Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
volt akinek így sikerült:

Klaci79
Ja a csevegőbe megy h Wattnak beírtak a Browns ellen ,csak úgy' egy sacket!
Mindig bele kell kötni vmibe!
Ez a Strahan sack meg egy Vicc!
steelwolf
Nyilván Favre szándékosan csinálta, segítve a rekordot. Watt-nak nem volt ilyen, de a PFF persze mégis kihozta Donaldot DPOY-nak, mert Wattnak több sackje van, de Donaldot többször duplázták.
Klaci79
Favre és Strahan kb. haveri viszonyban voltak, tök egyértelmű volt, hogy mi történt egy egyébként kb. tét nélküli meccsen. Wattnak valószínűleg nem volt meg ez a segítsége egész szezonban egy QB-tól sem.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Steelers’ WR JuJu Smith-Schuster returned to practice today after being placed on the Reserve/Injured List on Oct. 16 with a shoulder injury. Steelers have a 21-day window to activate him to the 53-man roster, or he remains on the Reserve/Injured List.

Lehet mégse volt meg az utolsó Big Ben passz JuJu felé?
tenorx
És Washington is aktiválva
Spy
Ami változás lesz az alapszakasz meccshez képest, hogy Green ugye kikerül OC-ből Hassenauer pedig be, illetve Freiermuth nem játszott és a védő oldalon Wormley.
Illetve Watt nagyon limitált volt a bordatörés miatt.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva jó
 www.reddit.com/r/steelers/comments/s2yyxy/oc_were_not_dead_yet/?utm_medium=android_app&utm_source=share
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Steelers’ WR JuJu Smith-Schuster returned to practice today after being placed on the Reserve/Injured List on Oct. 16 with a shoulder injury. Steelers have a 21-day window to activate him to the 53-man roster, or he remains on the Reserve/Injured List.

Lehet mégse volt meg az utolsó Big Ben passz JuJu felé?
tenorx
És Washington is aktiválva

Szerkesztette: Spy
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steelers’ WR JuJu Smith-Schuster returned to practice today after being placed on the Reserve/Injured List on Oct. 16 with a shoulder injury. Steelers have a 21-day window to activate him to the 53-man roster, or he remains on the Reserve/Injured List.

Lehet mégse volt meg az utolsó Big Ben passz JuJu felé?
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.youtube.com/watch?v=gooI9E4KY4Q&list=RDgooI9E4KY4Q&start_radio=1
pfefe8
marattyunk a büntetőjogi kategóriákon kívül - akikmá azokhoz is túlőrültek vagy halottak
lám egy dupla fogás, csajja he!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ma a PFF-es Buday Zolival vitáztunk egyet az All Pro keretről TJ Watt és Garett kapcsán. Megnéztem 6 oldalt. Csak nálunk nem All Pro kerettag TJ, másik 5 oldalnál igen, a legtöbbnél egyhangúlag. Az NFL.com-nák a Next Gen statok alapján egyértelműen..... Sztem nem kérdés. Bár a DPOY díjat úgyis vagy Garett vagy Donald kapja majd.....
polamalu
Az igen😊. Aki szerint nem all pro kerettag az idei szezonban TJ az nem ért hozzá. Ez kb akkora hülyeség, mint ha valaki azt mondja, hogy Tomi fiú a visszavonulása után nem az első lehetséges időpontban lesz hallhatatlannak beválasztva.

Steelers fan
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203

Steelers fan
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
De jó kis válogatás.
Rádöbbentett, hogy egyik másikat milyen rég nem hallottam már.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogyan készüjjünk a Vadkártyára?
tréningatya ezeket ajánja a meccshezhozhöz

Ozi bácsi, megkergül


Húsgolóbácsi, mikor fijatal egyed volt egy transz-sóba nagyon megkomálta a seggeket


Glenn Danzig bácsi súlyos életviteli kérdéseket feszeget a szpikofasizmus határain belül a családi erőszakon túl


még mindig, egy ifjabb Glenn Danzig utsó simításokat végez teljesen elfogahatatlan erőszakos szekszuális dógokkal


idősebb Húsgolóbácsi s szívéve szenvedik


most má Ozzie bácsi is szenved, mint a kutya


de Peter Steele megód mindent, nem köll a nyavalygás


Ian Astbury megmá fénytkap


s ezzel meg is érkezünk a tsútsponthoz, Morrison:
GYERE BABÁM, RÚGJÁ SZÁJBA!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ma a PFF-es Buday Zolival vitáztunk egyet az All Pro keretről TJ Watt és Garett kapcsán. Megnéztem 6 oldalt. Csak nálunk nem All Pro kerettag TJ, másik 5 oldalnál igen, a legtöbbnél egyhangúlag. Az NFL.com-nák a Next Gen statok alapján egyértelműen..... Sztem nem kérdés. Bár a DPOY díjat úgyis vagy Garett vagy Donald kapja majd.....
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Bears nem biztos, hogy meg tudj/akarja tartani a belső OG poszton játszó James Daniels-t, aki elég szolid teljesítményre volt képes és még mindig fiatal, de már van tapasztalata. Én kiraknám Greent guardba és megfuttatnám Danielssel, hogy melyikük jobb. Szerintem egy 10 millió/év körüli ajánlat már nyerő nála, és jó zónablokkoló.
Willie Parker
Ha akarjuk megtudjuk tartani. A kérdés az hogy milyen irányban indulunk el. Ha zóna akkor vissza fogjuk hozni, már csak azért is mert a center nagy need nálunk, a tackle kétséges a két újonccal, bár szerintem ott neki megyünk velük. Lényeg a lényeg Daniels volt a legjobb ember belül, s szerintem mi is látjuk azt, hogy benne van meg fejlődési lehetőségünk. A 10 millió nagyjából reális , talán picit kevesebb is benne lesz a pakliban.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az megvan, hogy TJ-nek mindössze 9 sackre van szüksége, hogy Ő legyen a Steelers történetében a sack rekorder? JH jelenleg még az első 81- zsákkal. TJ-nek most 72 van, ha minden marad.
polamalu
Én 1 hete néztem. "Kicsi" Watt kW lett. 😛
kishaszi
És Colbert is megkapta a reflektrorfényt újra, hogy ez előtt az év előtt adott neki szerződést, nem utána.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Dotson sérülése nem jött helyre, idén már őt sem kapjuk vissza.
Klaci79
Nincs jelentősége. Valljuk be őszintén, szinte csak akkor lenne esélyünk a továbbjutásra, ha Mahomes korán kidőlne bármiért, erre meg azért felesleges alapozni.

Fel kell húzni a bőrt a jancsin és neki kell menni a meccsnek, aztán tisztességgel meghalni. Rájátszás, Watt-rekord, szép Rőtlis-búcsú, ez a szezon már nem lehet szar.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Dotson sérülése nem jött helyre, idén már őt sem kapjuk vissza.
több mint 2 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az megvan, hogy TJ-nek mindössze 9 sackre van szüksége, hogy Ő legyen a Steelers történetében a sack rekorder? JH jelenleg még az első 81- zsákkal. TJ-nek most 72 van, ha minden marad.
polamalu
Én 1 hete néztem. "Kicsi" Watt kW lett. 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Gondolom minden terhet le akarunk venni magunkról és élvezni az underdogok nyugalmát. Nem hiszem, hogy ez ellen a Mahomes ellen ez elég lenne, de másunk nagyon nincs, ebből kell főzni.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Ben azt mondta, hogy legalább 20 pontos underdogok vagyunk és nincs esély, ezért jó lenne csak kimenni és élvezni a játékot.
Klaci79
Ez az altatás része? 🙂
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ben azt mondta, hogy legalább 20 pontos underdogok vagyunk és nincs esély, ezért jó lenne csak kimenni és élvezni a játékot.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bears requested permission to interview Steelers’ VP Omar Khan for their GM job, per league source.

Csak ha mi nem őt választanánk...
Klaci79
Én egyre inkább Brandon Hunt párti vagyok.
Khan ugye a cap space oldalról van, Hunt viszont a scouting. Én valahogy úgy vagyok vele, hogy a megfelelő talent idehozatala fontosabb része a GMségnek, és inkább a pénzügyre legyen egy külön ember (Khan).
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
A jövőt tekintve én a magam részéről két emberre biztos rápróbálnék piacon, akik radar alatt mennek és biztos, hogy nem lesznek irtózatosan drágák.

A Bears nem biztos, hogy meg tudj/akarja tartani a belső OG poszton játszó James Daniels-t, aki elég szolid teljesítményre volt képes és még mindig fiatal, de már van tapasztalata. Én kiraknám Greent guardba és megfuttatnám Danielssel, hogy melyikük jobb. Szerintem egy 10 millió/év körüli ajánlat már nyerő nála, és jó zónablokkoló.

A másik emberem Myles Boykin, akit a Ravens valószínűleg elenged, mert alulhasználja. Nekünk a futójátékhoz nagyon jól jönne a blokkolási képessége, és James Washington pénzét simán neki adnám, Claypool-lal együtt is játszottak egyetemen.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Bears requested permission to interview Steelers’ VP Omar Khan for their GM job, per league source.

Csak ha mi nem őt választanánk...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az megvan, hogy TJ-nek mindössze 9 sackre van szüksége, hogy Ő legyen a Steelers történetében a sack rekorder? JH jelenleg még az első 81- zsákkal. TJ-nek most 72 van, ha minden marad.
polamalu
Ha a Chiefs ellen megdönti, még sanszunk is lehet 😀

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Myles Garrett Career T.J. Watt
68 Games Played 77
0 Interceptions 4
9 Pass Deflections 32
11 Forced Fumbles 22
59 Sacks 72.0
203 Total Tackles 294
140 Solo Tackles 216
63 Assisted Tackles 78
59 Tackles for Loss 80


Crosby: 49 meccs, 0 INT, 12 PD, 4 FF, 25 sck, 141 tckl, 92 solo, 43 TFL
Willie Parker
Ezek csak számok amit te itt leírsz, a pff meg pff.
pfefe8
A nevedben is benne van a pff, persze hogy véded őket 😊...

több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Az megvan, hogy TJ-nek mindössze 9 sackre van szüksége, hogy Ő legyen a Steelers történetében a sack rekorder? JH jelenleg még az első 81- zsákkal. TJ-nek most 72 van, ha minden marad.