Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/stee7ers/photos/a.711589452307414/2030502680416078/?type=3&source=48
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Stefen Wisniewski is úgy néz ki season ending, ha tényleg elszakadt az a mellizom......függetlenül attól, hogy nem volt jó, azért két IR-rel kezdeni a szezont és egy Guard meg ippeg sérülten, azért az nem jó......és akkor finoman fogalmaztam. Dotsonról tudtuk, hogy futás ellen jó lehet, szóval nem lepődtem meg, hogy jól szállt be, de csak remélni tudom, hogy DeCastro vissza tud térni jövő héten, mert így nagyon vékonyak leszünk.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nos ez olyan volt szerintem, amilyennek kellett lennie. ÉS ez most nagyon jó, mert amikor megláttam BB kezén azt a Forma-1 gumimelegítő papucsot, konkrétan "összeszartam" magam. Rudi melegítés meg ez...na mondom innen kezdve 10-9-es meccseket láthatunk maximum.

Na de a lényeg, amit le tudtam szűrni magamnak:
-Én Connert nem temetném...az első félidőben az OL gyenge volt. Többször BB is megkapta, de főleg a passrush hiányzott. Nyilván ennek az is oka volt, hogy mindenki azt várta BB-t segítendő erőltetjük a futójátékot. Töltötték a boxot, nem voltak lyukak a checkdown passzok pedig elsősorban pontatlanságok miatt nem működtek. A screenek még rosszabbul. Ebben bőven van fejlődési potenciál. A 2. félidőre jelentősen javult az OL, ez segítette már Snellt, akiről tudtuk, hogy nem egy 3. számú futó...simán rábíznám a kezdőt, ha Conner sérülése miatt ki kell hagynia.
-Big Ben...Istenem milyen jó volt látni. Az ilyet csak akkor értékeli az ember, ha egy évig Rudi-Kacsa párost kell nézni. Ahhoz képest, hogy mennyit kihagyott, nem is volt olyan rozsdás. Persze tudom, hogy lesz rosszabb meccse, nyilván jobb is...de most a Giants védelem és különösen az elit sec hiánya jól jött.
-Az OL belejött a 2. félidőre, ehhez persze az is kellett, hogy a Giants nem tudta jól rotálni fáradtabb védőit, de ez nem sokat von le az érdemekből. 3 új vagy új poszton játszó ember...nem volt könnyű. Úgy különösen nem, hogy Bannert elvesztettük az idényre, nagyon nagy kár érte. Nem tudni Wisniewski sérülésével mi van, illetve DeCastro sem biztos, hogy visszatér. Ebben az esetben a Villanueva-Feiler-Pouncey-DOTSON-OKORAFOR lesz a kezdő. Jelzem Dotson első meccs, első snap-->TD...soha rosszabb kezdést. És nyilván Dervin Gray jöhet az 53-ba, mint OT.
-Amennyit szidták sokan tavaly JuJu-t, most szavunk nem lehet rá. Élvezte, hogy BB ismét a pályán, küzdött, harcolt, megmentett labdát és szinte hiba nélkül játszott. Ha így megy tovább, meg kell adni neki azt a szerződést. Diontae nem volt ennyire szerencsés...az a punt...borzalmas volt, de a 2. félidőre szépen összeszedte magát és onnan már nagyon jó volt látni. Mint ahogy Washington is megtette a magáét. Igazán kellemes nézni ezt a triót. Claypool pedig...úgy látszik az ő esete az, amikor a TC alatt nem csak üres szavak hangzottak el, hanem igazat mondtak az edzők, hogy mennyire elégedettek vele. Tényleg bármelyik WR-nek oda lehet adni a bőrt s akkor még arról nem is beszéltünk, hogy a TE játékhoz még kelleni fog némi kémiai összhang Ebronnal.
-A playhivás azért menint időnként fejvakarós volt. Ok, hogy nem vagyunk egy kifejezetten dinamikus csapat, de ilyen WR állománnyal a belső futások erőltetése kifejezetten pazarlásnak tűnt. Persze mindent nem lát az ember a messzi távolból.
-A DEFENSE elképesztő. Nem tudom, hogy hova lehet még fejlődni, de általában októberre/novemberre szokta elérni csúcsát a védelem. Dupree-t még ennyire jól nem láttam játszani. Függetlenül attól, hogy tavaly mit művelt néha. Persze ez a két OT nagyon jó matchup volt a Dupree-Watt párosnak, de azért jó volt látni, hogy Ola és Highsmith is felnőttek, ha pályára kerültek. Megint lehetett innovatív playhívást látni, remek csomagokkal. Mondjuk amikor a Watt-Heyward-Tuitt-Dupree kvartett a teljes OL-t benyomja Jones elé, bőven van lehetősége a 7 hátsó ember számára. Egyedül Edmunds volt az aki továbbra is bizonytalan. Folyamatosan úton van és nem ér oda időben az emberéhez. Ami viszont még pozitív, hogy a belső falemberek, Alualu és Buggs is nagyon szépen játszott...előbbi különösen mutatta, hogy fontos emberré nőtte ki magát.
-A spec team elég szar volt sajnos. Visszahordásban egy szép megmozdulás volt McCloudtól, de a punt egység például nem semmit nem tudott hozzátenni. Boswell, meg kettőt is hibázott...de inkább most, mint éles pillanatban.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Az OL nekem volt a tegnapi nap "gyenge pontja". Főleg belül voltunk lyukasak és ebből a szemszögből a talán legjobb szereplő kiesése lehet aggasztó, főleg, ha DeCastro nem tud visszatérni.

Ne feledjük viszont, hogy Feiler, vagyis a tavalyi RT behúzódott, így azért Okafor mellett van lehetőségünk.

A sérülés a játék része sajnos, lesz még ilyen.....
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Azért no. Sokszor szidtuk a DC-t, hogy nem készíti fel a csapatot. Régen láttam már olyat, hogy az ellenfél tudottan nagy fegyverét minimalizáljuk és ilyen szinten. Egyébként meg kompletten állt a lábán a D, a passzrush működött és néhány hibát eltekintve elit volt a teljesítmény. Ha Dupree így folytatja, akkor bezony óriásit kaszálhat majd a piacon....máshol.....addig persze élvezzük ki ezt a párost, mert erre mondja azt az angol, hogy was fun to watch...

Ben az elején rozsdás volt és megmondom őszintén Én ez is vártam végig. (igen, pesszimista voltam) Szépen lerázta magáról és bíztatótan mozgott, ahogy igazán az egész O az első negyed után. Könnyed volt, de azt viszont mondjuk el, hogy ez nem az a D volt, akitől rettegni kellett, bőven lesz sokkal jobb is szebben vele, így neki a teszt majd ezután következik.

Claypoolban rengeteg van.....nekem beugrott egy újoncunk sisakos elkapása anno, mikor azt a sideline catch-et összehozta kritikus(!) szituációban.....Snellnek jót tett a fogyás és úgy is néz ki, hogy meg is mutathatja majd, mert Conner a sérüléséig is nagyon gyenge volt. JuJu pedig azt hozta, amit vártam, Bennel nagyon megértik egymást, így idén újra jó idénye lehet.

Végén pedig megint a D. A fal bitang jól állt a lábán (tudom-tudom Javon kapcsán majd 4-5 meccs után), erre lehetett támaszkodni, miközben jöttek és jöttek a kölönnböző csomagok Butlertől....élvezet volt nézni.

Szóval na. Az első negyed után könnyed volt és ilyet rég láttam már egy Steelerstől, de ha komolyak a szándékok, akkor nem a Giants a szint amit "ütni kell".
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
az elejen nagyon rozsdas volt ez az egesz.
aztan volt szerencsenk is.
Conner ugy tunik uveg, snell lesz a nr1
de az elejen nagyon nem tudtunk futni
kritikus pillanatokban DJ hozta az elkapasokat
GL szitukban meg Juju hozta a TD-ket
TE jatekunk alig volt
Banner nagyon gaz. nagyobb gaz mint conner
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Connert miből gyúrták... csorikám állandóan lesérül 😕

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/122621564488599/photos/a.468810763203009/3235168393233885/
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ben rám hozta a frászt!
Bannerért nagy kár!
A #D még mindig fasza!
Claypool szépen mutatkozott be!
több mint 3 éve
Monster8 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 15
 twitter.com/renegadeblitz/status/1305685177667137537?s=21
Pcsaba 😢😢😢😢
Klaci79
ACL-nek tűnik, szóval... jövőre ugyanitt.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
 twitter.com/renegadeblitz/status/1305685177667137537?s=21
Pcsaba 😢😢😢😢
több mint 3 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Back on track
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát...nézem a Ravens meccsét.....nem lettek gyengébbek no.....ez az O nagyon ott van....akkor szereznek pontot kis híján és annyit, amit akarnak.
Klemó
Egyrészt valóban, de mitől lennének gyengébbek...másrészt nem ez a Browns D lesz majd a fokmérő idén...főleg nem ezzel az O-val, akiktől nem sok segítséget kaptak. Szerintem OBJ-nek sikerült teljesen leépítenie magát...persze nem von ez le semmit a Ravens érdemeiből
Klaci79
OBJ elképesztő betli volt....döbbenet volt....ha nem ismerte volna a két csapat WR sorát, akkor nem mondtam volna meg, hogy a Brownsnál van két top10-esnek mondott elkapó....Landry és OBJ....főleg az utóbbi esetében.
Klemó
Mi volt OBJ-vel?
steelwolf
elírták egy bűnyivel a nevét igy lett OBI
sutianap
Na de Süti, te úr szoktál lenni, ejnye ejnye 😉
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát...nézem a Ravens meccsét.....nem lettek gyengébbek no.....ez az O nagyon ott van....akkor szereznek pontot kis híján és annyit, amit akarnak.
Klemó
Egyrészt valóban, de mitől lennének gyengébbek...másrészt nem ez a Browns D lesz majd a fokmérő idén...főleg nem ezzel az O-val, akiktől nem sok segítséget kaptak. Szerintem OBJ-nek sikerült teljesen leépítenie magát...persze nem von ez le semmit a Ravens érdemeiből
Klaci79
OBJ elképesztő betli volt....döbbenet volt....ha nem ismerte volna a két csapat WR sorát, akkor nem mondtam volna meg, hogy a Brownsnál van két top10-esnek mondott elkapó....Landry és OBJ....főleg az utóbbi esetében.
Klemó
Mi volt OBJ-vel?
steelwolf
elírták egy bűnyivel a nevét igy lett OBI


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát...nézem a Ravens meccsét.....nem lettek gyengébbek no.....ez az O nagyon ott van....akkor szereznek pontot kis híján és annyit, amit akarnak.
Klemó
Egyrészt valóban, de mitől lennének gyengébbek...másrészt nem ez a Browns D lesz majd a fokmérő idén...főleg nem ezzel az O-val, akiktől nem sok segítséget kaptak. Szerintem OBJ-nek sikerült teljesen leépítenie magát...persze nem von ez le semmit a Ravens érdemeiből
Klaci79
OBJ elképesztő betli volt....döbbenet volt....ha nem ismerte volna a két csapat WR sorát, akkor nem mondtam volna meg, hogy a Brownsnál van két top10-esnek mondott elkapó....Landry és OBJ....főleg az utóbbi esetében.
Klemó
Mi volt OBJ-vel?
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
No és Brady is érdekes volt. Ez a Bucs D nincs azon a szinten, mint a Pats D és azért ez így már mást tészta. Hozzátéve rögtön, hogy egy új QB-nak ez az előszezon nélküli szezonkezdet pont a Saints ellen azért nem egy könnyű feladat volt...
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Hát...nézem a Ravens meccsét.....nem lettek gyengébbek no.....ez az O nagyon ott van....akkor szereznek pontot kis híján és annyit, amit akarnak.
Klemó
Egyrészt valóban, de mitől lennének gyengébbek...másrészt nem ez a Browns D lesz majd a fokmérő idén...főleg nem ezzel az O-val, akiktől nem sok segítséget kaptak. Szerintem OBJ-nek sikerült teljesen leépítenie magát...persze nem von ez le semmit a Ravens érdemeiből
Klaci79
OBJ elképesztő betli volt....döbbenet volt....ha nem ismerte volna a két csapat WR sorát, akkor nem mondtam volna meg, hogy a Brownsnál van két top10-esnek mondott elkapó....Landry és OBJ....főleg az utóbbi esetében.
Klemó
lehet nem veletlenul kuldtek el
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hát...nézem a Ravens meccsét.....nem lettek gyengébbek no.....ez az O nagyon ott van....akkor szereznek pontot kis híján és annyit, amit akarnak.
Klemó
Egyrészt valóban, de mitől lennének gyengébbek...másrészt nem ez a Browns D lesz majd a fokmérő idén...főleg nem ezzel az O-val, akiktől nem sok segítséget kaptak. Szerintem OBJ-nek sikerült teljesen leépítenie magát...persze nem von ez le semmit a Ravens érdemeiből
Klaci79
OBJ elképesztő betli volt....döbbenet volt....ha nem ismerte volna a két csapat WR sorát, akkor nem mondtam volna meg, hogy a Brownsnál van két top10-esnek mondott elkapó....Landry és OBJ....főleg az utóbbi esetében.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hát...nézem a Ravens meccsét.....nem lettek gyengébbek no.....ez az O nagyon ott van....akkor szereznek pontot kis híján és annyit, amit akarnak.
Klemó
Egyrészt valóban, de mitől lennének gyengébbek...másrészt nem ez a Browns D lesz majd a fokmérő idén...főleg nem ezzel az O-val, akiktől nem sok segítséget kaptak. Szerintem OBJ-nek sikerült teljesen leépítenie magát...persze nem von ez le semmit a Ravens érdemeiből
Klaci79
Hát...nézem a Ravens meccsét.....nem lettek gyengébbek no.....ez az O nagyon ott van....akkor szereznek pontot kis híján és annyit, amit akarnak.
Klemó
Azt kaptuk amit vártunk. Remélem így is marad, mert amit ismerünk, arra fel tudunk készülni. Tudtuk eddig is, hogy a meccseink nem a BAL-n fognak múlni, hanem a mi szereplésünkön. Ahogy a szezonunk is. Ők mindig állnak a gázon. De azért komfortzónában játszottak szinte végig.

Ma este képet kaphatunk magunkról. Remélem, Ben bír a szuperhíró énjével és menedzseli a meccset, nem kockáztat feleslegesen és hagyja dolgozni a srácokat mindkét oldalon. A támadó falunkra leszek nagyon kíváncsi és a KR-ünkre.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Hát...nézem a Ravens meccsét.....nem lettek gyengébbek no.....ez az O nagyon ott van....akkor szereznek pontot kis híján és annyit, amit akarnak.
Klemó
Egyrészt valóban, de mitől lennének gyengébbek...másrészt nem ez a Browns D lesz majd a fokmérő idén...főleg nem ezzel az O-val, akiktől nem sok segítséget kaptak. Szerintem OBJ-nek sikerült teljesen leépítenie magát...persze nem von ez le semmit a Ravens érdemeiből

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát...nézem a Ravens meccsét.....nem lettek gyengébbek no.....ez az O nagyon ott van....akkor szereznek pontot kis híján és annyit, amit akarnak.
Klemó
Itt meg van egy bitang #D! Jó kis meccs lesz! 😊
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hát...nézem a Ravens meccsét.....nem lettek gyengébbek no.....ez az O nagyon ott van....akkor szereznek pontot kis híján és annyit, amit akarnak.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Johnson full edzést nyomott....DeCastro viszont továbbra is out, szerintem az ő játékára nincs esély...
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hát na....ez a Chiefs nem lett gyengébb.....ellenben erősebb. A Texans kapcsán pedig még mindig ezen a Hopkins trade-en röhögök. Egy támadásban elit O-ból így lett egy totálisan közepes....persze ne ezzel foglalkozzunk tudom.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Claypool kapcsán ódákat zengtek a TC-ben, szóval Én sem bánom, hogy hamarabb bemutatkozhat nagyobb snap számmal. Next man up szemlélet van nálunk. Ez az, amit Tomlin évek óta nagyon következetesen visz és ez egy nagyon nagy kulcs a feltörekvő fiataloknak (is).

Én nem tudom mit várhatok. Bent nagyon rég óta nem láttam ilyen vékonynak, látható, hogy nagyon akar. Kiváncsi leszek, hogy mi jön ki a csövön. Nagyjából Én úgy látom, hogy ha ő jól játszik, akkor nyerünk és ha rosszul, akkor pedig benne van, hogy elpáholnak bennünket.