Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Megnéztem másfélszer. Tremble jó lesz.
Spy
Nagyon remelem. Fantasy liga 4. Koros pickem. 😀

Szerkesztette: Klemó
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Megnéztem másfélszer. Tremble jó lesz.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Haskins mindenképp rosszabb volt, mint amire számítottam. Még akkor is ha az OL nem volt komplett, de azért Okorafor is játszott, nem is annyira tetszett
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Fura volt ez az egesz eloszezon. Most volt eloszor csak 3 meccs, igy mindenki masra hasznalta a harmadikat. Mivel nekunk a HOF miatt ez a megyedik volt, nagyon aok kezdo ult, ez egy backup valogatot volt. A Panthers ezt maskeppen kezdte, sok kezdo jatszott es ez latszott is.

Ettol.meg lehettek volna momentumok tobb embernel, de ezt nagyitoval kellett keresni.

Haskins inkonzisztens tovabbra is. Ala, fole melle dobalgat es persze Rudi olomlabu, de utobbi dobasai sokkal kozelebb vannak egy NFL iranyitohoz. Nekem ebbol a 4 meccsbol tetszik, ha nem siman Rudi a backup.

Remelem Marcus Allen seeulese nem sulyos
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Sziasztok! Még új vagyok, csak azt akarom kerdezni, hogy miért hagytuk nyerni a Pantherst? Ettől még megnyerhetjük a Super Bowlt, ugye?
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Csak az eredményt, de ahogy néztem egy kezdő sem igen öltözött. Esetleg a fal..
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
vegignezte valaki?
ket negyed utan feladtam, annyira borzalmas szenvedes volt
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Haskins kezd pénteken. Bár nem hiszem, hogy no2 QB lesz idén, de most sokat tehet a jövőjéért. Dobbs lesz a csere QB.
Harris nem játszik majd.
Klaci79
Én egy picit ezt most másképpen látom. Azzal, hogy a backup teamet vezeti backup team ellen sokat nem tud tenni azért, hogy QB2 lehessen, ellenben egy pocsék teljesítménnyel megkérdőjelezheti, hogy ő-e a QB3 idén már. Főleg, ha Dobbs mögötte nagyon nagyot alakít. Ez neki egy tipikus trap game, alacsony nyereséggel, ellenben nagy veszteségi lehetőséggel, de kétségtelen viszont, hogy QB2 irányba így vezet az út.

Én kicsit azért reménykedem Dobbs nagy játékában és mondjuk egy 6. körös ellenértékben valakitől.. 😀
Klemó
Ha jól kijön belőle Haskins, -vagy nem veszít vele- akkor szerintem simán sokoldalúbb backup lenne mint az ólomlábú Rudolph, legalábbis ebbe a rendszerbe alkalmasabb Backup lenne nála. Ráadásul 3sz. QB-ként semmit nem fejlődne, ami nem érdekünk. Könnyebben sütjük el Rudolph-ot egy pickért, mint Dobbs-t még egyszer. Ráadásul Rudolph-al van szerződésünk, a másik kettőből bárkit kivághatunk, szóval trade értéke nincs.

Én bírom Rudit, de egyre nehezebb neki szurkolni látva a cölöpségét a mai NFL-ben, főleg a Canada offense-t tekintve.

Egy Haskins-Dobbs páros nálam jobb kiindulópont lenne jövő évre, de egy Draft pick -ami szerintem nem fog jönni- mindent felülírhat.

De a Steelers nem szokott váratlanokat húzni a poszton, szóval..húnóz.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
az OL szamomra szinte biztos, ez igy fog maradni, kiveve ha okafor sokkal rosszabb nem lesz.
viszont a CB kerdes meg mindig nagyon gaz.a holnapi meccs utan szerintem keresni fogunk valakit. csak nem latok ertelmes CB-t a piacon. A pecc epp most hozott egyet holloktol. mondjuk nekunk biztos nem adtak volna.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Butler nem aggodik, hogy tuit hogy es mikor er vissza, de ellenben aggodik, hogy watt milyen lesz az elso heten igy, hogy nem teljeset edzett. fura
xtaki
Én úgy értelmezem, hogy a két srác más eset és másról is beszélt Butler. Tuitt kapcsán is természetesen gond, hogy nem edzett, de nála az volt a kérdés, hogy a sérülés után vissza tud-e kapcsolódni a teljes munkába és gyorsan. Erre mondta azt Butler, hogy ebben nem lát gondot. Watt kapcsán a "hitting shape" nekem inkább a csúcsformát jelenti és arról beszél, hogy ezt igazán azzal lehet pallérozni, hogy teljes edzést tolsz és/vagy játszol. Butler tehát némi rozsdától tart Watt esetében, ami valljuk meg valós félelem. De ugye láttuk Lawson esetében is a másik oldalát, vagyis egy-egy csúcsra járt edzésen a sérülést, ami neki a szerződéses tárgyalások alatt "életveszélyes".
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Butler nem aggodik, hogy tuit hogy es mikor er vissza, de ellenben aggodik, hogy watt milyen lesz az elso heten igy, hogy nem teljeset edzett. fura
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Haskins kezd pénteken. Bár nem hiszem, hogy no2 QB lesz idén, de most sokat tehet a jövőjéért. Dobbs lesz a csere QB.
Harris nem játszik majd.
Klaci79
Én egy picit ezt most másképpen látom. Azzal, hogy a backup teamet vezeti backup team ellen sokat nem tud tenni azért, hogy QB2 lehessen, ellenben egy pocsék teljesítménnyel megkérdőjelezheti, hogy ő-e a QB3 idén már. Főleg, ha Dobbs mögötte nagyon nagyot alakít. Ez neki egy tipikus trap game, alacsony nyereséggel, ellenben nagy veszteségi lehetőséggel, de kétségtelen viszont, hogy QB2 irányba így vezet az út.

Én kicsit azért reménykedem Dobbs nagy játékában és mondjuk egy 6. körös ellenértékben valakitől.. 😀
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Haskins kezd pénteken. Bár nem hiszem, hogy no2 QB lesz idén, de most sokat tehet a jövőjéért. Dobbs lesz a csere QB.
Harris nem játszik majd.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
IR-re került S: Antoine Brooks Jr. így eldőlt szerintem ez a Sutton slot CB dolog. Sajnos a szélre alkalmatlannak tűnik.
Elköszöntünk tőlük:
OL: Aviante Collins
WR: Tyler Simmons
RB: Pete Guerriero
LB: Calvin Bundage
Klaci79
Brooks-t sajnálom, komolyan azt gondoltam, ő lesz az idei Hiltonunk, persze ez a sérülése óta kevéssé volt valószínű. Sutton passz ellen jó lehet, de futás ellen megeszik és blitzelni sem láttam olyan hatékonyan. oda a egy LB mentalitású DB kell, Sutton nem az.
Így továbbra is két lyuk van a Sec-ben. Én egyikre sem látom a megoldást a rosteren.
Spy
Marcus Allen akit Te keresel. Safetyből lett egy mokány hibrid LB/SS playa és úgy néz ki be is fogja verekedni magát a csapatba. A 3-4 base D alig áll fál manapság az ellenféllel szemben, mert így az empty setekkel az O-k folyamatosan szedik szét a belső részeinket az LB-kre állított WR-ekkel. Ilyen olyan csomagban tehát nem önmagában Sutton lesz a kérdés, hanem ezek a playák. Egy Hilton sem állította meg egyedül a felé futó RB-t, de akár a TE-t se, a falemberekről pedig ne beszéljünk. Ne misztifikáljuk szerintem a slot CB-k szerepét ebben, mert legfeljebb a WR-ek blokkjainak semlegesítése az amit számon lehet kérni tőlük.

Egyébként Brooks, ha felgyógyul simán adunk még neki esélyt és akár még idén is. De ez így megy az NFL-ben. Aki augusztus végén sérül, de nincs lockolva a helye a rosteren, azt kíméletlenül kivágják.....
Klemó
Ő egy érdekes játékos, de nézem immáron 3éve és még nem mutatott semmit, ami alapján azt gondolnám, hogy ő lenne a passz vagy akár futás ellen a megoldás lesz.
Hilton abban volt jó, hogy nem döngölték földbe futás ellen, az alley nem a S-re várt.
Mellesleg ő védekezett legjobban TE-ken a DB-ink közül passz ellen is, hiába minion. Agresszív volt passz, futás ellen és blitzben. Nem mondom, hogy pótolhatatlan, mindhárom elemre van/lehet játékosunk, de nem egyben.

Marcus Allen most megéri a rostert Brooks kiesésével, de enélkül nem fogadtam volna rá nagy tétben. S-kért érkezett, nem vált be, lett ILB Ulisszével, most tanul lejönni blokkokról, még nem láttam tőle azt a játékot, amire szükség lenne slot-ban, ahol pont ez lenne a dolga.

A hétvégi meccsen meglepően agresszíven játszott, meg is lepődtem, ha történt vele valami idén, amit még nem mutatott meg, akkor lehet benne fantázia, de én eddig rosterre sem vártam Schobert igazolása után ILB poszton, csodálkoznék, ha ő lenne a megoldás. De meglátjuk, kit igazol a szezon.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
IR-re került S: Antoine Brooks Jr. így eldőlt szerintem ez a Sutton slot CB dolog. Sajnos a szélre alkalmatlannak tűnik.
Elköszöntünk tőlük:
OL: Aviante Collins
WR: Tyler Simmons
RB: Pete Guerriero
LB: Calvin Bundage
Klaci79
Brooks-t sajnálom, komolyan azt gondoltam, ő lesz az idei Hiltonunk, persze ez a sérülése óta kevéssé volt valószínű. Sutton passz ellen jó lehet, de futás ellen megeszik és blitzelni sem láttam olyan hatékonyan. oda a egy LB mentalitású DB kell, Sutton nem az.
Így továbbra is két lyuk van a Sec-ben. Én egyikre sem látom a megoldást a rosteren.
Spy
Marcus Allen akit Te keresel. Safetyből lett egy mokány hibrid LB/SS playa és úgy néz ki be is fogja verekedni magát a csapatba. A 3-4 base D alig áll fál manapság az ellenféllel szemben, mert így az empty setekkel az O-k folyamatosan szedik szét a belső részeinket az LB-kre állított WR-ekkel. Ilyen olyan csomagban tehát nem önmagában Sutton lesz a kérdés, hanem ezek a playák. Egy Hilton sem állította meg egyedül a felé futó RB-t, de akár a TE-t se, a falemberekről pedig ne beszéljünk. Ne misztifikáljuk szerintem a slot CB-k szerepét ebben, mert legfeljebb a WR-ek blokkjainak semlegesítése az amit számon lehet kérni tőlük.

Egyébként Brooks, ha felgyógyul simán adunk még neki esélyt és akár még idén is. De ez így megy az NFL-ben. Aki augusztus végén sérül, de nincs lockolva a helye a rosteren, azt kíméletlenül kivágják.....
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Etienne egy all round fegyver és nem klasszikus futó. Az már megítélés kérdése, hogy ő, vagy Harris a jobb (számomra egyértelműen az NFL-re utóbbi), de ilyen játékos mindig egy extra lehetőség bármilyen OC-nak. Így azért Én azzal vitatkozom, hogy biztos tuti ő lenne a backup RB.

Az már persze más kérdés, hogy a Jags helyében egy tavaly draftolt és jól teljesítő rookie mellé miért őt húzták be, de érezhető volt, hogy Lawrence dolgát akarták megkönnyíteni.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
IR-re került S: Antoine Brooks Jr. így eldőlt szerintem ez a Sutton slot CB dolog. Sajnos a szélre alkalmatlannak tűnik.
Elköszöntünk tőlük:
OL: Aviante Collins
WR: Tyler Simmons
RB: Pete Guerriero
LB: Calvin Bundage
Klaci79
Brooks-t sajnálom, komolyan azt gondoltam, ő lesz az idei Hiltonunk, persze ez a sérülése óta kevéssé volt valószínű. Sutton passz ellen jó lehet, de futás ellen megeszik és blitzelni sem láttam olyan hatékonyan. oda a egy LB mentalitású DB kell, Sutton nem az.
Így továbbra is két lyuk van a Sec-ben. Én egyikre sem látom a megoldást a rosteren.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 673
Csóri Etienne szezonjának vége, mielőtt elkezdődött volna. Nagyon sajnálom, mert érdekes lett volna, hogy ő vagy Harris lesz jobb újoncévében...
Klaci79
Etienne második számú futó lett volna Robinson mögött, sokan ezért is nem értették a Drafton , hogy miért őt kellett.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
IR-re került S: Antoine Brooks Jr. így eldőlt szerintem ez a Sutton slot CB dolog. Sajnos a szélre alkalmatlannak tűnik.
Elköszöntünk tőlük:
OL: Aviante Collins
WR: Tyler Simmons
RB: Pete Guerriero
LB: Calvin Bundage
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Csóri Etienne szezonjának vége, mielőtt elkezdődött volna. Nagyon sajnálom, mert érdekes lett volna, hogy ő vagy Harris lesz jobb újoncévében...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
James, a Pierre Lamar Jackson uncsitesója, szóval senki ne csodálkozzon, ha ma kirakjuk😉
Spy
azért meglepne...vannak még gyengébb CB-k nála 😊
De nagyon kellene valami normális...mert a Bills szétpasszol minket ha így marad
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
James, a Pierre Lamar Jackson uncsitesója, szóval senki ne csodálkozzon, ha ma kirakjuk😉
több mint 4 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 320
Nagyon örülök a hírnek, hogy végre úgy néz ki zárjuk a megbeszéléseket. Nem volt ez jó tovább húzni.

Tuitt kapcsán nem szerződéses tárgyalás van (sajnos), hanem az, hogy sérüléséből jön vissza. Heyward optimistán nyilatkozott róla, de tény, hogy hivatalos info semmi nincs egyelőre. Összeszokottak ők már a DL-ben, így nem érzem akkora drámának, hogy kihagyta a Camp-et, és az, hogy a szerződését is strukturáltuk talán jó jel, hogy hamarosan csatlakozik a csapathoz.
Klemó
Tuittnak van sérülése? Én azt olvastam (Heywardot kérdezték), hogy a testvére elvesztése (cserbenhagyásos gázolás) miatt nem edz, szóval ilyen lelki problémák, amit mindenki megért, és adnak neki időt, hogy feldolgozza.

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nagyon örülök a hírnek, hogy végre úgy néz ki zárjuk a megbeszéléseket. Nem volt ez jó tovább húzni.

Tuitt kapcsán nem szerződéses tárgyalás van (sajnos), hanem az, hogy sérüléséből jön vissza. Heyward optimistán nyilatkozott róla, de tény, hogy hivatalos info semmi nincs egyelőre. Összeszokottak ők már a DL-ben, így nem érzem akkora drámának, hogy kihagyta a Camp-et, és az, hogy a szerződését is strukturáltuk talán jó jel, hogy hamarosan csatlakozik a csapathoz.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
A Panthers meccs után egyes hírek szerint aláírjuk a MEGA dealt Wattal.
Bosa 27 milliójánál biztosan többet fog keresni, de állítólag 30 lesz évente.

Klaci79
Hát az jobb kedvre hangolja majd a gárdát. Mégiscsak a védelem vezére és motorja.
polamalu
És remélem, Tuittról is hallunk valami jó hírt végre...