Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig nagyon úgy volt, hogy ezt esetleg mi is kaphatjuk 😕 kijárt volna már végre 2006 után... nem tudom mikor lesz újra lehetőség rá. Dallas 3t is játszott azóta...
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Cowboy HOF meccs kezdésnek Aug. 6-án

Szerkesztette: astroid
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


Szerkesztette: Löfli

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Boldog születésnapot, Big Ben!!!
 twitter.com/Steelersdepot/status/1234343975391072259?s=20
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nagyjából 200 millió lesz a cap idén és ha sikerül elfogadni az új CBA-t, a bővített PO-val, akkor jövőre nagyobb ugrás várható. Ez nem rossz hír nekünk...
Klaci79
Talán belefér Hargrave és Dupree is?
steelwolf
3,5M ÷ 2, biztos elég lesz 😂
ja és még draftolunk is...
sutianap
De ki is b@szunk ezt azt úgy 15 millaert...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagyjából 200 millió lesz a cap idén és ha sikerül elfogadni az új CBA-t, a bővített PO-val, akkor jövőre nagyobb ugrás várható. Ez nem rossz hír nekünk...
Klaci79
Talán belefér Hargrave és Dupree is?
steelwolf
3,5M ÷ 2, biztos elég lesz 😂
ja és még draftolunk is...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagyjából 200 millió lesz a cap idén és ha sikerül elfogadni az új CBA-t, a bővített PO-val, akkor jövőre nagyobb ugrás várható. Ez nem rossz hír nekünk...
Klaci79
Talán belefér Hargrave és Dupree is?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért az megnyugtató, hogy az RB helyzetre koncentrálunk ahogy látom. Mondjuk az nem, hogy a TE helyzetre meg nagyon nem😕 Akkor marad McDonald?
Razi
Elterelés! 🙃
Majd Moss-t kihúzzuk!
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Azért az megnyugtató, hogy az RB helyzetre koncentrálunk ahogy látom. Mondjuk az nem, hogy a TE helyzetre meg nagyon nem😕 Akkor marad McDonald?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Akikkel eddig találkoztunk a combine-on:
RB Cam Akers
RB Zack Moss
RB Jonathan Taylor
RB AJ Dillion
RB Clyde Edwards-Helaire
WR Jalen Reagor
IOL Lloyd Cushenberry
TE Albert Okwuegbunam
OT Colton McKivitiz
IDL Ross Blacklock
EDGE Josh Uche
EDGE Curtis Weaver
S Khaleke Hudson
CB Cam Dantzler
CB Jaylon Johnson
CB Amik Robertson

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nagyjából 200 millió lesz a cap idén és ha sikerül elfogadni az új CBA-t, a bővített PO-val, akkor jövőre nagyobb ugrás várható. Ez nem rossz hír nekünk...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
London után az is eldőlt, hogy Mexikóvárosban sem lesz Steelers meccs 2020-ban
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
akikkel eddig riportáltan csacsogtunk:

Running Back:
Cam Akers/RB Florida State (via Joe Rutter)

Wide Receiver:
Jalen Raegor/WR TCU (via Mark Lane)

Tight End:
Albert Okwuegbunam/TE Missouri (via Herbie Teope)

EDGE:
Curtis Weaver/OLB Boise State (via Joe Rutter)
Josh Uche/OLB Michigan (informal)

Linebacker:
Khaleke Hudson/ILB Michigan (informal)

Defensive Tackle:
Ross Blacklock/DT TCU

Offensive Line:
Colton McKivitz/T WVU (informal)
Lloyd Cushenberry/C LSU (informal)

+ egy korábbról:

Kevin Davidson, QB, Princeton East-West Shrine Game
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én először azt hittem Matt Patricia 😀
The terrible towel
Neki szerintem jobb lehet a mozgása.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én először azt hittem Matt Patricia 😀
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amikor először megláttam a videót a Twitter falamon, azt hittem valami 50 év körüli Steelers legenda ugrott be dobálgatni.
Cruyffista
Miért, nem így van? 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Amikor először megláttam a videót a Twitter falamon, azt hittem valami 50 év körüli Steelers legenda ugrott be dobálgatni.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ééééées tessék:
 twitter.com/BlitzVideos/status/1231312210867228672?s=20
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
JAVON HARGRAVE NAMED 2019 BLACK COLLEGE FOOTBALL PRO PLAYER OF THE YEAR, PRESENTED BY @NFLPA 🏈

Will be honored during the @BCFHOF Induction Ceremony in Atlanta this Saturday night.

Full Release:  t.co/1S7vRvaF6E  t.co/nvK6AlVFgU


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Meg van az új TE! -)

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/85213279_269968750640280_7150527055760131833_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=gCm3tY2sPAAQ7kNvgF6Xak1&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAFTrFfQk0vyf7p3uu-UzgGrNiqhxVWfwUSSeCG_Q_TIQ&oe=663F2002
NFL on Instagram: "JuJu on the offseason grind 😤 (via @juju)"
337K likes, 1,498 comments - nfl on February 21, 2020: "JuJu on the offseason grind 😤 (via @juju)".
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Új pozíciós gyakorlatok várhatók a Combine-on. Köztük:


Teryl Austin: The drill named after the Steelers secondary coach includes two parts. First, a player will back pedal five yards, then open and break downhill on a 45 degree angle before catching a thrown ball. Then a player will back pedal five yards, open at 90 degrees and run to the first coach and break down, then plant and turn around (180 degrees) to run toward a second coach and catch a ball from thrown by a QB before reaching the second coach

Secondary coach-unkról elnevezve: 5yard hátra, 45 fok előre, elkapás, 5yard hátra, ki oldalra egy edzőhöz, majd vissza másik oldalra egy edzőhöz, elkapás
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szegény AB..."rájár a rúd" 😀
 twitter.com/Steelersdepot/status/1230569370255933443?s=20
Klaci79
Ha rendesen fejbeverte volna, akkor lehet h visszatér az ,esze'!
steelwolf
Hát pedig ez rendesen fejbeverte

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szegény AB..."rájár a rúd" 😀
 twitter.com/Steelersdepot/status/1230569370255933443?s=20
Klaci79
Ha rendesen fejbeverte volna, akkor lehet h visszatér az ,esze'!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Szegény AB..."rájár a rúd" 😀
 twitter.com/Steelersdepot/status/1230569370255933443?s=20

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szerintetek Deboo HOF kaliber?
steelwolf
Elég nehéz az elfogultságot félre rakni amikor róla beszélünk, de ha sikerül akkor szerintem nem. Túl kevés évig dominálta a ligát ahhoz. Ha a csúcsformáját hozta volna mondjuk 5-6-7 évig kb, akkor azt mondom hogy igen.
Ennek ellenére imádtam minden percét amikor pályán volt, és visszasírom azokat az éveket, de ha picit távolabbról nézem a dolgot akkor nálam aki HOF szint az ha többet nem is, de legalább több ideig dominál.

Igaz amennyire hígul már a HOF-ek listája, az alapján simán lehetne, de szerintem nem kellene.