Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Én mindenképp Haskinst raknám #2-nek, és Ben visszavonulása után meg is próbálnék vele egy szezont.Szerintem nála sima maturity problémák voltak, amit meg pont tudunk kezelni. A tehetsége megvan ahhoz, hogy kezdő NFL irányító legyen.
több mint 4 éve
Szerintem, ha a Jags szurkolóknak eszébe jut a Dobbs trade kirázza őket a hideg.Ahhoz - mint Laci is írja - sérülések kellene máshol, hogy Rudi, vagy Dobbs értéket érjen. Haskinst biztosan nem adjuk most oda, ez szinte biztos.
Talán Washington lehet még egy hátsó körös érték egy-egy WR szegény csapatnak, de ezt is nehezen látom most megtörténni.
Hát, no a CAP helyzet kapcsán eszembe jutott Nelson....hát úgy nagyjából egy Nelsonra vagyunk, hogy kezdhessük a szezont.
Persze azt is tudjuk, hogy a keretszűkítések kapcsán mindig van egy-ey veterán, aki "leesik"...persze nem most az első 5 ember kivágásánál, hanem a végén. Jó lenne addig lezárni a Watt hosszabbítást.
több mint 4 éve
Mindkettő van, de szerintem nem Rudival képzelik el. Talán lehetne olyan mákunk, mint a Jax anno Dobbs-al, de igazából ez nem realitás. Most legalábbis nem. Még van két forduló, ha sérülés van, akkor lehet gondolkodni ezen, de szerintem nem kapunk érte értéket. Nem is fogjuk kivágni. Marad 2.számú QB, de BB reméljük nem lesz sérült. Természetesen ha Haskins így nyomja, akkor lehet 3.számú is.van csapat ahol nagy a qb need?El tudnank cserelni Masont egy jo CBre?😀
xtaki
Nem, bár egy jobb és csapatával megegyezni nem tudó CB-re lenne pénzünk, de nem hiszem, hogy Rudiért értéket tudnánk kapni.
Klaci79
illetve ahol backup qb need a nagy...
mert rudi kezdonek eros tulzas lenne
xtaki
több mint 4 éve
van csapat ahol nagy a qb need?El tudnank cserelni Masont egy jo CBre?😀
xtaki
Nem, bár egy jobb és csapatával megegyezni nem tudó CB-re lenne pénzünk, de nem hiszem, hogy Rudiért értéket tudnánk kapni.
Klaci79
illetve ahol backup qb need a nagy...
mert rudi kezdonek eros tulzas lenne
több mint 4 éve
Szerintem a CB2= CB1, legalábbis együtt vannak a pályán. Ha nagy a különbség köztük, annak az egész D kárát látja.Azért nem csináljuk ezt rosszul. Ez mindenképp a fizetése lenne, csak nem idén adjuk oda, hanem elosztjuk technikailag egyenlő évekre.Így így. Ez ilyen Steelers módi, ezért van az mindig, hogy semmi pénzünk nincs, mert mindig ilyen "majd a jövő Steelers megoldja" alapon tologatjuk előre a pénzeket, hogy a jelenben valahogy túléljünk.Csak arra gondol, hogy a pénzét toljuk magunk előtt.Tuitt szar lenne? És mióta?6,34 millió dollárt szabadított fel a csapat Tuitt szerződésének átdolgozásávalÉrtsd, szokásos módon toljuk magunk elött a szart.
Klaci79
tenorx
badsco
Mindig csináljuk az átalakítást és ezért a játékosok utolsó évére egy nagyobb összeg marad, amit már nem tudsz átalakítani, ezért ilyenkor szarbab lesz az éppen aktuális caphelyzet. Kb, mint tavaly BB szerződésével.
Nem Tuitt-ra gondolt személyesen az egészen biztos 😊
Klaci79
tenorx
Most hogy mindenki csinálja ezeket a kiegészítő éveket, könnyű lett a cap-el babrálni. Lásd a Szentek is milyen szépen csinálták. Ahhoz képest, hogy mínuszban voltunk, most 20 Milla van szabadon és Watt 10 milliója is benne van, hogy nem a 0-ról keljen vele szerződni. Szerintem valakit még fogunk hozni a falba, esetleg CB-t, bár olyat mi ritkán teszünk, ha nem no1 CB kell.
Klaci79
több mint 4 éve
Azért nem csináljuk ezt rosszul. Ez mindenképp a fizetése lenne, csak nem idén adjuk oda, hanem elosztjuk technikailag egyenlő évekre.Így így. Ez ilyen Steelers módi, ezért van az mindig, hogy semmi pénzünk nincs, mert mindig ilyen "majd a jövő Steelers megoldja" alapon tologatjuk előre a pénzeket, hogy a jelenben valahogy túléljünk.Csak arra gondol, hogy a pénzét toljuk magunk előtt.Tuitt szar lenne? És mióta?6,34 millió dollárt szabadított fel a csapat Tuitt szerződésének átdolgozásávalÉrtsd, szokásos módon toljuk magunk elött a szart.
Klaci79
tenorx
badsco
Mindig csináljuk az átalakítást és ezért a játékosok utolsó évére egy nagyobb összeg marad, amit már nem tudsz átalakítani, ezért ilyenkor szarbab lesz az éppen aktuális caphelyzet. Kb, mint tavaly BB szerződésével.
Nem Tuitt-ra gondolt személyesen az egészen biztos 😊
Klaci79
tenorx
Most hogy mindenki csinálja ezeket a kiegészítő éveket, könnyű lett a cap-el babrálni. Lásd a Szentek is milyen szépen csinálták. Ahhoz képest, hogy mínuszban voltunk, most 20 Milla van szabadon és Watt 10 milliója is benne van, hogy nem a 0-ról keljen vele szerződni. Szerintem valakit még fogunk hozni a falba, esetleg CB-t, bár olyat mi ritkán teszünk, ha nem no1 CB kell.
több mint 4 éve
El tudnank cserelni Masont egy jo CBre?😀
xtaki
Nem, bár egy jobb és csapatával megegyezni nem tudó CB-re lenne pénzünk, de nem hiszem, hogy Rudiért értéket tudnánk kapni.
több mint 4 éve
Így így. Ez ilyen Steelers módi, ezért van az mindig, hogy semmi pénzünk nincs, mert mindig ilyen "majd a jövő Steelers megoldja" alapon tologatjuk előre a pénzeket, hogy a jelenben valahogy túléljünk.Csak arra gondol, hogy a pénzét toljuk magunk előtt.Tuitt szar lenne? És mióta?6,34 millió dollárt szabadított fel a csapat Tuitt szerződésének átdolgozásávalÉrtsd, szokásos módon toljuk magunk elött a szart.
Klaci79
tenorx
badsco
Mindig csináljuk az átalakítást és ezért a játékosok utolsó évére egy nagyobb összeg marad, amit már nem tudsz átalakítani, ezért ilyenkor szarbab lesz az éppen aktuális caphelyzet. Kb, mint tavaly BB szerződésével.
Nem Tuitt-ra gondolt személyesen az egészen biztos 😊
Klaci79
több mint 4 éve
El tudnank cserelni Masont egy jo CBre?
több mint 4 éve
Tuitt viszont más tészta, mert vele emberi számítás szerint hosszabbítani fogunk/készülünk, vagyis az amit most struktáltunk az majd beépül a fizuba.A másik tényező, amit viszont figyelni kell az az, hogy nálunk évi 30-40 milla éves fizut NEM fog megenni egy QB a következő 2-3 évben. Így pedig ide optimalizálni pont ezért teljesen logikus lépés.
No persze az viszont teljesen jogos, hogy ezeket azért kell most meglépni, mert ugye Bennél (is) toltuk azt a bizonyost. Node no, a másik dolog, hogy nem toljuk, nem hozunk senkit, feladunk egy-egy szezont.....nem tudom az élet rövid, így szeretek mindig szurkolni, így ezt én nagyon csípem nálunk. (hogy mindig próbálunk kompetetívek lenni)
több mint 4 éve
Csak arra gondol, hogy a pénzét toljuk magunk előtt.Tuitt szar lenne? És mióta?6,34 millió dollárt szabadított fel a csapat Tuitt szerződésének átdolgozásávalÉrtsd, szokásos módon toljuk magunk elött a szart.
Klaci79
tenorx
badsco
Mindig csináljuk az átalakítást és ezért a játékosok utolsó évére egy nagyobb összeg marad, amit már nem tudsz átalakítani, ezért ilyenkor szarbab lesz az éppen aktuális caphelyzet. Kb, mint tavaly BB szerződésével.
Nem Tuitt-ra gondolt személyesen az egészen biztos 😊
több mint 4 éve
Tuitt szar lenne? És mióta?6,34 millió dollárt szabadított fel a csapat Tuitt szerződésének átdolgozásávalÉrtsd, szokásos módon toljuk magunk elött a szart.
Klaci79
tenorx
több mint 4 éve
17,5 millió van most szabadon. Valamire tuti készülünk...a Watt hosszabbításhoz ennyi nem is kell, hacsak nem akarunk egy orrnehéz szerződést adni neki. Amit kétlek...Attol fugg kiben gondolkodnak QB fronton.
Klaci79
több mint 4 éve
6,34 millió dollárt szabadított fel a csapat Tuitt szerződésének átdolgozásávalÉrtsd, szokásos módon toljuk magunk elött a szart.
Klaci79
több mint 4 éve
17,5 millió van most szabadon. Valamire tuti készülünk...a Watt hosszabbításhoz ennyi nem is kell, hacsak nem akarunk egy orrnehéz szerződést adni neki. Amit kétlek...
több mint 4 éve
6,34 millió dollárt szabadított fel a csapat Tuitt szerződésének átdolgozásávalVagy Wattnak, vagy hozunk meg mindent felrakva
Klaci79
több mint 4 éve
6,34 millió dollárt szabadított fel a csapat Tuitt szerződésének átdolgozásával
több mint 4 éve
Vitán kívül adott egy kis vitalitást a védelemnek!a szignifikanciát valyon nem okoztaée az, hogy a Vea kölök visszatért a sérülésből? ja a NT nemposzttudom....Hozzátennem, hogy White valami brutálisat javult a playoffra, addig valóban nem kellett tőle hasraesni, de ott tényleg elit voltEzzel egyetértek igen. De azt is hozzáteszem, hogy ott a D-ből szinte mindenki szignifikánsat javult.
Wyatt
Klemó
sutianap
több mint 4 éve
a szignifikanciát valyon nem okoztaée az, hogy a Vea kölök visszatért a sérülésből? ja a NT nemposzttudom....Hozzátennem, hogy White valami brutálisat javult a playoffra, addig valóban nem kellett tőle hasraesni, de ott tényleg elit voltEzzel egyetértek igen. De azt is hozzáteszem, hogy ott a D-ből szinte mindenki szignifikánsat javult.
Wyatt
Klemó

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Szerintem én ligaelit LB-t írtam, nem ILB-t 😊Jogos, jogos, de no nekem a ligaelit LB egy Garrett, egy T.J Watt, Bosa ,vagy anno egy Kuechly, vagy a 3 évvel ezelőtti J.J Watt. Ő nekem több ponttal lejjebb van ezektől az LB kvalitásoktól (is), de akár Leonard "all in" teljesítményétől is.
tenorx
Szerkesztette: Klemó
több mint 4 éve
Hozzátennem, hogy White valami brutálisat javult a playoffra, addig valóban nem kellett tőle hasraesni, de ott tényleg elit voltEzzel egyetértek igen. De azt is hozzáteszem, hogy ott a D-ből szinte mindenki szignifikánsat javult.
Wyatt
több mint 4 éve
Hozzátennem, hogy White valami brutálisat javult a playoffra, addig valóban nem kellett tőle hasraesni, de ott tényleg elit volt

több mint 4 éve
Szerintem én ligaelit LB-t írtam, nem ILB-t 😊
több mint 4 éve
Hát ja, ez nem Schobertet minősíti, hanem inkább Busht. Ami elég szomorú, mert a hozzá nagyon közeli prospectnek tartott Devin White meg a liga legjobb LB-i között van már emlegetve (ugye ő 1/5 volt, még Bush 1/10)Azért neeeee. Devin White mint ligalit belső LB? Egy folyamatosan blitzre futtatott, a futásvédekezésben is erős LB-ről beszélgetünk, akinek a pass rush az erőssége. De ez ILB-ként nekem az utóbbi egy kiegészítő tulajdonság, de nem véletlen, hogy egyetlen INT-et sem jegyzett tavaly és karrierjében is összesen 1-et. Coverage-ban egyedül az elmúlt 2 évben sem bizonyított, őt a Bucs többi játékosa "tehermentesíti" ettől. Nem mondom, egy fontos láncszeme a Bucsnak, de hogy top ILB lenne az barokkos túlzás és egyértelműen nekem nem érte meg az 1/5 cetlit.
tenorx
Node Bush felöl sem igazságos a megközelítés és nem csak a tavalyi sérülése miatt. A 2019-es évében Bush jobb évet futott egyértelműen nekem, már csak a statisztika is ezt mutatja. Persze nem volt ő sem kiemelkedő, ahogy Leonard a Coltsnál, de solid teljesítményt produkált. A 2020-as évben pedig 5 meccs jutott neki a sérülése előtt, de ez alatt is 3 levédekezett paszt produkált, ami szinte ugyanannyi, mint White 15 meccsen.
A 9 sack viszont White oldalán kétségtelenül kiemelkedő és combos, ez vitathatatlan, de nézzük meg a 2021-es évet is majd kettejük összehasonlításában. (remélem egyik sem sérül meg)
több mint 4 éve
Hát ja, ez nem Schobertet minősíti, hanem inkább Busht. Ami elég szomorú, mert a hozzá nagyon közeli prospectnek tartott Devin White meg a liga legjobb LB-i között van már emlegetve (ugye ő 1/5 volt, még Bush 1/10)