Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.
Klemó
Jah, a nyomás: miénk a liga leggyengébb O fala, megmondták a felvezetőben. (A4) aztán mégis kevesebb nyomást engedtek, mint a Bills szuper fala. Én kérek elnézést. 😊

Az a bajom ezzel, hogy le vagyunk nézve. Méghozzá azért, mert itthon totál offense b.zi szakértők kommentálják a meccseket, akik azt az egy módot tudják elképzelni a győzelemhez, hogy fel kell pakolni 38 pontot. És aki nem ezt csinálja, az gyenge csapat. Nyilván a mait is úgy közelítették meg, hogy Allennek, meg a Bills O-nak ma nem ment. Nem azt mondták, hogy a qrva jó Steelers D levette őket a pályáról, hanem hogy nekik nem ment. Bocs, nem lehet hogy ma csak azért tudtak ennyit, mert ennyit engedett nekik a védelmünk?

Annyira felqurnak ezek a mű-szakértők, akik nem képesek komplexen nézni egy csapatot, csak az offense, meg csak a QB, csak a passzjáték, az a foci, és akkor egy 38-35-ös meccsen szétélvezik magukat, ahol amúgy két olyan fogalmatlan D van a pályán, hogy nézni is fáj, na nekik az a foci... ehhh.

(Ez már nem a te hsz-odhoz kapcsolódik, csak ki akartam írni magamból, mert kikészülök ettől a fajta szakértéstől, elnézést az OFF-ért)
Jan
Miért kell ezt tolni? Szerintem teljesen normális szakértők vannak. Kint sokkal több az idióták aránya.
tenorx
Nem értek veled egyet. Jan hozzászólásával viszont igen. Van itthon olyan sokra tartott szakértő, aki azt mondta, hogy a draft előtti csapatunk jobb, mint a draft utáni😊 . a tegnapi meccs előtti felvezetőt is érdemes volt végignézni, hogy elmenjen a kedv a magyar kommentárral megnézni a meccset.

Steelers fan
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Norwood mikor safetyként kellett védekeznie jó volt, de egyébként slotban nem igazán.

Az OL kapcsán igazat adok abban, hogy az nyilván nem segít, ha totálisan új az egység és ucsóban még kiesik Banner is. Éppen ezért nem értettem sokáig miért Ebronnal játszunk. Amikor már Gentry és Freimuth volt a pályán más volt a blokkolásunk is.

Én értettem Tomlint miért hívott a végén passzokat. Nem bíztunk a futásban, voltak negatív playek és nem akartunk hátrébb jönni. Az azért látszott, hogy a kulcs az lesz, hogy 10 pont legyen közte és így a végén onside kick lesz így is és úgy is. Az persze már más kérdés, hogy itt is miért nem vettük elő a TE-ket 5-6 yardon. Ebben ugyanazt toljuk, mint tavaly, vagyis mintha tilos lenne nálunk TE játékot hívni....8-10 yardra.
Klemó
remélem mindenki látta, hogy Rudi majdnem végig sisakba vót, BigBen nincs jól, nekem sziszegtek a kalcitkristályok a térdembe a becsúszás-izénél, aztán kapott a bal vállára - ájáj

szóval ahol eldőlt az a két szekondari derékhada - szerintem jól váltottunk félidőben, hogy Pierr lett a CB2, Suttyó meg brillírozhatott az eredeti posztján. Ofenzbe meg megtekertük a pótmétert a Wallace/Johnson duón, s lám nem volt hiába, lehet a lépést tartották, de már figyelni nem tudtak - onnantól sárga, nekem nagyon bejött, hogy a sporik hardra voltak húzva, persze agyondobálhatták volna a meccset, de a Bills CB2, CB3 ahol kilógott a lóláb

ami csalódás Sóbertnorbi, ne űa húdefasza koverelbé, feszt dobálta Allen a középső rövidzónát, azt vagy odasprintelt egy cébé vagy szopás
Harris elsőfélideje, a szünetben a kurvaannyát szidtam, aki idehozta, a nullábbnálnullább, elsőkörér - de szünetben összeszedte magát, kell tőle minden plusz
Dettó volt Dijonté, de neki mindent megbocsájtottam a zsonglőrködés után
passprotection, édesanyám egy nyuggerQB azt nincs földönégen ember aki beveti elé a testét Poyer meg Hyde blokkolatlanul csapódik be, hihetetlenvót

a meccs jelenete UGIII TD után, Benjámin tapsikál, Hejvard sisakkal a kezében, a seggét nem tette le, mén vissza a pályára, de még odaszól Bennek
szerintem aszonta: Papi mosmá ti is csináljatok valamitmáááa

érthetelen volt a Bills futódriveja, 4,5 percet égettek le az órán - nekünk. Viszont kurvára tetszett, hogy nem akatunk utána mindenáron futni és némi szerencsével FGra elvittük

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.
Klemó
Jah, a nyomás: miénk a liga leggyengébb O fala, megmondták a felvezetőben. (A4) aztán mégis kevesebb nyomást engedtek, mint a Bills szuper fala. Én kérek elnézést. 😊

Az a bajom ezzel, hogy le vagyunk nézve. Méghozzá azért, mert itthon totál offense b.zi szakértők kommentálják a meccseket, akik azt az egy módot tudják elképzelni a győzelemhez, hogy fel kell pakolni 38 pontot. És aki nem ezt csinálja, az gyenge csapat. Nyilván a mait is úgy közelítették meg, hogy Allennek, meg a Bills O-nak ma nem ment. Nem azt mondták, hogy a qrva jó Steelers D levette őket a pályáról, hanem hogy nekik nem ment. Bocs, nem lehet hogy ma csak azért tudtak ennyit, mert ennyit engedett nekik a védelmünk?

Annyira felqurnak ezek a mű-szakértők, akik nem képesek komplexen nézni egy csapatot, csak az offense, meg csak a QB, csak a passzjáték, az a foci, és akkor egy 38-35-ös meccsen szétélvezik magukat, ahol amúgy két olyan fogalmatlan D van a pályán, hogy nézni is fáj, na nekik az a foci... ehhh.

(Ez már nem a te hsz-odhoz kapcsolódik, csak ki akartam írni magamból, mert kikészülök ettől a fajta szakértéstől, elnézést az OFF-ért)
Jan
Miért kell ezt tolni? Szerintem teljesen normális szakértők vannak. Kint sokkal több az idióták aránya.
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.
Klemó
Butler híterek ilyenkor hol vannak? Gyakorlatilag egy drive-ot engedett TD-re a DEF.
astroid
Itt. A D-ben olyan mennyiségű talent van, hogy megoldják, akármennyire is szar a koordinátor.
tenorx
Hírtelen a DB corp tálent lett 😀 Tudom a F7 forever, de szerintem most (meglepően) jól keverte a lapokat az öreg.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.
Klemó
Jah, a nyomás: miénk a liga leggyengébb O fala, megmondták a felvezetőben. (A4) aztán mégis kevesebb nyomást engedtek, mint a Bills szuper fala. Én kérek elnézést. 😊

Az a bajom ezzel, hogy le vagyunk nézve. Méghozzá azért, mert itthon totál offense b.zi szakértők kommentálják a meccseket, akik azt az egy módot tudják elképzelni a győzelemhez, hogy fel kell pakolni 38 pontot. És aki nem ezt csinálja, az gyenge csapat. Nyilván a mait is úgy közelítették meg, hogy Allennek, meg a Bills O-nak ma nem ment. Nem azt mondták, hogy a qrva jó Steelers D levette őket a pályáról, hanem hogy nekik nem ment. Bocs, nem lehet hogy ma csak azért tudtak ennyit, mert ennyit engedett nekik a védelmünk?

Annyira felqurnak ezek a mű-szakértők, akik nem képesek komplexen nézni egy csapatot, csak az offense, meg csak a QB, csak a passzjáték, az a foci, és akkor egy 38-35-ös meccsen szétélvezik magukat, ahol amúgy két olyan fogalmatlan D van a pályán, hogy nézni is fáj, na nekik az a foci... ehhh.

(Ez már nem a te hsz-odhoz kapcsolódik, csak ki akartam írni magamból, mert kikészülök ettől a fajta szakértéstől, elnézést az OFF-ért)

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.
Klemó
Butler híterek ilyenkor hol vannak? Gyakorlatilag egy drive-ot engedett TD-re a DEF.
astroid
Itt. A D-ben olyan mennyiségű talent van, hogy megoldják, akármennyire is szar a koordinátor.
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.
Klemó
Butler híterek ilyenkor hol vannak? Gyakorlatilag egy drive-ot engedett TD-re a DEF.
astroid
Itt vagyok. A törött óra is kétszer pontos időt mutat egy nap... 😉
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.
Klemó
Butler híterek ilyenkor hol vannak? Gyakorlatilag egy drive-ot engedett TD-re a DEF.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
No és ami nagyon durva. Úgy generáltunk nyomást, hogy mindösszesen 2, azaz kettő esetben hívtunk extra playát blitzre. 2020-ban mi blitzeltünk a legtöbbet (ebben Hilton volt ugye az egyik legjobb) a ligában és ez az igazán nagyon jó visszajelzés az egész D teljesítménye kapcsán és talán ezért is tudott a SEC is átlagon felülit nyújtani.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Norwood mikor safetyként kellett védekeznie jó volt, de egyébként slotban nem igazán.

Az OL kapcsán igazat adok abban, hogy az nyilván nem segít, ha totálisan új az egység és ucsóban még kiesik Banner is. Éppen ezért nem értettem sokáig miért Ebronnal játszunk. Amikor már Gentry és Freimuth volt a pályán más volt a blokkolásunk is.

Én értettem Tomlint miért hívott a végén passzokat. Nem bíztunk a futásban, voltak negatív playek és nem akartunk hátrébb jönni. Az azért látszott, hogy a kulcs az lesz, hogy 10 pont legyen közte és így a végén onside kick lesz így is és úgy is. Az persze már más kérdés, hogy itt is miért nem vettük elő a TE-ket 5-6 yardon. Ebben ugyanazt toljuk, mint tavaly, vagyis mintha tilos lenne nálunk TE játékot hívni....8-10 yardra.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ez a Watt-Ingram-Highmith trió a Heyward vezette DL-lel művelt, az egészen elképesztő volt. Szinte minden playben csakis holdinggal tudták őket kordában tartani. Féltem, hogy pukkadás lesz az O miatt, de hála az égnek életre kelt egy kicsit az O és az ST is hozzátette a magáét.


Mindez jelzi, hogy Dupree pótlása rendben van (ahogy számoltuk is) és Tuitt sem hiányzott annyira. (bár a rotációból nyilván igen)


Klemó
Ezzel egyetértek, OLB-ben nagyon jók vagyunk most és még van egy tehetség, de akárki játszik a hármasból, ott élmény nézni. Nyilván Watt egy magasabb polc. Azért Tuitt nagyon fontos lesz a későbbiekben. A Browns fala ellen pl a legjobbak kellenek, vagy a Ravens ellen.

Sutton kapcsán mondta a stáb, hogy ha tud készülni a playekből, elkapókból, akkor jobb lesz, mert egy tipikus Hi IQ és sokat készülő playa. Ez pedig bejött.

Jó volt látni az egész D-t, egész meccsen. Óriási teljesítmény volt.


Klemó
Suttonról tudtuk, hogy jó slotban, ebben nincs meglepetés. Azt nem tudtuk, hogy mi van, ha kikerül a szélre, esetleg mit látunk JP-ből és az egy nagyon kellemes csalódás volt. Tre Norwood volt a kellemes meglepetés. Első mérkőzésen nagy feladat egy 7. körös újonctól, de nem dolgozott rosszul.
Az O kapcsán nyilván a kép az első félidőben tragédia volt és azért lássuk be, hogy a másodikban sem váltották meg a világot. Nagyon kiváncsi leszek a következő meccsre az egész O és Ben szemszögéből, mert nagyon nem néztünk ki jól és ha nem kapjuk azt a kérdéses DPI-t meg, akkor Én azt hiszem, hogy az az INT megölte volna a csapatot.

(nézem a Browns támadó vonalát....hát húúúúú de messze vagyunk......)
Klemó
Azért az O védelmében: nem elég, hogy az OL teljesen új verzióban állt fel, még Banner sérülése miatt az utolsó héten is volt egy változás. A 2. félidőre jobban belejöttek, de azért Ben rozsdája sem sokat segített rajtuk. Az első félidőben passz sem ment a TE-ek felé, se vertikálisan nem használtuk a pályát. A 2. félidőre lényegesen jobban működött, két szép drive is jött. Többek között (csak jelzem) amikor nem Ebrontól vártuk a blokkolást, hanem Gentry volt a helyén.
Szóval nem volt jó összességében az O, de potenciált lehetett látni bőven. Még ezzel az OL-el is.
Amúgy a vége érthetetlen volt. Futás helyett rendre passz...de ha ilyen védelmed van, lehetsz tökös gyerek és Tomlin golyói azért a helyükön vannak.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113


Tavaly én nem emlékszem meglepetés győzelemre...amikor egy kifejezetten előzetesen jobb csapatot vertünk volna meg. Talán a Titans volt a legnagyobb skalp, illetve a Ravens, de a covid mizéria miatt egyiket sem írnám be ilyen underdog győzelemnek.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ez a Watt-Ingram-Highmith trió a Heyward vezette DL-lel művelt, az egészen elképesztő volt. Szinte minden playben csakis holdinggal tudták őket kordában tartani. Féltem, hogy pukkadás lesz az O miatt, de hála az égnek életre kelt egy kicsit az O és az ST is hozzátette a magáét.

Mindez jelzi, hogy Dupree pótlása rendben van (ahogy számoltuk is) és Tuitt sem hiányzott annyira. (bár a rotációból nyilván igen)

Sutton kapcsán mondta a stáb, hogy ha tud készülni a playekből, elkapókból, akkor jobb lesz, mert egy tipikus Hi IQ és sokat készülő playa. Ez pedig bejött.

Jó volt látni az egész D-t, egész meccsen. Óriási teljesítmény volt.

Az O kapcsán nyilván a kép az első félidőben tragédia volt és azért lássuk be, hogy a másodikban sem váltották meg a világot. Nagyon kiváncsi leszek a következő meccsre az egész O és Ben szemszögéből, mert nagyon nem néztünk ki jól és ha nem kapjuk azt a kérdéses DPI-t meg, akkor Én azt hiszem, hogy az az INT megölte volna a csapatot.

(nézem a Browns támadó vonalát....hát húúúúú de messze vagyunk......)
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nem várok mára győzelmet, de nagyon kívancsi vagyok az alábbiakra, számomra fontossági sorrendben:
- Rőtlis teljesítménye,
- az új O-rendszer,
- O fal,
- CB sor,
- ahogy Ebront kiszorítja Freiermuth.
Szokol
Egy félidő után a válaszok:
- Rőtlis ergya,
- Új O-rendszer nincs,
- O fal átlagos,
- CB sor tartja magát,
- Ebron egy fasz.
Szokol
Szerencsére ez a meccs is 2 félidőből állt 😀 😀
Jan
A meccs alapján:
- Rőtlis ergya,
- Új O-rendszer nincs,
- O fal átlagos,
- CB sor tartja magát,
- Ebron egy fasz.

De a D és a ST hozta! 😊
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Ez ilyen klasszikus Steelers win volt.
Ugyanakkor ne ringassuk magunkat vágyálmokba, az offense egyelőre katasztrófának tűnik.
tenorx
Tavaly se volt túl jó, de egy 12-4-re azért elég volt 😊
Amúgy ha a D hozza a tavalyi formát, akkor nem is kell az O-tól sokkal több.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez ilyen klasszikus Steelers win volt.
Ugyanakkor ne ringassuk magunkat vágyálmokba, az offense egyelőre katasztrófának tűnik.
tenorx
A 2. félidő vállalható volt

több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Ez ilyen klasszikus Steelers win volt.
Ugyanakkor ne ringassuk magunkat vágyálmokba, az offense egyelőre katasztrófának tűnik.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Nem várok mára győzelmet, de nagyon kívancsi vagyok az alábbiakra, számomra fontossági sorrendben:
- Rőtlis teljesítménye,
- az új O-rendszer,
- O fal,
- CB sor,
- ahogy Ebront kiszorítja Freiermuth.
Szokol
Egy félidő után a válaszok:
- Rőtlis ergya,
- Új O-rendszer nincs,
- O fal átlagos,
- CB sor tartja magát,
- Ebron egy fasz.
Szokol
Szerencsére ez a meccs is 2 félidőből állt 😀 😀

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nem várok mára győzelmet, de nagyon kívancsi vagyok az alábbiakra, számomra fontossági sorrendben:
- Rőtlis teljesítménye,
- az új O-rendszer,
- O fal,
- CB sor,
- ahogy Ebront kiszorítja Freiermuth.
Szokol
Egy félidő után a válaszok:
- Rőtlis ergya,
- Új O-rendszer nincs,
- O fal átlagos,
- CB sor tartja magát,
- Ebron egy fasz.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Az arénás "szakértők" végre szidhatnak minket és szidnak is. ennél nagyobb örömük ne legyen. aztán nehogy megint tátott szájjal szaladjanak be abba az erdőbe😊
pfefe8
Én se értem mi bajod van, szerintem nem haterkednek, vagy túloznak.
A 3. hely a realitás, a többi overperformance.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Sokminden nem fog rólunk szólni ebben a magyar közvetítésben. De erre számítani lehetett. Mindegy, majd az ismétlésben 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Az arénás "szakértők" végre szidhatnak minket és szidnak is. ennél nagyobb örömük ne legyen. aztán nehogy megint tátott szájjal szaladjanak be abba az erdőbe😊
pfefe8
Ha reálisan megnézed, logikus az a 3. hely. A Browns minden előszezonban PO csapat, most tényleg nem rosszak, a Ravens meg mindig veszélyes csapat.
Tőlünk sokat nem lehet várni, de inkább örülök, mint pesszimista, mint sírjak, mint optimista 😊
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nem várok mára győzelmet, de nagyon kívancsi vagyok az alábbiakra, számomra fontossági sorrendben:
- Rőtlis teljesítménye,
- az új O-rendszer,
- O fal,
- CB sor,
- ahogy Ebront kiszorítja Freiermuth.
Szokol
Nana....Ebron 100yard után nehéz lesz az.... 😀
Klemó
Freiermuth-ot nálam kiszoírtja még Pitts Fantasy-ben, de lehet megbánom. Ebron fasorbasincs
Spy
Hajrá OL! Ha buknak, bukunk!
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nem várok mára győzelmet, de nagyon kívancsi vagyok az alábbiakra, számomra fontossági sorrendben:
- Rőtlis teljesítménye,
- az új O-rendszer,
- O fal,
- CB sor,
- ahogy Ebront kiszorítja Freiermuth.
Szokol
Nana....Ebron 100yard után nehéz lesz az.... 😀
Klemó
Freiermuth-ot nálam kiszoírtja még Pitts Fantasy-ben, de lehet megbánom. Ebron fasorbasincs
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Az arénás "szakértők" végre szidhatnak minket és szidnak is. ennél nagyobb örömük ne legyen. aztán nehogy megint tátott szájjal szaladjanak be abba az erdőbe😊

Steelers fan