Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
2022-es PIT HOF class: Ward, Miller, Hampton, Hardy Nickerson Sr. és egy kicker Gary Anderson. Ward volt már tavaly is, de Millernek és pocaknak nagyon örülök, nagy kedvencek voltak.
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
 www.espn.com/nfl/story/_/id/32256725/pittsburgh-steelers-qb-ben-roethlisberger-do-everything-play-vs-cincinnati-bengals
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
 www.youtube.com/watch?v=L3JPp42AGbk
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Diontae Johnson had the most drops in the NFL last season (15)

He has the most targets WITHOUT a drop this season (22)
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Visszaolvastam a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért jó ez a sport, mert ha jól játszunk, akkor élvezetes a meccsnézés, ha szarul, akkor meg a fórumozás!

Nyernénk minden meccset fasza játékkal, kérdés nélkül, aztán nyalogathatnánk egymást körbe egész héten, mint a honvédosok évekig! 😀
Szokol
Sok jó fórumozás vár ránk a jövőben 😀
bcsarli
Na csak ne igyál előre a Mackó bundájára, még feltámadhat az O is... 😀
Reggio1914
Mondjuk a fórum mindenkori hangulatgörbéje alapján egy meccsre vagyunk a Contenderségtől 😊
bcsarli
Egy jó második félidő is elég lenne. 😊
Jan
Az már szinte megvolt az első meccsen 😊
bcsarli
Akkor erre az évre megvagyunk? 😊
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Visszaolvastam a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért jó ez a sport, mert ha jól játszunk, akkor élvezetes a meccsnézés, ha szarul, akkor meg a fórumozás!

Nyernénk minden meccset fasza játékkal, kérdés nélkül, aztán nyalogathatnánk egymást körbe egész héten, mint a honvédosok évekig! 😀
Szokol
Sok jó fórumozás vár ránk a jövőben 😀
bcsarli
Na csak ne igyál előre a Mackó bundájára, még feltámadhat az O is... 😀
Reggio1914
Mondjuk a fórum mindenkori hangulatgörbéje alapján egy meccsre vagyunk a Contenderségtől 😊
bcsarli
Egy jó második félidő is elég lenne. 😊
Jan
Az már szinte megvolt az első meccsen 😊

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Visszaolvastam a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért jó ez a sport, mert ha jól játszunk, akkor élvezetes a meccsnézés, ha szarul, akkor meg a fórumozás!

Nyernénk minden meccset fasza játékkal, kérdés nélkül, aztán nyalogathatnánk egymást körbe egész héten, mint a honvédosok évekig! 😀
Szokol
Sok jó fórumozás vár ránk a jövőben 😀
bcsarli
Na csak ne igyál előre a Mackó bundájára, még feltámadhat az O is... 😀
Reggio1914
Mondjuk a fórum mindenkori hangulatgörbéje alapján egy meccsre vagyunk a Contenderségtől 😊
bcsarli
Egy jó második félidő is elég lenne. 😊
Jan
Ilyen szar után kevéssel is beérjük 😊
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 697 — Steelers fan
Visszaolvastam a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért jó ez a sport, mert ha jól játszunk, akkor élvezetes a meccsnézés, ha szarul, akkor meg a fórumozás!

Nyernénk minden meccset fasza játékkal, kérdés nélkül, aztán nyalogathatnánk egymást körbe egész héten, mint a honvédosok évekig! 😀
Szokol
Sok jó fórumozás vár ránk a jövőben 😀
bcsarli
Na csak ne igyál előre a Mackó bundájára, még feltámadhat az O is... 😀
Reggio1914
Mondjuk a fórum mindenkori hangulatgörbéje alapján egy meccsre vagyunk a Contenderségtől 😊
bcsarli
Egy jó második félidő is elég lenne. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Visszaolvastam a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért jó ez a sport, mert ha jól játszunk, akkor élvezetes a meccsnézés, ha szarul, akkor meg a fórumozás!

Nyernénk minden meccset fasza játékkal, kérdés nélkül, aztán nyalogathatnánk egymást körbe egész héten, mint a honvédosok évekig! 😀
Szokol
Sok jó fórumozás vár ránk a jövőben 😀
bcsarli
Na csak ne igyál előre a Mackó bundájára, még feltámadhat az O is... 😀
Reggio1914
Mondjuk a fórum mindenkori hangulatgörbéje alapján egy meccsre vagyunk a Contenderségtől 😊

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Visszaolvastam a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért jó ez a sport, mert ha jól játszunk, akkor élvezetes a meccsnézés, ha szarul, akkor meg a fórumozás!

Nyernénk minden meccset fasza játékkal, kérdés nélkül, aztán nyalogathatnánk egymást körbe egész héten, mint a honvédosok évekig! 😀
Szokol
Na, azért látszik, hogy felületesen szemléled a helyzetet, hiszen ott akkor is az értetlenkedés és elégedetlenkedés megy folyamatosan, ha nyer a csapat 😀

több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Visszaolvastam a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért jó ez a sport, mert ha jól játszunk, akkor élvezetes a meccsnézés, ha szarul, akkor meg a fórumozás!

Nyernénk minden meccset fasza játékkal, kérdés nélkül, aztán nyalogathatnánk egymást körbe egész héten, mint a honvédosok évekig! 😀
Szokol
Sok jó fórumozás vár ránk a jövőben 😀
bcsarli
Na csak ne igyál előre a Mackó bundájára, még feltámadhat az O is... 😀
Reggio1914
Végül is ki van írva a temetőre Fel, Támadunk. Csak a helyesírás ott nem jó 😀
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Visszaolvastam a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért jó ez a sport, mert ha jól játszunk, akkor élvezetes a meccsnézés, ha szarul, akkor meg a fórumozás!

Nyernénk minden meccset fasza játékkal, kérdés nélkül, aztán nyalogathatnánk egymást körbe egész héten, mint a honvédosok évekig! 😀
Szokol
Sok jó fórumozás vár ránk a jövőben 😀
bcsarli
Na csak ne igyál előre a Mackó bundájára, még feltámadhat az O is... 😀
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Visszaolvastam a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért jó ez a sport, mert ha jól játszunk, akkor élvezetes a meccsnézés, ha szarul, akkor meg a fórumozás!

Nyernénk minden meccset fasza játékkal, kérdés nélkül, aztán nyalogathatnánk egymást körbe egész héten, mint a honvédosok évekig! 😀
Szokol
Sok jó fórumozás vár ránk a jövőben 😀

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Visszaolvastam a hozzászólásokat és rájöttem, hogy azért jó ez a sport, mert ha jól játszunk, akkor élvezetes a meccsnézés, ha szarul, akkor meg a fórumozás!

Nyernénk minden meccset fasza játékkal, kérdés nélkül, aztán nyalogathatnánk egymást körbe egész héten, mint a honvédosok évekig! 😀
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Érdemes megnézni ezt a felvételt:

JuJu-n is lb védekezik, de semmi gond, csak megvárjuk amíg a 4 embere passrush hülyét csinál a támadófalból.
Akárhonnan nézem, egyszerűen nem értem a játékunkat...
Klaci79
Altatunk, nyugi 😀 Aztán egyszercsak booom robbanunk és megnyerjük a gyerekliga városi fordulóját. Mondjuk a 12 évesek közt pont elég lenne ez a teljesítmény 😀
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
| |
Na Rothlisberger az egyik ütésnél PEC sérülést szenvedett. Nem tudni egyelőre mi lesz vele hétvégén.
Mellette sérült Highsmith, Watt, Haden, Bush és D. Johnson is.
Tomlin szerint Bn túl sok ütést kapott, de arra a kérdésre, hogy tervez e variálni az OL-en az ellenfelek legnagyobb örömére határozott nem volt a válasz.
Taco Charlton érkezett a csapathoz, mivel Watt és Highsmith játéka sem biztos.
Ő Watt előtt ment ki a drafton a Dallas vitte.
Illetve utólag mondta, hogy Benned egy bal térd sérülése is van...remek, akkor pláne üssék agyon a remek falnak köszönhetően.
Megoldás lenne a futás segítésében ha Derek Wattot néha használná az O...köszönjük mester!

Ja és azt is mondta, hogy Ben és Canada között jó a kommunikáció "ugyanazon az oldalon vannak"...
Klaci79
Ugyanazon az oldalon vannak. ben canadanak....

 m.quickmeme.com/img/d6/d6b8987e336a7a7e1dfad7e8180762f69d4a8167ceb962c389897e161b8802cb.jpg

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Na Rothlisberger az egyik ütésnél PEC sérülést szenvedett. Nem tudni egyelőre mi lesz vele hétvégén.
Mellette sérült Highsmith, Watt, Haden, Bush és D. Johnson is.
Tomlin szerint Bn túl sok ütést kapott, de arra a kérdésre, hogy tervez e variálni az OL-en az ellenfelek legnagyobb örömére határozott nem volt a válasz.
Taco Charlton érkezett a csapathoz, mivel Watt és Highsmith játéka sem biztos.
Ő Watt előtt ment ki a drafton a Dallas vitte.
Illetve utólag mondta, hogy Benned egy bal térd sérülése is van...remek, akkor pláne üssék agyon a remek falnak köszönhetően.
Megoldás lenne a futás segítésében ha Derek Wattot néha használná az O...köszönjük mester!

Ja és azt is mondta, hogy Ben és Canada között jó a kommunikáció "ugyanazon az oldalon vannak"...
Klaci79
Mi az a PEC?
steelwolf
mellizom

Szerkesztette: zzz888
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na Rothlisberger az egyik ütésnél PEC sérülést szenvedett. Nem tudni egyelőre mi lesz vele hétvégén.
Mellette sérült Highsmith, Watt, Haden, Bush és D. Johnson is.
Tomlin szerint Bn túl sok ütést kapott, de arra a kérdésre, hogy tervez e variálni az OL-en az ellenfelek legnagyobb örömére határozott nem volt a válasz.
Taco Charlton érkezett a csapathoz, mivel Watt és Highsmith játéka sem biztos.
Ő Watt előtt ment ki a drafton a Dallas vitte.
Illetve utólag mondta, hogy Benned egy bal térd sérülése is van...remek, akkor pláne üssék agyon a remek falnak köszönhetően.
Megoldás lenne a futás segítésében ha Derek Wattot néha használná az O...köszönjük mester!

Ja és azt is mondta, hogy Ben és Canada között jó a kommunikáció "ugyanazon az oldalon vannak"...
Klaci79
Mi az a PEC?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Érdemes megnézni ezt a felvételt:

JuJu-n is lb védekezik, de semmi gond, csak megvárjuk amíg a 4 embere passrush hülyét csinál a támadófalból.
Akárhonnan nézem, egyszerűen nem értem a játékunkat...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Na Rothlisberger az egyik ütésnél PEC sérülést szenvedett. Nem tudni egyelőre mi lesz vele hétvégén.
Mellette sérült Highsmith, Watt, Haden, Bush és D. Johnson is.
Tomlin szerint Bn túl sok ütést kapott, de arra a kérdésre, hogy tervez e variálni az OL-en az ellenfelek legnagyobb örömére határozott nem volt a válasz.
Taco Charlton érkezett a csapathoz, mivel Watt és Highsmith játéka sem biztos.
Ő Watt előtt ment ki a drafton a Dallas vitte.
Illetve utólag mondta, hogy Benned egy bal térd sérülése is van...remek, akkor pláne üssék agyon a remek falnak köszönhetően.
Megoldás lenne a futás segítésében ha Derek Wattot néha használná az O...köszönjük mester!

Ja és azt is mondta, hogy Ben és Canada között jó a kommunikáció "ugyanazon az oldalon vannak"...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487

Klaci79
Alualu bokajat mutottek is vagy csak rogzitettek a torest? (Amugy jobbulast neki)

Ketfelet olvastam rola tegnap. 1: next season. 2: par hetet kihagy. Mit hallani, melyik van kozelebb a valosaghoz?
RedFive
műtötték, IR, ehun vannak a számolások
 steelersdepot.com/2021/09/the-doctor-is-in-could-tyson-alualu-return-this-season/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés

Klaci79
Alualu bokajat mutottek is vagy csak rogzitettek a torest? (Amugy jobbulast neki)

Ketfelet olvastam rola tegnap. 1: next season. 2: par hetet kihagy. Mit hallani, melyik van kozelebb a valosaghoz?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Akkor konszenzusos az veterán OT kukázás?
Spy
Én nem kukáznék senkit, sehova. Szerintem mind anyagilag, mind draft tőke ügyileg eleget öltünk ebbe az évbe. Tessék ennyiből kihozni a legtöbbet, legyünk pozitív szezon közelében, aztán jöhet a következő.
Szokol
Akkor egy csere Ebron-ért?
Spy
Attól függ, hogy mit adunk Ebron mellé! 😀
Szokol
Bell legújabb LP-jét
Spy
 www.youtube.com/watch?v=m5TtP4MaO44 Ez az új klip róla 😀
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Akkor konszenzusos az veterán OT kukázás?
Spy
Én nem kukáznék senkit, sehova. Szerintem mind anyagilag, mind draft tőke ügyileg eleget öltünk ebbe az évbe. Tessék ennyiből kihozni a legtöbbet, legyünk pozitív szezon közelében, aztán jöhet a következő.
Szokol
Akkor egy csere Ebron-ért?
Spy
Attól függ, hogy mit adunk Ebron mellé! 😀
Szokol
Bell legújabb LP-jét
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Akkor konszenzusos az veterán OT kukázás?
Spy
Én nem kukáznék senkit, sehova. Szerintem mind anyagilag, mind draft tőke ügyileg eleget öltünk ebbe az évbe. Tessék ennyiből kihozni a legtöbbet, legyünk pozitív szezon közelében, aztán jöhet a következő.
Szokol
Akkor egy csere Ebron-ért?
Spy
Attól függ, hogy mit adunk Ebron mellé! 😀
Szokol
A te jókívánságaidat 😀