Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A híres 2016-os draft classunk már nincs a csapatnál...na ez mondjuk meg is látszott az elmúlt években...persze Hargrave volt az üdítő kivétel:
Artie Burns
Sean Davis
Javon Hargrave
Jerald Hawkins
Travis Feeney
Demarcus Ayers
Tyler Matakevich
Klaci79
Huhh..emlékszem majd minden pickre felszisszentem, kivéve a 3. körös Hargrave-et, akiről megvolt egy tökéletes elemzés a depot-n.
Klemó
Jah....sosem felejtem, milyen gát volt Burns...annyira próbáltam valami pozitívat találni benne....de nem sikerült
Klaci79
Ez volt az a draft, ahol az előttünk lévő pickkel a Bengals kivitte a kiszemeltünket, William Jacksont.
Ha nem ragaszkodunk a CB-hez és reachelünk egy óriásit, lehetett volna az első-második kör mondjuk Jaylon Smith (vagy ha már CB Xavien Howard), második körben meg Vonn Bell/Kevin Byard.

Ez a draft azóta is fáj.

Egyébként tök jó, hogy van ennyi pénzünk, de ha kifizetünk valami embertelen pénzt Dupree-nek sokkot kapok.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Steelers announce that they put Ryan Shazier on the reserved/retired list. He will stay with the team in a yet-to-be-announced capacity.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
 pbs.twimg.com/media/ETUn0p7UcAUdeEx?format=png&name=small
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
A híres 2016-os draft classunk már nincs a csapatnál...na ez mondjuk meg is látszott az elmúlt években...persze Hargrave volt az üdítő kivétel:
Artie Burns
Sean Davis
Javon Hargrave
Jerald Hawkins
Travis Feeney
Demarcus Ayers
Tyler Matakevich
Klaci79
Huhh..emlékszem majd minden pickre felszisszentem, kivéve a 3. körös Hargrave-et, akiről megvolt egy tökéletes elemzés a depot-n.
Klemó
Jah....sosem felejtem, milyen gát volt Burns...annyira próbáltam valami pozitívat találni benne....de nem sikerült
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
A híres 2016-os draft classunk már nincs a csapatnál...na ez mondjuk meg is látszott az elmúlt években...persze Hargrave volt az üdítő kivétel:
Artie Burns
Sean Davis
Javon Hargrave
Jerald Hawkins
Travis Feeney
Demarcus Ayers
Tyler Matakevich
Klaci79
Huhh..emlékszem majd minden pickre felszisszentem, kivéve a 3. körös Hargrave-et, akiről megvolt egy tökéletes elemzés a depot-n.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
A híres 2016-os draft classunk már nincs a csapatnál...na ez mondjuk meg is látszott az elmúlt években...persze Hargrave volt az üdítő kivétel:
Artie Burns
Sean Davis
Javon Hargrave
Jerald Hawkins
Travis Feeney
Demarcus Ayers
Tyler Matakevich
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
De felbasz, hogy mennyire jó a Ravens Front Office.
tenorx
Jaja, tök jó.
Mikor nyertek utoljára PO meccset, 2014 v 15-ben?
Jan
Mi is 3 éve az utolsót.
Nem túl acélos.
kittli
Ahhoz képest hogy mekkora hype van a Ravens FO körül már évek óta, ez nem valami nagy parádé.

Összevetve azzal, hogy nálunk elvileg nem annyira jó a FO, Tomlin meg a sz.r edző, az ő utolsó PO győzelmük óta, nekünk 6 PO meccsünk volt, közte egy AFC döntő, és 3-3-as mérleg. Nekik 2 meccs, 0-2. Hát ki hogy érzi, de én ezt nem irigylem tőlük...
Jan
A tudatos építkezés nem egyik pillanatról a másikra történik, meg nem egy egzakt dolog.
Csinálhatsz jó move-okat, ha beesik egy sérülés.
tenorx
Én meg onnan nézem, hogy az elért eredmény mutatja meg, hogy mennyire működik jól a rendszer. (FO-al, edzőkkel, játékosokkal, mindennel együtt)

A Bengalsnál is ragaszkodtak ahhoz hogy Lewis jó edző, Dalton jó QB, nyerték is a csoportot, de a 0-7-es PO mérleg azért beárazza az egész sztorit.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De felbasz, hogy mennyire jó a Ravens Front Office.
tenorx
Jaja, tök jó.
Mikor nyertek utoljára PO meccset, 2014 v 15-ben?
Jan
Mi is 3 éve az utolsót.
Nem túl acélos.
kittli
Ahhoz képest hogy mekkora hype van a Ravens FO körül már évek óta, ez nem valami nagy parádé.

Összevetve azzal, hogy nálunk elvileg nem annyira jó a FO, Tomlin meg a sz.r edző, az ő utolsó PO győzelmük óta, nekünk 6 PO meccsünk volt, közte egy AFC döntő, és 3-3-as mérleg. Nekik 2 meccs, 0-2. Hát ki hogy érzi, de én ezt nem irigylem tőlük...
Jan
A tudatos építkezés nem egyik pillanatról a másikra történik, meg nem egy egzakt dolog.
Csinálhatsz jó move-okat, ha beesik egy sérülés.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
De felbasz, hogy mennyire jó a Ravens Front Office.
tenorx
Jaja, tök jó.
Mikor nyertek utoljára PO meccset, 2014 v 15-ben?
Jan
Mi is 3 éve az utolsót.
Nem túl acélos.
kittli
Ahhoz képest hogy mekkora hype van a Ravens FO körül már évek óta, ez nem valami nagy parádé.

Összevetve azzal, hogy nálunk elvileg nem annyira jó a FO, Tomlin meg a sz.r edző, az ő utolsó PO győzelmük óta, nekünk 6 PO meccsünk volt, közte egy AFC döntő, és 3-3-as mérleg. Nekik 2 meccs, 0-2. Hát ki hogy érzi, de én ezt nem irigylem tőlük...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a 15 milla már egy FA szerződést is lehetővé tesz. Dupree hosszúja (ha összejön) ezen még növelhet is. Kérdés kire gyűjtünk.
Klemó
Tuti fiatalítanátok a QB poszton, úgyhogy gyanítom Bradyre.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ez a 15 milla már egy FA szerződést is lehetővé tesz. Dupree hosszúja (ha összejön) ezen még növelhet is. Kérdés kire gyűjtünk.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
És megléptük Big Bennél is
Steelers have restructured the contract of Ben Roethlisberger to create extra cap space. Fifth player to do so along with tight end Vance McDonald, cornerbacks Joe Haden and Steve Nelson and kicker Chris Boswell.

Állítólag 15 millióval vagyunk a sapi alatt

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Former #Steelers LB Tyler Matakevich to the #Bills, per his agents at
@SPORTSTARSNYC
. The special-teams ace gets a two-year deal worth up to $9 million.

Ebből még valami jó komp pick is lehet ha így folytatjuk...sajnálom a vöröst, de azért a spec egység nem volt a szívem csücske az elmúlt években.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
amúgy Boswell is struktúrált...Heywardra gyűjtünk gondolom...meg persze a lyukakra...nem volt Hargrave szerződtetésének realitása...senki nem fizetne 35-40 milliót egy 3 emberes DL-nek 😕
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Javon Hargrave maradt az államban, de konferenciát váltott,
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239703324099821568
iktriad
Fuck!! 😣
steelwolf
Isaiah Buggs on IG: Coach called me and said money don't make itself

Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Javon Hargrave maradt az államban, de konferenciát váltott,
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239703324099821568
iktriad
Fuck!! 😣
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Haden spórolt nektek egy kis lét.
 twitter.com/FieldYates/status/1239732817166249984
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Well fuck
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Javon Hargrave maradt az államban, de konferenciát váltott,
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239703324099821568
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Baszki egy jovore 35 eves falemberrol beszelunk. Ertem a rutint es azt hogy meg mindig jo, de Juddon szerintem sokkal fontosabb lancszem ott szerintem.

A tavalyi mely TE classbol alulrol csemegeztunk....igy az idei sokkal gyengebb kinalat es a keves pick miatt kenyszeepalyan vagyunk.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
McDonald marad, a fizetését viszont jelentősen tudjak csokkenteni
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
De felbasz, hogy mennyire jó a Ravens Front Office.
tenorx
sajnos most minden a kezükre játszik és elég bevállalósak is...ami másra nem jellemző (Peters pl)
De ilyen TE class esetén várható volt, hogy valamelyiket elengedik valami erős pickért....Djoku kellene, de ennyi pénzzel.
Klaci79
Nekem is tetszik (dehogy is!!!), amit a Ravens FO tol, de ha bukják Judon-t Campbellért, az már más
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
De felbasz, hogy mennyire jó a Ravens Front Office.
tenorx
Jaja, tök jó.
Mikor nyertek utoljára PO meccset, 2014 v 15-ben?
Jan
Mi is 3 éve az utolsót.
Nem túl acélos.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
De felbasz, hogy mennyire jó a Ravens Front Office.
tenorx
Jaja, tök jó.
Mikor nyertek utoljára PO meccset, 2014 v 15-ben?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
14-15 milla amit ma felszabadítottunk...de most nincs pl kezdő LG, így jöhet majd Finney hosszabbítás, ami nem feltétlen rossz megoldás, de OG így is még kelleni fog.
Buktuk az elvileg kezdő ILB-t, de Williams és Bush jó lesz, mögéjük már kinéztünk valakit drafton.
És ment az alig használt Csikló...nem nagy kár érte...