Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Simán lehet Villában még 2 jó év azt gondolom, de azért azt mondani, hogy itt csakis Fitchner miatt nem volt futás azért az eléggé meredek. Még akkor is azt mondom, ha persze jól esne, mivel egy csapásra akkor minden jó lenne/lesz. De tudjuk, hogy azért ez nem így van.
Klemó
Mint Villa eseteben ezt is megfogjuklatniev vegere. Persze kell hozza hogy Canada hozza amit varnak tole. Es ettol meg hogy magatokhoz kepest jobb lesz az nem jelenti hogy rogton a legjobb lesz a ligaban.
no
Amúgy ez a Canada srác letett már valamit az NFL-ben? Úgy várjuk mint Soldi Haley-t annak idején, aztán tudjuk mi lett. Szurkolok neki természetesen, de itt már lehet hogy túlzottak a remények/elvárások.
bcsarli
Tekints ra ugy mint en Villa-ra. Elorelepes lesz az utodjahoz kepest.
Nem tett le semmit, de Tomlin se szakitotta le az eget DC-kent es jo HC, ahogy JH ST edzoskodesebol sem lesz legendas film es jo HC ( nem a kedvenceim de attol amiben jok abban nagyon jok )
Fichtner/BB/Tomlin OC-kent, agytroszt osszeadva annyit er mint egy muanyaghinta. Innen a forumrol is tudnek mondani akit ha kineveznenek elorelepest varnek. Nalam jobb lesz a futas ( nem csak a keret valtozasa miatt, sot ) es ez felfele spiralt fog okozni ami tavaly pont ellentetes volt.

Amugy a tulzott elorelepes azert nagyon kulonbozne mindenkinel. En egy epulo folyamatkent tekintek ra, de a csapat magja jo es ha jo lesz az irany akkor a penz jovore nem lesz akadaly es johet a QB kergetes.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Simán lehet Villában még 2 jó év azt gondolom, de azért azt mondani, hogy itt csakis Fitchner miatt nem volt futás azért az eléggé meredek. Még akkor is azt mondom, ha persze jól esne, mivel egy csapásra akkor minden jó lenne/lesz. De tudjuk, hogy azért ez nem így van.
Klemó
Mint Villa eseteben ezt is megfogjuklatniev vegere. Persze kell hozza hogy Canada hozza amit varnak tole. Es ettol meg hogy magatokhoz kepest jobb lesz az nem jelenti hogy rogton a legjobb lesz a ligaban.
no
Amúgy ez a Canada srác letett már valamit az NFL-ben? Úgy várjuk mint Soldi Haley-t annak idején, aztán tudjuk mi lett. Szurkolok neki természetesen, de itt már lehet hogy túlzottak a remények/elvárások.

több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Simán lehet Villában még 2 jó év azt gondolom, de azért azt mondani, hogy itt csakis Fitchner miatt nem volt futás azért az eléggé meredek. Még akkor is azt mondom, ha persze jól esne, mivel egy csapásra akkor minden jó lenne/lesz. De tudjuk, hogy azért ez nem így van.
Klemó
Mint Villa eseteben ezt is megfogjuklatniev vegere. Persze kell hozza hogy Canada hozza amit varnak tole. Es ettol meg hogy magatokhoz kepest jobb lesz az nem jelenti hogy rogton a legjobb lesz a ligaban.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Simán lehet Villában még 2 jó év azt gondolom, de azért azt mondani, hogy itt csakis Fitchner miatt nem volt futás azért az eléggé meredek. Még akkor is azt mondom, ha persze jól esne, mivel egy csapásra akkor minden jó lenne/lesz. De tudjuk, hogy azért ez nem így van.
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Egyszeruen nezopont kerdese. Ugy jon le nekem lehet tevesen hogy az OL rossz volt es ezert nem tudtatok futni es a passzjateknal se tudtak BB-t megvedeni es ezert jott gyorsan a labda ki a kezebol. Ennek resze volt Villa.
Nalam a futasotok evek ota esetleges es igen a falra sem mondom, hogy sose volt jobb, de nalam Fichtner/BB nem is kello akarattal alltak a futashoz es ennyi. Utana viszont az egysiku jatekkal az egyik aranyszabalyt szegte meg a csapat. Ne csinald mindig ugyanazt. Ebben az esetben tokeletesen kell vegrehajtani mert egy nyilt jatekban ki vegzi el a dolgat versenyre hivtatok a D-ket, ahogy teltek a hetek. Tokeletes volt barki? Nem volt az BB, az elkapok sem es jott a lefele tarto spiral. A Vasas D ellen kepzeljetek el az OL-tek ellen, ugy hogy dobni fognak. Karrier rekordok doltek volna meg.

A jovore nezve nem igazoltatok 5 szuper OL playat, de mivel fogtok akarni es fogjatok gyakorolni ezert fogtok majd tudni is futni. Ezzel jobb lesz a jatek es jobban fog mutatni az OL is. Persze lett annyi valtozas benne hogy aki akarja azt mondja majd ok jobbak annyival mint a tavalyiak. | A legnagyobb csalodas lesz ha nem indul be rogton es megint elhagyjatok teljesen, mert most mar tenyleg itt az ido amit ket eve ragok itt hogy legyen "barmilyen" jatek vegre es arra kell hozni az embereket |

Villa eseteben viszont egyszeruen eldol ev vegere hogy lefott a kave vagy sem. A Ravens nem tudta Thuney-t elhozni ahogy a bivaly C-t sem, sot Zeuszt se tudtuk itt tartani es a lehetosegeinkhez kepest erosodott a falunk mert annal sokkal jobb lesz Villa/Zeitler is mint a tavalyi 3 fos kezdonk. Azert a rookie LG be kell jonnie ahogy el vannak a draftot ismerok ajulva tole. Hiszek nekik amig ki nem futnak a gyepre.
no
két dolog van

az egyhogy nincs lóvénk - ezér nem tudjuk megtartani csapatriválishoz elmenni midig zrika

másmeg a ravens rögeszmés kompezatory pikk stratégiája, amin buktunk egy negyedik kört

az hogy vicceskednek a beköszönő interjún, nagy ügy, úgyis megy a szúrkapiszka, de az indulat onnat van a nésönba, hogy Orlando ménni után deCosta lépéskényszerbe volt egy kezdő RT felmutatására, s a drafton is fosott rá, tehát totálbiztos volt Villába, legalább egy denveri repülő vagy valami...

tehát szar RT, az azért mert veszett egy negyedik kör, tehát azt kívánjuk legyer szar
sutianap
Ez igy abszolite korrekt.

Nektek nem kellett vagy nem volt ra penz, vagy mindketto, mi meg leszerzodtettuk 1 evre (a szerzodes reszleteibol azota kiderult mar, hogy ha jol teljesit marad, ha nem akkor nem faj majd elkuldeni). Egy probat megert, lattunk mar ujjaszuleto karriert es ez a fal egy jobb fal lesz mint a tavalyi (altala is). A leggyengebb lancszem legyen sokkal erosebb mint tavaly ez szamit. Es ezzel nem velelmezem elore hogy o lesz az. A leggyengebb is legyen legalabb kozepszar es jok leszunk.

Ez amugy a Steelers falra is all. BB sokkal kevesbe mobilis, de a par tizedmasodperccel tobb idot is meg fogja halalni. Lamar detto. Aztan ha ki kell mozognia, hat nagy ugy. Csipem ahogy futtabol passzol.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Egyszeruen nezopont kerdese. Ugy jon le nekem lehet tevesen hogy az OL rossz volt es ezert nem tudtatok futni es a passzjateknal se tudtak BB-t megvedeni es ezert jott gyorsan a labda ki a kezebol. Ennek resze volt Villa.
Nalam a futasotok evek ota esetleges es igen a falra sem mondom, hogy sose volt jobb, de nalam Fichtner/BB nem is kello akarattal alltak a futashoz es ennyi. Utana viszont az egysiku jatekkal az egyik aranyszabalyt szegte meg a csapat. Ne csinald mindig ugyanazt. Ebben az esetben tokeletesen kell vegrehajtani mert egy nyilt jatekban ki vegzi el a dolgat versenyre hivtatok a D-ket, ahogy teltek a hetek. Tokeletes volt barki? Nem volt az BB, az elkapok sem es jott a lefele tarto spiral. A Vasas D ellen kepzeljetek el az OL-tek ellen, ugy hogy dobni fognak. Karrier rekordok doltek volna meg.

A jovore nezve nem igazoltatok 5 szuper OL playat, de mivel fogtok akarni es fogjatok gyakorolni ezert fogtok majd tudni is futni. Ezzel jobb lesz a jatek es jobban fog mutatni az OL is. Persze lett annyi valtozas benne hogy aki akarja azt mondja majd ok jobbak annyival mint a tavalyiak. | A legnagyobb csalodas lesz ha nem indul be rogton es megint elhagyjatok teljesen, mert most mar tenyleg itt az ido amit ket eve ragok itt hogy legyen "barmilyen" jatek vegre es arra kell hozni az embereket |

Villa eseteben viszont egyszeruen eldol ev vegere hogy lefott a kave vagy sem. A Ravens nem tudta Thuney-t elhozni ahogy a bivaly C-t sem, sot Zeuszt se tudtuk itt tartani es a lehetosegeinkhez kepest erosodott a falunk mert annal sokkal jobb lesz Villa/Zeitler is mint a tavalyi 3 fos kezdonk. Azert a rookie LG be kell jonnie ahogy el vannak a draftot ismerok ajulva tole. Hiszek nekik amig ki nem futnak a gyepre.
no
két dolog van

az egyhogy nincs lóvénk - ezér nem tudjuk megtartani csapatriválishoz elmenni midig zrika

másmeg a ravens rögeszmés kompezatory pikk stratégiája, amin buktunk egy negyedik kört

az hogy vicceskednek a beköszönő interjún, nagy ügy, úgyis megy a szúrkapiszka, de az indulat onnat van a nésönba, hogy Orlando ménni után deCosta lépéskényszerbe volt egy kezdő RT felmutatására, s a drafton is fosott rá, tehát totálbiztos volt Villába, legalább egy denveri repülő vagy valami...

tehát szar RT, az azért mert veszett egy negyedik kör, tehát azt kívánjuk legyer szar
sutianap
nekunk sincs lovenk, es raadasul ti epultok es o mar semmikeppen nem a jovo. A mi szempontunkbol meg a kutyat nem erdekli honnan jon, csak hogy jobb RT, mint Flukker vagy Phillips volt. Ennyi biztos igaz lesz.

Ki az a hulye aki egy nem top jatekosert fizet valamit amit nem szukseges. En annyit halottam hogy nalatok megmondtak hogy mennie kell es nem volt tul sok ajanlata. Nem tudom milyen szurka-piszka bar egy Villa miatt nem fogom raragasztani magam a gepre, de kivancsi lennek ha van valami szaftos.

Kivanhatsz barmit vermersekleted szerint.
Az, hogy jo lesz-e vagy sem a szezon alatt/utan meglatjuk, mert ez nem teoretikus kerdes.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyszeruen nezopont kerdese. Ugy jon le nekem lehet tevesen hogy az OL rossz volt es ezert nem tudtatok futni es a passzjateknal se tudtak BB-t megvedeni es ezert jott gyorsan a labda ki a kezebol. Ennek resze volt Villa.
Nalam a futasotok evek ota esetleges es igen a falra sem mondom, hogy sose volt jobb, de nalam Fichtner/BB nem is kello akarattal alltak a futashoz es ennyi. Utana viszont az egysiku jatekkal az egyik aranyszabalyt szegte meg a csapat. Ne csinald mindig ugyanazt. Ebben az esetben tokeletesen kell vegrehajtani mert egy nyilt jatekban ki vegzi el a dolgat versenyre hivtatok a D-ket, ahogy teltek a hetek. Tokeletes volt barki? Nem volt az BB, az elkapok sem es jott a lefele tarto spiral. A Vasas D ellen kepzeljetek el az OL-tek ellen, ugy hogy dobni fognak. Karrier rekordok doltek volna meg.

A jovore nezve nem igazoltatok 5 szuper OL playat, de mivel fogtok akarni es fogjatok gyakorolni ezert fogtok majd tudni is futni. Ezzel jobb lesz a jatek es jobban fog mutatni az OL is. Persze lett annyi valtozas benne hogy aki akarja azt mondja majd ok jobbak annyival mint a tavalyiak. | A legnagyobb csalodas lesz ha nem indul be rogton es megint elhagyjatok teljesen, mert most mar tenyleg itt az ido amit ket eve ragok itt hogy legyen "barmilyen" jatek vegre es arra kell hozni az embereket |

Villa eseteben viszont egyszeruen eldol ev vegere hogy lefott a kave vagy sem. A Ravens nem tudta Thuney-t elhozni ahogy a bivaly C-t sem, sot Zeuszt se tudtuk itt tartani es a lehetosegeinkhez kepest erosodott a falunk mert annal sokkal jobb lesz Villa/Zeitler is mint a tavalyi 3 fos kezdonk. Azert a rookie LG be kell jonnie ahogy el vannak a draftot ismerok ajulva tole. Hiszek nekik amig ki nem futnak a gyepre.
no
két dolog van

az egyhogy nincs lóvénk - ezér nem tudjuk megtartani csapatriválishoz elmenni midig zrika

másmeg a ravens rögeszmés kompezatory pikk stratégiája, amin buktunk egy negyedik kört

az hogy vicceskednek a beköszönő interjún, nagy ügy, úgyis megy a szúrkapiszka, de az indulat onnat van a nésönba, hogy Orlando ménni után deCosta lépéskényszerbe volt egy kezdő RT felmutatására, s a drafton is fosott rá, tehát totálbiztos volt Villába, legalább egy denveri repülő vagy valami...

tehát szar RT, az azért mert veszett egy negyedik kör, tehát azt kívánjuk legyer szar

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Váó ilyen jók leszünk? Ennyit arról, hogy Rózsi egyszer bedől és világvége lesz minden 😀
dande
Nem akarok hangulatrombolo lenni, de már rég bedoltetek

több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Egyszeruen nezopont kerdese. Ugy jon le nekem lehet tevesen hogy az OL rossz volt es ezert nem tudtatok futni es a passzjateknal se tudtak BB-t megvedeni es ezert jott gyorsan a labda ki a kezebol. Ennek resze volt Villa.
Nalam a futasotok evek ota esetleges es igen a falra sem mondom, hogy sose volt jobb, de nalam Fichtner/BB nem is kello akarattal alltak a futashoz es ennyi. Utana viszont az egysiku jatekkal az egyik aranyszabalyt szegte meg a csapat. Ne csinald mindig ugyanazt. Ebben az esetben tokeletesen kell vegrehajtani mert egy nyilt jatekban ki vegzi el a dolgat versenyre hivtatok a D-ket, ahogy teltek a hetek. Tokeletes volt barki? Nem volt az BB, az elkapok sem es jott a lefele tarto spiral. A Vasas D ellen kepzeljetek el az OL-tek ellen, ugy hogy dobni fognak. Karrier rekordok doltek volna meg.

A jovore nezve nem igazoltatok 5 szuper OL playat, de mivel fogtok akarni es fogjatok gyakorolni ezert fogtok majd tudni is futni. Ezzel jobb lesz a jatek es jobban fog mutatni az OL is. Persze lett annyi valtozas benne hogy aki akarja azt mondja majd ok jobbak annyival mint a tavalyiak. | A legnagyobb csalodas lesz ha nem indul be rogton es megint elhagyjatok teljesen, mert most mar tenyleg itt az ido amit ket eve ragok itt hogy legyen "barmilyen" jatek vegre es arra kell hozni az embereket |

Villa eseteben viszont egyszeruen eldol ev vegere hogy lefott a kave vagy sem. A Ravens nem tudta Thuney-t elhozni ahogy a bivaly C-t sem, sot Zeuszt se tudtuk itt tartani es a lehetosegeinkhez kepest erosodott a falunk mert annal sokkal jobb lesz Villa/Zeitler is mint a tavalyi 3 fos kezdonk. Azert a rookie LG be kell jonnie ahogy el vannak a draftot ismerok ajulva tole. Hiszek nekik amig ki nem futnak a gyepre.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Én inkább a tackle felhozataltól tartok, nem egy acélos.
GombiÁdám
Igazából nagy változás nincsen. Villa elment, de tavaly már tényleg gyenge volt.
Bannert jó lett volna látni néhány mérkőzésen, de az edzőtáborban Okorafort kiszorította. Ő pedig kb olyan gyenge volt, mint Villa, most kérdés, hogy a vakoldalon mit tud majd.
Klaci79
A pff szerint 17.dik tackle volt tavaly Villa,magyarázd már el nekem hogy miért volt gyenge? Pasz blokk 13 , futás blokk 45 pozíció.
Norbi180
Mert nem a pff-et kell nézni, hanem a mérkőzést...
BB dobta el talán legrövidebb idő alatt a labdát az egész ligában, annyira kevés ideje volt a zsebben. Természetesen ezt nem tudja a pff számmal kifejezni, de ha már van pff előfizetésed, akkor láthatod, hogy az 5. legtöbb 43 nyomást engedte. Ráadásul úgy, hogy a futásblokkolás eleve sosem volt jó nála. Ezt meg is éreztük sajnos tavaly.
Nyilván már lilában fog játszani, ezért megszépülnek az emlékeitek róla, de fogadd el, hogy bármennyire is jó lesz jövőre Villa, tavaly nagyon gyenge volt, önmagához képest is.
Klaci79
Köszönöm a választ,
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Én inkább a tackle felhozataltól tartok, nem egy acélos.
GombiÁdám
Igazából nagy változás nincsen. Villa elment, de tavaly már tényleg gyenge volt.
Bannert jó lett volna látni néhány mérkőzésen, de az edzőtáborban Okorafort kiszorította. Ő pedig kb olyan gyenge volt, mint Villa, most kérdés, hogy a vakoldalon mit tud majd.
Klaci79
A pff szerint 17.dik tackle volt tavaly Villa,magyarázd már el nekem hogy miért volt gyenge? Pasz blokk 13 , futás blokk 45 pozíció.
Norbi180
Mert nem a pff-et kell nézni, hanem a mérkőzést...
BB dobta el talán legrövidebb idő alatt a labdát az egész ligában, annyira kevés ideje volt a zsebben. Természetesen ezt nem tudja a pff számmal kifejezni, de ha már van pff előfizetésed, akkor láthatod, hogy az 5. legtöbb 43 nyomást engedte. Ráadásul úgy, hogy a futásblokkolás eleve sosem volt jó nála. Ezt meg is éreztük sajnos tavaly.
Nyilván már lilában fog játszani, ezért megszépülnek az emlékeitek róla, de fogadd el, hogy bármennyire is jó lesz jövőre Villa, tavaly nagyon gyenge volt, önmagához képest is.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Én inkább a tackle felhozataltól tartok, nem egy acélos.
GombiÁdám
Igazából nagy változás nincsen. Villa elment, de tavaly már tényleg gyenge volt.
Bannert jó lett volna látni néhány mérkőzésen, de az edzőtáborban Okorafort kiszorította. Ő pedig kb olyan gyenge volt, mint Villa, most kérdés, hogy a vakoldalon mit tud majd.
Klaci79
A pff szerint 17.dik tackle volt tavaly Villa,magyarázd már el nekem hogy miért volt gyenge? Pasz blokk 13 , futás blokk 45 pozíció.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Váó ilyen jók leszünk? Ennyit arról, hogy Rózsi egyszer bedől és világvége lesz minden 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ez igaz? Lesz itt habzsidőzsi 😛 ...vagyis Tj és Fitzpatrick lájkolja ezt

kriSTEELan
Hát én nem is emlékszem hasonlóra....TJ 29 millió lesz évente, az biztos...Fitz meg még ki tudja...
több mint 5 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 320
Ez igaz? Lesz itt habzsidőzsi 😛 ...vagyis Tj és Fitzpatrick lájkolja ezt

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Akinek Harris reciever skill-jei kapcsán kérdései vannak, javaslom nézze meg a videókat és az elemzést. Főleg az első videó az, ami elképesztő, mert mutatja, hogy olyan képességei vannak, amelyek ritkák még WR-ektől is.

 steelersdepot.com/2021/05/film-room-najee-harris-receiving-ability-similar-to-leveon-bells/

A film Bellnél is finomabb technikát és képességet mutat, vagyis annál, aki a leginkább az elmúlt időszakban ilyen skilleket mutatott. Harrist Mixon és Bell közé teszik képességek terén, azzal, hogy Mixonnak a "home running" képességei kétségtelenül jobbak, mint Harrisnak, de összességében egy finomabb képességekkel rendelkező és atletikusabb Bellt kapunk....
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Azért Villa passzvédekezése nem volt gyenge tavaly, de nem volt elit, vagyis olyan, amit 2019-ig tolt. Futástámogatásban volt mindig is átlagos, vagy az alatti és ez az ami nagyon beesett már tavaly, vagyis nagyjából olyan volt, hogy nem volt.
Klemó
Szerintem kar megitelni Fichtner alatt a falat, Conner-t a TE-ket ( ahogy nalunk a WR-ket ) es szepen sorban mindenkinek nehezebb dolga volt igy.

Villa jo lesz nalunk, ahogy nalatok is varhatoan sokkal jobb lesz Canada miatt ( es Villa is jobb lenne ). De egyikunknek sem volt penze igazi szexi jatekosokra es viszonyitas kerdese, de mindketto csapat boldog lehet a lehetosegeihez kepest ( ami nem volt tulsagosan oriasi ).
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Arthur Maulet CB érkezett a Jets ből.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért Villa passzvédekezése nem volt gyenge tavaly, de nem volt elit, vagyis olyan, amit 2019-ig tolt. Futástámogatásban volt mindig is átlagos, vagy az alatti és ez az ami nagyon beesett már tavaly, vagyis nagyjából olyan volt, hogy nem volt.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Én inkább a tackle felhozataltól tartok, nem egy acélos.
GombiÁdám
Igazából nagy változás nincsen. Villa elment, de tavaly már tényleg gyenge volt.
Bannert jó lett volna látni néhány mérkőzésen, de az edzőtáborban Okorafort kiszorította. Ő pedig kb olyan gyenge volt, mint Villa, most kérdés, hogy a vakoldalon mit tud majd.
több mint 5 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 278 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Én inkább a tackle felhozataltól tartok, nem egy acélos.

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Amennyire fixnek látom a WR corpot, annyira nem az RB corpot.

Azok a futó srácok lesznek majd rosteren Harris mögött, aki képesek azok a "macik" mögött futni, akik itt vannak/lesznek. Csakis Harris van biztonságban, de senki más. Talán még Snell lehet olyan, akit nem fogunk kivágni, de még őt is elengedjük szerintem, ha nagyon ergya lesz a camp-ben és/vagy valaki nagyon jól érzi magát az új rendszerben és így helyet követel magának. Persze azért ennek kevésbé látom valószínűségét, mármint annak, hogy valaki hirtelen a semmiből "kilő".

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
Azért azt ne hagyjuk figyelmen kívül, hogy ez egy projected lista, gyakorlatilag tipp. Az edzőtáborban meg alakulhatnak egész máshogy is a dolgok.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Én Ballage helyére visszatenném Samuels-t. Canada ismeri, szereti és szerintem tudni fogja használni is. SWR, TE, RB. Ha 5 RB. De szerintem 4nél több nem lesz.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487

polamalu
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
Ezek szerint Henry Mondeaux helyére hoztuk Loundermilket?
altoreg79
hát ahhoz ki kell jáccni a spec.teamből, először


Aki nem hiszi, annak utánajárnak