Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Watt sack rekord hízlalásban benne lehet az esetleges PO meccs is?
astroid
Nem, az csak az alapszakaszra vonatkozik.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Watt sack rekord hízlalásban benne lehet az esetleges PO meccs is?
astroid
Nem! Elkülönülnek az alapszakasz és a rájátszás statisztikák.
több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Watt sack rekord hízlalásban benne lehet az esetleges PO meccs is?
több mint 2 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Gratula, a 4&8 miatt megérdemeltétek, meg egyáltalán nagy küzdelem volt a szezon és Baltimore-ban döntő meccsen sose egyszerű.

Remélem, hogy továbbjuttok a WC körben...

több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
A lelkemnek azért jót tesz, hogy a lesajnált Steelers, akit szezon előtt egyértelműen a csoport 4.helyére vártak végül 2. lett.
Nem voltunk jók ebben a szezonban, de azért jó érzés! 😊
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Az viszont bosszantó, hogy Wattól elvettek gyakorlatilag másfél sacket...
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Mondtam hogy el kell kezdeni játszani, mert így nem lesz SB 😊 Márpedig a liga azt akarja! De szerintem valahogy összehozzák az X-et hajnalban 😕
bcsarli
Na igen. Jókedvűen lefekszek majd aludni, reggel megnézem és azt látom, hogy a Chargers 17-17-et játszott a Fosztogatókkal... :/
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Elnézést, de ha egy alapvetően elátkozott floridai csapat, (amely kétszer is megfirkálta a PO-ban Big Bent és Omar Eppst) nem csinált volna ma csodát, akkor Big Ben már visszavonultnak számítana. Szóval ha van PO, tessék Trevor Arábiai Jacksonville-i Lawrence alapítványának küldeni némi kápét.
iktriad
Titokban azért imádkozom, hogy gyorsan mondjatok le Lawrence szenszei-ről és valami bagóért dobjátok át hozzánk. Olyan rossz éve volt, nem kell ilyen játékos nektek 😀
De azért hálás köszönet...kétlem, hogy az ő szemével is látható összeget tudnánk küldeni innen 😀
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mondtam hogy el kell kezdeni játszani, mert így nem lesz SB 😊 Márpedig a liga azt akarja! De szerintem valahogy összehozzák az X-et hajnalban 😕

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elnézést, de ha egy alapvetően elátkozott floridai csapat, (amely kétszer is megfirkálta a PO-ban Big Bent és Omar Eppst) nem csinált volna ma csodát, akkor Big Ben már visszavonultnak számítana. Szóval ha van PO, tessék Trevor Arábiai Jacksonville-i Lawrence alapítványának küldeni némi kápét.
iktriad
van arcod idejönni büszkélkedni? 😉 😛 dicsőséget learatni. Tudod mit, az a miénk mert rásóztuk Wentzet a Coltsra 😉 😛 😀
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Jó ez így, ez sokkal jobb, mint a tavalyi menet, mert senki nem számított rá.
Willie Parker
Ez baszod teljesen megmagyarázhatatlan. Egy leépült QB-val, lyukas futás elleni védelemmel, CB-sor nélkül, O-fal nélkül ilyen sorsolás mellett rájátszásba jutni...

Tomlin? Rooneyék? A fasz se érti!
Szokol
Boz 4-5 meccs, watt és co pár hero mode meg a kötelezők. Mondjuk a maiz én se értem.
vontod
Valljuk be őszintén, nekünk idén nem voltak kötelezők. Max az Orosz Lányok ellen, de azt is elkúrtuk! 😀
több mint 2 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Erre most tényleg iszom egy kortyot!
Fenét sem érdekli, hogy nem lesz jó Draft pozíció 😊

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elnézést, de ha egy alapvetően elátkozott floridai csapat, (amely kétszer is megfirkálta a PO-ban Big Bent és Omar Eppst) nem csinált volna ma csodát, akkor Big Ben már visszavonultnak számítana. Szóval ha van PO, tessék Trevor Arábiai Jacksonville-i Lawrence alapítványának küldeni némi kápét.
több mint 2 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Jó ez így, ez sokkal jobb, mint a tavalyi menet, mert senki nem számított rá.
Willie Parker
Ez baszod teljesen megmagyarázhatatlan. Egy leépült QB-val, lyukas futás elleni védelemmel, CB-sor nélkül, O-fal nélkül ilyen sorsolás mellett rájátszásba jutni...

Tomlin? Rooneyék? A fasz se érti!
Szokol
Boz 4-5 meccs, watt és co pár hero mode meg a kötelezők. Mondjuk a maiz én se értem.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Gratulálok a Steelersnek, Big Ben utolsó korlátolt évében eljutottatok a Playoffba, ennél több nincs a csapatba, de ez szép és örülni kell ennek!
Wattnak külön dicséret jár!
KeyG
Őszinte leszek...én még ennyit sem láttam bele.
Kár, hogy nem tudtunk egészségesek lenni, de ezt pont neked mondani nem egy jó kifogás...
Klaci79
Nem akarok a Ravens sérültjeiről beszélni, Steelers ünneplés van! 😉

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Jó ez így, ez sokkal jobb, mint a tavalyi menet, mert senki nem számított rá.
Willie Parker
Ez baszod teljesen megmagyarázhatatlan. Egy leépült QB-val, lyukas futás elleni védelemmel, CB-sor nélkül, O-fal nélkül ilyen sorsolás mellett rájátszásba jutni...

Tomlin? Rooneyék? A fasz se érti!
Szokol
Ez Pittsburgh! 😉
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
reg izgultam ennyit egy meccsen...sot voltakepp ket meccsen. mint amikor a bills megnyerte nekunk legutobb.
PO ezzel a nulla O jatekkal. hihetetlen.
xtaki
Na igen, ez az O nem érdemelne PO-t, de persze még a LAC-LVR megkutyulhat mindent.
Ennek ellenére Grat a Csapatnak, végigizgultam az estét!
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Jó ez így, ez sokkal jobb, mint a tavalyi menet, mert senki nem számított rá.
Willie Parker
Ez baszod teljesen megmagyarázhatatlan. Egy leépült QB-val, lyukas futás elleni védelemmel, CB-sor nélkül, O-fal nélkül ilyen sorsolás mellett rájátszásba jutni...

Tomlin? Rooneyék? A fasz se érti!
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Mondjuk az azért, hogy PO-ba megyünk nem bizti, mert döntetlennél mind a két csapat bemegy a PO-ba. Még szerencse, hogy nem szeretik egymást! 😀
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hi-he-tet-len… Kibaszottul szurkoltam Bennek és a csapatnak ezért.. Ami ebben a fórumban ment a héten… Respekt.. 😉 Ha ezek itán iksz lesz az AFC West, akkor mérhetetlenül csalódom ebben a sportban azé’

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Jó ez így, ez sokkal jobb, mint a tavalyi menet, mert senki nem számított rá.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Gratulálok a Steelersnek, Big Ben utolsó korlátolt évében eljutottatok a Playoffba, ennél több nincs a csapatba, de ez szép és örülni kell ennek!
Wattnak külön dicséret jár!
KeyG
Őszinte leszek...én még ennyit sem láttam bele.
Kár, hogy nem tudtunk egészségesek lenni, de ezt pont neked mondani nem egy jó kifogás...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sütinek köszönjétek túl hamar megírta a Testamentumot 😛 😀
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Na! Hitetlen gyaúrok, gyűljetek körbe és mondjátok el vétkeiteket, mert ilyen sorsolás mellett PO-ba jutni jobb csapatoknak sem sikerült volna. Kalapemelés mindenkinek!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
legyen a szivetekbe a Benjamin, a benjáminos Benjamin
ulpianus
meg Mekklód, a Mekklód klánbül, me csak egy maradhat....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak