Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Pola megmondta h csapatjáték, ezért gondolták enyénileg be se kerül! 😣
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pola nem került bele? Hogy a francba? Szánalmas......
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Szerencsére nincs sok sérültünk, "csak" Juju és Conner.

Más: Pola nem került be az NFL top 100 listájába, Ed Reed igen. Ő dolguk..
Szokol
mert ed reednek nincs ott a helye polamalunak meg igen?
gedam
Én ezt nem tudom eldönteni. De ha Lewis és Reed ott van, akkor a Lebau-féle védelemböl is talán-talán befért volna valaki.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerencsére nincs sok sérültünk, "csak" Juju és Conner.

Más: Pola nem került be az NFL top 100 listájába, Ed Reed igen. Ő dolguk..
Szokol
mert ed reednek nincs ott a helye polamalunak meg igen?
gedam
Hogyne volna. Kb. a korszakuk két legjobb safetyje, szerintem ez nem kérdés, hogy ha az egyik, akkor a másik is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Szerencsére nincs sok sérültünk, "csak" Juju és Conner.

Más: Pola nem került be az NFL top 100 listájába, Ed Reed igen. Ő dolguk..
Szokol
mert ed reednek nincs ott a helye polamalunak meg igen?
gedam
Ed Reed bácsinak és Pola bácsinak is ott a helye szerintem. De mi csak fotelfanok vagyunk...
több mint 4 éve
gedam 5 702
Szerencsére nincs sok sérültünk, "csak" Juju és Conner.

Más: Pola nem került be az NFL top 100 listájába, Ed Reed igen. Ő dolguk..
Szokol
mert ed reednek nincs ott a helye polamalunak meg igen?
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241


Más: Pola nem került be az NFL top 100 listájába, Ed Reed igen. Ő dolguk..
Szokol
ez minden masnal gazabb
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Szerencsére nincs sok sérültünk, "csak" Juju és Conner.

Más: Pola nem került be az NFL top 100 listájába, Ed Reed igen. Ő dolguk..
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Mennyire utálom az ilyen tippjátékokat!
Én most csak és kizárólag a Cards-al tudok foglalkozni.
Tetszik vagy sem, meg kell őket verni valahogy. A leggyengébb passzvédekezésük van, ami jó lesz nekünk, mert a futás sokkal kevésbé működik néha, de azért azt a 80-100 yardot a földön hozzá kell tenni. Az O-nak szerintem jó matchup a Cards. Nagyon gyenge a fal széle, ami nekünk nagyon fekszik, mivel passrushban vagyunk eddig viszonylag stabilan a legjobbak között.
Klaci79
Mintha csak Soldit hallanám. 😀
Én tippem 4:0 , megb... mindenkit.
kittli
Ha nincs lukuk, vágunk rajtuk!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Mennyire utálom az ilyen tippjátékokat!
Én most csak és kizárólag a Cards-al tudok foglalkozni.
Tetszik vagy sem, meg kell őket verni valahogy. A leggyengébb passzvédekezésük van, ami jó lesz nekünk, mert a futás sokkal kevésbé működik néha, de azért azt a 80-100 yardot a földön hozzá kell tenni. Az O-nak szerintem jó matchup a Cards. Nagyon gyenge a fal széle, ami nekünk nagyon fekszik, mivel passrushban vagyunk eddig viszonylag stabilan a legjobbak között.
Klaci79
Mintha csak Soldit hallanám. 😀
Én tippem 4:0 , megb... mindenkit.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Mennyire utálom az ilyen tippjátékokat!
Én most csak és kizárólag a Cards-al tudok foglalkozni. Tetszik vagy sem, meg kell őket verni valahogy. A leggyengébb passzvédekezésük van, ami jó lesz nekünk, mert a futás sokkal kevésbé működik néha, de azért azt a 80-100 yardot a földön hozzá kell tenni. Az O-nak szerintem jó matchup a Cards. Nagyon gyenge a fal széle, ami nekünk nagyon fekszik, mivel passrushban vagyunk eddig viszonylag stabilan a legjobbak között.
Klaci79
Ezt a csatat meg kell nyerni, a Cards epuloben es megtalaltak a QB-kat, de ennyi. Nem szol mellettuk semmi, meg a "hazai palya" sem.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Mennyire utálom az ilyen tippjátékokat!
Én most csak és kizárólag a Cards-al tudok foglalkozni. Tetszik vagy sem, meg kell őket verni valahogy. A leggyengébb passzvédekezésük van, ami jó lesz nekünk, mert a futás sokkal kevésbé működik néha, de azért azt a 80-100 yardot a földön hozzá kell tenni. Az O-nak szerintem jó matchup a Cards. Nagyon gyenge a fal széle, ami nekünk nagyon fekszik, mivel passrushban vagyunk eddig viszonylag stabilan a legjobbak között.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Az utolso heten a Ravens mar nem szeretne jatszani senkivel, de otthon ellenetek ha nem szamit is lesz 2 negyed a kezdoknek. Amugy a csoportmeccsek a legnehezebbek, raadasul a F7 miatt LJ izzadhatna is, de ez csapatjatek.

Azert en inkabb a Jets-Arizona parosra koncentralnek azzal meglesz a PO, mentsvarnak a Ravens meccs jo lesz.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Cardinals-t óriási trap gamenek látom. Nem tudom, hogy fejben mennyire lesznek ott a fiúk, mert a Brownsra nagyon fókuszáltunk. Remélem nem fogy el a lendület és az akarat, koncentráció.

Az Arizona D ellen lehet szenvedés, mert nekünk a futójátékunk esetleges, a passzjátékunk meg még kiegyensúlyozatlanabb. Náluk vannak premier védők, akik jobb napjaikon bárkit levesznek, letargikus időszakban meg kapnak 500 yardot.

A Cards O sem a legjobb matchup, sok up tempo-t mennek, Murray cikázik, legalább gyakorolhatnak a srácok kicsit Lamarra. Elméletben a futásukat nyírnunk kellene és igazi nr1 elkapójuk sincsen, de mindenki képes nagyot menni tőlük. Ez veszélyes!

A Bills meccs lesz a döntő szerintem, mert ők azért játékra is tudnak PO kaliberű teljesítményt lerakni mindkét oldalon, holott sztem a QB-k közül a mi D-nknek még Allen az egyik legjobb matchup. A def-jük ellen viszont haladni nem fogunk, ott ilyen 12-9-es eredményt várható. Legalább otthon lesznek a srűcok!

A Jets-et minden körülmény között ütni kell, ha akarunk valamit, sérülésekkel nem állnak jól, de a Bell-faktor biztos előjön.

A Ravens meccset még nem látom előre, az messze van még, de sztem sem szeretnek ellenünk játszani.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Lehet meglepőt állítok, de a Ravens legkevésbé velünk akar játszani az utolsó héten. Ők biztosan PO részt vevők és minden bizonnyal bye-on, mi pedig rohannánk a 6. seed felé. Ilyenkor lehet LJ sem biztosan megy bele olyan játékba, amibe az idény közben mindig. Innentől pedig akár benne lehet a W is.

Ezt azért mondtam, mert felesleges a matek most. Azt kell ütni, aki szembe jön és nincs olyan csapat (már csak, ha a fentieket is figyelembe veszem), aki ellen ne lenne esély. Amivel biztosan megvan a PO az a 4-0...így hát azt kell meg is célozni. Aztán pedig álljon elénk a wild card kör....valahogy szeretem a 6. kiemelést..... 😊
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Valamiért ezt a heti meccset én is fix L-re veszem.
tenorx
Jajj ne! Inkább nyerjünk ügyesen.
😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valamiért ezt a heti meccset én is fix L-re veszem.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
totózzunk
4 meccs

Cardinals (3-8-1)
vs. Bills (9-3)
at Jets (4-8)
at Ravens (10-2)

szerintem, 2-2 lesz
es nem biztos, hogy a bills, ravens lesz a buko 😊
xtaki
ARI- L
BUF-W
NYJ-W
BAL-L

De ne legyen igazam, és legyen Hodges West-Coast Duck jövő héten.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
totózzunk
4 meccs

Cardinals (3-8-1)
vs. Bills (9-3)
at Jets (4-8)
at Ravens (10-2)

szerintem, 2-2 lesz
es nem biztos, hogy a bills, ravens lesz a buko 😊
xtaki
Szerintem 2-2 kevés lesz a wild cardhoz.
bcsarli
3 csapattal vagyunk versenyben, Titans 7-5, Colts és Raiders 6-6. Most mindjárt egy Titans-Raiders jön a hétvégén. Majd a Colts és a Titans is játszik a Saintsel. Szvsz ezek közül egyik sem lesz 9-7-nél jobb. Egyenlő mérlegnél pedig mindegyiket előzzük. Mondjuk a Raiders schedule elég könnyűnek tűnik, de szerintem valahol elcsúsznak ők is. Persze ha nem hozzuk a 2-2-t, akkor nincs is miről beszélni.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
totózzunk
4 meccs

Cardinals (3-8-1)
vs. Bills (9-3)
at Jets (4-8)
at Ravens (10-2)

szerintem, 2-2 lesz
es nem biztos, hogy a bills, ravens lesz a buko 😊
xtaki
2-2
(és elég lesz a PO-hoz)
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
totózzunk
4 meccs

Cardinals (3-8-1)
vs. Bills (9-3)
at Jets (4-8)
at Ravens (10-2)

szerintem, 2-2 lesz
es nem biztos, hogy a bills, ravens lesz a buko 😊
xtaki
Szerintem 2-2 kevés lesz a wild cardhoz.
bcsarli
nem az volt a kerdes 😊
xtaki
Akkor én 3:1-et mondok, Ravens elleni zakóval. Csak azért, mert idén szimpatikus a csapat, és (ha minden jól alakul) nem akarok az utolsó meccsen izgulni.

több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
totózzunk
4 meccs

Cardinals (3-8-1)
vs. Bills (9-3)
at Jets (4-8)
at Ravens (10-2)

szerintem, 2-2 lesz
es nem biztos, hogy a bills, ravens lesz a buko 😊
xtaki
Szerintem 2-2 kevés lesz a wild cardhoz.
bcsarli
nem az volt a kerdes 😊
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
totózzunk
4 meccs

Cardinals (3-8-1)
vs. Bills (9-3)
at Jets (4-8)
at Ravens (10-2)

szerintem, 2-2 lesz
es nem biztos, hogy a bills, ravens lesz a buko 😊
xtaki
Szerintem 2-2 kevés lesz a wild cardhoz.

több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
totózzunk
4 meccs

Cardinals (3-8-1)
vs. Bills (9-3)
at Jets (4-8)
at Ravens (10-2)

szerintem, 2-2 lesz
es nem biztos, hogy a bills, ravens lesz a buko 😊
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Néha az a gameplan, hogy az ellen jobban akarja a vereséget, (Colts, Bengals) és végül sikerrel járnak 😊.