Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
mindenki temeti a steelerst, de szerintem ha meg kiosztunk 4-4 millat egy CB-nek es egy OT-nek,akkor kb rendben leszunk.Jött is, bár gondolom nem ő volt a Te gondolatod 😊CB-t es OT-t is varok. Kik vannak meg a piacon? Mekkora Ingram utan a maradek CAP?Szerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.CB posztra azért még várok valakit.
tenorx
Klaci79
xtaki
Chaz Green jött, ő inkább töltelék, az sem lepne meg, ha nem lenne 53.
13 millió körül volt a cap, Ingram meg olyan 4 körül kap meg.
9 lehet a szabad pénz.
Nelson még a piacon, mellettel Poole és Sherman (😀) még a jobb CB-k. Robey-Coleman, Conley(!), Amukamara...akad 1-2 érdekes játékos.
OT-ban Schwartz, Okung, Wagner...kb ennyi az érdekesebb
Klaci79
több mint 4 éve
Jött is, bár gondolom nem ő volt a Te gondolatod 😊CB-t es OT-t is varok. Kik vannak meg a piacon? Mekkora Ingram utan a maradek CAP?Szerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.CB posztra azért még várok valakit.
tenorx
Klaci79
xtaki
Chaz Green jött, ő inkább töltelék, az sem lepne meg, ha nem lenne 53.
13 millió körül volt a cap, Ingram meg olyan 4 körül kap meg.
9 lehet a szabad pénz.
Nelson még a piacon, mellettel Poole és Sherman (😀) még a jobb CB-k. Robey-Coleman, Conley(!), Amukamara...akad 1-2 érdekes játékos.
OT-ban Schwartz, Okung, Wagner...kb ennyi az érdekesebb
több mint 4 éve
CB-t es OT-t is varok. Kik vannak meg a piacon? Mekkora Ingram utan a maradek CAP?Szerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.CB posztra azért még várok valakit.
tenorx
Klaci79
több mint 4 éve
Visszahozzuk Nelsont :ÖSzerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.Szerintem az, hogy mindenki örül ennek az igazolásnak azt mutatja, hogy nem értékeljük túl 😊
tenorx
Egy nagyon jó újoncéve volt, főleg ahhoz képest, hogy Dupree sérüléséig nem igazán kapott szerepet. A front 7 többi része nagyon erős, sokat segít az újoncnak is, meg Ingram-nek is, akinek a képességei megvannak hozzá, hogy magára találjon.
Ugyanakkor tavaly nagyon sokszor láttam, hogy hosszú támadássorozat végén a seggünkön vettük a levegőt, ezért örülök minden olyan segítségnek, aki minőségi erősítést jelenthet, aki mellett Watt-ék tudnak fújni egyet.
CB posztra azért még várok valakit.
Klaci79
több mint 4 éve
én mennék, de még vagy 85fontot le kell adnomTótvázsonyban nincs pénzváltó? 😀
sutianap

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
én mennék, de még vagy 85fontot le kell adnomSzerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.Szerintem az, hogy mindenki örül ennek az igazolásnak azt mutatja, hogy nem értékeljük túl 😊
tenorx
Egy nagyon jó újoncéve volt, főleg ahhoz képest, hogy Dupree sérüléséig nem igazán kapott szerepet. A front 7 többi része nagyon erős, sokat segít az újoncnak is, meg Ingram-nek is, akinek a képességei megvannak hozzá, hogy magára találjon.
Ugyanakkor tavaly nagyon sokszor láttam, hogy hosszú támadássorozat végén a seggünkön vettük a levegőt, ezért örülök minden olyan segítségnek, aki minőségi erősítést jelenthet, aki mellett Watt-ék tudnak fújni egyet.
CB posztra azért még várok valakit.
Klaci79

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Szerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.Szerintem az, hogy mindenki örül ennek az igazolásnak azt mutatja, hogy nem értékeljük túl 😊
tenorx
Egy nagyon jó újoncéve volt, főleg ahhoz képest, hogy Dupree sérüléséig nem igazán kapott szerepet. A front 7 többi része nagyon erős, sokat segít az újoncnak is, meg Ingram-nek is, akinek a képességei megvannak hozzá, hogy magára találjon.
Ugyanakkor tavaly nagyon sokszor láttam, hogy hosszú támadássorozat végén a seggünkön vettük a levegőt, ezért örülök minden olyan segítségnek, aki minőségi erősítést jelenthet, aki mellett Watt-ék tudnak fújni egyet.
CB posztra azért még várok valakit.
több mint 4 éve
Szerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.A 2019-es Ingram kapcsán ez igaz lenne, de a tavalyi sérüléssel küzködő, egyetlen sacket nem jegyző játékos sem a pro bowl playa lesz, aki volt anno. A Camp-ben sok mindent el tudok képzelni, de azt nem, hogy Higshmith előtt indulna alapból. Legyen egészséges először, ez a legfontosabb, de nagyon csodálkoznék, ha 20 snapnél többet lenne fent egy meccsen.
tenorx
több mint 4 éve
Szerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.
több mint 4 éve
Tökéletes igazolás. Nekünk nagyon kellett ide egy tapasztalt figura, aki a rutinjával mind az öltözőben, mind a pályán tudhat segíteni 10-20 snap erejéig. Watt és Highsmith mögött lesz a depth charton, de pont ez a lényeg, hogy Rosé és Marsé előtt legyen, mert a két kezdőnk után szinte nulla a tapasztalat. Utóbbiak egyébként így még harcolni is fognak az 53-ért mivel nem egyszer mentünk már 4 OLB-vel az idényre. (bár mindkettő jó ST playa, így van esély, hogy rosteren lesznek)
több mint 4 éve
Jött is egy évre Ingram!
több mint 4 éve
Melvin Ingram érkezik próbára. Veterán OLB posztra, ahol nagyon szűken vagyunk jelenleg.Veteránnak aki az öltözőben tud segíteni, olcsón jöhet, de nem Ő fogja már megváltani az OLB sorunkat. Aztán lehet magára talál még egy szezonra, bejön neki az Ohio folyó levegője és oda..sz egy komolyat.
Klaci79
több mint 4 éve
Melvin Ingram érkezik próbára. Veterán OLB posztra, ahol nagyon szűken vagyunk jelenleg.
több mint 4 éve
Idén is lesz aug 28-án Steelers családi nap és pilnik Budakeszin. Tudom nem mindenki van facen, ezért jelzem itt is. Aki szeretne azt várjuk szeretettel. Itt üzenetben a létszámot meg tudjuk beszélni. Menü: K.Laci autentikus hamburgere. Inni mindenki magánal, süti és sós szintén. A hambit önköltségi áron kell fizetni, tavaly is talán még 500 /db körül voltunk. Idén picit lehet drágulunk, mert minden ára megy fel.
több mint 4 éve
Közben Heyward leoltotta Bush-t, bírja már ki ezt a pár napot TC-ig...Már nem sokat kell kibírnia a fiúnak, a játékosok július 22-én jelentkeznek szolgalatra TC-re.
Calm your ass down
— Cam Heyward (@CamHeyward) July 14, 2021
Spy
Az első szerkós nyilvános edzés 28-án lesz, HOF game pedig 5-én.
több mint 4 éve
Mondjuk komoly önuralom kell ahhoz, hogy egy ilyenből után ne legyen további verekedés/verés még ha viccesnek is tűnik, hogy lever neki az asszony egyet.Téged is ver az asszony? KImentsünk 😀
Ha ez valóban csak ennyi, akkor le a kalappal, tényleg meg akar változni. A szerelem meg sajnos ilyen....😀
Klaci79
több mint 4 éve
Mondjuk komoly önuralom kell ahhoz, hogy egy ilyenből után ne legyen további verekedés/verés még ha viccesnek is tűnik, hogy lever neki az asszony egyet.Ha ez valóban csak ennyi, akkor le a kalappal, tényleg meg akar változni. A szerelem meg sajnos ilyen....😀
több mint 4 éve
Közben Heyward leoltotta Bush-t, bírja már ki ezt a pár napot TC-ig...Calm your ass down
— Cam Heyward (@CamHeyward) July 14, 2021
több mint 4 éve
Szó nem lehet róla. Bár védő, az egyik, de a jégen. A másik kapus 😀 Blokkoljon csak meg ütközzön. Jó nagyokat, had törjön a plexi 😀Nem árt, ha az ember ki tud nevelni a fiából egy profi vakoldali Tackle-t védelmezőnek...Hajaj, én már olyan jól hajlok el a fülesek elől, hogy a bokszolókon csak röhögök, már az is megy amikor vakoldalról hátulról próbál. Ja kérem a 21 év az 21 év 😀Nem Ő balhézott, hazament a teremből a nő meg kiverte a cirkuszt, hogy nincs elmosogatva, helyette a vasakat emelgette? Majd kapott 1-2 jól elhelyezett öklöst. Szegény áldozat 😀Veszélyes sport ez a házasság...
polamalu
Spy
polamalu
Spy
több mint 4 éve
Nem árt, ha az ember ki tud nevelni a fiából egy profi vakoldali Tackle-t védelmezőnek...Hajaj, én már olyan jól hajlok el a fülesek elől, hogy a bokszolókon csak röhögök, már az is megy amikor vakoldalról hátulról próbál. Ja kérem a 21 év az 21 év 😀Nem Ő balhézott, hazament a teremből a nő meg kiverte a cirkuszt, hogy nincs elmosogatva, helyette a vasakat emelgette? Majd kapott 1-2 jól elhelyezett öklöst. Szegény áldozat 😀Veszélyes sport ez a házasság...
polamalu
Spy
polamalu
több mint 4 éve
Hajaj, én már olyan jól hajlok el a fülesek elől, hogy a bokszolókon csak röhögök, már az is megy amikor vakoldalról hátulról próbál. Ja kérem a 21 év az 21 év 😀Nem Ő balhézott, hazament a teremből a nő meg kiverte a cirkuszt, hogy nincs elmosogatva, helyette a vasakat emelgette? Majd kapott 1-2 jól elhelyezett öklöst. Szegény áldozat 😀Veszélyes sport ez a házasság...
polamalu
Spy
több mint 4 éve
Nem Ő balhézott, hazament a teremből a nő meg kiverte a cirkuszt, hogy nincs elmosogatva, helyette a vasakat emelgette? Majd kapott 1-2 jól elhelyezett öklöst. Szegény áldozat 😀Veszélyes sport ez a házasság...
polamalu
több mint 4 éve
Nem Ő balhézott, hazament a teremből a nő meg kiverte a cirkuszt, hogy nincs elmosogatva, helyette a vasakat emelgette? Majd kapott 1-2 jól elhelyezett öklöst. Szegény áldozat 😀
több mint 4 éve
Kíváncsi leszek, hogy így maradhat-e, a hírek szerint Tomlinék zéró toleranciát hirdettek ki vele szemben, abban elvileg ez sem férne bele.profootballtalk.nbcsports.com/2021/07/15/reports-dwayne-haskins-injured-in-domestic-violence-incident-by-wife/Kemény csáva, ha az asszony kiveri a fogát 😀 Jó a neje sem az a törékeny alkat. Kosarazik az NBA női ligájába draftolták 😀
Razi
polamalu
több mint 4 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2021/07/15/reports-dwayne-haskins-injured-in-domestic-violence-incident-by-wife/Kemény csáva, ha az asszony kiveri a fogát 😀 Jó a neje sem az a törékeny alkat. Kosarazik az NBA női ligájába draftolták 😀
Razi