Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

polamalu
Bár a sárga törcsiről még mindig megvan a véleményem, ez azért mocsok menő egy kép lett 😊
Wyatt
kösz, kipróbált hely volt, rendszeresen fotózom ott modelleket, vagy menyasszonyokat. Mondjuk csoportot még nem, de most az is lett. Ha többen jöttünk volna, akkor nem tudom hova állítom a csoportot, mert eszement sok volt a turista.
xtaki
Modellek is jöhetnek ^^

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699


empty taxi
Nem rossz ez. Most csak azért, mert néhány nagyobb egyetemi program is erősebb fallal áll fel, attól még one last hurrah nem?
tenorx
Jó ez így, hosszú távon nekik kell kezdőnek lenni, gyakoroljanak csak éles körülmények között a jövő irányítójának örömére. Semmi értelme, hogy harmadvonalas lepukkant emberekkel próbálkozzunk.
Willie Parker
Jó de most akkor vagy gyakorlunk, vagy játszik Big Ben, hogy még utoljára megpróbáljuk.
Ennek a köztes valaminek nincs semmi értelme.
tenorx
Gondolom nem számoltunk azzal, hogy DeCastro lerobban, de a mai napig nincsen csapata. Ott valami komolyabb baj van, de elképzelhető, hogy megdumáltuk vele, hogy ha egyszer valaha játékra kész lesz, akkor leülünk tárgyalni újra.

Próbálkozunk veteránokkal, hoztuk Coward-t, Haeg-et és Turnert is, draftoltunk szinte minden évben embert. FA piacon a legdurvább arcokat nem tudjuk megfizetni, ilyen másodvonala journeymenekre telik.

Én nem gondolom, hogy AV-vel előbbre lennénk a mostani állapotában, lehet, hogy egy év még van benne, de 3-4 biztos nincs.

Szerinted mit tehetnénk egyébként?
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi


empty taxi
Nem rossz ez. Most csak azért, mert néhány nagyobb egyetemi program is erősebb fallal áll fel, attól még one last hurrah nem?
tenorx
Jó ez így, hosszú távon nekik kell kezdőnek lenni, gyakoroljanak csak éles körülmények között a jövő irányítójának örömére. Semmi értelme, hogy harmadvonalas lepukkant emberekkel próbálkozzunk.
Willie Parker
Jó de most akkor vagy gyakorlunk, vagy játszik Big Ben, hogy még utoljára megpróbáljuk.
Ennek a köztes valaminek nincs semmi értelme.
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
 fb.me/e/1KXREo4Ml
Vasárnap este 18.30-tól a Madhousban, Anker köz, lesz közös szezonnyitós meccsnézés
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988

polamalu
Bár a sárga törcsiről még mindig megvan a véleményem, ez azért mocsok menő egy kép lett 😊
Wyatt
kösz, kipróbált hely volt, rendszeresen fotózom ott modelleket, vagy menyasszonyokat. Mondjuk csoportot még nem, de most az is lett. Ha többen jöttünk volna, akkor nem tudom hova állítom a csoportot, mert eszement sok volt a turista.
xtaki
Ez tényleg király lett, gratula!
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813

polamalu
Bár a sárga törcsiről még mindig megvan a véleményem, ez azért mocsok menő egy kép lett 😊
Wyatt
kösz, kipróbált hely volt, rendszeresen fotózom ott modelleket, vagy menyasszonyokat. Mondjuk csoportot még nem, de most az is lett. Ha többen jöttünk volna, akkor nem tudom hova állítom a csoportot, mert eszement sok volt a turista.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487

polamalu
Bár a sárga törcsiről még mindig megvan a véleményem, ez azért mocsok menő egy kép lett 😊
Wyatt
elősző csak elfogadod
aztán megszereted
möglásd


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

polamalu
Bár a sárga törcsiről még mindig megvan a véleményem, ez azért mocsok menő egy kép lett 😊

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699


empty taxi
Nem rossz ez. Most csak azért, mert néhány nagyobb egyetemi program is erősebb fallal áll fel, attól még one last hurrah nem?
tenorx
Jó ez így, hosszú távon nekik kell kezdőnek lenni, gyakoroljanak csak éles körülmények között a jövő irányítójának örömére. Semmi értelme, hogy harmadvonalas lepukkant emberekkel próbálkozzunk.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Wattról van már bármi hír? Most akkor lesz vasárnap, vagy nem lesz?
badsco
Lesz mindenképp, ott már büntetést kockáztatna. De reméljük a héten bejelentik már a szerződést. Nem tudom mi a tökömre várunk, úgyis meg kell fizetni....
Klaci79
Most hosszu hetveges unnep volt. Igy ha lesz valami az a hetfoi szabad nap utan lehet.

De az biztos nem sietjuk El. Bar a nagy penzek adasa nem a mi soecialitasunk es elegge visszauthet.

De ha watt nem akkor ki erdemelne meg nalunk.?
Bent leszamitva persze 🙃
gabor25
Szerintem nagyon kötjük az ebet a karóhoz, hogy nem akarunk garantáltat adni neki eleget, mert nálunk "ez nem szokás". Nehogy aztán ez lavinát indítson, mert jön utána majd a Minkah-JuJu tárgyalás is...nehéz hét lesz ez.
Klaci79
JuJu-nak nem lesz nagy szája, most kipróbálta magát a piacon és rájött, hogy nem ér annyit mint amennyire tartja magát. 😊
KeyG
Nem volt idén jó piaca a WR-eknek. Ez jövőre megváltozhat. Néha olyan WR-ek is nagy pénzt kapnak, akit nem is értek.
Klaci79
Amit Juju keres, nem tőlünk kapja meg. Magára fogadott a maradással Ben és az ismert rendszer, ill. a várható jövő évi capszám miatt. Villantani akar és ez így jó mindkét félnek. Márciusban dobbant. Mi meg töltjük a WR csövet tovább. Hátulról, Draftról. Nincs pénz WR-re, amíg a draft és a fejlesztés működik.

Watt meg nem ütközött január óta, örülni fog a testje biztosan az első két aktív hetében.
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Watt most sem edz, pedig mar match week van...
xtaki
Friss es ehes lesz a meccsen.
Sziiiijjelkap mindenkit (is). 👍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Watt most sem edz, pedig mar match week van...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Wattról van már bármi hír? Most akkor lesz vasárnap, vagy nem lesz?
badsco
Lesz mindenképp, ott már büntetést kockáztatna. De reméljük a héten bejelentik már a szerződést. Nem tudom mi a tökömre várunk, úgyis meg kell fizetni....
Klaci79
Most hosszu hetveges unnep volt. Igy ha lesz valami az a hetfoi szabad nap utan lehet.

De az biztos nem sietjuk El. Bar a nagy penzek adasa nem a mi soecialitasunk es elegge visszauthet.

De ha watt nem akkor ki erdemelne meg nalunk.?
Bent leszamitva persze 🙃
gabor25
Szerintem nagyon kötjük az ebet a karóhoz, hogy nem akarunk garantáltat adni neki eleget, mert nálunk "ez nem szokás". Nehogy aztán ez lavinát indítson, mert jön utána majd a Minkah-JuJu tárgyalás is...nehéz hét lesz ez.
Klaci79
JuJu-nak nem lesz nagy szája, most kipróbálta magát a piacon és rájött, hogy nem ér annyit mint amennyire tartja magát. 😊
KeyG
Nem volt idén jó piaca a WR-eknek. Ez jövőre megváltozhat. Néha olyan WR-ek is nagy pénzt kapnak, akit nem is értek.
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Wattról van már bármi hír? Most akkor lesz vasárnap, vagy nem lesz?
badsco
Lesz mindenképp, ott már büntetést kockáztatna. De reméljük a héten bejelentik már a szerződést. Nem tudom mi a tökömre várunk, úgyis meg kell fizetni....
Klaci79
Most hosszu hetveges unnep volt. Igy ha lesz valami az a hetfoi szabad nap utan lehet.

De az biztos nem sietjuk El. Bar a nagy penzek adasa nem a mi soecialitasunk es elegge visszauthet.

De ha watt nem akkor ki erdemelne meg nalunk.?
Bent leszamitva persze 🙃
gabor25
Szerintem nagyon kötjük az ebet a karóhoz, hogy nem akarunk garantáltat adni neki eleget, mert nálunk "ez nem szokás". Nehogy aztán ez lavinát indítson, mert jön utána majd a Minkah-JuJu tárgyalás is...nehéz hét lesz ez.
Klaci79
JuJu-nak nem lesz nagy szája, most kipróbálta magát a piacon és rájött, hogy nem ér annyit mint amennyire tartja magát. 😊
KeyG
Hacsak nem SB MVP lesz 😉
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 673
Wattról van már bármi hír? Most akkor lesz vasárnap, vagy nem lesz?
badsco
Lesz mindenképp, ott már büntetést kockáztatna. De reméljük a héten bejelentik már a szerződést. Nem tudom mi a tökömre várunk, úgyis meg kell fizetni....
Klaci79
Most hosszu hetveges unnep volt. Igy ha lesz valami az a hetfoi szabad nap utan lehet.

De az biztos nem sietjuk El. Bar a nagy penzek adasa nem a mi soecialitasunk es elegge visszauthet.

De ha watt nem akkor ki erdemelne meg nalunk.?
Bent leszamitva persze 🙃
gabor25
Szerintem nagyon kötjük az ebet a karóhoz, hogy nem akarunk garantáltat adni neki eleget, mert nálunk "ez nem szokás". Nehogy aztán ez lavinát indítson, mert jön utána majd a Minkah-JuJu tárgyalás is...nehéz hét lesz ez.
Klaci79
JuJu-nak nem lesz nagy szája, most kipróbálta magát a piacon és rájött, hogy nem ér annyit mint amennyire tartja magát. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Wattról van már bármi hír? Most akkor lesz vasárnap, vagy nem lesz?
badsco
Lesz mindenképp, ott már büntetést kockáztatna. De reméljük a héten bejelentik már a szerződést. Nem tudom mi a tökömre várunk, úgyis meg kell fizetni....
Klaci79
Most hosszu hetveges unnep volt. Igy ha lesz valami az a hetfoi szabad nap utan lehet.

De az biztos nem sietjuk El. Bar a nagy penzek adasa nem a mi soecialitasunk es elegge visszauthet.

De ha watt nem akkor ki erdemelne meg nalunk.?
Bent leszamitva persze 🙃
gabor25
Szerintem nagyon kötjük az ebet a karóhoz, hogy nem akarunk garantáltat adni neki eleget, mert nálunk "ez nem szokás". Nehogy aztán ez lavinát indítson, mert jön utána majd a Minkah-JuJu tárgyalás is...nehéz hét lesz ez.
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Wattról van már bármi hír? Most akkor lesz vasárnap, vagy nem lesz?
badsco
Lesz mindenképp, ott már büntetést kockáztatna. De reméljük a héten bejelentik már a szerződést. Nem tudom mi a tökömre várunk, úgyis meg kell fizetni....
Klaci79
Most hosszu hetveges unnep volt. Igy ha lesz valami az a hetfoi szabad nap utan lehet.

De az biztos nem sietjuk El. Bar a nagy penzek adasa nem a mi soecialitasunk es elegge visszauthet.

De ha watt nem akkor ki erdemelne meg nalunk.?
Bent leszamitva persze 🙃
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi


empty taxi
Nem rossz ez. Most csak azért, mert néhány nagyobb egyetemi program is erősebb fallal áll fel, attól még one last hurrah nem?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 968 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Az új számok:
#40 Jamir Jones
#45 Buddy Johnson
#25 Ahkello Witherspoon
#93 Joe Schobert
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Wattról van már bármi hír? Most akkor lesz vasárnap, vagy nem lesz?
badsco
Lesz mindenképp, ott már büntetést kockáztatna. De reméljük a héten bejelentik már a szerződést. Nem tudom mi a tökömre várunk, úgyis meg kell fizetni....
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Wattról van már bármi hír? Most akkor lesz vasárnap, vagy nem lesz?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Sziasztok! Nekem az elmúlt pár hét totál kimaradt, más elfoglaltságaim miatt, valaki összefoglalná pár mondatban, hogy mi a helyzet, hogy állunk? (annyit tudok, hogy Tuitt IR-en van)
Jan
meg Banner es Mekkfeirland

hoztunk egy zsák OLBt a prakticbe, meg Karl Josephet - bár ha letölti az 5 napos covid-izéjét akkor rosterre mén

emellett jött Akelló Whiterspoon mint 6.CB

Mondót várjuk vissza PSbe, Brooks a ramsbe ment
A Puffancs lesz a pánter, Kunc meg az új LS


Aki nem hiszi, annak utánajárnak