Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Az elmúlt szezon vége azért lett olyan amilyen, mert nem volt futónk és nem volt falunk aki futást blokkoljon. Nagyon könnyű volt az ellenfeleink védelmének a dolga. Azért ez változni fog. Nem mondom, hogy megtáltosodunk futásban, de fejlődni fogunk ezen a téren és így Big Ben dolga is könnyebb lesz.

Steelers fan
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Bucsnal is az intenzívebb alkalmazása után javult fel a játék

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
playactiont meg kurvanehéz empty backfielddel játszani, nos fikarnyi kétségem sincs hogy Ben nem így akarta, hiszen a HOFhoz ugye statmágia kell, passyart, passatt, passTD stb sötöbbi sötöbbi

nomost vagy benyelte a békát a paycuttal együtt, vagy az egész manőver csak pénzspórolás azt valamellik eleji meccsen látványosan elmegy injury listre, sanyi - szerintem a kettes, Szörnyellán átüt a smink

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Egyébként tényleg a motion elvileg rutinos QB nagy barátja, kulcsokat ad a kezébe h mégis mi várható a védelemtől, egy ilyen vén csatalónak, mint Big Ben pont segítenie kéne abban, hogy rájöjjön, hogy mi a hot read a következő játékban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nem szereti persze, nem szeret Center alól jáccni, mert derék felett szép, nem szereti a Play Action-t, mert nem szeret hátat fordítani a Def-nek, nem szereti az RPO-t, mert csak pre-snap olvas és dönt, nem pedig post snap, meg nem szeret funni. De győzni csak szeret....

Majd felmegy mindkettő, BB és Dobbs, látványosan összevesznek pre-snap, PK Harvin meg TD passzt löbböl Harrisnek, aki makulátlan elkapja.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
A motion-nek feltaro szerepe van es a D jatekosainak folyamatosan valtozik a feladata es gyorsan es mindenkinek jol kell reagalnia. A QB szempontjabol csak elonye van max a D jol vegzi a dolgat. BB-nek semmit nem kell tanulnia olvasni. Az uteme a lenyeges resze amit gyakorolni kell orverzesig ( mint mindent ha jol akarod csinalni ).

Ha tippelnem kellene ezt nem akarta, de ez csak egy gyenge tipp
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hát igen, sok motion, sok option play. Ez utóbbi lesz a nagy kérdés számomra.
Klemó
Tavaly állítólag azért hagytunk fel vele, mert Beni nem szereti (a sok motiont). Akkor idén erre építjük az O-t, és Beni szeretni fogja?
Az nem megoldás, hogy mondjuk option playekre bejön Dobbs. A 4. fordulóra mindenki tudni fogja, hogy melyik QB van fent, akkor milyen playek várhatók.
Jan
Lehet a kulcs az állítólag! Fogalmunk nincs, hogy miért hagytak fel vele...azt sem tudjuk, hogy szereti e, mert sosem mondta sem pozitív, sem negatív irányba.
Egyébként nem tudom, hogy mit nem szeretne rajta, neki csak az ellenfél mozgását kell olvasni, amit a motion könnyít ráadásul.
Klaci79
Valahol tutira olvastam, hogy nem szereti a sok presnap mozgást.
Csak tippelni tudok, de talán azért, mert a motionre a D is reagál valamit, és ilyenkor újra kell olvasnia, de már rövid idő alatt. Vagy mittudomén...

Tavaly eleinte csináltuk, aztán látványosan leálltunk vele.
Jan
Látványosan leálltunk a futójátékokkal is...arra sem volt igazán magyarázat.
Talán egy győztes Browns meccs volt, ahol nagyon elrontottunk dolgokat és könnyen olvasták a játékot. Annak sok értelme nincs, ha a motiont megcsinálod, aztán a playhívás meg teljesen kiszámítható.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Okoskodás, nem lehet, hogy egyszerűen valami fájt és jobb volt nélküle? Valóban látványosan álltunk meg, de én sem emlékszem Ben kirohanásra. Azt meg nem mondanám rá, hogy nem képes olvasni a D-t, azért annál "picit" jobb QB. Még ha öreg is. Jó lehet a szemüveget nem találta meg mindig, vagy a kontaktlencse kiesett. Azért nem szerette 😀
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Hát igen, sok motion, sok option play. Ez utóbbi lesz a nagy kérdés számomra.
Klemó
Tavaly állítólag azért hagytunk fel vele, mert Beni nem szereti (a sok motiont). Akkor idén erre építjük az O-t, és Beni szeretni fogja?
Az nem megoldás, hogy mondjuk option playekre bejön Dobbs. A 4. fordulóra mindenki tudni fogja, hogy melyik QB van fent, akkor milyen playek várhatók.
Jan
Lehet a kulcs az állítólag! Fogalmunk nincs, hogy miért hagytak fel vele...azt sem tudjuk, hogy szereti e, mert sosem mondta sem pozitív, sem negatív irányba.
Egyébként nem tudom, hogy mit nem szeretne rajta, neki csak az ellenfél mozgását kell olvasni, amit a motion könnyít ráadásul.
Klaci79
Valahol tutira olvastam, hogy nem szereti a sok presnap mozgást.
Csak tippelni tudok, de talán azért, mert a motionre a D is reagál valamit, és ilyenkor újra kell olvasnia, de már rövid idő alatt. Vagy mittudomén...

Tavaly eleinte csináltuk, aztán látványosan leálltunk vele.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hát igen, sok motion, sok option play. Ez utóbbi lesz a nagy kérdés számomra.
Klemó
Tavaly állítólag azért hagytunk fel vele, mert Beni nem szereti (a sok motiont). Akkor idén erre építjük az O-t, és Beni szeretni fogja?
Az nem megoldás, hogy mondjuk option playekre bejön Dobbs. A 4. fordulóra mindenki tudni fogja, hogy melyik QB van fent, akkor milyen playek várhatók.
Jan
Lehet a kulcs az állítólag! Fogalmunk nincs, hogy miért hagytak fel vele...azt sem tudjuk, hogy szereti e, mert sosem mondta sem pozitív, sem negatív irányba.
Egyébként nem tudom, hogy mit nem szeretne rajta, neki csak az ellenfél mozgását kell olvasni, amit a motion könnyít ráadásul.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Hát igen, sok motion, sok option play. Ez utóbbi lesz a nagy kérdés számomra.
Klemó
Tavaly állítólag azért hagytunk fel vele, mert Beni nem szereti (a sok motiont). Akkor idén erre építjük az O-t, és Beni szeretni fogja?
Az nem megoldás, hogy mondjuk option playekre bejön Dobbs. A 4. fordulóra mindenki tudni fogja, hogy melyik QB van fent, akkor milyen playek várhatók.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de idén tetszik Rötyi hozzáállása. Mintha vékonyabb lenne, eltökéltebb és Én azt érzem, mint ha tetszene neki ez az átmenet levezénylési téma is, mármint az, hogy mentorként neki feladata van az új OL és az itt levő QB-k kapcsán is. A QB-k kapcsán különösen az az érzésem, hogy fontos szerepet szán neki a csapat abban, hogy a jövő miatt (is) ki maradjon rosteren maga mellett.

A paycut javaslat téma mondjuk aranyos, de ugye azt is tudjuk, hogy a csapat előre megmondta, hogy az eredeti fizuval és annak konstrukciójával főleg nem lesz szerződése 2021-ben... 😀
Klemó
Tavaly is viszonylag csinos volt nyáron

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Hát igen, sok motion, sok option play. Ez utóbbi lesz a nagy kérdés számomra.
Klemó
Az Dobbs lesz 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Hát igen, sok motion, sok option play. Ez utóbbi lesz a nagy kérdés számomra.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346


Ez lesz itt a kuccs. Kíváncsi leszek, hogyan megy majd a közös Ben-Matt munka.
Remélem, menni fog...





Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de idén tetszik Rötyi hozzáállása. Mintha vékonyabb lenne, eltökéltebb és Én azt érzem, mint ha tetszene neki ez az átmenet levezénylési téma is, mármint az, hogy mentorként neki feladata van az új OL és az itt levő QB-k kapcsán is. A QB-k kapcsán különösen az az érzésem, hogy fontos szerepet szán neki a csapat abban, hogy a jövő miatt (is) ki maradjon rosteren maga mellett.

A paycut javaslat téma mondjuk aranyos, de ugye azt is tudjuk, hogy a csapat előre megmondta, hogy az eredeti fizuval és annak konstrukciójával főleg nem lesz szerződése 2021-ben... 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.espn.com/nfl/story/_/id/31548263/ben-roethlisberger-felt-taking-pay-cut-was-necessary-order-help-pittsburgh-steelers-sign-top-talent


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Csak megtörtük a csendet, legépeltünk pár hszt. 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nem értem ezeket az ILB híreszteléseket., Spillane jól szállt be tavaly, Williams visszajött, Bush felépült, drafton is hoztunk ILB-t, minek kellene ide még LvE is?

Ez szvsz hasonló mint a JJ Watt sztori volt. Elérhető jó játékos olyan posztra, ahol egyébként megvagyunk. Értelme semmi, de jól hangzik. 😊
Jan
Mert egy lehetőség és Én annak örülök, ha ezért elejtünk egy telefont. Ez szerintem a jó csapatok titka, függetlenül attól, hogy nagyon nagy need van-e itt.

Ne tagadjuk, azért need az van. Bush ACL szakadásból jön, Spillane jó volt ugyan, de sem ő, sem Buddy és pláne Vince nem erős covarage-ban és egyébként nem vagyunk erős strong safety-vel sem megáldva Edmunds személyében enyhén szólva sem. (mögötte pedig ki is a depth?)

Szokták a DC-k mondani, hogy középső LB-ből soha nem elég, mert a legtöbbet ütköző posztról beszélünk, ahol nagyon gyakoriak a sérülések és majd mindegyik játékos az ST-ben is kulcsember.

De igen, mindettől függetlenül az igazi need nem itt van, azzal egyetértek, de mondjuk a lentebb említett Vinovich kapcsán nem 4. kört kellene adnunk, ha meg akarnánk szerezni, hanem jóval többet.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Nem értem ezeket az ILB híreszteléseket., Spillane jól szállt be tavaly, Williams visszajött, Bush felépült, drafton is hoztunk ILB-t, minek kellene ide még LvE is?

Ez szvsz hasonló mint a JJ Watt sztori volt. Elérhető jó játékos olyan posztra, ahol egyébként megvagyunk. Értelme semmi, de jól hangzik. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr


Hát akkor ez megvan 😀
Irigykedtek, mi? 😀 😀
Klaci79
Veled örülünk 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113


Hát akkor ez megvan 😀
Irigykedtek, mi? 😀 😀
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Továbbra is úgy kezeljétek, hogy nem annyira megbízható források 😀
Nekem amúgy az nem tetszene benne, hogy kb 1 éves rental lenne.
tenorx
Uborkaszezonban egy gumicsont halálos a fogakra...
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
sokszor a sérülések lelki eredetűek is lehetnek, az izmok, a test nem úgy dolgozik. Láttunk már számtalan olyat a sporttörténelemben, hogy egy sérülékenynek elkönyvelt játékos egy új helyen, más légkörben szárnyra kapott és nem jöttek a sérülések. Persze az ellenkezőjét is, hogy maradt ugyanolyan.
Olcsón megéri.
polamalu
Ő másik légkörben is ugyan ilyen durability -vel rendelkezett. Már drafton is olyan orvosi dossziéja volt mint másnak 70 éves korára nyilván túlzással..
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
sokszor a sérülések lelki eredetűek is lehetnek, az izmok, a test nem úgy dolgozik. Láttunk már számtalan olyat a sporttörténelemben, hogy egy sérülékenynek elkönyvelt játékos egy új helyen, más légkörben szárnyra kapott és nem jöttek a sérülések. Persze az ellenkezőjét is, hogy maradt ugyanolyan.
Olcsón megéri.
polamalu
Igen, erre gondoltam én is. De én mégis inkább Winovich-ot látnám szívesebben.

Szerkesztette: Spy