Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Friss: WATT DPOY!!!!Azt hiszem ba ezt most nem adták volna ofa neki, akkor soha.
több mint 4 éve
Joe Whitt Jr. a Cowboys sec edzője is érkezik DC interjúra.nincs olyan verzió, hogy nonDBcoach?
Klaci79

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Joe Whitt Jr. a Cowboys sec edzője is érkezik DC interjúra.
több mint 4 éve
Van még Madubuike és Washington. Ezért mondom, várjuk meg a piacot és a hosszabbításokat, igazolásokat.na, tehát csirkekloákából is ki lehet vetíteni a világegyetemet...Campbell és Williams nem biztos, hogy nem hosszabbít.nyilván én is ezt tenném...Linderbaum ha lecsúszik, nincs az az isten, hogy kihagyjuk. 😃Titkon ám reménykedők, pláne ha szultán Kelce bácsi pihenni tér, hogy behúzzuk eztet a Lindbau, szuperhírű kölköt, még ha luxuspicknek tűnő, Dickersonka meg marad gárdba. De majd meglessük 😊 Akkor lenne ám kínai nagy falatunk 😛nade akkor tekölt húztokO fal az elsőaszittem van jobb dolgotok is a korner/passrush/dfal/lb környékén.....Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive
sutianap
KeyG
a Fili nem nyúl az Ofalba se a Saints, out25 Linderbaum, a poszt miatt - én CsárliKembellnek hiszek
sutianap
dande
Ha addig kap Bozeman szerződést az más kérdés.
KeyG
miközben
CCampbell/BWilliams/JHouston/JSmith/McPhee/Board/Averett/Ellis
sor távozik
nyilván én is ezt tenném...
mikor Lamar igyse ugyse tud 40 pontot csinálni, még a 30at is alig, sebaj...
nyilvánvaló center lukat kell tömni
nyilván én is ezt tenném...
deha kíhúzzák, akkor még ott van a kis Lindtström a legkisebb Allen, nyilván nem elsődleges a center, hanem a csúszó QB, vagy a QB/DE húzások miatt csúszó prémium poszt, akár KGreen is ha mindenképp rizikós a későbbi iOL felhozatal
sutianap
Houston..veterán OLB-t mindig lehet hozni piacról, ha nem hosszabbít.
A többi bőven ST vagy csere játékos, de komolyan dude Averettet bárki képes pótolni. 😃
Peters, Humphrey visszatér a CB sorba miközben az OL-be jelenleg abba kell bízni, hogy Stanley jó lesz, nélküle meg van egy Villanyóra akit jól ismertek, egy Mekari és Jawuan James. 😃
A fal miatt nem tudtunk futni az éven ami a mi alapjátékunk és ebből is kiszáll (?) Bozeman.
Sok minden fog múlni kiket igazolunk, kikkel hosszabbítunk de van rá egy söröm, hogy Linderbaum már nem lesz elérhető mire a Steelers választ.
KeyG
egyszem Wolfe van szerződés alatt és nyilván a legolcsóbb poszt bevált veterán DE-k szerződtetése 😎
Nyilván Lamar, szegénynek mindenévbe telibekell nyalni a seggét, közbe odaveritek az identitásotok, akkor minek TOP10 caphit értékű KICKER? Bármit csinálsz nem lesz 40 pont felfirkálva, miközben atomi részecskékre hullik a defenzed. Kettő nem úgy láttam, hogy Villanyóra nagyon bevált volna, s perzse Bözsimen node Rikard mi melót végez ott, mellik lesz a lowcoastbudget? TCC az erfa nem?
sutianap
Nincs jó O fal ez tény, jelenleg D fal sincs ez is tény rendbe kell rakni őket számomra viszont a O fal fontosabb, ha már lesz egy 40 millás irányítód. A Defense birtokolja évek óta a cap 2/3-át és az éven se tudtak azt hozni amit kellett volna, ezért lett elküldve Martindale. Én csak Villanyóráékat felsoroltam amiatt, hogy lásd OT poszton nem vagyunk eleresztve és OT is kellesz.
TCC azt hiszem ERFA.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
na, tehát csirkekloákából is ki lehet vetíteni a világegyetemet...Campbell és Williams nem biztos, hogy nem hosszabbít.nyilván én is ezt tenném...Linderbaum ha lecsúszik, nincs az az isten, hogy kihagyjuk. 😃Titkon ám reménykedők, pláne ha szultán Kelce bácsi pihenni tér, hogy behúzzuk eztet a Lindbau, szuperhírű kölköt, még ha luxuspicknek tűnő, Dickersonka meg marad gárdba. De majd meglessük 😊 Akkor lenne ám kínai nagy falatunk 😛nade akkor tekölt húztokO fal az elsőaszittem van jobb dolgotok is a korner/passrush/dfal/lb környékén.....Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive
sutianap
KeyG
a Fili nem nyúl az Ofalba se a Saints, out25 Linderbaum, a poszt miatt - én CsárliKembellnek hiszek
sutianap
dande
Ha addig kap Bozeman szerződést az más kérdés.
KeyG
miközben
CCampbell/BWilliams/JHouston/JSmith/McPhee/Board/Averett/Ellis
sor távozik
nyilván én is ezt tenném...
mikor Lamar igyse ugyse tud 40 pontot csinálni, még a 30at is alig, sebaj...
nyilvánvaló center lukat kell tömni
nyilván én is ezt tenném...
deha kíhúzzák, akkor még ott van a kis Lindtström a legkisebb Allen, nyilván nem elsődleges a center, hanem a csúszó QB, vagy a QB/DE húzások miatt csúszó prémium poszt, akár KGreen is ha mindenképp rizikós a későbbi iOL felhozatal
sutianap
Houston..veterán OLB-t mindig lehet hozni piacról, ha nem hosszabbít.
A többi bőven ST vagy csere játékos, de komolyan dude Averettet bárki képes pótolni. 😃
Peters, Humphrey visszatér a CB sorba miközben az OL-be jelenleg abba kell bízni, hogy Stanley jó lesz, nélküle meg van egy Villanyóra akit jól ismertek, egy Mekari és Jawuan James. 😃
A fal miatt nem tudtunk futni az éven ami a mi alapjátékunk és ebből is kiszáll (?) Bozeman.
Sok minden fog múlni kiket igazolunk, kikkel hosszabbítunk de van rá egy söröm, hogy Linderbaum már nem lesz elérhető mire a Steelers választ.
KeyG
egyszem Wolfe van szerződés alatt és nyilván a legolcsóbb poszt bevált veterán DE-k szerződtetése 😎
Nyilván Lamar, szegénynek mindenévbe telibekell nyalni a seggét, közbe odaveritek az identitásotok, akkor minek TOP10 caphit értékű KICKER? Bármit csinálsz nem lesz 40 pont felfirkálva, miközben atomi részecskékre hullik a defenzed. Kettő nem úgy láttam, hogy Villanyóra nagyon bevált volna, s perzse Bözsimen node Rikard mi melót végez ott, mellik lesz a lowcoastbudget? TCC az erfa nem?

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Campbell és Williams nem biztos, hogy nem hosszabbít.nyilván én is ezt tenném...Linderbaum ha lecsúszik, nincs az az isten, hogy kihagyjuk. 😃Titkon ám reménykedők, pláne ha szultán Kelce bácsi pihenni tér, hogy behúzzuk eztet a Lindbau, szuperhírű kölköt, még ha luxuspicknek tűnő, Dickersonka meg marad gárdba. De majd meglessük 😊 Akkor lenne ám kínai nagy falatunk 😛nade akkor tekölt húztokO fal az elsőaszittem van jobb dolgotok is a korner/passrush/dfal/lb környékén.....Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive
sutianap
KeyG
a Fili nem nyúl az Ofalba se a Saints, out25 Linderbaum, a poszt miatt - én CsárliKembellnek hiszek
sutianap
dande
Ha addig kap Bozeman szerződést az más kérdés.
KeyG
miközben
CCampbell/BWilliams/JHouston/JSmith/McPhee/Board/Averett/Ellis
sor távozik
nyilván én is ezt tenném...
mikor Lamar igyse ugyse tud 40 pontot csinálni, még a 30at is alig, sebaj...
nyilvánvaló center lukat kell tömni
nyilván én is ezt tenném...
deha kíhúzzák, akkor még ott van a kis Lindtström a legkisebb Allen, nyilván nem elsődleges a center, hanem a csúszó QB, vagy a QB/DE húzások miatt csúszó prémium poszt, akár KGreen is ha mindenképp rizikós a későbbi iOL felhozatal
sutianap
Houston..veterán OLB-t mindig lehet hozni piacról, ha nem hosszabbít.
A többi bőven ST vagy csere játékos, de komolyan dude Averettet bárki képes pótolni. 😃
Peters, Humphrey visszatér a CB sorba miközben az OL-be jelenleg abba kell bízni, hogy Stanley jó lesz, nélküle meg van egy Villanyóra akit jól ismertek, egy Mekari és Jawuan James. 😃
A fal miatt nem tudtunk futni az éven ami a mi alapjátékunk és ebből is kiszáll (?) Bozeman.
Sok minden fog múlni kiket igazolunk, kikkel hosszabbítunk de van rá egy söröm, hogy Linderbaum már nem lesz elérhető mire a Steelers választ.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
nyilván én is ezt tenném...Linderbaum ha lecsúszik, nincs az az isten, hogy kihagyjuk. 😃Titkon ám reménykedők, pláne ha szultán Kelce bácsi pihenni tér, hogy behúzzuk eztet a Lindbau, szuperhírű kölköt, még ha luxuspicknek tűnő, Dickersonka meg marad gárdba. De majd meglessük 😊 Akkor lenne ám kínai nagy falatunk 😛nade akkor tekölt húztokO fal az elsőaszittem van jobb dolgotok is a korner/passrush/dfal/lb környékén.....Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive
sutianap
KeyG
a Fili nem nyúl az Ofalba se a Saints, out25 Linderbaum, a poszt miatt - én CsárliKembellnek hiszek
sutianap
dande
Ha addig kap Bozeman szerződést az más kérdés.
KeyG
miközben
CCampbell/BWilliams/JHouston/JSmith/McPhee/Board/Averett/Ellis
sor távozik
nyilván én is ezt tenném...
mikor Lamar igyse ugyse tud 40 pontot csinálni, még a 30at is alig, sebaj...
nyilvánvaló center lukat kell tömni
nyilván én is ezt tenném...
deha kíhúzzák, akkor még ott van a kis Lindtström a legkisebb Allen, nyilván nem elsődleges a center, hanem a csúszó QB, vagy a QB/DE húzások miatt csúszó prémium poszt, akár KGreen is ha mindenképp rizikós a későbbi iOL felhozatal

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Nem tudom sirjak vagy nevessek, de a tekol huzas utan a ket - epp rehabos - elso koros tekolunk tuti talpra all es bomba lesz, mi meg pocsekba huzunk OT-t hogy szeptemberre egymas faszaba erjenek az OT-k, de centerunk az nem lesz csak swing, ehhh... mondok mast, ha 1/14 re bent lenne Hamilton vagy Stinglay, akkor inkabb oket vinnem. Irigylem a giantst es a filit a tobb elso korukert, akinek meg csak egy van, az otfele morzsolgatja fejben aprilisig. 😒 Nektek is jo, ha 20-ra ott lesz az alom szcenario qb, de a legjobb falemberek oda... Bar ugyis latszodni fog FA utan, hogy mi lesz a csapasiranyotok a drafton. Meg nekunk is.nade akkor tekölt húztokO fal az elsőaszittem van jobb dolgotok is a korner/passrush/dfal/lb környékén.....Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive
sutianap
KeyG
a Fili nem nyúl az Ofalba se a Saints, out25 Linderbaum, a poszt miatt - én CsárliKembellnek hiszek
sutianap
Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
Linderbaum ha lecsúszik, nincs az az isten, hogy kihagyjuk. 😃Titkon ám reménykedők, pláne ha szultán Kelce bácsi pihenni tér, hogy behúzzuk eztet a Lindbau, szuperhírű kölköt, még ha luxuspicknek tűnő, Dickersonka meg marad gárdba. De majd meglessük 😊 Akkor lenne ám kínai nagy falatunk 😛nade akkor tekölt húztokO fal az elsőaszittem van jobb dolgotok is a korner/passrush/dfal/lb környékén.....Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive
sutianap
KeyG
a Fili nem nyúl az Ofalba se a Saints, out25 Linderbaum, a poszt miatt - én CsárliKembellnek hiszek
sutianap
dande
Ha addig kap Bozeman szerződést az más kérdés.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Titkon ám reménykedők, pláne ha szultán Kelce bácsi pihenni tér, hogy behúzzuk eztet a Lindbau, szuperhírű kölköt, még ha luxuspicknek tűnő, Dickersonka meg marad gárdba. De majd meglessük 😊 Akkor lenne ám kínai nagy falatunk 😛nade akkor tekölt húztokO fal az elsőaszittem van jobb dolgotok is a korner/passrush/dfal/lb környékén.....Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive
sutianap
KeyG
a Fili nem nyúl az Ofalba se a Saints, out25 Linderbaum, a poszt miatt - én CsárliKembellnek hiszek
sutianap
több mint 4 éve
nade akkor tekölt húztokO fal az elsőaszittem van jobb dolgotok is a korner/passrush/dfal/lb környékén.....Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive
sutianap
KeyG
a Fili nem nyúl az Ofalba se a Saints, out25 Linderbaum, a poszt miatt - én CsárliKembellnek hiszek

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Dehogy lesz ő top10-es......a QB-k hiába nem top10-es szintűek be fognak csúszni elé sorban. Az persze más kérdés, hogy 14-re már sanszos, hogy ott lehet, de Én még várok draft hype-okat a klasszikus top10-es pozíciókban nem egyet és nem kettőt. (DL, OT, EDGE, CB)Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive
több mint 4 éve
O fal az elsőaszittem van jobb dolgotok is a korner/passrush/dfal/lb környékén.....Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive
sutianap
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
aszittem van jobb dolgotok is a korner/passrush/dfal/lb környékén.....Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
RedFive

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.A top 10es Linderbaumra mar olyan sok csapatnak faj a foga szerintem, hogy mar hozzank se fog lehullani 14-ig. Ettol persze a ket szek kozott seggre ules ugrik be. Hosszabbitsunk-e e liga 11.centerunkkel 10 milla korul vagy hagyjuk elporoszkalni es remeljuk a drafton Linderbaumot, hogy aztan lecsusszunk rola is.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
Ravens viszi majd 14-enHa 1/20-nál még bent van, nekem is megfelel. 😊A centerek hagyományosan nem mennek ki elöl. Idén ugye az első center a második körben ment el és utánunk. Idén ez másképp lesz, mert ő konszenzusos első körös, de maximum első kör vége a reális. Ezért gondolnám, hogy nekünk 1/20-on még BPA picknek is tökéletes.Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.Én mindent támogatok, ami a fal rendberakására irányul, csak ezt a Linderbaum srácot már legalább 3 másik topicban is olvastam, hogy jó lenne oda nekik is, gondolom a csapatok is nézegetik maguknak.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
Reggio1914
Klemó
Reggio1914
több mint 4 éve
Ha 1/20-nál még bent van, nekem is megfelel. 😊A centerek hagyományosan nem mennek ki elöl. Idén ugye az első center a második körben ment el és utánunk. Idén ez másképp lesz, mert ő konszenzusos első körös, de maximum első kör vége a reális. Ezért gondolnám, hogy nekünk 1/20-on még BPA picknek is tökéletes.Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.Én mindent támogatok, ami a fal rendberakására irányul, csak ezt a Linderbaum srácot már legalább 3 másik topicban is olvastam, hogy jó lenne oda nekik is, gondolom a csapatok is nézegetik maguknak.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
Reggio1914
Klemó
több mint 4 éve
A centerek hagyományosan nem mennek ki elöl. Idén ugye az első center a második körben ment el és utánunk. Idén ez másképp lesz, mert ő konszenzusos első körös, de maximum első kör vége a reális. Ezért gondolnám, hogy nekünk 1/20-on még BPA picknek is tökéletes.Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.Én mindent támogatok, ami a fal rendberakására irányul, csak ezt a Linderbaum srácot már legalább 3 másik topicban is olvastam, hogy jó lenne oda nekik is, gondolom a csapatok is nézegetik maguknak.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
Reggio1914
több mint 4 éve
Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden.Én mindent támogatok, ami a fal rendberakására irányul, csak ezt a Linderbaum srácot már legalább 3 másik topicban is olvastam, hogy jó lenne oda nekik is, gondolom a csapatok is nézegetik maguknak.
Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
Klemó
több mint 4 éve
Nekem első körben Linderbaum az új kedvenc és szerintem ezt a pozíciót ki fogjuk emelni idén. Nagyon látható volt, hogy, ha itt van egy átlagos teljesítmény is, akkor mennyivel jobb az OL önmagában, ellenben ha szar teljesítmény van, bármit csinálsz összeomlik minden. Green kapcsán már jelezte Tomlin, hogy lehet kipróbálják guardban és JC pedig bizonyította, hogy solid backup tud lenni. Ha Dotson visszajön és Green beválik, akkor idén még a drafton halásznék, de hoznék veteránt is egyet, minőségit. Persze még azt is el tudom képzelni, hogy az idei draft, ahogy anno a Pouncey évnél is dupla OL draft lesz, hogy tegyük mindenképp rendbe az OL-t, hogy legalább futni tudjunk.
több mint 4 éve
Hat almodozasnak eleg gyengere sikerult 😊Azt írtam, hogy nem bánnám, nem azt, hogy így leszEn ezt kozel lehetetlen kuldetesnek latom, nagy nev | ugy hogy nem tudni ki a QB es nincs felepitve ( ami lehet akar elony is) | Tomlin melle. Mindenki kepzelje ide az altala legjobbnak tartott jeloltet. Arrol ne is beszeljunk hogy esetleg nem mukodne, tehat mukodik es nagyon jol es akkor elmegy mert itt nincs hova elorelepni es Tomlint jo eredmenyek mellet senki nem mozditja meg. Herkulesnek lehetne ez a 13. probaja...Én elküldeném...szar volt Ben nagyon, de semmi könnyítést nem kapott az OC-től.Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
Spy
Reggio1914
Igaz persze, hogy nem látunk bele a belsős dolgokba, hogy mennyire akarták egyáltalán, hogy beletegyen valami sajátot is.
Lehet aztán kiderül, hogy az O playeket is Tomlin hívta.
Klaci79
Én nem bánnám, ha jönne egy nagy név OC, de azt sem, ha Canada barátunk teljes szabad kezet és teljes személyzetet kapna. Legalább látnánk, h életképes-e az elképzelése.
..
Willie Parker
Nalunk detto JH-val. Ezert nem szeretem oket
no
Willie Parker
több mint 4 éve
Azt írtam, hogy nem bánnám, nem azt, hogy így leszEn ezt kozel lehetetlen kuldetesnek latom, nagy nev | ugy hogy nem tudni ki a QB es nincs felepitve ( ami lehet akar elony is) | Tomlin melle. Mindenki kepzelje ide az altala legjobbnak tartott jeloltet. Arrol ne is beszeljunk hogy esetleg nem mukodne, tehat mukodik es nagyon jol es akkor elmegy mert itt nincs hova elorelepni es Tomlint jo eredmenyek mellet senki nem mozditja meg. Herkulesnek lehetne ez a 13. probaja...Én elküldeném...szar volt Ben nagyon, de semmi könnyítést nem kapott az OC-től.Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
Spy
Reggio1914
Igaz persze, hogy nem látunk bele a belsős dolgokba, hogy mennyire akarták egyáltalán, hogy beletegyen valami sajátot is.
Lehet aztán kiderül, hogy az O playeket is Tomlin hívta.
Klaci79
Én nem bánnám, ha jönne egy nagy név OC, de azt sem, ha Canada barátunk teljes szabad kezet és teljes személyzetet kapna. Legalább látnánk, h életképes-e az elképzelése.
..
Willie Parker
Nalunk detto JH-val. Ezert nem szeretem oket
no
több mint 4 éve
En ezt kozel lehetetlen kuldetesnek latom, nagy nev | ugy hogy nem tudni ki a QB es nincs felepitve ( ami lehet akar elony is) | Tomlin melle. Mindenki kepzelje ide az altala legjobbnak tartott jeloltet. Arrol ne is beszeljunk hogy esetleg nem mukodne, tehat mukodik es nagyon jol es akkor elmegy mert itt nincs hova elorelepni es Tomlint jo eredmenyek mellet senki nem mozditja meg. Herkulesnek lehetne ez a 13. probaja...Én elküldeném...szar volt Ben nagyon, de semmi könnyítést nem kapott az OC-től.Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
Spy
Reggio1914
Igaz persze, hogy nem látunk bele a belsős dolgokba, hogy mennyire akarták egyáltalán, hogy beletegyen valami sajátot is.
Lehet aztán kiderül, hogy az O playeket is Tomlin hívta.
Klaci79
Én nem bánnám, ha jönne egy nagy név OC, de azt sem, ha Canada barátunk teljes szabad kezet és teljes személyzetet kapna. Legalább látnánk, h életképes-e az elképzelése.
..
Willie Parker
Nalunk detto JH-val. Ezert nem szeretem oket
több mint 4 éve
Nem nemszeretem csak sokkal magasabban van a léc egy elsőkörösnél, amúgyis rohadt gyorsan elhasználódnak.Akkor ezek szerint nem is Harrist nem szereted, csak rá vetíted ki, amiért Conner out lett. 😊azé adtok kihívásokatÉs ehhez mi kell még? Jó OL fal?Gyurci77
Mert, ha igen akkor megint ott tartunk, hogy mire is van szükség? QB vagy OL?
Én egyre inkább Mariotában látom az átmenetet: kellően mobilis, vigyáz a labdára, jól passzol ütemre. Ezek kellenek a Canada-rendszerbe. Kérdés milyen állapotban van?lózung, rakjunk már be pár match-tapet a Canada-systemről
El kellene hívni próbajátékra! 😁
Szokol
olyanokkal hogy
Pitt
Nathan Peterman-James Conner/QHenderson-Weah/Orndoff/Ford
LSU
Danny Etling-DerriusGuice/DarrelWilliams-DJChark/FosterMoreau/Gage
Maryland
Kasim Hill-McFarlad/TyJohnson-TaivonJacobs/DeshaunJones/DontayDemus
Ezek kellenek a Kanada rendszerbe? Peterman? Azt ismeritek?
Nemnincs superQB a Canada systembe, egyedül Jacobi Brisettel dolgozott még az NC Staten, de annyi biztos, hogy Belichek szeretett a keze alól húzkodni.
Hogy mi a lényegesebb elem? A FUTÁS bazeg, meg a jókezű jóelkapó futók, igen tökig tolt RUN UNIT
sutianap
2 emlékezetes OL köthető hozzá Lloyd Cushenberry meg Brian O'Neill
a Conner- Ofenzt én imádtam
www.cardiachill.com/2016/7/22/12256878/pitt-football-depth-chart-2016-pittsburgh-panthers-preseason-james-conner-qadree-ollison
sutianap
Amúgy a varjú topicban láttam egy táblázatot, ahol az elkapás után megtett yardokat rangsorolták. Dijonté a 4. volt 532, Nagyi pedig 6. 505 yarddal.
Reggio1914
Levin LoLbert da next steelers GM ezt csinálná
Washington, Whiterspoon, Montarvius, Maulet, - vissza
G Aaron Stinnie/QSpain, T Hubbard/Shell, RB2 Conner és ráutaznék a S MWilliams/Maye páros egyikére és elhuznám DE Hughest a Billsből vagy Obada amellikre nem rántanak rá
voidolnám Tuittot meg Bannert, Minka hosszút kapna, Sóbert mehetne a picsába így fognék egy 20ast
megnézném Jayon Brownt
draft
1Linderbaum
m.youtube.com/watch?v=wRGtsaRD0CQ
2Ridder
m.youtube.com/watch?v=-m3TfuSSFU4
ha nem megy a fölmenetel akkor a Malik Willis/Zion Johnson bé tervet vetném be
3Fidarijanmatyi
m.youtube.com/watch?v=NQRRiSpd208

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Hat nagyon gyanus, ez a rooney fele beleszolas. De nem artana egy kis verfrissites es talan egy kis belenyulas.Lehet, hogy Rooney éppen most nyírbálja Tomlin jogköreit.Én elküldeném...szar volt Ben nagyon, de semmi könnyítést nem kapott az OC-től.Nem bírom követni. Most akkor takarodjon Canada a francba, vagy rá építjük a QB-és skill posztokat?Szerintem ez kellően kettéoszlik itt is... Van, aki szerint monnyonle de mán, meg van, aki adna neki még esélyt (én is, ebben az évben nem igazán derült ki, hogy mi az ami ő és mi az ami BB), de ha továbbra is impotenciával küzd az O, akkor Adios. 😊
Spy
Reggio1914
Igaz persze, hogy nem látunk bele a belsős dolgokba, hogy mennyire akarták egyáltalán, hogy beletegyen valami sajátot is.
Lehet aztán kiderül, hogy az O playeket is Tomlin hívta.
Klaci79
Sokatmondó lesz, ha külsős szakember DC jön, mint pl Richard.
Az is érdekes lesz, hogy ez az OC huzavona hova vezet.
Én nem bánnám, ha jönne egy nagy név OC, de azt sem, ha Canada barátunk teljes szabad kezet és teljes személyzetet kapna. Legalább látnánk, h életképes-e az elképzelése.
Az idei BB-vel eleve hamvába holt ötlet volt, de ezt kiveséztük.
Willie Parker
Es ha kulsos D jon, akkor meg egyertelmu lesz hogy miert.
De jo is volna, ha nem egy bab OC es bab DC lenne. Vagy hogy csak papiron lennenek es kozben tomlin iranyitja sunyiba a pit vilagot. 😀
Szerkesztette: r.baggio