Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Bince kiállt Bush mellett...mondván sokmindenen megy keresztül. Legyen igaza, szerintem mind ezt kívánjuk.







Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Watt egyébként oltva van, ha van 2 negatív tesztje, akkor visszajöhet.
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
 steelersdepot.com/2021/11/mike-tomlin-on-criticism-from-former-players-i-agree-with-them/
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346


na ez a mérges kapszula...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Aha, akkor itt a Séf Bá' lesz a ludas a nagyszerű teljesítmények mögött?
 steelersdepot.com/2021/11/aditi-kinkhabwala-keith-butler-has-never-designed-or-called-a-defense-in-pittsburgh/
Razi
Ha ez tényleg igaz, akkor igazán nem tudom mit keres még itt Butler...
Klaci79
Szerintem ez valami álnév, a csávó nem is létezik!😃

Egyébként a fórumon többünknek feltűnt már első blikkre, hogy ez Tomlin védelme:

- évekig erőltettük a single high safetyt
- amikor azt agyonverték, akkor átálltunk soft Tampa 2-re
- amikor az is megrepedt, akkor csapdázós cover 2 (ami pl Hiltonnak jól állt)
- most cover 3 drop cov 2 futtatunk

Tomlin lázálma, hogy:

- OLB megy hátra coverbe (LeBeau-nál sose volt 1% alatt) és elkapót fog
- a középső zónákat folyamatosan váltják az ILB-k és a safety-k, is csúszkálnak a zónahatárok (az Öregnél merevített zóna volt)
- futás ellen fix szerepek vannak

pl a strong safety utóbiztosít, de nem lép fel azonnal a LOS-ig, hogy nagyobb területe legyen szerelni, mert MT attól tart, hogy ha ott hibázik akkor szopó, ergó light box van

a FS leginkább coverben van és futójátéknál levált vmint a szélsőfutásra lép ki

(Dicknél durván mix box volt, mert nem tudtad, h ki mit csinál az ILB/FS/SS közül)

A DL-ben maradt a 2 gap, legalább azt nem barmolta szét a Mester, mert Heywardot és Tuittot is erre scoutoltuk. Végül is az az egység még működik...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Aha, akkor itt a Séf Bá' lesz a ludas a nagyszerű teljesítmények mögött?
 steelersdepot.com/2021/11/aditi-kinkhabwala-keith-butler-has-never-designed-or-called-a-defense-in-pittsburgh/
Razi
Ha ez tényleg igaz, akkor igazán nem tudom mit keres még itt Butler...
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Aha, akkor itt a Séf Bá' lesz a ludas a nagyszerű teljesítmények mögött?
 steelersdepot.com/2021/11/aditi-kinkhabwala-keith-butler-has-never-designed-or-called-a-defense-in-pittsburgh/
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Watt Covid listan. Lehet ezert is volt annyira maga alatt. Serules ide, vagy oda nem ismertem ra...
Klemó
Jó lenne megúszni 1 meccset belőle , a teljes Ravens O fal kevés ellene. 😃
KeyG
Ha a vasárnapi formáját hozza akkor kb. egy csere OT is elég ellene.A meccs érdemi részében 1 total tackle,0 hurry,0 sack.Mindezt Riley Reiff ellen aki kb bottom 3 tackle idén.Tudom,néha rásegített egy TE is blokkolásban meg Kevin is 1,5 mp alatt megszabadult a labdától a legtöbb esetben,de ez nem hinném,hogy újdonság lenne bárki számára is. 😒
JoeyPorter
Folyamatosan duplázták, sőt, volt egy snitt, ahol azt mutatták ahogy hárman blokkolták... 🙂
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Watt Covid listan. Lehet ezert is volt annyira maga alatt. Serules ide, vagy oda nem ismertem ra...
Klemó
Hat csak nem. Akkor aztan szoros kontakt lenne a Cinci OT-tol kezdve az egesz Bengali tamadofal, plussz Burrow, meg a sajat DL-je. Ha oltott es csak heti 1x tesztelik, akkor az is erdekes, hogy azt ugyan mikor teszik, bar mintha az remlene hogy hetfoi tesztje lett pozitiv. Egy covidfrasz kb ugy hianyozna nektek mint tavaly nekunk...
RedFive
Szerintem idén, jövőre jöhet, amikor majd újra felfelé indulunk, akkor kerüljük el.
Persze ezt most nem játékos egészségi állappotokra értem, alapból sosenem jöjjön.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Eddig is fogalmazódott bennem, de megnézve a két hétvégi meccset most már le is merem írni: hiába a jó mutatók, nincs jó csapat idén a Northban.

- Magunkról nem kell írni, láthatóak a problémáink, vannak olyan csapatrészek, amik kifejezetten bottom 5 mind teljesítményben, mind képességben.
- A Varjaknál szinte ugyanazok a problémák, mint nálunk: gyenge OL és secondary, az irányítójuk ugyanúgy nem tud dobni, mint a miénk, csak más okokból.
- A Barnuskák idén most már számomra a liga legviccesebb alakulata: már 3 éve mindenki SB-győztesnek jósolja őket, aztán talán még a csoportot sem sikerült megnyerniük. Idén vajon sikerül ez a kivételes teljesítmény? Vagy majd jövőre?
- A Cicuskák mutatják talán a legmasszívabb teljesítményt, de ott meg az edzői kar tűnik nagyon gyengének és látszódik a tehetséghiány is sok poszton.

Szóval szerintem nagyon csalóka a táblázat. A jövőbe tekintve talán a Cicuskák vannak a legjobb helyzetben Burrow miatt, a Barnuskák és a Varjak pedig abban a pillanatban ássák el magukat, amint hosszabbítanak a két "sztárirányítóval". Kérdés, hogy nekünk Burrownk lesz vagy Bakerünk? (Lamart nem írom, mert Nagyi is jó futó! 😀 )
Szokol
Nagyi nem tud passzolni?
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Watt Covid listan. Lehet ezert is volt annyira maga alatt. Serules ide, vagy oda nem ismertem ra...
Klemó
Jó lenne megúszni 1 meccset belőle , a teljes Ravens O fal kevés ellene. 😃
KeyG
Nem biztos, hogy látni akarom, mit művelnek a csere OLB-ink LJ ellen az alapján, amit Herbert ellen műveltek.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Eddig is fogalmazódott bennem, de megnézve a két hétvégi meccset most már le is merem írni: hiába a jó mutatók, nincs jó csapat idén a Northban.

- Magunkról nem kell írni, láthatóak a problémáink, vannak olyan csapatrészek, amik kifejezetten bottom 5 mind teljesítményben, mind képességben.
- A Varjaknál szinte ugyanazok a problémák, mint nálunk: gyenge OL és secondary, az irányítójuk ugyanúgy nem tud dobni, mint a miénk, csak más okokból.
- A Barnuskák idén most már számomra a liga legviccesebb alakulata: már 3 éve mindenki SB-győztesnek jósolja őket, aztán talán még a csoportot sem sikerült megnyerniük. Idén vajon sikerül ez a kivételes teljesítmény? Vagy majd jövőre?
- A Cicuskák mutatják talán a legmasszívabb teljesítményt, de ott meg az edzői kar tűnik nagyon gyengének és látszódik a tehetséghiány is sok poszton.

Szóval szerintem nagyon csalóka a táblázat. A jövőbe tekintve talán a Cicuskák vannak a legjobb helyzetben Burrow miatt, a Barnuskák és a Varjak pedig abban a pillanatban ássák el magukat, amint hosszabbítanak a két "sztárirányítóval". Kérdés, hogy nekünk Burrownk lesz vagy Bakerünk? (Lamart nem írom, mert Nagyi is jó futó! 😀 )
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Watt Covid listan. Lehet ezert is volt annyira maga alatt. Serules ide, vagy oda nem ismertem ra...
Klemó
Hat csak nem. Akkor aztan szoros kontakt lenne a Cinci OT-tol kezdve az egesz Bengali tamadofal, plussz Burrow, meg a sajat DL-je. Ha oltott es csak heti 1x tesztelik, akkor az is erdekes, hogy azt ugyan mikor teszik, bar mintha az remlene hogy hetfoi tesztje lett pozitiv. Egy covidfrasz kb ugy hianyozna nektek mint tavaly nekunk...
RedFive
Idén azért ez már kevesebb frásszal jár, feltéve, ha felvették az oltást a pufik meg az erősek. De persze, nem hiányzik azért ez senkinek....sőt...
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Watt Covid listan. Lehet ezert is volt annyira maga alatt. Serules ide, vagy oda nem ismertem ra...
Klemó
Jó lenne megúszni 1 meccset belőle , a teljes Ravens O fal kevés ellene. 😃
KeyG
Ha a vasárnapi formáját hozza akkor kb. egy csere OT is elég ellene.A meccs érdemi részében 1 total tackle,0 hurry,0 sack.Mindezt Riley Reiff ellen aki kb bottom 3 tackle idén.Tudom,néha rásegített egy TE is blokkolásban meg Kevin is 1,5 mp alatt megszabadult a labdától a legtöbb esetben,de ez nem hinném,hogy újdonság lenne bárki számára is. 😒

több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Watt Covid listan. Lehet ezert is volt annyira maga alatt. Serules ide, vagy oda nem ismertem ra...
Klemó
Hat csak nem. Akkor aztan szoros kontakt lenne a Cinci OT-tol kezdve az egesz Bengali tamadofal, plussz Burrow, meg a sajat DL-je. Ha oltott es csak heti 1x tesztelik, akkor az is erdekes, hogy azt ugyan mikor teszik, bar mintha az remlene hogy hetfoi tesztje lett pozitiv. Egy covidfrasz kb ugy hianyozna nektek mint tavaly nekunk...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 652
Watt Covid listan. Lehet ezert is volt annyira maga alatt. Serules ide, vagy oda nem ismertem ra...
Klemó
Jó lenne megúszni 1 meccset belőle , a teljes Ravens O fal kevés ellene. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Még nem tudjuk, hogy Watt miért került listára...
Közben itt az új heti Ben chartájába...egyre nagyobb piros négyzettel:


Ebron túl van a sikeres térdműtéten!

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Watt Covid listan. Lehet ezert is volt annyira maga alatt. Serules ide, vagy oda nem ismertem ra...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Egykor 3. körös Montravius Adams DT jött a rostérre a Saints PS-ből.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 652
Közben jó hír is legyen Pittsburgh-ből, sokunkat úgyis érdekel a hoki.
Egy új tulajdonos vásárolta meg a csapatot, a Fenway Sports Group, amely egyébként a Red Sox vagy a Liverpool tulajdonosa is, úgyhogy egy nagyon tőkeerős cég.
Lemieux és Ron Burkle marad a helyén.
Lemieux nagyon pozitívan nyilatkozott az eladásról, úgyhogy a jövő biztosított.
Klaci79
Az NFL-ben ez miért számít, valaki megindokolja?
KeyG
Az NFLben semmiért, csak sokan követik innen a Penguinst is.
tenorx
Átsiklottam 😃 követem a hokit , de ezen most átsiklottam.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Közben jó hír is legyen Pittsburgh-ből, sokunkat úgyis érdekel a hoki.
Egy új tulajdonos vásárolta meg a csapatot, a Fenway Sports Group, amely egyébként a Red Sox vagy a Liverpool tulajdonosa is, úgyhogy egy nagyon tőkeerős cég.
Lemieux és Ron Burkle marad a helyén.
Lemieux nagyon pozitívan nyilatkozott az eladásról, úgyhogy a jövő biztosított.
Klaci79
Az NFL-ben ez miért számít, valaki megindokolja?
KeyG
Az NFLben semmiért, csak sokan követik innen a Penguinst is.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 652
Közben jó hír is legyen Pittsburgh-ből, sokunkat úgyis érdekel a hoki.
Egy új tulajdonos vásárolta meg a csapatot, a Fenway Sports Group, amely egyébként a Red Sox vagy a Liverpool tulajdonosa is, úgyhogy egy nagyon tőkeerős cég.
Lemieux és Ron Burkle marad a helyén.
Lemieux nagyon pozitívan nyilatkozott az eladásról, úgyhogy a jövő biztosított.
Klaci79
Az NFL-ben ez miért számít, valaki megindokolja?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 743 — Steelers fan
Tomlinnak arany élete van ebben a városban😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kezdődik! Kezdődik?
 www.yinzercrazy.com/steelers-keith-butlers-job-is-in-peril?fbclid=IwAR10rNpLQWZuhA1MYXQ4ed-3ExYSokS1sOs4ROCO3UcON9IOvd1uHjinzuQ
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Közben jó hír is legyen Pittsburgh-ből, sokunkat úgyis érdekel a hoki.
Egy új tulajdonos vásárolta meg a csapatot, a Fenway Sports Group, amely egyébként a Red Sox vagy a Liverpool tulajdonosa is, úgyhogy egy nagyon tőkeerős cég.
Lemieux és Ron Burkle marad a helyén.
Lemieux nagyon pozitívan nyilatkozott az eladásról, úgyhogy a jövő biztosított.