Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
'I was over the moon when he did call and say he would like me to present him. Our players were like my sons. It’s going to be great putting your son in there.' - Dick LeBeau on Troy Polamalu
több mint 5 éve
Ahogy gondoltam, felhozó deal. Így pedig akár lehet a csapat többi részére költeni, vagy mehet a "tartalékba"....
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
1 év, 3 misi a Turner deal.
több mint 5 éve
nah, vagy az ujoncok osszeszedik magukat falugyben, vagy jovore nem csak qb-t, de falat is draftolni kellBiztosan kelleni fog. Ennyi új kezdőből kizárt, hogy mind beváljon. Az nagyon nagy mák lenne.
xtaki
több mint 5 éve
Hiányozni fog...Bár ő csak folytatta a hagyományt...
Man this right here is who Dave Decastro is as a football player. I’m showing this to my kids 😤 https://t.co/3Mc9glnQBZ
— Vince Williams (@VinnyVidiVici98) June 24, 2021
Long live DeCastro, Pouncey and Foster.
— Colin Dunlap (@colin_dunlap) June 24, 2021
Three of the best teammates anyone could ask for….
pic.twitter.com/tSShZTCLZI
Gonna miss Decastro. Heres him in his prime unloading on Burfict. Thanks for everything 66 pic.twitter.com/BsKTlBst48
— zach (@zachburgh) June 24, 2021
És igen, valószínűleg ez volt az utóbbi évek legjobb fala Pittsburgh-ben
Spy
több mint 5 éve
nah, vagy az ujoncok osszeszedik magukat falugyben, vagy jovore nem csak qb-t, de falat is draftolni kell
több mint 5 éve
Hiányozni fog...Man this right here is who Dave Decastro is as a football player. I’m showing this to my kids 😤 https://t.co/3Mc9glnQBZ
— Vince Williams (@VinnyVidiVici98) June 24, 2021
Long live DeCastro, Pouncey and Foster.
— Colin Dunlap (@colin_dunlap) June 24, 2021
Three of the best teammates anyone could ask for….
pic.twitter.com/tSShZTCLZI
Gonna miss Decastro. Heres him in his prime unloading on Burfict. Thanks for everything 66 pic.twitter.com/BsKTlBst48
— zach (@zachburgh) June 24, 2021
És igen, valószínűleg ez volt az utóbbi évek legjobb fala Pittsburgh-ben
több mint 5 éve
Több mint valószínű, hogy mi sem engednénk el és a végsőkig kivártunk, hogy alakul ez a csontkinövésesdi... De sajnos meg kellett hozni egy döntést.
több mint 5 éve
Hát ha ezek a hírek igazak, akkor ez nagyon vissszavonulás gyanús.....persze Én nagyon szurkolok neki és ha nem vonul vissza az egyértelmű, hogy nálunk még 1-1 évet lenyomhat utána.
több mint 5 éve
Vissza-visszatérő csontkinövés okoz gondot és fájdalmat a bokájában. A szezon során volt egy műtétje, de visszatért a szezon során, gyakorlatilag végig keserítette a sorsát egész szezonban.Reddit threaden olvastam, hogy a harmadik műtét egy dupla beavatkozás lesz valószìnűleg, egy feltáró és egy reparáló műtét.
Valószínűleg a szezon végén is volt egy második műtétje, ami miatt nem volt ott az eddigi programokon.
Most ugye elengedtük, a 3. műtét sikerétől teszi függővé, hogy akar-e még játszani a ligában, a liga csapatai pedig eldöntik, hogy milyen szerződéssel kínálják, ha akar és tud.
Ha nem állnak öszse a dolgok akár a műtéttel, akár az elé tett szerződéssel kapcsolatosan, nem lenne problámája azzal, ha úgy hozná az élet, hogy visszavonuljon.
Spy
A csontdarabok kipucolása mellett a gyulladást kell lehúzni a csonthártyáról, ami hosszabb folyamat, ráadásul vmi idegi érintettséget is rebesgettek, amitől DDC nem érezze terhelésre a lábfejét😔
Lesz ez egy 6 hónapos rehab is, vagy ha sietteti, akkor game over is lehet!
Remélem felgyógyul!
több mint 5 éve
Vissza-visszatérő csontkinövés okoz gondot és fájdalmat a bokájában. A szezon során volt egy műtétje, de visszatért a szezon során, gyakorlatilag végig keserítette a sorsát egész szezonban. Valószínűleg a szezon végén is volt egy második műtétje, ami miatt nem volt ott az eddigi programokon.
Most ugye elengedtük, a 3. műtét sikerétől teszi függővé, hogy akar-e még játszani a ligában, a liga csapatai pedig eldöntik, hogy milyen szerződéssel kínálják, ha akar és tud.
Ha nem állnak össze a dolgok akár a műtéttel, akár az elé tett szerződéssel kapcsolatosan, nem lenne problámája azzal, ha úgy hozná az élet, hogy visszavonuljon.
Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Turner 1 evre jon, felhozo szerzodes. Elvileg tavaly a serulesebol visszajove nem volt 100as. Most az.....kivancsi leszek....
több mint 5 éve
Ez azert sokkolo......de no, ez (is) az NFL....nagy valoszinuseggel a bokaja lesz es az, hogy lehet ez seasom ending es kehet carrier ending.....nekunk meg lepni kellett.Az egyetlen biztos pont lehetett volna, a folyamatossag ebben az OLben....igy ez egy ementali es maris megnott az eselye, hogy NEM Rudi, hanem egy mozgekonyabb QB lesz Ben mogott masodiknak.
több mint 5 éve
Attól, hogy amiatt érdeklődünk Turner iránt, amiért DeCastro hiányzott eddig a programról. Azazhogy valami ilyesmi van a háttérben. Szerintem Decastro-val rendben lettünk volna, ha egészéges és jobb éve lesz mint tavaly, de nélküle már valóban sován az OG. Turner nekem sötét ló.Ettől féltem...Attól, hogy leigazoljuk Turnert vagy hogy nem fogja bírni DeCastro bokája?
Spy
Reggio1914
Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Ettől féltem...Attól, hogy leigazoljuk Turnert vagy hogy nem fogja bírni DeCastro bokája?
Spy
több mint 5 éve
Le is igazoltuk Turnert.
több mint 5 éve
Trai Turnert viszont be tuggyuk szuszakolni 8,5be, ami főszabadult

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Hogy legyen egy jó hír is a csapat 85+ százaléka be van oltva.
több mint 5 éve
Bokája műtét után sem lett jobb. Nem bírja a terhelést.Ittas vezetést, fegyveres balhét nem nézek ki belőle, esetleg egy jó kis molesztálós, kurvázós sztori még jöhet! 😀Állítólag vissza akar vonulni....vagyis gondolom valóban lehet valami emögött, mert csak úgy nem basszuk ki a legjobb falembert pletykáraDeCastro-t elküldtük....opszMivel az OL volt eddig is a legerősebb csapatrészünk, teljesen logikus döntéd így elsőre...
Klaci79
Mi a faszt csinálhatott vajon??? Esetleg egy jó kis családon belüli?
Szokol
Klaci79
Amúgy bassza meg..
Szokol
több mint 5 éve
Ittas vezetést, fegyveres balhét nem nézek ki belőle, esetleg egy jó kis molesztálós, kurvázós sztori még jöhet! 😀Állítólag vissza akar vonulni....vagyis gondolom valóban lehet valami emögött, mert csak úgy nem basszuk ki a legjobb falembert pletykáraDeCastro-t elküldtük....opszMivel az OL volt eddig is a legerősebb csapatrészünk, teljesen logikus döntéd így elsőre...
Klaci79
Mi a faszt csinálhatott vajon??? Esetleg egy jó kis családon belüli?
Szokol
Klaci79
Amúgy bassza meg..
több mint 5 éve
Steelers 2021 projected offensive line:LT - Chukwuma Okorafor
LG - Kevin Dotson (probably?)
C - Kendrick Green (maybe?)
RG - ??? (Dotson/Finney/Coward/Turner/other FA?)
RT - Zach Banner
több mint 5 éve
Állítólag vissza akar vonulni....vagyis gondolom valóban lehet valami emögött, mert csak úgy nem basszuk ki a legjobb falembert pletykáraDeCastro-t elküldtük....opszMivel az OL volt eddig is a legerősebb csapatrészünk, teljesen logikus döntéd így elsőre...
Klaci79
Mi a faszt csinálhatott vajon??? Esetleg egy jó kis családon belüli?
Szokol
több mint 5 éve
DeCastro-t elküldtük....opszMivel az OL volt eddig is a legerősebb csapatrészünk, teljesen logikus döntéd így elsőre...
Klaci79
Mi a faszt csinálhatott vajon??? Esetleg egy jó kis családon belüli?
több mint 5 éve
Liga utolsó falunk lesz kb. borítékolhatóan