Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valami tipp mára?
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
 imgflip.com/i/3y0901
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintetek jó lenne 1/18-ra Minkah Fitzpatrickot húzni?
😆
steelwolf
Attól függ, hogy bent van-e még Terrell Edmunds.
tenorx
A mi Edmunds-unk után vajon most mit gondolnak a Seattle szurkolói a draftjukra...
Klaci79
Gyanúsan ugyanazt, mint mi akkor. Jó kis 3. körös LB első kör végén 😀
Komolyan ezt kéne csinálnunk, eltradelni az első körösöket rendes játékosokra az ilyen hülyeségek ellen.

Egyébként van bent még nagyon sok jó játékos, de nem is reménykedek, valami ötödik körre várt RB-t fogunk húzni úgy, hogy még lesz bent közösség kedvenc.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ma és holnap kell legalább két olyan ember, aki idén ha nem is kezdőként, de azonnal bevethető és meghatározó. A Ravens megint jót húzott, brutálisan erős csapat, úgyhogy ha nem akarunk lemaradni, akkor 2020-ban bevethető emberek kellenek.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Szerintetek jó lenne 1/18-ra Minkah Fitzpatrickot húzni?
😆
steelwolf
Attól függ, hogy bent van-e még Terrell Edmunds.
tenorx
A mi Edmunds-unk után vajon most mit gondolnak a Seattle szurkolói a draftjukra...
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Minkah Fitzpatrick, yeeeaaah!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bud ma aláírta a tenderét. Lehet, hogy kapott egy fülest, hogy ha nem siet, húznak valakit a helyére. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Szerintetek jó lenne 1/18-ra Minkah Fitzpatrickot húzni?
😆
steelwolf
Ha sikerül, A+ -t adok az idei 1 körünkre. 😊
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintetek jó lenne 1/18-ra Minkah Fitzpatrickot húzni?
😆
steelwolf
Attól függ, hogy bent van-e még Terrell Edmunds.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek jó lenne 1/18-ra Minkah Fitzpatrickot húzni?
😆
steelwolf
nemnem, artie burns-t huznam helyette 😊
xtaki
Csakis akkor ha már nem lesz bent WilliamJacksonIII 😁
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Szerintetek jó lenne 1/18-ra Minkah Fitzpatrickot húzni?
😆
steelwolf
nemnem, artie burns-t huznam helyette 😊
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek jó lenne 1/18-ra Minkah Fitzpatrickot húzni?
😆
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
...és milyen a kórtörténete?
steelwolf
először jól volt, aztán roszabbul lett
sutianap
Nem jó, de nem is tragikus! 😆
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Nagyjából így állunk: 49., 102., 124., 135., 198., 232. - azaz a leggyengébb asset az egész drafton. Gondolom Colbert részben ezért, részben a virtuális draft miatti nehezülő halászat, részben az UDFA-kért való komoly verseny okán szeretett volna 10 kört.

A legnagyobb need-ek nálam O-ban: OG, RB2, backup OT; D-ben EDGE, SS, DT/NT, ILB2.

Alapvetően négy értelmes embert lehet szerintem hozni, a többit kukázni leszünk kénytelenek, de az XFL most segített: Borders, Springs életképes CB-k, lehetnek az új Hiltonok, Blacknall pedig érdekes lesz nekünk a WR rotációba, mert sok mindenben jó, amiben a többiek nem (pl.: fight ball-ok).

49-en még lehet értelmes embert találni, de a tradelést nem merem tippelni, mert lehet, hogy lemozgunk majd pl az egyik harmadik körössel. Idén nem pazarolnék több picket - Fournette-re különösen nem, mert pont abban a legrosszabb > vision, gap eltalálása, cutback - ami nálunk alap > és én feltradelést sem támogatom.

49-en BPA-znék a hiányposztokra, mert nagyjából elérhetők lehetnek:

EDGE-ben: Weaver, Okwara, Anae, Uche, Greenard (ő reach lenne itt)
DL-ben: Raekwon Davis, Madubuike, Gallimore, Hamilton, Davidson, és reményeim szerint Blacklock
IOL-ben: Jonah Jackson, Hennessy, Bredeson, Nick Harris
OT-ben: Josh Jones, Niang, Prince, Cleveland (?)
RB-ben sokan: én max Dobbinsra vagy Swiftre használnám, de nem támogatom; Akers, Jonathan Taylor és Edwards-Helaire
S-ben: Winfield, Chinn, Gilman, Ashtyn Davis, Dugger
LB-ben: Dye, Malik Harrison, Evan Weaver,Davis-Gaither

102 - 124- 135-n még lehetne fogni értelmes embereket szintén: Willekes (EDGE), Logan Wilson (LB), Antoine Brooks (S), K'Von Wallace (S), Fotu (IOL), Anfernee Jennings (EDGE), Larrell Murchison (IDL), Shane Lemieaux, Muti és Biadasz (IOL), ...

Személy szerint WR-t akkor hoznék, ha upgrade-nek látnák, de kétlem, hogy KJ Hill vagy Hamler nagyobb impact lenne, én hagynám fejlődni a JUJU-Wash-DJ hármast, Blacknall pedig lehet negyedik (harmadik körben - ha csúszik, nekem Pittmann jó lenne, hátsóbb körből lehet mondjuk egy Tyler Johnson vagy Coulter). TE-be jött Ebron, aki kvázi WR, így sztem ezt hanyagolni fogjuk.

RB-t sem erőltetném a két említett azonnali hatásos emberen kívül, Snellből még mindig keveset láttunk.

Amire szükségünk van szerintem
1.) az OG, mert Wis csak végszükség,
2.) ILB-ben én Bushnak megadnám a maximális szerepet, de Troy Dye-nak örülnék, ADG pedig egy tacklegyár, ST-t azonnal fellendítené és még L. Wilson lenne jó, de ő coverrel hadilábon áll.
3.) egy penetrator IDL: Feketelakat az álom, Hamilton-t én díjazom, Madubuike sem rossz
4.) egy biztoskezű SS: Delpit lenne az atom, Chinn, Dugger is jók, hátultól pedig nekem Muse és Myles Dorn tetszik

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
...és milyen a kórtörténete?
steelwolf
először jól volt, aztán roszabbul lett


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
...és milyen a kórtörténete?
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
IOL reális. Szerintem az lesz a másik pickünk a 2. nap.

Bár!!! Szerintem Feiler megy LG-be (most is olvastam erről és már korábban is voltak ilyen hangok) és Okorafor lesz az RT. Így Wisniewski megmarad backup OG-nek és ebben az esetben 1 pick a védelembe megy, 1 pedig az offensebe.

De úgy látom a draftot, hogy EDGE-ben kifejezetten vékony, ott hamar kell húzni, illetve sokat a ILB-vel sem várhatunk. És akkor még ott van az RB pick is, ahol sajnos Conner sérülékenysége miatt lenne muszáj houni valakit.
WR nem fog jönni 2-3-4. körökben, hacsak Tomlin bele nem szerelmesedett már valakibe, ezt sosem lehet kizárni.
QB tuti nem lesz a kalapban, az egész draft során.
Klaci79
Rb-t nem hoznek a draftrol, Conner-t be kell allitani a sorba es nem tole varni +400 snap-et. Egy Udfa megteszi a rotacioba. Amugy az idei Udfa-k letarolasa meg par ev mulva kulcs lehet.
no
Ennyi erővel soha-senki ne draftoljon RB-t...azért azt tegyük hozzá, hogy nem minden hátsó körös és UDFA RB lesz meghatározó játékos csapatában....sőt, nincs pontos statisztikám, de sokkal több lehet a korai körös és beváló RB, mint az UDFA-k
Klaci79
Az UDFA iden varhatoan nagyon eros lesz, a varhato kockazat kerules miatt. Altalanossagban.

Ettol fuggetlenul a kerdes az hogy Win now mod van? KB 2 ev mulva beszakad a keret es raadasul kb ez BB maximuma is. Lehet igy is kezelni, lehet megprobalni egy atmenetet ( altalaban mindenki ezt szeretne es ritkan sikerul ), hogy most nyerni de megtalalni kozben az udodokat.
Ha win now van akkor Fournett tokeletes lehet.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
+ Állítólag Fournettet árulják, és 5-6. kör körül van az ára. Én mondjuk odaadnám érte talán az egyik 4-et is, és RB probléma letudva
kriSTEELan
Nem állítólag, hanem biztos és nem tudni, mi az ára. Egy 4. kör egyébként sanszosan elég lehet érte. Mostanában úgy is majdnem mindenkit ennyiért engedünk el...
több mint 4 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Ők az idei FA igazolásaink:
FB Derek Watt
OG Stefen Wisinewski
TE Eric Ebron
DL Chris Wormley

+XFL sztárok:
DT Cavon Walker
DE Dewayne Hendrix
LB/LS Christian Kuntz
S Tyree Kinnell
CB Arrion Springs
CB Breon Borders
WR Saeed Blacknall
T Anthony Coyle
OT Jarron Jones
C John Keenoy
Ezek alapján amelyik posztokra keveset hoztunk, de ember hiány van, oda fogunk draftolni:
Szóval ILB, OLB, S, RB amire szerintem lőni fogunk plusz az apró.

+ Állítólag Fournettet árulják, és 5-6. kör körül van az ára. Én mondjuk odaadnám érte talán az egyik 4-et is, és RB probléma letudva

Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak mondom, ha annyira RB kell, Jacksonvilleben árulják Fournettet. Anno 2017-ben több TD-t futott a Heinzon, mint Bell az egész szezonban. Ennél jobb ajánlólevél nem kell. És ki tudja, lehet akár elég lenne érte visszaadni a Dobbsért kapott picket tőlünk... 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
IOL reális. Szerintem az lesz a másik pickünk a 2. nap.

Bár!!! Szerintem Feiler megy LG-be (most is olvastam erről és már korábban is voltak ilyen hangok) és Okorafor lesz az RT. Így Wisniewski megmarad backup OG-nek és ebben az esetben 1 pick a védelembe megy, 1 pedig az offensebe.

De úgy látom a draftot, hogy EDGE-ben kifejezetten vékony, ott hamar kell húzni, illetve sokat a ILB-vel sem várhatunk. És akkor még ott van az RB pick is, ahol sajnos Conner sérülékenysége miatt lenne muszáj houni valakit.
WR nem fog jönni 2-3-4. körökben, hacsak Tomlin bele nem szerelmesedett már valakibe, ezt sosem lehet kizárni.
QB tuti nem lesz a kalapban, az egész draft során.
Klaci79
Rb-t nem hoznek a draftrol, Conner-t be kell allitani a sorba es nem tole varni +400 snap-et. Egy Udfa megteszi a rotacioba. Amugy az idei Udfa-k letarolasa meg par ev mulva kulcs lehet.
no
Ennyi erővel soha-senki ne draftoljon RB-t...azért azt tegyük hozzá, hogy nem minden hátsó körös és UDFA RB lesz meghatározó játékos csapatában....sőt, nincs pontos statisztikám, de sokkal több lehet a korai körös és beváló RB, mint az UDFA-k
Klaci79
Itt egy több mint 30 éves adatokat feldolgozó statisztika. Bár az utóbbi időben pont az RB posztban vannak meglepően jó hátsó körösök
 www.behindthesteelcurtain.com/2020/3/4/21159735/the-inexact-science-of-drafting-quarterbacks-and-what-it-could-mean-for-the-steelers-jalen-hurts-nfl
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Hozzunk az elején Bush mellé középre valakit, a többi meg mehet a támadó oldalra kis túlzással.

Steelers fan
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
2.karika Rekvon Davis DT Bama, itt a edzője
3. LBt hoznék aki specteambe jó mer Matekot pótolni kell
utána a corner/receiver/safety tömni a specteamet mer ott fogunk szétrohadni, másrészt Hiltont nem fogjuk tudni megtartani, de itt értéken van bármi slot vagy dime
és feltétlenül hozzunk western michigenes OL embert, mer már a fele itt van én nem bánnám ha Bellamyt is hozzávarnánk, valamint találnánk végre egy rendes returnert
sutianap
ST kritikus lesz, mert Nix, Chick, Matek, Burns, Holton mind onnan estek ki és Dangerfield jövője sem fix.

Van Olaf, Tuzar, Watt (Derek) Ulisszé lehet többet kap Def-ben.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
IOL reális. Szerintem az lesz a másik pickünk a 2. nap.

Bár!!! Szerintem Feiler megy LG-be (most is olvastam erről és már korábban is voltak ilyen hangok) és Okorafor lesz az RT. Így Wisniewski megmarad backup OG-nek és ebben az esetben 1 pick a védelembe megy, 1 pedig az offensebe.

De úgy látom a draftot, hogy EDGE-ben kifejezetten vékony, ott hamar kell húzni, illetve sokat a ILB-vel sem várhatunk. És akkor még ott van az RB pick is, ahol sajnos Conner sérülékenysége miatt lenne muszáj houni valakit.
WR nem fog jönni 2-3-4. körökben, hacsak Tomlin bele nem szerelmesedett már valakibe, ezt sosem lehet kizárni.
QB tuti nem lesz a kalapban, az egész draft során.
Klaci79
Banner esélyes lehet eligible-ből RT-be előrelépni, igen. Ez esetben még jók lehetnénk, Egy Wis IOL csere OG6OC szerep esetén. Chucks ill. Banner meg lemeccselné a RT-t. Kérdés, erősödne, gyengülne, vagy szinten maradna a kezdő OL?

Reggel óta gondolkodtam az ILB poszton. Most megjelent Depot-on is az agymenésem. Edmuncc elég gyenge link SS-ben, de erős Cover ILB lehetne belőle, ha felhízlalnánk (bár én fejben érzem gyengének), átvehetné Barron helyét, és tolhatná Bincével rotációban. Mi meg hozhatnánk egy valamivel vérszomjasabb SS-t, pl. Winfield Jr-t. Megtarthatnánk, lehet javulna is Edmuncc és jöhetne egy hatékonyabb SS, ami sztem a hiányzó láncszem az IDL mellett..

De ez amolyan szurkolói játék a számokkal, az idei év amúgy sem a pozícióváltások éve lesz a rövid offseason miatt.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
2.karika Rekvon Davis DT Bama, itt a edzője
3. LBt hoznék aki specteambe jó mer Matekot pótolni kell
utána a corner/receiver/safety tömni a specteamet mer ott fogunk szétrohadni, másrészt Hiltont nem fogjuk tudni megtartani, de itt értéken van bármi slot vagy dime
és feltétlenül hozzunk western michigenes OL embert, mer már a fele itt van én nem bánnám ha Bellamyt is hozzávarnánk, valamint találnánk végre egy rendes returnert


Aki nem hiszi, annak utánajárnak