Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Az tetszik azért Green kapcsán, hogy pontosan látja miben kell fejlődnie. Látszik, hogy az a sebesség, amivel a DT-k érkeznek az NFL-ben neki szokatlan. Mindig ő ért elsőnek hozzájuk és ez most nem így van. Ráadásul centerben nagyon nincs is tapasztalata és ez itt fontos, hiszen jobbról, balról is jöhet rögtön az ütés, ellentétben a guard pozival, ahol nyilván a guard és a center közé kellett figyelmet jobban fordítania. Több play ezért is hal meg, mert elképesztő gyorsan ott vannak, és érezhetően Green azt se tudja hol van. Ezt láthatóan videózták is, így ezért duplán nehéz dolga van. Ezt szerintem rendbe fogja tenni, gyakorlás és tapasztalat, rutin majd ezt foltozza. Ami nekem a kételyem az az egész OL kapcsán kétely. A Bull rush-t szinte egyik OL-ünk sem tudja kezelni és különösen ő nem. Ez viszont már a fősulin is a fő nehézsége volt és éppen ezért (is) csúszott ő a 3. körbe
Klemó
Rövid a karja. Ha beüt egy hosszúkezű DL, verve van, nem tud ellentartani a rövid karja miatt. Necces, mert a kéz tud(na) tartani, míg a láb összeszedi magát, ha távolságot tud tartani a snap után. Anélkül nagyon nehéz. Ha nem megy, jövőre is OC-t húzunk.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Az tetszik azért Green kapcsán, hogy pontosan látja miben kell fejlődnie. Látszik, hogy az a sebesség, amivel a DT-k érkeznek az NFL-ben neki szokatlan. Mindig ő ért elsőnek hozzájuk és ez most nem így van. Ráadásul centerben nagyon nincs is tapasztalata és ez itt fontos, hiszen jobbról, balról is jöhet rögtön az ütés, ellentétben a guard pozival, ahol nyilván a guard és a center közé kellett figyelmet jobban fordítania. Több play ezért is hal meg, mert elképesztő gyorsan ott vannak, és érezhetően Green azt se tudja hol van. Ezt láthatóan videózták is, így ezért duplán nehéz dolga van. Ezt szerintem rendbe fogja tenni, gyakorlás és tapasztalat, rutin majd ezt foltozza. Ami nekem a kételyem az az egész OL kapcsán kétely. A Bull rush-t szinte egyik OL-ünk sem tudja kezelni és különösen ő nem. Ez viszont már a fősulin is a fő nehézsége volt és éppen ezért (is) csúszott ő a 3. körbe
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Klaci79
Ez gonosz volt 😄
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Néztem videót a cookie centerünkről.
Szerintem nem rossz a srác, vagy inkább igen ígéretesnek tűnt, de hogy mennyire nem hibátlan, azt jól megmutatja ez a 3 jelenet:


Pedig ott középen baromira kellene a korábbi megbízhatóság.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2023as 6. Kor Gilmoreert.....mi meg 5. Kort adtunk egy playaert a PSben.....
Klemó
Pénz beszél...nem szándékoztunk rendes fizetést adni.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
2023as 6. Kor Gilmoreert.....mi meg 5. Kort adtunk egy playaert a PSben.....
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Stephon Gilmore a zuccán.
Spy
Hát azt garantálom neked, hogy nem ide jön.
tenorx
Te mien izé vagy....még percekig sem lehet eljátszani a Haden-Gilmore gondolattal 😀
Klaci79
Nekem a Nelson Gilmore Sly trió tetszene 😛 😉 nem is hátul van baja a védelmünknek idén.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Stephon Gilmore a zuccán.
Spy
Hát azt garantálom neked, hogy nem ide jön.
tenorx
Te mien izé vagy....még percekig sem lehet eljátszani a Haden-Gilmore gondolattal 😀
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487

ezt lehet nézgélni, most hogy Jetsbe vannak elkapók a pályán gyakorlatilag a Texans/Bears szint van meg
ABÉKASEGGEALATT, hahó fisrtpickruningback

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Stephon Gilmore a zuccán.
Spy
Hát azt garantálom neked, hogy nem ide jön.
tenorx
Tudnánk használni CB2 nélkül és távozóban lévő Haden-el, de valóban nem vagyunk jelenleg valami vonzók a piacon, feltételezem. És pízünk senemvan.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Stephon Gilmore a zuccán.
Spy
Hát azt garantálom neked, hogy nem ide jön.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Stephon Gilmore a zuccán.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Egyébként nem tudom, hogy Bent le kellene-e cserélni.
Egyrészt csúnya lenne, ha így fejeződne be a karrierje.
Másrészt az is csúnya, ha úgy fejeződik be, hogy ő a liga legrosszabb QB-ja.
Hát nem tudom.
tenorx
Lehet h vmi nyavalyára kap egy kegyelem IR-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gedam 6 508

kezd hasonlítani a fekete lovagra
gedam
Neeee….félek megkérdezni, de azt ugye tudod, hogy ez kb 8 éves kép lehet? 🤣
Klaci79
ne zavarj össze adatokkal
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346

kezd hasonlítani a fekete lovagra
gedam
Neeee….félek megkérdezni, de azt ugye tudod, hogy ez kb 8 éves kép lehet? 🤣
Klaci79
De örök érvényű 😊 "I still love playing football"

Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

kezd hasonlítani a fekete lovagra
gedam
Neeee….félek megkérdezni, de azt ugye tudod, hogy ez kb 8 éves kép lehet? 🤣
több mint 4 éve
gedam 6 508

kezd hasonlítani a fekete lovagra

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Mike Tomlin: Ben Roethlisberger 'absolutely' right QB for Steelers' offense

Remélem még 5 évig. 😀
KeyG
Tomlin ezt arra mondta, hogy a jelenlegi QB-k közül Ben-e a legmegfelelőbb....
Így azért elég más a mondat jelentése.
Klaci79
Így igen, én csak ezt a mondatot olvastam el. Egyébként én megnéznék egy futni tudó QB-t a Steelersben, Harris-sel egy elit védelemmel ha tudod ölni az órát az big weapon.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Mi ez a NT para? Először egy indiánk szedtünk fel majd Khalil Davist.
astroid
Davist nem tudtuk felszedni, mert a Colts jobb helyen volt a waiver sorrendben. Róla lemaradtunk.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Mike Tomlin: Ben Roethlisberger 'absolutely' right QB for Steelers' offense

Remélem még 5 évig. 😀
KeyG
Tomlin ezt arra mondta, hogy a jelenlegi QB-k közül Ben-e a legmegfelelőbb....
Így azért elég más a mondat jelentése.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi ez a NT para? Először egy indiánk szedtünk fel majd Khalil Davist.
astroid
Na mondjuk benne mocsok nagy a potenciál, de nem az a tipikus Steelers NT alkat.
Wyatt
Carlos tesója
Spy
Egészen pontosan ikertesója 😊

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Mi ez a NT para? Először egy indiánk szedtünk fel majd Khalil Davist.
astroid
Na mondjuk benne mocsok nagy a potenciál, de nem az a tipikus Steelers NT alkat.
Wyatt
Carlos tesója
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi ez a NT para? Először egy indiánk szedtünk fel majd Khalil Davist.
astroid
Na mondjuk benne mocsok nagy a potenciál, de nem az a tipikus Steelers NT alkat.

több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Mi ez a NT para? Először egy indiánk szedtünk fel majd Khalil Davist.