Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Én tartok tőle, hogy illúzió, hogy jók vagyunk, több okból is:

a) Koordinátorok és pozíciós edzők alig adnak hozzá, inkább elvesznek.

- Fichtner nem volt képes Masonnal semmit mutatni, totál esetleges volt a játékunk, de BB-vel persze jobb az összkép (ha ő egészséges!).
- Most van egy csomó variálható célpont, össze kellene rakni egy értelmes sémát, de a futójátéktól tartok, ami a biztos alap kellene hogy legyen egy inkonzisztenciára hajlamos QB mellett.

- Butler megkapta az összes puzzle-t, csak így volt képes működni az elgondolása. Ebből a puzzle-ből elment/kiesett egy fontos elem - a lá Shazier! Remélem, hogy az eredmény nem ugyanaz a katyvasz lesz!

b) Def alapja a runstop first és a blitz volt. Hargrave jobban fog hiányozni, mint hinnénk, Hampton óta a legtöbb kettőzést ő volt képes megbontani és gyakorlatilag 0 középső futás jött át rajta. Én ezért tettem volna rá a fr tag-et, mint Budra.

Én ezért is ruháztam volna be egy DT-be, ha már Dupree marad. Mondjuk szerintem Claypool jó húzás, de Highsmith talán eggyel később is bent lett volna, a második húzással én DT-t szereztem volna (lényegében minden pickünk csúszhatott volna egyet és max Brooks nincs). Carlos Davis elég nagy projekt, de legalább hoztunk DT-t, illetve Coatney még a jobbfajta UDFA-k közé sorolható.

c.) A futásblokkolásban Foster volt az egyik legjobb, jó lett volna, ha még egy évet vállal. Wis elméletben képes lehet pótolni, de meglátjuk, hogy a pályára tudjuk-e ezt rakni. Esetleg halászhatunk a lepattanóból, mert értelmes runblock falakban van túltöltöttség jelenleg, így várható kivágás. Jets, Jax, Hawks, Cardinals elég fullon vannak - pl DJ Flukernek örülnék egy prove it-tel.

d.) A lejáróktól nem félek, szerintem ez egy do or die év lesz mindenkinek, mert elméletben tele van a keret, sokat költöttünk rá mindkét oldalon. 2022-re már sokat kell variálni cap-ügyileg, és Bentől ott már nagyon sok függ.
Fast Willie
Fluker immáron a Ravens-é.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Én tartok tőle, hogy illúzió, hogy jók vagyunk, több okból is:

a) Koordinátorok és pozíciós edzők alig adnak hozzá, inkább elvesznek.

- Fichtner nem volt képes Masonnal semmit mutatni, totál esetleges volt a játékunk, de BB-vel persze jobb az összkép (ha ő egészséges!).
- Most van egy csomó variálható célpont, össze kellene rakni egy értelmes sémát, de a futójátéktól tartok, ami a biztos alap kellene hogy legyen egy inkonzisztenciára hajlamos QB mellett.

- Butler megkapta az összes puzzle-t, csak így volt képes működni az elgondolása. Ebből a puzzle-ből elment/kiesett egy fontos elem - a lá Shazier! Remélem, hogy az eredmény nem ugyanaz a katyvasz lesz!

b) Def alapja a runstop first és a blitz volt. Hargrave jobban fog hiányozni, mint hinnénk, Hampton óta a legtöbb kettőzést ő volt képes megbontani és gyakorlatilag 0 középső futás jött át rajta. Én ezért tettem volna rá a fr tag-et, mint Budra.

Én ezért is ruháztam volna be egy DT-be, ha már Dupree marad. Mondjuk szerintem Claypool jó húzás, de Highsmith talán eggyel később is bent lett volna, a második húzással én DT-t szereztem volna (lényegében minden pickünk csúszhatott volna egyet és max Brooks nincs). Carlos Davis elég nagy projekt, de legalább hoztunk DT-t, illetve Coatney még a jobbfajta UDFA-k közé sorolható.

c.) A futásblokkolásban Foster volt az egyik legjobb, jó lett volna, ha még egy évet vállal. Wis elméletben képes lehet pótolni, de meglátjuk, hogy a pályára tudjuk-e ezt rakni. Esetleg halászhatunk a lepattanóból, mert értelmes runblock falakban van túltöltöttség jelenleg, így várható kivágás. Jets, Jax, Hawks, Cardinals elég fullon vannak - pl DJ Flukernek örülnék egy prove it-tel.

d.) A lejáróktól nem félek, szerintem ez egy do or die év lesz mindenkinek, mert elméletben tele van a keret, sokat költöttünk rá mindkét oldalon. 2022-re már sokat kell variálni cap-ügyileg, és Bentől ott már nagyon sok függ.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Tök őszintén, szerintem önámítás az, hogy win nowban, és egy season ending sérülésből visszajövő, öreg QB-ban bízzuk mindenünket.
Ezzel a KC-vel, Ravens-el szerintem nagyon slim chance-ünk van most, és inkább arra kellene fókuszálni, hogy stabil csapatunk legyen, és ne essünk le bottom szintre a jövőre nézve.
tenorx
Szerintem: a csapat stabil, masszív. Fr QB nélkül sem esett össze. 14 meccs ment Ben nélkül, 8-6-ra hoztuk le, két tapasztalatlan backup QB-val. Szvsz ha nem újonc mind a kettő, hanem az egyik egy leharcolt veterán, meglett volna a pozitív szezon.
Ami nálam azt is jelenti, hogy a csapat van annyira komplett, hogy ha egy nem elit, de jó QB teljesítményt hozzáteszünk, akkor sima PO szint.

Nem gondolom önámításnak (nem ismerem Ben állapotát) és én elsősorban nem is a játékosok között keresném a gyenge láncszemet. Úgy gondolom, ez a játékosállomány elég lenne egy PO runra, de a kordinátorokban ezt nem látom. Pontosabban bennük látom egy nagyobb siker legfőbb akadályát.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Már mástól is olvastam hogy majd Rózen így meg úgy, mit kell tudni erről a gyerekről azon kívül hogy a Cards úgy szabadult tőle 1évvel miután 1.körben draftolta mintha ő lenne a vuhani 0.beteg, aztán a Miami inkább a 'Tujáért tankolt mintsem benne a gyerebogáron kívül mást is lásson?
Ha Deebo-nál bevált anno h senkinek sem kellett, aztán végül mégiscsak ráfanyalodtunk és aranybánya lett a paliból akkor majd biztos Rózsinál is ez lesz a siker záloga? 😀 Van rá más éppkézláb magyarázat?
The terrible towel
Nem Rosen szabadulasa volt a cel hanem Tua-Murray megszerzese. 1 fokkal azert igy jobb a helyzet.

Deebo egy mas eset volt a Ravens es a Vasas is tele volt piszok jo vedokkel, de tudtak hogy jo lesz csak adott pillanatban volt jobb. B Billick-et olvasd el rola
no
Ok, értem, annyi csak hogy engem meglep h ennyiszer felmerül még bárhol is a neve amikor a megváltást keresése folyik QB poszton. Miután 2csapat már leírta őt, számomra egy projekt maximum, akiből bizonyos mázlifaktorral még lehet olyan játékos mint mondjuk college-ban volt. Projektünk viszont van elég, 2 is és mindkettő elég pipaszár lábakon álldogál. Számomra sokkal inkább egy tiszta lap, mint egy máshol többször elhasalt fazon.


The terrible towel
Van? Szerintem egy sincs.
több mint 4 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Már mástól is olvastam hogy majd Rózen így meg úgy, mit kell tudni erről a gyerekről azon kívül hogy a Cards úgy szabadult tőle 1évvel miután 1.körben draftolta mintha ő lenne a vuhani 0.beteg, aztán a Miami inkább a 'Tujáért tankolt mintsem benne a gyerebogáron kívül mást is lásson?
Ha Deebo-nál bevált anno h senkinek sem kellett, aztán végül mégiscsak ráfanyalodtunk és aranybánya lett a paliból akkor majd biztos Rózsinál is ez lesz a siker záloga? 😀 Van rá más éppkézláb magyarázat?
The terrible towel
Nem Rosen szabadulasa volt a cel hanem Tua-Murray megszerzese. 1 fokkal azert igy jobb a helyzet.

Deebo egy mas eset volt a Ravens es a Vasas is tele volt piszok jo vedokkel, de tudtak hogy jo lesz csak adott pillanatban volt jobb. B Billick-et olvasd el rola
no
Ok, értem, annyi csak hogy engem meglep h ennyiszer felmerül még bárhol is a neve amikor a megváltást keresése folyik QB poszton. Miután 2csapat már leírta őt, számomra egy projekt maximum, akiből bizonyos mázlifaktorral még lehet olyan játékos mint mondjuk college-ban volt. Projektünk viszont van elég, 2 is és mindkettő elég pipaszár lábakon álldogál. Számomra sokkal inkább egy tiszta lap, mint egy máshol többször elhasalt fazon.

Ok, Deebo nem jó példa volt 😉
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Már mástól is olvastam hogy majd Rózen így meg úgy, mit kell tudni erről a gyerekről azon kívül hogy a Cards úgy szabadult tőle 1évvel miután 1.körben draftolta mintha ő lenne a vuhani 0.beteg, aztán a Miami inkább a 'Tujáért tankolt mintsem benne a gyerebogáron kívül mást is lásson?
Ha Deebo-nál bevált anno h senkinek sem kellett, aztán végül mégiscsak ráfanyalodtunk és aranybánya lett a paliból akkor majd biztos Rózsinál is ez lesz a siker záloga? 😀 Van rá más éppkézláb magyarázat?
The terrible towel
Nem Rosen szabadulasa volt a cel hanem Tua-Murray megszerzese. 1 fokkal azert igy jobb a helyzet.

Deebo egy mas eset volt a Ravens es a Vasas is tele volt piszok jo vedokkel, de tudtak hogy jo lesz csak adott pillanatban volt jobb. B Billick-et olvasd el rola
több mint 4 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Már mástól is olvastam hogy majd Rózen így meg úgy, mit kell tudni erről a gyerekről azon kívül hogy a Cards úgy szabadult tőle 1évvel miután 1.körben draftolta mintha ő lenne a vuhani 0.beteg, aztán a Miami inkább a 'Tujáért tankolt mintsem benne a gyerebogáron kívül mást is lásson?
Ha Deebo-nál bevált anno h senkinek sem kellett, aztán végül mégiscsak ráfanyalodtunk és aranybánya lett a paliból akkor majd biztos Rózsinál is ez lesz a siker záloga? 😀 Van rá más éppkézláb magyarázat?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
qb draftot, draftolatlant nem hiányoltok?
gedam
Én nem...drafton olyan akiért érdemes lett volna, nem volt. Próbálkoztunk mi középső körökkel korábban, nem igazán működött, Rudi most sem igazán működik, bár nyilván az ember még nem dobja kukába, csak látja a határait.
Jövőre szerintem mehet első körben valami QB felé a csapat. Ha szarok leszünk idén, akkor felcsere nélkül, ha jók, akkor azzal. De lehet letelik a két BB év a szokásos langyossággal, aztán egy átmeneti év után cél a jó draftpozi.

Aztán lehet ha már Wintson iránt érdeklődtünk, akkor elhozzuk Camet egy évre és hátha ő visz minket tovább, ha Ben szerződése kipörög...(ezt én sem gondoltam komolyan természetesen 😀)

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
qb draftot, draftolatlant nem hiányoltok?
gedam
Rozsdás, Rudolf és Kacsa mellé majd jön a Rózsás, ha kivágta a Miami.
több mint 4 éve
gedam 5 700
qb draftot, draftolatlant nem hiányoltok?
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Az hogy win-now van az nem kerdes. Bar attol nem feltetlenul ti vagytok a legeselyesebb hanem a KC.

Tavaly leirtam itt egy parszor mit csinaltam volna, de nem kezdem ujra es mar mindegy is.

Ez kb a depth chartotok:
O: BB (Rudi)-Coner ( McFarland )-Juju-Washington-D.Johnson (Switzer)-Ebron ( skot )-Villaneueva-Stefen W-Punci-DeCastro-Feiler
D: McCullers-Tuitt-Heyward (Alualu)-Bush-Vince-Watt-Bud-Haden-Nelson (Hilton)-Edmunds-Minkah (Sutton)

Alahuzva '21, dolve '22-ben lejar a szerzodes, zarojelben a fo csere. Gyakorlatilag egy uj csapat kell ahol a draftok el fogjak donteni a csapat sorsat, mert a feledzesben nem hiszek nalatok, de a minoseg mennyisegben most utos csapat lesz ahol majd BB-Coner-Ebron egeszsege eldontheti a merleg nyelvet. De a BB formaja a kulcs es ami tavaly mukodott az iden is fog. Halkan ideirom hogy nem is BB-vel nyernek hanem a D-el, de az egojat valahogy meg kell gyozni hogy ez az o otlete.

Es a Vasas nem fog melyre esni mert itt akaras minimum lesz.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Nekem egy bajom van a drafttal, hogy kezdőt nem sikerült hozni. Bár tudom, hogy ezekkel a needekkel és ennyire kevés drafttőkével ez elég lehetetlen is lett volna. A szezon úgy is azon múlik, hogy BB mennyire hozza majd magát.

Ez volt az a draft, ahol ránézésre nagy hülyeséget nem csináltunk, most ebből ennyit lehetett kihozni.
Szokol
Csak a kíváncsiság végett, ki lett volna az, aki azonnal kezdő lett volna? Ok, Chase Young most nem ér...talán az első koros ILB-kel tudtuk volna cserélni Vincét, de mondjuk az sem olyan gáz. Nekem elég most Minkah erről a draftrol, bár nagyon tetszik Claypool és Highsmith.
Klaci79
"Bár tudom, hogy ezekkel a needekkel és ennyire kevés drafttőkével ez elég lehetetlen is lett volna."
több mint 4 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Tök őszintén, szerintem önámítás az, hogy win nowban, és egy season ending sérülésből visszajövő, öreg QB-ban bízzuk mindenünket.
Ezzel a KC-vel, Ravens-el szerintem nagyon slim chance-ünk van most, és inkább arra kellene fókuszálni, hogy stabil csapatunk legyen, és ne essünk le bottom szintre a jövőre nézve.
tenorx
A GreenBay most talán úgytünik valami hasonlót akar amit írsz A-roddal, meglátjuk melyik a helyes(?), jobb út...

Bár abban sem vagyok biztos, hogy mi mindent Ben alá toltunk, azért D oldalon is van építkezés, elég sok 1kör van benne

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tök őszintén, szerintem önámítás az, hogy win nowban, és egy season ending sérülésből visszajövő, öreg QB-ban bízzuk mindenünket.
Ezzel a KC-vel, Ravens-el szerintem nagyon slim chance-ünk van most, és inkább arra kellene fókuszálni, hogy stabil csapatunk legyen, és ne essünk le bottom szintre a jövőre nézve.
több mint 4 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Nem értem. Tavaly az O volt rottyon és nem csak Ben miatt. A D karcolt szépen, különösen azért is, mert a sec Nelsonnal és MInkah-val szintet lépett. Nekem pont az lett volna a luxus pick, ha a D-be hozunk játékost, vagyis olyat, aki fixen nem lép pályára az elején...
Klemó
Így van! A D-be két pozicióba lehetett volna hozni olyan embert aki jobb lehet, mint a jelenleg kezdő, SS és ILB (Edm, Vini), de azok már kimentek az első körben vagy a második elején. (Az NT felhozatalt nem ismertem). ÉS mivel Ben miatt winnow mód van, neki kellett fegyver, és egy ilyen RZ target WR már első évében hozhat eredményt (és ilyen RB is segíthet ha beválik, a többi azokban a körökben már depth, szerencsével gyémánt).
Ettől függetlenül én is ILB-t és S vártam, de nem idei "megtérüléssel", azokat is hosszabb távra.
De pont a fentiek miatt mondom azt, hogy sztem így sem lett rossz a draftunk.

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nem értem. Tavaly az O volt rottyon és nem csak Ben miatt. A D karcolt szépen, különösen azért is, mert a sec Nelsonnal és MInkah-val szintet lépett. Nekem pont az lett volna a luxus pick, ha a D-be hozunk játékost, vagyis olyat, aki fixen nem lép pályára az elején...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Nekem egy bajom van a drafttal, hogy kezdőt nem sikerült hozni. Bár tudom, hogy ezekkel a needekkel és ennyire kevés drafttőkével ez elég lehetetlen is lett volna. A szezon úgy is azon múlik, hogy BB mennyire hozza majd magát.

Ez volt az a draft, ahol ránézésre nagy hülyeséget nem csináltunk, most ebből ennyit lehetett kihozni.
Szokol
Csak a kíváncsiság végett, ki lett volna az, aki azonnal kezdő lett volna? Ok, Chase Young most nem ér...talán az első koros ILB-kel tudtuk volna cserélni Vincét, de mondjuk az sem olyan gáz. Nekem elég most Minkah erről a draftrol, bár nagyon tetszik Claypool és Highsmith.
Klaci79
Én a DL/OL környékén keresgélem a megoldásokat
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Nekem egy bajom van a drafttal, hogy kezdőt nem sikerült hozni. Bár tudom, hogy ezekkel a needekkel és ennyire kevés drafttőkével ez elég lehetetlen is lett volna. A szezon úgy is azon múlik, hogy BB mennyire hozza majd magát.

Ez volt az a draft, ahol ránézésre nagy hülyeséget nem csináltunk, most ebből ennyit lehetett kihozni.
Szokol
Csak a kíváncsiság végett, ki lett volna az, aki azonnal kezdő lett volna? Ok, Chase Young most nem ér...talán az első koros ILB-kel tudtuk volna cserélni Vincét, de mondjuk az sem olyan gáz. Nekem elég most Minkah erről a draftrol, bár nagyon tetszik Claypool és Highsmith.
Klaci79
Szerintem Claypool itt a picit luxus pick.
Helyette jöhetett volna Johnson/Diggs (akik ki is mentek rögtön utána) vagy Fulton, akikben bőven ott a potenciál, hogy kezdő, quality cornerek lesznek.
LB sorba Willie Gay jöhetett volna szerintem.
Safetyként Chinn, de akkor Edmunds hivatalosan kuka.
tenorx
Nem gondolom, hogy bármelyik jobb azonnal, mint Haden-Nelson, cserébe viszont bizonytalan. Fulton különösen, akiről eddig leginkább az a pozitívum, hogy onnan sok jó DB jött. Edmunds-hoz képest szerintem meg Brooks is előrelépés, de úgyse dobjuk ki az első kört 3 év után.
Klaci79
edmunccal ugyan az a baj, mint buddal. nem teljesite az elso korehez kepest. es ha jovore megtaltosodik epp ugy, mint bud? ettol meg hozhattunk volna olcso vagy annak tuno S-t kankurrencianak 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nekem egy bajom van a drafttal, hogy kezdőt nem sikerült hozni. Bár tudom, hogy ezekkel a needekkel és ennyire kevés drafttőkével ez elég lehetetlen is lett volna. A szezon úgy is azon múlik, hogy BB mennyire hozza majd magát.

Ez volt az a draft, ahol ránézésre nagy hülyeséget nem csináltunk, most ebből ennyit lehetett kihozni.
Szokol
Csak a kíváncsiság végett, ki lett volna az, aki azonnal kezdő lett volna? Ok, Chase Young most nem ér...talán az első koros ILB-kel tudtuk volna cserélni Vincét, de mondjuk az sem olyan gáz. Nekem elég most Minkah erről a draftrol, bár nagyon tetszik Claypool és Highsmith.
Klaci79
Szerintem Claypool itt a picit luxus pick.
Helyette jöhetett volna Johnson/Diggs (akik ki is mentek rögtön utána) vagy Fulton, akikben bőven ott a potenciál, hogy kezdő, quality cornerek lesznek.
LB sorba Willie Gay jöhetett volna szerintem.
Safetyként Chinn, de akkor Edmunds hivatalosan kuka.
tenorx
Nem gondolom, hogy bármelyik jobb azonnal, mint Haden-Nelson, cserébe viszont bizonytalan. Fulton különösen, akiről eddig leginkább az a pozitívum, hogy onnan sok jó DB jött. Edmunds-hoz képest szerintem meg Brooks is előrelépés, de úgyse dobjuk ki az első kört 3 év után.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem egy bajom van a drafttal, hogy kezdőt nem sikerült hozni. Bár tudom, hogy ezekkel a needekkel és ennyire kevés drafttőkével ez elég lehetetlen is lett volna. A szezon úgy is azon múlik, hogy BB mennyire hozza majd magát.

Ez volt az a draft, ahol ránézésre nagy hülyeséget nem csináltunk, most ebből ennyit lehetett kihozni.
Szokol
Csak a kíváncsiság végett, ki lett volna az, aki azonnal kezdő lett volna? Ok, Chase Young most nem ér...talán az első koros ILB-kel tudtuk volna cserélni Vincét, de mondjuk az sem olyan gáz. Nekem elég most Minkah erről a draftrol, bár nagyon tetszik Claypool és Highsmith.
Klaci79
Szerintem Claypool itt a picit luxus pick.
Helyette jöhetett volna Johnson/Diggs (akik ki is mentek rögtön utána) vagy Fulton, akikben bőven ott a potenciál, hogy kezdő, quality cornerek lesznek.
LB sorba Willie Gay jöhetett volna szerintem.
Safetyként Chinn, de akkor Edmunds hivatalosan kuka.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nekem egy bajom van a drafttal, hogy kezdőt nem sikerült hozni. Bár tudom, hogy ezekkel a needekkel és ennyire kevés drafttőkével ez elég lehetetlen is lett volna. A szezon úgy is azon múlik, hogy BB mennyire hozza majd magát.

Ez volt az a draft, ahol ránézésre nagy hülyeséget nem csináltunk, most ebből ennyit lehetett kihozni.
Szokol
Csak a kíváncsiság végett, ki lett volna az, aki azonnal kezdő lett volna? Ok, Chase Young most nem ér...talán az első koros ILB-kel tudtuk volna cserélni Vincét, de mondjuk az sem olyan gáz. Nekem elég most Minkah erről a draftrol, bár nagyon tetszik Claypool és Highsmith.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Nekem egy bajom van a drafttal, hogy kezdőt nem sikerült hozni. Bár tudom, hogy ezekkel a needekkel és ennyire kevés drafttőkével ez elég lehetetlen is lett volna. A szezon úgy is azon múlik, hogy BB mennyire hozza majd magát.

Ez volt az a draft, ahol ránézésre nagy hülyeséget nem csináltunk, most ebből ennyit lehetett kihozni.
Szokol
de hoztunk. csak nem a drafton, hanem tavaly, szoval elorehoztuk a draftunkat. Bush trade miatt a harmadik kort veszitettuk, a Minka miatt az elso kort veszitettuk.

ha van 1, 2, 3 eleje, 3 kozepe, 4, 5, 6, 7 korunk, akkor van mit csinalni, most nem volt.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Nekem egy bajom van a drafttal, hogy kezdőt nem sikerült hozni. Bár tudom, hogy ezekkel a needekkel és ennyire kevés drafttőkével ez elég lehetetlen is lett volna. A szezon úgy is azon múlik, hogy BB mennyire hozza majd magát.

Ez volt az a draft, ahol ránézésre nagy hülyeséget nem csináltunk, most ebből ennyit lehetett kihozni.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/95163534_100608388294702_2888138652015863364_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ClUgKV39Y6IQ7kNvgH8zx2R&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfA3HCYK1pvp4wc6TpI1nX827SWaILRUNz8hQZ6MyeT_8A&oe=663EAB56
Pittsburgh Steelers on Instagram: "The Burgh Bunch! Introducing the 2020 #SteelersDraft Class!"
86K likes, 844 comments - steelers on April 26, 2020: "The Burgh Bunch! Introducing the 2020 #SteelersDraft Class!".