Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
thebeke
Szerintem faszság lenne.
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
tenorx
nem fogja megérni az 53at
thebeke
Feltámad mint Phoenix madár hamvaiból és SB win lesz a vége. 😊 Na jó, megyek iszok még egy pálinkát.
Gyurci77
a fantázia határtalan
tüllem a dorogi hulladékégető kabalája is lehet Dumbledore, csakhát....
sutianap
Nana, nem kell ide Dorogra sem 😀
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346

polamalu
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
Ezek szerint Henry Mondeaux helyére hoztuk Loundermilket?
altoreg79
Vagy Wormley helyére jövőre. Őt csak azért tartottuk meg, mert Alualu-t elveszteni készültünk. Nőnie, tanulnia kell még. Aztán meg ki tudja.
több mint 5 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64

polamalu
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
Ezek szerint Henry Mondeaux helyére hoztuk Loundermilket?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
thebeke
Szerintem faszság lenne.
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
tenorx
nem fogja megérni az 53at
thebeke
Feltámad mint Phoenix madár hamvaiból és SB win lesz a vége. 😊 Na jó, megyek iszok még egy pálinkát.
Gyurci77
a fantázia határtalan
tüllem a dorogi hulladékégető kabalája is lehet Dumbledore, csakhát....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 131
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
thebeke
Szerintem faszság lenne.
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
tenorx
nem fogja megérni az 53at
thebeke
Feltámad mint Phoenix madár hamvaiból és SB win lesz a vége. 😊 Na jó, megyek iszok még egy pálinkát.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
thebeke
Szerintem faszság lenne.
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
tenorx
nem fogja megérni az 53at
thebeke
ámen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
thebeke
Szerintem faszság lenne.
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
tenorx
nem fogja megérni az 53at
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
thebeke
Szerintem faszság lenne.
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
több mint 5 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487

polamalu
majdnem jó
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346



Egy régi ismerős egy új ismerősnek
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Most megint felröppent a pletyka, hogy 4 éves hosszabbításon dolgozunk Wattal.
Évent 29 milliót kereshet... ha ez valóban igaz.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Valóban. Most, hogy meghallgattam ez valóban inkább humoros, mint beszólós. Node no, majd látja, hogy azért ez egy rivalry, tehát jól meg kell gondolja majd mit mond és mikor.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Semmi sértőt nem mondott a Steelersre vagy korábbi játékostársaira az interjúban, és semmi olyant a balanced offense-ről, a TikTokról stb. amit mi el nem mondtunk volna itt kb. 800x.

DeCastro-val kapcsoloatban meg viccelődtt csupán együtt ingáztak eddig, most Zeitlerrel fog, együtt autózni, erre vonatkozott a kérdés, nem kell mást belegondolni.

Az hogy meg akarja mutatni, az meg természetes, ezt várja az ember tőle. Én is. Lássuk be, Teljesen korrekt interjú volt. A többi média.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
De amugy a passprot. fontosabb, mert a futas menni fog ( csak hogy mindenkeppen igazam legyen 😊 )
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
En Villa-t nem gondolom sehogy maskent minthogy 10x jobb jatekos, mint pl. a tavalyi Phillips. Ha lett volna penzunk akkor johetett volna jobb, ahogy ez igaz minden csapatra es optimalisan S.T-nek hibatlan lenne.
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Mondjuk Villa komolyan gondolja, hogy ott megmutatja ellenünk. Nyilván nem esett jól neki, hogy nem szertnénk már folytatni vele, de az azért fura, ahogy DeCastro kapcsán megnyilvánult. Ez azért méltatlan. De így legalább nem kell majd motiváció Tuittnak és Wattnak, hogy baloldalt romboljanak.
Klemó
Miért, mit mondott?
Jan
Kicsi sértődöttség volt ebben a internyúban, néha magasztalja a szervezetet és az edzőket, de ez is inkább diplomatikus. Az érződik, hogy nem minden játékossal lehetett jó a viszonya, jobb lett volna ha ő is tiktokozik, nem a zászlót hajtogatja. Majd Watt, Highsmith, vagy Roche tesztelheti, alig várom 😀
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
Mondjuk Villa komolyan gondolja, hogy ott megmutatja ellenünk. Nyilván nem esett jól neki, hogy nem szertnénk már folytatni vele, de az azért fura, ahogy DeCastro kapcsán megnyilvánult. Ez azért méltatlan. De így legalább nem kell majd motiváció Tuittnak és Wattnak, hogy baloldalt romboljanak.
Klemó
Miért, mit mondott?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Mondjuk Villa komolyan gondolja, hogy ott megmutatja ellenünk. Nyilván nem esett jól neki, hogy nem szertnénk már folytatni vele, de az azért fura, ahogy DeCastro kapcsán megnyilvánult. Ez azért méltatlan. De így legalább nem kell majd motiváció Tuittnak és Wattnak, hogy baloldalt romboljanak.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Nyilvan megdumaltak vele, hogy majd a hatarido utan.

7 mill per ev. Ennyit fenykoraban nem keresett es mar o nagyon nem er ennyit. Mas kerdes, hogy fenykoraban ennel tobbet is ert. De orulok, hogy megvolt neki a payday mert megerdemli.

Azt mar viszont erdeklodve fogom figyelni, hogy a harom X utan hogy fog menni az oldalvaltas, es legfokeppen a rohangalos QB mellett mogott hogy tud majd teljesiteni. De legyen ez a Ravens gondja.
Klemó
Nalatok is a futas Canada miatt lesz. Vele kezdodik es majd utana az OL/RB/WR blokkolasok/TE/FB minosege.......stb. Belerazodik, ha nem akkor is jobb lesz mint a tavalyi RG posztunk es aki a kicsit nem becsuli... 😊
no
Értem, de Te Villát egy alapvetően futást nem tartalmazó O-ból ismered, ahol gyakorlatilag az utolsó 2-3 évben szitne teljesen passzokra építettünk. De a Ravens alapvetően egy dinamikus run first team, vagyis totálisan az, amely Villának a gyengéje. De lehet az a terv, hogy többet fog a zsebben lenni és itt Villa tud(hat) segíteni, csak nehéz elképzelnem.
Klemó
Mint Micimackó mondta "Gondolj, gondolj, gondolj" 😀
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nyilvan megdumaltak vele, hogy majd a hatarido utan.

7 mill per ev. Ennyit fenykoraban nem keresett es mar o nagyon nem er ennyit. Mas kerdes, hogy fenykoraban ennel tobbet is ert. De orulok, hogy megvolt neki a payday mert megerdemli.

Azt mar viszont erdeklodve fogom figyelni, hogy a harom X utan hogy fog menni az oldalvaltas, es legfokeppen a rohangalos QB mellett mogott hogy tud majd teljesiteni. De legyen ez a Ravens gondja.
Klemó
Nalatok is a futas Canada miatt lesz. Vele kezdodik es majd utana az OL/RB/WR blokkolasok/TE/FB minosege.......stb. Belerazodik, ha nem akkor is jobb lesz mint a tavalyi RG posztunk es aki a kicsit nem becsuli... 😊
no
Értem, de Te Villát egy alapvetően futást nem tartalmazó O-ból ismered, ahol gyakorlatilag az utolsó 2-3 évben szitne teljesen passzokra építettünk. De a Ravens alapvetően egy dinamikus run first team, vagyis totálisan az, amely Villának a gyengéje. De lehet az a terv, hogy többet fog a zsebben lenni és itt Villa tud(hat) segíteni, csak nehéz elképzelnem.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Nyilvan megdumaltak vele, hogy majd a hatarido utan.

7 mill per ev. Ennyit fenykoraban nem keresett es mar o nagyon nem er ennyit. Mas kerdes, hogy fenykoraban ennel tobbet is ert. De orulok, hogy megvolt neki a payday mert megerdemli.

Azt mar viszont erdeklodve fogom figyelni, hogy a harom X utan hogy fog menni az oldalvaltas, es legfokeppen a rohangalos QB mellett mogott hogy tud majd teljesiteni. De legyen ez a Ravens gondja.
Klemó
Nalatok is a futas Canada miatt lesz. Vele kezdodik es majd utana az OL/RB/WR blokkolasok/TE/FB minosege.......stb. Belerazodik, ha nem akkor is jobb lesz mint a tavalyi RG posztunk es aki a kicsit nem becsuli... 😊
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
hehe:
Pat Freiermuth says 'Jesse James caught the ball'
😀
Klaci79
remélem talátunk egy új Heath -et, bár ez elég furcsán hangzik, hogy "muuuuuuth" 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
hehe:
Pat Freiermuth says 'Jesse James caught the ball'
😀