Pittsburgh Steelers
En Roche-nak orultem a drafton de pont azt hozta, mint amiert csuszott a 6. Korig, es igy nincs bennem hianyerzet.En sokaig az irigyseg es a szkepticizmus hataran voltam emiatt a pick miatt.
Az azert vicc, hogy a giants 3 jatekost is kukazott a waiverrol....ez azert nem szokas...
Klemó
Hogy vajon a Rousseau tol beszart qb-k lepattanoibol elt meg Miamiban?
Hasonloan a mi 5.koros Penn Stes edge-unkhoz. Szerencsere Hayes eleg biztatoan mocorog.
Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
Az OL : decastro kivalasaval szerintem osszeomlott az amugy is gyenge labakon allo terv.
CB : itt meg meg terv se nagyon volt. es azt sem latom, hogy valaki erkezne akarhonnan is. ennyire magabiztosak volnank a semmiben?
A fal közepe, a Dotson-Green-Turner trióval nem tűnik olyan vészesnek, ott semmiképp sem gondolom, hogy a leggyengébb lenne a ligában. Bár ha a széleken baj van, akkor baszhatjuk így is úgy is.
Másik ez a CB probléma. Nelson esettől kivagyok. De mit várjunk egy olyan védelemtől, ahol a Robotzsaru Spllane kapja folyamatosan a slot receivereket. Mindezt úgy, hogy ezzel szopatott meg minket a Browns már, de mintha nem tanulnánk belőle.
Szóval adott egy kezdő páros a széleken és 1 db biztosnak tűnő slot cb, valamint két kipróbálatlan ifjú és néhány srác, akik a TC alatt életjeleket mutatnak. És akkor no2 CB balra el, némi apróért. A biztos slot CB kimegy a szélre, amíg látjuk, hogy a Steelers családi nap fociján sem szívesen vetnénk be ezen a poszton. Akkor jöjjön a tehetséges ifjú, semmi gond. Csak maximum, hogy a liga egyik legerősebb sorsolása jön éppen, az egyik legjobb offense ellen első mérkőzés...na jó, nem egy meccsre tervezünk. De két éve azt sem tudtam, hogy ki az a James Pierre, egy éve meg azt sem tudtam, ki az az Aurthur Maulet (és most is meg kellett néznem, hogy írják a nevét). Arról nem is beszélek, hogy Justin Layne sajnos nem azt hozza amit szeretnénk látni, az a meglepetés ember pedig, aki legalább slotban még bevethető lenne, Brooks pedig megsérült. Szóval Sanders, Diggs és Beasley örülhet, mert még Nelsonnal és Hiltonnal is szopattak minket.
Úgy sejtem az fog jönni, hogy 1-2 meccs után rájövünk, hogy baj van és jöhet a vészmegoldás. Talán ha a Jax kikapna a reménytelen Texans-tól és a Broncos-tól, akkor jöhetne olcsóbban Henderson 😀, de valamiért mi nem keressük a megoldásokat, mert meg vagyunk győződve róla a szezon kezdetéig, hogy kurvajók vagyunk.
Banner, Tuitt, Mekferlend IR-enSzóval Coward, Finney, Maulet jött vissza. Ez IOL, pipa darabra. Maulet NCB, vagy akármi + Joseph drabra pipa, de itt még ég a ház, nincs vödör. Ez sztem azt jelenti, hogy Allen v. Ulisszé megy PS-be, utóbbi egészséges, előbbi ígéretesebb.
sutianap
Ez a Moore kezdő LT, ez jön valahonnan, vagy csak ötlet? És mi lesz ha visszajön Banner esetleg? Nem tagadom, többet látok benne, mint Chuks-ban valaha, de hogy most éppen jobb, abban nem vagyok biztos, bár bal oldalon talán.
Vagy még mindég 7DL van Tuitt nélkül es. Ez meg azé valószínű, mert nem hiszem, hogy egy db DL Daniel Archibong lesz PS-ben, itt Mondó, Bux szintén kalandban van egy PS helyért.
És igen, jönnie kell egy CB-nek valahonnan. Azt írták éveken belül életet találhatunk valahol a világűrben...nos reménykedjünk.
PS: Jarvis Jones-t nem a Giants vitte el anno? Ők is szeretik felcsipegetni a védőinket. Mundy, Cockrell, talán ?
Már egy Cockrell-szerűnek is örülnék lassan.
Azt hitted keves az IOL es hopp, mar csak egy swing tackle maradt....itt is meg lesz valtozas.azé a József szép sztori lesz, állítólag 6 nap míg átmegy a protokollon - ezek szerint oltatlan. vagy csak nyitvahagyunk egy hétig egy spotot
Azon megdobbentem, hogy Joseph PSbe alairt. Most mar veteranok is kerulhetnek ide, xe akkor is. Annak is orulok, hogy Cbristian Miller is itt van. Jok vagyunk OLB kepzesben es szinte biztos vagyok benne, hogy ezert is valasztott Bennunket.
En Roche-nak orultem a drafton de pont azt hozta, mint amiert csuszott a 6. Korig, es igy nincs bennem hianyerzet.
Az azert vicc, hogy a giants 3 jatekost is kukazott a waiverrol....ez azert nem szokas...
Klemó

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
Ben itt maradt egy utolsó nagy hajrára úgy, hogy a liga magasan legrosszabb OL-e lesz előtte. Kb 5 hetet adok neki amíg széttörik.
A végén még Moor is kezdő lesz, az ide draftból így legalább 5 kezdő. Már az is erős volt hogy egy kivétellel mindenki bent van az 53-ban. Nem tipikus Steelers way...Nem, hogy kezdo de LT starter lesz. Oko pedig RT lesz, vagyis mindenki ott jatszik ahol neki ez termeszetesebb. Hat....isten ovja Bent.... 😀
astroid
Azon megdobbentem, hogy Joseph PSbe alairt. Most mar veteranok is kerulhetnek ide, xe akkor is. Annak is orulok, hogy Cbristian Miller is itt van. Jok vagyunk OLB kepzesben es szinte biztos vagyok benne, hogy ezert is valasztott Bennunket.
En Roche-nak orultem a drafton de pont azt hozta, mint amiert csuszott a 6. Korig, es igy nincs bennem hianyerzet.
Az azert vicc, hogy a giants 3 jatekost is kukazott a waiverrol....ez azert nem szokas...

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
RB Jaylen Samuels
WR Rico Bussey
WR Steven Sims
WR Cody White
TE Kevin Rader
OG Malcolm Pridgeon
OL Chaz Green
OL John Leglue
DE Daniel Archibong
LB Derrek Tuszka
LB Christian Miller
DB Mark Gilbert
DB Donovan Stiner
S Karl Joseph
+1 név
exBama, nagyobb név Tuszkánál
PS signed
aisjaó
nem need dejó

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
érkezett PSbe, az egy elsőkörös FS
szépfogás

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
Derrek Tuszka OLB jött Denverből Roche helyére PS-be Samuels, Leglue, Mark Gilbert, Rico Bussey Jr. mellé.Rashaad Coward pedig újra a rosteren, valaki távozik cserébe
Spy
Ezzel a névvel cornerbackben...eleve...Most meg visszaigazolta 53-ba...#BurnselsőkörJujjdevárom, egyébként Artie Burns-t annyira kirakta a CHI, hogy a te reggeli PFF listádban is duplán Llistázták. Ha már elsőkörös CB...Pénz lesz bőven....Haden meg amúgy már fiatalabb nem lesz az tuti. Jöhet majd a Big Ben hosszabbítás és a CB Draft első körben 😀After approaching the Steelers about an extension to finish his career in Pittsburgh, Pro-Bowl CB Joe Haden has decided to play out his contract and test the free agent market in 2022 when the cap is expected to increase significantly, per his agent @DrewJRosenhaus
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 1, 2021
Az Úr legyen irgalmas hozzánk jövőre
Spy
Klaci79
Spy
Klaci79
Most meg visszaigazolta 53-ba...#BurnselsőkörJujjdevárom, egyébként Artie Burns-t annyira kirakta a CHI, hogy a te reggeli PFF listádban is duplán Llistázták. Ha már elsőkörös CB...Pénz lesz bőven....Haden meg amúgy már fiatalabb nem lesz az tuti. Jöhet majd a Big Ben hosszabbítás és a CB Draft első körben 😀After approaching the Steelers about an extension to finish his career in Pittsburgh, Pro-Bowl CB Joe Haden has decided to play out his contract and test the free agent market in 2022 when the cap is expected to increase significantly, per his agent @DrewJRosenhaus
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 1, 2021
Az Úr legyen irgalmas hozzánk jövőre
Spy
Klaci79
Spy
Porter Jr-t mindenképp a Penn State-ről.Ezt a donteset elvileg segithette az, hogy most nem tudunk neki penzt adni. Mert tudja hogy watt az elso es legfontosabb. Es mikah fitzpatrik is jelezte ugyanilyen szandekat. Es akkor jelezte o is hogy beall a sorba.After approaching the Steelers about an extension to finish his career in Pittsburgh, Pro-Bowl CB Joe Haden has decided to play out his contract and test the free agent market in 2022 when the cap is expected to increase significantly, per his agent @DrewJRosenhaus
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 1, 2021
Az Úr legyen irgalmas hozzánk jövőre.
A pálya két oldala várhatóan újra egyensúlyba kerül...
Spy
Van valaki ertelmes cb aki szabad, vagy igazi tehetseg meg egyetemi szinten? Szoval van valaki akire erdemes lenne lecsapni es idehozni iden? Avagy kit latnatok szivesen draft rol.
A cb draft amugy nekunk altalaban nem szokott jol osszejonni mostanaban, barhogy ertoltettuk. Szoval ettol kicsit fazom. Bar hatha most nem hozunk egy burns 2.0 at, senques golson hoz hasonlot. Vagy tipikus tomlini atletat/szerelem elso latasrat, aki csak papiron jo de mecseken kevesbe. Mint mas poszton de snell, dri archer, jarvis johnes...
gabor25
Ezt a donteset elvileg segithette az, hogy most nem tudunk neki penzt adni. Mert tudja hogy watt az elso es legfontosabb. Es mikah fitzpatrik is jelezte ugyanilyen szandekat. Es akkor jelezte o is hogy beall a sorba.After approaching the Steelers about an extension to finish his career in Pittsburgh, Pro-Bowl CB Joe Haden has decided to play out his contract and test the free agent market in 2022 when the cap is expected to increase significantly, per his agent @DrewJRosenhaus
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 1, 2021
Az Úr legyen irgalmas hozzánk jövőre.
A pálya két oldala várhatóan újra egyensúlyba kerül...
Spy
Van valaki ertelmes cb aki szabad, vagy igazi tehetseg meg egyetemi szinten? Szoval van valaki akire erdemes lenne lecsapni es idehozni iden? Avagy kit latnatok szivesen draft rol.
A cb draft amugy nekunk altalaban nem szokott jol osszejonni mostanaban, barhogy ertoltettuk. Szoval ettol kicsit fazom. Bar hatha most nem hozunk egy burns 2.0 at, senques golson hoz hasonlot. Vagy tipikus tomlini atletat/szerelem elso latasrat, aki csak papiron jo de mecseken kevesbe. Mint mas poszton de snell, dri archer, jarvis johnes...
A. Burns nem egy első körös CB volt, hanem egy óriási bust. Már a Draft napján is fejvakarós volt, akárcsak Edmunds. Olyan CB-t szeretnék első körben, aki teljesítménye alapján is első kört érdemel, nem csak mert szépen eszik a vacsoraasztalnál Tomlinékkal. Golson volt a másik korai CB, de helyette legalább Hilton jött UDFA-ként.Jujjdevárom, egyébként Artie Burns-t annyira kirakta a CHI, hogy a te reggeli PFF listádban is duplán Llistázták. Ha már elsőkörös CB...Pénz lesz bőven....Haden meg amúgy már fiatalabb nem lesz az tuti. Jöhet majd a Big Ben hosszabbítás és a CB Draft első körben 😀After approaching the Steelers about an extension to finish his career in Pittsburgh, Pro-Bowl CB Joe Haden has decided to play out his contract and test the free agent market in 2022 when the cap is expected to increase significantly, per his agent @DrewJRosenhaus
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 1, 2021
Az Úr legyen irgalmas hozzánk jövőre
Spy
Klaci79
Spy
Nem tartanék én annyira ezektől a korai CB-ktől, csak éppen ne Tomlin szerelemgyereke legyen, mert az látszik, hogy ez nem jön be.
Jujjdevárom, egyébként Artie Burns-t annyira kirakta a CHI, hogy a te reggeli PFF listádban is duplán Llistázták. Ha már elsőkörös CB...Pénz lesz bőven....Haden meg amúgy már fiatalabb nem lesz az tuti. Jöhet majd a Big Ben hosszabbítás és a CB Draft első körben 😀After approaching the Steelers about an extension to finish his career in Pittsburgh, Pro-Bowl CB Joe Haden has decided to play out his contract and test the free agent market in 2022 when the cap is expected to increase significantly, per his agent @DrewJRosenhaus
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 1, 2021
Az Úr legyen irgalmas hozzánk jövőre
Spy
Klaci79
Pénz lesz bőven....Haden meg amúgy már fiatalabb nem lesz az tuti. Jöhet majd a Big Ben hosszabbítás és a CB Draft első körben 😀After approaching the Steelers about an extension to finish his career in Pittsburgh, Pro-Bowl CB Joe Haden has decided to play out his contract and test the free agent market in 2022 when the cap is expected to increase significantly, per his agent @DrewJRosenhaus
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 1, 2021
Az Úr legyen irgalmas hozzánk jövőre
Spy