Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
úgy látszik Spillane nem elég jó. Érkezik Schobert a Jags-ből
Toto21
Ismeri a divíziót, azt biztos. Remélem elég visszautasíthatatlan volt az ajánlat.
iktriad
Mivel egy elég kövér szerződése van amit átvesz a vasas nem valószínű hogy sok az ellen érték.
Amúgy jó játékos én sajnáltam anno amikor elment tőlünk.
P@trik
Mondjuk az a szerzodes a legkisebb mertekig sem kover, egyebkent sem, de ha meg megnezem, hogy az uj trend szerint mar az LB-k is 17-19 milliokat kaszalnak, a Clevelandben egyebkent kifejezetten jo Schobert fizetese elkepesztoen barati jelenleg. Meg aztan ha nem, szabadulni is siman lehet majd tole.

Gondolom valami late round pick vagy kondicios cetli volt az ara, siman megerte szerintem.

több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
úgy látszik Spillane nem elég jó. Érkezik Schobert a Jags-ből
Toto21
Ismeri a divíziót, azt biztos. Remélem elég visszautasíthatatlan volt az ajánlat.
iktriad
Mivel egy elég kövér szerződése van amit átvesz a vasas nem valószínű hogy sok az ellen érték.
Amúgy jó játékos én sajnáltam anno amikor elment tőlünk.
P@trik
En meg amugy eleinte sajnaltam hogy nem hozzank jott at Toletek. Kesobb mar nem annyira... Ettol fuggetlenul sztem is jobb az atlagnal de talan nem annyira mint amilyen fizut kiharcolt maganak.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 3 015 — #HUN-GarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
úgy látszik Spillane nem elég jó. Érkezik Schobert a Jags-ből
Toto21
Ismeri a divíziót, azt biztos. Remélem elég visszautasíthatatlan volt az ajánlat.
iktriad
Mivel egy elég kövér szerződése van amit átvesz a vasas nem valószínű hogy sok az ellen érték.
Amúgy jó játékos én sajnáltam anno amikor elment tőlünk.
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
 triblive.com/sports/dwayne-haskins-makes-statement-as-steelers-rally-to-beat-eagles/

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Check out the Pittsburgh & Philadelphia on Yahoo Sports
 sports.yahoo.com/nfl/pittsburgh-steelers-philadelphia-eagles-20210812021/

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
úgy látszik Spillane nem elég jó. Érkezik Schobert a Jags-ből
Toto21
Ismeri a divíziót, azt biztos. Remélem elég visszautasíthatatlan volt az ajánlat.
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
úgy látszik Spillane nem elég jó. Érkezik Schobert a Jags-ből
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Harris nagyon baba jatekos lesz. De ha ennyi hibaval jatszik majd az OL, akkor sok gond lesz meg. Okorafor LT-ben, meg a csere DL ellen is szenved idaig.

Szerkesztette: Toto21
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy látja Höri a Vasas helyzetét?
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Az uj masodik koros TE mutatott mar valamit edzesen?
xtaki
Igen, mindent megfog mint a zöldfesték, de blokkolásban még van hová fejlődni.
Pont van egy írás a TE-inkről most, úgy tűnik Gentry és Rader is fejlődött:
 www.behindthesteelcurtain.com/2021/8/10/22617416/is-this-the-best-tight-end-depth-chart-the-steelers-have-ever-had-ebron-freiermuth-gentry-rader-nfl
kriSTEELan
kosz, elolvastam.
itt igazabol azt irjak, hogy 'proving he can be a reliable blocker', szoval meg az is jo. nyilvan fejlodni lehet mindenben, foleg egy rookienak.

Ha iden az OL miatt nem is fog nagyon kijonni ez, de a jovore nezve jo hir.
Illetve BB-nek mindig kellett egy checkdown, es es Harissel es vele mar meglesz.
több mint 4 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 320
Az uj masodik koros TE mutatott mar valamit edzesen?
xtaki
Igen, mindent megfog mint a zöldfesték, de blokkolásban még van hová fejlődni.
Pont van egy írás a TE-inkről most, úgy tűnik Gentry és Rader is fejlődött:
 www.behindthesteelcurtain.com/2021/8/10/22617416/is-this-the-best-tight-end-depth-chart-the-steelers-have-ever-had-ebron-freiermuth-gentry-rader-nfl

Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Az uj masodik koros TE mutatott mar valamit edzesen?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
A mai edzés kicsit késik:

Klaci79
Most kezdik újra
polamalu
dehogy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A mai edzés kicsit késik:

Klaci79
Tegnap a Dark Knight Risest néztem épp, ahhoz képest full jó állapotok vannak 😊)

több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
A mai edzés kicsit késik:

Klaci79
Most kezdik újra
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A mai edzés kicsit késik:
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
QB helyzet hasonló, mint a Dallas ellen, Rudi kezd, jön Haskins, majd Dobbs
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Dotson akkor tud visszajönni, ha dolgozik és nem beszél. Tomlint ismerve inkább ezek okozták azt, ahol van. Ment a pofázás szépen, meg DeCastro miatt a.magabiztosság, de közben a helyért meg kell tudni küzdeni. Ha dolgozni fog, akkor visszajön.

A Canada O kapcsán az atletiusság az amire szükség van és gondolom ez is volt a kérés, vagyis, hogy legyen gyorsabb....de persze ez csak spekuláció.
Klemó
igyigaz az openspot nálunk nagyon megy úgyhogy megfingatják Doccont rendessen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Dotson akkor tud visszajönni, ha dolgozik és nem beszél. Tomlint ismerve inkább ezek okozták azt, ahol van. Ment a pofázás szépen, meg DeCastro miatt a.magabiztosság, de közben a helyért meg kell tudni küzdeni. Ha dolgozni fog, akkor visszajön.

A Canada O kapcsán az atletiusság az amire szükség van és gondolom ez is volt a kérés, vagyis, hogy legyen gyorsabb....de persze ez csak spekuláció.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én nem tartom véletlennek, hogy Haskins kapcsán ment a dink and dunk a HOF meccsen. Ezzel a fallal mást nagyon nem lehet majd csinálni.

Nem tartom véletlennek a sok sérülést. Ezek sokszor azért is jönnek mert a texhnikai hiányosságot valaki nyers erővel próbálja pótolno éa Heyward, Tuitt ellen edzésen 10ből 1szer ebből könnyedén sérülés van ilyen olyan....

Mondjuk Harris ezért (is) élet halál ebben a csapatban.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ballage, Snell, Washington, McCloud és Brooks nem edzett ma...csak nem már meg is oldódik a Washington ügy?
Bár Tomlin a minap azt mondta szükség van rá...


Pedig ez a hivatalos:
RB Benny Snell Jr. (?)
DB Antoine Brooks Jr. (left leg)
RB Kalen Ballage (lower body)
WR Ray-Ray McCloud (right leg)
DE Stephon Tuitt (?)
WR James Washington (right leg)
OLB T.J. Watt (contract)
QB Ben Roethlisberger (birth certificate)

First team OL. Chuks-Coward-Green-Turner-Banner.

Second team OL. Moore-Dotson-Hassenauer-Finney-Haeg.
Klaci79
 www.steelers.com/team/depth-chart/
Itt Dotson az első a depth charton Az edzéseken nem tudom miért a másodikkal edz...
Mondjuk Cow át van mozgatva RG-ből LG be
polamalu
Nem jelent a DC semmit. Hassenauer a center rajta, azt mégis Green edz az első csapattal. Valami kis Tomlin féle motivációra gyanakszom, mert azt valahogy nem veszem be, hogy Coward varázsütésre kezdő NFL LG lesz az első héten.
Klaci79
 fuzovelkifele.com/2021/08/tomlin-kevin-dotson-nem-csinalt-semmit-amivel-kierdemelne-a-kezdot/
Willie Parker
Utólag sejteni lehet, hogy valami alapja lehetett az out of shape híreszteléseknek, ha más nem, annyi biztosan, hogy valami okból Tomlin kutyaólba rakta. Nem tudjuk, mi miatt, lehet tényleg nem tartotta be az offseason elején megbeszélteket.

Szálkásodnia kellett volna, vagy súlyt leadnia ami nem sikerült, vagy nem tette meg stb. általában valamiféle body transformation mindig megfigyelhető 2. éves játékosokon az első évükhöz képest, és rajta nagy változást nem látni valóban.
Erejével nem volt gond eddig sem, lehet, hogy body fat kihívást kapott és bukott.

Nem ő az első aki a kemény iskolát kapja, sokan kezdték a TC-t már ebben a kutyaólban, ismerjük Tomlin pedagógiai módszereit. Úgy néz ki, az extra hetet erre a projektre használta fel. Ettől még -ha megfelelően reagál- ő lesz a kezdő.
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Ballage, Snell, Washington, McCloud és Brooks nem edzett ma...csak nem már meg is oldódik a Washington ügy?
Bár Tomlin a minap azt mondta szükség van rá...


Pedig ez a hivatalos:
RB Benny Snell Jr. (?)
DB Antoine Brooks Jr. (left leg)
RB Kalen Ballage (lower body)
WR Ray-Ray McCloud (right leg)
DE Stephon Tuitt (?)
WR James Washington (right leg)
OLB T.J. Watt (contract)
QB Ben Roethlisberger (birth certificate)

First team OL. Chuks-Coward-Green-Turner-Banner.

Second team OL. Moore-Dotson-Hassenauer-Finney-Haeg.
Klaci79
 www.steelers.com/team/depth-chart/
Itt Dotson az első a depth charton Az edzéseken nem tudom miért a másodikkal edz...
Mondjuk Cow át van mozgatva RG-ből LG be
polamalu
Nem jelent a DC semmit. Hassenauer a center rajta, azt mégis Green edz az első csapattal. Valami kis Tomlin féle motivációra gyanakszom, mert azt valahogy nem veszem be, hogy Coward varázsütésre kezdő NFL LG lesz az első héten.
Klaci79
 fuzovelkifele.com/2021/08/tomlin-kevin-dotson-nem-csinalt-semmit-amivel-kierdemelne-a-kezdot/
Willie Parker
Az a baj, hogy fal nélkül megint jön majd a 1sec es release time, meg a szinte 0 futás. Ne legyen igazam de ha ez így folytatódik Ben bánni fogja, hogy nem a Browns ellni volt az utolsó meccse😕
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Azért legalább tudjuk, hogy készül az a Watt szerződés, meg még más is:
Joe Haden on contract situation: "I want to end my career here. We will see what happens, but we want to get T.J. Watt signed first, obviously. He’s the main priority.”

Egyébként azt érzem, hogy a védelem idén nagyon rendben lesz. Egyedül az ILB cseréknél aggódom egy kissé, de ha valamire jó ez a Watt szerződés mizéria, az az, hogy Highsmith és Ingram nagyot küzdhet a kezdőért és Marsh sem rossz...bár a gond az, hogy tudom milyen LT-k vannak a másik oldalon edzésen.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Ballage, Snell, Washington, McCloud és Brooks nem edzett ma...csak nem már meg is oldódik a Washington ügy?
Bár Tomlin a minap azt mondta szükség van rá...


Pedig ez a hivatalos:
RB Benny Snell Jr. (?)
DB Antoine Brooks Jr. (left leg)
RB Kalen Ballage (lower body)
WR Ray-Ray McCloud (right leg)
DE Stephon Tuitt (?)
WR James Washington (right leg)
OLB T.J. Watt (contract)
QB Ben Roethlisberger (birth certificate)

First team OL. Chuks-Coward-Green-Turner-Banner.

Second team OL. Moore-Dotson-Hassenauer-Finney-Haeg.
Klaci79
 www.steelers.com/team/depth-chart/
Itt Dotson az első a depth charton Az edzéseken nem tudom miért a másodikkal edz...
Mondjuk Cow át van mozgatva RG-ből LG be
polamalu
Nem jelent a DC semmit. Hassenauer a center rajta, azt mégis Green edz az első csapattal. Valami kis Tomlin féle motivációra gyanakszom, mert azt valahogy nem veszem be, hogy Coward varázsütésre kezdő NFL LG lesz az első héten.
Klaci79
 fuzovelkifele.com/2021/08/tomlin-kevin-dotson-nem-csinalt-semmit-amivel-kierdemelne-a-kezdot/
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ballage, Snell, Washington, McCloud és Brooks nem edzett ma...csak nem már meg is oldódik a Washington ügy?
Bár Tomlin a minap azt mondta szükség van rá...


Pedig ez a hivatalos:
RB Benny Snell Jr. (?)
DB Antoine Brooks Jr. (left leg)
RB Kalen Ballage (lower body)
WR Ray-Ray McCloud (right leg)
DE Stephon Tuitt (?)
WR James Washington (right leg)
OLB T.J. Watt (contract)
QB Ben Roethlisberger (birth certificate)

First team OL. Chuks-Coward-Green-Turner-Banner.

Second team OL. Moore-Dotson-Hassenauer-Finney-Haeg.
Klaci79
 www.steelers.com/team/depth-chart/
Itt Dotson az első a depth charton Az edzéseken nem tudom miért a másodikkal edz...
Mondjuk Cow át van mozgatva RG-ből LG be
polamalu
Nem jelent a DC semmit. Hassenauer a center rajta, azt mégis Green edz az első csapattal. Valami kis Tomlin féle motivációra gyanakszom, mert azt valahogy nem veszem be, hogy Coward varázsütésre kezdő NFL LG lesz az első héten.