Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Azt hittem h Bo Callahan jön vizitre 😄
több mint 4 éve
Ezekben mi sem jeleskedünk. De van finom fügénk ócsóé.A denveri védőfal szvsz kellően mély, igazából QB-n, OL-en kívül nincs komolyabb hiányposztjuk, más kérdés h ez így alkalmas kiherélni a csapat eredményességét.Közben rájöttem, csak az zavart meg, hogy anno Dre'Mont Jones a drafton (aki egy fantasy ligában nálam van) egy 4-3 DT prospectként jött. No akkor lehet Buggs, vagy Davis ellenértékként simán ide passzolhat.Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyi CAP space-t visz el Callahan a CAP-ből (8,5 milla) ahhoz képest azért luxus, hogy nem kezdőről beszélünk a Broncos kapcsán. Ráadásul 7 millát spórolnának vele a trade nyomán. 1 éves szerződése van még, így még most értéket kapnának érte.3-4-et játszik a Denver.
Az egyetlen dolog ami kérdés, hogy mi mit adnánk, ami nekik érték lehet. Nem gondolom, hogy ő az 1 éves szerződésével megérne 3. kört 2022-ben. WR oldalon megvannak, illetve nekik nem gondolom, hogy kellene Washington. Talán DL oldalon kellhet nekik erősítés, de ugye ők 4-3 D-t játszanak, nem nagyon látok olyat, aki ott tudna teljesíteni, hacsak nem Worlmey nem.
Mindesetre egy pont coverage-ban nagyon jó CB-ről beszélünk.....amire nekünk nagyon nagy szükségünk lenne/van. No meglátjuk összejön-e.
Klemó
empty taxi
Klemó
empty taxi
több mint 4 éve
Állítólag a kócsoknak tetszik a depth és ugye ők az első körben is CB-t hoztak (Surtain). Vagyis, ha valakit nem értékesítenek, akkor értéket kellene kivágni, akit meg vélhetően elvinnének a vaiwerről. Persze tény, hogy a liga egyik legjobb CB állománya van most náluk erős belső és külső CB-kel és első körös mélységgel, ami egy Chiefs ellen nem jön azért rosszul. De punterük nincs no. 😀A denveri védőfal szvsz kellően mély, igazából QB-n, OL-en kívül nincs komolyabb hiányposztjuk, más kérdés h ez így alkalmas kiherélni a csapat eredményességét.Közben rájöttem, csak az zavart meg, hogy anno Dre'Mont Jones a drafton (aki egy fantasy ligában nálam van) egy 4-3 DT prospectként jött. No akkor lehet Buggs, vagy Davis ellenértékként simán ide passzolhat.Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyi CAP space-t visz el Callahan a CAP-ből (8,5 milla) ahhoz képest azért luxus, hogy nem kezdőről beszélünk a Broncos kapcsán. Ráadásul 7 millát spórolnának vele a trade nyomán. 1 éves szerződése van még, így még most értéket kapnának érte.3-4-et játszik a Denver.
Az egyetlen dolog ami kérdés, hogy mi mit adnánk, ami nekik érték lehet. Nem gondolom, hogy ő az 1 éves szerződésével megérne 3. kört 2022-ben. WR oldalon megvannak, illetve nekik nem gondolom, hogy kellene Washington. Talán DL oldalon kellhet nekik erősítés, de ugye ők 4-3 D-t játszanak, nem nagyon látok olyat, aki ott tudna teljesíteni, hacsak nem Worlmey nem.
Mindesetre egy pont coverage-ban nagyon jó CB-ről beszélünk.....amire nekünk nagyon nagy szükségünk lenne/van. No meglátjuk összejön-e.
Klemó
empty taxi
Klemó
empty taxi
több mint 4 éve
A denveri védőfal szvsz kellően mély, igazából QB-n, OL-en kívül nincs komolyabb hiányposztjuk, más kérdés h ez így alkalmas kiherélni a csapat eredményességét.Közben rájöttem, csak az zavart meg, hogy anno Dre'Mont Jones a drafton (aki egy fantasy ligában nálam van) egy 4-3 DT prospectként jött. No akkor lehet Buggs, vagy Davis ellenértékként simán ide passzolhat.Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyi CAP space-t visz el Callahan a CAP-ből (8,5 milla) ahhoz képest azért luxus, hogy nem kezdőről beszélünk a Broncos kapcsán. Ráadásul 7 millát spórolnának vele a trade nyomán. 1 éves szerződése van még, így még most értéket kapnának érte.3-4-et játszik a Denver.
Az egyetlen dolog ami kérdés, hogy mi mit adnánk, ami nekik érték lehet. Nem gondolom, hogy ő az 1 éves szerződésével megérne 3. kört 2022-ben. WR oldalon megvannak, illetve nekik nem gondolom, hogy kellene Washington. Talán DL oldalon kellhet nekik erősítés, de ugye ők 4-3 D-t játszanak, nem nagyon látok olyat, aki ott tudna teljesíteni, hacsak nem Worlmey nem.
Mindesetre egy pont coverage-ban nagyon jó CB-ről beszélünk.....amire nekünk nagyon nagy szükségünk lenne/van. No meglátjuk összejön-e.
Klemó
empty taxi
Klemó

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
esetleg egy LS-el megspékelve 😊Van két ígéretes Punterünk, nekik kevésbé, úgy olvastam + 3. napi pick csere valamelyik évben.Közben rájöttem, csak az zavart meg, hogy anno Dre'Mont Jones a drafton (aki egy fantasy ligában nálam van) egy 4-3 DT prospectként jött. No akkor lehet Buggs, vagy Davis ellenértékként simán ide passzolhat.Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyi CAP space-t visz el Callahan a CAP-ből (8,5 milla) ahhoz képest azért luxus, hogy nem kezdőről beszélünk a Broncos kapcsán. Ráadásul 7 millát spórolnának vele a trade nyomán. 1 éves szerződése van még, így még most értéket kapnának érte.3-4-et játszik a Denver.
Az egyetlen dolog ami kérdés, hogy mi mit adnánk, ami nekik érték lehet. Nem gondolom, hogy ő az 1 éves szerződésével megérne 3. kört 2022-ben. WR oldalon megvannak, illetve nekik nem gondolom, hogy kellene Washington. Talán DL oldalon kellhet nekik erősítés, de ugye ők 4-3 D-t játszanak, nem nagyon látok olyat, aki ott tudna teljesíteni, hacsak nem Worlmey nem.
Mindesetre egy pont coverage-ban nagyon jó CB-ről beszélünk.....amire nekünk nagyon nagy szükségünk lenne/van. No meglátjuk összejön-e.
Klemó
empty taxi
Klemó
Spy
több mint 4 éve
Van két ígéretes Punterünk, nekik kevésbé, úgy olvastam + 3. napi pick csere valamelyik évben.Közben rájöttem, csak az zavart meg, hogy anno Dre'Mont Jones a drafton (aki egy fantasy ligában nálam van) egy 4-3 DT prospectként jött. No akkor lehet Buggs, vagy Davis ellenértékként simán ide passzolhat.Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyi CAP space-t visz el Callahan a CAP-ből (8,5 milla) ahhoz képest azért luxus, hogy nem kezdőről beszélünk a Broncos kapcsán. Ráadásul 7 millát spórolnának vele a trade nyomán. 1 éves szerződése van még, így még most értéket kapnának érte.3-4-et játszik a Denver.
Az egyetlen dolog ami kérdés, hogy mi mit adnánk, ami nekik érték lehet. Nem gondolom, hogy ő az 1 éves szerződésével megérne 3. kört 2022-ben. WR oldalon megvannak, illetve nekik nem gondolom, hogy kellene Washington. Talán DL oldalon kellhet nekik erősítés, de ugye ők 4-3 D-t játszanak, nem nagyon látok olyat, aki ott tudna teljesíteni, hacsak nem Worlmey nem.
Mindesetre egy pont coverage-ban nagyon jó CB-ről beszélünk.....amire nekünk nagyon nagy szükségünk lenne/van. No meglátjuk összejön-e.
Klemó
empty taxi
Klemó
több mint 4 éve
Közben rájöttem, csak az zavart meg, hogy anno Dre'Mont Jones a drafton (aki egy fantasy ligában nálam van) egy 4-3 DT prospectként jött. No akkor lehet Buggs, vagy Davis ellenértékként simán ide passzolhat.Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyi CAP space-t visz el Callahan a CAP-ből (8,5 milla) ahhoz képest azért luxus, hogy nem kezdőről beszélünk a Broncos kapcsán. Ráadásul 7 millát spórolnának vele a trade nyomán. 1 éves szerződése van még, így még most értéket kapnának érte.3-4-et játszik a Denver.
Az egyetlen dolog ami kérdés, hogy mi mit adnánk, ami nekik érték lehet. Nem gondolom, hogy ő az 1 éves szerződésével megérne 3. kört 2022-ben. WR oldalon megvannak, illetve nekik nem gondolom, hogy kellene Washington. Talán DL oldalon kellhet nekik erősítés, de ugye ők 4-3 D-t játszanak, nem nagyon látok olyat, aki ott tudna teljesíteni, hacsak nem Worlmey nem.
Mindesetre egy pont coverage-ban nagyon jó CB-ről beszélünk.....amire nekünk nagyon nagy szükségünk lenne/van. No meglátjuk összejön-e.
Klemó
empty taxi
több mint 4 éve
Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyi CAP space-t visz el Callahan a CAP-ből (8,5 milla) ahhoz képest azért luxus, hogy nem kezdőről beszélünk a Broncos kapcsán. Ráadásul 7 millát spórolnának vele a trade nyomán. 1 éves szerződése van még, így még most értéket kapnának érte.3-4-et játszik a Denver.
Az egyetlen dolog ami kérdés, hogy mi mit adnánk, ami nekik érték lehet. Nem gondolom, hogy ő az 1 éves szerződésével megérne 3. kört 2022-ben. WR oldalon megvannak, illetve nekik nem gondolom, hogy kellene Washington. Talán DL oldalon kellhet nekik erősítés, de ugye ők 4-3 D-t játszanak, nem nagyon látok olyat, aki ott tudna teljesíteni, hacsak nem Worlmey nem.
Mindesetre egy pont coverage-ban nagyon jó CB-ről beszélünk.....amire nekünk nagyon nagy szükségünk lenne/van. No meglátjuk összejön-e.
Klemó

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyi CAP space-t visz el Callahan a CAP-ből (8,5 milla) ahhoz képest azért luxus, hogy nem kezdőről beszélünk a Broncos kapcsán. Ráadásul 7 millát spórolnának vele a trade nyomán. 1 éves szerződése van még, így még most értéket kapnának érte.Az egyetlen dolog ami kérdés, hogy mi mit adnánk, ami nekik érték lehet. Nem gondolom, hogy ő az 1 éves szerződésével megérne 3. kört 2022-ben. WR oldalon megvannak, illetve nekik nem gondolom, hogy kellene Washington. Talán DL oldalon kellhet nekik erősítés, de ugye ők 4-3 D-t játszanak, nem nagyon látok olyat, aki ott tudna teljesíteni, hacsak nem Worlmey nem.
Mindesetre egy pont coverage-ban nagyon jó CB-ről beszélünk.....amire nekünk nagyon nagy szükségünk lenne/van. No meglátjuk összejön-e.
több mint 4 éve
Megvan a csoporton belüli yin-yang, az erő egyensúlya 😀A ketelu kard. Ok nem vagytok egy CB gyar, de cserebe lett volna helye ha megugorja a lecet. Ellenben a WR-kkel akiknek mit kell itt teljesiteni hogy egyaltalan beszeljenek roluk.Őket vágtuk ki....ez a S. Brown project is szépen besültJó hát kevés csapat annyira szar corner fejlesztésben, mint mi. Szerencsétlen nem is tudom miért ide jött.
TE Marcus Baugh
RB Tony Brooks-James
WR Mathew Sexton
WR Anthony Johnson
CB Shakur Brown
CB Lafayette Pitts
S Lamont Wade
DT T.J. Carter
G Malcolm Pridgeon
Klaci79
tenorx
no
több mint 4 éve
A ketelu kard. Ok nem vagytok egy CB gyar, de cserebe lett volna helye ha megugorja a lecet. Ellenben a WR-kkel akiknek mit kell itt teljesiteni hogy egyaltalan beszeljenek roluk.Őket vágtuk ki....ez a S. Brown project is szépen besültJó hát kevés csapat annyira szar corner fejlesztésben, mint mi. Szerencsétlen nem is tudom miért ide jött.
TE Marcus Baugh
RB Tony Brooks-James
WR Mathew Sexton
WR Anthony Johnson
CB Shakur Brown
CB Lafayette Pitts
S Lamont Wade
DT T.J. Carter
G Malcolm Pridgeon
Klaci79
tenorx
több mint 4 éve
Eközben az internetten valóban...Lacinek se higgy el mindent 😀 Azt ígérte, hogy szombaton hamburgert süt nekünk, ahogy szokott, erre valami szülinapra ment 😀 Bocs Laci, de ezt hallgatod majd egy darabig 😀 És csak barátságból 😀
Bár nem ismerem az úriember szavahihetőségét... (Klaciét azonban igen 😊)
Spy
több mint 4 éve
Eközben az internetten valóban...Bár nem ismerem az úriember szavahihetőségét... (Klaciét azonban igen 😊)
több mint 4 éve
Akkor popcorn bekészít, jöhet a keretformálás inhouse és outdoor verzió...CB2-t mindenképp léccilécci
több mint 4 éve
Madarak azt csiripelik, hogy Callahan-ért próbálunk trédelni Denverből.
több mint 4 éve
Őket vágtuk ki....ez a S. Brown project is szépen besültJó hát kevés csapat annyira szar corner fejlesztésben, mint mi. Szerencsétlen nem is tudom miért ide jött.
TE Marcus Baugh
RB Tony Brooks-James
WR Mathew Sexton
WR Anthony Johnson
CB Shakur Brown
CB Lafayette Pitts
S Lamont Wade
DT T.J. Carter
G Malcolm Pridgeon
Klaci79
több mint 4 éve
A WR oldalt nem nagyon értem. Washington a negyedik helyen így is azért adott be panaszt, hogy nem nagyon van a pályán. Ez a liga inkább a TE heavy felállások felé megy ráadásul és remélem is, hogy többször lesz a pályán nálunk 2TE. Harris ezen felül egy többlet WR lesz minden playben, így pedig teljesen felesleges 6WR-t "cipelnünk" szerintem. 5 RB egyébként sem lesz szerintem rosteren. Nem itt fogunk több embert vinni.No akkor keddig 53 lesz.ha öt WRrel meg 5CBve megyünk a szezonnak tökönlövön magam
Azok a hírek, hogy Tomlin egyik kedvence Snell (nem véletlen volt az a reach.....) és habár nem váltotta meg a világot rosteren maradhat. Én nagyon remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy Balage kikerül, mert nekem egyértelműen ő Harris mellett az, akinek rosteren és az aktívok között kell lennie. Itt is az is kérdés, hogy 4 RB-vel, hogy 3-mal megyünk. Szerintem itt Snell lesz a 4. és Samuels esik ki.
DL oldalon jó lenne találni csapatot a Buggs/Davis kettősből valakinek, mert azt gondolon, hogy máshol simán beférnének az 53-ba, de nálunk nem nagyon. Hangostej egyértelműen bejátszotta magát az 53-ba nekem és Worlmey is azt gondolom, így a fentiekből egy kiesik.
OLB poszton viszont megint van egy ember, aki mindent megtett, de volt már ilyen korábban is mégsem vittük be az 53-ba. Jamir Jones minden csapatrészben jól teljesített, ahol pályán volt, és nekem egyértelműen Marsh előtt van, de utóbbi már bizonyított Tomlinnak és ez szokott jó pont lenni.
Punter oldal is érdekes idén. Harvinban szerintem nagy az upside, még jobb lehet, de Berry nagyon odatette magát és az egyik legklasszabb verseny itt alakult ki. Mondjuk lehet Berryt egy 7. körért el lehetne sózni, de jönnek olyan hangok is, hogy Berry megvédte a poziját. Mindenesetre nem hiszem, hogy egy picket áldoztunk valakiért, aki bizonyít is, de kivágjuk.
Holnap már többet tudunk szerintem, mert ahogy érzem Tomlin az utolsó meccs után elkezdte az "aprítást".
OL oldalon Finney és Coward lehet a kérdés, de no, lássuk be, hogy itt (is) annyira gyengék vagyunk mélységben, hogy nem fogunk siránkozni melyik marad, mert nem oszt és nem szoroz.
Ugyanez igaz CB posztra is sajnos. Justin Layne szerintem bejátszotta magát az 53-ba, már amennyire ez bejátszás. Ez nagyjából csak annyit tesz, hogy Gilbert fog PS-be menni és nem ő. No és egy Maulet majd biztosan rosteren lesz. (who?)
TE poszton Én azt gondolom eldőlt a dolog azzal, hogy Gentry erősödött sokat és blokkolásban már tud segíteni, ahogy QB oldalon Dobbs nem tudta kérdésessé tenni a versenyt. Marcus Allen kiesésével pedig az, hogy Buddy rosterhelyet kap szintén nem kérdés. No és a WR oldalon sem volt sokszor olyan, hogy az 5. "rajtkocka" nem szoros, sőt. Ray-Ray lesz a befutó, de nem azért, mert már a 4. helyért kapkodott volna.
Klemó
ezen majrézunk, hogy 5RBt vigyünk, mikor a kedvenc felállásunk az empty backfield - meghogy melik világtalan backupOLlel tömjük meg az 53 alját?
aszittem ez az a liga, ahun a passhappy versalityvel főzni lehet, erre az összes writer beír 5WRt meg 5CBt magnifix
sutianap
CB oldalon fogunk 6-at vinni szerintem, de a 6. playa a piacról fog jönni a kivágások után.
több mint 4 éve
No akkor keddig 53 lesz.ha öt WRrel meg 5CBve megyünk a szezonnak tökönlövön magam
Azok a hírek, hogy Tomlin egyik kedvence Snell (nem véletlen volt az a reach.....) és habár nem váltotta meg a világot rosteren maradhat. Én nagyon remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy Balage kikerül, mert nekem egyértelműen ő Harris mellett az, akinek rosteren és az aktívok között kell lennie. Itt is az is kérdés, hogy 4 RB-vel, hogy 3-mal megyünk. Szerintem itt Snell lesz a 4. és Samuels esik ki.
DL oldalon jó lenne találni csapatot a Buggs/Davis kettősből valakinek, mert azt gondolon, hogy máshol simán beférnének az 53-ba, de nálunk nem nagyon. Hangostej egyértelműen bejátszotta magát az 53-ba nekem és Worlmey is azt gondolom, így a fentiekből egy kiesik.
OLB poszton viszont megint van egy ember, aki mindent megtett, de volt már ilyen korábban is mégsem vittük be az 53-ba. Jamir Jones minden csapatrészben jól teljesített, ahol pályán volt, és nekem egyértelműen Marsh előtt van, de utóbbi már bizonyított Tomlinnak és ez szokott jó pont lenni.
Punter oldal is érdekes idén. Harvinban szerintem nagy az upside, még jobb lehet, de Berry nagyon odatette magát és az egyik legklasszabb verseny itt alakult ki. Mondjuk lehet Berryt egy 7. körért el lehetne sózni, de jönnek olyan hangok is, hogy Berry megvédte a poziját. Mindenesetre nem hiszem, hogy egy picket áldoztunk valakiért, aki bizonyít is, de kivágjuk.
Holnap már többet tudunk szerintem, mert ahogy érzem Tomlin az utolsó meccs után elkezdte az "aprítást".
OL oldalon Finney és Coward lehet a kérdés, de no, lássuk be, hogy itt (is) annyira gyengék vagyunk mélységben, hogy nem fogunk siránkozni melyik marad, mert nem oszt és nem szoroz.
Ugyanez igaz CB posztra is sajnos. Justin Layne szerintem bejátszotta magát az 53-ba, már amennyire ez bejátszás. Ez nagyjából csak annyit tesz, hogy Gilbert fog PS-be menni és nem ő. No és egy Maulet majd biztosan rosteren lesz. (who?)
TE poszton Én azt gondolom eldőlt a dolog azzal, hogy Gentry erősödött sokat és blokkolásban már tud segíteni, ahogy QB oldalon Dobbs nem tudta kérdésessé tenni a versenyt. Marcus Allen kiesésével pedig az, hogy Buddy rosterhelyet kap szintén nem kérdés. No és a WR oldalon sem volt sokszor olyan, hogy az 5. "rajtkocka" nem szoros, sőt. Ray-Ray lesz a befutó, de nem azért, mert már a 4. helyért kapkodott volna.
Klemó
ezen majrézunk, hogy 5RBt vigyünk, mikor a kedvenc felállásunk az empty backfield - meghogy melik világtalan backupOLlel tömjük meg az 53 alját?
aszittem ez az a liga, ahun a passhappy versalityvel főzni lehet, erre az összes writer beír 5WRt meg 5CBt magnifix
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
No akkor keddig 53 lesz.Azok a hírek, hogy Tomlin egyik kedvence Snell (nem véletlen volt az a reach.....) és habár nem váltotta meg a világot rosteren maradhat. Én nagyon remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy Balage kikerül, mert nekem egyértelműen ő Harris mellett az, akinek rosteren és az aktívok között kell lennie. Itt is az is kérdés, hogy 4 RB-vel, hogy 3-mal megyünk. Szerintem itt Snell lesz a 4. és Samuels esik ki.
DL oldalon jó lenne találni csapatot a Buggs/Davis kettősből valakinek, mert azt gondolon, hogy máshol simán beférnének az 53-ba, de nálunk nem nagyon. Hangostej egyértelműen bejátszotta magát az 53-ba nekem és Worlmey is azt gondolom, így a fentiekből egy kiesik.
OLB poszton viszont megint van egy ember, aki mindent megtett, de volt már ilyen korábban is mégsem vittük be az 53-ba. Jamir Jones minden csapatrészben jól teljesített, ahol pályán volt, és nekem egyértelműen Marsh előtt van, de utóbbi már bizonyított Tomlinnak és ez szokott jó pont lenni.
Punter oldal is érdekes idén. Harvinban szerintem nagy az upside, még jobb lehet, de Berry nagyon odatette magát és az egyik legklasszabb verseny itt alakult ki. Mondjuk lehet Berryt egy 7. körért el lehetne sózni, de jönnek olyan hangok is, hogy Berry megvédte a poziját. Mindenesetre nem hiszem, hogy egy picket áldoztunk valakiért, aki bizonyít is, de kivágjuk.
Holnap már többet tudunk szerintem, mert ahogy érzem Tomlin az utolsó meccs után elkezdte az "aprítást".
OL oldalon Finney és Coward lehet a kérdés, de no, lássuk be, hogy itt (is) annyira gyengék vagyunk mélységben, hogy nem fogunk siránkozni melyik marad, mert nem oszt és nem szoroz.
Ugyanez igaz CB posztra is sajnos. Justin Layne szerintem bejátszotta magát az 53-ba, már amennyire ez bejátszás. Ez nagyjából csak annyit tesz, hogy Gilbert fog PS-be menni és nem ő. No és egy Maulet majd biztosan rosteren lesz. (who?)
TE poszton Én azt gondolom eldőlt a dolog azzal, hogy Gentry erősödött sokat és blokkolásban már tud segíteni, ahogy QB oldalon Dobbs nem tudta kérdésessé tenni a versenyt. Marcus Allen kiesésével pedig az, hogy Buddy rosterhelyet kap szintén nem kérdés. No és a WR oldalon sem volt sokszor olyan, hogy az 5. "rajtkocka" nem szoros, sőt. Ray-Ray lesz a befutó, de nem azért, mert már a 4. helyért kapkodott volna.
több mint 4 éve
Itt azert Sexton is rendesen kijatszotta magat az utolso meccsen a keretbol. Ugy volt, hogy megadjuk neki az eselyt hogy bizonyitson. Mint ha jol emlekszem stefan logan nek. Akivel be is sultunk.IR-re került S: Antoine Brooks Jr. így eldőlt szerintem ez a Sutton slot CB dolog. Sajnos a szélre alkalmatlannak tűnik.Brooks-t sajnálom, komolyan azt gondoltam, ő lesz az idei Hiltonunk, persze ez a sérülése óta kevéssé volt valószínű. Sutton passz ellen jó lehet, de futás ellen megeszik és blitzelni sem láttam olyan hatékonyan. oda a egy LB mentalitású DB kell, Sutton nem az.
Elköszöntünk tőlük:
OL: Aviante Collins
WR: Tyler Simmons
RB: Pete Guerriero
LB: Calvin Bundage
Klaci79
Így továbbra is két lyuk van a Sec-ben. Én egyikre sem látom a megoldást a rosteren.
Spy
De Sextont spec teambe vartuk. Aztan a fumble es a tobbi gyenge teljesitmeny miatt is cut. Pedig igeretes visszahordonak tunt. Csak talan masra nem tudtuk volna hasznalni.
Szoval most neki visszanyalt a fagyi. Es a tulzott bizonyitani akaras. Kar erte.
Mas Tj Wattol azt varjak, vagy azt gondoljak rola hogy "rozsdas" lesz a szezon kezdetere es hogy addig viszont megkaphatja a szerzodeset. Es joe haden es mikah fitzpatrick lenne a kovetkezo a sorban, akik ugyanigy szeretnenek zsirosabb szerzodest. Es akar innen visszavonulni.
Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
Az mindenesetre eldőlt, hogy Pierre megelőzi Layne-t a CB2-ért folyó versenyben. Ha nem hozunk senkit...akkor ő kezd Haden mellett, nem érdemtelenül, de nem is annyira megnyugtatva engem.Nagyon meglepődnék, ha nem hoznánk. Gyakorlatilag igazi kezdőnk sincs, nemhogy mélység ezen a poszton.
Klaci79
Aki viszont nagy csalódás nekem az Spillane. Tavaly szépen mozgott és azért Bush kiesését tudta feledtetni kicsit. Idén, kis túlzással még törött kézzel is elkapnak mellette és szinte egyetlen jó megoldását nem láttam Coverage-ban. No és ez azért fájó, mert ha ő azt hozza csak, amit tavaly a camp-ben, lehet nem hozunk ILB-t, hanem CB pótlásra hajtunk rá.
Szerkesztette: Klemó
több mint 4 éve
Az mindenesetre eldőlt, hogy Pierre megelőzi Layne-t a CB2-ért folyó versenyben. Ha nem hozunk senkit...akkor ő kezd Haden mellett, nem érdemtelenül, de nem is annyira megnyugtatva engem.Slotban jobban bejön a fizikális stílusa, csak az a baj, hogy Sutton kint elég elveszett.
Klaci79
több mint 4 éve
Az mindenesetre eldőlt, hogy Pierre megelőzi Layne-t a CB2-ért folyó versenyben. Ha nem hozunk senkit...akkor ő kezd Haden mellett, nem érdemtelenül, de nem is annyira megnyugtatva engem.
több mint 4 éve
Őket vágtuk ki....ez a S. Brown project is szépen besültTE Marcus Baugh
RB Tony Brooks-James
WR Mathew Sexton
WR Anthony Johnson
CB Shakur Brown
CB Lafayette Pitts
S Lamont Wade
DT T.J. Carter
G Malcolm Pridgeon