Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
'I was over the moon when he did call and say he would like me to present him. Our players were like my sons. It’s going to be great putting your son in there.' - Dick LeBeau on Troy Polamalu
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ahogy gondoltam, felhozó deal. Így pedig akár lehet a csapat többi részére költeni, vagy mehet a "tartalékba"....
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
1 év, 3 misi a Turner deal.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
nah, vagy az ujoncok osszeszedik magukat falugyben, vagy jovore nem csak qb-t, de falat is draftolni kell
xtaki
Biztosan kelleni fog. Ennyi új kezdőből kizárt, hogy mind beváljon. Az nagyon nagy mák lenne.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Hiányozni fog...








És igen, valószínűleg ez volt az utóbbi évek legjobb fala Pittsburgh-ben


Spy
Bár ő csak folytatta a hagyományt...

több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
nah, vagy az ujoncok osszeszedik magukat falugyben, vagy jovore nem csak qb-t, de falat is draftolni kell
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Hiányozni fog...








És igen, valószínűleg ez volt az utóbbi évek legjobb fala Pittsburgh-ben

több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Több mint valószínű, hogy mi sem engednénk el és a végsőkig kivártunk, hogy alakul ez a csontkinövésesdi... De sajnos meg kellett hozni egy döntést.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Hát ha ezek a hírek igazak, akkor ez nagyon vissszavonulás gyanús.....persze Én nagyon szurkolok neki és ha nem vonul vissza az egyértelmű, hogy nálunk még 1-1 évet lenyomhat utána.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Vissza-visszatérő csontkinövés okoz gondot és fájdalmat a bokájában. A szezon során volt egy műtétje, de visszatért a szezon során, gyakorlatilag végig keserítette a sorsát egész szezonban.

Valószínűleg a szezon végén is volt egy második műtétje, ami miatt nem volt ott az eddigi programokon.
Most ugye elengedtük, a 3. műtét sikerétől teszi függővé, hogy akar-e még játszani a ligában, a liga csapatai pedig eldöntik, hogy milyen szerződéssel kínálják, ha akar és tud.

Ha nem állnak öszse a dolgok akár a műtéttel, akár az elé tett szerződéssel kapcsolatosan, nem lenne problámája azzal, ha úgy hozná az élet, hogy visszavonuljon.
Spy
Reddit threaden olvastam, hogy a harmadik műtét egy dupla beavatkozás lesz valószìnűleg, egy feltáró és egy reparáló műtét.

A csontdarabok kipucolása mellett a gyulladást kell lehúzni a csonthártyáról, ami hosszabb folyamat, ráadásul vmi idegi érintettséget is rebesgettek, amitől DDC nem érezze terhelésre a lábfejét😔

Lesz ez egy 6 hónapos rehab is, vagy ha sietteti, akkor game over is lehet!

Remélem felgyógyul!
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Vissza-visszatérő csontkinövés okoz gondot és fájdalmat a bokájában. A szezon során volt egy műtétje, de visszatért a szezon során, gyakorlatilag végig keserítette a sorsát egész szezonban.

Valószínűleg a szezon végén is volt egy második műtétje, ami miatt nem volt ott az eddigi programokon.
Most ugye elengedtük, a 3. műtét sikerétől teszi függővé, hogy akar-e még játszani a ligában, a liga csapatai pedig eldöntik, hogy milyen szerződéssel kínálják, ha akar és tud.

Ha nem állnak össze a dolgok akár a műtéttel, akár az elé tett szerződéssel kapcsolatosan, nem lenne problámája azzal, ha úgy hozná az élet, hogy visszavonuljon.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Turner 1 evre jon, felhozo szerzodes. Elvileg tavaly a serulesebol visszajove nem volt 100as. Most az.....kivancsi leszek....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ez azert sokkolo......de no, ez (is) az NFL....nagy valoszinuseggel a bokaja lesz es az, hogy lehet ez seasom ending es kehet carrier ending.....nekunk meg lepni kellett.

Az egyetlen biztos pont lehetett volna, a folyamatossag ebben az OLben....igy ez egy ementali es maris megnott az eselye, hogy NEM Rudi, hanem egy mozgekonyabb QB lesz Ben mogott masodiknak.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ettől féltem...
Spy
Attól, hogy leigazoljuk Turnert vagy hogy nem fogja bírni DeCastro bokája?
Reggio1914
Attól, hogy amiatt érdeklődünk Turner iránt, amiért DeCastro hiányzott eddig a programról. Azazhogy valami ilyesmi van a háttérben. Szerintem Decastro-val rendben lettünk volna, ha egészéges és jobb éve lesz mint tavaly, de nélküle már valóban sován az OG. Turner nekem sötét ló.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Ettől féltem...
Spy
Attól, hogy leigazoljuk Turnert vagy hogy nem fogja bírni DeCastro bokája?
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ettől féltem...
Pályafutásom legnagyobb Draft találata volt, nagyon akartam őt ide. Nagyon vigyorogtam másnap, nekem kicsit speciális helyen volt mindig a szívemben, sajnálnám, ha így érne véget a pályafutása, de megérteném.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Le is igazoltuk Turnert.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Trai Turnert viszont be tuggyuk szuszakolni 8,5be, ami főszabadult


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Hogy legyen egy jó hír is a csapat 85+ százaléka be van oltva.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
DeCastro-t elküldtük....opsz
Klaci79
Mivel az OL volt eddig is a legerősebb csapatrészünk, teljesen logikus döntéd így elsőre...

Mi a faszt csinálhatott vajon??? Esetleg egy jó kis családon belüli?
Szokol
Állítólag vissza akar vonulni....vagyis gondolom valóban lehet valami emögött, mert csak úgy nem basszuk ki a legjobb falembert pletykára
Klaci79
Ittas vezetést, fegyveres balhét nem nézek ki belőle, esetleg egy jó kis molesztálós, kurvázós sztori még jöhet! 😀

Amúgy bassza meg..
Szokol
Bokája műtét után sem lett jobb. Nem bírja a terhelést.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
DeCastro-t elküldtük....opsz
Klaci79
Mivel az OL volt eddig is a legerősebb csapatrészünk, teljesen logikus döntéd így elsőre...

Mi a faszt csinálhatott vajon??? Esetleg egy jó kis családon belüli?
Szokol
Állítólag vissza akar vonulni....vagyis gondolom valóban lehet valami emögött, mert csak úgy nem basszuk ki a legjobb falembert pletykára
Klaci79
Ittas vezetést, fegyveres balhét nem nézek ki belőle, esetleg egy jó kis molesztálós, kurvázós sztori még jöhet! 😀

Amúgy bassza meg..
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Steelers 2021 projected offensive line:

LT - Chukwuma Okorafor
LG - Kevin Dotson (probably?)
C - Kendrick Green (maybe?)
RG - ??? (Dotson/Finney/Coward/Turner/other FA?)
RT - Zach Banner
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
DeCastro-t elküldtük....opsz
Klaci79
Mivel az OL volt eddig is a legerősebb csapatrészünk, teljesen logikus döntéd így elsőre...

Mi a faszt csinálhatott vajon??? Esetleg egy jó kis családon belüli?
Szokol
Állítólag vissza akar vonulni....vagyis gondolom valóban lehet valami emögött, mert csak úgy nem basszuk ki a legjobb falembert pletykára
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
DeCastro-t elküldtük....opsz
Klaci79
Mivel az OL volt eddig is a legerősebb csapatrészünk, teljesen logikus döntéd így elsőre...

Mi a faszt csinálhatott vajon??? Esetleg egy jó kis családon belüli?
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Liga utolsó falunk lesz kb. borítékolhatóan