Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Monjuk azt a Challenge-et mind a 32 HC behívta volna. És 31 meg is nyeri 😊
bcsarli
spot of tha ball...szinte senki nem nyeri meg, ahhoz nagyon evidens bírói hiba kell....itt ilyen nem volt, csak egy kicsit rosszabb indulatú labdaletétel...
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Claypool Play Cool 😊
bcsarli
Igen, igen, rengeteg van a srácban....de azért ma megtanulhatta, hogy nem vagánykodunk....20 centi volt a pilon, vagyis a touchback a kiütött labda kapcsán....
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Monjuk azt a Challenge-et mind a 32 HC behívta volna. És 31 meg is nyeri 😊

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Claypool Play Cool 😊

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
3-0....2010 óta nem volt ilyen...akkor SB volt....ma azért ettől messze vagyunk.

Két teljesen ellentétes félidő. Bobískoló D és nem éles és nagyon szar playcalling az O oldalon. Majd a második félidőben a D lehúzta a rolót és az utolsó negyedben a playcalling is nagyon rendben volt. Ez a negyed domináns volt. Ha ezt a negyedet tudnánk "klónozni", akkor messze juthatunk, de kérdés mi az igazi énünk, mert ez a teljesítmény összességében Én azt gondolom erősebb ellenfelek ellen már nem lesz elég. De örüljünk, hogy ezeket végre behúztuk, nem úgy, mint máskor.

Végre láttam TE játékot és a kreatív futójátékunkkal együtt ez akár signature lehet az O-nak, mert ez jól áll nekünk JuJu-val, Claypool-lal és Johnsonnal kiegészülve.

A D-ben pedig a SEC-et kell rendbe tenni picit, mert ha a nyomás nem működött, akkor szétkaptak bennünket, ezt be kell vallani.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Egyelőre kézifék behúzva maradt...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Remélem egy új futót is avatunk ma.
Spy
akár még lehetőség is lesz rá....ők az inaktívak:
OL Derwin Gray
QB Joshua Dobbs
ILB Ulysees Gilbert III
DL Carlos Davis
TE Zach Gentry
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Remélem egy új futót is avatunk ma.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Most Pressures ALLOWED thru the first two weeks =
1) Texans 57
2) Giants 56
3) Bengals 52
4) Broncos 46

Most Times Sacked Since 2019:

Kyler Murray - 53
Russell Wilson - 53
Deshaun Watson - 52

Mint előbb is írtam ezt a csatát MEG KELL NYERNI!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Nem szeretek tippelni a Steelrs meccsekre és ezúttal sem fogok, de megjegyzem nem igazán vagyunk elkényeztetve a 3-0-s kezdésekkel.
Klaci79
Egész konkrétan 2010-ben kezdett a Steelers utoljára 3-0-val, abban az évben AFC bajnok is lett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Nem szeretek tippelni a Steelrs meccsekre és ezúttal sem fogok, de megjegyzem nem igazán vagyunk elkényeztetve a 3-0-s kezdésekkel. Az utóbbi évtizedben talán 1 ilyen volt. Ráadásul a Texans jobb csapat (Watson miatt) mint a Broncos és az is elég nyögvenyelős volt.
Ami mellettünk szól, hogy Tunsil mellett nincs igazán magas szinten játszó emberük a falban, bár Nick Martin idén azért mindenképp jobb, mint mondjuk nálunk Pouncey. A két G rendesen verhető és ott azért nagyon erős a Heyward-Alualu-Tuitt trió. Wattnak jó meccse lehet Howarddal szemben, vagyis ezen az oldalon az OL-DL csata előzetesen erősen nyerhető.
Ezen kívül az a Texans sec sincs igazán rendben. Aztán persze ilyenkor szokott Big Ben felhozni egy-egy egységet az ellenféltől.
És leginkább mindig attól félek, hogy magunkat sikerül megverni. Eddig az "öreg" Watt sem volt az igazi, most azért Okorafor jó matchup lehet neki, ha kívülről indul és tuti tele lesz bizonyítási vággyal.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Nobody was more excited for @chaseclaypool604’s first TD than @joehaden23 😂

NFL (@nfl) által megosztott bejegyzés,

több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
csak ket meccs, de talan kapunk valamit iden 😊

xtaki
Na igen, jó volna. Igazából ha egy csapat eljut a PO-ba, onnan bármi lehet... És annak az ellenkezője is. 🙂
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
csak ket meccs, de talan kapunk valamit iden 😊
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Tippek holnapra? Szerintem most még nyerünk, de nagyon nem lesz egyszerű: 23-21 W
Reggio1914
lesz gond, hisz mikor lattunk mar nem szivinfarktusos meccset utolajra?
de 6-0 -val kezdunk, majd a ravens meccs loss, es megint nyero szeria lesz a kov ravens meccsig.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Tippek holnapra? Szerintem most még nyerünk, de nagyon nem lesz egyszerű: 23-21 W
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Most QB Pressures This Season
Joey Bosa 17
Bud Dupree 14
Myles Garrett 14
Aaron Donald 13
T.J. Watt 13
Cam Heyward 12
Khalil Mack 12
Stephon Tuitt 12
Klaci79
Mondjuk te lennél az OC, és Dupree-Heyward-Tuitt-Watt négyes menne passrushra, mit mondanál az OL-nek, melyiket duplázzák? 😀
Jan
Én inkább futnék🙂
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Most QB Pressures This Season
Joey Bosa 17
Bud Dupree 14
Myles Garrett 14
Aaron Donald 13
T.J. Watt 13
Cam Heyward 12
Khalil Mack 12
Stephon Tuitt 12
Klaci79
Mondjuk te lennél az OC, és Dupree-Heyward-Tuitt-Watt négyes menne passrushra, mit mondanál az OL-nek, melyiket duplázzák? 😀
Jan
Hát őszintén szólva fogalmam sincs. Nézegetve a videókat általában Tuitt vagy Heyward kapja a duplázást, Dupree-Watt párost pedig próbálják hosszú útra terelni. Viszont ilyenkor jön egy másik fontos adat, hogy Vince Williams-nek van a legtöbb TFL szerelése. Szóval rengeteg a blitz és egyelőre ez a része jól is néz ki. Én változatlanul állítom, ez a denveri OL nem volt rossz, sőt.
Amit jelenleg aggályosnak látok, az a Bush-Minkah tengely, illetve az, hogy a szélső CB-k (különösen Nelson) gyengébbek mint tavaly. Ez talán október végére-novemberre összeállhat és akkor nem lesz gond talán az sem, hogy Edmunds könnyen verhető.
Tavaly az első 2 meccsen pocsék védelem volt, aztán Minkah érkezésével egyre jobb és jobb lett. Most meglátjuk, hogy tényleg csak Minkah mágia volt ez, vagy a védelem természetes fejlődési üteme, az első fordulók tapasztalatainak értékelése után.
Klaci79
szerintem ez egy alkerdes volt hogy kihangsulyozza hogy milyen jok elol a sracok.
Ha komolyan akarod megvalaszolni akkor meg a sajat OL-bol indulsz ki, hogy kinek kellhet segitseg, ami nem is feltetlenul a duplazas, bar ez szinte mindig elojon a letszamfoleny miatt.

A Denver meccsbol kicsit kevesebb mint 2 negyedet neztem, de addig ahogy kell az O aktiv volt es nem reaktiv. Persze a gameplan-juket nagyon befolyasolta a vasas F7 ereje. Minimum 7 blokkoloval azert illik megfogni 4 max 5 embert. Cserebe a passz ellen ugyanez a letszam foleny a ti javatokra billent el es a szomoru hogy igy is ott voltak a lehetosegek. Remeljuk ez a covid miatti ido miatt van es kesobb ez jobb lesz ( de a keret gyakorlatilag ugyanaz es tavaly sem volt jobb, elotte meg meginkabb de akkor hatul nem is volt ugyanaz a tarsasag. Ahogy itt mindenki idegeire mentem vele en a tavalyi evet siman bealdoztam volna ra. Ez nem feladom a meccseket jelentette volna csak nem is a legoptimalisabb eselyt a gyozelemre. De azt hajtottak aminek a plafonja olyan alacsonyan volt hogy felesleges volt, a buszkesegen kivul.)

Persze olyan erorol beszelunk ami siman magaban messzire viszi a gardat. Egy nem popec OL vagy rutinos jo QB ellen halalos magaban a F7. Ez magaban PO kozeli eredmenyt fog szulni es hatul is ott van a tehetseg + az O is inkabb a jobbak koze tartozik keretileg szoval potencial az oriasi. En nagyon drukkolok ennek a D-nek es nem szeretnem latni hogyha nem lesz irdatlan nyomas es szinte azonnal a QB-n akkor mint a sebzett oroszlan viselkedjen.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Most QB Pressures This Season
Joey Bosa 17
Bud Dupree 14
Myles Garrett 14
Aaron Donald 13
T.J. Watt 13
Cam Heyward 12
Khalil Mack 12
Stephon Tuitt 12
Klaci79
Mondjuk te lennél az OC, és Dupree-Heyward-Tuitt-Watt négyes menne passrushra, mit mondanál az OL-nek, melyiket duplázzák? 😀
Jan
Hát őszintén szólva fogalmam sincs. Nézegetve a videókat általában Tuitt vagy Heyward kapja a duplázást, Dupree-Watt párost pedig próbálják hosszú útra terelni. Viszont ilyenkor jön egy másik fontos adat, hogy Vince Williams-nek van a legtöbb TFL szerelése. Szóval rengeteg a blitz és egyelőre ez a része jól is néz ki. Én változatlanul állítom, ez a denveri OL nem volt rossz, sőt.
Amit jelenleg aggályosnak látok, az a Bush-Minkah tengely, illetve az, hogy a szélső CB-k (különösen Nelson) gyengébbek mint tavaly. Ez talán október végére-novemberre összeállhat és akkor nem lesz gond talán az sem, hogy Edmunds könnyen verhető.
Tavaly az első 2 meccsen pocsék védelem volt, aztán Minkah érkezésével egyre jobb és jobb lett. Most meglátjuk, hogy tényleg csak Minkah mágia volt ez, vagy a védelem természetes fejlődési üteme, az első fordulók tapasztalatainak értékelése után.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Most QB Pressures This Season
Joey Bosa 17
Bud Dupree 14
Myles Garrett 14
Aaron Donald 13
T.J. Watt 13
Cam Heyward 12
Khalil Mack 12
Stephon Tuitt 12
Klaci79
Mondjuk te lennél az OC, és Dupree-Heyward-Tuitt-Watt négyes menne passrushra, mit mondanál az OL-nek, melyiket duplázzák? 😀
Jan
Mindenkit! 😁 Ja, nincs annyi ember a pályán... 😌
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Most QB Pressures This Season
Joey Bosa 17
Bud Dupree 14
Myles Garrett 14
Aaron Donald 13
T.J. Watt 13
Cam Heyward 12
Khalil Mack 12
Stephon Tuitt 12
Klaci79
Mondjuk te lennél az OC, és Dupree-Heyward-Tuitt-Watt négyes menne passrushra, mit mondanál az OL-nek, melyiket duplázzák? 😀
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Egy kézilabdás barátom, aki anno juniorként későbbi klasszisok között játszott mondta el nekem plasztikusan, hogy azt, hogy miként kell alulról felhúzott hosszú sarkot lőni hiába kérdezed meg a klasszistól, mert ő ezt nem tudja elmondani, mindig is így csinálta, fogalma sincs, hogy lehet ezt rosszul vagy jól csinálni. Az ösztönös zsenik nagy általánosságban tehát nem lesznek jó edzők. Ez általában mindig "külön szakma" kiben van meg az a tudás, hogy helikopter nézetből is képes látni egy csapatot, de képes látni az egyént is és ezen felül kellő szakmai tudás és tapasztalás van benne.

Más: A hajnali meccs után azért az jutott eszembe, hogy 2 éve még úgy néztünk a Jagsra és itt úgy nyilatkoztak páran, hogy a jövő csapata.....no most nézzük meg hol vannak....
Klemó
Szerintem az lesz jó edző, akinek van pedagógiai érzéke. Mert hiába van egy ösztönös tehetség, aki anno MVP volt a pályán, ha a tudását, a tapasztalatait nem tudja átadni a csapatának, hiába a kis ujjában van a sport sava-borsa.

És persze ott a másik véglet, ha meg van a lexikális tudás, még a pedagógiai érzékekkel sincs gond, de ha soha nem játszotta magát a játékot, akkor nagyon nehéz lehet érvényesülni egy csapat előtt, kivívni a bizalmukat és tiszteletüket.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Húztuk Calvin Johnson-t PS-be, elengedtük Trajan Bandy-t. Én személy szerint csalódott vagyok, Bandy egy Hilton klón mentalitásban, méretben.

De persze bízni kell a staff-ban. Calvin Johnson-ban én nem sokat látok, csípőszéles, lábszegény DE, amolyan schlank Cula. Alul-felül vékony-középen vastag torony. De nyilván cáfoljon rám.

De ha ez annak a jele, hogy visszahozzuk Hiltont, akkor aláírom.
Spy
Bandi visszagyön a PSbe, sima cséndzsvót
Bandinál jobban érdekelne a kis Pier mer egyre egyre


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Most QB Pressures This Season
Joey Bosa 17
Bud Dupree 14
Myles Garrett 14
Aaron Donald 13
T.J. Watt 13
Cam Heyward 12
Khalil Mack 12
Stephon Tuitt 12
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
...

Más: A hajnali meccs után azért az jutott eszembe, hogy 2 éve még úgy néztünk a Jagsra és itt úgy nyilatkoztak páran, hogy a jövő csapata.....no most nézzük meg hol vannak....
Klemó
Egy kifutott évük volt, és annyi.

Mekkora hype volt Marrone körül is, miután nyertek nálunk. Aztán azóta sem volt pozitiv szezonja.