Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346


Az Úr legyen irgalmas hozzánk jövőre.
A pálya két oldala várhatóan újra egyensúlyba kerül...

Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ha a 2020-as év előtt látott Trufant robbanna be hozzánk elkötelezetten, játékra éhesen, akkor ja. De persze ezzel így lenne talán még 25 csapat a ligában.

Egyelőre az a baj, hogy 2022 van, 2021-ben sem volt már játékra éhes és a teljesítménye is gyatra volt. Node no, egyelőre jelét sem adta, hogy pályára akar még lépni egyáltalán.

Valahogy nem érzem azt a varázsgömbben, hogy bejönne az első változat. 😀
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Ha Trufant előkerülne és összeszedné magát, akkor elférne nálunk CB-nek vagy nagyon nem illene ide?
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Az ILB poszton ne sajnalja senki a tobbletet. A melyseg tipikusan core ST playa es egyebkent is ez a poszt az ahol a legtobb utkozest, szerelest hozza ossze, vagyis a serulesveszely kiemelkedo. Ezt ugye lattuk tavaly, Bush utan Spillane is megserult....

OL oldalon viszont nyilvan tobben leszunk, itt Tuitt fogja majd mozgatni a sort igy vagy ugy.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Akkor nem álmodtam ezt a rostert...
Spy
remalom volt?
xtaki
A 8DL 8OL és 4CB rész igen. Ha Háznáuer ráadásul kezd és KG lesz a swing IOL depth mindhárom poszton, akkor főleg. De én visszavárom Finney-t, mint írtam.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nézem, 8DL, ebből IR lesz Tuitt-nak, az min. 3hét, de szerintem ha jön még IOL -Finney sztem visszajön- illetve DB, akkor Ulisszé is távozhat, én az 5 ILB-t is sokallom, nemhogy a 6-ot. A 4 CB miatt azonban lehet hogy tényleg Marcus Allent nézegetjük még slotba, bár úgy tudom sérült, szóval neki IR is kinézhet, de ha jön valaki, innen 1-2 playa távozhat.

Amúgy nagy meglepetések ezen kívül nincsenek, a 4 CB, 8 OL még ígéri a változást, ahogy a 8DL és a 6 ILB is. Jamir Jones-nak örülök, hasznosnak tűnik, bár anno Olaf is berobbant és elszürkült, meglátjuk. Roche-t azért PS-be vissza kéne várnunk, ha már akkora stealnek gondolta mindenki, ő idén nem kapott sok lehetőséget.

Antoine Brooks-t elengedtük IR-ról, még visszatérhet, ha meggyógyul, kiderül.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Akkor nem álmodtam ezt a rostert...
Spy
remalom volt?
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Akkor nem álmodtam ezt a rostert...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Hát az idei év itt DB fronton a Nelson kivágásáról szólt. Tartom továbbra is, hogy ha tudjuk előbb DeCastrot, akkor ezt nem tesszük meg. No és így azért a Nelson-Haden páros és belül Pierre nagyon nem nézett volna ki rosszul. De ez már a múlt.

2-3 helyen még változik a rosterünk, ez szinte biztos. Vannak érdekes safety és cb playák a kivágottak között is és még szerintem nem tettünk le trade lehetőségről sem.

A tragédia azonban az, hogy ha Tuitt egészséges lenne, lehetne bátran DL-t trade-elni, mert ott vastagok vagyunk. Node így itt ez most kockázat.

A következő napokban vagy Tuitt megy PUP/IR listára, vagy Módon cut és jön új ember. Kiváncsi leszek...
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
sokadik evben jon elo, talan 10-15, hogy nem tudunk mit kezdeni a CB sorunkkal. Vajon ez nem a vezetoedzo hibaja, hogy nem tud oda egy segededzot szerezni, aki ezt rendbeteszi?
kenytelen leszunk masok lesajnalt jatekosokat hozni
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Itt lehet látni az össze Cut-ot:
 www.profootballnetwork.com/nfl-cuts-tracker-2021/
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Hát jó. Lássuk be, hogy CB és OL fronton, a liga alja vagyunk. No és azért safety vonalon sem vagyunk veretesek, ha Minkah megsérülne. Dehát ami egyszer igaz, máskor is igaz. Nem tudunk minden problémát megoldani egy év alatt.

Az OL mélység kapcsán most nem aggódnék. Nem megyünk 8-cal neki, de most Tuitt miatt muszáj volt még valakit a fronton tartani és Mondót lehet elvitte volna valaki.

Élek a gyanúperrel viszont, hogy Buggs és Davis közül valakit még trade-elünk a napokban....
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A helyzet teljesen egyértelmű:
OL és CB nincs meg létszámban sem.
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242

Végül ment Samuels, Finney, Marsh, Roche...tuti megy majd Ravens PS-be...de Gilbert és Maulet is kicsit meglepő
Klaci79
Roche? En semmit nem lattam tole, maximum egy-egy playt, de ahhiz kepest, hogy anno Olaf, agy Skipper hogy lett kivagva, az lett volna meglepo, ha rosteren lesz. Nem hiszem, hogy barki kapkodna erte.

Viszont. Mivel Maulet ment, igy szinte biztos lesz meg CB igazolas (is), szoval ez az 53 nem hiszem, hogy vegleges, ahogy soha nem is szokott az lenni.
Klemó
Kit lenne erdemes es mennyiert hozni? Gondolom holnap ezzel okosabbak leszunk, marmint hogy ki lesz elerheto stb. De van valaki akit emlegettek eddig? Vagy jo lenne a mi rendszerunkben? Nem tunik most igy acelosnak a cb sor az biztos. Es elferne egy jo 2. szamu cb.

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346

Végül ment Samuels, Finney, Marsh, Roche...tuti megy majd Ravens PS-be...de Gilbert és Maulet is kicsit meglepő
Klaci79
Roche? En semmit nem lattam tole, maximum egy-egy playt, de ahhiz kepest, hogy anno Olaf, agy Skipper hogy lett kivagva, az lett volna meglepo, ha rosteren lesz. Nem hiszem, hogy barki kapkodna erte.

Viszont. Mivel Maulet ment, igy szinte biztos lesz meg CB igazolas (is), szoval ez az 53 nem hiszem, hogy vegleges, ahogy soha nem is szokott az lenni.
Klemó
És ha jól számolom, Háznáuer az egyetlen IOL csere?
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988

Végül ment Samuels, Finney, Marsh, Roche...tuti megy majd Ravens PS-be...de Gilbert és Maulet is kicsit meglepő
Klaci79
Roche? En semmit nem lattam tole, maximum egy-egy playt, de ahhiz kepest, hogy anno Olaf, agy Skipper hogy lett kivagva, az lett volna meglepo, ha rosteren lesz. Nem hiszem, hogy barki kapkodna erte.

Viszont. Mivel Maulet ment, igy szinte biztos lesz meg CB igazolas (is), szoval ez az 53 nem hiszem, hogy vegleges, ahogy soha nem is szokott az lenni.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

Végül ment Samuels, Finney, Marsh, Roche...tuti megy majd Ravens PS-be...de Gilbert és Maulet is kicsit meglepő

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
szerintem azér ijen parádésok az idei cut-ok mert nagyban belejáccik, hogy ki nincs beoltva, ugye a Falcons mindenkit kivágott, szóva nem reckíroznak, hogy mi lesz, inkább eriggyenek
sutianap
Kimondani nem lehetett ugyebar, hogy azert vagnak ki valakit. De igy legalabb meg lehet oldani anelkul is hogy magyarazkodni kellene. Ha valaki ugyebar azert lett kivagva. Es igy nincs negativ diszkriminacio. Vagy megis. 😀
gabor25
mé nem lehet kimondani, vagy ő egyedül kifizeti a meccshalasztás fizuját mindkét csapatnak?
sutianap
Hat mert ugye ez lehetne "negativ diszkriminacio". Amit eleg komolyan vesznek. Szoval nem tudom hogy szol pontosan a covid torveny. De egy masik eddzo korabban lenyilatkozta, hogy aki nem oltatja be magat, azt kenytelen lesz elkuldeni.

Aztan ezt utana magat mentegetve kellett visszavonnia, hogy a nem is. Szoval ha nem kotelezo, akkor ezert erre hivatkozva elvileg nem kuldhetnek el embert. Mert az diszkriminacio. Es mert nem kotelezo a covid oltas meg.

Persze, hogy egy ember miatt nem fogjak kerulgetni egymast. Meg nem enni vele. Es nem treningezni stb. De elvileg ez nem lehetne indok. Ha jol ertettem a korabbi nyilatkozatokat. Persze attol meg kirughatnak valakit, csak elvileg nem erre hivatkozva.
gabor25
a nfl törvény úgy szól, ha kovid miatt halasztás van, semmelyik csapat nem kap meccspénzt, na innettől lehet dödögni, meg mint munkaadó itt nem kell indokolnia, csakszevasz
sutianap
Itt ezzel, akkor igencsak kemenyen odaszurtak hogy mit varnak el. Es igy talan senki nem szeretne, ha eppen miatta maradna el a meccs. Stb. Vagy mint tulaj/eddzo nem orulnenek a kieso jateknak/penznek.
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
szerintem azér ijen parádésok az idei cut-ok mert nagyban belejáccik, hogy ki nincs beoltva, ugye a Falcons mindenkit kivágott, szóva nem reckíroznak, hogy mi lesz, inkább eriggyenek
sutianap
Kimondani nem lehetett ugyebar, hogy azert vagnak ki valakit. De igy legalabb meg lehet oldani anelkul is hogy magyarazkodni kellene. Ha valaki ugyebar azert lett kivagva. Es igy nincs negativ diszkriminacio. Vagy megis. 😀
gabor25
mé nem lehet kimondani, vagy ő egyedül kifizeti a meccshalasztás fizuját mindkét csapatnak?
sutianap
Hat mert ugye ez lehetne "negativ diszkriminacio". Amit eleg komolyan vesznek. Szoval nem tudom hogy szol pontosan a covid torveny. De egy masik eddzo korabban lenyilatkozta, hogy aki nem oltatja be magat, azt kenytelen lesz elkuldeni.

Aztan ezt utana magat mentegetve kellett visszavonnia, hogy a nem is. Szoval ha nem kotelezo, akkor ezert erre hivatkozva elvileg nem kuldhetnek el embert. Mert az diszkriminacio. Es mert nem kotelezo a covid oltas meg.

Persze, hogy egy ember miatt nem fogjak kerulgetni egymast. Meg nem enni vele. Es nem treningezni stb. De elvileg ez nem lehetne indok. Ha jol ertettem a korabbi nyilatkozatokat. Persze attol meg kirughatnak valakit, csak elvileg nem erre hivatkozva.
gabor25
a nfl törvény úgy szól, ha kovid miatt halasztás van, semmelyik csapat nem kap meccspénzt, na innettől lehet dödögni, meg mint munkaadó itt nem kell indokolnia, csakszevasz
sutianap
Ugy ertem, hogy jatekosra mi a torveny a covid dal kapcsolatban az nflben. Azaz nem kotelezo, nem is lehet kotelezove tenni gondolom nekik. Es ha igy van akkor ezert nem lehetne kirugni. De ezt nem tudom hogy szol pontosan. Az gaz ha mar meccs stb lenne elhalasztva stb. De siman benne lehet, hogy lesz ilyen. Bar remelhetoleg azert nem igy lesz.

Es ha jol tudom valahol mar be is vezettek, hogy iskolaba csak oltottak mehetnek. Nem eleg a negativ teszt stb....Az egyik iskolaban, ahol elsok akartak lenni hogy oket kovessek majd peldanak. Persze azert az ott sem ilyen egyszeru. De ott mar elkezdtek az oltas miatti "negativ diszkriminaciot".

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
szerintem azér ijen parádésok az idei cut-ok mert nagyban belejáccik, hogy ki nincs beoltva, ugye a Falcons mindenkit kivágott, szóva nem reckíroznak, hogy mi lesz, inkább eriggyenek
sutianap
Kimondani nem lehetett ugyebar, hogy azert vagnak ki valakit. De igy legalabb meg lehet oldani anelkul is hogy magyarazkodni kellene. Ha valaki ugyebar azert lett kivagva. Es igy nincs negativ diszkriminacio. Vagy megis. 😀
gabor25
mé nem lehet kimondani, vagy ő egyedül kifizeti a meccshalasztás fizuját mindkét csapatnak?
sutianap
Hat mert ugye ez lehetne "negativ diszkriminacio". Amit eleg komolyan vesznek. Szoval nem tudom hogy szol pontosan a covid torveny. De egy masik eddzo korabban lenyilatkozta, hogy aki nem oltatja be magat, azt kenytelen lesz elkuldeni.

Aztan ezt utana magat mentegetve kellett visszavonnia, hogy a nem is. Szoval ha nem kotelezo, akkor ezert erre hivatkozva elvileg nem kuldhetnek el embert. Mert az diszkriminacio. Es mert nem kotelezo a covid oltas meg.

Persze, hogy egy ember miatt nem fogjak kerulgetni egymast. Meg nem enni vele. Es nem treningezni stb. De elvileg ez nem lehetne indok. Ha jol ertettem a korabbi nyilatkozatokat. Persze attol meg kirughatnak valakit, csak elvileg nem erre hivatkozva.
gabor25
a nfl törvény úgy szól, ha kovid miatt halasztás van, semmelyik csapat nem kap meccspénzt, na innettől lehet dödögni, meg mint munkaadó itt nem kell indokolnia, csakszevasz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Kerdes, ebben a helyzetben nem lehet hogy jo lett volna valahogy hiltont megfizetni, itt tartani? Mert ugy kevesebb kerdojel lenne Joe Haden utan. Vagy ugy gondoltuk hogy nem er annyit es csak 3rd cb nek jo?

Evi 6 millio amit kap most ha jol olvastam. Egy cbt ha hozunk es jot az nem tudom mennyivel lesz/lenne olcsobb. Hacsak most nem talalunk valakit a kivagasok utan...?
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
szerintem azér ijen parádésok az idei cut-ok mert nagyban belejáccik, hogy ki nincs beoltva, ugye a Falcons mindenkit kivágott, szóva nem reckíroznak, hogy mi lesz, inkább eriggyenek
sutianap
Kimondani nem lehetett ugyebar, hogy azert vagnak ki valakit. De igy legalabb meg lehet oldani anelkul is hogy magyarazkodni kellene. Ha valaki ugyebar azert lett kivagva. Es igy nincs negativ diszkriminacio. Vagy megis. 😀
gabor25
mé nem lehet kimondani, vagy ő egyedül kifizeti a meccshalasztás fizuját mindkét csapatnak?
sutianap
Hat mert ugye ez lehetne "negativ diszkriminacio". Amit eleg komolyan vesznek. Szoval nem tudom hogy szol pontosan a covid torveny. De egy masik eddzo korabban lenyilatkozta, hogy aki nem oltatja be magat, azt kenytelen lesz elkuldeni.

Aztan ezt utana magat mentegetve kellett visszavonnia, hogy a nem is. Szoval ha nem kotelezo, akkor ezert erre hivatkozva elvileg nem kuldhetnek el embert. Mert az diszkriminacio. Es mert nem kotelezo a covid oltas meg.

Persze, hogy egy ember miatt nem fogjak kerulgetni egymast. Meg nem enni vele. Es nem treningezni stb. De elvileg ez nem lehetne indok. Ha jol ertettem a korabbi nyilatkozatokat. Persze attol meg kirughatnak valakit, csak elvileg nem erre hivatkozva.

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
szerintem azér ijen parádésok az idei cut-ok mert nagyban belejáccik, hogy ki nincs beoltva, ugye a Falcons mindenkit kivágott, szóva nem reckíroznak, hogy mi lesz, inkább eriggyenek
sutianap
Kimondani nem lehetett ugyebar, hogy azert vagnak ki valakit. De igy legalabb meg lehet oldani anelkul is hogy magyarazkodni kellene. Ha valaki ugyebar azert lett kivagva. Es igy nincs negativ diszkriminacio. Vagy megis. 😀
gabor25
mé nem lehet kimondani, vagy ő egyedül kifizeti a meccshalasztás fizuját mindkét csapatnak?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
szerintem azér ijen parádésok az idei cut-ok mert nagyban belejáccik, hogy ki nincs beoltva, ugye a Falcons mindenkit kivágott, szóva nem reckíroznak, hogy mi lesz, inkább eriggyenek
sutianap
Kimondani nem lehetett ugyebar, hogy azert vagnak ki valakit. De igy legalabb meg lehet oldani anelkul is hogy magyarazkodni kellene. Ha valaki ugyebar azert lett kivagva. Es igy nincs negativ diszkriminacio. Vagy megis. 😀