Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Chase Claypool elkapott egy contested catch-et az endzoneban az első napon, most ez a legenda a steelers.com oldalán. Mármint hogy Haden ellen történt, aki "problem"-nek nevezte utalva a potenciálra.
Other: szerencsétlen Artie Burns ACL-t szakított, idén nem bizonyíthat a Bears-ben.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Állítólag rövidesen hosszabbítás lesz Heyward-al. 4 év 70.5 millió amit mondanak.
Kétlem hogy ezek után majd lesz JuJu-Connerre pénz. Főleg hogy jövőre jön a Watt hosszabbítás is. Mindenesetre megérdemli!
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Camp live twitter link...most élő.

@https://www.behindthesteelcurtain.com/2020/8/17/21371036/pittsburgh-steelers-training-camp-2020-live-news-and-updates-8-17-heinz-field-injuries-highlights
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Csoport 1,
PO-ban 1W, SB nem lesz.

Ezt persze csak akkor, ha valamelyik kulcsember nem dől ki hosszabb időre.
Jan
És Boz-nak legyen jó éve! 😉
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Csoport 1,
PO-ban 1W, SB nem lesz.

Ezt persze csak akkor, ha valamelyik kulcsember nem dől ki hosszabb időre.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Csoport 2.!
PO!
#D Top 3! 😁
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Én attól tartok leginkább, hogy nem lesz szezon, de ha mégis, akkor meglehet a PO csoport-másodikként... Nagyjából ugyan az várható, mint tavaly.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Értekezés a Steelers Offense-ről, ínséges időkben jó. Nekem tetszett. BigBen, WR group, Offense, Matt Canada, OC kérdés, TE-k, Ebron stb.



Figyelem hosszú...

A fénypont nekem:
MB: Ki lesz előbb OC Pittsburgh-ben: BigBen vagy Matt Canada?
GB: Nos, Bigben az OC most, szóval ez nem kérdés...

Egyébként a lenti kérdésre: Én PO-t várok, de csoportgyőzelem engem is meglepne, mert nem szoktunk kozisztensek lenni a szezonjainkban és nem látom a BAL-t kiesni a szerepéből, míg ki nem találják őket. Állni szoktak a pedálon, mi meg általában hullámvasutazunk Bennel, Ben nélkül egyaránt.

Szenvedős szeptembert várok, BigBen egy bye week után is rozsdás szokott lenni és a Def is októberre szokott összeállni, idén szerintem látszani fog rajtuk a preseason hiánya. Októberre összeáll a csapat és leereszt Okt végén újra, majd Novemberben kezd összeállni és a December dönt mint mindig. A bővített PO-ba illene bejutnunk Ben-nel. Persze egy kulcs-sérülés bármit felülírhat, de ha van Ben, a PO-ban újra bármi lehet. Én eddig is az edzői gárdát láttam a SB run akadályának, de meglehet akár nem miattuk, hanem ellenükre is 😊 .
Csak fusson le a szezon és a PO is.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha összeáll valami támadósor itt, akkor ebben nem vagyok ennyire biztos. Ha olyan lesz viszont, mint tavaly, akkor persze tök mindegy igazából

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha BB tud még lépni és dobni, akkor PO (akár csoportgyőzelem), de a Chiefs most eléggé kiugrik az AFC-ből
Wyatt
A csoportot viszi a Ravens

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha BB tud még lépni és dobni, akkor PO (akár csoportgyőzelem), de a Chiefs most eléggé kiugrik az AFC-ből

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként ti mit vártok a szezontól?
Losing record? Középszar? Playoff? Neadjisten Super Bowl?

Én személy szerint, ha BB nem sérül le playoffot várok, és azt, hogy a védelem még baszóbb legyen, Watt-tól ismét DPOY szezont, Fitzpatricktól is hasonlót, Dupreetól normális évet, mert megint contractért játszik, illetve szeretném, ha a D falból most nem halna le senki.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az opt out lehetőség határideje most járt le? Jól láttam, hogy nem láttam eddig Steelers játékost a listán? 😊
Reggio1914
nincs
ez a steelers
nem a rinyabányai nyekergő
sutianap
Acélból lennénk vagy mi...

" class="embed">
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az opt out lehetőség határideje most járt le? Jól láttam, hogy nem láttam eddig Steelers játékost a listán? 😊
Reggio1914
nincs
ez a steelers
nem a rinyabányai nyekergő
sutianap
Mindössze három klub volt, ahol senki sem lépett vissza az idénytől, a Pittsburgh Steelers, az Atlanta Falcons és a Los Angeles Chargers.

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Az opt out lehetőség határideje most járt le? Jól láttam, hogy nem láttam eddig Steelers játékost a listán? 😊
Reggio1914
nincs
ez a steelers
nem a rinyabányai nyekergő


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Az opt out lehetőség határideje most járt le? Jól láttam, hogy nem láttam eddig Steelers játékost a listán? 😊
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 twitter.com/steelers/status/1291162204134354952/photo/1
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kivágva:QB JT Barrett, RB Ralph Webb, WR Quadree Henderson, OL Christian Montano, OLBs Christian Kuntz and Dewayne Hendrix, S Tyree Kinnel, Josiah Coatney. COVID listára került RB Jaylen Samuels és WR James Washingon.
Spy
Erről a covid listáról vissza lehet jönni, vagy azt jelenti hogy egész szezonra out?
Jan
Bármikor vissza lehet jönni. Minshew nálunk kevesebb, mint 48 óráig volt rajta a hét elején.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Kivágva:QB JT Barrett, RB Ralph Webb, WR Quadree Henderson, OL Christian Montano, OLBs Christian Kuntz and Dewayne Hendrix, S Tyree Kinnel, Josiah Coatney. COVID listára került RB Jaylen Samuels és WR James Washingon.
Spy
Erről a covid listáról vissza lehet jönni, vagy azt jelenti hogy egész szezonra out?
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Élő Pittsburgh meccs a Sport2-őn ! 😊

több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Kivágva:QB JT Barrett, RB Ralph Webb, WR Quadree Henderson, OL Christian Montano, OLBs Christian Kuntz and Dewayne Hendrix, S Tyree Kinnel, Josiah Coatney. COVID listára került RB Jaylen Samuels és WR James Washingon.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Steelers saját Youtube sorozat indult a csatornájukon "The Standard" címmel. Az első epizód Heinz Field edzőtáborra való felkészítéséről szól.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
We have placed CB Justin Layne on the reserve/COVID-19 list.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ajjaj...
 twitter.com/willgravesap/status/1288293534194380800?s=21
Klaci79
Hát ha vki mondjuk megérdemli az TJ, imádom.
Az más kérdés, hogy a sapkánk nem fog örülni.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ajjaj...
 twitter.com/willgravesap/status/1288293534194380800?s=21