Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
hát ezúttal a kérdéses rosszat jelentett...utolsó pillanatban legjobb ILB/CB nélkül...fasza...szart sem ér a másik oldalon egy kezdő futó, amikor a másik kezdő ott van, mert Drake nem gyengébb
több mint 4 éve
Egy dologra lehetett számítani, kiesik a kezdő futójuk, faluk gyengül, erre kiesik a cover ILB-nk és a kezdő CB-nk 😊 Innen szép nyerni.
több mint 4 éve
Ebron játsz ma nem tudja valaki? Örlődök Pat és Kyle Pitts között Fantasy-ben.
több mint 4 éve
Félreértesz. Az, hogy egy ilyen futásnál a center ott van 30 yard környékén az mindig dícséretet érdemel és tényleg komolyan írtam, hogy ez a blokk ott egy centertől egy safetyn nem számonkérhető. De egyébként hiszem, hogy év végén lesz egy-kettő olyan play, ahol itt is zúzni fog.Jó volt ez, 6 rookie játszott, abból 4 kezdő az offense-ben. Lehet betlizünk, de ha ők fejlődnek, ez csak jobb lesz. Mentalitással nem volt gond senkinél, a többi meg meló kérdése.Ez egy védőbravúr volt, de Green tudott volna úgy mozogni, hogy erre esélye se legyen. De azért ő egy center és nem arra edz, hogy egy 30 yardos sprint végén a safety ellen hogy blokkoljon. 😀Bizony-bizony, ott a védő nagyot ment(ett).www.instagram.com/p/CT0mq_rAHt0/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR0fYbPNm_mTsVxAav4gnFlkLLAFiOTseVn0ixY4YrAF0ifNbNoO05fXL8IHa itt Green eltalálja az emberét, megvan a TD.
thebeke
Spy
Reggio1914
Emellett az, ahogy Freimuth kiblokkolta az emberét az volt a tökéletes szépség, Én azt néztem vissza többször....
Klemó
Spy
több mint 4 éve
Jó volt ez, 6 rookie játszott, abból 4 kezdő az offense-ben. Lehet betlizünk, de ha ők fejlődnek, ez csak jobb lesz. Mentalitással nem volt gond senkinél, a többi meg meló kérdése.Ez egy védőbravúr volt, de Green tudott volna úgy mozogni, hogy erre esélye se legyen. De azért ő egy center és nem arra edz, hogy egy 30 yardos sprint végén a safety ellen hogy blokkoljon. 😀Bizony-bizony, ott a védő nagyot ment(ett).www.instagram.com/p/CT0mq_rAHt0/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR0fYbPNm_mTsVxAav4gnFlkLLAFiOTseVn0ixY4YrAF0ifNbNoO05fXL8IHa itt Green eltalálja az emberét, megvan a TD.
thebeke
Spy
Reggio1914
Emellett az, ahogy Freimuth kiblokkolta az emberét az volt a tökéletes szépség, Én azt néztem vissza többször....
Klemó
több mint 4 éve
Riporteri kérdésre Watt elmondta, hogy Ingram rutinja és tapasztalata nagyon sokat jelent neki és Highsmithnek is. Új dolgokat tanulnak. Igazából ez látszik a pályán is és a jövőre nézve nagyon jó hír, mert azon felül, hogy a fiatalok is tudnak fejlődni, és a legjobb védőnk is fejlődni tud, Ingramot is szépen "fiatalon tartja" mert ebben a mentori szerepben jól is érzi magát.
több mint 4 éve
Ez egy védőbravúr volt, de Green tudott volna úgy mozogni, hogy erre esélye se legyen. De azért ő egy center és nem arra edz, hogy egy 30 yardos sprint végén a safety ellen hogy blokkoljon. 😀Bizony-bizony, ott a védő nagyot ment(ett).www.instagram.com/p/CT0mq_rAHt0/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR0fYbPNm_mTsVxAav4gnFlkLLAFiOTseVn0ixY4YrAF0ifNbNoO05fXL8IHa itt Green eltalálja az emberét, megvan a TD.
thebeke
Spy
Reggio1914
Emellett az, ahogy Freimuth kiblokkolta az emberét az volt a tökéletes szépség, Én azt néztem vissza többször....
több mint 4 éve
Űrulla aszonta ŐBensége, hogy szar, ezzel kell élnie, minek fickándozott az OkiSztéten Rudival, mikor ez komplett felségárulás. Ez presezlonyba odáig fajult, hogy Rudi es Dijontét dobálta feszt, pedigpedig...Washington nekem Dió előtt van, de nem igazán kap lehetőséget, valamit hiányolnak az edzők benne. Sanders sorsára jut, pedig igazi paraszti erő van benne és mentalitás, munkamorál.Ki persze. Most hallottam eloszor. Bevallom kevesbe kovetem a hireket. Csak a meccset nezem. Vagy ha egyeb valamire felkapom a fejem.Talán kimaradtál abból a nyilatkozatből mikor ŐBensége megpendítette, hogy a legjobb konf a MAC, főleg micsoda felejthetetlen teheccségű passzjátékosok vannak onnat, mint DiontéJohannzon, meg persze őszerénysége.Jelzem Ebron sérültlistára került, ráadásul Hamstring sérüléssel, ami nem szokott gyorsan gyógyulni. LEhet 1-2 hétre elveszítjük.Akkor most johet talan a bizonyitasi lehetosege a rookie nak. Mas, nem ereztetek megint ugy, hogy ben es az off egy kicsit tulzoan kereste d. johnsont? Nem neztem leosztast, de az elso felidoben...
Klaci79
Ha passz jatek volt es palyan volt, akkor nem mondom hogy mindig de alapbol ugy tunt mintha ot keresne ben jobban. Tavaly volt erre egyertelmubb pelda. De akkor sem ertettem miert volt ugy.
Amikor nekem washington jateka kb ugyanannyira tetszik, ha nem jobban, mert kevesebbet droppol, fizikalisan is erosebbnek tunik ha egy az egyben van feldobva neki....
Szoval ot miert nem szorjuk ugy meg mint D. J. ont? O ben szerelemgyermeke vagy mi, avagy ben mondta hogy ot valasszuk drafton es ezert?
gabor25
sutianap
De gondoltam hogy valami ilyen szerelmi effektus lehet. Mert nagyon latvanyosan ment tavaly is a tomes.
De washingtont rajtam kivul preferalja meg valaki. Mert juju/clay/dj ok mindig alapnak szamitanak. De wash nalam semmivel nem mutat kevesebbet mint mondjuk clay/dj. Max az hogy kevesebb labdat kap. Sajnos.
Es oszinten szolva meg az egyik wr unkben sem latom az ab szeru jatekost. Azt, akit szinte barmikor lehetett megjatszani, szamitani ra stb... Aki igazi nr 1. De emelett csak azt latom. Mintha ben ezt a szerepet akarna osztani dj re. De kozel nem hasonlo a ket szint. Ami volt ab. Mert o benne van kicsi ebron effektus. Meg az, hogy talan fizikuma miatt kevesbe megbizhato elkapasokkor. Ami jo arra hogy elszakadjon (vekonyabb/agilisebb) de egy nagyobb uteskor talan emiatt is konnyebben kiutheto a labda vagy megzavarhato a jateka.
Most megneztem a sulyuk osszehasonlitasat. Es 183 lb (83 kg kb) dj vs 210 lb (95 kg kb ) washington. Ez az amit latni veltem. Bar nem tudom masnak is hasonlo a velemenye. Nem tunik soknak a kulonbseg, de az utkozesek, labdamegorzes, vagy hogy tudja fizikalisan blokkolni a vedot en latni veltem ezt az elonyt wash iranyaba. Mig a sebesseget/agilitast kicsit jobbnak bar nem annyival dj nek.
gabor25
Tud blokkolni, pedig majomhoszú kezei vannak, egy DB edző imádná. A catch radiusa emiatt hatalmas és erős a keze.
Gyakorlatilag egy RB alkata van,iszonyat hosszú kezekkel. Szinte egyedülálló adottságok, nem véletlenül húztuk ott, ahol.Mi nem találtuk meg a módját, hogyan használjuk.
Szürke eminenciás ő, nem sztár alkat, remélem, valaki megtalálja, hogyan használja a ligában.
Spy
m.youtube.com/watch?v=D-ua0GBI0Zc

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Mi van felénk, nem értem:Pont ezt szeretnem volna megosztani. www.behindthesteelcurtain.com/2021/9/17/22679865/steelers-injury-report-3-new-players-now-questionable-for-sundays-game-haden-bush-gentry-davis-ebron
Ebron most mégis edz és akkor nyilván játszik is.
Egyszer csak ágyék sérülés Bushnál és Hadennél, valamint boka Gentry-nél.
Remélem rendben lesz legalább az előbbi kettő.
Davis helyett majd Mondeaux jöhet a ps-ből.
Klaci79
Ebron dnp. Aztan fp. Lehet gentry hianya/serulese miatt kellett hamarabb visszajonnie hogy legyen te es te csere?
Vagy csak belicheck est jatszunk. Amit nem hinnek.
Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
Mi van felénk, nem értem:Ebron most mégis edz és akkor nyilván játszik is.
Egyszer csak ágyék sérülés Bushnál és Hadennél, valamint boka Gentry-nél.
Remélem rendben lesz legalább az előbbi kettő.
Davis helyett majd Mondeaux jöhet a ps-ből.
több mint 4 éve
Josh Jacobs nem játszik ellenünk...kereshetek új futót a fantasy csapatba
több mint 4 éve
Washington nekem Dió előtt van, de nem igazán kap lehetőséget, valamit hiányolnak az edzők benne. Sanders sorsára jut, pedig igazi paraszti erő van benne és mentalitás, munkamorál.Ki persze. Most hallottam eloszor. Bevallom kevesbe kovetem a hireket. Csak a meccset nezem. Vagy ha egyeb valamire felkapom a fejem.Talán kimaradtál abból a nyilatkozatből mikor ŐBensége megpendítette, hogy a legjobb konf a MAC, főleg micsoda felejthetetlen teheccségű passzjátékosok vannak onnat, mint DiontéJohannzon, meg persze őszerénysége.Jelzem Ebron sérültlistára került, ráadásul Hamstring sérüléssel, ami nem szokott gyorsan gyógyulni. LEhet 1-2 hétre elveszítjük.Akkor most johet talan a bizonyitasi lehetosege a rookie nak. Mas, nem ereztetek megint ugy, hogy ben es az off egy kicsit tulzoan kereste d. johnsont? Nem neztem leosztast, de az elso felidoben...
Klaci79
Ha passz jatek volt es palyan volt, akkor nem mondom hogy mindig de alapbol ugy tunt mintha ot keresne ben jobban. Tavaly volt erre egyertelmubb pelda. De akkor sem ertettem miert volt ugy.
Amikor nekem washington jateka kb ugyanannyira tetszik, ha nem jobban, mert kevesebbet droppol, fizikalisan is erosebbnek tunik ha egy az egyben van feldobva neki....
Szoval ot miert nem szorjuk ugy meg mint D. J. ont? O ben szerelemgyermeke vagy mi, avagy ben mondta hogy ot valasszuk drafton es ezert?
gabor25
sutianap
De gondoltam hogy valami ilyen szerelmi effektus lehet. Mert nagyon latvanyosan ment tavaly is a tomes.
De washingtont rajtam kivul preferalja meg valaki. Mert juju/clay/dj ok mindig alapnak szamitanak. De wash nalam semmivel nem mutat kevesebbet mint mondjuk clay/dj. Max az hogy kevesebb labdat kap. Sajnos.
Es oszinten szolva meg az egyik wr unkben sem latom az ab szeru jatekost. Azt, akit szinte barmikor lehetett megjatszani, szamitani ra stb... Aki igazi nr 1. De emelett csak azt latom. Mintha ben ezt a szerepet akarna osztani dj re. De kozel nem hasonlo a ket szint. Ami volt ab. Mert o benne van kicsi ebron effektus. Meg az, hogy talan fizikuma miatt kevesbe megbizhato elkapasokkor. Ami jo arra hogy elszakadjon (vekonyabb/agilisebb) de egy nagyobb uteskor talan emiatt is konnyebben kiutheto a labda vagy megzavarhato a jateka.
Most megneztem a sulyuk osszehasonlitasat. Es 183 lb (83 kg kb) dj vs 210 lb (95 kg kb ) washington. Ez az amit latni veltem. Bar nem tudom masnak is hasonlo a velemenye. Nem tunik soknak a kulonbseg, de az utkozesek, labdamegorzes, vagy hogy tudja fizikalisan blokkolni a vedot en latni veltem ezt az elonyt wash iranyaba. Mig a sebesseget/agilitast kicsit jobbnak bar nem annyival dj nek.
gabor25
Tud blokkolni, pedig majomhoszú kezei vannak, egy DB edző imádná. A catch radiusa emiatt hatalmas és erős a keze.
Gyakorlatilag egy RB alkata van,iszonyat hosszú kezekkel. Szinte egyedülálló adottságok, nem véletlenül húztuk ott, ahol.Mi nem találtuk meg a módját, hogyan használjuk.
Szürke eminenciás ő, nem sztár alkat, remélem, valaki megtalálja, hogyan használja a ligában.
több mint 4 éve
Ki persze. Most hallottam eloszor. Bevallom kevesbe kovetem a hireket. Csak a meccset nezem. Vagy ha egyeb valamire felkapom a fejem.Talán kimaradtál abból a nyilatkozatből mikor ŐBensége megpendítette, hogy a legjobb konf a MAC, főleg micsoda felejthetetlen teheccségű passzjátékosok vannak onnat, mint DiontéJohannzon, meg persze őszerénysége.Jelzem Ebron sérültlistára került, ráadásul Hamstring sérüléssel, ami nem szokott gyorsan gyógyulni. LEhet 1-2 hétre elveszítjük.Akkor most johet talan a bizonyitasi lehetosege a rookie nak. Mas, nem ereztetek megint ugy, hogy ben es az off egy kicsit tulzoan kereste d. johnsont? Nem neztem leosztast, de az elso felidoben...
Klaci79
Ha passz jatek volt es palyan volt, akkor nem mondom hogy mindig de alapbol ugy tunt mintha ot keresne ben jobban. Tavaly volt erre egyertelmubb pelda. De akkor sem ertettem miert volt ugy.
Amikor nekem washington jateka kb ugyanannyira tetszik, ha nem jobban, mert kevesebbet droppol, fizikalisan is erosebbnek tunik ha egy az egyben van feldobva neki....
Szoval ot miert nem szorjuk ugy meg mint D. J. ont? O ben szerelemgyermeke vagy mi, avagy ben mondta hogy ot valasszuk drafton es ezert?
gabor25
sutianap
De gondoltam hogy valami ilyen szerelmi effektus lehet. Mert nagyon latvanyosan ment tavaly is a tomes.
De washingtont rajtam kivul preferalja meg valaki. Mert juju/clay/dj ok mindig alapnak szamitanak. De wash nalam semmivel nem mutat kevesebbet mint mondjuk clay/dj. Max az hogy kevesebb labdat kap. Sajnos.
Es oszinten szolva meg az egyik wr unkben sem latom az ab szeru jatekost. Azt, akit szinte barmikor lehetett megjatszani, szamitani ra stb... Aki igazi nr 1. De emelett csak azt latom. Mintha ben ezt a szerepet akarna osztani dj re. De kozel nem hasonlo a ket szint. Ami volt ab. Mert o benne van kicsi ebron effektus. Meg az, hogy talan fizikuma miatt kevesbe megbizhato elkapasokkor. Ami jo arra hogy elszakadjon (vekonyabb/agilisebb) de egy nagyobb uteskor talan emiatt is konnyebben kiutheto a labda vagy megzavarhato a jateka.
Most megneztem a sulyuk osszehasonlitasat. Es 183 lb (83 kg kb) dj vs 210 lb (95 kg kb ) washington. Ez az amit latni veltem. Bar nem tudom masnak is hasonlo a velemenye. Nem tunik soknak a kulonbseg, de az utkozesek, labdamegorzes, vagy hogy tudja fizikalisan blokkolni a vedot en latni veltem ezt az elonyt wash iranyaba. Mig a sebesseget/agilitast kicsit jobbnak bar nem annyival dj nek.
Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
Bizony-bizony, ott a védő nagyot ment(ett).www.instagram.com/p/CT0mq_rAHt0/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR0fYbPNm_mTsVxAav4gnFlkLLAFiOTseVn0ixY4YrAF0ifNbNoO05fXL8IHa itt Green eltalálja az emberét, megvan a TD.
thebeke
Spy
több mint 4 éve
www.instagram.com/p/CT0mq_rAHt0/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR0fYbPNm_mTsVxAav4gnFlkLLAFiOTseVn0ixY4YrAF0ifNbNoO05fXL8IHa itt Green eltalálja az emberét, megvan a TD.
thebeke
több mint 4 éve
több mint 4 éve
Ha Ebron-nak komoly a hammy-ja, akkor lehet hamar mesterré válhat. ediig nem ejtett. 1/1 😊"Sanyi a kiráály, Lali meg a császáár..." 😊Értelmetlen vita, Claypool a legnagyobb király 😛nana a legnagyobb király én vagyok 😀
empty taxi
polamalu
Minden elkapó másban jó. Juju a lehetetlen helyzetek megoldásában akár több ember között.
Claypool ugyanez. Ha nincs szabad ember akkor Ben úgy dobja, hogy a védőnek ne legyen esélye elkapni, az elkapónak meg ha van minimális, akkor azt Claypool és Juju megoldja (vagy nem).
Diódanté meg megfutja amit megrajzoltak neki, ha a védő bírja a tempót, akkor ki is esett, ha nem, megjátszható és elkapás (avagy drop).
Ebron meg mind együtt csak nem blokkol 😀 (ezt csak Szokolnak 😉 )
Postás Pat pedig majd Ebron tanonc lesz, csak tud blokkolni is. 😊
Reggio1914
több mint 4 éve
"Sanyi a kiráály, Lali meg a császáár..." 😊Értelmetlen vita, Claypool a legnagyobb király 😛nana a legnagyobb király én vagyok 😀
empty taxi
polamalu
Minden elkapó másban jó. Juju a lehetetlen helyzetek megoldásában akár több ember között.
Claypool ugyanez. Ha nincs szabad ember akkor Ben úgy dobja, hogy a védőnek ne legyen esélye elkapni, az elkapónak meg ha van minimális, akkor azt Claypool és Juju megoldja (vagy nem).
Diódanté meg megfutja amit megrajzoltak neki, ha a védő bírja a tempót, akkor ki is esett, ha nem, megjátszható és elkapás (avagy drop).
Ebron meg mind együtt csak nem blokkol 😀 (ezt csak Szokolnak 😉 )
Postás Pat pedig majd Ebron tanonc lesz, csak tud blokkolni is. 😊
több mint 4 éve
Értelmetlen vita, Claypool a legnagyobb király 😛nana a legnagyobb király én vagyok 😀
empty taxi
több mint 4 éve
Értelmetlen vita, Claypool a legnagyobb király 😛

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Teljesen más WR típusok és ne mértek egyet azzal, hogy egyik jobb a másiknál. Arra a TD-re, amit Johnson hozott nekünk a sarokban arra JuJu nem képes. De ugyanígy Johnson pedig arra nem, hogy középen 3 védő között kapjon el és hozzon ott még YAC-ot. De tudományosan leírva lentebb. 😀Onnan indult, hogy vajon Ben miért Diót tömi, miért nem Juju-t, nem mondta senki, hogy melyik jobb, mindegyik másban jó, de itt felvetődött a MAC kötődés, amiben egyébként szintén lehet valami 😊
Klemó
több mint 4 éve
Teljesen más WR típusok és ne mértek egyet azzal, hogy egyik jobb a másiknál. Arra a TD-re, amit Johnson hozott nekünk a sarokban arra JuJu nem képes. De ugyanígy Johnson pedig arra nem, hogy középen 3 védő között kapjon el és hozzon ott még YAC-ot. De tudományosan leírva lentebb. 😀
több mint 4 éve
Dzudzsák verekszik, erős, fizikálisabb, ezért van állandón belül, nem az útvonalai miatt jó, hanem a megbízhatósága miatt és az erős kezei miatt sőt blokkolni is hajlandó. Ő a 3rd down best option. Mindenben jó, de nincs kiemelkedő készsége, de azt mindig hozza, ezért ő a firstd down machine köztük. Amíg Pat be nem kezd.közelibe nincs DzsudzsunakAzért szvsz ő szeparálódik leggyorsabban a WR-jeink közül, ezt nem kell elvenni tőle. Ha nem is szorongás nélkül, amit a dropok mutatnak.Talán kimaradtál abból a nyilatkozatből mikor ŐBensége megpendítette, hogy a legjobb konf a MAC, főleg micsoda felejthetetlen teheccségű passzjátékosok vannak onnat, mint DiontéJohannzon, meg persze őszerénysége.Jelzem Ebron sérültlistára került, ráadásul Hamstring sérüléssel, ami nem szokott gyorsan gyógyulni. LEhet 1-2 hétre elveszítjük.Akkor most johet talan a bizonyitasi lehetosege a rookie nak. Mas, nem ereztetek megint ugy, hogy ben es az off egy kicsit tulzoan kereste d. johnsont? Nem neztem leosztast, de az elso felidoben...
Klaci79
Ha passz jatek volt es palyan volt, akkor nem mondom hogy mindig de alapbol ugy tunt mintha ot keresne ben jobban. Tavaly volt erre egyertelmubb pelda. De akkor sem ertettem miert volt ugy.
Amikor nekem washington jateka kb ugyanannyira tetszik, ha nem jobban, mert kevesebbet droppol, fizikalisan is erosebbnek tunik ha egy az egyben van feldobva neki....
Szoval ot miert nem szorjuk ugy meg mint D. J. ont? O ben szerelemgyermeke vagy mi, avagy ben mondta hogy ot valasszuk drafton es ezert?
gabor25
sutianap
Spy
sutianap
Viszont Dió sokkal jobb útvonalakat fut, cserébe inkonzisztens, mint láttuk ám benne van big play. Ben-nél láttuk, AB-nél is, ő a jó útvonalfutókat kedveli, ahol gyrosan lehet osztani a labdát. AB azért volt jó, mert mindkettőt tudta egy idő után.
YAC-ban mindkettő jó, ha megadódik, de mindkettő a saját képességei miatt. ebben Juju szinte McDonald, Dió szinte Holmes.
Én is Juju stílusát kedvelem, Ben a Big play potenciált, miközben egy megbízható célpontért kesereg (amit most Pat megad neki várhatóan idén)
több mint 4 éve
Má mé lenne? Csapattársak mé kövesse??? 😀közelibe nincs DzsudzsunakAzért szvsz ő szeparálódik leggyorsabban a WR-jeink közül, ezt nem kell elvenni tőle. Ha nem is szorongás nélkül, amit a dropok mutatnak.Talán kimaradtál abból a nyilatkozatből mikor ŐBensége megpendítette, hogy a legjobb konf a MAC, főleg micsoda felejthetetlen teheccségű passzjátékosok vannak onnat, mint DiontéJohannzon, meg persze őszerénysége.Jelzem Ebron sérültlistára került, ráadásul Hamstring sérüléssel, ami nem szokott gyorsan gyógyulni. LEhet 1-2 hétre elveszítjük.Akkor most johet talan a bizonyitasi lehetosege a rookie nak. Mas, nem ereztetek megint ugy, hogy ben es az off egy kicsit tulzoan kereste d. johnsont? Nem neztem leosztast, de az elso felidoben...
Klaci79
Ha passz jatek volt es palyan volt, akkor nem mondom hogy mindig de alapbol ugy tunt mintha ot keresne ben jobban. Tavaly volt erre egyertelmubb pelda. De akkor sem ertettem miert volt ugy.
Amikor nekem washington jateka kb ugyanannyira tetszik, ha nem jobban, mert kevesebbet droppol, fizikalisan is erosebbnek tunik ha egy az egyben van feldobva neki....
Szoval ot miert nem szorjuk ugy meg mint D. J. ont? O ben szerelemgyermeke vagy mi, avagy ben mondta hogy ot valasszuk drafton es ezert?
gabor25
sutianap
Spy
sutianap