Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Bár semmi jelentősége nincs, csak úgy...

2012. novemberében szerepelt utoljára tétmérkőzésen a Steelers a Giants otthonában, akkor 24-20-as győzelmet arattunk.

Előtte 2004 decemberében csaptak össze, akkor szoros lett a W , 33-30 a végeredmény.

2000. december a következő dátum, akkor sima vereség a vége 30-10 arányban.

A foci-VB évében, azaz 1994 októberében pedig egy "sokpontos" 10-6-os győzelem a mi javunkra.

Az évkönyvek szerint jól megy East Rutherford-ban. 😊
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
DeCastro és Diontae Johnson nem edzett tegnap.
Előbbi jó eséllyel sajnos nem játszik hétfőn, utóbbi esetében még azért több sanszot adnak. Wisniewski lehet DeCastro helyettese,
Klaci79
Nem jó hír...
Reggio1914
Sosem jó a sérültlista, főleg két kezdő esetén. De elvileg Wisniewskivel nem lehet gond, hacsak az nem, hogy a normál kezdő OL-ből tavalyról 3 ember is változik. Illetve kifejezetten érdekes lenne, ha esetleg Diontae helyén Claypool-t megnézni....sokkal jobb lenne persze 10-20 snap erejéig csak, de nem lehet válogatni...
Klaci79
Na igen, első meccsen már mehet a mélyvíz. Főleg amiatt, hogy D. Johnson-t csak akkor játszatnám, ha valóban bírja. Felesleges rásérülni már az elején...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
DeCastro és Diontae Johnson nem edzett tegnap.
Előbbi jó eséllyel sajnos nem játszik hétfőn, utóbbi esetében még azért több sanszot adnak. Wisniewski lehet DeCastro helyettese,
Klaci79
Nem jó hír...
Reggio1914
Sosem jó a sérültlista, főleg két kezdő esetén. De elvileg Wisniewskivel nem lehet gond, hacsak az nem, hogy a normál kezdő OL-ből tavalyról 3 ember is változik. Illetve kifejezetten érdekes lenne, ha esetleg Diontae helyén Claypool-t megnézni....sokkal jobb lenne persze 10-20 snap erejéig csak, de nem lehet válogatni...
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
DeCastro és Diontae Johnson nem edzett tegnap.
Előbbi jó eséllyel sajnos nem játszik hétfőn, utóbbi esetében még azért több sanszot adnak. Wisniewski lehet DeCastro helyettese,
Klaci79
Nem jó hír...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
DeCastro és Diontae Johnson nem edzett tegnap.
Előbbi jó eséllyel sajnos nem játszik hétfőn, utóbbi esetében még azért több sanszot adnak. Wisniewski lehet DeCastro helyettese,
több mint 3 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Tippek a szezonkezdetre? Én győzelmet várok a MetLife-ban. (tipp:10-27)
Reggio1914
1-2 TD kulonbseget josolnak a nagyok
szerintem nekunk ez a meccs jol kene fekudjon, mert a secondary borzalmas allapotban van NY-ban. Elvileg. De mi a konnyu meccseket mindig elveszitjuk, vagy tobbnyire. Raadasul BB allapotatol sok minden fugg. Abban remenykedem, hogy BB meg akarja mutatni
xtaki
Én abban reménykedem, hogy nem akarja megmutatni, mert abból lesznek a 3-4 INT-ek.
Hozzon egy biztos játékot az elején és majd elsül a keze párszor.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
😕

több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A legnagyobb kedvencem - Shazier- hivatalosan is bejelentette visszavonulását. ☹️☹️☹️

Nagyon szomorú vagyok, ugyanakkor az egyetlen ésszerű és legjobb döntést hozta.

" class="embed">
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Tippek a szezonkezdetre? Én győzelmet várok a MetLife-ban. (tipp:10-27)
Reggio1914
Ben hagyományosan rozsdásan szokott kezdeni a hosszabb kihagyások után, meg a csapat is inkább a szezon második felére szokott rendesen összeállni, nem látom biztosnak ezt a győzelmet, de optimista vagyok. W

(a csoportot természetesen behúzzuk 😊)
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tippek a szezonkezdetre? Én győzelmet várok a MetLife-ban. (tipp:10-27)
Reggio1914
1-2 TD kulonbseget josolnak a nagyok
szerintem nekunk ez a meccs jol kene fekudjon, mert a secondary borzalmas allapotban van NY-ban. Elvileg. De mi a konnyu meccseket mindig elveszitjuk, vagy tobbnyire. Raadasul BB allapotatol sok minden fugg. Abban remenykedem, hogy BB meg akarja mutatni
xtaki
24-10 ide!
BB 3TD 2INT!
Watt meg min. 2-szer agyonüti Jonas-t! ☺
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Tippek a szezonkezdetre? Én győzelmet várok a MetLife-ban. (tipp:10-27)
Reggio1914
1-2 TD kulonbseget josolnak a nagyok
szerintem nekunk ez a meccs jol kene fekudjon, mert a secondary borzalmas allapotban van NY-ban. Elvileg. De mi a konnyu meccseket mindig elveszitjuk, vagy tobbnyire. Raadasul BB allapotatol sok minden fugg. Abban remenykedem, hogy BB meg akarja mutatni
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Tippek a szezonkezdetre? Én győzelmet várok a MetLife-ban. (tipp:10-27)
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Banner nagy közönségkedvenc és igazából nem lep meg, hogy Okorafort kiszorította. Az sem annyira, hogy bár korábban tagadták, de Feiler végül bemegy RG-be, aztán ki tudja majd, hogy Wisniewski ki tudja e szorítani. Remélem nem, mert akkor jó lesz ez a fal.
A nagyobb baj az, DeCastro könnyen lehet, hogy kihagyja az első meccset. Ebben az esetben még akár Dotson bemutatkozására is sort keríthetnek, akivel nagyon elégedettnek tűntek és sérülése már a múlté.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Banner lett a kezdő RT.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Alig várom, hogy idén is kezdő legyen.

iktriad
Én is megnézném kezdőként, nálatok.

Persze attól függ mennyit adnátok érte, jobb a mérlege mint Minshewnak, szóval biztos nem lenne olcsó. 😊
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hali Mindenkinek! Rég voltam, elhavazódtam, de a szezon kezdődik, így visszatérek. 😊

Rég volt olyan, hogy ennyire fogalmatlan voltam a csapatot illetően, de igyekszem visszarázódni. Engem nem lepett meg Switzer kidobása, látva Ray-Ray ST kvalitásait, vagyis potenciálját. Mindig is az utolsó embert az ST vitte be és lássuk be, hogy JuJu, Johnson, Washington és Claypool mögött inkább olyan ember aki, aki képes visszahordani. (a lentebbi posztot nem is igazából értem Switzer tudtommal nagy ST munkát nem végzett, de lehet Én tévedek)

Ami viszont érdekes lesz. Eddig az előszezon volt a TC mellett a nagy válogató. Nálunk is számtalan ember kerülhetett be úgy, hogy ott bizonyított. Nagyon sok training hero lesz minden csapatban így nagy mozgásokat jóslok itt még az első meccsek után.

Aminek nagyon örülök az Dobbs és Davis. Mindkettő solid backup és akár hosszú időre itt lehetnek, mert túlvannak a hype-on és azon, hogy kezdők lehessenek máshol és itt viszont ismerik a rendszert és a társakat. Emlékszem pont azt mondtam Davisre amikor távozott, hogy ideális lenne backupnak, de ő nyilvám ennél sokkal többet szeretne keresni. Dobbs kapcsán pedig az, hogy kaptunk érte egy 5. kört, most meg itt van még pikánsabbá teszi a sztorit. Rudi majd úgy is megpróbálja a piacot máshol és Hodges kapcsán azért láttuk a plafont tavaly.

Az RB túltengés kapcsán nekem egyértelmű, hogy kulcsnak látjuk a futás működését idén. Persze igen, tudom, ha kulcsnak láttuk, akkor miért nem hoztunk előrébb valakit, de ugye ezen már túlvagyunk. McFarland személyes kedvencem lett a draft után, szóval Én itt optimista vagyok.

Végezetül emlékeztetnék mindenkit arra, hogy Tomlin már számtalanszor elmondta, hogy neki a Depth Chart egy kötelező valami, amit ki kell adni és ennek ő semmi jelentőséget nem tulajdonít.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A depth chart-on van azért néhány érdekes dolog, pld. Bush mögött Marcus Allen Gilbert előtt.
astroid
A kulcsszó a Depth chart-on a leíratlan OR (vagy)

Ebron és McDonald co-starters és a KR sorrend is homályos, RT-ben az előre jelzettek szerint Banner és Okorafor között csak a héten születik döntés. Az IOL leosztás is érdekes, J.C. Hassenauer a csere OC, Dotson csere RG, Wis pedig "csak" csere LG.

OLB-ben Olaf és Highsmith a két backup, de várható, hogy valamelyik kiemelkedik 3-ik rotációs OLB-ként, a szagértők a pedigré és a TC miatt Highsmith-t valószínűsítik, de Olaf mellett szól a tapasztalat.

CB-k is le vannak osztva, de nyilvánvaló, hogy az 1sz. csere mindenütt Sutton lesz.
James Pierre viszont verte az oddsokat UDFA-ként és csapatban maradt, 3sz. Ret PR-kémnt szerepeltetik, jó alkata van, gondolom, gunnerként is bevált és TC-ből sok képen szerepelt a kezében labda, pozitív vibe vette körül, gondolom, sok lovat tud megülni egy fenékkel, ilyenkor jól jönnek a multitálentumok.

Carlos Davis nekem nagy meglepetés, hogy kiütötte Culát, de Buggs előbb lát NT snap-eket Alulalu mögött, mint ő. DT-ben listázzák, őrá kíváncsi leszek, kap-e valamikor sisakot. Őt nem láttam jönni.

Switzer kiesése meg meglepett, úgy látszik benne csak ST játékost láttunk. kíváncsi leszek erre a Ray-Ray kölyökre, főleg Offense-ben.

De szerintem ez csak egy udvarias DC még....kell pár meccs, míg véglegesedik minden.
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
A depth chart-on van azért néhány érdekes dolog, pld. Bush mögött Marcus Allen Gilbert előtt.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Alig várom, hogy idén is kezdő legyen.

iktriad
Mi nem annyira 😊
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Colquitt jött, Berry ment.
Gergőke
Külön külön is jó hír lenne
Klaci79
Néha jó volt Berry, néha..
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alig várom, hogy idén is kezdő legyen.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Colquitt jött, Berry ment.
Gergőke
Külön külön is jó hír lenne
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Colquitt jött, Berry ment.
Gergőke
Nekem o az egyik kedvencem. A penz miatt tavozott. Soha nem volt rossz szezonja, 15 ev alatt. Sztem a Chiefs legstabilabb jatekosa volt, veszhelyzetekben kotelidegekkel. Es amellett az egyik legjobb punter, nem mellekesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Colquitt jött, Berry ment.

" class="embed">
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/stee7ers/photos/a.711589452307414/2022740351192311/?type=3&source=48