Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Szerencs, hogy melóban néztem. Itthon sajnáltam volna rá az időt, de ez a jelenet a szilveszteri összeállításba is beférne:
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
A mai mélyelemzést a Seahawks topikban találjátok
Willie Parker
aggy linket


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
A mai mélyelemzést a Seahawks topikban találjátok
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113


Ezt mentsük el, mert többet ilyen nem lesz, hogy PO helyen legyünk...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Valamiért nem szeretjük ezt a középső részt a védelem mögött, a LB sor és a safety-k előtt...

Klaci79
Big Benjamin az erőszakolós ügye óta nem szereti a nagy lyukakat, na.
több mint 4 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 131
Valamiért nem szeretjük ezt a középső részt a védelem mögött, a LB sor és a safety-k előtt...

Klaci79
Majd az SB-n csak oda dobál BB. Ez az altatás. 😀
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Valamiért nem szeretjük ezt a középső részt a védelem mögött, a LB sor és a safety-k előtt...

Klaci79
Persze, hogy nem. Itt van a legnagyobb esély az INT-re. Védőfal, LB sor, CB-k, safetyk felett és elé kell dobni, de nyilván ez neked sem meglepetés. Egy inkonzisztens QB-nak ez a legnagyobb veszélye és ezért toppan meg az O a meccsek végére nyilván, Ben fáradásával is teljesen egyenesen arányban és sokszor Ben statisztikája ezért néz ki jobban, mint az O egésze maga.
Klemó
Tudod mit mondok, leszarnám ha nem használjuk ezt a területet, ha a többit úgy használnánk ahogy kell. 5-6 vagy 10 yard előre és kifordul, jön a labda FD. De nem...mi a snap után 1 mp-el dobjuk meg a checkdown labdát jobbra-balra, amivel 2-3 yardot is nehéz haladni. Pedig amikor a RB-et pl csak vészmegoldásnak használja Ben (meccsenként 2 alkalom) akkor egész pofás dolgok jönnek ki. De így csak vicc...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Valamiért nem szeretjük ezt a középső részt a védelem mögött, a LB sor és a safety-k előtt...

Klaci79
Persze, hogy nem. Itt van a legnagyobb esély az INT-re. Védőfal, LB sor, CB-k, safetyk felett és elé kell dobni, de nyilván ez neked sem meglepetés. Egy inkonzisztens QB-nak ez a legnagyobb veszélye és ezért toppan meg az O a meccsek végére nyilván, Ben fáradásával is teljesen egyenesen arányban és sokszor Ben statisztikája ezért néz ki jobban, mint az O egésze maga.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Valamiért nem szeretjük ezt a középső részt a védelem mögött, a LB sor és a safety-k előtt...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Gálameccs főműsoridőben, győzelmi sorozat. Há mi kell még? 😀
Szokol
Nomi....Ebron TTTTTTDDDDDDD.... 😀
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Gálameccs főműsoridőben, győzelmi sorozat. Há mi kell még? 😀

Szerkesztette: Szokol
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Még a meccsről. Brutálisan hiányzik Tuitt és Alualu ebből a DL-ből. Ha ők vannak, akkor nem lett volna gond a futásoknál. Így Bush és Schobert nagyon gyenge futás elleni teljesítményével és a miss tackle machine SEC-kel nem is lehetett más a kimenet, mint az, hogy szétfutnak bennünket. Vagyis az egyetlen fegyverrel is megvernek bennünket amiük van.

De ami igazán így visszanézve felhárborító volt, az a rendes játékidő vége. Az, hogy 20 másodperc alatt bármilyen elkapó lasztit tud kapni az oldalvonal mellett ÚGY, hogy közelében nincs játékos (MetCalf) az nem a felháborító, hanem a WTF kategória volt. Persze az izomagyú ezt majdnem elrontotta így is.
Klemó
DL-ben egyetértünk. Nálam hosszútvávon mindkettő elérhetősége kérdéses, de ezt már kiveséztük múlt héten. A futásra szemmel láthatóan nem sikerült felkészülni csak a WR1 duóra. Így is lett.

A csoportmeccsek mindig szenvedősek, akkor is ha rosszak, akkor is ha jók vagyunk. Őket lerángatjuk magunk mellé a mocsárba és a rutinunkkal lebirkózzuk őket, ha tudjuk. Ahogy velünk is azok az ellenfeleink, akik ellen esélyesek vagyunk.

De valóban jobb szenvedve nyerni, mint szenvedve kikapni. Ráadásul Boz nálam van Fantasy-ban. Sajnos Claypool is.
Spy
Tuitt miért lett leírva hosszútávra? Volt egy kisebb műtét sajnos kicsit hosszabb rehabbal, de már elkezdett edzeni. Ha a család miatt lenne akkor el sem jött volna, vagy van valami új infó?
astroid
Nem, nincs semmi konkrét. Csak nekem van ilyen érzésem vele kapcsolatban. Furcsa volt ez a köd körülötte. Eddig sem volt az elérhetőség mintaképe, nagyon jó, amikor egészséges, de ez nem volt túl gyakori. Nem tudom, milyen állapotban van mentálisan, nekem benne van hogy húz egy Worilds-ot, vagy Mendenhall-t.

Nem támasztja alá semmi konkrétum, és ne is legyen igazam kop-kop. De én szívesen vennék egy fiatal csikót a kezdők mögé. Nem tudni persze, Hangostej mire viszi, egyelőre meglepően sokat szerepel a rotációban, de ez gondolom, Tuitt, Davis effekt.
De számomra ez a legfontosabb poszt a csapatban.
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Még a meccsről. Brutálisan hiányzik Tuitt és Alualu ebből a DL-ből. Ha ők vannak, akkor nem lett volna gond a futásoknál. Így Bush és Schobert nagyon gyenge futás elleni teljesítményével és a miss tackle machine SEC-kel nem is lehetett más a kimenet, mint az, hogy szétfutnak bennünket. Vagyis az egyetlen fegyverrel is megvernek bennünket amiük van.

De ami igazán így visszanézve felhárborító volt, az a rendes játékidő vége. Az, hogy 20 másodperc alatt bármilyen elkapó lasztit tud kapni az oldalvonal mellett ÚGY, hogy közelében nincs játékos (MetCalf) az nem a felháborító, hanem a WTF kategória volt. Persze az izomagyú ezt majdnem elrontotta így is.
Klemó
DL-ben egyetértünk. Nálam hosszútvávon mindkettő elérhetősége kérdéses, de ezt már kiveséztük múlt héten. A futásra szemmel láthatóan nem sikerült felkészülni csak a WR1 duóra. Így is lett.

A csoportmeccsek mindig szenvedősek, akkor is ha rosszak, akkor is ha jók vagyunk. Őket lerángatjuk magunk mellé a mocsárba és a rutinunkkal lebirkózzuk őket, ha tudjuk. Ahogy velünk is azok az ellenfeleink, akik ellen esélyesek vagyunk.

De valóban jobb szenvedve nyerni, mint szenvedve kikapni. Ráadásul Boz nálam van Fantasy-ban. Sajnos Claypool is.
Spy
Tuitt miért lett leírva hosszútávra? Volt egy kisebb műtét sajnos kicsit hosszabb rehabbal, de már elkezdett edzeni. Ha a család miatt lenne akkor el sem jött volna, vagy van valami új infó?
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Még a meccsről. Brutálisan hiányzik Tuitt és Alualu ebből a DL-ből. Ha ők vannak, akkor nem lett volna gond a futásoknál. Így Bush és Schobert nagyon gyenge futás elleni teljesítményével és a miss tackle machine SEC-kel nem is lehetett más a kimenet, mint az, hogy szétfutnak bennünket. Vagyis az egyetlen fegyverrel is megvernek bennünket amiük van.

De ami igazán így visszanézve felhárborító volt, az a rendes játékidő vége. Az, hogy 20 másodperc alatt bármilyen elkapó lasztit tud kapni az oldalvonal mellett ÚGY, hogy közelében nincs játékos (MetCalf) az nem a felháborító, hanem a WTF kategória volt. Persze az izomagyú ezt majdnem elrontotta így is.
Klemó
DL-ben egyetértünk. Nálam hosszútvávon mindkettő elérhetősége kérdéses, de ezt már kiveséztük múlt héten. A futásra szemmel láthatóan nem sikerült felkészülni csak a WR1 duóra. Így is lett.

A csoportmeccsek mindig szenvedősek, akkor is ha rosszak, akkor is ha jók vagyunk. Őket lerángatjuk magunk mellé a mocsárba és a rutinunkkal lebirkózzuk őket, ha tudjuk. Ahogy velünk is azok az ellenfeleink, akik ellen esélyesek vagyunk.

De valóban jobb szenvedve nyerni, mint szenvedve kikapni. Ráadásul Boz nálam van Fantasy-ban. Sajnos Claypool is.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Még a meccsről. Brutálisan hiányzik Tuitt és Alualu ebből a DL-ből. Ha ők vannak, akkor nem lett volna gond a futásoknál. Így Bush és Schobert nagyon gyenge futás elleni teljesítményével és a miss tackle machine SEC-kel nem is lehetett más a kimenet, mint az, hogy szétfutnak bennünket. Vagyis az egyetlen fegyverrel is megvernek bennünket amiük van.

De ami igazán így visszanézve felhárborító volt, az a rendes játékidő vége. Az, hogy 20 másodperc alatt bármilyen elkapó lasztit tud kapni az oldalvonal mellett ÚGY, hogy közelében nincs játékos (MetCalf) az nem a felháborító, hanem a WTF kategória volt. Persze az izomagyú ezt majdnem elrontotta így is.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
A Steelers lelke a győztes mentalitás és ezért KELL örülni a győzelemnek. Azt ne feledjük, hogy az AFC North-ban 6 bitang nehéz meccsünk van, amiből a legkönnyebbet el is buktuk már (Bengals otthon) és az utolsó 8 fordulóra rápiillantva sem csodálkoznék összességében a 0-8-as befejezésen sem. Nagyjából van egy Lions meccsünk, meg egy Bears ahol győzelmi esélyt látok, de nem csodálkoznék azon sem, ha ezt is elbuknánk, mivel ez is 50-50 a jelenlegi játékunkkal.

Tehát Én most az 5-12-es mérlegnél jobbat csak akkor tudom elképzelni, ha bravúrokat hozunk és más szintre emeljük az O játékát, amire kevés esély van.

14-0 után azt hittük megvan. Kicsit úgy, mint ahogy a Bills is ellenünk. Egy az egyben ez e meccs jutott eszembe, csak fordítva. Pedig az, hogy ha a Hawks O-ból kiveszed a motort és így igazából a nagyon gyenge D-jük ellen kell pontokat feltenni nem tűnt egetverő feladatnak. Viszont a mi O-nknak ez is az volt. Észvesztő volt látni, hogy a hosszabbításban mit szerencsétlenkedtünk össze és a D-nek konkrétan a pontot is meg kellett csinálnia, hogy megnyerjük a csatát.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Az az érzés kerülget, hogy nem tudom, hogy most miért is szurkoljak.

Az teljesen egyértelmű, hogy ezzel a támadósorral esélyünk sem lesz egy rájátszás szintű ellenféllel szemben, viszont a fiataloknak jól jön a sikerélmény, fontos a győztes kultúra.

Másik részről a drafton kár előre keseregni, hiszen fogalmunk nincs arról sem, hogy a jelentkező irányítók közül ki lehet alkalmas. Tavaly óta már nem tudok időt szakítani NCAA-re, de azért azt olvasgatom, hogy több jelölt (pl. Rattler) csúnyán fejreállt.
Willie Parker
Én is lakonikus nyugalommal néztem a 4. negyedet, igazából az így is jó, úgy is jó járt a fejemben közben. Szerintem egy 8-9 v. 9-8-ra jók leszünk idén is.

szerk: közben rájöttem, 17 meccsünk van már

Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Azt álmodtam, hogy Russel Wilsonnak elege lett és kirúgatta magát Seattleből a szezon végén, majd mi ezután megegyezünk vele , majd a határ a csillagos ég😊 Azért ezzel a védelemmel és ezzel a támadó sorral tudna ő nagyot alkotni Ben helyén.
pfefe8
Wilson nem hülye, ő nyíltan nem fog parádézni, hanem a háttérben szépen kierőszakol egy marha drága trade-t. Carroll úgysem szereti, nem is jönnek ki, de mindig csak a felszínt kapargatják, hogy valójában mi is folyik köztük.

Azt a marha drága trade-t azért ne mi adjuk meg.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Az az érzés kerülget, hogy nem tudom, hogy most miért is szurkoljak.

Az teljesen egyértelmű, hogy ezzel a támadósorral esélyünk sem lesz egy rájátszás szintű ellenféllel szemben, viszont a fiataloknak jól jön a sikerélmény, fontos a győztes kultúra.

Másik részről a drafton kár előre keseregni, hiszen fogalmunk nincs arról sem, hogy a jelentkező irányítók közül ki lehet alkalmas. Tavaly óta már nem tudok időt szakítani NCAA-re, de azért azt olvasgatom, hogy több jelölt (pl. Rattler) csúnyán fejreállt.
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Én se tudok örülni ezeknek a W-knek, mert a csapat továbbra is katasztrófa, cserébe egyre nehezebb lesz a drafton.
tenorx
Nyugi, én megálmodtam mi lesz a jövőnk😊

Steelers fan
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én se tudok örülni ezeknek a W-knek, mert a csapat továbbra is katasztrófa, cserébe egyre nehezebb lesz a drafton.
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Azt álmodtam, hogy Russel Wilsonnak elege lett és kirúgatta magát Seattleből a szezon végén, majd mi ezután megegyezünk vele , majd a határ a csillagos ég😊 Azért ezzel a védelemmel és ezzel a támadó sorral tudna ő nagyot alkotni Ben helyén.

Steelers fan
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Most sikerült megnéznem...hát émelygek a játékunktól, a 3. negyedben ráadásul mindkét oldal hasonlóan gyenge volt. De az O valami elképesztő. Mikor tanuljuk meg, hogy ezek a screen szerű szarok, amiket csinálunk, teljesen hatástalanok? Annak is örülni kell, ha nem o holdingot fújnak közben. Középen erőltetjük a futást, a szélek felé véletlenül sem.

Még a W-nek sem tudok őszintén örülni, mert egyelőre csak annyi pozitív volt, hogy Watt baromira megérte, meg Freiermuth-ot végre használtuk ahogy kell.
Persze volt 1-2 jó még, Heyward, Boswell vagy éppen Norwood...de ezek az offense played és a rum defense megint elvette a kedvem az egésztől.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
| Továbbra is tartjuk a lépést a Chiefs-el 😊 |

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Hilyen volt a meccs? Az összefoglaló alapján az eleje egész jó, a vége szokásos. Ben még mindíg rohadt pontatlan hosszú passznál.
bcsarli
Pártatlan nézőnek szerintem szórakoztató volt. igaz a vége felé tényleg kezdett ki hibázik kevesebbet mérkőzés jellege lenni a történetnek. Gyakorlott szurkoló már megszokta, hogy lejátszunk az ellenfelünk szintjére és mindent el tudunk veszíteni/szorossá tudunk tenni. A vége meg dráma dráma hátán. Volt egy csúnya csigolya v. nyaksérülés odaát, azt nagyon nem volt jó nézni, felsejlettek a Shazier-eset képei. Remélem, rendben lesz a srác.

Jól kezdtünk, de igazából ültek a hívások és nem nyújtott senki semmi extrát, ez elég lett az elején. Futás meghalt, de mégis tudtunk haladni, és pontokat feltenni. De nem jött a zseni ki senkiből. Nem játszottunk jól és nem jött extra senkitől a pályán.
A def állta a sarat, így elég volt a 14pont az első félidőre. De ezt ki kellett volna nyilván használni tovább tolni a szekeret, de ehhez már kevés volt, amit nyújtott az Offense.

A félidő után meg végigfutott rajtunk Collins pikk-pakk és kész volt a meccs. Offense futni továbbra sem, WR-ek (főleg Claypool) indiszponáltak voltak végig, Ben sem nyújtott extrát, Szemmel láthatóan Tomlin annyira mantrázta a Metcalf-Lockett duót, hogy nem készültünk rá, hogy egy Wilson+Carson nélküli SEA Geno-val futni fog. A Def bent maradt az öltözőben, Ráálltak a futásra, akkor nyilván -pick your poison alapon- beindult a passzjáték.

Aztán jött a végén a dráma, sokat tettünk mi is ér a SEA is, hogy hosszabbítás lehessen, ahol Ben aztán megmutatta, hogy idén tőle sem kell clutch playeket, GW-drive-okat várni már.

A vége szórakoztató volt. Boz jó volt, meg az egész FG team, Ray-Ray WR dolgot nem értem, miért erőltetjük, Ben hullámzott végig, Claypool borzasztó meccset tolt, Washingtonra 1playnél emlékszem. Ebron megcsinálta a JuJu-ra írt shovel passz TD-t.

Muth továbbra sem tud hibázni, Moore hip sérült, Haeg fejezte be LT-ként, mást nem láttam sérülni.
Sajnáltam Geno-t, tényleg nagyon nem bízott rá semmi passzjátékot az edzője.

Nem sikerült felkészülni erre a meccsre, szerintem már bye week-en volt a csapat.
Watt, Heyward Fitzpatrick, Haden nagyot ment a végén, ők megadtak minden lehetőséget az offense-nek a végén. Ha ők nincsenek, még most is puntolgatunk.
Harris nagyon sokszor megállt a LOS mögött, most nem mindig hozott jó döntést mikor szélre indult, se bevágni, se kiversenyezni a szélre nem indult el.

Majdnem felébresztettem a házat a végén a FG előtt, amikor Ben elvágódott a labdával középen, hangosan felröhögtem.