Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
a héten még nem jöhet. A szabályok szerint 3 hét out az IR miatt....."Tyson Alualu having surgery tomorrow for fractured ankle and expected to miss remainder of season."ez az a pont, amikor tuittnak vissza kell jonnie, barmi van a csaladjaval.
astroid
xtaki
több mint 4 éve
"Tyson Alualu having surgery tomorrow for fractured ankle and expected to miss remainder of season."ez az a pont, amikor tuittnak vissza kell jonnie, barmi van a csaladjaval.
astroid
több mint 4 éve
Amit írsz, kétségtelen. De nem erre gondolt a szerző.Az lehet, hogy a Raidersre gondolt nem? Mármint azt taglaltátok miért akadozott nálatok az O. Nálunk óriásit lépett előre a D. (Nem trollkodásból írtam.)Elit védelem.Faszfej
Amadeus
bcsarli
TST
több mint 4 éve
Az lehet, hogy a Raidersre gondolt nem? Mármint azt taglaltátok miért akadozott nálatok az O. Nálunk óriásit lépett előre a D. (Nem trollkodásból írtam.)Elit védelem.Faszfej
Amadeus
bcsarli
több mint 4 éve
Boz meg nagykirály
több mint 4 éve
Hagyjátok már. Emberünk nem vitatkozik, csak provokál, a tények nem érdeklik. Mókás, de az sem, hogy leírtuk/leírtam, hogy nem az, vagyis nem elit a CB corp miatt.Ehhez jön Ben Dió mantrája. Gyakorlatilag mindennel őt keresi, holott néha mégcsak az útvonalát sem futja végig. Az Int is így született. Nagyon AB-t keres benne, pedig nagyon nem az. Valamint Ben pre-snap read-jei kinyírják a Canada offense-t, gyakorlatilag kiheréli a sémát. pre-snap motion is eltűnt, le van tekerve ez az offense nagyon. Vagy a fal miatt, vagy Ben miatt, vagy mindkettő, de ez most vaddisznófötörés amit csinálunk a pályán.
Az O botrányos volt megint és a legnagyobb gondom az esetlensége. Nem látom a gameplant és azt mire mit hívunk, mire mi a válasz. Van egy Freimuth, aki eddig ami felé ment elkapta. Van egy JuJu is mellette....vagyis a 10-15 yardot lehetne támadni szépen, de ez elvétve van. Erőltetjük a power runokat és szinte tudja az ellenfél mi jön 0 yardért. Persze vannak kivételek, de ez őrült gyenge. Nem használjuk, vagy alig Harris erősségeit sem, mint ha tilos volna, pedig azok a matchup-ok, ami a TDnél voltak folyamatosak. Ehelyett 0 yardos powerrun, aztán egy távoli, ami legtöbbször homály, majd 3rd and long....és pont ez az, ami ennek az OLnek sok még, vagyis folyamatosan lábon csesszük magunkat.....
Klemó
több mint 4 éve
Hagyjátok már. Emberünk nem vitatkozik, csak provokál, a tények nem érdeklik. Mókás, de az sem, hogy leírtuk/leírtam, hogy nem az, vagyis nem elit a CB corp miatt.Az O botrányos volt megint és a legnagyobb gondom az esetlensége. Nem látom a gameplant és azt mire mit hívunk, mire mi a válasz. Van egy Freimuth, aki eddig ami felé ment elkapta. Van egy JuJu is mellette....vagyis a 10-15 yardot lehetne támadni szépen, de ez elvétve van. Erőltetjük a power runokat és szinte tudja az ellenfél mi jön 0 yardért. Persze vannak kivételek, de ez őrült gyenge. Nem használjuk, vagy alig Harris erősségeit sem, mint ha tilos volna, pedig azok a matchup-ok, ami a TDnél voltak folyamatosak. Ehelyett 0 yardos powerrun, aztán egy távoli, ami legtöbbször homály, majd 3rd and long....és pont ez az, ami ennek az OLnek sok még, vagyis folyamatosan lábon csesszük magunkat.....
több mint 4 éve
Azt az utolsó play-t ahol megsérült Dió, nem értem, miért erőltettük.
több mint 4 éve
Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
Steelers fan
több mint 4 éve
Elit védelem.Faszfej
Amadeus
több mint 4 éve
"Tyson Alualu having surgery tomorrow for fractured ankle and expected to miss remainder of season."
több mint 4 éve
Mutassunk a ligából olyan védelmet ki 5 ilyen szintű kezdője nélkül áll ki és kb az utolsó negyedig megadja az esélyt a full homály O-nak???? Ha ez nem az elit akkor mi a tököm az? Ha még azt a minimumot sem kajpák meg, hogy legalább negyedenként 1X legyen egy 4-5 perces drive. Állandó 3&out szinte....Elit védelem.Jó hát csak 2 fontos kezdő nem játszott (Haden, Bush), meg kettő dőlt ki meccs közben (Alualu, Watt). És akkor Tuittról nem beszéltem még.
Amadeus
Nem értem miért kell trollkodni, amikor obviously elit védelemről van, szó, ha épp a fontos kezdők nagyobb része játszik.
Az O ergya volt, és nem is látom, hogy lenne ez jobb. A D-ben viszont nagyon szarul néz ki ez az injury bug.
tenorx
több mint 4 éve
gyenge sorok lehettek... pittsburgh.cbslocal.com/?p=943777
cbsloc.al/3tXc091
Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
Elit védelem.Volt, de most a serultekkel be araztak oket. Ez van, ha nem egy hanem tobb kulcs ember kezdo kidol. A jo bol konnyen kozepszer lett. Es azert az off semmit nem segit nekik. Igy nem csoda.
Amadeus
Kezdo DE, Elsoszamu CB, Kezdo DT, Siman csak majdnem Def MVP WATT, es Kezdo ILB hianyat ki birja el? De mindenesetre a gyengepontunkat igy a cb sort konnyebben tudtak tamadni. Eloferdul ez. En inkabb az off hianya miatt aggodom.
😕
Kellene nekunk egy AB-fomajahoz, vagy Gronk megbizhatosagahoz levo celpont. Mert meg mindig nincs igazi elso szamu celpont. Ami nem lenne baj. De Ben nel nagyon nincs igy senkinek sem meg a chemistry. Vagy valami meg boven nem klappol.
Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
Elit védelem.Jó hát csak 2 fontos kezdő nem játszott (Haden, Bush), meg kettő dőlt ki meccs közben (Alualu, Watt). És akkor Tuittról nem beszéltem még.
Amadeus
Nem értem miért kell trollkodni, amikor obviously elit védelemről van, szó, ha épp a fontos kezdők nagyobb része játszik.
Az O ergya volt, és nem is látom, hogy lenne ez jobb. A D-ben viszont nagyon szarul néz ki ez az injury bug.
több mint 4 éve
Elit védelem.mennyasunyiba
Amadeus

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Elit védelem.
több mint 4 éve
Alualu-nak a bokája tört el. Ez idény elején még a "jobbik súlyos", mint ha szalag lenne, de így is 6-8 hét minimum.
több mint 4 éve
Ennyire gyenge a támadó keret vagy mi a hiba? Persze BigBen se top, de egyszerűen nincs szabad elkapó, a futás nem létezik, semmi segítség. 2. forduló persze, de nem látom az előre lépést egyenlőre, ugyan az történik mint tavalyVan nyilván egy olyan faktor, hogy sem az OC, sem Ben azért nem bízik az OL-ben. Ha visszaemlékszel anno a pár évvel ezelőtti OL-re mennyi ideig tudta tartani a nyomást, akkor itt erről szó nem lehet.
Sifur
Ebből az következik, hogy gyors playek és rövid playek jönnek, amire viszont a D is készül. A Raiders is töltötte szépen a boxot és ebben az a probléma még, hogy így a futás sem megy. Persze, egyszer egyszer jó lett volna 3-4 yardot hozni, de az sem ment....szinte végig negatív yardok jöttek a futásokból.
A hívások és a playek sincsenek rendben és az sem, hogy Ebron ilyen játékkal megint ott volt a pályán és el is baltázott egy fontos 3rd down szitut.
Direkt a végére tettem Bent. Bár nem volt annyi homály passza, de a mélyeknél esélye sem volt a Claypool playen kívül egyik elkapónak sem.
több mint 4 éve
Azt lassan el kéne dönteni, hogy akkor hogy is akarjuk ezt az O -t üzemeltetni? Ha Canadának van egy sémája, amit a QB nem tud játszani, akkor végig kéne gondolni,hogy melyiket tartsuk meg. Mert ez a hibrid megoldás pont kiveszi mindkettőből azt, amitől működne.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
BenSe a tűzet nem érzem, se az akaratot!
Azt se làtom h elemezne mik a hibák!
Azt hiszi h vmi Hollywoodi filmben van, h majd a végén minden jóra fordul 🤔
Persze nem csak az ő sara, de ő a vezérbika, ideje cselekedni!
több mint 4 éve
Ennyire gyenge a támadó keret vagy mi a hiba? Persze BigBen se top, de egyszerűen nincs szabad elkapó, a futás nem létezik, semmi segítség. 2. forduló persze, de nem látom az előre lépést egyenlőre, ugyan az történik mint tavaly
több mint 4 éve
Nem lépett fel az O, és ez így kevés volt. Talán ennyit a meccsről. Carr nagyon nagy meccset produkált. Szinte nem volt rossz döntése és a play hívások is szépen mentek náluk. Az a hosszú ott Ruggs felé nagyon tudatos volt és mondanám, hogy ez döntött, de ha ez nem, akkor döntött volna más.Ben továbbra is ergya és a playhívásaink is sajnos. Azt azért jó lenne látni, hogy ennyi a Canada O, vagy Bennek szűkítik ezt le, mert nem megy több. Iszonyatosan kiszámítható az egész játékunk, ugyanúgy, mint tavaly. Szinte mindig kettő védő van ott, ahova a play megy, egy-egy kivételtől eltekintve. No és még most azt sem mondom, hogy a fal nem védte Bent, mert ideje nem volt nagyon kevesebb, mint Carrnak a másik oldalon. (jó-jó kicsit kevesebb 😊
több mint 4 éve
hat, inkabb redzone-t neztem volna mint ezt a szenvedest.tovabbra is esetleges a tamadasunk es 4 kezdot nem tud potolni a D.
több mint 4 éve
hát ezúttal a kérdéses rosszat jelentett...utolsó pillanatban legjobb ILB/CB nélkül...fasza...szart sem ér a másik oldalon egy kezdő futó, amikor a másik kezdő ott van, mert Drake nem gyengébbEz még segíthet is, ha nem karmának fogják fel, hanem "csakazértis"-nek
Klaci79