Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Nem értek veled egyet. Jan hozzászólásával viszont igen. Van itthon olyan sokra tartott szakértő, aki azt mondta, hogy a draft előtti csapatunk jobb, mint a draft utáni😊 . a tegnapi meccs előtti felvezetőt is érdemes volt végignézni, hogy elmenjen a kedv a magyar kommentárral megnézni a meccset.Miért kell ezt tolni? Szerintem teljesen normális szakértők vannak. Kint sokkal több az idióták aránya.No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.Jah, a nyomás: miénk a liga leggyengébb O fala, megmondták a felvezetőben. (A4) aztán mégis kevesebb nyomást engedtek, mint a Bills szuper fala. Én kérek elnézést. 😊
Klemó
Az a bajom ezzel, hogy le vagyunk nézve. Méghozzá azért, mert itthon totál offense b.zi szakértők kommentálják a meccseket, akik azt az egy módot tudják elképzelni a győzelemhez, hogy fel kell pakolni 38 pontot. És aki nem ezt csinálja, az gyenge csapat. Nyilván a mait is úgy közelítették meg, hogy Allennek, meg a Bills O-nak ma nem ment. Nem azt mondták, hogy a qrva jó Steelers D levette őket a pályáról, hanem hogy nekik nem ment. Bocs, nem lehet hogy ma csak azért tudtak ennyit, mert ennyit engedett nekik a védelmünk?
Annyira felqurnak ezek a mű-szakértők, akik nem képesek komplexen nézni egy csapatot, csak az offense, meg csak a QB, csak a passzjáték, az a foci, és akkor egy 38-35-ös meccsen szétélvezik magukat, ahol amúgy két olyan fogalmatlan D van a pályán, hogy nézni is fáj, na nekik az a foci... ehhh.
(Ez már nem a te hsz-odhoz kapcsolódik, csak ki akartam írni magamból, mert kikészülök ettől a fajta szakértéstől, elnézést az OFF-ért)
Jan
tenorx
Steelers fan
több mint 4 éve
Norwood mikor safetyként kellett védekeznie jó volt, de egyébként slotban nem igazán.remélem mindenki látta, hogy Rudi majdnem végig sisakba vót, BigBen nincs jól, nekem sziszegtek a kalcitkristályok a térdembe a becsúszás-izénél, aztán kapott a bal vállára - ájáj
Az OL kapcsán igazat adok abban, hogy az nyilván nem segít, ha totálisan új az egység és ucsóban még kiesik Banner is. Éppen ezért nem értettem sokáig miért Ebronnal játszunk. Amikor már Gentry és Freimuth volt a pályán más volt a blokkolásunk is.
Én értettem Tomlint miért hívott a végén passzokat. Nem bíztunk a futásban, voltak negatív playek és nem akartunk hátrébb jönni. Az azért látszott, hogy a kulcs az lesz, hogy 10 pont legyen közte és így a végén onside kick lesz így is és úgy is. Az persze már más kérdés, hogy itt is miért nem vettük elő a TE-ket 5-6 yardon. Ebben ugyanazt toljuk, mint tavaly, vagyis mintha tilos lenne nálunk TE játékot hívni....8-10 yardra.
Klemó
szóval ahol eldőlt az a két szekondari derékhada - szerintem jól váltottunk félidőben, hogy Pierr lett a CB2, Suttyó meg brillírozhatott az eredeti posztján. Ofenzbe meg megtekertük a pótmétert a Wallace/Johnson duón, s lám nem volt hiába, lehet a lépést tartották, de már figyelni nem tudtak - onnantól sárga, nekem nagyon bejött, hogy a sporik hardra voltak húzva, persze agyondobálhatták volna a meccset, de a Bills CB2, CB3 ahol kilógott a lóláb
ami csalódás Sóbertnorbi, ne űa húdefasza koverelbé, feszt dobálta Allen a középső rövidzónát, azt vagy odasprintelt egy cébé vagy szopás
Harris elsőfélideje, a szünetben a kurvaannyát szidtam, aki idehozta, a nullábbnálnullább, elsőkörér - de szünetben összeszedte magát, kell tőle minden plusz
Dettó volt Dijonté, de neki mindent megbocsájtottam a zsonglőrködés után
passprotection, édesanyám egy nyuggerQB azt nincs földönégen ember aki beveti elé a testét Poyer meg Hyde blokkolatlanul csapódik be, hihetetlenvót
a meccs jelenete UGIII TD után, Benjámin tapsikál, Hejvard sisakkal a kezében, a seggét nem tette le, mén vissza a pályára, de még odaszól Bennek
szerintem aszonta: Papi mosmá ti is csináljatok valamitmáááa
érthetelen volt a Bills futódriveja, 4,5 percet égettek le az órán - nekünk. Viszont kurvára tetszett, hogy nem akatunk utána mindenáron futni és némi szerencsével FGra elvittük
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Miért kell ezt tolni? Szerintem teljesen normális szakértők vannak. Kint sokkal több az idióták aránya.No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.Jah, a nyomás: miénk a liga leggyengébb O fala, megmondták a felvezetőben. (A4) aztán mégis kevesebb nyomást engedtek, mint a Bills szuper fala. Én kérek elnézést. 😊
Klemó
Az a bajom ezzel, hogy le vagyunk nézve. Méghozzá azért, mert itthon totál offense b.zi szakértők kommentálják a meccseket, akik azt az egy módot tudják elképzelni a győzelemhez, hogy fel kell pakolni 38 pontot. És aki nem ezt csinálja, az gyenge csapat. Nyilván a mait is úgy közelítették meg, hogy Allennek, meg a Bills O-nak ma nem ment. Nem azt mondták, hogy a qrva jó Steelers D levette őket a pályáról, hanem hogy nekik nem ment. Bocs, nem lehet hogy ma csak azért tudtak ennyit, mert ennyit engedett nekik a védelmünk?
Annyira felqurnak ezek a mű-szakértők, akik nem képesek komplexen nézni egy csapatot, csak az offense, meg csak a QB, csak a passzjáték, az a foci, és akkor egy 38-35-ös meccsen szétélvezik magukat, ahol amúgy két olyan fogalmatlan D van a pályán, hogy nézni is fáj, na nekik az a foci... ehhh.
(Ez már nem a te hsz-odhoz kapcsolódik, csak ki akartam írni magamból, mert kikészülök ettől a fajta szakértéstől, elnézést az OFF-ért)
Jan
több mint 4 éve
Hírtelen a DB corp tálent lett 😀 Tudom a F7 forever, de szerintem most (meglepően) jól keverte a lapokat az öreg.Itt. A D-ben olyan mennyiségű talent van, hogy megoldják, akármennyire is szar a koordinátor.No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.Butler híterek ilyenkor hol vannak? Gyakorlatilag egy drive-ot engedett TD-re a DEF.
Klemó
astroid
tenorx
több mint 4 éve
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.Jah, a nyomás: miénk a liga leggyengébb O fala, megmondták a felvezetőben. (A4) aztán mégis kevesebb nyomást engedtek, mint a Bills szuper fala. Én kérek elnézést. 😊
Klemó
Az a bajom ezzel, hogy le vagyunk nézve. Méghozzá azért, mert itthon totál offense b.zi szakértők kommentálják a meccseket, akik azt az egy módot tudják elképzelni a győzelemhez, hogy fel kell pakolni 38 pontot. És aki nem ezt csinálja, az gyenge csapat. Nyilván a mait is úgy közelítették meg, hogy Allennek, meg a Bills O-nak ma nem ment. Nem azt mondták, hogy a qrva jó Steelers D levette őket a pályáról, hanem hogy nekik nem ment. Bocs, nem lehet hogy ma csak azért tudtak ennyit, mert ennyit engedett nekik a védelmünk?
Annyira felqurnak ezek a mű-szakértők, akik nem képesek komplexen nézni egy csapatot, csak az offense, meg csak a QB, csak a passzjáték, az a foci, és akkor egy 38-35-ös meccsen szétélvezik magukat, ahol amúgy két olyan fogalmatlan D van a pályán, hogy nézni is fáj, na nekik az a foci... ehhh.
(Ez már nem a te hsz-odhoz kapcsolódik, csak ki akartam írni magamból, mert kikészülök ettől a fajta szakértéstől, elnézést az OFF-ért)
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Itt. A D-ben olyan mennyiségű talent van, hogy megoldják, akármennyire is szar a koordinátor.No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.Butler híterek ilyenkor hol vannak? Gyakorlatilag egy drive-ot engedett TD-re a DEF.
Klemó
astroid
több mint 4 éve
Itt vagyok. A törött óra is kétszer pontos időt mutat egy nap... 😉No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.Butler híterek ilyenkor hol vannak? Gyakorlatilag egy drive-ot engedett TD-re a DEF.
Klemó
astroid
több mint 4 éve
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.Butler híterek ilyenkor hol vannak? Gyakorlatilag egy drive-ot engedett TD-re a DEF.
Klemó
több mint 4 éve
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.
több mint 4 éve
Norwood mikor safetyként kellett védekeznie jó volt, de egyébként slotban nem igazán.Az OL kapcsán igazat adok abban, hogy az nyilván nem segít, ha totálisan új az egység és ucsóban még kiesik Banner is. Éppen ezért nem értettem sokáig miért Ebronnal játszunk. Amikor már Gentry és Freimuth volt a pályán más volt a blokkolásunk is.
Én értettem Tomlint miért hívott a végén passzokat. Nem bíztunk a futásban, voltak negatív playek és nem akartunk hátrébb jönni. Az azért látszott, hogy a kulcs az lesz, hogy 10 pont legyen közte és így a végén onside kick lesz így is és úgy is. Az persze már más kérdés, hogy itt is miért nem vettük elő a TE-ket 5-6 yardon. Ebben ugyanazt toljuk, mint tavaly, vagyis mintha tilos lenne nálunk TE játékot hívni....8-10 yardra.
több mint 4 éve
Ez a Watt-Ingram-Highmith trió a Heyward vezette DL-lel művelt, az egészen elképesztő volt. Szinte minden playben csakis holdinggal tudták őket kordában tartani. Féltem, hogy pukkadás lesz az O miatt, de hála az égnek életre kelt egy kicsit az O és az ST is hozzátette a magáét.Ezzel egyetértek, OLB-ben nagyon jók vagyunk most és még van egy tehetség, de akárki játszik a hármasból, ott élmény nézni. Nyilván Watt egy magasabb polc. Azért Tuitt nagyon fontos lesz a későbbiekben. A Browns fala ellen pl a legjobbak kellenek, vagy a Ravens ellen.
Mindez jelzi, hogy Dupree pótlása rendben van (ahogy számoltuk is) és Tuitt sem hiányzott annyira. (bár a rotációból nyilván igen)
Klemó
Sutton kapcsán mondta a stáb, hogy ha tud készülni a playekből, elkapókból, akkor jobb lesz, mert egy tipikus Hi IQ és sokat készülő playa. Ez pedig bejött.Suttonról tudtuk, hogy jó slotban, ebben nincs meglepetés. Azt nem tudtuk, hogy mi van, ha kikerül a szélre, esetleg mit látunk JP-ből és az egy nagyon kellemes csalódás volt. Tre Norwood volt a kellemes meglepetés. Első mérkőzésen nagy feladat egy 7. körös újonctól, de nem dolgozott rosszul.
Jó volt látni az egész D-t, egész meccsen. Óriási teljesítmény volt.
Klemó
Az O kapcsán nyilván a kép az első félidőben tragédia volt és azért lássuk be, hogy a másodikban sem váltották meg a világot. Nagyon kiváncsi leszek a következő meccsre az egész O és Ben szemszögéből, mert nagyon nem néztünk ki jól és ha nem kapjuk azt a kérdéses DPI-t meg, akkor Én azt hiszem, hogy az az INT megölte volna a csapatot.Azért az O védelmében: nem elég, hogy az OL teljesen új verzióban állt fel, még Banner sérülése miatt az utolsó héten is volt egy változás. A 2. félidőre jobban belejöttek, de azért Ben rozsdája sem sokat segített rajtuk. Az első félidőben passz sem ment a TE-ek felé, se vertikálisan nem használtuk a pályát. A 2. félidőre lényegesen jobban működött, két szép drive is jött. Többek között (csak jelzem) amikor nem Ebrontól vártuk a blokkolást, hanem Gentry volt a helyén.
(nézem a Browns támadó vonalát....hát húúúúú de messze vagyunk......)
Klemó
Szóval nem volt jó összességében az O, de potenciált lehetett látni bőven. Még ezzel az OL-el is.
Amúgy a vége érthetetlen volt. Futás helyett rendre passz...de ha ilyen védelmed van, lehetsz tökös gyerek és Tomlin golyói azért a helyükön vannak.
több mint 4 éve
Tavaly én nem emlékszem meglepetés győzelemre...amikor egy kifejezetten előzetesen jobb csapatot vertünk volna meg. Talán a Titans volt a legnagyobb skalp, illetve a Ravens, de a covid mizéria miatt egyiket sem írnám be ilyen underdog győzelemnek.
több mint 4 éve
Ez a Watt-Ingram-Highmith trió a Heyward vezette DL-lel művelt, az egészen elképesztő volt. Szinte minden playben csakis holdinggal tudták őket kordában tartani. Féltem, hogy pukkadás lesz az O miatt, de hála az égnek életre kelt egy kicsit az O és az ST is hozzátette a magáét.Mindez jelzi, hogy Dupree pótlása rendben van (ahogy számoltuk is) és Tuitt sem hiányzott annyira. (bár a rotációból nyilván igen)
Sutton kapcsán mondta a stáb, hogy ha tud készülni a playekből, elkapókból, akkor jobb lesz, mert egy tipikus Hi IQ és sokat készülő playa. Ez pedig bejött.
Jó volt látni az egész D-t, egész meccsen. Óriási teljesítmény volt.
Az O kapcsán nyilván a kép az első félidőben tragédia volt és azért lássuk be, hogy a másodikban sem váltották meg a világot. Nagyon kiváncsi leszek a következő meccsre az egész O és Ben szemszögéből, mert nagyon nem néztünk ki jól és ha nem kapjuk azt a kérdéses DPI-t meg, akkor Én azt hiszem, hogy az az INT megölte volna a csapatot.
(nézem a Browns támadó vonalát....hát húúúúú de messze vagyunk......)
több mint 4 éve
A meccs alapján:Szerencsére ez a meccs is 2 félidőből állt 😀 😀Nem várok mára győzelmet, de nagyon kívancsi vagyok az alábbiakra, számomra fontossági sorrendben:Egy félidő után a válaszok:
- Rőtlis teljesítménye,
- az új O-rendszer,
- O fal,
- CB sor,
- ahogy Ebront kiszorítja Freiermuth.
Szokol
- Rőtlis ergya,
- Új O-rendszer nincs,
- O fal átlagos,
- CB sor tartja magát,
- Ebron egy fasz.
Szokol
Jan
- Rőtlis ergya,
- Új O-rendszer nincs,
- O fal átlagos,
- CB sor tartja magát,
- Ebron egy fasz.
De a D és a ST hozta! 😊
több mint 4 éve
Ez ilyen klasszikus Steelers win volt.Tavaly se volt túl jó, de egy 12-4-re azért elég volt 😊
Ugyanakkor ne ringassuk magunkat vágyálmokba, az offense egyelőre katasztrófának tűnik.
tenorx
Amúgy ha a D hozza a tavalyi formát, akkor nem is kell az O-tól sokkal több.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Ez ilyen klasszikus Steelers win volt.A 2. félidő vállalható volt
Ugyanakkor ne ringassuk magunkat vágyálmokba, az offense egyelőre katasztrófának tűnik.
tenorx
több mint 4 éve
Ez ilyen klasszikus Steelers win volt.Ugyanakkor ne ringassuk magunkat vágyálmokba, az offense egyelőre katasztrófának tűnik.
több mint 4 éve
Szerencsére ez a meccs is 2 félidőből állt 😀 😀Nem várok mára győzelmet, de nagyon kívancsi vagyok az alábbiakra, számomra fontossági sorrendben:Egy félidő után a válaszok:
- Rőtlis teljesítménye,
- az új O-rendszer,
- O fal,
- CB sor,
- ahogy Ebront kiszorítja Freiermuth.
Szokol
- Rőtlis ergya,
- Új O-rendszer nincs,
- O fal átlagos,
- CB sor tartja magát,
- Ebron egy fasz.
Szokol
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Nem várok mára győzelmet, de nagyon kívancsi vagyok az alábbiakra, számomra fontossági sorrendben:Egy félidő után a válaszok:
- Rőtlis teljesítménye,
- az új O-rendszer,
- O fal,
- CB sor,
- ahogy Ebront kiszorítja Freiermuth.
Szokol
- Rőtlis ergya,
- Új O-rendszer nincs,
- O fal átlagos,
- CB sor tartja magát,
- Ebron egy fasz.
több mint 4 éve
Az arénás "szakértők" végre szidhatnak minket és szidnak is. ennél nagyobb örömük ne legyen. aztán nehogy megint tátott szájjal szaladjanak be abba az erdőbe😊Én se értem mi bajod van, szerintem nem haterkednek, vagy túloznak.
pfefe8
A 3. hely a realitás, a többi overperformance.
több mint 4 éve
Sokminden nem fog rólunk szólni ebben a magyar közvetítésben. De erre számítani lehetett. Mindegy, majd az ismétlésben 😊
több mint 4 éve
Az arénás "szakértők" végre szidhatnak minket és szidnak is. ennél nagyobb örömük ne legyen. aztán nehogy megint tátott szájjal szaladjanak be abba az erdőbe😊Ha reálisan megnézed, logikus az a 3. hely. A Browns minden előszezonban PO csapat, most tényleg nem rosszak, a Ravens meg mindig veszélyes csapat.
pfefe8
Tőlünk sokat nem lehet várni, de inkább örülök, mint pesszimista, mint sírjak, mint optimista 😊
több mint 4 éve
Hajrá OL! Ha buknak, bukunk!Freiermuth-ot nálam kiszoírtja még Pitts Fantasy-ben, de lehet megbánom. Ebron fasorbasincsNem várok mára győzelmet, de nagyon kívancsi vagyok az alábbiakra, számomra fontossági sorrendben:Nana....Ebron 100yard után nehéz lesz az.... 😀
- Rőtlis teljesítménye,
- az új O-rendszer,
- O fal,
- CB sor,
- ahogy Ebront kiszorítja Freiermuth.
Szokol
Klemó
Spy
több mint 4 éve
Freiermuth-ot nálam kiszoírtja még Pitts Fantasy-ben, de lehet megbánom. Ebron fasorbasincsNem várok mára győzelmet, de nagyon kívancsi vagyok az alábbiakra, számomra fontossági sorrendben:Nana....Ebron 100yard után nehéz lesz az.... 😀
- Rőtlis teljesítménye,
- az új O-rendszer,
- O fal,
- CB sor,
- ahogy Ebront kiszorítja Freiermuth.
Szokol
Klemó
több mint 4 éve
Az arénás "szakértők" végre szidhatnak minket és szidnak is. ennél nagyobb örömük ne legyen. aztán nehogy megint tátott szájjal szaladjanak be abba az erdőbe😊
Steelers fan