Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A másik pickünkkel Kevin Dotson, G, Louisiana

Szerkesztette: tenorx
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Hány Rb-t szoktunk rosterre rakni? Conner, Samuels, Snell az alaphármas, nem? És még ott van a hülyének a hülye tesója is. Mennyiségre megvoltunk, a minőségi javulást elhozza a srác?
Szokol
extra sebesség lesz...a többihez képest mindenképp....kérdés tudunk e utat nyitni neki
Klaci79
Értem én, de amikor azt írtátok, hogy kell rb, akkor szerintem nem egy 4. számú szituációs rb-re gondoltatok.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Hány Rb-t szoktunk rosterre rakni? Conner, Samuels, Snell az alaphármas, nem? És még ott van a hülyének a hülye tesója is. Mennyiségre megvoltunk, a minőségi javulást elhozza a srác?
Szokol
extra sebesség lesz...a többihez képest mindenképp....kérdés tudunk e utat nyitni neki
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Hány Rb-t szoktunk rosterre rakni? Conner, Samuels, Snell az alaphármas, nem? És még ott van a hülyének a hülye tesója is. Mennyiségre megvoltunk, a minőségi javulást elhozza a srác?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
 thedraftnetwork.com/player/anthony-mcfarland/bgRtnRrQ1N
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Anthony McFarland jött a korábbi negyedik körösünkkel, kellett az RB.
tenorx
en is ugy gondolom, hogy kellett. conner serulekeny, mogotte meg futottak meg kategoria van.
tudunk rola valami jot?
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Anthony McFarland jött a korábbi negyedik körösünkkel, kellett az RB.
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
 www.nfl.com/prospects/anthony-mcfarland?id=32194d43-4650-9831-455d-4f5daa13de76
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
ANTHONY MCFARLAND
MARYLAND
RB
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Ilyen hátsó körös lófasz qb-t ne hozzunk, abból már tele a padlás. Várjuk meg, míg Rosent kirakja a Miami és hozzuk el, draftpicket ne szórjunk el rá.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fotu kiment. Nem akartam qbt, de ha Eason bent lesz. 4/18ra megérhetné Hodges helyett
no flacco
Én inkább Fromm párti vagyok.
több mint 4 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Fotu kiment. Nem akartam qbt, de ha Eason bent lesz. 4/18ra megérhetné Hodges helyett
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Meglepő húzások voltak a személyeket tekintve, a posztokra nem annyira. Én más irányt képzeltem el (a falakat erősítettem volna), de alapvetően elégedett vagyok mindkettővel.

Claypool nagy radarral kap el, jó barátja lesz BigBennek a checkdown és RZ játékoknál, inkább TE-nek látom (lehet egy Miller light). Én személy szerint már tavaly is possession receivert hoztam volna. Most mindenféle fegyver lesz a QB és az OC kezében, kifogásnak nincsen helye.

Highsmith is rendben van, nem sok capital volt a kezünkben, de ő használható lesz. Jó karakter, keményen játszik, nem adja fel a játékot. Cserének és ST playernek tökéletes lesz, de kezdőként most még nem látom, persze fejlődőképes.

A második/harmadik körben kihagyott emberekről:

Raekwon Davis (DT) nálam semmivel nem jobb Buggsnál, én őt erőtlennek tartom és egy brutál falban sem volt különösebben highlight.

CB-k közül Trevon Diggs nem illik a rendszerünkbe sztem, Jaylon Johnson három vállműtéten van túl, ezért nálam eleve skip volt mindkettő. Epenesát inkább 4-3 DE-nek gondolom, Van Jefferson luxus lett volna Diontae Johnson után. Egyedül Chinn-t sajnálom, de ott Edmunds miatt jelenleg kényszerpályán vagyunk, akkor már inkább Claypool.

A harmadik körösök közül 49-en én Okwara-t jó value-nak tartottam, persze neki is van sérüléstörténete + Madubuike-t el tudtam volna képzelni nálunk. Baun egy intelligens gyerek, de nálunk Bush után luxus lett volna és én őt nem látom tisztán pass rusher OLB-nek.

Szóval 49-n alternatíváim Chinn, Madubuike és Okwara lett volna, de jó ez így.

102-nél Gallimore, A. Jennings és Cushenberry sajnos már nem voltak benn, feltrade-t a mi lehetőségeinkkel egyik sem ért meg. Muse biztos jelöltünk volt, én őt negyedik körtől próbáltam volna be csak, kiment, meg tudok vele békülni.

A mögöttünk húzottak nekünk nem voltak értékek, nagyot nem hibázott az FO meglátásom szerint!

A mai napon viszont már jó lenne interior OL és DL emberekbe beruházni, mélységet kell adni a falaknak és még mindig vannak jó prospectek. Melléjük várok még egy SS/LB-t és egy RB3-t és letradeléssel talán rá lehetne próbálni még egy cornerre - hátha bejön alapon.

Szóval örülnék: DT, OG, RB, LB/S, CB.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem ez az a fiúcska, aki kutya sokat droppolt az egyetemen?
Szokol
Biztos nem, a highlightsba elkapott mindent! 😁
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
....

De örülök, hogy nem maradtam fenn, nem adták le a mi választásunkat, se beolvasás, se játékos ismertető nem volt, egy kanyi szó sem esett a 49. húzásról 😊
Spy
Ezt nem ertem. Pontosan annyi szo volt a ti huzasotokrol mint a tobbirol 4-5 videoval.

Kanadai. Marha nagy darab es a +230lbs felettiek kozott 40 yardon a 2. legjobb ido ( Calvin J utan ). Pici suliba jart ezert felrakott a FB-ra egy highlights-ot es rengeteg ajanlata lett. TD gyar. Ezekre emlekszem a bejelentesenel. Ja es Apuka nagyon elerzekenyult mikor kiderult ti huztatok ( vagy csak hogy kihuztak )

Azt nem tudom erdemes lett volna fent maradnod ezert. En felvettem es reggel attekertem ( 5 ora 17 perc mindenestul ). 😊
no
Én NFL Network-ön-on néztem vissza reggel. Ott ez mind kimaradt Steelers on the clock, pick is in, reklám, majd pick 50 team on the clock. De köszönöm, hogy összefoglaltad.

Lehet, még nem pihentem ki a tegnapot.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Az Edmunds pick legnagyobb pozitívuma, hogy ha nem húzunk látványos hülyeséget, akkor már elégedett vagyok! 😁

Az én tudásommal nagyon nem lehet belekötni az emberkékbe, a posztokba sem, bár titkon bízok abban, hogy TE lesz a komából és nem elkapó.

Olyan átlagosnak tűnik eddig, ne rontsuk el.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
....

De örülök, hogy nem maradtam fenn, nem adták le a mi választásunkat, se beolvasás, se játékos ismertető nem volt, egy kanyi szó sem esett a 49. húzásról 😊
Spy
Ezt nem ertem. Pontosan annyi szo volt a ti huzasotokrol mint a tobbirol 4-5 videoval.

Kanadai. Marha nagy darab es a +230lbs felettiek kozott 40 yardon a 2. legjobb ido ( Calvin J utan ). Pici suliba jart ezert felrakott a FB-ra egy highlights-ot es rengeteg ajanlata lett. TD gyar. Ezekre emlekszem a bejelentesenel. Ja es Apuka nagyon elerzekenyult mikor kiderult ti huztatok ( vagy csak hogy kihuztak )

Azt nem tudom erdemes lett volna fent maradnod ezert. En felvettem es reggel attekertem ( 5 ora 17 perc mindenestul ). 😊
no
Így, én se értettem 😀
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Nem ez az a fiúcska, aki kutya sokat droppolt az egyetemen?
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
....

De örülök, hogy nem maradtam fenn, nem adták le a mi választásunkat, se beolvasás, se játékos ismertető nem volt, egy kanyi szó sem esett a 49. húzásról 😊
Spy
Ezt nem ertem. Pontosan annyi szo volt a ti huzasotokrol mint a tobbirol 4-5 videoval.

Kanadai. Marha nagy darab es a +230lbs felettiek kozott 40 yardon a 2. legjobb ido ( Calvin J utan ). Pici suliba jart ezert felrakott a FB-ra egy highlights-ot es rengeteg ajanlata lett. TD gyar. Ezekre emlekszem a bejelentesenel. Ja es Apuka nagyon elerzekenyult mikor kiderult ti huztatok ( vagy csak hogy kihuztak )

Azt nem tudom erdemes lett volna fent maradnod ezert. En felvettem es reggel attekertem ( 5 ora 17 perc mindenestul ). 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Claypoolban Martavis Bryant-et kerestük, red flag nélkül...baromi szar volt a RZO
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nézve a pickjeinket nekem nagyon nem úgy tűnik egyik pickre sem, hogy menekülések lennének. Jól látható mind a kettőnél mit kerestünk/keresünk.

A RZ O utolsó volt tavaly és előtte sem volt veretes. A WR triónk között egyik sem győzött meg arról, hogy matchup nigthmare lenne ilyen szituációkban. Claypool egy TD gyár. 30 yardon belül mindig ott volt a pályán és mindig számíthatott rá az ellenfél, hogy felé száll a labda. Gyors a srác és az, blokkolásban is erős, nem egy primadonna. Ahogy többet nézem, egyre jobban szeretem.

A 3. pick gyakorlatilag már egy early 3 day pick és tipikus húzás részünkről megint abból a szemszögből, hogy ott van a boardon, és vélhetően nincs nagyon más ezen a poszton, akit hozhatnánk 4. körben. Highsmith prototipus OLB méret és gyorsaság kombó. Csakis egy évet játszott igazán a posztján, előtte inkább belül játszatták (ami nekem nonszensz). Ha arra gondolok, hogy Watt anno 2 évet játszott ezen a poszton és hol tart most, akkor bizakodó vagyok.. 😊 Highsmith nem volt előtérben, small school player, minden lehetőségével és kockázatával. Core ST player szintén, mint Claypool, vagyis első naptól ott lehet a pályán és szépen fejlődhet tanulhat.

Claypoolt már Én sem látom reachnek, valóban értéken van összességében. HIghsmith egyértelműen az, de a Steelers FO-ban ilyen mindig lesz és van, egyszerűen ilyen a draft stratégiánk.

Én WR-OLB sorrendet mondtam a drafton, eddig ez bejött. Most jöhet a többi asszerint, hogy kik vannak még bent OL-ILB-S posztokra.
Klemó
Reach engem különösebben nem zavar, ahogy az érték is max. egy év múlva látszik, nem ritkán a FA kezdetekor. Ha valakit jónak látok, nem érdekel különösebben, hogy melyik körben kerül hozzánk, a pályán ez már nem számít.

Claypool-ról mindenütt azt hallom, hogy amolyan Waller-féle WR-TE prospect, mert nem tud elszakadni WR-ként. Persze a puding próbája az evés, az elkapásé meg a passzjáték, csak már látnám. Ha jó mentalitású, szorgalmas ST játékos lesz mindkettő, már nyerünk velük. Egy Tövis-DHB kombó, meg egy Chick-Matek variáns.

Jöhetnek a falak +Khaleke Hudson és Sewo.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Úgy két hete tűnt fel nekem, amikor kifejezetten hasonló embert néztem. Vagyis kis iskola, ahol nyilván kimagaslik, kb Maxx Crosby-t kerestem benne. Mindenképp számítani lehetett ra, hogy. Jön OLb, mert annyit nem akarunk fizetni Dupree-nek, amennyit ő szeretne (és amennyit egyelőre nem ér), de mélység sincs ezen a fontos poszton. Az idei class hát nem bővelkedik a produktív Edge rusherekben, szerintem egy jót húztunk értéken. Curtis Weaver-től “tartottam” egy kicsit, de ő is elérhető volt és egyértelműen lecsaptunk ra.
A személyisége is nagyon tetszik nekem, nem véletlen hogy Tomlinek gondolom kinézték maguknak....jó srác.

Most jöhet egy ILB, bár olyan kihagyhatatlan picket nem találok. Simán lehet, hogy Muse-t akartuk volna oda S/LB, de szerintem szépen bereachelte a Raiders.
Én az OG poszton nem ertem ezt a nagy need-et. Wisniewski remek húzás ott, de a kezdő is megvan.
Feiler RT—>LG, Okorafor ezért jött, hogy RT legyen és ott van meg Zach Banner, Finney-t helyettesíteni vagy Wisniewski.
Azért persze sosem árt a falba valaki extrának. Tudnék örülni egy-két játékosnak még.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nézve a pickjeinket nekem nagyon nem úgy tűnik egyik pickre sem, hogy menekülések lennének. Jól látható mind a kettőnél mit kerestünk/keresünk.

A RZ O utolsó volt tavaly és előtte sem volt veretes. A WR triónk között egyik sem győzött meg arról, hogy matchup nigthmare lenne ilyen szituációkban. Claypool egy TD gyár. 30 yardon belül mindig ott volt a pályán és mindig számíthatott rá az ellenfél, hogy felé száll a labda. Gyors a srác és az, blokkolásban is erős, nem egy primadonna. Ahogy többet nézem, egyre jobban szeretem.

A 3. pick gyakorlatilag már egy early 3 day pick és tipikus húzás részünkről megint abból a szemszögből, hogy ott van a boardon, és vélhetően nincs nagyon más ezen a poszton, akit hozhatnánk 4. körben. Highsmith prototipus OLB méret és gyorsaság kombó. Csakis egy évet játszott igazán a posztján, előtte inkább belül játszatták (ami nekem nonszensz). Ha arra gondolok, hogy Watt anno 2 évet játszott ezen a poszton és hol tart most, akkor bizakodó vagyok.. 😊 Highsmith nem volt előtérben, small school player, minden lehetőségével és kockázatával. Core ST player szintén, mint Claypool, vagyis első naptól ott lehet a pályán és szépen fejlődhet tanulhat.

Claypoolt már Én sem látom reachnek, valóban értéken van összességében. HIghsmith egyértelműen az, de a Steelers FO-ban ilyen mindig lesz és van, egyszerűen ilyen a draft stratégiánk.

Én WR-OLB sorrendet mondtam a drafton, eddig ez bejött. Most jöhet a többi asszerint, hogy kik vannak még bent OL-ILB-S posztokra.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Menekülésnek nem olyan rossz ez. Ha nem volt ötletünk 49-re, a WR scoutingunkban bízhatunk, ha másban nem. Ilyenünk meg nincs Tövis óta. Reméljük lesz impactja az első két évében.
Ha CB-t húztunk volna, elkeseredettebb lennék.

Highsmith-ért már kevésbé tudok rajongani, én sok jót nem olvastam róla januárban, onnantól kezdve nem követtem. Láttam, hogy érdeklődünk utána, de nem vártam. Azt írják jó motorja van, ha más nem, ha ez igaz még meglephet, de benne nem látok Bud utódot. Azt mondják jobb lehet mint Chick, de ST lesz sztem az erőssége. Bár idén nem nagyon láttam OLB-t aki megragadt volna valamiért, nálam ez Alexnek sem sikerült.

Elképesztő mekkora rush volt a RB fronton a 2. napon. Már nem nagyon látok komolyabb prospectet, de még sleeper lehet odakint, bár olyanból van már.

IOL és DL hiányzik nekem. Sztem az OC-t buktuk, hacsak Biadasz nem csúszik le hozzánk, OG még akad pár. DL-ben Benito, Fotu, esetleg Lawrence.
Ha negyedikben nem falazunk, nekem elég WTF lesz az idei év.

DB is már csak kukázás lesz, mondjuk történelmünk miatt nem is bánom.

De örülök, hogy nem maradtam fenn, nem adták le a mi választásunkat, se beolvasás, se játékos ismertető nem volt, egy kanyi szó sem esett a 49. húzásról 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nekem tetszett nagyon a srác...