Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
TJ Watt: $28MÉn Oweh-ban reménykedem. 😀
Joey Bosa: $27M
Myles Garrett: $25M
Khalil Mack: $23.5M
Demarcus Lawrence: $21M
Frank Clark: $20.8M
Remélem ezt legközelebb Highsmith dönti meg 😀
Klaci79
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Steelers’ OLB T.J. Watt overruled his agents who believed they could get more money today, marched into the office of Steelers president Art Rooney and told him they had a deal. Then the NFL’s new highest-paid defensive player excused himself and announced he had to go work out.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 9, 2021
több mint 4 éve
Vagy Jarvis Jones...de nem kell megsértődni, csak érdekességképp említettem meg, hogy kettővel előttünk ment ki erre. a posztra ember...mázlink volt, na!Némi gonoszság...a 2017-es drafton a Dallas 1/28-on Taco Charlton-t választotta...1/30-on jött Watt...😊Van az úgy, hogy bust lesz az első körös… De hála a magasságosnak a Steelers-nél mindig bejön az első körös, mint pl. Artie Burns 😉
Klaci79
tamas424
több mint 4 éve
Némi gonoszság...a 2017-es drafton a Dallas 1/28-on Taco Charlton-t választotta...1/30-on jött Watt...😊Van az úgy, hogy bust lesz az első körös… De hála a magasságosnak a Steelers-nél mindig bejön az első körös, mint pl. Artie Burns 😉
Klaci79
több mint 4 éve
TJ Watt 4 év, 112m, 80m garantáltJól van, abból meg lehet élni 🙃
Cruyffista
több mint 4 éve
Némi gonoszság...a 2017-es drafton a Dallas 1/28-on Taco Charlton-t választotta...1/30-on jött Watt...😊
több mint 4 éve
TJ Watt: $28MJoey Bosa: $27M
Myles Garrett: $25M
Khalil Mack: $23.5M
Demarcus Lawrence: $21M
Frank Clark: $20.8M
Remélem ezt legközelebb Highsmith dönti meg 😀
több mint 4 éve
Hallelujah!
több mint 4 éve
Egész pontosan ez így néz ki:Steelers and TJ Watt agree on new 5-year contract worth $122.1 million with $80 million guaranteed, per source.
több mint 4 éve
The new highest-paid defensive player in the NFL. pic.twitter.com/nKJQo4wS38
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 9, 2021
több mint 4 éve
Viszont Highsmith nem edzett ma sérülés miatt... Lehet ezért is kapott gyorsan új szerződést?
több mint 4 éve
TJ Watt 4 év, 112m, 80m garantáltPont akartam írni, teljesen jó deal! Mindenki happy. 😊
Cruyffista
több mint 4 éve
TJ Watt 4 év, 112m, 80m garantált
több mint 4 éve
Nos. Watt szerződését valahol Garrett szerződése körül (illetve felett) kell keresni. www.spotrac.com/nfl/cleveland-browns/myles-garrett-21742/
Garett szerződésében a "lényeges" a 43,5 millás aláírásnál garantált tartalom (ami az aláírási pénz és a teljes 2021-es kereset volt), és a "trükkös" 2022-es év, amely rögtön a 2021-es év kezdetén garantáltá válik. Így nagyjából emberünk tuti biztosan 61,4 millát hazavihet. 2023-ban jelenik meg egyáltalán a base salary, ami nagyjából 20 milka átlagban minden évben, vagyis nem növekszik, ami szokott lenni a csalóka az átlagos fizu számításánál.
Én nem gondolom egyébként, hogy azon menne a vita Wattal, hogy az átlagos fizu 28, vagy 30, vagy afelletti, és azon sem gondolom, hogy garantáljuk le az egészet. (ez nonszensz ezen a poszton) Azon viszont már erősen, hogy mekkora a signing bónusz és mennyi évet és mikor garantálunk. Ezzel tudom nem mondtam sokat... 😀
5 év 145 milla 30 milla signing és első két év garantált fizu szerződést tippelek.
több mint 4 éve
jó pár csapat van aki kifizetné neki azt a pénzt. Viszont ennyit még Watt sem ér. Cseréljük el, valaki úgy is szerelmes lesz belé, aki elhiszi, hogy csak egy ilyen játékos hiányzik a boldogságához. Azért ez a 160 millió a posztja értékéhez képest brutálisan sok. Mert egy irányítónak akiben hiszel kifizetsz bármennyit, de egy passzsiettetőnek nem éri meg sajnos.160 millióról beszélnek, ez elvileg a 3. legnagyobb value lenne, és egy nonqb-contract, persze a nagyzsugát felhúzni a legelején egy erős játékosigény node nemezé vannak a kreatívak, tehát kvázi már nem az aláírási pénz mennyisége számít, hanem annak elhelyezése és a feltételek paraméterei. És még mindig nem egy irányítóról beszélünk, ez kibaszott nagy reckír, úgyhogy a csapat részéről nagyobb az elköteleződési igény. Sitt nem mindegy a sérülés, mer még mindig kifizetsz egy évnyi cap-et úgy hogy nem a prémium poszt prémiumáért teszed. Azt meg nyugodtan mondhatom, hogy nincs más csapat aki kipengetné, mer ez csapatépítésileg a döghalál ( nem fér be mellé egy prémium qb fizu és hol vannak még az elkapók stb stb stb )Értem én csak minden játékos magas garantált tartalmat szeretne éppen ezért meg egy tackle rázuhan a lábára és ennyi volt a karrier. Alapvető ellenérdekeltség van a két fél között. Arról meg nem is beszélve, hogy Watt kérését nem egy csapat örömmel fizetné ki. Pfefe8 -vel tudok egyetérteni vagy adjunk neki szerződést vagy cseréljük el de ez a Bell féle vergődés nem hiányzik szurkolóként az öltözőben meg kifejezetten destruktív az ilyesmi.Itt az első éves fullgarantált tartalomról van szó, mink nem akarunk belemenni mer mi van ha megsérül, akkor kimaxoltuk az összes mozgásterünket és van egy prémium játékosunk a kórházba. Mindenki tudja, hogy ez a trend, de Colbert gondolom nem akarja megkockáztatni, hogy éppencsak kievickélünk a BigBen-féle caphellből, azt egyből belecsöppenjünk egy másikba.Nem mondom ,hogy feltétlenül rosszak a szabályaink, de igazából TJ-nek kellene engedni nem is keveset, már ahhoz képest, hogy máshol milyen szerződést kaphatna. Én is azt szeretném, ha megegyeznénk, de a tages bohóckodást nem szeretném ebben az esetben. Akkor a végén ingyen távozna. Kérdés hogy milyen messze vannak az álláspontok. Ha nagyon messze akkor az ideális egy csere lenne.Hülye szabály vagy sem....azért eddig nem volt ez olyan rossz.jobban örülnék a pikkeknek. 1/1-es várományosok, nagyot nyerhetnénk. De ez csak ötletelés. Viszont ha tartjuk a hülye szabályainkhoz magunkat, akkor soha sem hosszabbítunk TJ-vel. Most még sokat kaphatnánk érte.Nem értem mit bohóckodunk a Watt szerződéssel. Ha tartják a klubnál a hülye szabályaikat ,akkor az általunk ajánlott szerződés sosem lesz elég jó TJ-nek. Cseréljük el a Texans-al 2 vagy 3 első körös pikkért. ott imádják a Wattokat, zsíros szerződést is kaphat, mi meg a pikkekből hozunk egy irányítót, meg akit akarunk.Érdekes gondolatmenet...ha már ilyenekről beszélünk, akkor Watt mellé még valami és jöhet Watson 😀
pfefe8
(nem mondom, hogy ezt szeretném, csak ha már ilyenről beszélgetünk 😀)
Klaci79
pfefe8
Valahogy meg kell egyezni mindenképp...a szabályainkat mondjuk minden játékos és ügynök tudja évtizedek óta...
Klaci79
pfefe8
sutianap
Razi
sutianap
Steelers fan
több mint 4 éve
Az sem könnyíti meg TJ helyzetét hogy az előszezonban Ingarm és Jamir Jones is jól teljesített. Tudom nem egy kávéház, a két játékos és Watt de érdekes helyzet van ha megnézzük más helyeken milyen likak vannak
több mint 4 éve
160 millióról beszélnek, ez elvileg a 3. legnagyobb value lenne, és egy nonqb-contract, persze a nagyzsugát felhúzni a legelején egy erős játékosigény node nemezé vannak a kreatívak, tehát kvázi már nem az aláírási pénz mennyisége számít, hanem annak elhelyezése és a feltételek paraméterei. És még mindig nem egy irányítóról beszélünk, ez kibaszott nagy reckír, úgyhogy a csapat részéről nagyobb az elköteleződési igény. Sitt nem mindegy a sérülés, mer még mindig kifizetsz egy évnyi cap-et úgy hogy nem a prémium poszt prémiumáért teszed. Azt meg nyugodtan mondhatom, hogy nincs más csapat aki kipengetné, mer ez csapatépítésileg a döghalál ( nem fér be mellé egy prémium qb fizu és hol vannak még az elkapók stb stb stb )Értem én csak minden játékos magas garantált tartalmat szeretne éppen ezért meg egy tackle rázuhan a lábára és ennyi volt a karrier. Alapvető ellenérdekeltség van a két fél között. Arról meg nem is beszélve, hogy Watt kérését nem egy csapat örömmel fizetné ki. Pfefe8 -vel tudok egyetérteni vagy adjunk neki szerződést vagy cseréljük el de ez a Bell féle vergődés nem hiányzik szurkolóként az öltözőben meg kifejezetten destruktív az ilyesmi.Itt az első éves fullgarantált tartalomról van szó, mink nem akarunk belemenni mer mi van ha megsérül, akkor kimaxoltuk az összes mozgásterünket és van egy prémium játékosunk a kórházba. Mindenki tudja, hogy ez a trend, de Colbert gondolom nem akarja megkockáztatni, hogy éppencsak kievickélünk a BigBen-féle caphellből, azt egyből belecsöppenjünk egy másikba.Nem mondom ,hogy feltétlenül rosszak a szabályaink, de igazából TJ-nek kellene engedni nem is keveset, már ahhoz képest, hogy máshol milyen szerződést kaphatna. Én is azt szeretném, ha megegyeznénk, de a tages bohóckodást nem szeretném ebben az esetben. Akkor a végén ingyen távozna. Kérdés hogy milyen messze vannak az álláspontok. Ha nagyon messze akkor az ideális egy csere lenne.Hülye szabály vagy sem....azért eddig nem volt ez olyan rossz.jobban örülnék a pikkeknek. 1/1-es várományosok, nagyot nyerhetnénk. De ez csak ötletelés. Viszont ha tartjuk a hülye szabályainkhoz magunkat, akkor soha sem hosszabbítunk TJ-vel. Most még sokat kaphatnánk érte.Nem értem mit bohóckodunk a Watt szerződéssel. Ha tartják a klubnál a hülye szabályaikat ,akkor az általunk ajánlott szerződés sosem lesz elég jó TJ-nek. Cseréljük el a Texans-al 2 vagy 3 első körös pikkért. ott imádják a Wattokat, zsíros szerződést is kaphat, mi meg a pikkekből hozunk egy irányítót, meg akit akarunk.Érdekes gondolatmenet...ha már ilyenekről beszélünk, akkor Watt mellé még valami és jöhet Watson 😀
pfefe8
(nem mondom, hogy ezt szeretném, csak ha már ilyenről beszélgetünk 😀)
Klaci79
pfefe8
Valahogy meg kell egyezni mindenképp...a szabályainkat mondjuk minden játékos és ügynök tudja évtizedek óta...
Klaci79
pfefe8
sutianap
Razi
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Ez meg a kedvenc idézetem: "Ben Roethisberger doesn't expect a fully functional offense right out of the gate."😕
több mint 4 éve
Értem én csak minden játékos magas garantált tartalmat szeretne éppen ezért meg egy tackle rázuhan a lábára és ennyi volt a karrier. Alapvető ellenérdekeltség van a két fél között. Arról meg nem is beszélve, hogy Watt kérését nem egy csapat örömmel fizetné ki. Pfefe8 -vel tudok egyetérteni vagy adjunk neki szerződést vagy cseréljük el de ez a Bell féle vergődés nem hiányzik szurkolóként az öltözőben meg kifejezetten destruktív az ilyesmi.Itt az első éves fullgarantált tartalomról van szó, mink nem akarunk belemenni mer mi van ha megsérül, akkor kimaxoltuk az összes mozgásterünket és van egy prémium játékosunk a kórházba. Mindenki tudja, hogy ez a trend, de Colbert gondolom nem akarja megkockáztatni, hogy éppencsak kievickélünk a BigBen-féle caphellből, azt egyből belecsöppenjünk egy másikba.Nem mondom ,hogy feltétlenül rosszak a szabályaink, de igazából TJ-nek kellene engedni nem is keveset, már ahhoz képest, hogy máshol milyen szerződést kaphatna. Én is azt szeretném, ha megegyeznénk, de a tages bohóckodást nem szeretném ebben az esetben. Akkor a végén ingyen távozna. Kérdés hogy milyen messze vannak az álláspontok. Ha nagyon messze akkor az ideális egy csere lenne.Hülye szabály vagy sem....azért eddig nem volt ez olyan rossz.jobban örülnék a pikkeknek. 1/1-es várományosok, nagyot nyerhetnénk. De ez csak ötletelés. Viszont ha tartjuk a hülye szabályainkhoz magunkat, akkor soha sem hosszabbítunk TJ-vel. Most még sokat kaphatnánk érte.Nem értem mit bohóckodunk a Watt szerződéssel. Ha tartják a klubnál a hülye szabályaikat ,akkor az általunk ajánlott szerződés sosem lesz elég jó TJ-nek. Cseréljük el a Texans-al 2 vagy 3 első körös pikkért. ott imádják a Wattokat, zsíros szerződést is kaphat, mi meg a pikkekből hozunk egy irányítót, meg akit akarunk.Érdekes gondolatmenet...ha már ilyenekről beszélünk, akkor Watt mellé még valami és jöhet Watson 😀
pfefe8
(nem mondom, hogy ezt szeretném, csak ha már ilyenről beszélgetünk 😀)
Klaci79
pfefe8
Valahogy meg kell egyezni mindenképp...a szabályainkat mondjuk minden játékos és ügynök tudja évtizedek óta...
Klaci79
pfefe8
sutianap
több mint 4 éve
Itt az első éves fullgarantált tartalomról van szó, mink nem akarunk belemenni mer mi van ha megsérül, akkor kimaxoltuk az összes mozgásterünket és van egy prémium játékosunk a kórházba. Mindenki tudja, hogy ez a trend, de Colbert gondolom nem akarja megkockáztatni, hogy éppencsak kievickélünk a BigBen-féle caphellből, azt egyből belecsöppenjünk egy másikba.Nem mondom ,hogy feltétlenül rosszak a szabályaink, de igazából TJ-nek kellene engedni nem is keveset, már ahhoz képest, hogy máshol milyen szerződést kaphatna. Én is azt szeretném, ha megegyeznénk, de a tages bohóckodást nem szeretném ebben az esetben. Akkor a végén ingyen távozna. Kérdés hogy milyen messze vannak az álláspontok. Ha nagyon messze akkor az ideális egy csere lenne.Hülye szabály vagy sem....azért eddig nem volt ez olyan rossz.jobban örülnék a pikkeknek. 1/1-es várományosok, nagyot nyerhetnénk. De ez csak ötletelés. Viszont ha tartjuk a hülye szabályainkhoz magunkat, akkor soha sem hosszabbítunk TJ-vel. Most még sokat kaphatnánk érte.Nem értem mit bohóckodunk a Watt szerződéssel. Ha tartják a klubnál a hülye szabályaikat ,akkor az általunk ajánlott szerződés sosem lesz elég jó TJ-nek. Cseréljük el a Texans-al 2 vagy 3 első körös pikkért. ott imádják a Wattokat, zsíros szerződést is kaphat, mi meg a pikkekből hozunk egy irányítót, meg akit akarunk.Érdekes gondolatmenet...ha már ilyenekről beszélünk, akkor Watt mellé még valami és jöhet Watson 😀
pfefe8
(nem mondom, hogy ezt szeretném, csak ha már ilyenről beszélgetünk 😀)
Klaci79
pfefe8
Valahogy meg kell egyezni mindenképp...a szabályainkat mondjuk minden játékos és ügynök tudja évtizedek óta...
Klaci79
pfefe8

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Nem mondom ,hogy feltétlenül rosszak a szabályaink, de igazából TJ-nek kellene engedni nem is keveset, már ahhoz képest, hogy máshol milyen szerződést kaphatna. Én is azt szeretném, ha megegyeznénk, de a tages bohóckodást nem szeretném ebben az esetben. Akkor a végén ingyen távozna. Kérdés hogy milyen messze vannak az álláspontok. Ha nagyon messze akkor az ideális egy csere lenne.Hülye szabály vagy sem....azért eddig nem volt ez olyan rossz.jobban örülnék a pikkeknek. 1/1-es várományosok, nagyot nyerhetnénk. De ez csak ötletelés. Viszont ha tartjuk a hülye szabályainkhoz magunkat, akkor soha sem hosszabbítunk TJ-vel. Most még sokat kaphatnánk érte.Nem értem mit bohóckodunk a Watt szerződéssel. Ha tartják a klubnál a hülye szabályaikat ,akkor az általunk ajánlott szerződés sosem lesz elég jó TJ-nek. Cseréljük el a Texans-al 2 vagy 3 első körös pikkért. ott imádják a Wattokat, zsíros szerződést is kaphat, mi meg a pikkekből hozunk egy irányítót, meg akit akarunk.Érdekes gondolatmenet...ha már ilyenekről beszélünk, akkor Watt mellé még valami és jöhet Watson 😀
pfefe8
(nem mondom, hogy ezt szeretném, csak ha már ilyenről beszélgetünk 😀)
Klaci79
pfefe8
Valahogy meg kell egyezni mindenképp...a szabályainkat mondjuk minden játékos és ügynök tudja évtizedek óta...
Klaci79
Steelers fan
több mint 4 éve
Hülye szabály vagy sem....azért eddig nem volt ez olyan rossz.jobban örülnék a pikkeknek. 1/1-es várományosok, nagyot nyerhetnénk. De ez csak ötletelés. Viszont ha tartjuk a hülye szabályainkhoz magunkat, akkor soha sem hosszabbítunk TJ-vel. Most még sokat kaphatnánk érte.Nem értem mit bohóckodunk a Watt szerződéssel. Ha tartják a klubnál a hülye szabályaikat ,akkor az általunk ajánlott szerződés sosem lesz elég jó TJ-nek. Cseréljük el a Texans-al 2 vagy 3 első körös pikkért. ott imádják a Wattokat, zsíros szerződést is kaphat, mi meg a pikkekből hozunk egy irányítót, meg akit akarunk.Érdekes gondolatmenet...ha már ilyenekről beszélünk, akkor Watt mellé még valami és jöhet Watson 😀
pfefe8
(nem mondom, hogy ezt szeretném, csak ha már ilyenről beszélgetünk 😀)
Klaci79
pfefe8
Valahogy meg kell egyezni mindenképp...a szabályainkat mondjuk minden játékos és ügynök tudja évtizedek óta...
több mint 4 éve
jobban örülnék a pikkeknek. 1/1-es várományosok, nagyot nyerhetnénk. De ez csak ötletelés. Viszont ha tartjuk a hülye szabályainkhoz magunkat, akkor soha sem hosszabbítunk TJ-vel. Most még sokat kaphatnánk érte.Nem értem mit bohóckodunk a Watt szerződéssel. Ha tartják a klubnál a hülye szabályaikat ,akkor az általunk ajánlott szerződés sosem lesz elég jó TJ-nek. Cseréljük el a Texans-al 2 vagy 3 első körös pikkért. ott imádják a Wattokat, zsíros szerződést is kaphat, mi meg a pikkekből hozunk egy irányítót, meg akit akarunk.Érdekes gondolatmenet...ha már ilyenekről beszélünk, akkor Watt mellé még valami és jöhet Watson 😀
pfefe8
(nem mondom, hogy ezt szeretném, csak ha már ilyenről beszélgetünk 😀)
Klaci79
Steelers fan
több mint 4 éve
Nem értem mit bohóckodunk a Watt szerződéssel. Ha tartják a klubnál a hülye szabályaikat ,akkor az általunk ajánlott szerződés sosem lesz elég jó TJ-nek. Cseréljük el a Texans-al 2 vagy 3 első körös pikkért. ott imádják a Wattokat, zsíros szerződést is kaphat, mi meg a pikkekből hozunk egy irányítót, meg akit akarunk.Érdekes gondolatmenet...ha már ilyenekről beszélünk, akkor Watt mellé még valami és jöhet Watson 😀
pfefe8
(nem mondom, hogy ezt szeretném, csak ha már ilyenről beszélgetünk 😀)
