Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Egy kézilabdás barátom, aki anno juniorként későbbi klasszisok között játszott mondta el nekem plasztikusan, hogy azt, hogy miként kell alulról felhúzott hosszú sarkot lőni hiába kérdezed meg a klasszistól, mert ő ezt nem tudja elmondani, mindig is így csinálta, fogalma sincs, hogy lehet ezt rosszul vagy jól csinálni. Az ösztönös zsenik nagy általánosságban tehát nem lesznek jó edzők. Ez általában mindig "külön szakma" kiben van meg az a tudás, hogy helikopter nézetből is képes látni egy csapatot, de képes látni az egyént is és ezen felül kellő szakmai tudás és tapasztalás van benne.

Más: A hajnali meccs után azért az jutott eszembe, hogy 2 éve még úgy néztünk a Jagsra és itt úgy nyilatkoztak páran, hogy a jövő csapata.....no most nézzük meg hol vannak....
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Húztuk Calvin Johnson-t PS-be, elengedtük Trajan Bandy-t. Én személy szerint csalódott vagyok, Bandy egy Hilton klón mentalitásban, méretben.

De persze bízni kell a staff-ban. Calvin Johnson-ban én nem sokat látok, csípőszéles, lábszegény DE, amolyan schlank Cula. Alul-felül vékony-középen vastag torony. De nyilván cáfoljon rám.

De ha ez annak a jele, hogy visszahozzuk Hiltont, akkor aláírom.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Shazier Öröksége lett ez a #D! 😊
steelwolf
Remélem egyszer megadatik neki, hogy koordinálja is 😊
Gergőke
Megérdemelné az biztos! Bár szokták volt mondani, hogy aki jó játékos, nem biztos hogy jó edző is lesz és ennek fordítottja-kombinációja-permutációja...

Igaz Shazier amilyen fanatizmussal játszott, szinte kizárt hogy ne legyen majd jó coach. 😊
Reggio1914
Jaja pl. Ken Norton Jr. korának egy Shazier-szintű linebackere volt (3 SB-győzelem, 2x All-Pro, 3-szoros Pro Bowler), de DC-nek az egyik legsz@rabb a jelenlegi NFL-ben.
empty taxi
Igen, Vrabel meg 1x-es Pro Bowlerség után néz ki most pofásan, mint edző.
De ha durvább bustot akarsz edzőként, az nálam Singletary 😀
Nem garancia a játék tapasztalat semmire, de azért segít, ha úgy kezdesz el valamit edzeni, hogy előtte láttad a másik oldalról (persze más embernek meg nincs erre szüksége, és 0 játéktapasztalattal kurva jó edző lesz).
tenorx
Nehéz kérdés ez...szerintem mindkettőre lehet hozni példát, de alapvetően a 80/20 szabály itt is érvényesül..vagy a játákos karrierre szánod az időd 80%-át és jó leszel benne, vagy hamar bebizonyosodik, hogy játékosként nem annyira és inkább az edzősködésbe fektetsz. Az azonban biztos, hogy mindkettőben évek munkája van.

Gógyis posztoknál sűrűbb a játékos edző karrier kombó, QB-knál előfordul sűrűn, hogy a QB kócs hamar kipereg, ami OC előszoba. De alapvetően, hogy a szükséges munkát mindkét karrierbe bele tudja fektetni valaki, és kiemelkedőt tudjon nyújtani benne, szerintem ritka munkamorált igényel.

Ha így vesszük a kevésbé tehetséges, de kiemelkedő munkamorálú játékosoknak több átadnivalója van edzőként a fiataloknak mint a szupertehetségeknek, főleg, hogy utóbbi önmagában is ritka.

De imádnám, ha a mi töritanárunk, Troy rácáfolna erre és viszatérne egyszer, de sztem nem fogom látni ezt, max. valami Polinézia-i középiskolában
Spy
Egyéábként Singletary remek LB edzéseket tart Olaszországban a nyári edzőtáborokban 😊 Mi legalábbis itt Európában örülünk neki 😊
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Shazier Öröksége lett ez a #D! 😊
steelwolf
Remélem egyszer megadatik neki, hogy koordinálja is 😊
Gergőke
Megérdemelné az biztos! Bár szokták volt mondani, hogy aki jó játékos, nem biztos hogy jó edző is lesz és ennek fordítottja-kombinációja-permutációja...

Igaz Shazier amilyen fanatizmussal játszott, szinte kizárt hogy ne legyen majd jó coach. 😊
Reggio1914
Jaja pl. Ken Norton Jr. korának egy Shazier-szintű linebackere volt (3 SB-győzelem, 2x All-Pro, 3-szoros Pro Bowler), de DC-nek az egyik legsz@rabb a jelenlegi NFL-ben.
empty taxi
Igen, Vrabel meg 1x-es Pro Bowlerség után néz ki most pofásan, mint edző.
De ha durvább bustot akarsz edzőként, az nálam Singletary 😀
Nem garancia a játék tapasztalat semmire, de azért segít, ha úgy kezdesz el valamit edzeni, hogy előtte láttad a másik oldalról (persze más embernek meg nincs erre szüksége, és 0 játéktapasztalattal kurva jó edző lesz).
tenorx
Nehéz kérdés ez...szerintem mindkettőre lehet hozni példát, de alapvetően a 80/20 szabály itt is érvényesül..vagy a játákos karrierre szánod az időd 80%-át és jó leszel benne, vagy hamar bebizonyosodik, hogy játékosként nem annyira és inkább az edzősködésbe fektetsz. Az azonban biztos, hogy mindkettőben évek munkája van.

Gógyis posztoknál sűrűbb a játékos edző karrier kombó, QB-knál előfordul sűrűn, hogy a QB kócs hamar kipereg, ami OC előszoba. De alapvetően, hogy a szükséges munkát mindkét karrierbe bele tudja fektetni valaki, és kiemelkedőt tudjon nyújtani benne, szerintem ritka munkamorált igényel.

Ha így vesszük a kevésbé tehetséges, de kiemelkedő munkamorálú játékosoknak több átadnivalója van edzőként a fiataloknak mint a szupertehetségeknek, főleg, hogy utóbbi önmagában is ritka.

De imádnám, ha a mi töritanárunk, Troy rácáfolna erre és viszatérne egyszer, de sztem nem fogom látni ezt, max. valami Polinézia-i középiskolában
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Shazier Öröksége lett ez a #D! 😊
steelwolf
Remélem egyszer megadatik neki, hogy koordinálja is 😊
Gergőke
Megérdemelné az biztos! Bár szokták volt mondani, hogy aki jó játékos, nem biztos hogy jó edző is lesz és ennek fordítottja-kombinációja-permutációja...

Igaz Shazier amilyen fanatizmussal játszott, szinte kizárt hogy ne legyen majd jó coach. 😊
Reggio1914
Jaja pl. Ken Norton Jr. korának egy Shazier-szintű linebackere volt (3 SB-győzelem, 2x All-Pro, 3-szoros Pro Bowler), de DC-nek az egyik legsz@rabb a jelenlegi NFL-ben.
empty taxi
Igen, Vrabel meg 1x-es Pro Bowlerség után néz ki most pofásan, mint edző.
De ha durvább bustot akarsz edzőként, az nálam Singletary 😀
Nem garancia a játék tapasztalat semmire, de azért segít, ha úgy kezdesz el valamit edzeni, hogy előtte láttad a másik oldalról (persze más embernek meg nincs erre szüksége, és 0 játéktapasztalattal kurva jó edző lesz).
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Shazier Öröksége lett ez a #D! 😊
steelwolf
Remélem egyszer megadatik neki, hogy koordinálja is 😊
Gergőke
Megérdemelné az biztos! Bár szokták volt mondani, hogy aki jó játékos, nem biztos hogy jó edző is lesz és ennek fordítottja-kombinációja-permutációja...

Igaz Shazier amilyen fanatizmussal játszott, szinte kizárt hogy ne legyen majd jó coach. 😊
Reggio1914
Jaja pl. Ken Norton Jr. korának egy Shazier-szintű linebackere volt (3 SB-győzelem, 2x All-Pro, 3-szoros Pro Bowler), de DC-nek az egyik legsz@rabb a jelenlegi NFL-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Shazier Öröksége lett ez a #D! 😊
steelwolf
Remélem egyszer megadatik neki, hogy koordinálja is 😊
Gergőke
Megérdemelné az biztos! Bár szokták volt mondani, hogy aki jó játékos, nem biztos hogy jó edző is lesz és ennek fordítottja-kombinációja-permutációja...

Igaz Shazier amilyen fanatizmussal játszott, szinte kizárt hogy ne legyen majd jó coach. 😊
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Shazier Öröksége lett ez a #D! 😊
steelwolf
Remélem egyszer megadatik neki, hogy koordinálja is 😊

" class="embed">
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Shazier Öröksége lett ez a #D! 😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Big Ben tegnap kivette a szabadnapját. Ennek ellenére ott volna az edzésen és beszélt az OC-vel, hogy szeretné a lábmunkáját javítani és ezért extra edzést csinált.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Nem szamitanak a statisztikak tul sokat. 2 csapat ellen ahol el kellett erni hogy a QB-nak a kezevel kelljen megnyernie a meccset es akkor talan nyertek volna kettot a szazbol. De ez nem kritika. Ez dicseret. Funkcionalis de lehetne steel curtain wall is ebbol.

Iszonyat minoseg van a D-ben, egy alom minden edzonek. Megy a nyomas es az emberkek egyenileg szinte mindent megoldanak es lehet csak nekem duhito de amikor jon a resz ami szimplan edzoi feladat hogy jol kiossza a feladatokat es begyakoroljak abban meg ez ellen a ket ellenfel ellen is latszottak a hibak.

Siman a KC AFC legnagyobb kihivoja lennetek ha az OC-DC egy picit "karakteresebb" lenne. Persze igy is a 4-5 tolakodo kozott vagytok velunk egyutt.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
 twitter.com/NextGenStats/status/1308140088035913728/photo/1
astroid
Ez kemény...ugyanakkor hol lenne ez a védelem, ha egy picit jobban menne a zónázás a sec-nek, vagy többet játszanánk az elvileg jobban is működő emberfogást
Klaci79
Erre azért az lesz a válasz az O-któl, hogy gyorsan fognak szabadulni a labdától a QB-k. Erre (is) fel kell készülni, illetve arra is, hogy nekünk kell néha visszahúzódni, mert ha mindig jön a nyomás, ha egydimenziósak vagyunk, akkor az annyira nem tökéletes.
Klemó
Egyfelől ezek még nem annyira mérvadó adatok, tekintve hogy csak 2 meccs, és nem a komolyabb O-k ellen mentünk.

Másrészt az látszik, hogy a futásvédekezésre (eddig) nagyon rámentünk, engedett y-ban vezetjük is a ligát, de ami fontosabb, hogy y/carry-ben is elsők vagyunk, 2,9-el.

Passz ellen nem vagyunk ennyire jók, a generált nyomás adatok ott vannak az ábrán, sackben 2.-ak vagyunk (WSH-nak volt egy 8 sackes meccse az Eagles ellen, egyel előznek minket), engedett TD/Int 4-3, ebben a mutatóban top5, bár a 4 TD nem kevés a 2 meccsen. Ami még jó, hogy a sikeres passzok aránya ellenünk a legkevesebb 56,3%, és ez úgy, hogy nem kevés kisérlet volt 80/45. Engedett passz y, és passz TD szempontjából középmezőny.

TO mutatónk +1, 4 szerzett, 3 eladott labda.

Most jön a Texans, itthon szvsz behúzzuk, utána megyünk Tennessee-be, az első pozitiv mérlegű ellenfél idén, ott azért tisztulni fog a kép.

Szerkesztette: Jan
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
 twitter.com/NextGenStats/status/1308140088035913728/photo/1
astroid
Ez kemény...ugyanakkor hol lenne ez a védelem, ha egy picit jobban menne a zónázás a sec-nek, vagy többet játszanánk az elvileg jobban is működő emberfogást
Klaci79
Erre azért az lesz a válasz az O-któl, hogy gyorsan fognak szabadulni a labdától a QB-k. Erre (is) fel kell készülni, illetve arra is, hogy nekünk kell néha visszahúzódni, mert ha mindig jön a nyomás, ha egydimenziósak vagyunk, akkor az annyira nem tökéletes.
Klemó
Abban elvileg még inkább benne van a labdaszerzés. Én továbbra is bízom benne, hogy a védelem még jobb lehet , ha (ahogy egyébként szokott) novemberre még jobban összeáll
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
 twitter.com/NextGenStats/status/1308140088035913728/photo/1
astroid
Ez kemény...ugyanakkor hol lenne ez a védelem, ha egy picit jobban menne a zónázás a sec-nek, vagy többet játszanánk az elvileg jobban is működő emberfogást
Klaci79
Erre azért az lesz a válasz az O-któl, hogy gyorsan fognak szabadulni a labdától a QB-k. Erre (is) fel kell készülni, illetve arra is, hogy nekünk kell néha visszahúzódni, mert ha mindig jön a nyomás, ha egydimenziósak vagyunk, akkor az annyira nem tökéletes.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
 twitter.com/NextGenStats/status/1308140088035913728/photo/1
astroid
Ez kemény...ugyanakkor hol lenne ez a védelem, ha egy picit jobban menne a zónázás a sec-nek, vagy többet játszanánk az elvileg jobban is működő emberfogást
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
 twitter.com/NextGenStats/status/1308140088035913728/photo/1
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
claypool eddig 5/5, pedig nem voltak egyszeru elkapasok

juju ismet onmaga
DJ itt ott belehibazik, de hozza a 2nd szamokat
JW nem teljesit tul, de talan megbizhato
futas teren meg kellene javulni, sem Conner, sem Snell nem tul eros
OL jobban jott ki a seruleshullambol, mint gondoltuk

a D rendben van, bar TE vedekezesunk meg mindig lyukas, ezert meg minkah es edmunds a felelos leginkabb
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
McCullers-ről levették a védettséget és vitte is a Bears.
Klaci79
Mai napig nem értem mit láttunk ebben a srácban (és mit lát benne a Bears) azon kívül, hogy hatalmas. Nem technikás, nem gyors, csak bazi nagy.
Tudom hogy 6. vagy valami hátsó körös volt, és rendszerint nem ott teremnek a kezdő falemberek, de akkor is elképesztő, hogy NFL (backup) karriert lehet arra építeni, hogy valaki nem igazán jó semmiben, csak irdatlan nagy.

De ettől függetlenül, sok sikert neki!
Jan
akkora fesztávja van mintegy albatrosznak
sutianap
Jöhet is a helyére Calvin Taylor, akinek hasonló "erősségei" vannak, bár ő csak DE súllyal bír.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
McCullers-ről levették a védettséget és vitte is a Bears.
Klaci79
Mai napig nem értem mit láttunk ebben a srácban (és mit lát benne a Bears) azon kívül, hogy hatalmas. Nem technikás, nem gyors, csak bazi nagy.
Tudom hogy 6. vagy valami hátsó körös volt, és rendszerint nem ott teremnek a kezdő falemberek, de akkor is elképesztő, hogy NFL (backup) karriert lehet arra építeni, hogy valaki nem igazán jó semmiben, csak irdatlan nagy.

De ettől függetlenül, sok sikert neki!
Jan
akkora fesztávja van mintegy albatrosznak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
McCullers-ről levették a védettséget és vitte is a Bears.
Klaci79
Mai napig nem értem mit láttunk ebben a srácban (és mit lát benne a Bears) azon kívül, hogy hatalmas. Nem technikás, nem gyors, csak bazi nagy.
Tudom hogy 6. vagy valami hátsó körös volt, és rendszerint nem ott teremnek a kezdő falemberek, de akkor is elképesztő, hogy NFL (backup) karriert lehet arra építeni, hogy valaki nem igazán jó semmiben, csak irdatlan nagy.

De ettől függetlenül, sok sikert neki!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
McCullers-ről levették a védettséget és vitte is a Bears.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Folyamatosan jól teljesít, nagy érték az ilyen játékos. 😉
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Annyira nem is meglepő
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
DeCastro a héten edzeni fog és játszani is tud, a legújabb jelentések szerint. Azért Dotson egy jó megoldás nekünk, OG-ként meggyőző volt, de ha T kell, akkor Feiler helyére be tud ugrani és akkor ott egy tackle.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Mekkora figura Dotson....Banner nagy haverja lett és a térdelésnél azt csinálta, amit tavaly Banner is végig, hogy betérdelt, mint ha komoly lenne a play..... 😊

Óriás figura....és remélem gyémántot találtunk benne.....(persze khm...Én a fantasy ligában draftoltam őt csak mondom... 😊)