Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812

Matthew99
Engedelmeddel loptam
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/rocksjuju/photos/a.280115615960252/547939005844577/?type=3&source=48
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nemá hogy jön szakáll, megdobja, levágatja és 2 napig sehol senki 😊
bcsarli
Láttunk már olyat, hogy valaki visszajött sérülésből, mindenkirály-mindenjó, aztán szezon közben rájött hogy mégis csak fáj itt-ott... szóval én kivárok ezzel. Möglássuk.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Amúgy mintha a szakállal együtt néhány kiló bacon-től is megszabadult volna 😊
bcsarli
Ugyanezt akartam Én is írni. Határozottan szálkásabbnak tűnik az öreg. Úgy nézem felpiszkálták a "kövérezős" hírek. Nyilván ez a dobigálás egy dolog és más dolog ezt meccsen, de az előjel jó és lehet, hogy ez a sérülés és pihi kell(ett) ahhoz, hogy még 2 évet nyomjon.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amúgy mintha a szakállal együtt néhány kiló bacon-től is megszabadult volna 😊

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
BB-) 😁

 youtu.be/-YEG9DgRHhA
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nemá hogy jön szakáll, megdobja, levágatja és 2 napig sehol senki 😊
bcsarli
Magas az ingerküszöb...
Klaci79
Mert mindenki csak a koronavírussal foglalkozik 😊

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Nemá hogy jön szakáll, megdobja, levágatja és 2 napig sehol senki 😊
bcsarli
Magas az ingerküszöb...
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Nemá hogy jön szakáll, megdobja, levágatja és 2 napig sehol senki 😊
bcsarli
félek engem is vegzálni fog a kormányzó, hogy barberhez járok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nemá hogy jön szakáll, megdobja, levágatja és 2 napig sehol senki 😊

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
BB megborotvalkozott, mert tud dobalni ismet 😊
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Ebből az ügyből 100%, hogy nem lesz semmi, de igazából ha egy 10 éves ügyet elővesznek, az igazi szégyen az NFL-re nézve lenne.

Már sokszor elmondtam, és most is elmondom: nem az zavar, hogy a Saintset megbüntették a bounty-zás miatt, hanem hogy miért CSAK a Saintset vették elő, és amiért igyekezett olyan látványosan tusolni minden mást az NFL.

Az a helyzet, hogy szerintem ahol olyan "régi vágású", keménykedős D felfogás/edző van, ott kb. mindenhol volt valamiféle bounty, amiről mindenki tudott. Ez a téma többször előkerült 2012-ben is, és tényleg feltűnő volt, hogy naponta jelentek meg cikkek, amik mosdatták az AFC North-t, úgy hogy senki nem vádolt senkit semmivel (najó, a Ravens előkerült, mint bounty hely). Konkrétan az NFL.com lehozott egy olyan cikket, aminek az volt a címe, hogy "Ohhh sok minden van az AFC North-ban, de bounty az nincs". Semelyik másik divről nem jött le, csak erről (sajnos kereshetetlen az NFL archívuma, és nem dobja fel nekem a google, de ez a cikk egy életre beleégett az agyamba, pont a helyzet abszurditása miatt) 😊
Gyurma Pappa
Régen még ilyen is volt, aztán a képeket töröltették:

 www.complex.com/sports/2013/09/most-brutal-hits-in-nfl-history/

 www.youtube.com/watch?v=xWidcj0J50Q

A bounty során ilyen nagyon fontos játékosokat sikerült kiütni, mint Massaqoui, Cribbs, meg egy punter 😊 A Ryan Clark Willis McGahhe kollízió viszont örök emlék marad
Fast Willie
Ez már szóra sem érdemes?

 www.youtube.com/watch?v=06XVAXKhYh0

Polamalu hátulról letarolta a 81-est, majd Harrison kiütötte a QB-t, egy playen belül.
Jan
Ne idegesíts már, biztos egy balfaszt akartunk szándékosan kivenni a küzdelemből egy világtalan csapat ellen...
Fast Willie
Kicsit emlékezz vissza erre a meccsre...

6 perccel a vége előtt, 7-3-ra vezettünk, (nem csak egy balf.sz O volt a pályán) a mi 39y-unkon voltak, és konkrétan emlékszem, hogy mikor JH kiütötte McCoyt, akkor éreztem hogy na, ez most már meglesz, mert addig qrvára nem volt egyértelmű.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
 twitter.com/jharrison9292/status/1261305447602163712?s=21
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
...szerintem Marcellus Wallace lelke volt a borítékban...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megis mit gondolt Harrison, mindenki elmegy a kommentje mellett? 😀 En sem hiszem, hogy bounty volt - mondjuk a gancsolasa is qrva mod aljas dolog volt, szoval boven benne van a pakliban, ha abbol indulunk ki- de szvsz pusztan a birsagot fizettek ki neki. Szerintem a tobbi csapatnal is fizetik a bunteteseket, maximum kozvetitokon keresztul. Ezrt is tartom hulyesegnek, hogy nem a csapatot buntetik nagyobb osszegre.

Az amugy vicces, hogy meg Harrison van kiakadva 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
pro - Löbó volt, innentől nem tudom Tomlin mit relevánskodna

contra -
 www.fairwarning.org/2010/10/nfl-fines-3-players-and-threatens-future-suspensions-for-violent-hits/
ezentúl a 2010es targetlista parádés Young, Brees, Campbell, Fitzpatrick csak amiért büntit kapott

discuss - valami gány lehetett, mer egyév múlva kibasztuk, akkor ment Cincibe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Harrison FB:
Nem szokott szöveget posztolni 😊 Csak videókat, képeket stb.
Wow y'all really comparing what I said to BOUNTYGATE?!? Mike T. Has NEVER paid me for hurting someone or TRYING to hurt someone or put a bounty on ANYBODY! If you knew the full story of what happened back then you'd know that BS fine for a Legal Play wasn't even penalized during the game. The league was getting pressure because the first concussion lawsuits were starting and they had to look like they cared about player safety all of a sudden. Before that they had been SELLING a photo of THAT SAME PLAY FOR $55 on the NFL website with other videos of the NFL'S GREATEST HITS that the league Profited On back then. When the league had to start pretending like they cared about player safety they took all those things down off their website and they started fining guys ridiculous amounts for the same plays they used to profit off of. EVERYBODY knew it - even these same media people and all the fans that were sending money to me and the team to cover the fine. AGAIN AT NO TIME did Mike T. EVER suggest anybody hurt anybody or that they'd be rewarded for anything like that. GTFOH with that BS!!!
Zárjuk ezt már rövidre, bárhogy próbálják sokan összemosni a dolgokat
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Mi ez 10 éves kihívás?

 fuzovelkifele.com/2020/05/james-harrison-boritekot-kapott-tomlintol-miutan-megbuntettek-szuksegtelen-durvasagert/?fbclid=IwAR0Di77aCr6ofkL2kMCiWpUIUFW1TgTvRhWpAxOaWLZ9iYSokgFnxQjF3jI
steelwolf
Harrison jó madárfióka, szívesen beleszarik a saját fészkébe.

Gondolom most lesz sztori, hogy bountyztunk, csak ő annyira idióta volt, hogy Peyton Manning helyett egy nonane senkit vágott haza...ezért egy üres lap volt a boriban, ...amit meg szégyenteljes lenne elmondani
Fast Willie
Ebből az ügyből 100%, hogy nem lesz semmi, de igazából ha egy 10 éves ügyet elővesznek, az igazi szégyen az NFL-re nézve lenne.

Már sokszor elmondtam, és most is elmondom: nem az zavar, hogy a Saintset megbüntették a bounty-zás miatt, hanem hogy miért CSAK a Saintset vették elő, és amiért igyekezett olyan látványosan tusolni minden mást az NFL.

Az a helyzet, hogy szerintem ahol olyan "régi vágású", keménykedős D felfogás/edző van, ott kb. mindenhol volt valamiféle bounty, amiről mindenki tudott. Ez a téma többször előkerült 2012-ben is, és tényleg feltűnő volt, hogy naponta jelentek meg cikkek, amik mosdatták az AFC North-t, úgy hogy senki nem vádolt senkit semmivel (najó, a Ravens előkerült, mint bounty hely). Konkrétan az NFL.com lehozott egy olyan cikket, aminek az volt a címe, hogy "Ohhh sok minden van az AFC North-ban, de bounty az nincs". Semelyik másik divről nem jött le, csak erről (sajnos kereshetetlen az NFL archívuma, és nem dobja fel nekem a google, de ez a cikk egy életre beleégett az agyamba, pont a helyzet abszurditása miatt) 😊
Gyurma Pappa
Régen még ilyen is volt, aztán a képeket töröltették:

 www.complex.com/sports/2013/09/most-brutal-hits-in-nfl-history/

 www.youtube.com/watch?v=xWidcj0J50Q

A bounty során ilyen nagyon fontos játékosokat sikerült kiütni, mint Massaqoui, Cribbs, meg egy punter 😊 A Ryan Clark Willis McGahhe kollízió viszont örök emlék marad
Fast Willie
Ez már szóra sem érdemes?

 www.youtube.com/watch?v=06XVAXKhYh0

Polamalu hátulról letarolta a 81-est, majd Harrison kiütötte a QB-t, egy playen belül.
Jan
Ne idegesíts már, biztos egy balfaszt akartunk szándékosan kivenni a küzdelemből egy világtalan csapat ellen...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Én csak annyit látok vele, hogy Tomlin kifizette a büntetést, mert nem érezte azt jogosnak vagy egyszerűen túlzás volt, mert JH nem megölni akarta. Csak így jött ki...
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Nekem csillog a szemem a videok hatasara.
Bounty az egy kokuszos nasi. GW meg ma is kedvenc.
AS-Lambert mezem van ebbol a csapatbol, de azert mert az egyik harsany volt mint J Ramsey, a masik meg a meccsek alatti mosolya miatt varazsolt el.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Mi ez 10 éves kihívás?

 fuzovelkifele.com/2020/05/james-harrison-boritekot-kapott-tomlintol-miutan-megbuntettek-szuksegtelen-durvasagert/?fbclid=IwAR0Di77aCr6ofkL2kMCiWpUIUFW1TgTvRhWpAxOaWLZ9iYSokgFnxQjF3jI
steelwolf
Harrison jó madárfióka, szívesen beleszarik a saját fészkébe.

Gondolom most lesz sztori, hogy bountyztunk, csak ő annyira idióta volt, hogy Peyton Manning helyett egy nonane senkit vágott haza...ezért egy üres lap volt a boriban, ...amit meg szégyenteljes lenne elmondani
Fast Willie
Ebből az ügyből 100%, hogy nem lesz semmi, de igazából ha egy 10 éves ügyet elővesznek, az igazi szégyen az NFL-re nézve lenne.

Már sokszor elmondtam, és most is elmondom: nem az zavar, hogy a Saintset megbüntették a bounty-zás miatt, hanem hogy miért CSAK a Saintset vették elő, és amiért igyekezett olyan látványosan tusolni minden mást az NFL.

Az a helyzet, hogy szerintem ahol olyan "régi vágású", keménykedős D felfogás/edző van, ott kb. mindenhol volt valamiféle bounty, amiről mindenki tudott. Ez a téma többször előkerült 2012-ben is, és tényleg feltűnő volt, hogy naponta jelentek meg cikkek, amik mosdatták az AFC North-t, úgy hogy senki nem vádolt senkit semmivel (najó, a Ravens előkerült, mint bounty hely). Konkrétan az NFL.com lehozott egy olyan cikket, aminek az volt a címe, hogy "Ohhh sok minden van az AFC North-ban, de bounty az nincs". Semelyik másik divről nem jött le, csak erről (sajnos kereshetetlen az NFL archívuma, és nem dobja fel nekem a google, de ez a cikk egy életre beleégett az agyamba, pont a helyzet abszurditása miatt) 😊
Gyurma Pappa
Régen még ilyen is volt, aztán a képeket töröltették:

 www.complex.com/sports/2013/09/most-brutal-hits-in-nfl-history/

 www.youtube.com/watch?v=xWidcj0J50Q

A bounty során ilyen nagyon fontos játékosokat sikerült kiütni, mint Massaqoui, Cribbs, meg egy punter 😊 A Ryan Clark Willis McGahhe kollízió viszont örök emlék marad
Fast Willie
Ez már szóra sem érdemes?



Polamalu hátulról letarolta a 81-est, majd Harrison kiütötte a QB-t, egy playen belül.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Mi ez 10 éves kihívás?

 fuzovelkifele.com/2020/05/james-harrison-boritekot-kapott-tomlintol-miutan-megbuntettek-szuksegtelen-durvasagert/?fbclid=IwAR0Di77aCr6ofkL2kMCiWpUIUFW1TgTvRhWpAxOaWLZ9iYSokgFnxQjF3jI
steelwolf
Harrison jó madárfióka, szívesen beleszarik a saját fészkébe.

Gondolom most lesz sztori, hogy bountyztunk, csak ő annyira idióta volt, hogy Peyton Manning helyett egy nonane senkit vágott haza...ezért egy üres lap volt a boriban, ...amit meg szégyenteljes lenne elmondani
Fast Willie
Ebből az ügyből 100%, hogy nem lesz semmi, de igazából ha egy 10 éves ügyet elővesznek, az igazi szégyen az NFL-re nézve lenne.

Már sokszor elmondtam, és most is elmondom: nem az zavar, hogy a Saintset megbüntették a bounty-zás miatt, hanem hogy miért CSAK a Saintset vették elő, és amiért igyekezett olyan látványosan tusolni minden mást az NFL.

Az a helyzet, hogy szerintem ahol olyan "régi vágású", keménykedős D felfogás/edző van, ott kb. mindenhol volt valamiféle bounty, amiről mindenki tudott. Ez a téma többször előkerült 2012-ben is, és tényleg feltűnő volt, hogy naponta jelentek meg cikkek, amik mosdatták az AFC North-t, úgy hogy senki nem vádolt senkit semmivel (najó, a Ravens előkerült, mint bounty hely). Konkrétan az NFL.com lehozott egy olyan cikket, aminek az volt a címe, hogy "Ohhh sok minden van az AFC North-ban, de bounty az nincs". Semelyik másik divről nem jött le, csak erről (sajnos kereshetetlen az NFL archívuma, és nem dobja fel nekem a google, de ez a cikk egy életre beleégett az agyamba, pont a helyzet abszurditása miatt) 😊
Gyurma Pappa
Régen még ilyen is volt, aztán a képeket töröltették:

 www.complex.com/sports/2013/09/most-brutal-hits-in-nfl-history/



A bounty során ilyen nagyon fontos játékosokat sikerült kiütni, mint Massaqoui, Cribbs, meg egy punter 😊 A Ryan Clark Willis McGahhe kollízió viszont örök emlék marad

Szerkesztette: Willie Parker