Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Ez jól hangzik, bár inkább csak azért, mert mindig szarul kezdünk:
Winning percentage of the Steelers' first 4 opponents: .194
Winning percentage of the Steelers' next 3 opponents: .846

Egyébként minél többet nézem Claypool OPI esetet, annál siralmasabbak ezek a zebrák. Egy holding Sanders TD-nél, egy vicces DPI az ellenfél célterületén a javunkra, majd egy hasonló ellenünk...azért az nagyon gáz, amikor többet hibáznak, mint a játékosok...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Annak nagyon nem örülök, hogy a nem annyira acélos OL felvette jól a passzsiettetést, ráadásul hiába voltak hátul sokszor 6-7-en a védők, noname WR-ek azt csináltak amit akartak. Pocsék a 3rd downos védekezésünk, különösen 3. és végtelenre rengeteg hibát követünk el.

Annak viszont nagyon örülök, hogy az O megtalálta a tökét és helyenként egészen dinamikusan és látványosan tudott pontokat szerezni.
Most majd jöhet OBJ és Landry, kurvára fel kellene kötni a gatyát, mert, nem látom azt a szcenáriót, hogy sűrűn 40 pont körül tudnánk szerezni.
Klaci79
Fura lesz, amit mondok, de Én meg látom ebben az O-ban, hogy belemegy számháborúba....ez a frissített O nagyon tetszik és ha kellett, mindig tudtunk pontot feltenni. DE megfordítom. Én most ebben a D-ben nem látom azt, hogy hirtelen lehúzza a rolót pontok terén. A SEC-ünk kollektíve mélyen vannak egyénileg és csapatilag is. A kommunikáció is szét van csúszva. Nem tudom mi történt, de nagyon látványos a visszaesés.

A Browns ellen az az érdekes, hogy a Browns is nagyon gyenge passzok ellen, szóval légi háború várható. No és ilyenkor szokott az lenni, hogy futójáték és D dominál... 😊
Klemó
Szerintem a képességek ugyan adottak lennének hozzá, de hogy ezt gyakran megtegyük az olyan életidegen lenne. Mindenképp a védelmen kell változtatni, mert most jönnek a nehezebb feladatok és nagyon nincs ez kész.O oldalon pedig a hibák sem nagyon jellemzőek, ami azért elég szokatlan...most Ebronnál volt a fumbli, meg egy-egy felesleges zászló, de mint mondtam, kétlem, hogy ezt sűrűn meg tudjuk ismételni.
Aztán cáfoljanak rám...
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lesz közös Claypool mez rendelés? :p
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Annak nagyon nem örülök, hogy a nem annyira acélos OL felvette jól a passzsiettetést, ráadásul hiába voltak hátul sokszor 6-7-en a védők, noname WR-ek azt csináltak amit akartak. Pocsék a 3rd downos védekezésünk, különösen 3. és végtelenre rengeteg hibát követünk el.

Annak viszont nagyon örülök, hogy az O megtalálta a tökét és helyenként egészen dinamikusan és látványosan tudott pontokat szerezni.
Most majd jöhet OBJ és Landry, kurvára fel kellene kötni a gatyát, mert, nem látom azt a szcenáriót, hogy sűrűn 40 pont körül tudnánk szerezni.
Klaci79
Fura lesz, amit mondok, de Én meg látom ebben az O-ban, hogy belemegy számháborúba....ez a frissített O nagyon tetszik és ha kellett, mindig tudtunk pontot feltenni. DE megfordítom. Én most ebben a D-ben nem látom azt, hogy hirtelen lehúzza a rolót pontok terén. A SEC-ünk kollektíve mélyen vannak egyénileg és csapatilag is. A kommunikáció is szét van csúszva. Nem tudom mi történt, de nagyon látványos a visszaesés.

A Browns ellen az az érdekes, hogy a Browns is nagyon gyenge passzok ellen, szóval légi háború várható. No és ilyenkor szokott az lenni, hogy futójáték és D dominál... 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Annak nagyon nem örülök, hogy a nem annyira acélos OL felvette jól a passzsiettetést, ráadásul hiába voltak hátul sokszor 6-7-en a védők, noname WR-ek azt csináltak amit akartak. Pocsék a 3rd downos védekezésünk, különösen 3. és végtelenre rengeteg hibát követünk el.

Annak viszont nagyon örülök, hogy az O megtalálta a tökét és helyenként egészen dinamikusan és látványosan tudott pontokat szerezni.
Most majd jöhet OBJ és Landry, kurvára fel kellene kötni a gatyát, mert, nem látom azt a szcenáriót, hogy sűrűn 40 pont körül tudnánk szerezni.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
4-0, a többi nem számít. Ha valaki tud hírt a sérültjeinkről mondja...
Spy
Diontae Johnson (back) - might be fine for Week 6

David DeCastro (abdomen) in question being evaluated still

Pouncey (foot) being evaluated
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Grat még 1x Fitchner ügyesen elkente JS száját.....
dande
Lehet Fitch, de no. Az egyik TD play tipikus College play volt, ilyet Én még nem láttam tőlünk..(no és az egyik kulcs gadget play Mccloudra írva is)..és nem lehet nem gondolni arra, hogy Matt Canada keze van a dologban. Egyébként érdemes visszanézni azt a 4 emberes banch formációt a szélen, amihez kellett, hogy másként álljunk fel Ben előtt.....

Claypoolban kincset találtunk, ez világos lett ma, elképesztő az a könnyedtség, ahogy játszik. No és egy TD playt vissza is hívtak nála.....

Ez az O meccse volt, nem kérdés. A 4. negyeden elbizonytalanodtak, de aztán megjött a fókusz. A D és különösen a SEC kapcsán viszont komoly a probléma azt gondolom. Itt változtatni, fejlődni kell.....

Érdekes lesz a csoportunk....Ez a Browns nem rossz, nagyon nem....

Szerkesztette: Klemó
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Chase Claypool had 110 receiving yards & 4 scrimmage TDs in Week 5 to become the 1st rookie with 100+ rec yards & 4+ scrimmage TDs in a game since Reggie Bush in 2006

Claypool is the first rookie since at least 1950 with 3+ rec TD & 1+ rush TD in a single game

QB Ben Roethlisberger on rookie WR Chase Claypool after his 4 TD day: "He works. He works hard. He doesn’t make a lot of mistakes and if he does make a mistake, he won't make it twice. That says a lot about a young guy."

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
4-0, a többi nem számít. Ha valaki tud hírt a sérültjeinkről mondja...
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
nyertunk 4-0
de en vegig azt gondoltam, hogy kikapunk.
az van, hogy minek futottunk kozepre. minden egyszeru futast megallitottak nullan, vagy negativban. Claypool ezt a meccset sosem felejti el. Decastro leserult, DJ is. Ugyanott vagyunk, mint 2 hete serulteknel.

D : a fal nem tudott igazabol nyomast generalni, mert gyorsan szabadultak a labdatol a sec meg loszart sem tudott csinalni. A vegen, amikor 2mp-vel tobb ido volt, akkor odaertek. De ez nem lesz eleg egy extra klasszis QB-hoz, akinek meg elkapoi is vannak.
xtaki
A klasszis QB jogos, de ez a Fulgham gyerek elég jól kapkodta le a lasztikat.
Én is féltem, hogy nem lesz meg, Wentz elég magabiztosan hozta fel a támadásokat, de szerencsére megvan a W.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Nem akarok most mélyen belemenni (mert idegállapotban vagyok megint) de a bírók kritikán aluliak voltak, nem egyik vagy másik csapatnak fújtak, hanem tökéletesen összevissza sz.rok voltak. Ez gáz.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat még 1x Fitchner ügyesen elkente JS száját.....
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
nyertunk 4-0
de en vegig azt gondoltam, hogy kikapunk.
az van, hogy minek futottunk kozepre. minden egyszeru futast megallitottak nullan, vagy negativban. Claypool ezt a meccset sosem felejti el. Decastro leserult, DJ is. Ugyanott vagyunk, mint 2 hete serulteknel.

D : a fal nem tudott igazabol nyomast generalni, mert gyorsan szabadultak a labdatol a sec meg loszart sem tudott csinalni. A vegen, amikor 2mp-vel tobb ido volt, akkor odaertek. De ez nem lesz eleg egy extra klasszis QB-hoz, akinek meg elkapoi is vannak.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
A közte 9et eltaláltam. Tudom, ha megadják Greatpool TD-t, akkor több... Pennszílváníja a mienk! 🙂
Ezt a meccset az O nyerte meg, D halványabb volt, de izgalmas meccsen behúztuk. Utoljára 78-ban és 79-ben kezdett a Steelers 4-0-val... Nem folytatom... 🙂
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Claypool aka. CC Catch! 😁
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Draft után én egyből felültem a CC ,hype vonatra'! 😁
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ők a sack leaderek a ligában jelenleg és mi a második helyen vagyunk. Az O-knak a hatalmas nyomás ellen kell készülniük, gyors releasekkel. Igazi teszt lesz ez a falunknak ma, de nem lesz másképpen náluk sem. Mivel WR oldalon erősen hiányosak Jeffery, Jackson és Reagor hiányában, így a gyors releasek kapcsán azért lehetnek gondok és ezt ki kell használnunk. Nagyon remélem, hogy Fitch meglep egy gyors és változatos gameplannel és folytatjuk a múltkori pöpec 4. negyedet.

Örülök neki, hogy W-ből jönnek, bármilyen fura. Volt/van honnan felkészülnünk.

Remélem jó meccs lesz, Go Steelers!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Remélem 3 sackel és győzelemmel ünnepel! 😊

 m.facebook.com/steelers/photos/a.10150103322384905/10159023295334905/?type=3&source=48
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nagy itt a csend. Vihar előtti vagy csak mindenki elfoglalt/hétvégi punnyadás/család kombó? 🙂
Estére tipp? Részemről 30-21 ide
Reggio1914
Nagy. Izgult mindenki. De már nem kell! Meg lesz tartva a meccs! Ideje átértékelnünk az idei szezonnal szembeni elvárásainkat 😊 . Mit nekem W. Mit nekem szoros meccs. Mit nekem tisztes helytállás. Mit nekem L. Örülünk, ha meg van tartva a meccs. Szóval mosolygunk. Van meccs!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Amugy nem ertem a stroke-os fejecsket.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Wentznek sikerülne minimalizálni a hibákat, talán nekünk is van esélyünk 😉 Jó szórakozást!!!! 😊
dande
Hogyne lenne. Attol meg meglepo lenne.
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Nagy itt a csend. Vihar előtti vagy csak mindenki elfoglalt/hétvégi punnyadás/család kombó? 🙂
Estére tipp? Részemről 30-21 ide
Reggio1914
Elvileg náluk egy nem túl erős OL van, de valszeg ezt ott is tudják, és biztos próbáltak kitalálni valamit ennek az ellensúlyozására. Szóval meglehet hogy az elején hátrányban leszünk, vagy legalábbis szoros lesz, de abban bízok, hogy a D a második félidőre felőrli őket, és onnan behúzzuk. Szóval a tippem W, de egyáltalán nem számítok könnyű meccsre.
Jan
Könnyű meccs, steelers, oximoron 😀
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Nagy itt a csend. Vihar előtti vagy csak mindenki elfoglalt/hétvégi punnyadás/család kombó? 🙂
Estére tipp? Részemről 30-21 ide
Reggio1914
Elvileg náluk egy nem túl erős OL van, de valszeg ezt ott is tudják, és biztos próbáltak kitalálni valamit ennek az ellensúlyozására. Szóval meglehet hogy az elején hátrányban leszünk, vagy legalábbis szoros lesz, de abban bízok, hogy a D a második félidőre felőrli őket, és onnan behúzzuk. Szóval a tippem W, de egyáltalán nem számítok könnyű meccsre.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentznek sikerülne minimalizálni a hibákat, talán nekünk is van esélyünk 😉 Jó szórakozást!!!! 😊