Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 969 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Az a hír járja, James Washington trade-et kért a csapattól alulhasználtság miatt. Sokat nem érnénk vele, márciusban mindenképp menne.

Én sajnalom, belőle nem hoztuk ki ami benne van.
Spy
vajon CB-t, ILB-t, OT-t tudnank-e erte hozni...
xtaki
Lejár az újonc szerződése, nem kapunk érte sokat és főleg alulhasználtuk, nincs mögötte igazolható teljesítmény
Spy
Az, hogy JuJu-val 1 évet írtunk alá, nyilvánvalóvá vált, hogy vele nem fogunk hosszabbítani. Szeretne olyan helyre menni, ahol többet mutathat magából, ez szerintem ennyi csupán. Nálunk egyértelmű 4. elkapó és máshol lehet 3. is lehetne, de azért eddig sokat nem mutatott, igaz nem sok lehetőséget kapott.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Másképp állunk RB fronton ez látszik, Harris mozgását nagyon jó volt nézni, extra 2-3 yard mindig benne lesz, ami nagyon hiányzott nálunk. Balage jól mozgott, de ez az első előszezon meccs volt, ami semmit nem jelent.

Van egy punterünk is úgy néz ki és Én egyébként nagyon hiszem, hogy ez nagyon fontos még a mai NFL-ben is. Baromira nem mindegy, hogy egy egy támadást 25-30 yardról, vagy 10 yardról (esetleg safety veszélyből) kezd az ellenfél.

Highsmith is jól mozgott, ahogy DB oldalon is voltak szép megmozdulások, de itt, ahogy az első sorban is írtam semmire nem lehet következtetni. Ezek jó jelek csupán, de semmi más.

Majd a második (nekünk harmadik) meccsen lehet talán többet látni, tudni.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Az a hír járja, James Washington trade-et kért a csapattól alulhasználtság miatt. Sokat nem érnénk vele, márciusban mindenképp menne.

Én sajnalom, belőle nem hoztuk ki ami benne van.
Spy
vajon CB-t, ILB-t, OT-t tudnank-e erte hozni...
xtaki
Lejár az újonc szerződése, nem kapunk érte sokat és főleg alulhasználtuk, nincs mögötte igazolható teljesítmény
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Az a hír járja, James Washington trade-et kért a csapattól alulhasználtság miatt. Sokat nem érnénk vele, márciusban mindenképp menne.

Én sajnalom, belőle nem hoztuk ki ami benne van.
Spy
vajon CB-t, ILB-t, OT-t tudnank-e erte hozni...
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Az a hír járja, James Washington trade-et kért a csapattól alulhasználtság miatt. Sokat nem érnénk vele, márciusban mindenképp menne.

Én sajnalom, belőle nem hoztuk ki ami benne van.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ballage : nem ismerem, de valoban jol mozgott. honnan akasztottuk?

xtaki
Anno Dolphins draftolta 2018-ban a 4. körben. Tavaly augusztusban cserélt érte a Jets, de nem ment át a fizikain, így waivelte a Phins, utána végül tényleg leigazolta a Jets, de kb. 20 napot volt csak a csapatnál, utána kivágták, irány a Chargers practice squad, ott Ekeler sérülése miatt végül egész sok játéklehetőséget kapott. Erőfutó, ha működik az OL, akk tud segíteni Harris tehermentesítésében.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
hat, nem tudom ki mit latott ebbol a meccsbol...jo lesz az uj punter 😊
xtaki
Az OL-től, Ruditól semmit. Trey Edmuncc rengeteget játszott, FB is back! A McFarland picket továbbra sem értem. Ballage jáccni jött, kemény lesz a harc a RB roomban.

Haskins hozott pár rossz döntést, Dobbs is, de alapvetően jól néztek ki protection ellenére.

Abdullah nagyot ment, Davis két lasztit is felszedett, igaz egyik sem lett TO végül, de van orra hozzá.

Van pár ígéretes DB-nk, Layne nincs köztük. Roche sack szép volt, #44, Marsh is jól mozgott, Anthony Johnson pedig gunnerben.

Boznak nem kell aggódnia, Berry-nek igen. Az a punt az 1yardosra gyönyörűség volt (kár, hogy a Def elk@rta utana), és egy hosszút szépen az oldalvonal mellé ragasztott. A kickoff coverage jó volt, punt coverage is, a fehér PR sracban meg van kraft.
Spy
Ballage : nem ismerem, de valoban jol mozgott. honnan akasztottuk?
Rudi : szerintem jol dobalt, amig fent volt, de nem vittek ugye tulzasba
OL : kb kozepszintu semmi, itt a sema lesz a kerdes, hogy az egesz O koncepcio ulni fog-e
Haskins : o volt fent a legtobbet, nyilvan kivancsiak voltunk ra, de rendre aluldobta az elkapokat.
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
hat, nem tudom ki mit latott ebbol a meccsbol...jo lesz az uj punter 😊
xtaki
Óriási fun lesz nézni a srácot idén, én nem is emlékszem ilyen pontos és ügyes puntrúgásokra a Steelersnél.
Sok mindent nem lehet ezen felül elmondani erről a meccsről, meg felesleges is. Voltak dolgok, amik tetszettek, voltak, amik nem, de mindkettőt el lehet intézni annyival, hogy ez a preseason felhozómeccse volt, azaz sokat nem kell belelátni a dolgokba egyik irányba sem.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
hat, nem tudom ki mit latott ebbol a meccsbol...jo lesz az uj punter 😊
xtaki
Az OL-től, Ruditól semmit. Trey Edmuncc rengeteget játszott, FB is back! A McFarland picket továbbra sem értem. Ballage jáccni jött, kemény lesz a harc a RB roomban.

Haskins hozott pár rossz döntést, Dobbs is, de alapvetően jól néztek ki protection ellenére.

Abdullah nagyot ment, Davis két lasztit is felszedett, igaz egyik sem lett TO végül, de van orra hozzá.

Van pár ígéretes DB-nk, Layne nincs köztük. Roche sack szép volt, #44, Marsh is jól mozgott, Anthony Johnson pedig gunnerben.

Boznak nem kell aggódnia, Berry-nek igen. Az a punt az 1yardosra gyönyörűség volt (kár, hogy a Def elk@rta utana), és egy hosszút szépen az oldalvonal mellé ragasztott. A kickoff coverage jó volt, punt coverage is, a fehér PR sracban meg van kraft.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
hat, nem tudom ki mit latott ebbol a meccsbol...jo lesz az uj punter 😊
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nem tudom, ki mit vár a mai meccstől, én nagyon kíváncsi leszek erre az OL-ra, ahogy olvasgatom a névsorokat edzésekről, ki-hol melyik csapattal edz, eléggé ver a víz. Egy snap-et sem töltött a kezdőnek gondolt összeállítás, gondolom, most sem ők fognak játszani, egyéni teljesítményeket keresek, de nagyon nem vagyok egyelőre magabiztos a neveket olvasva.

Jobban belegondolva, hacsak nem derül ki, hogy mindenhol rejtett tehetségek játszanak, nem vagyok bizttos benne, hogy az össz teljesítmény sokkal magasabb lesz a preseason végére.
Ijesztő ez az OL helyzet így a TC elején, no.

Valahol arra vágyom, hogy a játék képe alapján megnyugodhassak...
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
kolbert szerint haskins tul koran jott ki a sulibol. lehet beerik nalunk?

mas : szeptember 5-en lesz a szokasos official photo day. Iden ugy tervezem, hogy a halaszbastyanal fotoznem a steelerses tomeget. mit gondoltok?
xtaki
Oda is írattam ki Guillermoval 😀
polamalu
jah jo
remelem leszunk paran 😊
xtaki
Biztosan. De én nem tudok menni. Ha mennék akkor koccintanunk is kellene. Egyébként, ha úgy lesz jobb akkor áttesszük kicsit későbbre. De a 10.30 sztem tartható lehet egy hétvégi napon.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
kolbert szerint haskins tul koran jott ki a sulibol. lehet beerik nalunk?

mas : szeptember 5-en lesz a szokasos official photo day. Iden ugy tervezem, hogy a halaszbastyanal fotoznem a steelerses tomeget. mit gondoltok?
xtaki
Oda is írattam ki Guillermoval 😀
polamalu
jah jo
remelem leszunk paran 😊
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Én sajna nem leszek, mert esküvőn leszünk Alföldön, és hát nem valószínű, hogy hajnali 6-kor felkel a család csak, hogy felérjünk 😀

Szerkesztette: polamalu
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
kolbert szerint haskins tul koran jott ki a sulibol. lehet beerik nalunk?

mas : szeptember 5-en lesz a szokasos official photo day. Iden ugy tervezem, hogy a halaszbastyanal fotoznem a steelerses tomeget. mit gondoltok?
xtaki
Oda is írattam ki Guillermoval 😀
több mint 4 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 131
Hátha nem kellene jövőre Qb-t draftolni.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
kolbert szerint haskins tul koran jott ki a sulibol. lehet beerik nalunk?

mas : szeptember 5-en lesz a szokasos official photo day. Iden ugy tervezem, hogy a halaszbastyanal fotoznem a steelerses tomeget. mit gondoltok?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Rudi egyébként a kezdő csütörtök
Klaci79
Kiváncsi vagyok Rudi mennyivel lesz más, mint Fich keze alatt.

De mondjuk Juju, Claypool, Harris fognak játszani, vagy skill posztokon is a második-harmadik vonallal megyünk?
Jan
Ez utóbbi...ha játszanak is, minimálisat. Tőlük tudjuk mit várhatunk, felesleges egy 5.edzőmeccsen.
Majd Ballage fog nagyobb szerepet kapni.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Rudi egyébként a kezdő csütörtök
Klaci79
Kiváncsi vagyok Rudi mennyivel lesz más, mint Fich keze alatt.

De mondjuk Juju, Claypool, Harris fognak játszani, vagy skill posztokon is a második-harmadik vonallal megyünk?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Rudi egyébként a kezdő csütörtök
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
HoF meccsen kik lesznek a QB-k?
steelwolf
A kezdők keveset, Ben semmit.
Haskins-re nagyon kíváncsiak vagyunk, edzésen ugyanis lényegesen stabilabb az O teljesítménye vele, mint Rudival. (What a surprise!!!)
A Harris mögötti futóhelyzetet is ki kell alakítani, egyelőre lövésünk nincs, ki a 2.RB.
Érdekes lehet a C kérdése is, Green egyre magabiztosabban lehet kezdő, de Finney és JC, mindkettő elsősorban C csere(bár finnek elfér OG-ben is, de azért ez akkor is kevés tőlük), de a kettő együtt kissé luxus az 53-on.
Moore-Coward kettős a bal oldalon nagy szerepet fog kapni.

Védelemben hangostej szerepe lesz érdekes illetve a Buggs/Davis csata a NT 2. helyéért.
Abdullah Anderson mutat jó dolgokat az edzésen Chris Wormley-t már ismerjük, de Anderson érdekes lehet ezen a poszton.
Roche/Marsh között is elkezdődik a párharc, ez még érdekes lesz a 4.számú OLB posztért, illetve az UGIII/Buddy Johnson/Marcus Allen trió is az ILB 3 posztért. Itt még Bundage aki felhívhatja magára a figyelmet, mert edzésen már megtette.


CB-ben, különösen slot-ban pedig nagy küzdelmet várok az érintettek között. Ott Haden posztján kívül minden változhat. Bár az biztos, hogy Sutton valahova befér majd. Jelenleg RCB, de a posztján ott lehet Pierre, Layne, Denmark, Gilbert, Shakur Brown....NC-ben pedig van egy Brooks/Maulet versenyfutás.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Gondolom, Ben sokat nem fog még játszani, ha egyáltalán, A hátsó három QB biztosan játszik, gondolom, kíváncsiak Haskins-re nyomás alatt.

Remélem, az OL még azért nem tudott együtt letolni egy árva snap-et sem remélt kezdő felállásban, mert hosszabb a preseason-unk úgy gondlják van idő mindenre, és a HOF game-re az újakat akarják felhozni játékképes szintre.

A jövés-menés után ezt el tudom képzelni, meg tudom érteni, még olyan is kevés van, aki nem nullkilométeres nálunk, nemhogy a posztján. Ráadásul új az OL edző (mindkettő) és az OC, szóval van mihez szoknia mindenkinek. Reménykedem, ezt teszi egy szurkoló ilyentájt.

Banner visszatérése már tegnap meglátszott a futásblokkoláson. De vannak hírek, cikkek, olvasni, látnivaló hejj...csütörtök éjjel meg meccs!!!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 969 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
HoF meccsen kik lesznek a QB-k?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Továbbra is komoly probléma az OL, mivel az amúgy sem túl erős egységben folyamatosak a sérülések.
A jó hír, hogy Zach Banner ma végre edzett, első alkalommal sérülése óta.
Okorafor sincs, ahogy Dotson sem tudott még edzeni. A kezdő OL edzéseken Moore-Coward-Green-Turner-Banner. Green nagy dicséreteket kap Alualutól. A 2. egység Collins-Finney-Hassenauer-Leglue-Green.