Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
Nana, nem kell ide Dorogra sem 😀a fantázia határtalanFeltámad mint Phoenix madár hamvaiból és SB win lesz a vége. 😊 Na jó, megyek iszok még egy pálinkát.nem fogja megérni az 53atSzerintem faszság lenne.majdnem jó+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
thebeke
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
tenorx
thebeke
Gyurci77
tüllem a dorogi hulladékégető kabalája is lehet Dumbledore, csakhát....
sutianap
több mint 5 éve
Vagy Wormley helyére jövőre. Őt csak azért tartottuk meg, mert Alualu-t elveszteni készültünk. Nőnie, tanulnia kell még. Aztán meg ki tudja.Ezek szerint Henry Mondeaux helyére hoztuk Loundermilket?majdnem jó
polamalu
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
altoreg79
több mint 5 éve
Ezek szerint Henry Mondeaux helyére hoztuk Loundermilket?majdnem jó
polamalu
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
több mint 5 éve
a fantázia határtalanFeltámad mint Phoenix madár hamvaiból és SB win lesz a vége. 😊 Na jó, megyek iszok még egy pálinkát.nem fogja megérni az 53atSzerintem faszság lenne.majdnem jó+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
thebeke
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
tenorx
thebeke
Gyurci77
tüllem a dorogi hulladékégető kabalája is lehet Dumbledore, csakhát....

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Feltámad mint Phoenix madár hamvaiból és SB win lesz a vége. 😊 Na jó, megyek iszok még egy pálinkát.nem fogja megérni az 53atSzerintem faszság lenne.majdnem jó+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
thebeke
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
tenorx
thebeke
több mint 5 éve
ámennem fogja megérni az 53atSzerintem faszság lenne.majdnem jó+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
thebeke
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
tenorx
thebeke

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
nem fogja megérni az 53atSzerintem faszság lenne.majdnem jó+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
thebeke
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
tenorx
több mint 5 éve
Szerintem faszság lenne.majdnem jó+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
thebeke
Ha Ben megsérül, akkor Haskinst kell beállítani, hogy lássuk, van-e benne bármi, egyébként felesleges, hogy itt van.
több mint 5 éve
majdnem jó+meglepne ha Dobbs nem szorítaná ki Haskinst
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság
sutianap
több mint 5 éve
majdnem jó
polamalu
5 rb sok, kurvasok
5 s is reteksok
3 g + 2 dt az öngyilkosság

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
A message from #HEEEATH to @pat_fry5 💪 pic.twitter.com/oIfWeM3EsE
— Pittsburgh Steelers (@steelers) May 1, 2021
Egy régi ismerős egy új ismerősnek
több mint 5 éve
Most megint felröppent a pletyka, hogy 4 éves hosszabbításon dolgozunk Wattal.Évent 29 milliót kereshet... ha ez valóban igaz.
több mint 5 éve
Valóban. Most, hogy meghallgattam ez valóban inkább humoros, mint beszólós. Node no, majd látja, hogy azért ez egy rivalry, tehát jól meg kell gondolja majd mit mond és mikor.
több mint 5 éve
Semmi sértőt nem mondott a Steelersre vagy korábbi játékostársaira az interjúban, és semmi olyant a balanced offense-ről, a TikTokról stb. amit mi el nem mondtunk volna itt kb. 800x. DeCastro-val kapcsoloatban meg viccelődtt csupán együtt ingáztak eddig, most Zeitlerrel fog, együtt autózni, erre vonatkozott a kérdés, nem kell mást belegondolni.
Az hogy meg akarja mutatni, az meg természetes, ezt várja az ember tőle. Én is. Lássuk be, Teljesen korrekt interjú volt. A többi média.
több mint 5 éve
De amugy a passprot. fontosabb, mert a futas menni fog ( csak hogy mindenkeppen igazam legyen 😊 )
több mint 5 éve
En Villa-t nem gondolom sehogy maskent minthogy 10x jobb jatekos, mint pl. a tavalyi Phillips. Ha lett volna penzunk akkor johetett volna jobb, ahogy ez igaz minden csapatra es optimalisan S.T-nek hibatlan lenne.
több mint 5 éve
Kicsi sértődöttség volt ebben a internyúban, néha magasztalja a szervezetet és az edzőket, de ez is inkább diplomatikus. Az érződik, hogy nem minden játékossal lehetett jó a viszonya, jobb lett volna ha ő is tiktokozik, nem a zászlót hajtogatja. Majd Watt, Highsmith, vagy Roche tesztelheti, alig várom 😀Mondjuk Villa komolyan gondolja, hogy ott megmutatja ellenünk. Nyilván nem esett jól neki, hogy nem szertnénk már folytatni vele, de az azért fura, ahogy DeCastro kapcsán megnyilvánult. Ez azért méltatlan. De így legalább nem kell majd motiváció Tuittnak és Wattnak, hogy baloldalt romboljanak.Miért, mit mondott?
Klemó
Jan
több mint 5 éve
Mondjuk Villa komolyan gondolja, hogy ott megmutatja ellenünk. Nyilván nem esett jól neki, hogy nem szertnénk már folytatni vele, de az azért fura, ahogy DeCastro kapcsán megnyilvánult. Ez azért méltatlan. De így legalább nem kell majd motiváció Tuittnak és Wattnak, hogy baloldalt romboljanak.Miért, mit mondott?
Klemó
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Mondjuk Villa komolyan gondolja, hogy ott megmutatja ellenünk. Nyilván nem esett jól neki, hogy nem szertnénk már folytatni vele, de az azért fura, ahogy DeCastro kapcsán megnyilvánult. Ez azért méltatlan. De így legalább nem kell majd motiváció Tuittnak és Wattnak, hogy baloldalt romboljanak.
több mint 5 éve
Mint Micimackó mondta "Gondolj, gondolj, gondolj" 😀Értem, de Te Villát egy alapvetően futást nem tartalmazó O-ból ismered, ahol gyakorlatilag az utolsó 2-3 évben szitne teljesen passzokra építettünk. De a Ravens alapvetően egy dinamikus run first team, vagyis totálisan az, amely Villának a gyengéje. De lehet az a terv, hogy többet fog a zsebben lenni és itt Villa tud(hat) segíteni, csak nehéz elképzelnem.Nyilvan megdumaltak vele, hogy majd a hatarido utan.Nalatok is a futas Canada miatt lesz. Vele kezdodik es majd utana az OL/RB/WR blokkolasok/TE/FB minosege.......stb. Belerazodik, ha nem akkor is jobb lesz mint a tavalyi RG posztunk es aki a kicsit nem becsuli... 😊
7 mill per ev. Ennyit fenykoraban nem keresett es mar o nagyon nem er ennyit. Mas kerdes, hogy fenykoraban ennel tobbet is ert. De orulok, hogy megvolt neki a payday mert megerdemli.
Azt mar viszont erdeklodve fogom figyelni, hogy a harom X utan hogy fog menni az oldalvaltas, es legfokeppen a rohangalos QB mellett mogott hogy tud majd teljesiteni. De legyen ez a Ravens gondja.
Klemó
no
Klemó
több mint 5 éve
Értem, de Te Villát egy alapvetően futást nem tartalmazó O-ból ismered, ahol gyakorlatilag az utolsó 2-3 évben szitne teljesen passzokra építettünk. De a Ravens alapvetően egy dinamikus run first team, vagyis totálisan az, amely Villának a gyengéje. De lehet az a terv, hogy többet fog a zsebben lenni és itt Villa tud(hat) segíteni, csak nehéz elképzelnem.Nyilvan megdumaltak vele, hogy majd a hatarido utan.Nalatok is a futas Canada miatt lesz. Vele kezdodik es majd utana az OL/RB/WR blokkolasok/TE/FB minosege.......stb. Belerazodik, ha nem akkor is jobb lesz mint a tavalyi RG posztunk es aki a kicsit nem becsuli... 😊
7 mill per ev. Ennyit fenykoraban nem keresett es mar o nagyon nem er ennyit. Mas kerdes, hogy fenykoraban ennel tobbet is ert. De orulok, hogy megvolt neki a payday mert megerdemli.
Azt mar viszont erdeklodve fogom figyelni, hogy a harom X utan hogy fog menni az oldalvaltas, es legfokeppen a rohangalos QB mellett mogott hogy tud majd teljesiteni. De legyen ez a Ravens gondja.
Klemó
no
több mint 5 éve
Nyilvan megdumaltak vele, hogy majd a hatarido utan.Nalatok is a futas Canada miatt lesz. Vele kezdodik es majd utana az OL/RB/WR blokkolasok/TE/FB minosege.......stb. Belerazodik, ha nem akkor is jobb lesz mint a tavalyi RG posztunk es aki a kicsit nem becsuli... 😊
7 mill per ev. Ennyit fenykoraban nem keresett es mar o nagyon nem er ennyit. Mas kerdes, hogy fenykoraban ennel tobbet is ert. De orulok, hogy megvolt neki a payday mert megerdemli.
Azt mar viszont erdeklodve fogom figyelni, hogy a harom X utan hogy fog menni az oldalvaltas, es legfokeppen a rohangalos QB mellett mogott hogy tud majd teljesiteni. De legyen ez a Ravens gondja.
Klemó
több mint 5 éve
hehe:remélem talátunk egy új Heath -et, bár ez elég furcsán hangzik, hogy "muuuuuuth" 😀
Pat Freiermuth says 'Jesse James caught the ball'
😀
Klaci79
