Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Elbasszák itt a QB húzást nekünk.
tenorx
Rosszul betűzted a DL-t
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Elbasszák itt a QB húzást nekünk.
tenorx
elnézve a szombati (egyébként szenzációs) fordulót CFB-ben, bárhol juthat idén QB és egyik sem lesz jobb a többinél papíron 😀
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Bush sérüléséről van valami infó?
A (be)rúgók jól tolták: Boswell 5/5 + 51yard és Harvin 62yard fincsi
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Elbasszák itt a QB húzást nekünk.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Az OL eddigi legjobb játékát nyújtotta és nem is akármilyen front ellenében. Ez mindenképp jó jel. Harris nagyot nyújtott a vádli sérülésig. Az is látszott viszont, hogya mögötte jövő futókkal nem működik a játékunk, hiszen Ben továbbra is gyenge. Bár most legalább nem volt kutyaszar, csak átlag alatti kicsivel. A playcalling is jobb volt, néha láttam fantáziát...aztán beszürkültünk.

Ami aggasztó viszont az Minkah sajnos. Mindegyik meccsen van 1-2 borzasztó bakija. Most az elsőnél a borzalmas misstackle, a második TD-nél pedig megint a túl agresszív stílusa...persze vannak bravúr playek, de a ballhawk és playmaker playának nyoma nincs és így egyelőre nekem ez elvesztegetett pick.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Akkor ez most SB run?😀😀😀😀
Razi
Teddy-nek semmiképp, nagyon elkúrta az utolsó passzt
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Akkor ez most SB run?😀😀😀😀
Razi
nagyon halványan érzem magam jobban, mint a korábbi vereségek után...
A Packers, Bengals, Raiders tényleg elég jó csapat, a Broncos most nem igazán...
Ezt a meccset már le kellett volna zárni, dráma nélkül.
Persze legalább láttunk valami életjelet, de ez a 3&7-nél behívott passz a LOS-ra, engem taccsra tett ismét a 4. negyedben.
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Akkor ez most SB run?😀😀😀😀
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Úgy látszik, hogy klasszis játékhívásunk ragadós lett 😀
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Másodszor ezúttal is jobbnak tűnt a meccs. Remélem tovább erőltetjük a futást, Banner még nincs Chucks egészséges, ez nem biztos, hogy jót jelent a futójátékunknak. Én kezdek megbékélni ezzel a szezonnal. Felépítjük Harrist, az OL-t, a futójátékot egy új QB-nak, Ben eltalál amit eltalál, közben levezet.
Húzunk új WR-t, egy vagy két OL-t, aztán lehet újraépíteni a DL-t.

Tuitt saga kezd nagyon Decastro-szagú lenni, Heyward nem lesz fiatalabb, Alualu nem biztos, hogy visszajön, de ő is túl veterán, szóval lehet újragombolni a DL-t, mert ha ez az egység megzuhan, akkor lesznek igazán nézhetetlen meccseink. Se nyomás, se Run def, a sec meg nem lesz erősebb jövőre sem, sőt.

Szóval toljuk Harrist, erőltessük a futást, remélhetőleg nem játszunk minden meccsen 2-3 labdabirtoklásnyi hátrányból és lesz rá mód, akkor jövőre már tisztelhetik a védelmek Harrist, ami kell majd egy új QB-nak.

Javonte Williams-ra kíváncsi leszek, én őt vártam hozzánk, Sutton ugye out, Karl Joseph beöltözik, de a sec most sem lesz pofás, nagyon kellenenének Watt-ék, hogy szoros lehessen a meccs, Teddy nem csinál sok hülyeséget
Spy
Sutton nem out:


Inactives for Steelers:

No. 3 QB Dwayne Haskins
No. 13 WR James Washington
No. 20 CB Cam Sutton
No. 25 CB Ahkello Witherspoon
No. 45 ILB Buddy Johnson
No. 73 DT Carlos Davis
Klaci79
ööö OK 😊 Nálam az inactive = out
Spy
Jah!! Hogy Te a mi Suttonunkra gondoltál 😊
Igen, Williams után azt hittem az ő Suttonukra 😀
Klaci79
Neem én a mi kutyánk kölkéről beszélek, van nekünk saját bajunk, nem kell máséééé 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Másodszor ezúttal is jobbnak tűnt a meccs. Remélem tovább erőltetjük a futást, Banner még nincs Chucks egészséges, ez nem biztos, hogy jót jelent a futójátékunknak. Én kezdek megbékélni ezzel a szezonnal. Felépítjük Harrist, az OL-t, a futójátékot egy új QB-nak, Ben eltalál amit eltalál, közben levezet.
Húzunk új WR-t, egy vagy két OL-t, aztán lehet újraépíteni a DL-t.

Tuitt saga kezd nagyon Decastro-szagú lenni, Heyward nem lesz fiatalabb, Alualu nem biztos, hogy visszajön, de ő is túl veterán, szóval lehet újragombolni a DL-t, mert ha ez az egység megzuhan, akkor lesznek igazán nézhetetlen meccseink. Se nyomás, se Run def, a sec meg nem lesz erősebb jövőre sem, sőt.

Szóval toljuk Harrist, erőltessük a futást, remélhetőleg nem játszunk minden meccsen 2-3 labdabirtoklásnyi hátrányból és lesz rá mód, akkor jövőre már tisztelhetik a védelmek Harrist, ami kell majd egy új QB-nak.

Javonte Williams-ra kíváncsi leszek, én őt vártam hozzánk, Sutton ugye out, Karl Joseph beöltözik, de a sec most sem lesz pofás, nagyon kellenenének Watt-ék, hogy szoros lehessen a meccs, Teddy nem csinál sok hülyeséget
Spy
Sutton nem out:


Inactives for Steelers:

No. 3 QB Dwayne Haskins
No. 13 WR James Washington
No. 20 CB Cam Sutton
No. 25 CB Ahkello Witherspoon
No. 45 ILB Buddy Johnson
No. 73 DT Carlos Davis
Klaci79
ööö OK 😊 Nálam az inactive = out
Spy
Jah!! Hogy Te a mi Suttonunkra gondoltál 😊
Igen, Williams után azt hittem az ő Suttonukra 😀
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Másodszor ezúttal is jobbnak tűnt a meccs. Remélem tovább erőltetjük a futást, Banner még nincs Chucks egészséges, ez nem biztos, hogy jót jelent a futójátékunknak. Én kezdek megbékélni ezzel a szezonnal. Felépítjük Harrist, az OL-t, a futójátékot egy új QB-nak, Ben eltalál amit eltalál, közben levezet.
Húzunk új WR-t, egy vagy két OL-t, aztán lehet újraépíteni a DL-t.

Tuitt saga kezd nagyon Decastro-szagú lenni, Heyward nem lesz fiatalabb, Alualu nem biztos, hogy visszajön, de ő is túl veterán, szóval lehet újragombolni a DL-t, mert ha ez az egység megzuhan, akkor lesznek igazán nézhetetlen meccseink. Se nyomás, se Run def, a sec meg nem lesz erősebb jövőre sem, sőt.

Szóval toljuk Harrist, erőltessük a futást, remélhetőleg nem játszunk minden meccsen 2-3 labdabirtoklásnyi hátrányból és lesz rá mód, akkor jövőre már tisztelhetik a védelmek Harrist, ami kell majd egy új QB-nak.

Javonte Williams-ra kíváncsi leszek, én őt vártam hozzánk, Sutton ugye out, Karl Joseph beöltözik, de a sec most sem lesz pofás, nagyon kellenenének Watt-ék, hogy szoros lehessen a meccs, Teddy nem csinál sok hülyeséget
Spy
Sutton nem out:


Inactives for Steelers:

No. 3 QB Dwayne Haskins
No. 13 WR James Washington
No. 20 CB Cam Sutton
No. 25 CB Ahkello Witherspoon
No. 45 ILB Buddy Johnson
No. 73 DT Carlos Davis
Klaci79
ööö OK 😊 Nálam az inactive = out
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Másodszor ezúttal is jobbnak tűnt a meccs. Remélem tovább erőltetjük a futást, Banner még nincs Chucks egészséges, ez nem biztos, hogy jót jelent a futójátékunknak. Én kezdek megbékélni ezzel a szezonnal. Felépítjük Harrist, az OL-t, a futójátékot egy új QB-nak, Ben eltalál amit eltalál, közben levezet.
Húzunk új WR-t, egy vagy két OL-t, aztán lehet újraépíteni a DL-t.

Tuitt saga kezd nagyon Decastro-szagú lenni, Heyward nem lesz fiatalabb, Alualu nem biztos, hogy visszajön, de ő is túl veterán, szóval lehet újragombolni a DL-t, mert ha ez az egység megzuhan, akkor lesznek igazán nézhetetlen meccseink. Se nyomás, se Run def, a sec meg nem lesz erősebb jövőre sem, sőt.

Szóval toljuk Harrist, erőltessük a futást, remélhetőleg nem játszunk minden meccsen 2-3 labdabirtoklásnyi hátrányból és lesz rá mód, akkor jövőre már tisztelhetik a védelmek Harrist, ami kell majd egy új QB-nak.

Javonte Williams-ra kíváncsi leszek, én őt vártam hozzánk, Sutton ugye out, Karl Joseph beöltözik, de a sec most sem lesz pofás, nagyon kellenenének Watt-ék, hogy szoros lehessen a meccs, Teddy nem csinál sok hülyeséget
Spy
Sutton nem out:


Inactives for Steelers:

No. 3 QB Dwayne Haskins
No. 13 WR James Washington
No. 20 CB Cam Sutton
No. 25 CB Ahkello Witherspoon
No. 45 ILB Buddy Johnson
No. 73 DT Carlos Davis

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Most mindenki hagyjon...

Eddig azt hittem idegenben játszunk, szokás szerint a második időszakban. Így elég lett volna felvételről megnézni, átpörgetve. Ehelyett végig kell ülni mind a három órát..

Na majd meccs után kárpótol a Denver topic olvasgatása, ahogy elkezdenek hinni a védelmükben, pedig csak a mi O-nk volt az ellenfél! 😁 (bár a denveri D tényleg nem rossz)

Mai tippjáték: over/under BB 3 INT?
Szokol
Von Miller 2 sack 1 FF
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Másodszor ezúttal is jobbnak tűnt a meccs. Remélem tovább erőltetjük a futást, Banner még nincs Chucks egészséges, ez nem biztos, hogy jót jelent a futójátékunknak. Én kezdek megbékélni ezzel a szezonnal. Felépítjük Harrist, az OL-t, a futójátékot egy új QB-nak, Ben eltalál amit eltalál, közben levezet.
Húzunk új WR-t, egy vagy két OL-t, aztán lehet újraépíteni a DL-t.

Tuitt saga kezd nagyon Decastro-szagú lenni, Heyward nem lesz fiatalabb, Alualu nem biztos, hogy visszajön, de ő is túl veterán, szóval lehet újragombolni a DL-t, mert ha ez az egység megzuhan, akkor lesznek igazán nézhetetlen meccseink. Se nyomás, se Run def, a sec meg nem lesz erősebb jövőre sem, sőt.

Szóval toljuk Harrist, erőltessük a futást, remélhetőleg nem játszunk minden meccsen 2-3 labdabirtoklásnyi hátrányból és lesz rá mód, akkor jövőre már tisztelhetik a védelmek Harrist, ami kell majd egy új QB-nak.

Javonte Williams-ra kíváncsi leszek, én őt vártam hozzánk, Sutton ugye out, Karl Joseph beöltözik, de a sec most sem lesz pofás, nagyon kellenenének Watt-ék, hogy szoros lehessen a meccs, Teddy nem csinál sok hülyeséget
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Most mindenki hagyjon...

Eddig azt hittem idegenben játszunk, szokás szerint a második időszakban. Így elég lett volna felvételről megnézni, átpörgetve. Ehelyett végig kell ülni mind a három órát..

Na majd meccs után kárpótol a Denver topic olvasgatása, ahogy elkezdenek hinni a védelmükben, pedig csak a mi O-nk volt az ellenfél! 😁 (bár a denveri D tényleg nem rossz)

Mai tippjáték: over/under BB 3 INT?
Szokol
Sajnos over tippre Denverben van a liga egyik legjobb CB sora.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Most mindenki hagyjon...

Eddig azt hittem idegenben játszunk, szokás szerint a második időszakban. Így elég lett volna felvételről megnézni, átpörgetve. Ehelyett végig kell ülni mind a három órát..

Na majd meccs után kárpótol a Denver topic olvasgatása, ahogy elkezdenek hinni a védelmükben, pedig csak a mi O-nk volt az ellenfél! 😁 (bár a denveri D tényleg nem rossz)

Mai tippjáték: over/under BB 3 INT?
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Köszi nektek
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Na figyu csak Zolika! Nem kell neked senkitől sem bocsánatot kérned, amiért idén nem szervezed meg az itthoni pink októbert! Légy büszke az eddigiekre, az idei elmaradása miatt pedig egy pillanatig se érezd magad szarul. Ez lehetőség bárkinek, nem kötelesség!
Szokol
Köszi, de picit szarul érzem magam, de egyszerűen nem ment... Igazából ezért vagyok szarul, mert gyenge voltam 😀
polamalu
habúsúsz is én veled buslok - máramennyiben ez segíccség, de eddigis nagy asztalt tettél le, és "heartofhero" is mindenképpen, akkor is ha idén nem sikerált
 m.youtube.com/watch?v=WTphH3DlHr0


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Na figyu csak Zolika! Nem kell neked senkitől sem bocsánatot kérned, amiért idén nem szervezed meg az itthoni pink októbert! Légy büszke az eddigiekre, az idei elmaradása miatt pedig egy pillanatig se érezd magad szarul. Ez lehetőség bárkinek, nem kötelesség!
Szokol
Köszi, de picit szarul érzem magam, de egyszerűen nem ment... Igazából ezért vagyok szarul, mert gyenge voltam 😀
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Na figyu csak Zolika! Nem kell neked senkitől sem bocsánatot kérned, amiért idén nem szervezed meg az itthoni pink októbert! Légy büszke az eddigiekre, az idei elmaradása miatt pedig egy pillanatig se érezd magad szarul. Ez lehetőség bárkinek, nem kötelesség!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
1986ba kaptunk ki utoljára 3 egymástkövető hazai meccsen, csak mondom...
a felejthetetlen Mark Maloneval és a még fantáziadúsabb Bobby Bristerrel

hát Zuzu, csak előkerül az a Tomlin-bőr...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
A nap jóhíre:
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A Raiders és a Bengals ellen nem tetszik nekem a pali.
Azzal nincs bajom, ahogy a GB DT megveri, aki amúgy is egy kiemelkedő játékos a posztján, de a másik két helyzetben nem a rövid kezei miatt verik át.
Na azon lehetne javítani.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Az tetszik azért Green kapcsán, hogy pontosan látja miben kell fejlődnie. Látszik, hogy az a sebesség, amivel a DT-k érkeznek az NFL-ben neki szokatlan. Mindig ő ért elsőnek hozzájuk és ez most nem így van. Ráadásul centerben nagyon nincs is tapasztalata és ez itt fontos, hiszen jobbról, balról is jöhet rögtön az ütés, ellentétben a guard pozival, ahol nyilván a guard és a center közé kellett figyelmet jobban fordítania. Több play ezért is hal meg, mert elképesztő gyorsan ott vannak, és érezhetően Green azt se tudja hol van. Ezt láthatóan videózták is, így ezért duplán nehéz dolga van. Ezt szerintem rendbe fogja tenni, gyakorlás és tapasztalat, rutin majd ezt foltozza. Ami nekem a kételyem az az egész OL kapcsán kétely. A Bull rush-t szinte egyik OL-ünk sem tudja kezelni és különösen ő nem. Ez viszont már a fősulin is a fő nehézsége volt és éppen ezért (is) csúszott ő a 3. körbe
Klemó
Rövid a karja. Ha beüt egy hosszúkezű DL, verve van, nem tud ellentartani a rövid karja miatt. Necces, mert a kéz tud(na) tartani, míg a láb összeszedi magát, ha távolságot tud tartani a snap után. Anélkül nagyon nehéz. Ha nem megy, jövőre is OC-t húzunk.
Spy
Jogos ez is, de ez tudtuk. Az volt a mondás és ez is látszott a szalagon, hogy nagyon gyors és ezzel kompenzál. Az NFL-ben viszont láthatóan ez a gyorsaság nem elég, illetve fel kell gyorsulnia még jobban, hogy tényleg ő legyen az, aki először üt.

Hozzáteszem rögtön, hogy a lenti felvételen az látszik, hogy a DT jobban tudja mikor indul a labda, mint maga a center szinte. Ezt azért lehet kis trükökkel kezelgetni és egy-két offside után már jobb lesz a helyzet.