Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Remélem nektek lesz igazatok. 😊
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
BigBen egy veterán zseni. Ráadásul Team Captain, aki SB-ba akarja vezetni a csapatát. Mindig teszteli az elkapói határait hogy mocsoxar labdálkat dobál nekik lássa, melyiknek hol van a catch radius-határa. (És ezt ő maga mondta 😊)
Annyi történt, hogy két legyet ütött egy csapásra, tudja, hogy ha lukas az egyik oldalon a sec. akkor sehova nem megy a csapat, max Tönk nevű településre.

Tesztelte a WR-jeit és építette a fiatal CB önbizalmát. Ennyike. Egyébként oda is ment utána és meggratulálta érte. Úgy épít, hogy észre sem veszed.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Ilyen hírekből én semmiféle következtetést nem vonnék le. Messze még a szeptember.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Miért nem a jó oldalát nézzük? A srác olyan ügyes, hogy egy jövőbeli HoF labdáit le tudja kapni, így lesz egy szuper ügyes CB-k 😉 Tele a pohár vagy üres.....
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813

polamalu
Ez csak engem keserít el teljesen? Ha egy Pierre így lekapkodja Rötyi labdáit, akkor mi lesz értelmesebb Defek ellen? Aggasztóan, orbitális nagy földbeállás lesz részéről ez az év én attól tartok... :/
badsco
Engem nem. Egyreszt ez meg minicamp, van 2 honapuk a kezdesig, aztan meg ket honap a szezon komolyodasaig.es ha beleallunk a foldbe? Akkor jovore qb es ofal draft es mehetunk elore.
több mint 5 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462

polamalu
Ez csak engem keserít el teljesen? Ha egy Pierre így lekapkodja Rötyi labdáit, akkor mi lesz értelmesebb Defek ellen? Aggasztóan, orbitális nagy földbeállás lesz részéről ez az év én attól tartok... :/
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Azt hitte Ben, hogy a Browns ellen így kikapni lesz csúnya búcsú nah majd ez a szezon megmutatja milyen mély a nyúl ürege😊
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346


Öszvér egy rendszer lesz ez így, kíváncsi leszek, milyen lesz a "termék" a pályán.
Spy
Ebből lesz az, hogy a 4. meccsen valamelyik fél besérül és az "ott b....tok meg ezt az egész sz.rt" felkiáltással elengedi a szezont... Ne legyen igazam.
badsco
Amolyan jó "vízvezetékszerelősen"?
több mint 5 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462


Öszvér egy rendszer lesz ez így, kíváncsi leszek, milyen lesz a "termék" a pályán.
Spy
Ebből lesz az, hogy a 4. meccsen valamelyik fél besérül és az "ott b....tok meg ezt az egész sz.rt" felkiáltással elengedi a szezont... Ne legyen igazam.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Az új Hokie Pokie-nk:
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346


Öszvér egy rendszer lesz ez így, kíváncsi leszek, milyen lesz a "termék" a pályán.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
By the way nálunk egy 1 éves minállal nem feltétlenül kezdőként újjáépíthetné magát. Feltéve persze, ha nem arra megy, hogy minél nagyobb legyen a fix még így a nyugdíj előtt. Ha utóbbi, akkor ez máshol lesz.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Steelers had Malik Hooker in for a visit yesterday

Nagyon jó lenne és legalább safety poszton rendben lennénk. Ha nem üvegből lenne a pali! Sajnos...
Klaci79
svégetérne aedmunc éra
sutianap
Hát ő inkább lenne Minkah mögött FS depth, mint betyáros SS....szóval nég egy év lesz az Edmunds érából.....megcsinálja idén a pro bowl szezont meglásd.... 😀
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Steelers had Malik Hooker in for a visit yesterday

Nagyon jó lenne és legalább safety poszton rendben lennénk. Ha nem üvegből lenne a pali! Sajnos...
Klaci79
svégetérne aedmunc éra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Steelers had Malik Hooker in for a visit yesterday

Nagyon jó lenne és legalább safety poszton rendben lennénk. Ha nem üvegből lenne a pali! Sajnos...
Klaci79
Lehet azóta már edzett üveg 😉
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Steelers had Malik Hooker in for a visit yesterday

Nagyon jó lenne és legalább safety poszton rendben lennénk. Ha nem üvegből lenne a pali! Sajnos...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Gondolom többeknek már feltűnt, de most leírom, Haskins-ról egyelőre csak jókat olvasok. Mind a játékosoktól, mind az edzőktől, illetve a felvételeken is lényegesen élesebb, mint Rudi. Nyilván persze neki kell is, mert lehet az utolsó szalmaszál, de az kb tény, hogy nem a tehetségével volt baj korábban, hanem az összes többivel...talán változhat, vagy csak Pit-ben nincs jó kupi?
Klaci79
Azt hiszem a következő utunkra a nejek nélkül kell menni és ennek utánajárni, mármint az utolsó mondatodnak. De csak és kizárólag, hogy az itt olvasó kedves szurkolótársak kíváncsiságát ezen témában maradéktalanul ki tudjuk elégíteni 😀
polamalu
Ha kell megbízólevél, szóljatok 😊
Spy
Tekintve az átlag magyar nőket és átlag amerikai hölgyeket, jobban jártok, ha ezt itthon teszitek meg. De ha innen nézzük, az a szerencse, hogy Haskins nem Budapesten játszott előzőleg. 😀
Reggio1914
Bár fogalmam sincs miről beszél Zoltán barátom, de az átlagban mindkét helyen nagy a szórás. Csak ezért, nyilván nem mennénk 😀
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Gondolom többeknek már feltűnt, de most leírom, Haskins-ról egyelőre csak jókat olvasok. Mind a játékosoktól, mind az edzőktől, illetve a felvételeken is lényegesen élesebb, mint Rudi. Nyilván persze neki kell is, mert lehet az utolsó szalmaszál, de az kb tény, hogy nem a tehetségével volt baj korábban, hanem az összes többivel...talán változhat, vagy csak Pit-ben nincs jó kupi?
Klaci79
Azt hiszem a következő utunkra a nejek nélkül kell menni és ennek utánajárni, mármint az utolsó mondatodnak. De csak és kizárólag, hogy az itt olvasó kedves szurkolótársak kíváncsiságát ezen témában maradéktalanul ki tudjuk elégíteni 😀
polamalu
Ha kell megbízólevél, szóljatok 😊
Spy
Tekintve az átlag magyar nőket és átlag amerikai hölgyeket, jobban jártok, ha ezt itthon teszitek meg. De ha innen nézzük, az a szerencse, hogy Haskins nem Budapesten játszott előzőleg. 😀
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Gondolom többeknek már feltűnt, de most leírom, Haskins-ról egyelőre csak jókat olvasok. Mind a játékosoktól, mind az edzőktől, illetve a felvételeken is lényegesen élesebb, mint Rudi. Nyilván persze neki kell is, mert lehet az utolsó szalmaszál, de az kb tény, hogy nem a tehetségével volt baj korábban, hanem az összes többivel...talán változhat, vagy csak Pit-ben nincs jó kupi?
Klaci79
Azt hiszem a következő utunkra a nejek nélkül kell menni és ennek utánajárni, mármint az utolsó mondatodnak. De csak és kizárólag, hogy az itt olvasó kedves szurkolótársak kíváncsiságát ezen témában maradéktalanul ki tudjuk elégíteni 😀
polamalu
Ha kell megbízólevél, szóljatok 😊
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Gondolom többeknek már feltűnt, de most leírom, Haskins-ról egyelőre csak jókat olvasok. Mind a játékosoktól, mind az edzőktől, illetve a felvételeken is lényegesen élesebb, mint Rudi. Nyilván persze neki kell is, mert lehet az utolsó szalmaszál, de az kb tény, hogy nem a tehetségével volt baj korábban, hanem az összes többivel...talán változhat, vagy csak Pit-ben nincs jó kupi?
Klaci79
Azt hiszem a következő utunkra a nejek nélkül kell menni és ennek utánajárni, mármint az utolsó mondatodnak. De csak és kizárólag, hogy az itt olvasó kedves szurkolótársak kíváncsiságát ezen témában maradéktalanul ki tudjuk elégíteni 😀
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Az elmúlt szezon vége azért lett olyan amilyen, mert nem volt futónk és nem volt falunk aki futást blokkoljon. Nagyon könnyű volt az ellenfeleink védelmének a dolga. Azért ez változni fog. Nem mondom, hogy megtáltosodunk futásban, de fejlődni fogunk ezen a téren és így Big Ben dolga is könnyebb lesz.
pfefe8
Kiegészítem azzal, hogy a falunk nem csak futást nem blokkolt, de a pass protection-ben is gyenge volt. Hiába a kevés sack, ha Ben nem tarthatta a labdát a nyomás miatt. Szinte azonnal rövid játék, mert a fal sokszor mint az ementáli.
Klaci79
Az NFL-ben nem csinalhatsz egy dolgot. Allando passznal sokkal konnyebben verik el a falat.
De megint a falatok nem orult penzbol es draftcetlikbol epult ujra idenre es ujra fogadok hogy tudtok majd futni es passzolni is sokkal jobban mert ...es ezt mar tenyleg nem irom le ujra.

Amugy a motion-rol nalunk irtam mert a Ravens nagyon jo benne es hihetetlen egyszeruen nagyszeru, de munkat kell belerakni mert tombbokben hatasos a leginkabb es csak hogy korbeerjen a dolog a falnak hihetetlen keves felekeppen kell blokkolnia ami nagyon megkonnyiti a dolgukat. A D-nek nehez vedekezni ellene gyakorlas nelkul, de ahogy no a csapatok szama aki energiat ol bele ugy fognak a D-k is keszulni. Azert a legtobben meg arra hasznalja hogy a D emberezik-e vagy sem es a felkeszulesnel a D feltarasanal egy snap alatt akar 2 felallasra tudja ellenorizni az felallasukat.

En alig varom. Foleg NH-al.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Gondolom többeknek már feltűnt, de most leírom, Haskins-ról egyelőre csak jókat olvasok. Mind a játékosoktól, mind az edzőktől, illetve a felvételeken is lényegesen élesebb, mint Rudi. Nyilván persze neki kell is, mert lehet az utolsó szalmaszál, de az kb tény, hogy nem a tehetségével volt baj korábban, hanem az összes többivel...talán változhat, vagy csak Pit-ben nincs jó kupi?
Klaci79
A nyári táborokban még minden új játékos future HoF... csak aztán elmúlik a nyár. 😊

Persze ha tényleg beválna mint fr QB, az mekkora királyság lenne, abba bele se merek gondolni.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Gondolom többeknek már feltűnt, de most leírom, Haskins-ról egyelőre csak jókat olvasok. Mind a játékosoktól, mind az edzőktől, illetve a felvételeken is lényegesen élesebb, mint Rudi. Nyilván persze neki kell is, mert lehet az utolsó szalmaszál, de az kb tény, hogy nem a tehetségével volt baj korábban, hanem az összes többivel...talán változhat, vagy csak Pit-ben nincs jó kupi?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Az elmúlt szezon vége azért lett olyan amilyen, mert nem volt futónk és nem volt falunk aki futást blokkoljon. Nagyon könnyű volt az ellenfeleink védelmének a dolga. Azért ez változni fog. Nem mondom, hogy megtáltosodunk futásban, de fejlődni fogunk ezen a téren és így Big Ben dolga is könnyebb lesz.
pfefe8
Kiegészítem azzal, hogy a falunk nem csak futást nem blokkolt, de a pass protection-ben is gyenge volt. Hiába a kevés sack, ha Ben nem tarthatta a labdát a nyomás miatt. Szinte azonnal rövid játék, mert a fal sokszor mint az ementáli.

Szerkesztette: Klaci79