sutianap
mibő gondolod?
xtaki
21re kell lapot...
igazából az ofenz juJu hiányán baszódik, de hát ha nem JuJu van eredeti márkás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
AB gyön vissza?
sutianap
Max. az Arrowheadben szurkolni 😊
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
AB gyön vissza?
sutianap
mibő gondolod?
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
AB gyön vissza?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Van aki ossze tudna rakni egy elmeleti gameplant, mikepp lehetne megverni a KC-t otthon ezzel a haladni alig kepes O-val es futas ellen inkabb lyukas vedelemmel?
xtaki
Én első körben megpróbálnék több pontot szerezni, mint Ők! Ha ez nem megy, akkor nincs tippem!
Szokol
nah, ezert nem vagy te NFL edzo. Az amerikai focit nem korokre jaccak. Itt max negyedek vannak. Szoval tudom, hogy az elso, masodik, sot talan a harmadik negyedben sem fogunk tobb pontot szerezni, ezert koncentraljunk inkabb a negyedikre 😊
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Van aki ossze tudna rakni egy elmeleti gameplant, mikepp lehetne megverni a KC-t otthon ezzel a haladni alig kepes O-val es futas ellen inkabb lyukas vedelemmel?
xtaki
Én első körben megpróbálnék több pontot szerezni, mint Ők! Ha ez nem megy, akkor nincs tippem!
több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 318
Van aki ossze tudna rakni egy elmeleti gameplant, mikepp lehetne megverni a KC-t otthon ezzel a haladni alig kepes O-val es futas ellen inkabb lyukas vedelemmel?
xtaki
Szerintem teljesen felesleges ilyenekre időt is pazarolni, főleg, mert a mi edzői karunkat ismerve őket sem foglalkoztatják ilyen holmi apróságok...

Élvezzük a meccset (remélem, lesz mit) és próbáljunk meg nem mocskosul leégni már az első két negyedben, hogy legyen értelme fennmaradni. Ebből a szezonból kihozták a maximumot a srácok és Najae tegnap is megmutatta, hogy mekkora állatnagy király játékos lesz/lehet pár éven belül. Muuuuth úgyszintén.

Idén pedig foltozzuk be a falakat, keressünk egy olyan QB-t, aki legalább az esélyét megadja annak, hogy lehessen meccsenként 3-4 pontszerző drive-ot végigvinni (nem kívánok sokat) és akkor bizakodva lehet várni a következő szezont.

Apropó: nektek feltűnt Buktás hiánya? Mert nekem nagyon nem...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 329 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Van aki ossze tudna rakni egy elmeleti gameplant, mikepp lehetne megverni a KC-t otthon ezzel a haladni alig kepes O-val es futas ellen inkabb lyukas vedelemmel?
xtaki
4-5 picksix elég lehet, néhány field goal-al 😊
De hány ilyen meccsünk volt ebben a szezonban, amit nem tudunk hogy hogyan nyertünk meg.
Már csak 4 ilyen kell 😊

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 329 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azon gondolkoztam lefekvés előtt, hogy a Varjak helyében megfűzném Lőcsöt, hátha vállal náluk még egy szezont: legalább lenne végre egy irányító a keretükben! 😀 😉
Szokol
Akkor poénkodjunk ezzel, ha nálunk már lesz irányító 😀
astroid
Én azt láttam, hogy egy lelassult, vén, pocakos ürge nyomott egy szezonmentő game winning drive-ot a legnagyobb rivális otthonában, szakadó esőben, hosszabbításban. Erről a Varjak idén csak álmodozhattak! 😀
Szokol
Ilyenről a liga legtöbb csapata csak álmodozik.....
polamalu
hany ev kell ahhoz, hogy mi is almodozzunk, hogy bar itt lenne Ben megint velunk.
szomoru evek jonnek franchise qb nelkul.
xtaki
1 😊

több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Van aki ossze tudna rakni egy elmeleti gameplant, mikepp lehetne megverni a KC-t otthon ezzel a haladni alig kepes O-val es futas ellen inkabb lyukas vedelemmel?
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Azon gondolkoztam lefekvés előtt, hogy a Varjak helyében megfűzném Lőcsöt, hátha vállal náluk még egy szezont: legalább lenne végre egy irányító a keretükben! 😀 😉
Szokol
Akkor poénkodjunk ezzel, ha nálunk már lesz irányító 😀
astroid
Én azt láttam, hogy egy lelassult, vén, pocakos ürge nyomott egy szezonmentő game winning drive-ot a legnagyobb rivális otthonában, szakadó esőben, hosszabbításban. Erről a Varjak idén csak álmodozhattak! 😀
Szokol
Ilyenről a liga legtöbb csapata csak álmodozik.....
polamalu
hany ev kell ahhoz, hogy mi is almodozzunk, hogy bar itt lenne Ben megint velunk.
szomoru evek jonnek franchise qb nelkul.
több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Az kemény!!!
Itt vannak a PO (aspiráns) csapatok pontaránya:
AFC NFC
Bills +177 Cowboys +172
Pats +168 Bucs +134
Chiefs +116 Cards +91
Bengals +84 Rams +91
Titans +65 Packers +79
Chargers +18 Eagles +59
#Steelers -55 Saints +19
Klaci79
Végül az a Raiders került be akiknek még nálunk is rosszabb 😀 -65

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Nehezen térek magamhoz!
Benjamin Todd Roethlisberger Sr. 😀 😀 😀


Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Azon gondolkoztam lefekvés előtt, hogy a Varjak helyében megfűzném Lőcsöt, hátha vállal náluk még egy szezont: legalább lenne végre egy irányító a keretükben! 😀 😉
Szokol
Értem én a gonoszságot, de ha már rosszat akarok nekik, akkor inkább azt javasolnám, hogy írjanak alá LJ-vel egy 5 éves 180 milliós szerződést 😉
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
A PO meccset berakták a vasárnapi felnőttfilmes idősávba.
Lehet már sejtik a végeredményt és a mérkőzés képét?
zacknorb
Inkább a nézettség. Big Ben talán utolsó meccse és Mahomes a másik oldalon.

Steelers fan