Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Nagy összegben merek fogadni, hogy Newton sohasem lesz PIT játékos (JINX). Neki már lefőtt a kávé elég durván. Én azért többet nézek ki Mike ból mint amik itt elhangzanak. Új GM biztosan lesz hamarosan hiszen Colbert többször nyilatkozta, hogy year to year dönt marad e de abban egészen biztos vagyok, hogy Tomlinnak nagy beleszólása lesz az új GM személyébe én inkább arra leszek kíváncsi, ha netán új GM lesz a koordinátorokkal mi lesz.
Razi
Jelenleg Colbert épp kukázza a Canada-type offense játékosokat,
Spy
Ezt kitudnád fejteni? Kit kukázott ki aki oda illik?
Razi
Green, Moore, Freiermuth, Harris draftról. Korábbról Claypool és DJ biztos jó ebbe a fluktuáló rendszerbe, Juju viszont túl lomha és statikus hozzá.

Turner helyett kellene egy durván erőteljesebb OG, Okorafor helyett egy fordulékonyabb, de erős, bullrush ellen hatékony OT, azt mehet a menet. Nekem egy wideout elkapó elférne még majd, aki jó a vonalon kívül, de slotba is rakható. Keenan Allen v Stefon Diggs klónt elviselnék, aki jó routefutó.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Remélem visszajön!


több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Nagy összegben merek fogadni, hogy Newton sohasem lesz PIT játékos (JINX). Neki már lefőtt a kávé elég durván. Én azért többet nézek ki Mike ból mint amik itt elhangzanak. Új GM biztosan lesz hamarosan hiszen Colbert többször nyilatkozta, hogy year to year dönt marad e de abban egészen biztos vagyok, hogy Tomlinnak nagy beleszólása lesz az új GM személyébe én inkább arra leszek kíváncsi, ha netán új GM lesz a koordinátorokkal mi lesz.
Razi
Jelenleg Colbert épp kukázza a Canada-type offense játékosokat,
Spy
Ezt kitudnád fejteni? Kit kukázott ki aki oda illik?
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
Spy
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.
Razi
Dobbs olyan mint az Üvegtestű Lefty. Látjuk most TB-nek hívja a játékokat.....
polamalu
Dobbs hív majd Rodgersnek rakétákat
Willie Parker
Én felugrottam erre a wagonra mégha csak álmaiban is kel életre max😊
Razi
Lehetsz kisdobbs-os a Rodgers expressen
Willie Parker
Egy Derek Carr helykozi jarat az lesz-e feletek, mit gondolsz? Ha az uj rezsim elhajtja.
RedFive
Írtam feljebb róla, csak nem jött meg az értesítésed. Bocs
Willie Parker
Olvastam lentebb, koszi. ☺
Azert meg latom Carr-ban a fantaziat, meg az is lehet h megszokna itt. 👍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
Spy
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.
Razi
Dobbs olyan mint az Üvegtestű Lefty. Látjuk most TB-nek hívja a játékokat.....
polamalu
Dobbs hív majd Rodgersnek rakétákat
Willie Parker
Én felugrottam erre a wagonra mégha csak álmaiban is kel életre max😊
Razi
Lehetsz kisdobbs-os a Rodgers expressen
Willie Parker
Egy Derek Carr helykozi jarat az lesz-e feletek, mit gondolsz? Ha az uj rezsim elhajtja.
RedFive
Írtam feljebb róla, csak nem jött meg az értesítésed. Bocs
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nagy összegben merek fogadni, hogy Newton sohasem lesz PIT játékos (JINX). Neki már lefőtt a kávé elég durván. Én azért többet nézek ki Mike ból mint amik itt elhangzanak. Új GM biztosan lesz hamarosan hiszen Colbert többször nyilatkozta, hogy year to year dönt marad e de abban egészen biztos vagyok, hogy Tomlinnak nagy beleszólása lesz az új GM személyébe én inkább arra leszek kíváncsi, ha netán új GM lesz a koordinátorokkal mi lesz.
Razi
Jelenleg Colbert épp kukázza a Canada-type offense játékosokat, és tavasszal nyilatkozott róla, hogy ez nem egy éves termés lesz, szóval itt szerintem fordított a szitu, ez Tomlin-on múlik, nem a GM-en. Bár tudjuk, nálunk minden mindenkinek a kézfeltartásán is múlik. Mernagybolodogcsaládmegminden.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Nagy összegben merek fogadni, hogy Newton sohasem lesz PIT játékos (JINX). Neki már lefőtt a kávé elég durván. Én azért többet nézek ki Mike ból mint amik itt elhangzanak. Új GM biztosan lesz hamarosan hiszen Colbert többször nyilatkozta, hogy year to year dönt marad e de abban egészen biztos vagyok, hogy Tomlinnak nagy beleszólása lesz az új GM személyébe én inkább arra leszek kíváncsi, ha netán új GM lesz a koordinátorokkal mi lesz.
Razi
Kíváncsi leszek, hogy megvigasztaljuk-e majd Omar Khan-t

 steelersdepot.com/2021/01/madden-omar-khan-not-happy-after-being-informed-he-wont-succeed-kevin-colbert/
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Nagy összegben merek fogadni, hogy Newton sohasem lesz PIT játékos (JINX). Neki már lefőtt a kávé elég durván. Én azért többet nézek ki Mike ból mint amik itt elhangzanak. Új GM biztosan lesz hamarosan hiszen Colbert többször nyilatkozta, hogy year to year dönt marad e de abban egészen biztos vagyok, hogy Tomlinnak nagy beleszólása lesz az új GM személyébe én inkább arra leszek kíváncsi, ha netán új GM lesz a koordinátorokkal mi lesz.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Fitzmagic nem ér 1MM-t sem két meccsre. Watson helyett Mills-t akartatok írni.
Félek, hogy Tomlinés az új GM nekikeseredik egy Newton-nak és egy Drama Queen-t lecserélünk egy másikra. de nem akarom ezt végiggondolni. Egyébként mindegy ki lesz a Qb, passzoljon az Offense-be, legyen előtte fal, meg mellette futójáték.

A D nekem fontosabb, de ez már lerágott csont.

Tomlin-ra lennék kíváncsi, hogy hogyan képzeli el a karrierje második felét. Új GM-el új csapatot akar SB-ig vinni és maradni itt amíg meg nem unja, vagy van még valami neki a bakancslistán azon kívül, hogy fifty-fifty, vagy afeletti szezonokat pakolgasson egymásra igazából előrelépés esélye nélkül?

Mondjuk nem tudom mi lehet ilyen, pl. valakivel együtt akar dolgozni, vagy van egy számára ikonikus csapat, ahol szeretne HC lenni, más előrelépést még magán célokat tekintve sem tudok elképzelni, ami kimozdíthatná gy PIT HC pozícióból.

Esetleg, ha az új GM-el vagy ArtZwei-el megromlana a viszony. Nem olyan arrogáns, hogy kicsinálják mint Grudent, kirakni sem fogják, hacsak nem áll neki drogozni, nőzni a játékosaival együtt.

Viszont még nem idős annyira, hogy ne akarhatna új fejezetet az életében, amit nem tudok elképzelni mi lehet, hacsak nem húz egy Cowher-t idővel és vonul vissza unkázni, de az is messze van még.

Szóval őt nem tudom elképzelni, hogy kimozdítaná valami innen, viszont azt sem, hogy ezt akarná csinálni mondjuk még 10évig ugyanígy.

De ő valóban nem egy QB suttogó és szerintem ilyen embere sincs, Canada sem az.
több mint 4 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Egy jó Fitzmagic bridge-QB-nak, hm? Egy millióért eldobálgatna és lehetne építeni a D-t.
Pennsylvania-ban még talán nem is szült az asszony, mindenkinek tiszta haszon! 😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Az én részemről egy mozgékony irányító kell ehhez a támadófalhoz és eleve Canada sémájához.

Írtam többször, hogy látszik az, hogy a fal nyit menekülő útvonalat a QB-nak, csak Ben ezt nem használja ki. Szerintem amúgy a runblock is egyre jobb, többször van, hogy elhúzzák egy oldalra a DL-t, így Harris kivághat, aki szintén jobban érzi, hogy mikor kell megiramodni, s mikor várakozni picit.

Tomlinból én nem nézem ki, hogy kineveltet egy újoncot (nincs meg a skillje), egy rookie-nak nagyon magabiztosnak és önjárónak kell lennie, ha itt kezdeni akar.

Haskins-t mindenképpen ki kellene próbálni 2-3 meccsen, mert lehet, hogy egy elásott kincs, akit félreneveltek, de erre kb 5% esély van. Viszont ha bejön, akkor bridge QB-nak még elmegy.

Rudolph képességei szerintem sokkal rosszabbak, ő elmenedzselget meccseket, de komoly célokhoz túlságosan óvatos, kockázatkerülő, ami egy önerőből haladni képtelen O-nál satu.

A legkézenfekvőbb nyilván Wilson vagy Watson lenne, csak Russ szerintem egy csili-vilibb helyre akar menni, egy nagy piacra, ahol a neje ragyoghat, DW ügyei pedig nem kompatibilisek Rooney elveivel (amit lehet, hogy egy szupersztárért felad majd). Az áruk mindenképpen borsos lesz, szerintem a mi keretünkben túl sok lyuk van és lesz a közeljövőben ahhoz, hogy elbombázzunk első és jövő évi korai köröket.

A másik megoldás az ilyen köztes irányítók, mint Tannehill, Darnold és Wentz voltak, akikben van tehetség, van potenciál, csak rossz környezetben voltak, maguk alá kerültek egy bonyolult környezetben, önbizalmat vesztettek vagy egyenesen félrenevelték őket.

Én most Daniel Jones-t látom hasonlónak, csak ő meg idén nagyon összekapta magát, ezért lehet, hogy a Giants ad neki új szerződést. Ő szerintem jobban elkaristolna a rendszerünkben, mint BB. Kérdés, hogy a NYG milyen irányban halad, mennyire robbantják a stábot (OC biztos megy, HC és GM kérdéses).

Az én másik megoldásom Minshew lett volna az elmúlt piacon, ő olcsó és van annyira jó, hogy playoffig egy erős védelemmel elmenj vele, legalábbis meccset nem fog neked eldobni, a győzelmi esélyt megadja. Attól függetlenül, hogy hosszútávra nem alkalmas, max 1-2 év, ami nekünk pont jó lenne.

Különben érdekes lehet még, hogy a Miami mit lép Tua-val, vele szerintem Canada tudna alkotni.

Derek Carr lehetne érdekes, de félek, hogy ő egy one trick pony, akinek Gruden rendszere minden szempontból tökéletes volt (kb négy év alatt tudták neki megadni a komfortot), és ha ebből kimozdítod, akkor összeesik.

Rodgers csak egy álom marad, annyi pénzünk sose lesz.
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Azt nem hinném, hogy nem tervez a csapattal.Én is ezt tenném logikusan. van egy egész jó roster 1-1 kiemelkedően jó játékossal. Te most ezeket kvázi elpazarolnád egy rookie QB val aki vagy beválik vagy nem vagy szereznél valaki olyat akiről már tudod mit tud és netán még system fit is. Számomra ez nem lenne kérdés.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Lathatolag tomlin nem akarja elengedni a szezont es tankolni. akkor meg a korai qb draft nem lehetseges. Igy marad a veteran igazolasa, lesz is ra valami penz 2021-ben. Az is lehetseges, hogy Tomlin nem tervez mar hosszu evekig a csapattal ezert nincs ideje QB-t epiteni.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Szerintem azzal nincs gond, hogy jövőre "belahallgatunk" abba a témába, hogy melyik veterán QB mozgatható és mennyiért. Hülyék lennénk, ha nem így tennénk. Más kérdés lépünk-e, de ez most egy ilyen "világ" lesz. A CAP oldalon 2021-től szépen rendeződni fogunk és így nem is lenne lehetetlen valakit megfizetni. De nyilván kérdés ehhez az OL. Mert annak semmi értelme, hogy nem tudjuk érdemben megvédeni és nem is tudnánk ezt az egységet érdemben erősíteni.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Azért az, hogy nem kezd cookie QB nálunk és az, hogy nem húzunk az első körben, messze nem ugyanaz a kávéház.
Simán elképzelhető, hogy kezd Rudi, esetleg kezd Haskins és mögé hoznak valakit, aki tanulhat 1-2 évet.
Egyébként ha a támadófal tud fejlődni tovább, persze ez nem ennyire egyszerű, akkor egészen jól néz ki. 3-an hosszú rookie szerződéssel, Okorafor a kutyának nem fog kelleni az eddigi teljesítményével és Banner is szerződés alatt.
Védőfalban tényleg lehetnek gondok, de Tuitt azért még fiatalabb, mint DeCastro, nem is szoktunk minden évben beszopni egy ilyen sérülést.
Elkezdett múlt héten edzeni, reméljük pár hét és visszatér. Heyward meg még abszolút nem öreg, a sérülés persze mindenkinél benne van és az sem várható, hogy egy Heyward-Tuitt-Alualu kezdő mögé telerakd a DL korai prospectekkel.
Klaci79
Csak egy első körünk lesz jelen állás szerint, szóval "tele" biztosan nem fogjuk. Csak Alualu alatt rezeg a léc, hogy akarni fog-e, Tuitt minden évben tol egy komoly out-ot, és most fejben sincs rendben. Heyward meg még játszhat pár évet "odefent" és amilyen fizikuma van, lehet, fog is, de mögöttük jobban örülnék, ha Hangostej mellett lenne egy fiatal, aki 1-2év múlva átveheti a kezdőt addig meg biztosítja a rotációt, ami egy bukdácsoló offense mellett kiemelten fontos lesz.

Ráadásul DL-ban jó a szemünk, jó a fejlesztésünk, ide megéri tehetségre áldozni ellentétben pl. QB-val vagy DB-vel. (Ziggy Hood-al most nem foglalkozom 😊 )
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Azért az, hogy nem kezd cookie QB nálunk és az, hogy nem húzunk az első körben, messze nem ugyanaz a kávéház.
Simán elképzelhető, hogy kezd Rudi, esetleg kezd Haskins és mögé hoznak valakit, aki tanulhat 1-2 évet.
Egyébként ha a támadófal tud fejlődni tovább, persze ez nem ennyire egyszerű, akkor egészen jól néz ki. 3-an hosszú rookie szerződéssel, Okorafor a kutyának nem fog kelleni az eddigi teljesítményével és Banner is szerződés alatt.
Védőfalban tényleg lehetnek gondok, de Tuitt azért még fiatalabb, mint DeCastro, nem is szoktunk minden évben beszopni egy ilyen sérülést.
Elkezdett múlt héten edzeni, reméljük pár hét és visszatér. Heyward meg még abszolút nem öreg, a sérülés persze mindenkinél benne van és az sem várható, hogy egy Heyward-Tuitt-Alualu kezdő mögé telerakd a DL korai prospectekkel.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346


Brown suttogja, lehet újra látjuk PS-en. Gondolom, Glibert távozása után.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
Spy
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.
Razi
Hjakéremszépen Frencsájz matéria nem jön minden dekádban a Steelers (és egyéb csapatok) életében, ehhez is tessék hozzászokni. Arról szerintem első körben ne beszéljünk se veterán, se újonc esetén. Szerintem az idei szezon után annak is örülni fogunk, ha a rendszer és a QB fit lesz egymáshoz viszonyítva bármelyik szinten. Erre van reális esély bárkivel. (De ezt is el tudjuk szúrni azé)

Nekem mindegy ki lesz a QB jövőre. én DL picket szeretnék, és oda akarok konzisztenciát. Az offense-t elnézegetem idén is, elnézegetem majd jövőre is. Ha szétesik a D-fal, -ami idén is kinéz- egy NT mínuszban vagyunk, Tuitt húz egy DeCastro-t egy Heyward sérülésre leszünk a nézhetetlen meccsektől. No ha a front 7 szétesik, azt már nehezen fogom nézni.

BTW én bírtam Lefty-t, nagy szíve volt, amiből egyre kevesebbet látni a pályán manapság. Ahogy Csárlinak is. Sosem felejtem el, ahogy sírt a megnyert BAL meccs után.

És igen, Tomlin Rookie QB-t max. preseasonban kezdet.

Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
Spy
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.
Razi
Dobbs olyan mint az Üvegtestű Lefty. Látjuk most TB-nek hívja a játékokat.....
polamalu
Dobbs hív majd Rodgersnek rakétákat
Willie Parker
Én felugrottam erre a wagonra mégha csak álmaiban is kel életre max😊
Razi
Lehetsz kisdobbs-os a Rodgers expressen
Willie Parker
Egy Derek Carr helykozi jarat az lesz-e feletek, mit gondolsz? Ha az uj rezsim elhajtja.
RedFive
Carr egy Tannehill v2 de mondhatnám Goffot vagy Dalton t is.Thx but no thx.
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
Spy
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.
Razi
Dobbs olyan mint az Üvegtestű Lefty. Látjuk most TB-nek hívja a játékokat.....
polamalu
Dobbs hív majd Rodgersnek rakétákat
Willie Parker
Én felugrottam erre a wagonra mégha csak álmaiban is kel életre max😊
Razi
Lehetsz kisdobbs-os a Rodgers expressen
Willie Parker
Egy Derek Carr helykozi jarat az lesz-e feletek, mit gondolsz? Ha az uj rezsim elhajtja.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Visszarángatlak titeket az álomvilágból 😀
Anthony Miller és Isaiah Mack érkezett a PS-be.
Előbbi talán az érdekesebb, 3 éve 2. körös Prospect volt Chicago-ban, hát Trub mellett túl nagy karrier nem nézett ki neki. Most a Texans kivágta és onnan jött hozzánk.
Utóbbi a Titans, majd tavaly a Pats és a Titans játékosa volt, majd talán Denverben próbálkozott és egyébként DT a posztja.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Az, hogy nem akar újoncot, annyit sejtet, hogy egyrészt valszeg tisztában van vele hogy nem tudna felépíteni egy rookie QB-ra csapatot, másrészt nem akar ilyen 5-12-es átmeneti szezonokat, hanem végig ott akar lenni PO közelben. Kerül amibe kerül. Mert nyilván egy Rodgers (Watson, stb...) szintű irányító nem 2 fillérért fog játszani.
Jan
Valamelyik Steelerses oldalon olvastam a múlt héten, hogy RW idehozatala is egy opció. Na most hogy ezt egy szurker írta vagy a stábból fecseget ki valamit valaki, az már egy jó kérdés.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Az, hogy nem akar újoncot, annyit sejtet, hogy egyrészt valszeg tisztában van vele hogy nem tudna felépíteni egy rookie QB-ra csapatot, másrészt nem akar ilyen 5-12-es átmeneti szezonokat, hanem végig ott akar lenni PO közelben. Kerül amibe kerül. Mert nyilván egy Rodgers (Watson, stb...) szintű irányító nem 2 fillérért fog játszani.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
Spy
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.
Razi
Dobbs olyan mint az Üvegtestű Lefty. Látjuk most TB-nek hívja a játékokat.....
polamalu
Dobbs hív majd Rodgersnek rakétákat
Willie Parker
Én felugrottam erre a wagonra mégha csak álmaiban is kel életre max😊
Razi
Lehetsz kisdobbs-os a Rodgers expressen
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
Spy
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.
Razi
Dobbs olyan mint az Üvegtestű Lefty. Látjuk most TB-nek hívja a játékokat.....
polamalu
Dobbs hív majd Rodgersnek rakétákat
Willie Parker
Én felugrottam erre a wagonra mégha csak álmaiban is kel életre max😊