Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Dobbs hív majd Rodgersnek rakétákatDobbs olyan mint az Üvegtestű Lefty. Látjuk most TB-nek hívja a játékokat.....Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.Akkor zörgessük azt a harasztot:Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Spy
Razi
polamalu
több mint 4 éve
Dobbs olyan mint az Üvegtestű Lefty. Látjuk most TB-nek hívja a játékokat.....Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.Akkor zörgessük azt a harasztot:Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Spy
Razi
több mint 4 éve
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.Akkor zörgessük azt a harasztot:Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Spy
több mint 4 éve
Akkor zörgessük azt a harasztot:Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
több mint 4 éve
Marc Gilbertet elvitte a Detroit PS-ről. Kár érte, jó adottságú CB.
több mint 4 éve
Akkor zörgessük azt a harasztot:steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
több mint 4 éve
Chuky (Gruden) lemondott a Raidersnél.....Megtanul kicit magyarul, jöhet közvetíteni Draftot
polamalu
több mint 4 éve
Chuky (Gruden) lemondott a Raidersnél.....
több mint 4 éve
Sütikém, mi ez a Zuzu fétis mostanában? 😊és mennyire faszság volt az a játék is...1-1-ben 3 yardon ütközni védővel, semmi segítség...értelmetlen volt az egész, el is vesztettük az egyik fontos láncszemetráadásul egyszer előtte már behívtuk ugyanezt 0 yardért, de jó hogy próbálkoztunk mer mégegyszer ugyanígy telibesisakkal nem tudna beverni a könyök/belsőcomb/péló komplexre
Klaci79
sutianap
több mint 4 éve
Ahogy a TD utan James Pierre visszajott azt nagyon jo volt latni. Ha van mogotte egy gondolkodni kepes safety, akkor jo lehet, mert lehet sebessegbol verik neha, de van erzeke a jatekhoz. Ne feledjuk, hogy elsosorban kozepen hasznaltuk volna, de Sutton serulese miatt neki kell itt jatszania.
több mint 4 éve
James Pierre-t tegnap kissé indulatosan szídtam, jött sajnos a szokásosnak nevezhető lemaradása a WR-el mögött és a TD is. De azért voltak szép dolgai, az int mellett is. Például itt ahogy visszaért és megcsinálta a tackle-t az nagyon szép volt.Minkah viszont óriásit hibázott az esetnél:
Everyone will obviously point to the late INT by James Pierre as a HUGE play on Sunday but don't forget about his TD-saving tackle on Javonte Williams run. That turned into just 3 points, not 7. Up and down day for Pierre, but his ups were HUGE. #Steelers pic.twitter.com/Q0yCD1MFSP
— Steelers Depot 🎃🧙♀️👻 (@Steelersdepot) October 11, 2021
több mint 4 éve
Már a múltkor kiveséztük, hogy Ben egész egyszerűen nem látja a játékot. A távoli bombáknál is el van döntve fejben 90%-ban, hogy feldobja és kész. Talán egyszer csillant meg valami a régi Benből, ahol DJ-vel kacsintott össze, de se előtte, se utána nem éreztem azt, hogy meg akarná érteni mit akar a védelem és ahhoz melyik oldalra kellene dobni és kinek.Akkor lett volna jó open field tackle-re, ha szemből jön, de ugye JuJu futott végig a fal mögött és fellépett rá a safety, azt sem tudta JuJu, hogy mit csináljon. Klasszis játék volt a védőtől, de teljesen felesleges próbálkozás tőlünk. Főleg, hogy egyébként tegnap már voltak értékelhető screen játékok is és nem CSAK a kidobjuk oldalra, aztán oldja meg az elkapó. Persze volt ilyen is, mi is lenne velünk hirtelen ezek nélkül. Furcsa, hogy ezeket úgy játszuk, hogy soha, semmi eredménye. Mint ahogy tegnap 3&7-re jött is a szokásos checkdown.
A JuJu play kapcsán viszont nem értünk egyet. Open field tackle one on one egy elkapó egy safety. Ott szerintem nem a játékkal van a probléma, hanem azzal, hogy ezt JuJu-ra hívjuk és Ő finoman szólva sem a leggyorsabb. Ha itt Deadpool van, akkor simán rágyorsít és megveri a safety-t. Itt ilyen játéknál ilyen playára lenne szükség, főleg, hogy nem 1-2 yardot kellett megtenni, hanem asszem 8-at. Előbbi esetén jó csak JuJu ilyen playre, egyébként gyors és legfőképpen gyors irányváltásra képes playára kell ezt hívni.
Klemó
több mint 4 éve
Kurvára sajnálom Jujut. Contractért játszott, és gyakorlatilag Ben miatt semmit nem tudott eddig idén mutatni, most meg season ending.Tavaly sok mindenki elakarta volna engedni, mert úgy tűnt, hogy nem lesz rá pénzünk, de nekem továbbra is egy csupaszív gyereknek tűnik, aki ráadásul szereti Pittsburghöt (persze tudom, corvette corvette).
Nagyon nem jött ki neki ez az év jól.
több mint 4 éve
steelersdepot.com/2021/10/ot-chukwuma-okorafor-was-phenomenal-against-von-miller-says-trai-turner/Tényleg jól játszott tegnap, direkt figyeltem. Von Miller nevét szinte egyszer nem hallottam a közvetítésben. A tehetség szerintem ott volt a srácban eddig is és Én nagyon örülnék, ha összeállna neki a kép, mert az nagyon kellene, hogy a falban ne kelljen jövőre mindenkit lecserélni. De összességében is a fal végre mutatott jelet, mindenki jól, vagy jobban játszott és hiszem, hogy ez a fal még sokkal jobb tudna lenni, ha mobilis(abb) irányító lenne mögötte. Ez utóbbi már alapkövetelmény az NFL-ben, mert akkora állatok jönnek a falban, hogy szinte lehetetlen mindig a zsebet egybe tartani.
?! Akkor most talent para van vagy séma vagy mi?😊
Razi
több mint 4 éve
Már a múltkor kiveséztük, hogy Ben egész egyszerűen nem látja a játékot. A távoli bombáknál is el van döntve fejben 90%-ban, hogy feldobja és kész. Talán egyszer csillant meg valami a régi Benből, ahol DJ-vel kacsintott össze, de se előtte, se utána nem éreztem azt, hogy meg akarná érteni mit akar a védelem és ahhoz melyik oldalra kellene dobni és kinek. A JuJu play kapcsán viszont nem értünk egyet. Open field tackle one on one egy elkapó egy safety. Ott szerintem nem a játékkal van a probléma, hanem azzal, hogy ezt JuJu-ra hívjuk és Ő finoman szólva sem a leggyorsabb. Ha itt Deadpool van, akkor simán rágyorsít és megveri a safety-t. Itt ilyen játéknál ilyen playára lenne szükség, főleg, hogy nem 1-2 yardot kellett megtenni, hanem asszem 8-at. Előbbi esetén jó csak JuJu ilyen playre, egyébként gyors és legfőképpen gyors irányváltásra képes playára kell ezt hívni.
több mint 4 éve
és mennyire faszság volt az a játék is...1-1-ben 3 yardon ütközni védővel, semmi segítség...értelmetlen volt az egész, el is vesztettük az egyik fontos láncszemetráadásul egyszer előtte már behívtuk ugyanezt 0 yardért, de jó hogy próbálkoztunk mer mégegyszer ugyanígy telibesisakkal nem tudna beverni a könyök/belsőcomb/péló komplexre
Klaci79

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
steelersdepot.com/2021/10/ot-chukwuma-okorafor-was-phenomenal-against-von-miller-says-trai-turner/?! Akkor most talent para van vagy séma vagy mi?😊
több mint 4 éve
és mennyire faszság volt az a játék is...1-1-ben 3 yardon ütközni védővel, semmi segítség...értelmetlen volt az egész, el is vesztettük az egyik fontos láncszemetPont ezen gondolkodtam én is. Nekem laikus szemmel is lejött a play hívás.
Klaci79
több mint 4 éve
és mennyire faszság volt az a játék is...1-1-ben 3 yardon ütközni védővel, semmi segítség...értelmetlen volt az egész, el is vesztettük az egyik fontos láncszemet
több mint 4 éve
Spoiler:| Továbbra is tartjuk a lépést a Chiefs-el 😊 |
több mint 4 éve
Azért nagy színész Benő, beveri a kezét a saját embörbe eljátssza, hogy hú de fáj, mindenki futásra készül aztán dob egy hosszút White-nak aki sajnos nem tudja elkapni, pedig jó helyre ment.Hiszen QB van! Elpusztíthatatlan…azon gondolkodtam, hogy mit éreztem volna tegnap ilyen ütések után, már eleve ennyi védőcuccban. Már a seggén is van egy protektor.Elbasszák itt a QB húzást nekünk.Rosszul betűzted a DL-t
tenorx
Spy
Klaci79
több mint 4 éve
A Bills menetelését látva, fogalmam sincs azt a meccset hogyan húztuk be, ráadásul idegenben..... 😀Egyet aludva. Az OL nagyságrendeket lépett előre. Ha Ben mobilisabb lenne, akkor még sokkal inkább jobban nézne ki ez a fal. Végre láttam azt a dinamikát, amiről beszéltek az edzők és végre a futásnál (is) mi adtuk az első pofont. Még mindig nem nagyon értem miért nem variáljuk jobban a futási kombinációkat, de az azért már látszott, hogy így már Harrisnek igenis van helye. Persze az is kétségtelen, hogy most még ő kell ahhoz, hogy bármi is működjön. Az ő kiválásával meg is halt nagyjából minden.
Ami viszont nem jó hír. A DL sajnos nem tud belső nyomást kiváltani és így Heywardot és Wattot is könnyedén tudják duplázni, ami sajnos elég, így igazán nincs nyomás. Butler most érezte viszont, hogy kell ez mindenképp, így jöttek is a blitzek, de a meccs végén már ezt is megfogták és úgy tudott jönni az ellenfél, ahogy csak akart. Persze ehhez Bush kiválása is kellett, aki szerintem az egyik legjobbunk volt tegnap.
Összességében azt látom, hogy mind az O, mind a D egy-egy ember óriási munkája miatt működik és nem véletlen, hogy ebből mindig sérülés is jön. (JuJu, Bush, Harris, Alualu, Watt....)
több mint 4 éve
Hiszen QB van! Elpusztíthatatlan…azon gondolkodtam, hogy mit éreztem volna tegnap ilyen ütések után, már eleve ennyi védőcuccban. Már a seggén is van egy protektor.Elbasszák itt a QB húzást nekünk.Rosszul betűzted a DL-t
tenorx
Spy