Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Pont itt a nagy terv....azért nem játszik Rudi, mert vele nem lennénk ennyire hulladékok...így viszont top 10 Draft és jöhet a QB...nem véletlen volt a FO North Carolina-ban a múlt héten edzésen.
Klaci79
amióta nézzük az is egy halom fos


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nézzük a jó oldalát, ugyan annyi győzelmünk van, mint a Kansasnek!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Pont itt a nagy terv....azért nem játszik Rudi, mert vele nem lennénk ennyire hulladékok...így viszont top 10 Draft és jöhet a QB...nem véletlen volt a FO North Carolina-ban a múlt héten edzésen.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Na, én mostantól asszem inkább RedZonet fogok nézni vasárnaponként, nem kell ez nekem 😀
Hozzáteszem, kb pont erre számítottam, amikor szezon előtt írtam, hogy szerintem csoport 3. helyért leszünk harcban. De nézzétek a pozitív oldalát az egésznek, ha kellően szarok leszünk, remélhetőleg tudunk QB-t húzni.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
ugyanmá, ez klasszik
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
megjottem...szenvedni
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Biztos unalmas a kincstári optimizmusom, de szerintem nyerni fogunk. Az O nem lesz jó, ugyanaz lesz, mint eddig, de most lesznek villanások, a D pedig megmutatja, hogy a hiányzók ellenére is tud jó lenni. 😊
Reggio1914
Én viszont attól tartok ugyanaz lesz, mint tavaly WTF meccs után, mindenki fogadkozott, aztan ugy szaladtunk bele a kesbe, mint a fene...
badsco
Én sem hiszem, hogy jók leszünk, de az a WTF azért nem volt egy rossz csapat...a Bengalstól nagyobb ciki lesz kikapni...
Klaci79
Ugy ertettem, hogy a wtf utan fogadkoztunk majd kaptunk ki tukorsiman a Bengalstol. Most is hasonlot erzek... ne legyen igazam!
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Watt nem játszik.
steelwolf
Mondjuk így annyira nem várom a meccset.. 😁
Szokol
az az egy jó, hogy 7-kor kezdődik...kizárt hogy későbbi meccset megnéznék...
Mondjuk Jamir Jones játékára kiváncsi leszek. Sokat nem várok, de nagyon dicsérik. Azért elképesztő, hogy nekivágunk a Watt, Highsmith párossal az idénynek és már a 3. meccsen az Ingram-Jones páros játszik. Tuszka jött fel ps-ből, ő majd megy is vissza utána.
Jó lenne végig meccsben lenni, de ettől az impotens offens-től én sokat nem várok, a védelem meg ebben a felállásban inkább csak gyenge átlag. Ha nincs elit fal, akkor kijön a sec gyengesége. Talán ha Burrow ad néhány ajándék labdát nekünk, szoros lehet.
Klaci79
Szia! Ne haragudj a tudatlanságomért, a meccset hol fogod végig nézni?
prérifarkas
Ugyan már, miért haragudnék....szerintem gamepass-on, de tudok ajánlani egy oldalt, ahol mindig vannak jó streamek:
 new.nflstreams.to/event/cincinnati-bengals-pittsburgh-steelers-live-stream/273522
vagy egy másikat:
 sportsurge.net/#/events/1
Klaci79
ojjatnézzetekaholgyőzünk
Spy
Nickelodeon...
Klaci79
pssssszt. gyerekek megnehallják, meccsidő jön
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Watt nem játszik.
steelwolf
Mondjuk így annyira nem várom a meccset.. 😁
Szokol
az az egy jó, hogy 7-kor kezdődik...kizárt hogy későbbi meccset megnéznék...
Mondjuk Jamir Jones játékára kiváncsi leszek. Sokat nem várok, de nagyon dicsérik. Azért elképesztő, hogy nekivágunk a Watt, Highsmith párossal az idénynek és már a 3. meccsen az Ingram-Jones páros játszik. Tuszka jött fel ps-ből, ő majd megy is vissza utána.
Jó lenne végig meccsben lenni, de ettől az impotens offens-től én sokat nem várok, a védelem meg ebben a felállásban inkább csak gyenge átlag. Ha nincs elit fal, akkor kijön a sec gyengesége. Talán ha Burrow ad néhány ajándék labdát nekünk, szoros lehet.
Klaci79
Szia! Ne haragudj a tudatlanságomért, a meccset hol fogod végig nézni?
prérifarkas
Ugyan már, miért haragudnék....szerintem gamepass-on, de tudok ajánlani egy oldalt, ahol mindig vannak jó streamek:
 new.nflstreams.to/event/cincinnati-bengals-pittsburgh-steelers-live-stream/273522
vagy egy másikat:
 sportsurge.net/#/events/1
Klaci79
ojjatnézzetekaholgyőzünk
Spy
Nickelodeon...
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Watt nem játszik.
steelwolf
Mondjuk így annyira nem várom a meccset.. 😁
Szokol
az az egy jó, hogy 7-kor kezdődik...kizárt hogy későbbi meccset megnéznék...
Mondjuk Jamir Jones játékára kiváncsi leszek. Sokat nem várok, de nagyon dicsérik. Azért elképesztő, hogy nekivágunk a Watt, Highsmith párossal az idénynek és már a 3. meccsen az Ingram-Jones páros játszik. Tuszka jött fel ps-ből, ő majd megy is vissza utána.
Jó lenne végig meccsben lenni, de ettől az impotens offens-től én sokat nem várok, a védelem meg ebben a felállásban inkább csak gyenge átlag. Ha nincs elit fal, akkor kijön a sec gyengesége. Talán ha Burrow ad néhány ajándék labdát nekünk, szoros lehet.
Klaci79
Szia! Ne haragudj a tudatlanságomért, a meccset hol fogod végig nézni?
prérifarkas
Ugyan már, miért haragudnék....szerintem gamepass-on, de tudok ajánlani egy oldalt, ahol mindig vannak jó streamek:
 new.nflstreams.to/event/cincinnati-bengals-pittsburgh-steelers-live-stream/273522
vagy egy másikat:
 sportsurge.net/#/events/1
Klaci79
ojjatnézzetekaholgyőzünk
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Watt nem játszik.
steelwolf
Mondjuk így annyira nem várom a meccset.. 😁
Szokol
az az egy jó, hogy 7-kor kezdődik...kizárt hogy későbbi meccset megnéznék...
Mondjuk Jamir Jones játékára kiváncsi leszek. Sokat nem várok, de nagyon dicsérik. Azért elképesztő, hogy nekivágunk a Watt, Highsmith párossal az idénynek és már a 3. meccsen az Ingram-Jones páros játszik. Tuszka jött fel ps-ből, ő majd megy is vissza utána.
Jó lenne végig meccsben lenni, de ettől az impotens offens-től én sokat nem várok, a védelem meg ebben a felállásban inkább csak gyenge átlag. Ha nincs elit fal, akkor kijön a sec gyengesége. Talán ha Burrow ad néhány ajándék labdát nekünk, szoros lehet.
Klaci79
Szia! Ne haragudj a tudatlanságomért, a meccset hol fogod végig nézni?
prérifarkas
Ugyan már, miért haragudnék....szerintem gamepass-on, de tudok ajánlani egy oldalt, ahol mindig vannak jó streamek:
 new.nflstreams.to/event/cincinnati-bengals-pittsburgh-steelers-live-stream/273522
vagy egy másikat:
 sportsurge.net/#/events/1
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Egy jó ilyenkor. Ha van tehetség és ilyenkor pallérozódhat, akkor az nyereség, még akkor is, ha egy elit playa nem játszik. Jamir Jones mindenben jo volt az eloszezonban, es ha be tud epulni a rotacioba, akkor ez a negyes szepen tudhat rotalni a szezonban.
Klemó
Én pont ezért nem látom ennek a szezonnak értelmét Bennel 😊 Nem úgy tűnik, hogy Super Bowl győzelemre vezet minket, akkor meg inkább nézném Rudit vagy Haskinst, ahogy fejlődik (vagy nem fejlődik, de az is egy válasz).
több mint 4 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 636
Watt nem játszik.
steelwolf
Mondjuk így annyira nem várom a meccset.. 😁
Szokol
az az egy jó, hogy 7-kor kezdődik...kizárt hogy későbbi meccset megnéznék...
Mondjuk Jamir Jones játékára kiváncsi leszek. Sokat nem várok, de nagyon dicsérik. Azért elképesztő, hogy nekivágunk a Watt, Highsmith párossal az idénynek és már a 3. meccsen az Ingram-Jones páros játszik. Tuszka jött fel ps-ből, ő majd megy is vissza utána.
Jó lenne végig meccsben lenni, de ettől az impotens offens-től én sokat nem várok, a védelem meg ebben a felállásban inkább csak gyenge átlag. Ha nincs elit fal, akkor kijön a sec gyengesége. Talán ha Burrow ad néhány ajándék labdát nekünk, szoros lehet.
Klaci79
Szia! Ne haragudj a tudatlanságomért, a meccset hol fogod végig nézni?

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Jó lesz ez...éles meccs végre...gondoljatok a június-júliusra
Spy
a június-júliust mindig lehozzuk vereség nélkül, tele reményekkel 😊
Klaci79
Nna, ugye hogy nincs minden veszve. Új gerincet kell növesztenünk, ez nem fájdalommentes.

Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jó lesz ez...éles meccs végre...gondoljatok a június-júliusra
Spy
a június-júliust mindig lehozzuk vereség nélkül, tele reményekkel 😊
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Jó lesz ez...éles meccs végre...gondoljatok a június-júliusra

Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Biztos unalmas a kincstári optimizmusom, de szerintem nyerni fogunk. Az O nem lesz jó, ugyanaz lesz, mint eddig, de most lesznek villanások, a D pedig megmutatja, hogy a hiányzók ellenére is tud jó lenni. 😊
Reggio1914
Én viszont attól tartok ugyanaz lesz, mint tavaly WTF meccs után, mindenki fogadkozott, aztan ugy szaladtunk bele a kesbe, mint a fene...
badsco
Én sem hiszem, hogy jók leszünk, de az a WTF azért nem volt egy rossz csapat...a Bengalstól nagyobb ciki lesz kikapni...
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Biztos unalmas a kincstári optimizmusom, de szerintem nyerni fogunk. Az O nem lesz jó, ugyanaz lesz, mint eddig, de most lesznek villanások, a D pedig megmutatja, hogy a hiányzók ellenére is tud jó lenni. 😊
Reggio1914
Én viszont attól tartok ugyanaz lesz, mint tavaly WTF meccs után, mindenki fogadkozott, aztan ugy szaladtunk bele a kesbe, mint a fene...
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Biztos unalmas a kincstári optimizmusom, de szerintem nyerni fogunk. Az O nem lesz jó, ugyanaz lesz, mint eddig, de most lesznek villanások, a D pedig megmutatja, hogy a hiányzók ellenére is tud jó lenni. 😊
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Egy jó ilyenkor. Ha van tehetség és ilyenkor pallérozódhat, akkor az nyereség, még akkor is, ha egy elit playa nem játszik. Jamir Jones mindenben jo volt az eloszezonban, es ha be tud epulni a rotacioba, akkor ez a negyes szepen tudhat rotalni a szezonban.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Watt nem játszik.
steelwolf
Mondjuk így annyira nem várom a meccset.. 😁
Szokol
az az egy jó, hogy 7-kor kezdődik...kizárt hogy későbbi meccset megnéznék...
Mondjuk Jamir Jones játékára kiváncsi leszek. Sokat nem várok, de nagyon dicsérik. Azért elképesztő, hogy nekivágunk a Watt, Highsmith párossal az idénynek és már a 3. meccsen az Ingram-Jones páros játszik. Tuszka jött fel ps-ből, ő majd megy is vissza utána.
Jó lenne végig meccsben lenni, de ettől az impotens offens-től én sokat nem várok, a védelem meg ebben a felállásban inkább csak gyenge átlag. Ha nincs elit fal, akkor kijön a sec gyengesége. Talán ha Burrow ad néhány ajándék labdát nekünk, szoros lehet.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Watt nem játszik.
steelwolf
Mondjuk így annyira nem várom a meccset.. 😁
több mint 4 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 636
Én inkább azt vettem ki belőle, hogy próbálhat az öreg kutya új trükköket, attól még öreg kutya marad.
Ha nincs foga, akkor új trükkökkel se fog húst rágni.
tenorx
Nincs már meg a "Módzsó" 😊
Most már neki kell csak elfogadni, mert már én is elfogadtam és kvázi rajta kívül mindenki látja itt nem fut egy teljes szezont ki az fix. Vergődni lehet, de az elvárt szinttől egyre inkább elmarad.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én inkább azt vettem ki belőle, hogy próbálhat az öreg kutya új trükköket, attól még öreg kutya marad.
Ha nincs foga, akkor új trükkökkel se fog húst rágni.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Tök jó cikk az offensünkről, Canadáról és Benről:

 www.theringer.com/platform/amp/nfl/2021/9/24/22691031/pittsburgh-steelers-ben-roethlisberger-matt-canada
tenorx
osszefoglalnad?
xtaki
Canada elég sokat használ alapvetően pre-snap motiont, mégis a Steelersnél jelenleg egyáltalán nem használjuk. Leftwichet idézik, hogy igazából a QB-tól függ az offense, és nagyon úgy tűnik, hogy Ben se szereti.
Felidéznek egy Fitchner quoteot is, hogy Ben a dropback közben érzi magát a legkomfortosabban.

Ezt a tweet mutatja, hogy hogy áll a Steelers play-action használatban és effektivitásban:

Utolsók vagyunk mindkettőben, magasan a liga mögött.

Egyelőre úgy tűnik, hogy Ben hajlandó fejlődni, a play-action fakek száma dropbackekből emelkedett (10ről 25%-ra), illetve center mögül is több playt játszunk.
Egyelőre még csak két meccs ment le, szóval erős lenne azt állítani, hogy ez a Canada offense végleges verziója - viszont az is biztos, hogy a play-action és a pre-snap motion nem fog plusz arm strengthet biztosítani Bennek (ami már elég erősen hiányzik).

Play-actionből 6.7 yardot átlagolunk, ami ugyanannyi, mint amit dropbackből. Viszont play-actionből kisebbek a játékaink - 6.1 yard - míg dropbackből 8.9. Ez a kilencedik legrövidebb a ligában.
A play-action fakenek idő kell, amíg a WR-ek elég messze érnek a pályán, viszont Ben limitált karereje miatt ezeket nem tudjuk használni.

Hoznak egy példát egy three-step gun playre is, ami állítólag Ben kedvence.
Középre nem tud dobni, mert nem bízik abban, hogy a safety mellett jó helyre tudja dobni a szűkülő windowban. Jobbra néz, ami a jó read, 1-1ben van a WR, de inkább behúzza a labdát és megpróbál kifutni - sack.

A probléma nem az, hogy nem volt play-action fake, vagy hogy nem volt pre-snap motion, hanem az, hogy 1-1ben volt a WR 25 yardra, és Ben tudta, hogy nem tudja megdobni.

Van még néhány bekezdés, de igazából az a konklúzió, hogy hozhatnánk play actiont, meg pre-snap motiont, de ha ennyire limitálva vagyunk Ben által, akkor ezek nem fognak semmit segíteni.
tenorx
Azaz öreg kutya, új trükkök. Akkor csállendzs: cáfoljon.