Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Ebront el lehet felejteni 😉
több mint 4 éve
Sutton számára a slot corner pozi sokkal természetesebb, mint a szélén lenni....én nagyon optimistának gondoltam ezt a feltételezést. Nyilvánvaló az is, hogy James Pierre oda kezdőként nem megoldás, vagyis kell hoznunk veteránt. Schobert szerződését látva erre bőven meg is van a keret. Persze az, hogy kit hoznánk az nagy kérdés cserélni való draft tőke híján is vagyunk....
több mint 4 éve
Cam Suttonslot CB volt ma már edzésen. Jó döntés, bár a no2 CB személye igencsak érdekes lesz így. Gondolom Pierre kap első körön lehetőséget.
több mint 4 éve
Dan Moore Jr. could be the Steelers’ swing tackle, but he appears to be much more than that
több mint 4 éve
Egy dolgot még nem emeltünk ki. Egész pofás Harris mögött a backup harc. McFarland kapcsán mondtam rosszakat, de kigyúrta magát érezhetően idénre, ahogy Samuels türelmes stílusa a zóna blokkoknál sem rossz. Snell, most nekem az, akinél nálam inog a szék. Persze ehhez az is kellene, hogy Balage visszatérjen és ugyanazt hozza, mint az első meccsen.
több mint 4 éve
Enyhe bokarándulás/ficam. Ilyen egy szezonban sok van, de azért akinek volt az tudja, hogy egy-egy rossz mozdulattól még fél évig "érzed" a helyét......
több mint 4 éve
Claypoolról van vmi friss?Csak annyi, hogy szerencsére nem olyan súlyos. De ez volt már, ahhoz képest majd meglátjuk melyik edzésen tűnik fel legközelebb.
steelwolf
Gondolom majd este ha lesz sajtótájékoztató, mondanak róla pár szót.
több mint 4 éve
Claypoolról van vmi friss?
több mint 4 éve
Butler nyilatkozott, hogy nem Bush-al elegedetlenek, hanem Norbit akarjat minel gyorsabban megtanitani a defensere, hogy legyen 3 ILB, aki tudja hivni a jatekot es teljesen komfortos benne.Ezen felröhögtem....persze kellett kis idő míg leesett.... 😀
xtaki
Én tartom, hogy az üzenet Bush felé is, de Én azt gondolom ezzel nincsen semmi baj. Egy 1/10 LB-nek el kell bírnia a súlyokat és bizonyítania kell. Ráadásul ilyen játékossal párban jobban is fog majd tudni játszani.
több mint 4 éve
Butler nyilatkozott, hogy nem Bush-al elegedetlenek, hanem Norbit akarjat minel gyorsabban megtanitani a defensere, hogy legyen 3 ILB, aki tudja hivni a jatekot es teljesen komfortos benne.
több mint 4 éve
egyebkent nem is nez ki rosszul a dolog, ahhoz kepest, hogy -20 milla volt a CAP es visszavonult egy rakas kezdo.
polamalu
több mint 4 éve
Hat van egy camp heronk eppen WR oldalon. Anthony Johnsonnak megnottek az 53as eselyei. A srax sgyebkent tetszik nekem es meg STben is is.
több mint 4 éve
Early diagnosis is that Steelers WR Chase Claypool suffered a “minor ankle sprain” today and “should be fine”, per source.Claypool megsérült...csak segítséggel tudott bemenni az orvosi szobába...Lehet tobbet tudni?
Klaci79
Ezert kell Washington is
xtaki
több mint 4 éve
Claypool megsérült...csak segítséggel tudott bemenni az orvosi szobába...Lehet tobbet tudni?
Klaci79
Ezert kell Washington is
több mint 4 éve
Ők mentek a mai keretszűkítés során:WR Isaiah McKoy
T Brandon Walton
K Sam Sloman
DT Abdullah Anderson
DB Stephen Denmark
több mint 4 éve
4 év 70 millió, 38 garantált J. Adams....felkészül Minkah
több mint 4 éve
Csak a pirosatEgyébként nehéz döntés ez, főleg a miszékünkből. Lehet, hogy Haskins jobb QB2 mint a márványlábú Rudolph, lehet, hogy nem. De hogy Dobbs jobb QB3 mindkettőnél, az tutter.szeded te a gyógyszereid?
Spy
sutianap
több mint 4 éve
Egyébként nehéz döntés ez, főleg a miszékünkből. Lehet, hogy Haskins jobb QB2 mint a márványlábú Rudolph, lehet, hogy nem. De hogy Dobbs jobb QB3 mindkettőnél, az tutter.szeded te a gyógyszereid?
Spy

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Egyébként nehéz döntés ez, főleg a miszékünkből. Lehet, hogy Haskins jobb QB2 mint a márványlábú Rudolph, lehet, hogy nem. De hogy Dobbs jobb QB3 mindkettőnél, az tutter.
több mint 4 éve
Én is azt tartanám optimálisnak, hogy elvigye valaki és maradjunk a Haskins, Dobbs QB backup csapattal, de a realitás az, hogy Rudinak nincs csereértéke (volt már kezdő és akkor láttuk, hogy egyébként tartósan nem alkalmas), de azért azt látni kell, hogy per ma ő a No2 QB nálunk. Hasonló a stílusa Benéhez, ami gyakorlásnál és akár ott is, ha hirtelen be kell állnia egyébként egy pozitívum. Ráadásul az előszezonban eddig nem verte meg egyértelműen egyik QB sem. Kivágni nem fogjuk. Dobbs érezhetően Haskins jövetele után a "felesleg", látványosan kevesebb lehetőséget kap és mivel Haskins fejlődik, így egyértelmű, hogy a végén Dobbsot vágjuk ki, így utóbbinak sincs reális csereértéke jelenleg.Tebow újra elérhető, tönkreteszi a QB piacot, hiába.
Klemó
több mint 4 éve
Én is azt tartanám optimálisnak, hogy elvigye valaki és maradjunk a Haskins, Dobbs QB backup csapattal, de a realitás az, hogy Rudinak nincs csereértéke (volt már kezdő és akkor láttuk, hogy egyébként tartósan nem alkalmas), de azért azt látni kell, hogy per ma ő a No2 QB nálunk. Hasonló a stílusa Benéhez, ami gyakorlásnál és akár ott is, ha hirtelen be kell állnia egyébként egy pozitívum. Ráadásul az előszezonban eddig nem verte meg egyértelműen egyik QB sem. Kivágni nem fogjuk. Dobbs érezhetően Haskins jövetele után a "felesleg", látványosan kevesebb lehetőséget kap és mivel Haskins fejlődik, így egyértelmű, hogy a végén Dobbsot vágjuk ki, így utóbbinak sincs reális csereértéke jelenleg.
több mint 4 éve
Én mindenképp Haskinst raknám #2-nek, és Ben visszavonulása után meg is próbálnék vele egy szezont.en is igy gondolom, viszont harmadiknak Dobbs tokeletesen megfelel, gyors mozgassal a hollokat tudja a defense gyarkolasnal 'utanozni'.
Szerintem nála sima maturity problémák voltak, amit meg pont tudunk kezelni. A tehetsége megvan ahhoz, hogy kezdő NFL irányító legyen.
tenorx
viszont igy rudi felesleges.
