Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
gyerekek, Loudermilk OTnek van beírva a rosteren
ugye vótmá ijen converted...
sutianap
Itt DE, és eddig is Heyward utódként kezelték
 www.steelers.com/team/players-roster/
Honnan az infó?
astroid
spotrac


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Azért Ebronról sok rossz volt elmondható (Szokol ugye itt meg is áll 😊), de azért az is mellette, hogy közép-távoli útvonalakon nagyon veszélyes volt. Amennyire droppolt rövid utakon, könnyű labdákat, annyira biztosabb volt ezeken az útvonalakon és már-már bravúr elkapásokkal. Ő atletikusabb is, mint Pat, így Canada számára ideális ez a kombó.
Klemó
Azért állok meg ott, mert a jelenléte kártékony, sok pénzért. Nekünk nem a TE bravúrelkapásokra van szükségünk, hanem a blokkolásaira és az 5-7 yardos check downokra.

Cseréljük el, hajítsuk ki, mindegy nekem, de a pénzét költsük OL-re vagy CB2-re. Csak elveszi majd a játékidőt a rookietól.
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
gyerekek, Loudermilk OTnek van beírva a rosteren
ugye vótmá ijen converted...
sutianap
Itt DE, és eddig is Heyward utódként kezelték
 www.steelers.com/team/players-roster/
Honnan az infó?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
gyerekek, Loudermilk OTnek van beírva a rosteren
ugye vótmá ijen converted...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nyilvan megdumaltak vele, hogy majd a hatarido utan.

7 mill per ev. Ennyit fenykoraban nem keresett es mar o nagyon nem er ennyit. Mas kerdes, hogy fenykoraban ennel tobbet is ert. De orulok, hogy megvolt neki a payday mert megerdemli.

Azt mar viszont erdeklodve fogom figyelni, hogy a harom X utan hogy fog menni az oldalvaltas, es legfokeppen a rohangalos QB mellett mogott hogy tud majd teljesiteni. De legyen ez a Ravens gondja.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
14 milliót kapott 2 évre Alejandro a Ravenstől.
tenorx
gondolom mi is össze tudtunk volna kaparni ennyit neki ha meg akartuk volna tartani. Nem érzem úgy hogy rossz döntés lenne az elengedése.
pfefe8
Így van...megoldottuk volna, de nem kell. Sajnos már tavaly sem volt jó formában, futásblokkolásban pedig sosem.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
14 milliót kapott 2 évre Alejandro a Ravenstől.
tenorx
gondolom mi is össze tudtunk volna kaparni ennyit neki ha meg akartuk volna tartani. Nem érzem úgy hogy rossz döntés lenne az elengedése.

Steelers fan
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
És még ráadásul a komp pick sem jön, mert lejárt a határidő 😕
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
14 milliót kapott 2 évre Alejandro a Ravenstől.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért Ebronról sok rossz volt elmondható (Szokol ugye itt meg is áll 😊), de azért az is mellette, hogy közép-távoli útvonalakon nagyon veszélyes volt. Amennyire droppolt rövid utakon, könnyű labdákat, annyira biztosabb volt ezeken az útvonalakon és már-már bravúr elkapásokkal. Ő atletikusabb is, mint Pat, így Canada számára ideális ez a kombó.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Ebront el lehet cserélni egy zsák krumpliért cserébe vagy sok lenne a dead money?
Szokol
Nem hiszem, hogy bárki adna érte egy egész zsák krumplit, illetve nem baj, ha Freiermuth tanul kicsit
tenorx
Csak azt ne, annál jobb, ne fejlődjön vissza 😀
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Ebront el lehet cserélni egy zsák krumpliért cserébe vagy sok lenne a dead money?
Szokol
Nem hiszem, hogy bárki adna érte egy egész zsák krumplit, illetve nem baj, ha Freiermuth tanul kicsit
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Ebront el lehet cserélni egy zsák krumpliért cserébe vagy sok lenne a dead money?
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
az egész falat nem tudjuk felhozni

balodalt nem tolicskáznám amit nem lehet jómunkásember Doccon/Ökör a fór

jobboldalt bikkantanám be
Green/Dekasztró/Benör - eztet sokkal erősbbnek érzem, erre lehet alapozni, ha Zek tényleg powa, akkor Fidel tud bedolgozni a rookienak

a leaderblokkon kurvára köll dolgozni, itten nagyon föl köll lépni a kicsi Wattnak, vagy köll a powa TE, mer ahogy nézgélem a Bama short yard szitukat, nah, Harris ide, oda bezony mindig behasználtak egy leadblokker TE-t, magától nem jut át, nem Busz, s ott még egy Dickkerzonnya vam

mo agressive, mo powa
 m.youtube.com/watch?v=m3M6q4w7wO0
sutianap
Igen, egyetértek, önmagában még Harris nem elég, és kell a segítség. De tényleg ne feledjük, hogy a tavalyi falunk a Villa, Feilert, Punci trióval messze magasan a leggyengébb volt futástámogatás kapcsán. Dotsonról tudjuk, hogy futásblokkolásban erős(ebb) és mind a 3 új fiú erőssége inkább ez, vagyis biztosan lesz valami upgrade. Én sokat várok, de már egy minimális változás is sokat jelenthet az 1 yardos szituknál. Emellett azt se feledjük, hogy ha Harris van a backfielden, és Fireirmuth a falban, akkor a védelmeknek mindig fokozottan készülniük kell arra, hogy a két játékosból az egyik kimozog és paszt kap. Tavaly, ha felálltunk egy 6. lineman-nel és Snellel és Wattal, akkor ebből nyilván futás lett. (Ebront ugye kívül kellett tartani ilyenkor, mert blokkolásban ergya és Dönci meg rengeteget volt sérült)

Ahol kérdés lesz a passz blokkolás szerintem sokkal inkább, mert a fenti trió itt ezen a területen azért jó volt átlagosan. De ha azt a trendet folytatjuk, hogy a labda rögtön jön ki a QB kezéből, legalábbis gyorsan, akkor itt sem izgulok nagy visszaeséstől.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
az egész falat nem tudjuk felhozni

balodalt nem tolicskáznám amit nem lehet jómunkásember Doccon/Ökör a fór

jobboldalt bikkantanám be
Green/Dekasztró/Benör - eztet sokkal erősbbnek érzem, erre lehet alapozni, ha Zek tényleg powa, akkor Fidel tud bedolgozni a rookienak

a leaderblokkon kurvára köll dolgozni, itten nagyon föl köll lépni a kicsi Wattnak, vagy köll a powa TE, mer ahogy nézgélem a Bama short yard szitukat, nah, Harris ide, oda bezony mindig behasználtak egy leadblokker TE-t, magától nem jut át, nem Busz, s ott még egy Dickkerzonnya vam

mo agressive, mo powa
 m.youtube.com/watch?v=m3M6q4w7wO0
sutianap
Kezd múlni a szuri hatása Süti 😀
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
az egész falat nem tudjuk felhozni

balodalt nem tolicskáznám amit nem lehet jómunkásember Doccon/Ökör a fór

jobboldalt bikkantanám be
Green/Dekasztró/Benör - eztet sokkal erősbbnek érzem, erre lehet alapozni, ha Zek tényleg powa, akkor Fidel tud bedolgozni a rookienak

a leaderblokkon kurvára köll dolgozni, itten nagyon föl köll lépni a kicsi Wattnak, vagy köll a powa TE, mer ahogy nézgélem a Bama short yard szitukat, nah, Harris ide, oda bezony mindig behasználtak egy leadblokker TE-t, magától nem jut át, nem Busz, s ott még egy Dickkerzonnya vam

mo agressive, mo powa
 m.youtube.com/watch?v=m3M6q4w7wO0


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Leighton Vander Esch ÉS Rashaan Evans opcióját SEM hívta le a Boys és a Titans. Ezt így most ide berakom, NO COMMENT jeligére.
Klemó
És amikor nem próbáltuk meg elhozni Evans-t a drafton, itt milyen kommentek mentek...😀
Ígérem utoljára jövök ma. Csak Hörinek. Charles Leno Jr. ma ugyan kirakta a Bears a CAP miatt, de no ne legyen kétségünk, hogy nagy harc lesz érte a piacon (ha csak az Indyre gondolok Gastonzo visszavonulása után). Hja....na.....Höri......7. körben kiválasztott volt....tudod.... 😀
Klemó
Nap helyzetünk miatt kizárt...pedig ő vagy Fisher megoldás lenne....de pont arra, mait beszéltünk, vagyis hogy Ben elé teszünk valamit.
Pedig ez a csapat már nem Bennek épül.

Egyébként nap közben nem volt időm foglalkozni ezzel, de valóban milyen furcsa az élet. Azt vetették a Steelers szemére, hogy nincs futójáték (jogosan), most az a baj, hogy az első 3 pick arról szól épp.

Én őszintén látom magam előtt a tavalyi gyalázatos 4. kísérleteinket, ahol 1 nyamvadt yardot nem tudtunk megtenni, időnként két kísérletből sem.
Na ezekben a szituációkban tökéletes lesz ez a 3 ember.
Mert ha kell Harris átugorja őket, Freiermuth (Ebronnal ellentétben) eltalálja kit kell blokkolnia és Green pedig Dotsonnal majd lyukat nyit, akkor csettinthetünk, hogy ez a Draft igencsak jól sikerült.
Aztán hogy 4-5-6-7 körökben még valaki játszik e idén vagy egyáltalán, olyan nagyon már nem befolyásol semmit.

Amúgy 1995 óta nem volt ilyen, hogy első 3 pick az offense-be menjen.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Takkó kibszott csárton
eszemfaszom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Kedvenc grade-jeim:

Nick Fairley A+
Muhammad Wilkerson A+
Marcell Dareus A
Phil Taylor A
Robert Quinn A
Cam Jordan A
Ryan Kerrigan B +
Adrian Clayborn B+
Aldon Smith B
JJ Watt B
Corey Liuget B-
Cam Heyward B-

Eddie Lacy A+
Dri Archer B+
Gio Bernard B-
Tre Mason C+
Montee Ball C
Christine Michael C
LeVeon Bell C

Charles Harris A
Taco Charlton A-
Haason Reddick B+
Derek Barnett B
Takk McKinley B
TJ Watt B-
több mint 5 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Csak a poén kedvéért, illetve hogy mennyi értelme van a draft másnapján értékelni, itt a 2013-as draftunk akkori értékelése, a bleacherreport.com, és az nflmocks.com szerint:

1/17 Jarvis Jones A A+
2/48 LeVeon Bell C+ C+
3/79 M. Wheaton B+ A-
4/111 Shamarko Thomas A B+
4/115 Landry Jones B- D+
5/150 T.Hawthorne C+ B
6/186 J.Brown B- D+
6/206 Vince Williams C- B+
7/223 N.Williams B B+
Jan
Bell húzás első körben talán D+-t érhetett volna.
Pedig akkor még Jarvistől is megkíméltük volna magunkat.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Edmunds nem kapja meg az 5. éves opciót!
Egy újabb megkérdőjelezhetetlen döntés a FO-tól.
Klaci79


Na, róla már a draft másnapján tudta mindenki, hogy katasztrófális pick volt.
tenorx
de tyutyu láttad Sacit mikor bemondta?
 m.youtube.com/watch?v=XNBQ6M7BoeE


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ígérem utoljára jövök ma. Csak Hörinek. Charles Leno Jr. ma ugyan kirakta a Bears a CAP miatt, de no ne legyen kétségünk, hogy nagy harc lesz érte a piacon (ha csak az Indyre gondolok Gastonzo visszavonulása után). Hja....na.....Höri......7. körben kiválasztott volt....tudod.... 😀
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Leighton Vander Esch ÉS Rashaan Evans opcióját SEM hívta le a Boys és a Titans. Ezt így most ide berakom, NO COMMENT jeligére.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Edmunds nem kapja meg az 5. éves opciót!
Egy újabb megkérdőjelezhetetlen döntés a FO-tól.
Klaci79


Na, róla már a draft másnapján tudta mindenki, hogy katasztrófális pick volt.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
Csak a poén kedvéért, illetve hogy mennyi értelme van a draft másnapján értékelni, itt a 2013-as draftunk akkori értékelése, a bleacherreport.com, és az nflmocks.com szerint:

1/17 Jarvis Jones A A+
2/48 LeVeon Bell C+ C+
3/79 M. Wheaton B+ A-
4/111 Shamarko Thomas A B+
4/115 Landry Jones B- D+
5/150 T.Hawthorne C+ B
6/186 J.Brown B- D+
6/206 Vince Williams C- B+
7/223 N.Williams B B+
Jan
😀 😀 😀

Ott a pont. Igen, emlékszem, hogy még szégyenkeztünk is, hogy nem a "dagit" hoztuk, hanem Bellt.....node minek is RB......
Klemó
Az ám, Lacy jó lett volna... 2-3 évig RB , utána átképezhettük volna falembernek. 😀

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.