Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
meglepo lenne ha nem nyerne a csapat

Szerkesztette: no
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagy itt a csend. Vihar előtti vagy csak mindenki elfoglalt/hétvégi punnyadás/család kombó? 🙂
Estére tipp? Részemről 30-21 ide
Reggio1914
79 óta nem kezdtünk 4nullal, riszszem a seggbe, szoríjjuk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nagy itt a csend. Vihar előtti vagy csak mindenki elfoglalt/hétvégi punnyadás/család kombó? 🙂
Estére tipp? Részemről 30-21 ide
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Derek Watt és Marcus Allen out, a többiek viszont játszhatnak a Philly ellen.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Ez semmikeppen nem lesz korrekt. A Titans edzes nelkul nyerjen, az ellenfeleinek esetleg ingyen W, de minimum 2 pihenohet. Ha az alapszakasz utan jatszanak meg 2-3 meccset mig a tobbiek pihennek akkor mekkora eselyuk lesz a PO-ban?

Ettol fuggetlenul be kellett volna nyelniuk mint a Pats-nek es kesz, mert most mar ugy kell osszerakni egy csomagot hogy a Titans-en kivul a tobbieknek a legkevesebb hatranya kepzodjon egymashoz kepest.
no
igen. ez az ingyen w nem kivitelezhető, mert a többieket is érinti, mindenkit. a playoff helyeket, draft helyeket, stb.
gedam
Játszák le Madden-ben 😊
bcsarli
Off:
Erről a Madden-ről mindig a Wall Street farkasa c. film jut eszembe. 😀
" - Sztíííííív Medddööööööön... a cipőkirály!!"
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 329 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez semmikeppen nem lesz korrekt. A Titans edzes nelkul nyerjen, az ellenfeleinek esetleg ingyen W, de minimum 2 pihenohet. Ha az alapszakasz utan jatszanak meg 2-3 meccset mig a tobbiek pihennek akkor mekkora eselyuk lesz a PO-ban?

Ettol fuggetlenul be kellett volna nyelniuk mint a Pats-nek es kesz, mert most mar ugy kell osszerakni egy csomagot hogy a Titans-en kivul a tobbieknek a legkevesebb hatranya kepzodjon egymashoz kepest.
no
igen. ez az ingyen w nem kivitelezhető, mert a többieket is érinti, mindenkit. a playoff helyeket, draft helyeket, stb.
gedam
Játszák le Madden-ben 😊

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Srácok, szerintem ezzel teljesen felesleges foglalkozni. Tökéletesen egyetértek Tomlinnal. Nem érdekel mikor és kivel játszunk és azzal sem fogalkozom ki kap "ingyen" W-t a ligától. Aki szembejön az ellen kell készülni és kész.

Egyébként meg 2:0 itt és most ez a fontos... 😊
Klemó
Tomlin es a jatekosok szempontjabol nincs is mas alternativa, csak erre van rahatasuk. A tobbirol meg felettuk megegyeznek
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok, szerintem ezzel teljesen felesleges foglalkozni. Tökéletesen egyetértek Tomlinnal. Nem érdekel mikor és kivel játszunk és azzal sem fogalkozom ki kap "ingyen" W-t a ligától. Aki szembejön az ellen kell készülni és kész.

Egyébként meg 2:0 itt és most ez a fontos... 😊
Klemó
3–0 😊

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Srácok, szerintem ezzel teljesen felesleges foglalkozni. Tökéletesen egyetértek Tomlinnal. Nem érdekel mikor és kivel játszunk és azzal sem fogalkozom ki kap "ingyen" W-t a ligától. Aki szembejön az ellen kell készülni és kész.

Egyébként meg 2:0 itt és most ez a fontos... 😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
 twitter.com/steelersdepot/status/1314f288447817834496?s=21

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
gedam 5 700
Ez semmikeppen nem lesz korrekt. A Titans edzes nelkul nyerjen, az ellenfeleinek esetleg ingyen W, de minimum 2 pihenohet. Ha az alapszakasz utan jatszanak meg 2-3 meccset mig a tobbiek pihennek akkor mekkora eselyuk lesz a PO-ban?

Ettol fuggetlenul be kellett volna nyelniuk mint a Pats-nek es kesz, mert most mar ugy kell osszerakni egy csomagot hogy a Titans-en kivul a tobbieknek a legkevesebb hatranya kepzodjon egymashoz kepest.
no
igen. ez az ingyen w nem kivitelezhető, mert a többieket is érinti, mindenkit. a playoff helyeket, draft helyeket, stb.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ez semmikeppen nem lesz korrekt. A Titans edzes nelkul nyerjen, az ellenfeleinek esetleg ingyen W, de minimum 2 pihenohet. Ha az alapszakasz utan jatszanak meg 2-3 meccset mig a tobbiek pihennek akkor mekkora eselyuk lesz a PO-ban?

Ettol fuggetlenul be kellett volna nyelniuk mint a Pats-nek es kesz, mert most mar ugy kell osszerakni egy csomagot hogy a Titans-en kivul a tobbieknek a legkevesebb hatranya kepzodjon egymashoz kepest.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Érdekes történés közben, hogy a Titans megszegte a múlt héten a protokollt, amit Covid esetében kellene tartani.
Kíváncsi vagyok, milyen büntetést kapnak majd. Az mondjuk szerintem kifejezetten lehetetlen állapot lenne, hogy a Bills megkapja a W-t, mi meg játszunk velük 7. fordulóban.
Klaci79
Én azon lepődnék meg, ha nekünk is visszamenőleg megadnák a W-t. Szerintem sajnos ez nem reális, mi állunk most a fasz rossz oldalán.
tenorx
Szerintem ez nem a f.sz rossz oldala. Az hogy a fehér asztalnál nyerjünk meccset, játék nélkül, az nem olyan steelerses történet.

Azért ez mégis csak sport (a bizniszen túl) ha bejutunk a PO-ba, ne úgy menjünk be, hogy számunkra kedvező döntések születtek valamelyik irodában, hanem úgy hogy kiharcoltuk a pályán. Az lenne korrekt.

Szerkesztette: Jan
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Érdekes történés közben, hogy a Titans megszegte a múlt héten a protokollt, amit Covid esetében kellene tartani.
Kíváncsi vagyok, milyen büntetést kapnak majd. Az mondjuk szerintem kifejezetten lehetetlen állapot lenne, hogy a Bills megkapja a W-t, mi meg játszunk velük 7. fordulóban.
Klaci79
Én azon lepődnék meg, ha nekünk is visszamenőleg megadnák a W-t. Szerintem sajnos ez nem reális, mi állunk most a fasz rossz oldalán.
tenorx
sajnos? ne legyenek meccsek?
egyébként ha a titans bezárja az épületet és hazaküld mindenkit, de tanyahill felhívja az elkapóit, hogy gyerünk ki a rétre dobálni, akkor ott miben hibázott a franchise? fel kell tárni kik voltak ott, őket el kell tiltani és még ez a draft elvétel esetleg egy reális bünti. elég hátrány ez egy csapatnak, a titánoknak meg különösen. de látjuk a patsnél is mi volt, tulképpen felkészülés nélkül mentek neki a kc meccsnek. ez egy ilyen szezon, az fogja megnyerni, akit elkerül a covid.
gedam
Alapvetően egyetértek veled, de a létesítmények azért lettek bezárva, hogy ne terjedjen tovább a vírus a játékosok és stábtagok között. Ha a játékosok máshol mégis gyülekeznek (vagyis edzenek), akkor a veszély elhárításáért nem tettek meg mindent (15-en voltak ott). Meg is lett az eredménye, az újabb két pozitív teszt. Állítólag Vrabel is tudott róla, tehát a kör ezzel bezárult.
Valahol a játékosokat megértem, mert a liga napokig lebegtette, hogy lehet hétfőn és kedden is meccs. Közben el akarták várni, hogy annak gyakorlatilag edzés nélkül menjenek neki. Ez szerintem nonszensz.
Nandito
Ebben az egész covid-ban nincs jó, se igazságos, se elfogadható megoldás...
Ez mindenhogy szívás úgy az NFL-nek, a labdarúgásnak vagy bármilyen sportnak...
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Érdekes történés közben, hogy a Titans megszegte a múlt héten a protokollt, amit Covid esetében kellene tartani.
Kíváncsi vagyok, milyen büntetést kapnak majd. Az mondjuk szerintem kifejezetten lehetetlen állapot lenne, hogy a Bills megkapja a W-t, mi meg játszunk velük 7. fordulóban.
Klaci79
Én azon lepődnék meg, ha nekünk is visszamenőleg megadnák a W-t. Szerintem sajnos ez nem reális, mi állunk most a fasz rossz oldalán.
tenorx
sajnos? ne legyenek meccsek?
egyébként ha a titans bezárja az épületet és hazaküld mindenkit, de tanyahill felhívja az elkapóit, hogy gyerünk ki a rétre dobálni, akkor ott miben hibázott a franchise? fel kell tárni kik voltak ott, őket el kell tiltani és még ez a draft elvétel esetleg egy reális bünti. elég hátrány ez egy csapatnak, a titánoknak meg különösen. de látjuk a patsnél is mi volt, tulképpen felkészülés nélkül mentek neki a kc meccsnek. ez egy ilyen szezon, az fogja megnyerni, akit elkerül a covid.
gedam
Alapvetően egyetértek veled, de a létesítmények azért lettek bezárva, hogy ne terjedjen tovább a vírus a játékosok és stábtagok között. Ha a játékosok máshol mégis gyülekeznek (vagyis edzenek), akkor a veszély elhárításáért nem tettek meg mindent (15-en voltak ott). Meg is lett az eredménye, az újabb két pozitív teszt. Állítólag Vrabel is tudott róla, tehát a kör ezzel bezárult.
Valahol a játékosokat megértem, mert a liga napokig lebegtette, hogy lehet hétfőn és kedden is meccs. Közben el akarták várni, hogy annak gyakorlatilag edzés nélkül menjenek neki. Ez szerintem nonszensz.

Music City Miracle
több mint 3 éve
gedam 5 700
Érdekes történés közben, hogy a Titans megszegte a múlt héten a protokollt, amit Covid esetében kellene tartani.
Kíváncsi vagyok, milyen büntetést kapnak majd. Az mondjuk szerintem kifejezetten lehetetlen állapot lenne, hogy a Bills megkapja a W-t, mi meg játszunk velük 7. fordulóban.
Klaci79
Én azon lepődnék meg, ha nekünk is visszamenőleg megadnák a W-t. Szerintem sajnos ez nem reális, mi állunk most a fasz rossz oldalán.
tenorx
sajnos? ne legyenek meccsek?
egyébként ha a titans bezárja az épületet és hazaküld mindenkit, de tanyahill felhívja az elkapóit, hogy gyerünk ki a rétre dobálni, akkor ott miben hibázott a franchise? fel kell tárni kik voltak ott, őket el kell tiltani és még ez a draft elvétel esetleg egy reális bünti. elég hátrány ez egy csapatnak, a titánoknak meg különösen. de látjuk a patsnél is mi volt, tulképpen felkészülés nélkül mentek neki a kc meccsnek. ez egy ilyen szezon, az fogja megnyerni, akit elkerül a covid.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Érdekes történés közben, hogy a Titans megszegte a múlt héten a protokollt, amit Covid esetében kellene tartani.
Kíváncsi vagyok, milyen büntetést kapnak majd. Az mondjuk szerintem kifejezetten lehetetlen állapot lenne, hogy a Bills megkapja a W-t, mi meg játszunk velük 7. fordulóban.
Klaci79
Én azon lepődnék meg, ha nekünk is visszamenőleg megadnák a W-t. Szerintem sajnos ez nem reális, mi állunk most a fasz rossz oldalán.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Érdekes történés közben, hogy a Titans megszegte a múlt héten a protokollt, amit Covid esetében kellene tartani.
Kíváncsi vagyok, milyen büntetést kapnak majd. Az mondjuk szerintem kifejezetten lehetetlen állapot lenne, hogy a Bills megkapja a W-t, mi meg játszunk velük 7. fordulóban.
Klaci79
Példás bünti elé nézünk, bármi elképzelhető.
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/10/07/titans-could-end-up-being-hammered-by-league/

Music City Miracle
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Érdekes történés közben, hogy a Titans megszegte a múlt héten a protokollt, amit Covid esetében kellene tartani.
Kíváncsi vagyok, milyen büntetést kapnak majd. Az mondjuk szerintem kifejezetten lehetetlen állapot lenne, hogy a Bills megkapja a W-t, mi meg játszunk velük 7. fordulóban.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Diontae Johnson kikerült az agyrázkódás protokollból és Derek Watt valamint Marcus Allen is talán bevethető lesz, utóbbi a spec teamben alkot emlékezeteset idén.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
7.500 néző lehet a Philly ellen!!!!
Klaci79
Ezek szerint jól sikerült a lobbi... 🙂
Reggio1914
Nem tom...sikerülhetett volna picit talán jobban is...mondjuk egy 20% 13.000 ember, de már így is sokkal jobb lesz hazait nézni.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
7.500 néző lehet a Philly ellen!!!!
Klaci79
Ezek szerint jól sikerült a lobbi... 🙂
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Természetesen értem, és azt is értem hogy kicsi a minta. Viszont arra nem tudok véleményt alapozni, ami még nem történt meg.

Ami eddig megtörtént, az 4 meccsen 126 bekapott pont. Pts/g sorrendben 3. 7. 19. és 30. offense ellen játszottak. Jelenleg erről tudok véleményt mondani. Látom hogy van benne két top10-es.

Ha lehozzák a következő 4 meccsüket teljesen más eredménnyel, akkor lehet hogy teljesen más lesz a véleményem is.
Jan
Pedig ugyan kerdes formajaban de 4 meccs alapjan suggaltad hogy a 30 bekapott pont miatt nem szoktak bejutni.

- Siman be lehet jutni tobbfelekeppen es tobb okbol, az atlag egy csaloka dolog
- Nem csak ti alltok ossze december honapra
- PO-ban barmi lehet ( ha bejutnanak )

puffogtassam meg a bolcs keleti NFL rajongo tanitasokat?
no
Nem csak sugallom, de teljesen határozottan állítom, hogy nem lesz a PO-ban olyan csapat, ami átlag 30 fölött kap meccsenként.

És igen, eddig 4 meccs alapján mondok véleményt. Mivel eddig annyi ment le. Szeretnék nagyobb mintát nézni, de nincs. 😊 Tudsz jobbat?
Jan
Tudok jobbat mire?
Jott egy allitas aminek a valoszinusege igaz, ahhoz egy meccset sem kell megnezni.

Szoval en is csak a 4 meccs alapjan allitom, mivel eddig annyi ment le: - PO csapat a Browns. , en is szeretnek nagyobb mintat, de nincs 😊 Tudnek jobbat, de ahhoz egy kicsit kalkulalni kellene a jovovel is.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
7.500 néző lehet a Philly ellen!!!!
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Természetesen értem, és azt is értem hogy kicsi a minta. Viszont arra nem tudok véleményt alapozni, ami még nem történt meg.

Ami eddig megtörtént, az 4 meccsen 126 bekapott pont. Pts/g sorrendben 3. 7. 19. és 30. offense ellen játszottak. Jelenleg erről tudok véleményt mondani. Látom hogy van benne két top10-es.

Ha lehozzák a következő 4 meccsüket teljesen más eredménnyel, akkor lehet hogy teljesen más lesz a véleményem is.
Jan
Pedig ugyan kerdes formajaban de 4 meccs alapjan suggaltad hogy a 30 bekapott pont miatt nem szoktak bejutni.

- Siman be lehet jutni tobbfelekeppen es tobb okbol, az atlag egy csaloka dolog
- Nem csak ti alltok ossze december honapra
- PO-ban barmi lehet ( ha bejutnanak )

puffogtassam meg a bolcs keleti NFL rajongo tanitasokat?
no
Nem csak sugallom, de teljesen határozottan állítom, hogy nem lesz a PO-ban olyan csapat, ami átlag 30 fölött kap meccsenként.

És igen, eddig 4 meccs alapján mondok véleményt. Mivel eddig annyi ment le. Szeretnék nagyobb mintát nézni, de nincs. 😊 Tudsz jobbat?