Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Az tetszik azért Green kapcsán, hogy pontosan látja miben kell fejlődnie. Látszik, hogy az a sebesség, amivel a DT-k érkeznek az NFL-ben neki szokatlan. Mindig ő ért elsőnek hozzájuk és ez most nem így van. Ráadásul centerben nagyon nincs is tapasztalata és ez itt fontos, hiszen jobbról, balról is jöhet rögtön az ütés, ellentétben a guard pozival, ahol nyilván a guard és a center közé kellett figyelmet jobban fordítania. Több play ezért is hal meg, mert elképesztő gyorsan ott vannak, és érezhetően Green azt se tudja hol van. Ezt láthatóan videózták is, így ezért duplán nehéz dolga van. Ezt szerintem rendbe fogja tenni, gyakorlás és tapasztalat, rutin majd ezt foltozza. Ami nekem a kételyem az az egész OL kapcsán kétely. A Bull rush-t szinte egyik OL-ünk sem tudja kezelni és különösen ő nem. Ez viszont már a fősulin is a fő nehézsége volt és éppen ezért (is) csúszott ő a 3. körbeRövid a karja. Ha beüt egy hosszúkezű DL, verve van, nem tud ellentartani a rövid karja miatt. Necces, mert a kéz tud(na) tartani, míg a láb összeszedi magát, ha távolságot tud tartani a snap után. Anélkül nagyon nehéz. Ha nem megy, jövőre is OC-t húzunk.
Klemó
több mint 4 éve
Az tetszik azért Green kapcsán, hogy pontosan látja miben kell fejlődnie. Látszik, hogy az a sebesség, amivel a DT-k érkeznek az NFL-ben neki szokatlan. Mindig ő ért elsőnek hozzájuk és ez most nem így van. Ráadásul centerben nagyon nincs is tapasztalata és ez itt fontos, hiszen jobbról, balról is jöhet rögtön az ütés, ellentétben a guard pozival, ahol nyilván a guard és a center közé kellett figyelmet jobban fordítania. Több play ezért is hal meg, mert elképesztő gyorsan ott vannak, és érezhetően Green azt se tudja hol van. Ezt láthatóan videózták is, így ezért duplán nehéz dolga van. Ezt szerintem rendbe fogja tenni, gyakorlás és tapasztalat, rutin majd ezt foltozza. Ami nekem a kételyem az az egész OL kapcsán kétely. A Bull rush-t szinte egyik OL-ünk sem tudja kezelni és különösen ő nem. Ez viszont már a fősulin is a fő nehézsége volt és éppen ezért (is) csúszott ő a 3. körbe
több mint 4 éve
Ez gonosz volt 😄*Diontae Johnson open deep*
— Justin Wright (@Justin_14P) October 5, 2021
Big Ben: pic.twitter.com/RN69nUpLc3
Klaci79
több mint 4 éve
Néztem videót a cookie centerünkről.Szerintem nem rossz a srác, vagy inkább igen ígéretesnek tűnt, de hogy mennyire nem hibátlan, azt jól megmutatja ez a 3 jelenet:
Kendrick Green has to start sticking and winning on these down blocks. Issue each of the last three weeks. DT he's responsible for making the tackle (two for a loss, another prevented a big run) in all these clips. #Steelers pic.twitter.com/T0TytUjJ08
— Alex Kozora (@Alex_Kozora) October 6, 2021
Pedig ott középen baromira kellene a korábbi megbízhatóság.
több mint 4 éve
2023as 6. Kor Gilmoreert.....mi meg 5. Kort adtunk egy playaert a PSben.....Pénz beszél...nem szándékoztunk rendes fizetést adni.
Klemó
több mint 4 éve
2023as 6. Kor Gilmoreert.....mi meg 5. Kort adtunk egy playaert a PSben.....
több mint 4 éve
*Diontae Johnson open deep*
— Justin Wright (@Justin_14P) October 5, 2021
Big Ben: pic.twitter.com/RN69nUpLc3
több mint 4 éve
Nekem a Nelson Gilmore Sly trió tetszene 😛 😉 nem is hátul van baja a védelmünknek idén.Te mien izé vagy....még percekig sem lehet eljátszani a Haden-Gilmore gondolattal 😀Stephon Gilmore a zuccán.Hát azt garantálom neked, hogy nem ide jön.
Spy
tenorx
Klaci79
Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Te mien izé vagy....még percekig sem lehet eljátszani a Haden-Gilmore gondolattal 😀Stephon Gilmore a zuccán.Hát azt garantálom neked, hogy nem ide jön.
Spy
tenorx
több mint 4 éve
Tudnánk használni CB2 nélkül és távozóban lévő Haden-el, de valóban nem vagyunk jelenleg valami vonzók a piacon, feltételezem. És pízünk senemvan.Stephon Gilmore a zuccán.Hát azt garantálom neked, hogy nem ide jön.
Spy
tenorx
több mint 4 éve
Stephon Gilmore a zuccán.Hát azt garantálom neked, hogy nem ide jön.
Spy
több mint 4 éve
Stephon Gilmore a zuccán.
több mint 4 éve
Egyébként nem tudom, hogy Bent le kellene-e cserélni.Lehet h vmi nyavalyára kap egy kegyelem IR-t.
Egyrészt csúnya lenne, ha így fejeződne be a karrierje.
Másrészt az is csúnya, ha úgy fejeződik be, hogy ő a liga legrosszabb QB-ja.
Hát nem tudom.
tenorx

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gedam
6 508
ne zavarj össze adatokkalNeeee….félek megkérdezni, de azt ugye tudod, hogy ez kb 8 éves kép lehet? 🤣https://t.co/liZkuJXsR9 pic.twitter.com/ZbsoIW0wtx
— Big Cat (@BarstoolBigCat) October 5, 2021
kezd hasonlítani a fekete lovagra
gedam
Klaci79
több mint 4 éve
De örök érvényű 😊 "I still love playing football"Neeee….félek megkérdezni, de azt ugye tudod, hogy ez kb 8 éves kép lehet? 🤣https://t.co/liZkuJXsR9 pic.twitter.com/ZbsoIW0wtx
— Big Cat (@BarstoolBigCat) October 5, 2021
kezd hasonlítani a fekete lovagra
gedam
Klaci79
Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
Neeee….félek megkérdezni, de azt ugye tudod, hogy ez kb 8 éves kép lehet? 🤣https://t.co/liZkuJXsR9 pic.twitter.com/ZbsoIW0wtx
— Big Cat (@BarstoolBigCat) October 5, 2021
kezd hasonlítani a fekete lovagra
gedam
több mint 4 éve
gedam
6 508
https://t.co/liZkuJXsR9 pic.twitter.com/ZbsoIW0wtx
— Big Cat (@BarstoolBigCat) October 5, 2021
kezd hasonlítani a fekete lovagra
Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Így igen, én csak ezt a mondatot olvastam el. Egyébként én megnéznék egy futni tudó QB-t a Steelersben, Harris-sel egy elit védelemmel ha tudod ölni az órát az big weapon.Mike Tomlin: Ben Roethlisberger 'absolutely' right QB for Steelers' offenseTomlin ezt arra mondta, hogy a jelenlegi QB-k közül Ben-e a legmegfelelőbb....
Remélem még 5 évig. 😀
KeyG
Így azért elég más a mondat jelentése.
Klaci79
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Mi ez a NT para? Először egy indiánk szedtünk fel majd Khalil Davist.Davist nem tudtuk felszedni, mert a Colts jobb helyen volt a waiver sorrendben. Róla lemaradtunk.
astroid
több mint 4 éve
Mike Tomlin: Ben Roethlisberger 'absolutely' right QB for Steelers' offenseTomlin ezt arra mondta, hogy a jelenlegi QB-k közül Ben-e a legmegfelelőbb....
Remélem még 5 évig. 😀
KeyG
Így azért elég más a mondat jelentése.
több mint 4 éve
Egészen pontosan ikertesója 😊Carlos tesójaMi ez a NT para? Először egy indiánk szedtünk fel majd Khalil Davist.Na mondjuk benne mocsok nagy a potenciál, de nem az a tipikus Steelers NT alkat.
astroid
Wyatt
Spy

több mint 4 éve
Carlos tesójaMi ez a NT para? Először egy indiánk szedtünk fel majd Khalil Davist.Na mondjuk benne mocsok nagy a potenciál, de nem az a tipikus Steelers NT alkat.
astroid
Wyatt
több mint 4 éve
Mi ez a NT para? Először egy indiánk szedtünk fel majd Khalil Davist.Na mondjuk benne mocsok nagy a potenciál, de nem az a tipikus Steelers NT alkat.
astroid

több mint 4 éve
Mi ez a NT para? Először egy indiánk szedtünk fel majd Khalil Davist.
