Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Továbbra is úgy kezeljétek, hogy nem annyira megbízható források 😀
Nekem amúgy az nem tetszene benne, hogy kb 1 éves rental lenne.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Nem leszek népszerű de nagyon nem örülnék ennek😕 Luxus igazolás lenne. Jelenleg a liga alsó negyedében vagyunk CB állománnyal nem kell nekünk ILB.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
sokszor a sérülések lelki eredetűek is lehetnek, az izmok, a test nem úgy dolgozik. Láttunk már számtalan olyat a sporttörténelemben, hogy egy sérülékenynek elkönyvelt játékos egy új helyen, más légkörben szárnyra kapott és nem jöttek a sérülések. Persze az ellenkezőjét is, hogy maradt ugyanolyan.
Olcsón megéri.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Nekem tetszene az érkezése, ha be tudják szorítani a cap-be, akkor megér egy próbát.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Újonc szerződés alatt fut, 2 millió körül lenne idén, jövőre nem lehívott opcióval.
Minőségben talán a liga legjobb ILB párosa lenne nálunk!
| Azon a 3-4 meccsen, amin tud játszani egy adott évben. |
Sajnos nagyon sérülékeny, de nyilván ha nem lenne valami difi, a Cowboys nem hozta volna helyette Micah Parsons-t az első körben.
Ergo ha megér nekünk kb 500ezret meccsenként, hogy legyen egy kurvadurva ILB párosunk, akkor jöjjön.
Klaci79
Nem gondolnám, ez csak papíron nézne ki nagyon jól (De nem pénzügyi papíron). De kíváncsi vagyok, hozunk-e valakit OLB, CB poszton, a Jun 1 pénzügyileg igencsak fontos dátum.
Most lesz megint kis mozgás ligaszerte, de nem állunk jól jövő évi draftcetlikben, szóval nagy muníció nincs pl. trade-hez. (1,2,3,(3comp),(5comp),6,7,7 +1 6. esetleg ha Haeg nem éri meg a rostert) Pénzünk szintén.

Nálam az ILB nem need to fix, viszont kezdő CB2-t én nem látok rosteren (Bocs Sutton, Pierre cáfoljon rám) SCB-t szintén nem (Brooks, Lamont, Shakur cáfoljon rám) és OLB-n nálam a Roche&March kettős nem életbiztosítás.
Spy
Nekem is ez jutott eszembe rögtön, hogy inkább CB és OLB oldalra "költenék", de ilyen esélyek nem esnek mindig le az asztalra....
Klemó
Igen, nagyon szerettem volna őt anno hozzánk, és a szívem most is szeretné. Az eszem mást súg. (De ehhez a játékhoz mindkettő kell 😊 )
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Újonc szerződés alatt fut, 2 millió körül lenne idén, jövőre nem lehívott opcióval.
Minőségben talán a liga legjobb ILB párosa lenne nálunk!
| Azon a 3-4 meccsen, amin tud játszani egy adott évben. |
Sajnos nagyon sérülékeny, de nyilván ha nem lenne valami difi, a Cowboys nem hozta volna helyette Micah Parsons-t az első körben.
Ergo ha megér nekünk kb 500ezret meccsenként, hogy legyen egy kurvadurva ILB párosunk, akkor jöjjön.
Klaci79
Nem gondolnám, ez csak papíron nézne ki nagyon jól (De nem pénzügyi papíron). De kíváncsi vagyok, hozunk-e valakit OLB, CB poszton, a Jun 1 pénzügyileg igencsak fontos dátum.
Most lesz megint kis mozgás ligaszerte, de nem állunk jól jövő évi draftcetlikben, szóval nagy muníció nincs pl. trade-hez. (1,2,3,(3comp),(5comp),6,7,7 +1 6. esetleg ha Haeg nem éri meg a rostert) Pénzünk szintén.

Nálam az ILB nem need to fix, viszont kezdő CB2-t én nem látok rosteren (Bocs Sutton, Pierre cáfoljon rám) SCB-t szintén nem (Brooks, Lamont, Shakur cáfoljon rám) és OLB-n nálam a Roche&March kettős nem életbiztosítás.
Spy
Nekem is ez jutott eszembe rögtön, hogy inkább CB és OLB oldalra "költenék", de ilyen esélyek nem esnek mindig le az asztalra....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nekünk ugye egy 5. körösünk van még szabad középső a Hangostejes feltrade miatt. Egy 5. kört röhögve megérne a fiú, mivel a kimenetek mind jobbak ellenérték szinten (is). Ha ugyanis magára talál és elkerülik jobban a sérülések, akkor adott esetben mehet tovább máshova nagy pénzen és ellenértéken 4. kört kaphatunk. Ha pedig hoz egy átlagos szezont, akkor lehet belőle egy olyan kiegészítő ember, akit érdemes tartani minden csapatnak közepes/alacsony fizuval. Persze benne van egy sérüléssel teli és értéktelen szezon is, de ekkor meg vetmin közelében lenne az a fizu, amivel újrakezdhetné és Én ezt az esélyt is megadnám neki nálunk. Szóval upside és lehetőség lenne, tipikusan low cost big upside story. Rá már nem építenék, de így ez nekünk pont tökéletes lenne és igazából pont ezekért Én őt 4. kör alatt biztosan nem engedném el, legalábbis egy early 5. körös pick az ami még beleférne....persze azt viszont láttuk többször, hogy a Boys mennyire másként gondolkodik.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Újonc szerződés alatt fut, 2 millió körül lenne idén, jövőre nem lehívott opcióval.
Minőségben talán a liga legjobb ILB párosa lenne nálunk!
| Azon a 3-4 meccsen, amin tud játszani egy adott évben. |
Sajnos nagyon sérülékeny, de nyilván ha nem lenne valami difi, a Cowboys nem hozta volna helyette Micah Parsons-t az első körben.
Ergo ha megér nekünk kb 500ezret meccsenként, hogy legyen egy kurvadurva ILB párosunk, akkor jöjjön.
Klaci79
Nem gondolnám, ez csak papíron nézne ki nagyon jól (De nem pénzügyi papíron). De kíváncsi vagyok, hozunk-e valakit OLB, CB poszton, a Jun 1 pénzügyileg igencsak fontos dátum.
Most lesz megint kis mozgás ligaszerte, de nem állunk jól jövő évi draftcetlikben, szóval nagy muníció nincs pl. trade-hez. (1,2,3,(3comp),(5comp),6,7,7 +1 6. esetleg ha Haeg nem éri meg a rostert) Pénzünk szintén.

Nálam az ILB nem need to fix, viszont kezdő CB2-t én nem látok rosteren (Bocs Sutton, Pierre cáfoljon rám) SCB-t szintén nem (Brooks, Lamont, Shakur cáfoljon rám) és OLB-n nálam a Roche&Marsh kettős nem életbiztosítás.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Újonc szerződés alatt fut, 2 millió körül lenne idén, jövőre nem lehívott opcióval.
Minőségben talán a liga legjobb ILB párosa lenne nálunk!
| Azon a 3-4 meccsen, amin tud játszani egy adott évben. |
Sajnos nagyon sérülékeny, de nyilván ha nem lenne valami difi, a Cowboys nem hozta volna helyette Micah Parsons-t az első körben.
Ergo ha megér nekünk kb 500ezret meccsenként, hogy legyen egy kurvadurva ILB párosunk, akkor jöjjön.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Bush LvE paros kozepen? Van ra penzunk?
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Azt csiripelik annyira nem megbízható források, hogy beszélgetünk a Dallassal LvE ügyében, az ár midround pick lenne.
tenorx
Már be is öltözött! 😄


steelwolf
Csak rossz mezt húzott magára 😊 EbbűnemeszikannyiSaint!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azt csiripelik annyira nem megbízható források, hogy beszélgetünk a Dallassal LvE ügyében, az ár midround pick lenne.
tenorx
Már be is öltözött! 😄

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Azt csiripelik annyira nem megbízható források, hogy beszélgetünk a Dallassal LvE ügyében, az ár midround pick lenne.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
 steelersdepot.com/2021/05/watch-steelers-rookie-c-kendrick-green-squats-700-pounds-while-at-illinois/

😀

Ugye tudjuk, hogy bírkózó múltja (is) van...meg ő az, aki általában az első pofont adja a snap után....hát na.....most már érezzük, hogy ennek ereje is lesz.... 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A tavalyi két komolyabb sérültünk, Bush és Banner is már edzésben szerencsére, úgy tűnik mindkettő ACL szakadás utáni állapota rendben lesz.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Big Bennek jó sok ideje volt idén szolizni

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Méghogy QB kérdés mi? Ccöccö...

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ha már ott volt mindenki az OTA-n, akkor aláírt Pat Freiermuth is, hogy ne keljen ezért külön bejönni 😊
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Harris ma alá is írta szerződését.
Klaci79
itt is a első mementó dekásztró munkásságáról
 www.kozterkep.hu/eszkozok/kepmutato/9478?meret=1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Harris ma alá is írta szerződését.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894


Nem néz ez ki rosszul 😊
Klaci79
3 lepeses 30 yardos ugy hogy lassitania kellett. Lehet gatyat felkotni vagy visszacserelni toga-ra
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113


Nem néz ez ki rosszul 😊
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem pedig nem fogjuk hívni. Időről időre felröppennek pletykák, hol Sherman, hol Okung, de aztán az érintettek maguk cáfolják. A média úgy látja, hogy nem vagyunk meg LT és CB posztokon, de a csapat meg úgy látja igen. Nyilván kicsit félek a Penguins meccsek után, ahol a csapat úgy látta, hogy Jarry-val is megcsináljuk a PO-t, aztán kiderült, hogy nem, de úgy látszik a pittsburghi sportélet már csak ilyen Mi azt hisszük, hogy jó ez így, aztán az élet majd kideríti.
Klaci79
szerintem meg nincs egy kamu vasunksem így nem adunk fel sugardaddy hirdetést, hogy az első év ingyen....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Szerintem pedig nem fogjuk hívni. Időről időre felröppennek pletykák, hol Sherman, hol Okung, de aztán az érintettek maguk cáfolják. A média úgy látja, hogy nem vagyunk meg LT és CB posztokon, de a csapat meg úgy látja igen. Nyilván kicsit félek a Penguins meccsek után, ahol a csapat úgy látta, hogy Jarry-val is megcsináljuk a PO-t, aztán kiderült, hogy nem, de úgy látszik a pittsburghi sportélet már csak ilyen Mi azt hisszük, hogy jó ez így, aztán az élet majd kideríti.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Ha idén lesz családi nap eljöhet, a futókkal úgyis mindig bajban vagyunk a játéknál. A hambikat amiket megenne állom 😀