Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
Spy
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.
Razi
Dobbs olyan mint az Üvegtestű Lefty. Látjuk most TB-nek hívja a játékokat.....
polamalu
Dobbs hív majd Rodgersnek rakétákat
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
Spy
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.
Razi
Dobbs olyan mint az Üvegtestű Lefty. Látjuk most TB-nek hívja a játékokat.....
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
Spy
Én azért egyiket sem nézném sokkal többet mint eddig. Egyik sem FR matéria kb. annyira lenne veszett fejsze nyele mint most BB. Rudi mobilis mint az eiffel torony Haskins meg kozisztens mint BB. Dobbs meg lehet, hogy baromi okos csak egyik lehetőségével sem tudott élni amit eddig kapott ez meg sokat sejtet.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
Razi
Rendben vagyunk. Rudi, Haskins, Dobbs pont mind veterán.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Marc Gilbertet elvitte a Detroit PS-ről. Kár érte, jó adottságú CB.
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Akkor zörgessük azt a harasztot:
 steelersdepot.com/2021/10/glazer-on-rodgers-to-steelers-possibility-tomlin-doesnt-want-a-rookie-qb-after-roethlisberger/
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Chuky (Gruden) lemondott a Raidersnél.....
polamalu
Megtanul kicit magyarul, jöhet közvetíteni Draftot
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Chuky (Gruden) lemondott a Raidersnél.....
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
és mennyire faszság volt az a játék is...1-1-ben 3 yardon ütközni védővel, semmi segítség...értelmetlen volt az egész, el is vesztettük az egyik fontos láncszemet
Klaci79
ráadásul egyszer előtte már behívtuk ugyanezt 0 yardért, de jó hogy próbálkoztunk mer mégegyszer ugyanígy telibesisakkal nem tudna beverni a könyök/belsőcomb/péló komplexre
sutianap
Sütikém, mi ez a Zuzu fétis mostanában? 😊

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ahogy a TD utan James Pierre visszajott azt nagyon jo volt latni. Ha van mogotte egy gondolkodni kepes safety, akkor jo lehet, mert lehet sebessegbol verik neha, de van erzeke a jatekhoz. Ne feledjuk, hogy elsosorban kozepen hasznaltuk volna, de Sutton serulese miatt neki kell itt jatszania.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
JuJu Smith-Schuster had successful surgery last night and will indeed miss the remainder of the season

Állítólag Steven Sims fogja pótolni JuJu-t

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
James Pierre-t tegnap kissé indulatosan szídtam, jött sajnos a szokásosnak nevezhető lemaradása a WR-el mögött és a TD is. De azért voltak szép dolgai, az int mellett is. Például itt ahogy visszaért és megcsinálta a tackle-t az nagyon szép volt.
Minkah viszont óriásit hibázott az esetnél:
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Már a múltkor kiveséztük, hogy Ben egész egyszerűen nem látja a játékot. A távoli bombáknál is el van döntve fejben 90%-ban, hogy feldobja és kész. Talán egyszer csillant meg valami a régi Benből, ahol DJ-vel kacsintott össze, de se előtte, se utána nem éreztem azt, hogy meg akarná érteni mit akar a védelem és ahhoz melyik oldalra kellene dobni és kinek.

A JuJu play kapcsán viszont nem értünk egyet. Open field tackle one on one egy elkapó egy safety. Ott szerintem nem a játékkal van a probléma, hanem azzal, hogy ezt JuJu-ra hívjuk és Ő finoman szólva sem a leggyorsabb. Ha itt Deadpool van, akkor simán rágyorsít és megveri a safety-t. Itt ilyen játéknál ilyen playára lenne szükség, főleg, hogy nem 1-2 yardot kellett megtenni, hanem asszem 8-at. Előbbi esetén jó csak JuJu ilyen playre, egyébként gyors és legfőképpen gyors irányváltásra képes playára kell ezt hívni.
Klemó
Akkor lett volna jó open field tackle-re, ha szemből jön, de ugye JuJu futott végig a fal mögött és fellépett rá a safety, azt sem tudta JuJu, hogy mit csináljon. Klasszis játék volt a védőtől, de teljesen felesleges próbálkozás tőlünk. Főleg, hogy egyébként tegnap már voltak értékelhető screen játékok is és nem CSAK a kidobjuk oldalra, aztán oldja meg az elkapó. Persze volt ilyen is, mi is lenne velünk hirtelen ezek nélkül. Furcsa, hogy ezeket úgy játszuk, hogy soha, semmi eredménye. Mint ahogy tegnap 3&7-re jött is a szokásos checkdown.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Kurvára sajnálom Jujut. Contractért játszott, és gyakorlatilag Ben miatt semmit nem tudott eddig idén mutatni, most meg season ending.
Tavaly sok mindenki elakarta volna engedni, mert úgy tűnt, hogy nem lesz rá pénzünk, de nekem továbbra is egy csupaszív gyereknek tűnik, aki ráadásul szereti Pittsburghöt (persze tudom, corvette corvette).
Nagyon nem jött ki neki ez az év jól.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
 steelersdepot.com/2021/10/ot-chukwuma-okorafor-was-phenomenal-against-von-miller-says-trai-turner/

?! Akkor most talent para van vagy séma vagy mi?😊
Razi
Tényleg jól játszott tegnap, direkt figyeltem. Von Miller nevét szinte egyszer nem hallottam a közvetítésben. A tehetség szerintem ott volt a srácban eddig is és Én nagyon örülnék, ha összeállna neki a kép, mert az nagyon kellene, hogy a falban ne kelljen jövőre mindenkit lecserélni. De összességében is a fal végre mutatott jelet, mindenki jól, vagy jobban játszott és hiszem, hogy ez a fal még sokkal jobb tudna lenni, ha mobilis(abb) irányító lenne mögötte. Ez utóbbi már alapkövetelmény az NFL-ben, mert akkora állatok jönnek a falban, hogy szinte lehetetlen mindig a zsebet egybe tartani.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Már a múltkor kiveséztük, hogy Ben egész egyszerűen nem látja a játékot. A távoli bombáknál is el van döntve fejben 90%-ban, hogy feldobja és kész. Talán egyszer csillant meg valami a régi Benből, ahol DJ-vel kacsintott össze, de se előtte, se utána nem éreztem azt, hogy meg akarná érteni mit akar a védelem és ahhoz melyik oldalra kellene dobni és kinek.

A JuJu play kapcsán viszont nem értünk egyet. Open field tackle one on one egy elkapó egy safety. Ott szerintem nem a játékkal van a probléma, hanem azzal, hogy ezt JuJu-ra hívjuk és Ő finoman szólva sem a leggyorsabb. Ha itt Deadpool van, akkor simán rágyorsít és megveri a safety-t. Itt ilyen játéknál ilyen playára lenne szükség, főleg, hogy nem 1-2 yardot kellett megtenni, hanem asszem 8-at. Előbbi esetén jó csak JuJu ilyen playre, egyébként gyors és legfőképpen gyors irányváltásra képes playára kell ezt hívni.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
és mennyire faszság volt az a játék is...1-1-ben 3 yardon ütközni védővel, semmi segítség...értelmetlen volt az egész, el is vesztettük az egyik fontos láncszemet
Klaci79
ráadásul egyszer előtte már behívtuk ugyanezt 0 yardért, de jó hogy próbálkoztunk mer mégegyszer ugyanígy telibesisakkal nem tudna beverni a könyök/belsőcomb/péló komplexre


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
 steelersdepot.com/2021/10/ot-chukwuma-okorafor-was-phenomenal-against-von-miller-says-trai-turner/

?! Akkor most talent para van vagy séma vagy mi?😊
több mint 4 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 131
és mennyire faszság volt az a játék is...1-1-ben 3 yardon ütközni védővel, semmi segítség...értelmetlen volt az egész, el is vesztettük az egyik fontos láncszemet
Klaci79
Pont ezen gondolkodtam én is. Nekem laikus szemmel is lejött a play hívás.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
és mennyire faszság volt az a játék is...1-1-ben 3 yardon ütközni védővel, semmi segítség...értelmetlen volt az egész, el is vesztettük az egyik fontos láncszemet
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fasza

 www.thescore.com/nfl/news/2201753/report-steelers-fear-juju-suffered-season-ending-shoulder-injury
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Spoiler:
| Továbbra is tartjuk a lépést a Chiefs-el 😊 |

több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Elbasszák itt a QB húzást nekünk.
tenorx
Rosszul betűzted a DL-t
Spy
Hiszen QB van! Elpusztíthatatlan…azon gondolkodtam, hogy mit éreztem volna tegnap ilyen ütések után, már eleve ennyi védőcuccban. Már a seggén is van egy protektor.
Klaci79
Azért nagy színész Benő, beveri a kezét a saját embörbe eljátssza, hogy hú de fáj, mindenki futásra készül aztán dob egy hosszút White-nak aki sajnos nem tudja elkapni, pedig jó helyre ment.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
A Bills menetelését látva, fogalmam sincs azt a meccset hogyan húztuk be, ráadásul idegenben..... 😀

Egyet aludva. Az OL nagyságrendeket lépett előre. Ha Ben mobilisabb lenne, akkor még sokkal inkább jobban nézne ki ez a fal. Végre láttam azt a dinamikát, amiről beszéltek az edzők és végre a futásnál (is) mi adtuk az első pofont. Még mindig nem nagyon értem miért nem variáljuk jobban a futási kombinációkat, de az azért már látszott, hogy így már Harrisnek igenis van helye. Persze az is kétségtelen, hogy most még ő kell ahhoz, hogy bármi is működjön. Az ő kiválásával meg is halt nagyjából minden.

Ami viszont nem jó hír. A DL sajnos nem tud belső nyomást kiváltani és így Heywardot és Wattot is könnyedén tudják duplázni, ami sajnos elég, így igazán nincs nyomás. Butler most érezte viszont, hogy kell ez mindenképp, így jöttek is a blitzek, de a meccs végén már ezt is megfogták és úgy tudott jönni az ellenfél, ahogy csak akart. Persze ehhez Bush kiválása is kellett, aki szerintem az egyik legjobbunk volt tegnap.

Összességében azt látom, hogy mind az O, mind a D egy-egy ember óriási munkája miatt működik és nem véletlen, hogy ebből mindig sérülés is jön. (JuJu, Bush, Harris, Alualu, Watt....)
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Elbasszák itt a QB húzást nekünk.
tenorx
Rosszul betűzted a DL-t
Spy
Hiszen QB van! Elpusztíthatatlan…azon gondolkodtam, hogy mit éreztem volna tegnap ilyen ütések után, már eleve ennyi védőcuccban. Már a seggén is van egy protektor.