Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Úgy látom a szokásokkal ellentétben mindenki eléggé egy irányba gondolkodik a jövő évünkről és a draftról is...még a Ravens-es vendégszakértők is 😀
Úgyhogy bár voltak kétségeim a tegnapi napon, de kevés marad meg mára belőle. Ez az irány, nekem tetszik...utálom a 40+ passzos meccseket évente 10 alkalommal.
És egyébként én bízom abban, hogy Shakur Brown keretbe tud kerülni.
Klaci79
Hát, maybe 😀
Szerintem borzasztó szezonunk lesz, és a 3. helyért fogunk harcolni, és Big Bent szétfogják verni, Najee pedig megkapja a bust státuszt.
De nem bánom, mert kell a top10es pick, hogy tudjunk QB-t húzni, Najee meg majd jó lesz, ha lesz fal előtte.
tenorx
3. helyért fogunk harcolni szerintem is, de nem lesz borzasztó a szezon: 9-8 környékén végzünk kb szerintem.

Bold tipp: Nagyi 1 500 yardot összefut és kapkod majd! 😀
Szokol
Én ilyen 5-12ött várok (de furcsa 17re számítani), de tényleg nem baj.
Kell QB, és kész.
Ha szar szezonunk lesz, és elől leszünk, akkor tudunk húzni.
Ha nem, akkor fel kell adnunk mellé 1-2 első kört hogy előrébb tudjunk menni amiknek lenne helye az új QBhez építkezésben.

Szerkesztette: tenorx
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Úgy látom a szokásokkal ellentétben mindenki eléggé egy irányba gondolkodik a jövő évünkről és a draftról is...még a Ravens-es vendégszakértők is 😀
Úgyhogy bár voltak kétségeim a tegnapi napon, de kevés marad meg mára belőle. Ez az irány, nekem tetszik...utálom a 40+ passzos meccseket évente 10 alkalommal.
És egyébként én bízom abban, hogy Shakur Brown keretbe tud kerülni.
Klaci79
Hát, maybe 😀
Szerintem borzasztó szezonunk lesz, és a 3. helyért fogunk harcolni, és Big Bent szétfogják verni, Najee pedig megkapja a bust státuszt.
De nem bánom, mert kell a top10es pick, hogy tudjunk QB-t húzni, Najee meg majd jó lesz, ha lesz fal előtte.
tenorx
3. helyért fogunk harcolni szerintem is, de nem lesz borzasztó a szezon: 9-8 környékén végzünk kb szerintem.

Bold tipp: Nagyi 1 500 yardot összefut és kapkod majd! 😀
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Úgy látom a szokásokkal ellentétben mindenki eléggé egy irányba gondolkodik a jövő évünkről és a draftról is...még a Ravens-es vendégszakértők is 😀
Úgyhogy bár voltak kétségeim a tegnapi napon, de kevés marad meg mára belőle. Ez az irány, nekem tetszik...utálom a 40+ passzos meccseket évente 10 alkalommal.
És egyébként én bízom abban, hogy Shakur Brown keretbe tud kerülni.
Klaci79
Hát, maybe 😀
Szerintem borzasztó szezonunk lesz, és a 3. helyért fogunk harcolni, és Big Bent szétfogják verni, Najee pedig megkapja a bust státuszt.
De nem bánom, mert kell a top10es pick, hogy tudjunk QB-t húzni, Najee meg majd jó lesz, ha lesz fal előtte.
tenorx
ezze a zsorzsatekkes pántergyerekkel hugy a valagba lenne borzastó szezonunk?
ha BigBent szétverik gyön Rudi
sutianap
Jön Rudi, a tank commander 😀
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Úgy látom a szokásokkal ellentétben mindenki eléggé egy irányba gondolkodik a jövő évünkről és a draftról is...még a Ravens-es vendégszakértők is 😀
Úgyhogy bár voltak kétségeim a tegnapi napon, de kevés marad meg mára belőle. Ez az irány, nekem tetszik...utálom a 40+ passzos meccseket évente 10 alkalommal.
És egyébként én bízom abban, hogy Shakur Brown keretbe tud kerülni.
Klaci79
Hát, maybe 😀
Szerintem borzasztó szezonunk lesz, és a 3. helyért fogunk harcolni, és Big Bent szétfogják verni, Najee pedig megkapja a bust státuszt.
De nem bánom, mert kell a top10es pick, hogy tudjunk QB-t húzni, Najee meg majd jó lesz, ha lesz fal előtte.
tenorx
ezze a zsorzsatekkes pántergyerekkel hugy a valagba lenne borzastó szezonunk?
ha BigBent szétverik gyön Rudi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Úgy látom a szokásokkal ellentétben mindenki eléggé egy irányba gondolkodik a jövő évünkről és a draftról is...még a Ravens-es vendégszakértők is 😀
Úgyhogy bár voltak kétségeim a tegnapi napon, de kevés marad meg mára belőle. Ez az irány, nekem tetszik...utálom a 40+ passzos meccseket évente 10 alkalommal.
És egyébként én bízom abban, hogy Shakur Brown keretbe tud kerülni.
Klaci79
Hát, maybe 😀
Szerintem borzasztó szezonunk lesz, és a 3. helyért fogunk harcolni, és Big Bent szétfogják verni, Najee pedig megkapja a bust státuszt.
De nem bánom, mert kell a top10es pick, hogy tudjunk QB-t húzni, Najee meg majd jó lesz, ha lesz fal előtte.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
A Brownsnak a keret alapján már tavaly is az élen kellett volna lennie. Ezt mind tudjuk. Az, hogy mi voltunk elöl, ugye senki nem várta....

A Browns kétségtelen tovább erősödött. Ott majd a sapka fog határt szabi hamarosan az álmoknak, mert az elmúlt 3-4 év jó draftjai miatti jó játékosok elkezdik kérni a pénzt szépen.

Én ezért is örülök, hogy mostanában nem kell QB-ért bankot robbantanunk. A 2022-es évtől kezdve újonc QB-t keresünk és építkezünk előtte/mögötte.
Klemó
Persze, kellett volna. Aztán lehet, ha nem cserékkel állunk ki az utolsó meccsen, akkor rájátszásba se jutnak. A nevek nem nyernek csoportot, szerintem a lehetőségeikhez képest a tavalyi évünk se volt egy nagy csoda, nem látom a nagy szakmai teljesítményt.

Szóval nyugtával a napot és több tiszteletet a magyaroknak (a regnáló csoportgyőztesnek)! 😀
Szokol
Nem akarok szájkaratét, de ha neked ennyi jött le a tavalyi szezonunkból akkor nagyon nem vagy képbe a Browns-szal. Egy rookie HC offseason nélkül összerakott egy Kitchens által szétvert rostert PO szintre. Akkora volt a hátrány az olyan csapatokkal szemben mint a Pit v Bal, h ez szinte csoda, keret erősség ide v oda.
Idén más lesz a szitu, nem indulunk kb 5 meccs hátrányból.
Joey Tribbiani
Na. Azért szeretne sok mindenki ilyen "szétvert" rostert. Az, hogy jön egy új HC és a csapat összekapja magát az mindenhol így van. De az, hogy ez a "felmenet" tovább tud-e tartani az azért kérdés. Nagyon jó a keret minősége és kétségtelen, hogy ha ezt valaki összereakja, akkor az sokat ér(het)

Ugyanakkor Ward és Mayfield is hosszabbítás előtt van. Ez évente alsó hangon 50 milla lesz évente....lassan beleütköztök majd abba kit kell elengedni, hogy majd a következővel tudjatok hosszabbíttani. Nem nagyon voltatok ilyen helyzetben már régóta és nagyon nem mindegy ki hogyan dönt majd, mert erősen korlátozni fogja majd a következő éveket. Eddig megengedhettetek nagy FA igazolásokat, de ezután kevésbé lesz majd így.

Számomra kétségtelen, hogy a 2021 erősen rólatok kell, hogy szóljon és ott lesz a Bengals is, aki szintén jól erősített és ott van ugye a Ravens is. Én kifejezetten kiváncsi leszek, hogy ebben az évben mit tudunk a North-ban csinálni.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
A Brownsnak a keret alapján már tavaly is az élen kellett volna lennie. Ezt mind tudjuk. Az, hogy mi voltunk elöl, ugye senki nem várta....

A Browns kétségtelen tovább erősödött. Ott majd a sapka fog határt szabi hamarosan az álmoknak, mert az elmúlt 3-4 év jó draftjai miatti jó játékosok elkezdik kérni a pénzt szépen.

Én ezért is örülök, hogy mostanában nem kell QB-ért bankot robbantanunk. A 2022-es évtől kezdve újonc QB-t keresünk és építkezünk előtte/mögötte.
Klemó
Persze, kellett volna. Aztán lehet, ha nem cserékkel állunk ki az utolsó meccsen, akkor rájátszásba se jutnak. A nevek nem nyernek csoportot, szerintem a lehetőségeikhez képest a tavalyi évünk se volt egy nagy csoda, nem látom a nagy szakmai teljesítményt.

Szóval nyugtával a napot és több tiszteletet a magyaroknak (a regnáló csoportgyőztesnek)! 😀
Szokol
Nem akarok szájkaratét, de ha neked ennyi jött le a tavalyi szezonunkból akkor nagyon nem vagy képbe a Browns-szal. Egy rookie HC offseason nélkül összerakott egy Kitchens által szétvert rostert PO szintre. Akkora volt a hátrány az olyan csapatokkal szemben mint a Pit v Bal, h ez szinte csoda, keret erősség ide v oda.
Idén más lesz a szitu, nem indulunk kb 5 meccs hátrányból.
Joey Tribbiani
Értem. Elfogadom a véleményed, nem fogok vitázni. Ezért írtam hogy legalább a csoportot tessék már megnyerni egyszer-kétszer, mielőtt hanyatt esek. Az teljesítmény, a többi csak duma - szerintem. De egyelőre csak a Cicuskákat sikerült megelőzni tavaly....

Aztán ha ez megvan, nézzük hogy megy a keretépítés, ha már nem rookie-contracton lesz az irányító. Lesznek itt még hamar kérdések, amikre érdekesek lesznek a válaszok!
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Hörinél a mi pickünk lett a legszarabb, rosszabb, mint Leatherwood 😕
 www.youtube.com/watch?v=2QbODtuK0YY&ab_channel=%C3%81d%C3%A1mHerczeg
tenorx
Konkrétan hülyeségeket beszélt, de ez velünk kapcsolatban tőle nem meglepő. Legnagyszerűbb szagértése: a draft előtti csapatunknak több esélye volt a csoportgyőzelemre vagy a playoffra, mint a draft utáni(kiválasztott újoncokkal megerősített ) csapatunknak lesz.
pfefe8
Neeem a legnagyobb szakértése a LB volt akinek 40+ szor nem volt mázila mert 40+ nyomásból 0 sackje lett itt kapcsoltam le.
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
A Brownsnak a keret alapján már tavaly is az élen kellett volna lennie. Ezt mind tudjuk. Az, hogy mi voltunk elöl, ugye senki nem várta....

A Browns kétségtelen tovább erősödött. Ott majd a sapka fog határt szabi hamarosan az álmoknak, mert az elmúlt 3-4 év jó draftjai miatti jó játékosok elkezdik kérni a pénzt szépen.

Én ezért is örülök, hogy mostanában nem kell QB-ért bankot robbantanunk. A 2022-es évtől kezdve újonc QB-t keresünk és építkezünk előtte/mögötte.
Klemó
Persze, kellett volna. Aztán lehet, ha nem cserékkel állunk ki az utolsó meccsen, akkor rájátszásba se jutnak. A nevek nem nyernek csoportot, szerintem a lehetőségeikhez képest a tavalyi évünk se volt egy nagy csoda, nem látom a nagy szakmai teljesítményt.

Szóval nyugtával a napot és több tiszteletet a magyaroknak (a regnáló csoportgyőztesnek)! 😀
Szokol
Nem akarok szájkaratét, de ha neked ennyi jött le a tavalyi szezonunkból akkor nagyon nem vagy képbe a Browns-szal. Egy rookie HC offseason nélkül összerakott egy Kitchens által szétvert rostert PO szintre. Akkora volt a hátrány az olyan csapatokkal szemben mint a Pit v Bal, h ez szinte csoda, keret erősség ide v oda.
Idén más lesz a szitu, nem indulunk kb 5 meccs hátrányból.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Úgy látom a szokásokkal ellentétben mindenki eléggé egy irányba gondolkodik a jövő évünkről és a draftról is...még a Ravens-es vendégszakértők is 😀
Úgyhogy bár voltak kétségeim a tegnapi napon, de kevés marad meg mára belőle. Ez az irány, nekem tetszik...utálom a 40+ passzos meccseket évente 10 alkalommal.
És egyébként én bízom abban, hogy Shakur Brown keretbe tud kerülni.
Klaci79
Szívesen! 😁
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Úgy látom a szokásokkal ellentétben mindenki eléggé egy irányba gondolkodik a jövő évünkről és a draftról is...még a Ravens-es vendégszakértők is 😀
Úgyhogy bár voltak kétségeim a tegnapi napon, de kevés marad meg mára belőle. Ez az irány, nekem tetszik...utálom a 40+ passzos meccseket évente 10 alkalommal.
És egyébként én bízom abban, hogy Shakur Brown keretbe tud kerülni.
Klaci79
Shakur kapcsán nekem csakis a fizikai képességek a kérdésesek. A videókon az látszik mennyire okosan játszik, figyeli a QB-t, és jók az ösztönei is. Viszont a robbanékonyság, és gyorsaság (4,65 volt a 40 yardja, ami lassabb, mint Roche futása) ami egy jó slot CR-nek alapja nem látom benne. Mivel 5-9 nyilván kívül nem fog játszani, de én örülök, hogy kap egy esélyt nálunk. Justin Layne után újabb Michigan State játékos.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Úgy látom a szokásokkal ellentétben mindenki eléggé egy irányba gondolkodik a jövő évünkről és a draftról is...még a Ravens-es vendégszakértők is 😀
Úgyhogy bár voltak kétségeim a tegnapi napon, de kevés marad meg mára belőle. Ez az irány, nekem tetszik...utálom a 40+ passzos meccseket évente 10 alkalommal.
És egyébként én bízom abban, hogy Shakur Brown keretbe tud kerülni.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
A Brownsnak a keret alapján már tavaly is az élen kellett volna lennie. Ezt mind tudjuk. Az, hogy mi voltunk elöl, ugye senki nem várta....

A Browns kétségtelen tovább erősödött. Ott majd a sapka fog határt szabi hamarosan az álmoknak, mert az elmúlt 3-4 év jó draftjai miatti jó játékosok elkezdik kérni a pénzt szépen.

Én ezért is örülök, hogy mostanában nem kell QB-ért bankot robbantanunk. A 2022-es évtől kezdve újonc QB-t keresünk és építkezünk előtte/mögötte.
Klemó
Persze, kellett volna. Aztán lehet, ha nem cserékkel állunk ki az utolsó meccsen, akkor rájátszásba se jutnak. A nevek nem nyernek csoportot, szerintem a lehetőségeikhez képest a tavalyi évünk se volt egy nagy csoda, nem látom a nagy szakmai teljesítményt.

Szóval nyugtával a napot és több tiszteletet a magyaroknak (a regnáló csoportgyőztesnek)! 😀
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Hörinél a mi pickünk lett a legszarabb, rosszabb, mint Leatherwood 😕
 www.youtube.com/watch?v=2QbODtuK0YY&ab_channel=%C3%81d%C3%A1mHerczeg
tenorx
Konkrétan hülyeségeket beszélt, de ez velünk kapcsolatban tőle nem meglepő. Legnagyszerűbb szagértése: a draft előtti csapatunknak több esélye volt a csoportgyőzelemre vagy a playoffra, mint a draft utáni(kiválasztott újoncokkal megerősített ) csapatunknak lesz.
pfefe8
Igen, ezen Én is besírtam. Nelson az egyedüli veszteségünk. Ő nyilván egy Pouncey és Villa távozást is idesorol, de közben azt felejti el, hogy ők ketten már nagyon nem azok voltak 2020-ban, mint előtte. Conner kapcsán csak felteszem, hogy itt nem gondolja, hogy Harris nem upgrade.

De mondom. Az egész érvelés sántít. Ha erősítjük a falat, nem hozunk futót, akkor meg az a "vád", hogy Bennek építkezünk, őt védjük, rá építünk. Szóval ez egy "van sapka, nincs sapka" effektus.
Klemó
Csak a neveket nézi, hogy kik távoztak, az értéküket a pályán már nem. Így is lehet szakérteni.

Steelers fan
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
A Brownsnak a keret alapján már tavaly is az élen kellett volna lennie. Ezt mind tudjuk. Az, hogy mi voltunk elöl, ugye senki nem várta....

A Browns kétségtelen tovább erősödött. Ott majd a sapka fog határt szabi hamarosan az álmoknak, mert az elmúlt 3-4 év jó draftjai miatti jó játékosok elkezdik kérni a pénzt szépen.

Én ezért is örülök, hogy mostanában nem kell QB-ért bankot robbantanunk. A 2022-es évtől kezdve újonc QB-t keresünk és építkezünk előtte/mögötte.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Húztunk az első 3 körben három kezdő játékost a támadó oldalra.Én ezzel elégedett vagyok. a hátsó körökben kihúzott játékosokról meg majd kiderül ki mire viszi. Abban is biztos vagyok ,hogy jobb támadó falunk lesz mint tavaly volt. Végre van futónk és TE is. A védelem rendben lesz. Majd kiderül hogy ez mire lesz elég a csoportban, 3 jó csapat van az ellenfeleink között.

Steelers fan
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Ne vegyétek a lelketekre: azon is átsiklik rendszeresen mind Hori, mind az FK-s szerkesztők, hogy mi voltunk tavaly Észak Királyai.

Jó példa erre a mistani draft második körös közvetítése, amikor az volt a kérdés, hogy tud-e szintet lépni a Browns? A válaszban jött a SB meg a Kansas emlegetése. Hát baszod, a szintlépés a Barnáknak a csoportgyőzelem lenne...

Először tessék megelőzni a Varjakat meg minket egyszer-kétszer, aztán beszélhetünk a továbbiakról.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Hörinél a mi pickünk lett a legszarabb, rosszabb, mint Leatherwood 😕
 www.youtube.com/watch?v=2QbODtuK0YY&ab_channel=%C3%81d%C3%A1mHerczeg
tenorx
Konkrétan hülyeségeket beszélt, de ez velünk kapcsolatban tőle nem meglepő. Legnagyszerűbb szagértése: a draft előtti csapatunknak több esélye volt a csoportgyőzelemre vagy a playoffra, mint a draft utáni(kiválasztott újoncokkal megerősített ) csapatunknak lesz.
pfefe8
Igen, ezen Én is besírtam. Nelson az egyedüli veszteségünk. Ő nyilván egy Pouncey és Villa távozást is idesorol, de közben azt felejti el, hogy ők ketten már nagyon nem azok voltak 2020-ban, mint előtte. Conner kapcsán csak felteszem, hogy itt nem gondolja, hogy Harris nem upgrade.

De mondom. Az egész érvelés sántít. Ha erősítjük a falat, nem hozunk futót, akkor meg az a "vád", hogy Bennek építkezünk, őt védjük, rá építünk. Szóval ez egy "van sapka, nincs sapka" effektus.
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Teljes a Deja vu-m mikor olvasom hogy a Steelers miert aldoz magas pikket futora. Teljes mert 1 eve ateltem a 2.korben kivalasztott JK.Dobbins kapcsan.

Nekem tetszett, most is tetszik, mert nem egy onjelolt stratega szemevel nezem a meccseket, hanem azt szeretnem latni hogy a legujabb korok analitikusai altal lenezett poszton az a premium csavo ugy atbassza az ellenfel DB-jeit, hogy az szemet gyonyorkodteto.

Harris egy futo-elkapo hibrid. Elkapot zokszo nelkul elneztek volna nektek? Vagy egy top 5-10 kozti qb-t? Vagy azt hogy BB kore uj falat huztok, mintha nem lenne holnap? Annak is lett volna kritikusa meg ugy is, hogy Harris talan a 2.korben is elerheto lett volna, amire azt mondom hogy a Denver akkor is Javonte Williamst viszi ki 35.re? Aligha.

Szoval (tartok tole, hogy) sok oromotok fog okozni meg nektek N.Harris jateka nemileg ellenpontozva egy hanyatlo qb teljesitmenyet, sot, meg segithet is ellensulyozni azt.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
A fal nem lesz jó még igazán idén ez biztos. Pont ez nekem a szimpatikus, hogy nem Ben elé építünk valamit, és nem rá építünk. Hanem ezzel szemben épül valami dinamikusabb, ami a futást, a mozgást támogatja. Ez pont nem Bennek jó, hanem a jövőnek. Viszont egyetértek Lacival, hogy ez a fal a mostaniakkal nem lesz rosszabb, mint a tavalyi, sőt még javulást is várok. Ez pedig Harris-szel pont azt hozhatja, hogy kiegyensúlyozottabbak leszünk.

Ben mögött, Rudi, Dobbs, Haskins fog harcolni a kezdőért. Nagyon komolyan vettük/vesszük ezt most, már a jövőre készülünk.

Sőt Én továbbmegyek. Mi van, ha ez 2021-ben még döcög? Hát az, hogy feljebb fogunk draftolni, nagyobb eséllyel QB-t. Fura tehát na, ezt a hörgést pont Höritől, a nagy Indy szurkesztől hallani... 😊
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Hörinél a mi pickünk lett a legszarabb, rosszabb, mint Leatherwood 😕
 www.youtube.com/watch?v=2QbODtuK0YY&ab_channel=%C3%81d%C3%A1mHerczeg
tenorx
Konkrétan hülyeségeket beszélt, de ez velünk kapcsolatban tőle nem meglepő. Legnagyszerűbb szagértése: a draft előtti csapatunknak több esélye volt a csoportgyőzelemre vagy a playoffra, mint a draft utáni(kiválasztott újoncokkal megerősített ) csapatunknak lesz.

Steelers fan
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Arra meg nagyon nem lehet mit mondani, ha valaki azt írja, hogy nem látszik a "terv" mi lesz Ben után. Meg arra sem, hogy Green nem ugrade a jelenlegi rosteren levőknék. Nomeg azzal sem, hogy Par Freirmuth nem tud blokkolni.

Ami miatt a draft kritizálható az a CB draft hiánya. De ugye itt mindannyian tudjuk, hogy ez nálunk soha nem baj. 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ha megnézem ezt a támadófalat amit most várunk (bár még mindig nem tudjuk, ki lesz az LT) én nem látok sokkal rosszabbat, mint amilyen tavaly lehetett. Nekem ez az Illinois-i srác nagyon tetszik, szerintem jó OC lesz belőle és akkor a fal belseje megvan. Villanueva tavaly már nagyon nem tetszett...nem volt persze könnyű dolga, de futássegítésben olyan haszontalan volt, mint egy 20. csere. Én nem vagyok oda Okorafor-ért RT posztra sem, de most lesz 24 éves a srác, rá lehet bízni valamelyik oldalt, Bannerről meg ódákat zengtek sérülése előtt, akár tényleg LT-ben is el tudom képzelni. Feiler szerintem nem volt jó futásblokkolásban, végig azt szerettem volna, ha Dotson leváltja őt és inkább RT-be kerül vissza. Hozzá képest Dotson upgrade. Pouncey tragikusan rossz volt futásblokkolásban, hozzá képest már Finney is upgrade 😕

TE poszton végre van egy pali aki tud blokkolni! És van egy olyan futó is, aki ha nekimegy a falnak, azt az 1 rohadt yardot, amit tavaly kb 15-ször nem bírtunk megcsinálni, most végre megoldja...

Védőoldalon sem érzem, hogy gyengültünk volna, Highsmith talán még mindig nem Dupree szintje lesz, de igencsak jó volt ez az első éve, ami pl Dupree-ről nem mondhattunk el anno. Bush reméljük egészséges, látszik hogy Spillane sem rossz, ha nem coverage feladatokat bízunk rá.
Én azért bízom benne, hogy egy rutinos CB-t még le tudunk akasztani és akkor Sutton tökéletes megoldás slotban, tavaly pedig már lehetett valami fejlődést látni Edmunds-on, aki szerintem nem fog 5.éves hosszabbítást kapni, úgyhogy most megmutathatja, hogy van bármi helye is a ligában. (aztán lehet végül megkapja, mert 6,7 milliót talán bekockáztatnak neki)

Szóval alapvetően optimista vagyok...ha ezt a futás dolgot megoldjuk, akkor nem lesz rossz ez az év. Csak ne passzoljon 40+-t az öreg, mert attól falnak megyek....

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nekem az volt a lényeg ebben a draftban hogy a kaotikus egyetemi szezon miatt jó játékosokat húzzunk, akiknek biztosak a képességeik. Harris, Pat és Green ennek megfelenek, az OT srácban és Roche-ban pedig legalább van fantázia, sztem a többi kb kuka lesz.
Willie Parker
Teljesen egyetértek. Annyit hozzétennék, hogy Buddy kapcsán nagyon benne van, hogy ST hero lesz belőle és valószínű is, hogy ezért is hoztuk, amellett, hogy olyan helyzetben, amikor az ellenfél inkább fut fegyver lehet. Láttuk, hogy azért Vince is kivívta magának a helyet és pont ilyen mentalitással. Ráadásul Buddy atletikus képességei nagyon jók, a pro dayen mindenkit ledöbbentett (valszinű ezért is figyeltünk fel rá) és eloszlatta azokat a hangokat, hogy "lassú". Butler LB coach, így el tudom képzelni, hogy ki lehet javítani azokat a problémákat, ami. viszont szembetűnő volt.

Én nem izgatom magam a véleményeken. Freirmuth és Harris is a jövő Steelers skill játékosa. Az elmúlt 5 évben ilyen jellegű futó és ilyen TE nem volt, akik számunkra elérhetők voltak. Pontosan hosszan távon gondolkodtunk és nem pedig rövid távon. Ráadásul idén a 3-4. körökben is jó minőségű volt az OL depth. Ha pedig így nézem nagyon logikusan és jól építkeztünk.

A többi pedig majd a pályán dől el.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Gondolom a várható értékelésekkel mindenki tisztában volt a húzás pillanatában, ez szerintem senkit nem lep meg. Nyugtasson mindenkit a tudat, hogy a posztnak szól és nem a játékosnak.

És amúgy ha a szívünkre tesszük a kezünket, akkor egyet is érthetünk, mert egy teljesen immobilis irányítót bezavarunk egy kérdéses (finom volt a megfogalmazás?) fal mögé, ahogy azt sem látjuk, hogyan lesz működőképes a secondary.

Viszont mi az idei évtől nem várunk semmit, csak pár szép győzelmet. A középtávú sikerességünket a BB-t váltó irányító személye és teljesítménye fogja meghatározni, aki mellett Harris és Freiermuth is jól mutathat majd, ha jó lesz. Ha rossz lesz, akkor meg azért lesz mindegy, hogy most kit húztunk.

Számomra ezért volt most lazább ez a draft, a jövő évi első körös irányító húzásunk érdekesebb lesz.