Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Newton sincs beoltva, lehet ez is közrejátszott.
Reggio1914
Bill bacsi lehet megunta azt hogy mit csinal cam eddzesen. Hogy "Rap" zenet hallgat Cam es hogy sokat tancikal dobasok utan. 😀 Na jo ezt mondta rola az egyik volt pats backup qb. Azota mentegetheti magat. De lehet azert betalalt. :-P

Mig Jones meg eddz, de cam szerint sokat tud a "Rap" zenerol. Ami aztan nagyon fontos lehet. Vagy elonyos. 😀
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Bőven van érdekes játékos...
A. Johnsont sajnálom, remélem jön vissza PS-be
De tényleg nem lesz 5+WR a keretben, mondjuk Harris és a 2 elkapó TE (Ebron 😊 ) mellett nem is kell annyira.
Klaci79
De jó gunner puntban
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Bőven van érdekes játékos...
A. Johnsont sajnálom, remélem jön vissza PS-be
De tényleg nem lesz 5+WR a keretben, mondjuk Harris és a 2 elkapó TE (Ebron 😊 ) mellett nem is kell annyira.
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
Totálisan középszerű, vagy még az sem volt vele a Pecc...Jones-al legalább az esélye megvan annak, hogy megint PO csapat képét mutassák. Ha nem is idén, de jövőre mindenképp.
Klaci79
Laci értem, de 1,5 milláért backupnak sem?
Klemó
Minek menne el backupnak? Denverben majd kezdeni fog kb.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Newton sincs beoltva, lehet ez is közrejátszott.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
szerintem azér ijen parádésok az idei cut-ok mert nagyban belejáccik, hogy ki nincs beoltva, ugye a Falcons mindenkit kivágott, szóva nem reckíroznak, hogy mi lesz, inkább eriggyenek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
ejjj, nem pecc topik ez...csak melazzunk a sajat backup QB, de meginkabb a CB sorunkon...
xtaki
Jogos jogos, de a mi CB sorunkon sokat mélázni nem lehet sajnos... 😀

Rapoport meg jelezte, hogy Haskins ott lesz az 53-ban...suprise, suprise....

Kiváncsi leszek lesz-e valami trade nálunk...
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
ejjj, nem pecc topik ez...csak melazzunk a sajat backup QB, de meginkabb a CB sorunkon...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
Totálisan középszerű, vagy még az sem volt vele a Pecc...Jones-al legalább az esélye megvan annak, hogy megint PO csapat képét mutassák. Ha nem is idén, de jövőre mindenképp.
Klaci79
Laci értem, de 1,5 milláért backupnak sem?
Klemó
Nem biztos, hogy jót tesz CN egy kispadon ücsörögve...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
Totálisan középszerű, vagy még az sem volt vele a Pecc...Jones-al legalább az esélye megvan annak, hogy megint PO csapat képét mutassák. Ha nem is idén, de jövőre mindenképp.
Klaci79
Laci értem, de 1,5 milláért backupnak sem?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
Klemó
Totálisan középszerű, vagy még az sem volt vele a Pecc...Jones-al legalább az esélye megvan annak, hogy megint PO csapat képét mutassák. Ha nem is idén, de jövőre mindenképp.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Newtont csak úgy kitette a Pats úgy, hogy jól nyomta az előszezont és ő kezdett és mindösszesen 1,5 milla base salary az, amit spórolnak vele? Mevvvaaaan?
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Sounds like Jimmy Moreland is being waived as injured, however, per @BenStandig. #Steelers

azt mibe sérült meg, hogy négykézláb blokkolt?
esetleg Haribo küldött egy levelet, hogy megbocsájt Dobbinszé, ha elküldik Moreland meg Kunaszik fejét...
sutianap
Akkor hozzuk el jövő évre, arra nincs mód, ha átmegy waiver-en, hogy utána mit együk IR-re?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Sounds like Jimmy Moreland is being waived as injured, however, per @BenStandig. #Steelers

azt mibe sérült meg, hogy négykézláb blokkolt?
esetleg Haribo küldött egy levelet, hogy megbocsájt Dobbinszé, ha elküldik Moreland meg Kunaszik fejét...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
ú baszki Gandy-Golden es kinn van waiveren


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
ehune
Here's a surprise: Washington has released CB Jimmy Moreland, per source.
má lehet is érte menni
sutianap
Meglepő...jöhetne azonnal

Klaci79
mongyuk Sullivanér es mehetnénk, mer a nyakán van Stokes meg Shemar

pukkantanék egy sörcit


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
ehune
Here's a surprise: Washington has released CB Jimmy Moreland, per source.
má lehet is érte menni
sutianap
Meglepő...jöhetne azonnal


Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
ehune
Here's a surprise: Washington has released CB Jimmy Moreland, per source.
má lehet is érte menni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Tuitt más mint DeCastro. Itt ugyanis valószínűleg nem konkrét testi sérülés lesz, hanem lelki. A testvérének a megölése állítólag nagyon a földhöz vágta. Egyre inkább azt érzem Én is, hogy nem lesz kész a rajtig, de neki is könnyebb lenne, ha a csapattársakkal lenne szerintem, de ez nehéz.

Verekedésről. Heyward majd minden campben összekapott Fosterrel. A nyilatkozatok is azt mutatják, hogy ez egy sima kakaskodás. Nyilván mindenki játszana már éles meccsen és mást gyepálna.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nem tetszik ez a Tuitt körüli köd. DeCastro-val is így kezdődött. Érik a 7DL a rosteren.
Itt visszaléptünk a nyáron. Szerencsére maradt Wormley, Alualu jött Hangostej, és még van Davis, Buggs.

A LB posztokat szépen rendbe tettük, mindkettőben volt kérdőjel, OLB-ben komoly, ILB-ben lett, Bince visszavonulása és Spillane nem várt alulteljesítése után.
De itt sikerült befoltozni a lyukakat, Jamir Jones pedig pótolja Olaf-ot, Roche kicsit elveszett mögöttük így, bár tőle várta mindenki ezt.

DB: Brooks kiesése nem segített, de egyszerűsödött a kép, bár S-ben is lesz egy rookie cserénk, ráadásul FS-ben, ez nem egy életbiztosítás. De sztem Edmuncc megy hátra, ha új FS kell.
CB-ben teljesen vakok vagyunk. Akárki kerül Haden másik oldalára, billen a pálya.
Slotba több jelöltünk van/volt, de itt sem megnyugtató egyik sem. Pierre nagy szenzáció, szerintem fizikalitása passzolna ide, de szélen pl. nem tudom, túlélné-e ha minden QB hirtelen megszórná.
Sutton nem sokat mutatott, nem kezdő szint amit láttam tőle egyik poszton sem, de ő film junkie, szereti kielemezni az ellenfeleit, ez nyilván preseason-ban nem segíthetett neki.
Itt baj van.



Banner is visszafelé lépett. Bár annak örülök, hogy Dan Moore kap lehetőséget LT-ben, ami a natural posztja, ő jobb is ott ellentétben Chucks-al. Utóbbi viszont a legrosszabbak között volt a posztján és ez idén is kinéz.
Egy újonc LT sem lenne megoldás, hiába agresszívebb/ígéretesebb a többinél.
Itt nem sikerült előrelépnünk. Veterán depth is Haeg.

IOL-ben szenvedni fogunk, KG nem szereti a hosszúkarú behemótokat, simán korcsolyára teszik, kell neki a segítség, főleg az elején.
Ez work in progress

WR-ben nem változott semmi, Ray-Ray bebizonyította, hogy kézzel nem tud elkapni, csak testtel, ill. cipelni.

TE-itt várunk, reménykedünk, ki-miben, egyelőre van miben.

RB: szerintem ez sima, McFarlandet én várom, hogy használjuk valamire, mert amire eddig próbáltuk, arra nem alkalmas, ezt a roster helyet sajnálni fogom.
Trey Edmunds-t rengeteget használtuk HB-ben, ami azt jelenti, sokat használjuk a FB-et, szóval ő remélem, PS-ben marad, mert különben nem lenne senki Watt mögött, és kiesne a playbook egy szelete, ha vele valami történne.

Dobbs-t sajnálom. Haskins meg elizgulta a lehetőségét. Mozgásban jó, karja erős, de off platform rossz döntéseket hoz/pontatlanul dob. Őt is sajnálom, mert QB3-ban sokat nem fog fejlődni táblával a kezében.

OLB, ILB, TE, RB, QB rendben van, a többi nálam kérdőjeles, vagy nem látok előrelépést, DL-ben Tuitt visszalépés, amúgy ez a strongest group a csapatban, OL-ben Banner is lépés hátra, itt nem látom a passprot hogyan fog működni, főleg középen. Ide nagyon kellene az OC segítsége.

CB meg egyenesen gáz.

De várom, hogy jöjjön hír Tuittról, Watt aláírásról, Fitzpatrick, Haden szerintem idén már biztosan nem hosszabbít.

És várom, hogy jön valaki DB-be kívülről, nem 5. számúnak.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
The #Steelers are releasing Jordan Berry!!!
Klaci79
Ezek szerint az előszezonos jó forma kevésnek bizonyult.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
The #Steelers are releasing Jordan Berry!!!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Fitzpatrick és Claypool összeverekedtek edzésen...ez vagy rossz jel, vagy nagyon jó

Okorafor RT volt edzésen, Moore pedig LT. Sajnos úgy tűnik Banner nem úgy javul, ahogy kellene, vagy valami új sérülést szedett össze

Állítólag ma kiadjuk Canaday útját. És tessék: The #Steelers have released LS Kameron Canaday

Szerkesztette: Klaci79